I SPOED Onzeker Soest gooit eigen glazen in Monsterzege van basketballers Titel voor het grijpen bij Selby Tegenslag voor AV Pijnenburg ISPORTr KVO manoeuvreert zichzelf onnodig in penibele situatie Club van Elf VVZ'49 gaat twaalf uur lang paalzitten WoonCity Soest en SEC 3 NIEUWE BEZORGERS Laatste strohalm zondag in de vorm van Koninklijke HFC VOETBAL ZITVOLLEYBAL Wereldkampioen Marijke Roest genomineerd HOCKEY Hockeysters na goede reeks kansloos: 4-0 WATERPOLO Duinkikkers verzaakt in eerste kwart Bentinck Fonds sluit jaar af met kerstbijeenkomst Eerste plaats heren en dames vrijwel zeker BASKETBAL KORFBAL Zwaarbevochte zege Eemvogels op DOS: 13-14 Seizoenstart KORFBAL Zaterdag 14 december in Hartje-Zuid GEVRAAGD (vaste bezorge 1 WOOf"{nYsoest i- WL Harderwijk brengt koppositie niet in gevaar: 8-0 ZWEMMEN Kamiel Maasse en Luc Krotwaar niet in Sylvestercross ATLETIEK SportuitslageiJ Sportprogramm^j BADMINTON Blessureleed noopt Badso tot opgave Zwemdiploma WOENSDAG 11 DECEMBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 34 VVOENSD Wanneer verloor Soest voor het laatst negen competitie duels achtereen? De huidige generaties van de club zullen het antwoord wellicht schuldig moeten blijven, maar de ge schiedenis werd in ieder geval zondag achterhaald in Velsen. Tegen de gelijknamige tegen stander gingen de blauwwitten met 4-2 onderuit. Steeds nadrukkelijker dringt de vraag zich op of het dit seizoen nog goed komt met de eersteklas ser. In de jaren negentig stapelden records, hoogtepunten en pri meurs, alle van positieve aard, zich op. Sinds vorig seizoen, toen een aantal 'eigen' jongens het voor ge zien hield, zit de klad erin. Bij de trotse club probeert men van alles te doen om het tij te ke ren. Zelfs het contract met trainer Hans de Wit werd onlangs voor een jaar verlengd. Rust in de tent, lijkt het parool bij Soest. Maar de prestaties van het vlaggenschip kunnen weliswaar van buiten wor den gestimuleerd, maar moeten op de grasmat tot stand komen. Na een geslaagde oefening tegen tweedeklasser CDN (7-1) wist Soest vorige week weer wat win nen is en deze doorbraak zette zich in het officiële duel met Velsen aanvankelijk voort. De backs Jaap ten Haaf (gepasseerd) en Jelle Huizenga (geschorst) werden ver vangen door Hendrin Khadan en Marco Lam. Paul Pashley werd als verdedigende middenvelder voor het centrale duo Koen Sueters en Peter de Wit opgesteld. Aanvallen was de boodschap en dat lukte aardig. In de negende minuut was het al raak, toen Jordie Brouwer soleer de en uithaalde. Even later kwam Guy Dekker enkele centimeters te kort om er meteen maar 0-2 van te maken. Naarmate de tijd verstreek, sloop er toch weer onzekerheid in het spel van Soest en nog voor rust werd het - nog steeds tegen de verhouding in - gelijk, omdat Wessel Sennef hopeloos mistastte bij een lage voorzet. Het begin van de tweede helft was wederom voor Soest. Gerdo Kue- nen scoorde zelfs, maar de scheidsrechter honoreerde het vlagsignaal van de grensrechter en keurde de treffer af. Het duurde niet lang of Dekker kon - na aan geven van Kuenen - alsnog de 1- 2 laten aantekenen. Bij de tweede paal kon hij de bal simpel intikken. Bang Tot dat moment zag het ernaar uit, dat Soest eindelijk weer eens zou gaan winnen. Maar alsof de spelers daar zelf bang voor waren, werden ze onzeker en verslapte het spel. Er werd vrijwel geen persoonlijk duel meer gewonnen en Velsen kon - soms kinderlijk eenvoudig - combinerend naar het doel van Sennef oprukken. De 2-2 werd in geluid, doordat Soest tot tweemaal toe de bal niet