M Wonen in Soest? M M NVM Wonen in Soest? M Dl iiiwfwi Gratis dar met en zoi #1 Wij adviseren u uit eigen ervaring! Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen Verrips Makelaardij o.g. 5$ Verrips Makelaardij o.g. Cursus weidevt gaat van start i Korting x HUIS KOPEN? gS Neem je eigen makelaar mee. tik WOENSDAG 15 JANUARI 2003 SOESTER COURANT PAGINA b'WOENSDAG 15 JANU< iiiHsSin W'frT s a Verrips Makelaardij o.z. Uw Soester Makelaar: 0 3 5-60 3 0 02 5 ÉL Verrips Makelaardij o.z. Europees Jaar voc i Uw Soester Makelaar: 035-6030025 Kinderbr brillen - Soest Burgemeester Grothestraat ong. Boven de nieuwbouw van slijterij Ben van der Linden luxe penthouse op de tweede woonlaag met balkon van 42m2 alsmede een dakterras en twee parkeerplaatsen en berging in de on derbouw. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer ca. 72m2, keuken- opstelling, bijkeuken, twee slaapka mers resp. 18 en 15m2, luxe badkamer. Voorzien van lift, gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 685.000,- v.o.n. Soest Colenso Tegenover het Colensopark gelegen perfect gerenoveerd 2-kamerparter- re-appartement met eigen zonnige en fraai aangelegde tuin met tuinhuis- je- Indeling: entree, hal, moderne badka mer v.v. douche, wastafel en toilet, ge- zellige en lichte woonkamer met aan sluitend de open keuken v.v. inbouwapparatuur, berging/provisie- ruimte, lichte slaapkamer met deur naar de tuin. Het appartement is v.v. blokverwarming en de servicekosten bedragen 87,- per maand incl. voorschot c.v. Centrale ligging nabij openbaar vervoer, winkels en uitvalswegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 157.500,- k.k. Soest Op een goede en rustige locatie gele gen flink uitgebouwd en geheel gemo derniseerd halfvrijstaand woonhuis met een hobbyruimte in de kelder van ca. 40 m2 met stahoogte, die zeer ge schikt is om een garage op te plaatsen, en een vrije besloten tuin. Bouwjaar 1928. Indeling: entree, toilet, provisiekelder, ruime L-vormige woonkamer, moderne woonkeuken met allerlei apparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met ligbad en toilet, zolder met mogelijkheid voor kamer. Parterre voorzien van laminaatvloer. Gas c.v. en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 335.000,- k.k. Soest Haverweerd Dit ruime 4-kamerappartement van ca. 94 m2 heeft vanuit de woonkamer een zeer weids uitzicht over een deel van Soest. Uiteraard is het complex voorzien van een lift, intercomsysteem en een ruime berging in de onder bouw. Indeling: entree, hal, meterkast met vernieuwde elektra, woonkamer met toegang tot balkon, ruime werkkamer, tweede hal met vaste kastenwand, badkamer met vaste wastafel en douche, separaat toilet, twee slaapka mers. Het appartement is voorzien van thermopane beglazing en blokverwar ming. Servicekosten 162,81 per maand (incl. voorschot stookkosten). Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs 155.000,- k.k. Soest Kamperfoeliestraat Zoekt u een eengezinswoning op loopafstand van winkels en scholen? Dan is de Kamperfoeliestraat mis schien iets voor u. Inhoud 345 m3 (excl. schuur), achterom en een zonnige tuin op het zuidwesten. Indeling: entree, hal, m.k., woonka mer met open haard, gesloten keuken met toegang tot de tuin, trapkast, toi let. Verdieping: overloop, twee slaap kamers van 13 m2 w.v. 1 met vaste kas ten en 1 met vaste wastafel, badkamer met v.w., toilet en douche, slaapkamer (5 m2), bergkast. Vaste trap naar de 2e verdieping met grote voorzolder waar de cv-ketel ('01) staat, 4e slaapkamer met dakkapel en bergruimte. Achter in de tuin staat een stenen schuur. De woning is gedeeltelijk voorzien van thermopane beglazing en voorzien van dakisolatie en muurisolatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 205.000,- k.k. Soest Koperwiek In aantrekkelijk en kindvriendelijke woonwijk-op loopafstand van bos en duinen-gelegen modern vrijstaand woonhuis met garage en praktijk ruimte van ca. 12 m2. Indeling: entree, hal, toilet, ruime en lichte woonkamer van 60 m2 met schuifpui naar de tuin, gesloten keu ken met inbouwapparatuur en dëur naar de tuin. Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, separate douche, wastafelcombinatie en toilet, drie slaapkamers, vaste trap naar zol der, voorzolder met aansluiting wasmachine en droger, slaapkamer met dakka pel. De achtertuin ligt op het oosten en is fraai aangelegd met voldoende priva cy. De woning is v.v. gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 589.000,-k.k. Soest Koperwiek In de wijk Klein Engendaal aantrekke lijk en kindvriendelijk gelegen half- vrijstaande villa met garage en een fraai aangelegde vrije achtertuin op het zuidoosten met prieeltje. Bouwjaar 1996. Indeling: entree, hal, meterkast, toi let, ruime tuingerichte L-vormige woonkamer met schuifpui naar terras, dichte woonkeuken. Verdieping: ruime overloop, drie slaapkamers resp. 18m2, 14m2 en 6m2, luxe badkamer, vaste trap naar zolder met kamer en berg ruimte. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 475.000,- k.k. Mercury Dorresteinweg Kom gerust eens iangs of bezoek onze homepage www.verrips.nl Jan D. Verrips bei'digd rhithdhiar/taxateur Burgemeester Grothestraat 15, 3761CJ Soest m Telefoon: 0.35 - 6030025, Fax: 0.35 - 60.30090 E-mail:info@verrips.nl, Homepage: www.verrips.nl NVM CHS ■li Aantrekkelijk en zonnig gelegen mo derne royale bungalow - verkeert in perfecte staat van onderhoud - met dubbele schuur en een besloten tuin op het zuiden met optimale privacy. Indeling: entree, ruime hal, toilet, tuingerichte woonkamer ca. 32 m2 met schuifpui naar terras, luxe open keu ken met allerlei inbouwapp., drie slaapkamers met kastenwanden, bad kamer met douche en wastafel. Voor zien van gas c.v. en optimaal geïso leerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 275.000,- k.k. MiddelwijkstraaT] Centraal in Soest gelegen sfeervol gerenoveerde vrijstaande rietgedek- te villa met prachtig aangelegde tuin met landelijk en vrij uitzicht. Indeling: entree, ruime hal, woonka mer en suite met achterkamer met open haard en serre, voorkamer met schouw en vrij uitzicht, moderne dichte inbouwkeuken in lichte kleurstelling met alle apparatuur en toegang tot een grote berging (22 m2), via de ber ging toegang tot de tuin, separaat toilet in de hal. Vanuit de keuken toegang tot een volledig ingerichte wijnkelder. Via een authentieke trappartij toegang tot de verdieping met een ruime overloop, twee slaapkamers waarvan 1 met dakkapel en vaste wastafel, ouderslaapkamer met vaste wastafel en bal kon, afzonderlijk toilet, moderne en luxe badkamer met o.a. douchecabine, bidet en wastafel. Via een vlizotrap is de zolderverdieping te bereiken met veel bergruimte. De woning is goed onderhouden en heeft achter een ongekend vrije ligging. Perceelopp. 630 m2. Voorzien van gas c.v. (1999) en geïsoleerd. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs 565.000,- k.k. Middelwijkstraat Deze karakteristieke vrijstaande villa met garage en carport ligt aan de voet van de Soester Engh. De villa staat op maar liefst op 880 m2 eigen grond en heeft derhalve een vrije besloten en zonnige ligging op het westen, met een diepte van ca. 35 meter en een prachtig vrij uitzicht. Bouwjaar 1936. Indeling: entree, hal, toilet, provisie kelder, ruime woonkamer met parket vloer en open haard (circa 45 m2), aan gebouwde serre, dichte keuken en bijkeuken. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Vaste trap naar zolder met kamers en bergruimte. Voorzien van gas c.v. en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 645.000,- k.k. Soest Park Vredehof In lommerrijk park "Vredehof", op loopafstand van paleis Soestdijk, gele gen vrijstaand landhuis, meteen aan huis gebouwd overdekt en verwarmd zwembad (voor 2/3 deel te openen via schuifdak) en omringd door een schit terend aangelegde tuin van ca. 3.750 m2. Bouwjaar 1992. Indeling: royale entree, hal met vide, ingebouwde garderobekasten, luxe keuken voorzien van