goed wegwerkte en uiteindelijk een speler van Velsen de beslissende tik uitdeelde. Hoe wel er nog meer dan twintig minu ten te spelen waren, zonk de moed de spelers van De Wit nog verder in de schoenen. Sennef liet zich helemaal verras sen, toen hij een meter of acht voor zijn goal stond en alleen maar kon kijken naar de lob die 3-2 be tekende. De doelpuntenmaker, de centrale middenvelder van Velsen, was daarvoor geen strobreed in de weg gelegd door de veldspelers van Soest. In een poging alsnog de gelijkma ker te forceren, schoof Soest een verdediger naar voren. Daardoor kreeg Velsen in de aanval nog meer ruimte en in de slotfase scoorden de gastheren na een vlot uitgevoerde counter ook nog eens 4-2. Dankzij de gelijke spelen, eerder tegen Velsen en Koninklijke HFC, behaalde Soest tot dusver slechts twee punten. Dat levert de ploeg de laatste plaats op, met vier pun ten achterstand op HFC en zeven op Hellas Sport. Soest ontvangt zondag HFC. Uit werd het 4-4, zondag moet er - ijs en wederdie- nende - beslist gewonnen worden. Anders lijkt het verblijf in de eer ste klasse aan de ene kant nog heel lang te gaan. duren, maar aan de andere kant ook van korte duur te zullen worden. Het Nederlands vrouwen zitvolley- balteam is genomineerd voor de sportploeg met een beperking van het jaar. Marijke Roest uit Soest maakt deel uit van deze formatie die in oktober wereldkampioen werd. De in Slovenië behaalde ti tel geeft de ploeg tevens het recht om in 2004 deel te nemen aan de Paralympics in Athene. Tijdens het jaarlijks Sportgala, op woensdag 18 december, zal bekend worden gemaakt wie sportploeg, sporter of sportster met een beperking van het jaar wordt. Andere genomi neerden zijn onder anderen Esther Vergeer (rolstoeltennis) en Maijo- rie van de Bunt (biathlon). Op te levisie zal aandacht worden be steed aan het Sportgala. Kansloos waren de dames van MHC Soest bij Strawberries. Na een reeks van redelijke tot goede resultaten ging de subtopper in Beverwijk met 4-0 onderuit. De Soesters werden binnen een kwar tier op een 2-0-achterstand gezet. Daarna leek de ploeg van Aijan Weijburg op weg naar een doel punt, maar die bleef toch uit. Kort na de rust incasseerde MHC Soest de derde treffer, waarna de wed strijd was gespeeld. Het laatste doelpunt had dan ook alleen sta tistische waarde. Voor de hockeysters breekt nu de winterstop aan. In maart wordt de competitie hervat. De heren moeten in principe zon dag nog een inhaalwedstrijd spe len. Afgelopen zondag werd voor de tweede keer een duel afgelast van de nummer twee uit de twee de klasse. De zoveelste nederlaag van de Duinkikkers kreeg zondagavond gestalte in het eerste kwart. In dit tijdsbestek van vijf minuten werd er niet goed overgenomen in de verdediging, waardoor Watervlo een 1-4-voorsprong kon nemen. De Soesters herstelden zich daar na, maar hadden het aanvallend te moeilijk om de marge te overbrug gen. Het werd via 2-5 en 4-7 uit eindelijk 5-7 voor de gasten. In de drie laatste perioden had de Duinkikkers zijn zaakjes goed voor elkaar. Bovendien scoorde de ploeg in twee van de drie overtal- situaties. Ruud Lecluse werd tops corer met drie doelpunten. De overige treffers kwamen van de hand van Peter Oosthof en Marcel Brittijn. In de laatste periode stop te Marcel van de Burgh een straf- worp. Op zaterdag 14 december houdt het Bentinck Fonds zijn jaarlijkse kerstbijeenkomst. In restaurant de Soester Duinen aan de Soester- bergsestraat wordt vanaf 11:00 uur koffie geschonken. In het bijzijn van bestuurders, sporters en ande re belangstellenden wordt traditio neel teruggeblikt op dit jaar en al vast vooruitgekeken naar 2003. Ook staat de stichting voor minder valide sporters nog even stil bij het dertigjarig bestaan, v l In Maassluis hebben de man nen van Red Stars zich ondub belzinnig gerevancheerd voor de nederlaag van een week eer der. Op Green Eagles werd een monsterzege geboekt: 68-119. Het is lang geleden dat de Soester basketballers zo veel punten in een wedstrijd scoor den, al overschreden ze on langs ook al eens de 100. Het is tekenend voor de zwakke competitie, waarin Red Stars zit. De ploeg snakt dan ook naar se rieuze tegenstand en die zal het in het nieuwe jaar ongetwijfeld krij gen. Green Eagles kon zaterdaga vond zeven minuten lang tegengas geven, maar vanaf 24-19 was het Red Stars dat de wedstrijd dicteer de en ervoor zorgde dat de schrij ver achter de jurytafel geen koude handen kreeg. Het maakte niet uit wat de gasthe ren probeerden, Red Stars vond passend overal een gaatje. Stapte Green Eagles terug in een zonever dediging, dan werden Frank Ren- zenbrink (29 punten) en Tommy van Eeten (24) in stelling gebracht. Onder de borden maakten Frank van der Wal (17) en Christiaan Glerum (11) de dienst uit. Robert Oosterhof genoot vanaf de kant van de manier waarop zijn spelers van begin tot eind gretig en doelgericht te werk gingen. In deze competitie rest nog een thuiswedstrijd tegen Juventus 2 (zaterdag a.s. om 20:30 uur). De Schiedammers bezetten de laatste plaats, dus een zege ligt in Beu kendal voor het oprapen, zou je denken. In dat geval sluit Red Stars de reeks af op de eerste plaats die het waarschijnlijk zal moeten delen met Niels Stensen. Eemvogels kreeg de overwinning op DOS niet cadeau. Net als eer der op het buitenveld, ontspon zich in de overdekte confrontatie een spannende wedstrijd tussen beide teams. Ook nu wonnen de Soesters nipt: 13-14. Vooral in de eerste twintig minu ten had Eemvogels het beste van het spel. Via 0-2 werd het 3-8 voor de ploeg, dankzij onder meer drie afstandsschoten van Daniëlle Ras. Omdat de concentratie daarna wegebde, kwam de thuisclub voor rust terug tot 5-8. Deze tendens zette zich voort in de aanvangsfase van de tweede helft, wat DOS in de gelegenheid stelde de achterstand tot een minimum terug te brengen (7-8). Door hard te werken, liep Eemvogels toch weer verder uit. Opnieuw waren het schoten van afstand, waarmee de ploeg succesvol was. Op 10-14 dacht iedereen dat de buit binnen was, maar DOS gaf zich nog niet gewonnen en zette nogmaals een inhaalrace in. In de laatste minuut werd het nog 13-14, maar dar bleef het bij. In de eerste turnronde heeft de Springbokken vier eerste, twee tweede en een derde plaats be haald. Overwinningen in Bunscho ten waren er voor Timon en Ra- mon Sloos, Max van Gent en Daan Bcukema, terwijl Evert van Dijk en Han van Lambalgen in hun categorie de tweede plaats opeisten. Een derde plek werd be haald door Merijn Burgers. Daarna is het wachten op de nieu we indeling voor de reeks van tien duels, die eind januari van start gaat. Dames Ook voor de dames staat nog een wedstrijd op het programma. Zon dag bezoeken ze BC Utrecht 4, waarvan thuis met moeite werd gewonnen. Hoe de uitslag ook zal uitvallen, Red Stars kan niet meer van de eerste plaats worden gesto ten. Wel staat de sportieve eer op het spel, mede doordat Red Stars de ongeslagen status van dit sei zoen wil voortzetten. Ook de laat ste drie duels van de vorige com petitie werden gewonnen en de laatste nederlaag dateert alweer van 24 februari (79-60 bij New Stars). Het is daarom niet ondenk baar dat de dames erin slagen een jaar lang zonder nederlaag door te brengen. Voor de statistieken is dat altijd leuk. In elk geval moest Niels Stensen 4 er zaterdagmiddag in Beukendal aan geloven. In het eerste kwart liet Red Stars er geen gras over groeien: 17-4, in het restant van de eerste helft werd de voorsprong uitgebouwd tot 34-14. Kennelijk geloofden de basketbalsters het vervolgens wel, want de Utrechters konden daarna in het scoreverloop gelijke tred houden. Het werd uit eindelijk 58-35. Onbedoeld, maar vooral onno dig heeft KVO zich in een peni bele situatie gemanoeuvreerd. Voor de tweede achtereenvol gende keer werd met miniem verschil verloren, zodat de tel ler na drie duels nog steeds op nul staat. Zaterdag deden de Soesterbergers zich tekort in Vriezenveen. Blijk baar was de lange autorit in de benen van de spelers gaan zitten, want na 20 minuten was het 7-2 voor DWS. Verdedigend was KVO niet scherp genoeg en het liet zich collectief afbluffen onder de korf. Het pleitte voor het team dat het wel in staat was deze loomheid van zich af te schudden. Vooral Rem- co van Woudenberg en Ilse van Rooijen waren in de periode die volgde, regelmatig trefzeker en halverwege was er weer van alles mogelijk: 9-9. In de tweede helft bleef KVO het betere van het spel houden. Drie keer kwamen de Soesterbergers op voorsprong, maar telkens kwam DWS snel op gelijke hoogte. Een spannend laatste kwartier kon be ginnen. Vanaf 12-12 scoorde de thuisclub tweemaal achter elkaar en dat bleek de genadeklap voor KVO dat wederom verzuimde de score naar zijn hand te zetten. Bij het verliezend achttal waren Van Wouderberg (6) en Van Rooi jen (4) de belangrijkste doelpun tenmakers. Twaalf uur lang hopen ze het te kunnen uitzitten. Leden van de Club van Elf van WZ'49 klim men zaterdag 14 december om 8:00 uur op hun palen in een poging sponsorgeld in te zame len voor de verbouw van het clubhuis *van de sportvereni ging. Als decor dient winkelcentrum Hartje-Zuid en het spreekt voor zich dat de deelnemers wel wat aanmoedigingen van voorbijgan gers en publiek kunnen gebruiken. Ook versnaperingen zijn welkom, verklapt een van de initiators. De paalzitters zoeken voor hun ludieke actie geldschieters. Spon soren kan per uur of voor een be drag, ongeacht de tijd die de paal- zitter het volhoudt. Het is de be doeling dat iedere paalzitter mini maal 100 euro in het laatje brengt. De club moet immers zelf onge veer 90 duizend euro bijdragen aan de verbouw van het clubgebouw aan de Eemweg, die in 2003 ge reed zal komen. Door de bouwcommissie werd de Club van Elf gevraagd een steen tje bij te dragen. Daar werd gehoor aan gegeven en uit de denktank kwam uiteindelijk het idee voor het paalzitten. Een aanval op het wereldrecord zal niet worden ge daan. Twaalf uur op de paal zitten, vinden de heren lang genoeg. De Club van Elf organiseert regel matig activiteiten om de gezellig heid onder de voetballers uit te breiden, zoals een disco na een thuiswedstrijd van het eerste elftal. Onlangs hield ze een rock roll feest, voor volgend jaar staat een Duits Schlagerfestival op de rol. ^s^in Soest voor de^ SOESTER COURANT Aanmelden: tel. 601 41 52 lp W\ ÜJJ u U ij Ij iii- Sinds enkele weken beschikt SEC-zondag 3 over schitterende nieuwe tenues en royale sporttassen. Deze zijn de spelers aangeboden door de sym pathieke eigenaren van WoonCity Soest dat is gevestigd aan de Kerkstraat. Jolanda van Cleef en co. wonnen alle partijen. ■-■■■ Wé 'Ai- Foto: Foto Bell Met toch wel meer moeite dan de eindstand van 8-0 doet ver moeden, heeft Selby de onbe twiste koppositie geconsoli deerd. De uitslag was enigszins geflatteerd, omdat de Soesters in drie van de acht partijen een derde game moesten spelen. In de uitwedstrijd tegen Harder wijk had Selby nipt gewonnen. Na de dubbels stond het toentertijd nog gelijk en werd het uiteindelijk 3-5. Daarom werd zaterdag in de zaal van Bowling Soest rekening gehouden met een zware klus. Dat viel achteraf mee. Herman Scheer- hoorn moest een keertje doorgaan tot in de verlenging, maar won z'n single in twee games. Johan Me ijer, Jolanda van Cleef en Gerdie Hooijer hadden niet of nauwelijks problemen, zodat de tussenstand snel 4-0 werd. Daarna verliep het minder makke lijk. In de herendubbel van Scheer- hoorn en Meijer werden twee ver lengingen gespeeld (14-17,17-15), waarna de Soesters het in de der de game alsnog vlot afmaakten: 15-4. Ook Van Cleef en Hooijer moesten een 0-1-achterstand om buigen en deden dat overigens naar behoren: 11-7, 11-5. Meijer en Van Cleef, die een week eerder dik hadden verloren, be gonnen slecht aan hun mix. Ze le verden de eerste game met 2-11 in, maar gingen daarna als vanouds draaien: 11-4 en 13-10. In de tweede mix pakten Marcel Pas en Hooijer de eerste game met 11-2, maar daarna kwam het tweetal met 0-8 achter. Het was knap van hen dat ze de strijd niettemin on geschonden doorkwamen en ook de tweede game met 11-9 binnen haalden. Nog vier wedstrijden heeft Selby in deze competitie voor de boeg en de voorsprong op 't Veen bedraagt vier punten. Deze ploeg is de vol gende tegenstander van de Soes ters. Ze worden zaterdag bij de nummer twee verwacht. Bij winst of een gelijkspel kan het kam pioenschap Selby eigenlijk niet meer ontgaan en zelfs bij verlies behoudt de ploeg de beste kaarten. Omdat de atletiekunie uitgere kend rond de jaarwisseling een trainingsstage in Kenia heeft belegd, zal Kamiel Maasse zijn overwinning in de Sylvester cross van vorig jaar niet kun nen prolongeren. Luc Kro(- waar, tweede in 2001, staat evenmin op de deelnemerslijst. De absentie van dit tweetal is een tegenslag voor de organisatoren van de internationale cross. Race- director Erik Tolboom begrijpt dat een atleet niet het hele jaar door wedstrijden kan lopen en behoef te heeft aan rustperioden. 'Het is wel teleurstellend dat wij uit de kranten hebben moeten vernemen, dat deze plannen bestaan. Wan neer wij van tevoren geïnformeerd waren, hadden we daar direct op kunnen reageren.' Tolboom is inmiddels wel verge vorderd met Hugo van den Broek, winnaar van het laatste wegcircuit. Hij zal het dan moeten opnemen tegen onder anderen Jeroen van Damme en Marco Gielen die in hetzelfde klassement als respectie velijk tweede en derde eindigden. Oud-winnaar Aziz Bougra zal ook in de Sylvestercross te zien zijn. Een groot aantal Belgen is even eens van de partij. Deze groep grijpt de Sylvestercross aan als een ideale plank tussen twee wedstrij den om het Belgisch crosscircuit. Om dezelfde reden als Maasse en Krotwaar ontbreekt bij de dames Nadja Wijenberg. Andere toppers, zoals ex-winnares Wilma van Onna en Irma Heeren, verschijnen 31 december wel aan de start in de Lange Duinen. Aan de damesloop doen ook Miranda Boonstra, San dra ter Horst, Daphne Panhuysen, Edith Kortekaas en enkele Bel gische snelheidsduivels mee. De 22c editie van de Sylvestercross kent volgens de traditie een uitge breid programma dat 's morgens begint en 's middags zijn climax bereikt met onder meer de dames- en herenloop en tot slot de recre antenloop die doorgaans de mees te deelnemers trekt. Start en finish zijn weer in de duinen, vlakbij de accommodatie van AV Pijnenburg aan de Wieksloterweg. Maasse en anderen mogen er dan niet bij zijn, verwacht worden wel weer meer dan tweeduizend atle ten. Meer dan tweehonderd men sen hebben zich inmiddels on-line ingeschreven. Dat is volgens de organisatie een nieuw record. Clinics Deelnemers aan de Sylvestercross kunnen op de zondagen 15, 22 en 29 december meedoen aan een gezamenlijke training. Deze clinics zijn gratis en worden gehouden in het Birkhoven bos in Amersfoort. Wie naar het bosbad Birkhoven rijdt, ziet vanzelf de bordjes met Sylvestercross. Elke zondag wordt er om 12:00 uur begonnen met de voorbereidingen op de veldloop van AV Pijnenburg. Deskundige trainers brengen de deelnemers dan de fijne kneepjes van veldlo pen bij. Iedereen kan daar zijn voordeel mee doen, want veldlo pen is iets geheel anders dan lopen op een weg.Voor meer informatie over de clinics, SS 6011856 of 033-4654625. AV Pijnenburg Montferlandrun, 15 kilometer. Hans de Goede 57.49, Gerard Klifman 1.03.29, Ruud Ambags 1.15.23. Gerla Danswedstrijd Hilversum, diverse klas sen. Marco Roskam en Lenny Kuijer 3C en 5C; Harrie Herfst en Anita van de Hoek 4U en 5C; Ronald Besamusca en Ante Moerkerke 3C en 4C; Roy Meilof en Alyne Oosthof lc en 3°; David En- gelberts en Jenny Heeman 2C. Sepp Hilversum. Open senioren klasse rising star: 3. Stef en Betty Isken; standaard open klasse: 5. Mark Sepp en Melissa van Buuren; 2C klasse latin: 2. Mark Sepp en Melissa van Buuren; open klasse 60+: finaleplaats voor Dick en Mieke Kuijk. land E7 6-3; IJsselmeervogels E6 - SO Soest E6 3-0; Roda'46 E14 - SO Soest E7 1-7; SO soest E8 - IJ'vogels E9 8-0; Cobu Boys E5 - SO Soest E9 0-10; F-pupillen: SO Soest F1 - Nieuwland F1 1-2; SO Soest F2 - CJW F2 2-0; Hoogland F3 - SO Soest F3 0-7; Roda'46 F4 - SO Soest F4 1-3; SO Soest F5 - AFC Quick F6 2-0; WZ'49 F4 - SO Soest F6 1-1; CJW F5 - SO Soest F7 6-4; SO Soest F8 - IJ'vogels F8 3-0; SO Soest F9 - CJW F8 0-17; SO Soest F10 - HVC F3 0-0 SO; Soest F12 - SO Soest Fll 0-6; Dames junioren A: SO Soest Ml - Maarssen Ml 3-6; G-voetbal: SO Soest G1 - Delta Sport G1 6-0. WZ'49 BW'31 Al - WZ'49 Al 5-3; Argon B2 - WZ'49 BI 0-4; Hoogland B6 - WZ'49 B2 6-6; Spakenburg Cl - WZ'49 Cl 3-2; WZ'49 C2 - WZA C4 0-6; Cobu Boys C2 - WZ'49 C3 4-3; WZ'49 Dl - Spa kenburg Dl 3-0; Roda'46 D3 - WZ'49 D2 2-2; WZ'49 D3 - WZA D6 6-1; WZ'49 D4 - SO Soest D6 3-14; Greenstars El - WZ'49 F1 1-3; WZ'49 E2 - AFC Quick E3 2-7; KWA E2 - WZ'49 E3 9-1; WZ'49 E4 - Greenstars E3 9-1; Achterveld E4 - WZ'49 E5 2- 5; IJsselmeervogels E8 -WZ'49 E6 3-4; AFC Quick F1 - WZ'49 F1 5- 1; WZ'49 F2 - WZA F2 1-1; CJW F3 - WZ'49 F3 5-0; WZ'49 F4 - SO Soest F6 1-1; TOV F3 - WZ'49 F5 2-0; WZ'49 F6 - AFC Quick F10 1-2; VVZ'49 F7 - Greenstars F4 4-2; WZ'49 F8 - KWA F5 0-0; WZ'49 F9 - CJW F10 3-4. WOENSDAG 11 DECEMBEf Volleybal 20:30 Forza-Stam/SoVoCo jr (H), kwartfinale beker (Amersi«f foort) Badminton 20:00 Culemborg-Badso Zaalvoetbal 21:00 Wijk bij Duurstede-Firt^E; na'93 ZATERDAG 14 DECEMB! Badminton 11:45 't Veen-Selby Basketbal 20:30 Red Stars (H)-Juventu^ (Beukendal) Dammen 12:00 Dordrecht 2-DVSB Handbal I 19:30 Groene Ster-Smeeing/ j BDC (H) (Zevenbergen) F Korfbal 19:15 KVO-KIOS'45 (#annin hal) 19:05 VIKO 4-Eemvogels (Viéj nen) Voetbal 14:30 Candia'66-VVZ'49 (Rh| nen) 14:30 Hees-VOP/(V.O. Utrechtseweg) ivogel Volleybal 19:00 DOK-Slam/SoVoCo (E (Dwingeloo) 17:00 Stam/SoVoCo (H)-Forzj 2 (De Bunt) ZONDAG 15 DECEMBER Basketbal 14:00 BC Utrecht 4-Red Stars Hockey 14:30 HCM-MHC Soest (H) Voetbal 14:00 Soest-Kon. HFC (Bos straat-Oost) 14:00 Achterveld-SEC Waterpolo 16:45 Futen 2-Duinkikkers (Amstelveen) Bowling 19:30 Competitie Soester Bow ling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 20:00 (Bowling Soest) DINSDAG 17 DECEMBER Handbal 19:45 Smeeing/BDC (H)-Kol- ping, derde bekerronde (Beu kendal) Vanwege blessureleed heeft Badso het eerste team uit de competitie teruggetrokken. Tweede heer Erik Stokkentre was weliswaar net her steld van een zweepslag, maar Maureen Kleijwegt werd anderhal ve week geleden door een zelfde kwetsuur geveld. De eerste dame die het team dit seizoen kwam ver sterken, kan voorlopig niet meer in detie komen. Ook Bea Kaspers moet noodge dwongen aan de kant blijven. On danks een spierscheuring in haar onderarm, kwam ze de laatste we ken gewoon in actie. Om te pijn te 'omzeilen' ging ze anders slaan Het gevolg daarvan was dat ze een ontsteking in haar schouder opliep en haar elleboog overbelast raak te. Mede door de blessures waren de badmintonners tot dusver niet be paald succesvol in de wedstrijden reeks. Omdat Badso niet in staat is de beide dames te vervangen, res tte de technische commissie nu bovendien niets anders dan het eerste team uit de competitie te halen. VOETBAL SO Soest A-junioren: Zwaluwen Al - SO Soest Al 1-4; SO Soest A2 - Roda'46 A4 0-5; SO Soest A3 - Maarssen A3 0- 3; B-junioren: Zuidvogels B2 - SO Soest BI 1-5; SO soest B2 - CJW B2 7-2; Hoogland B4 - SO Soest B3 3- 3; SO Soest B4 - Hoogland B5 3-5; C-junioren: Vriend'schaar Cl - SO Soest Cl 2-2; Achterveld Cl - SO Soest C2 7-1; SO Soest C3 - Green- stars Cl 0-4; Hoogland C4 - SO Soest C4 9-1; D-pupillcn: SO Soest Dl - Nieuwland Dl 3-2: KWA Dl - SO Soest D2 0-11; SO Soest D3 - Roda'46 D4 7-1; IJsselmeervogels D4 - SO Soest D4 1-2; SO Soest D5 - Amsvorde D2 10-1; VVZ'49 D4 - SO Soest D6 3-14; Roda'46 D10 - SO Soest D7 0-3; E-pupiUen: Kampong El - SO Soest El 2-1; SO Soest E2 - KWA El 0-9; AFC Quick E4 - SO Soest E3 3-4; SO Soest E4 - Nieuw land E6 2-1; SO Soest E5 - Nieuw- De Soester Courant zoekt met spoed voor diverse wijken. Heb je op woensdagmiddag wat tijd over om een krantenwijk te lopen? Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn van harte welkom. Giro 70703 o.v.v. Afrika Dorcas Huip 'Os World Vision Droogte en mislukte oogsten in zuidelijk Afrika. Hongerdood dreigt voor ruim 14 miljoen mensen. Dorcas, ICS en World Vision werken samen aan voedselhulp. Help ons! Uw gift redt mensenlevens. Geslaagd bij zwembad De Wieksloot A: David Blokland, Rachel van den Brink, Lauren van de Broek, Jordi Christiaans, Emma Diphoorn, Patrick Gros, Sema Güler, Marquerite Hcuff. Pim Heuff, Rik Hinfelaar, Nynke van 't Hof, Renske Hofstede, Guillaume Honsbeek, Leon Hornsvcld, Thijs Jan maat, Myrthe Jansen, Rosalie Klap. Wouter Kok, Loeke Krol, Davide Le- narduzzi, Maurits Laurijsen, Floor Lo- wie, Emmaly Meyer, Sven Molenaar. Florence Carmen Reverda, Tommy Roest, Timo van Rossenberg, Arnold Verwoerd, Steffan Visser, Jonas Vonk. Sharita Vos, Hanna de Vos, Rebccca Wantenaar, Marleen Westeneng, Na- tasja Westland, Woutcra Willigcnburg. B: Marijn Aalbers, Kim Askar, Merci Beijer, Stefan Brouwer, Doede Doc- dens, Joppa Doedens, Anne-Sophie Fritschy, Raphael Fortunato, Erik van Gooi, Sandra Hallie, Maurice dc Hoogh, Maarten van der Ley, Pim Maas, Fabian van Netten, Remco Scholten, Bart Savenije, Michael Se- vink, Koen Ruiter, Edwin Westcrveld. Succesvol adverteren, het ligt voor de hand, dat doen ondernemers in de Soester Courant hoeker

Soester Courant | 2002 | | pagina 34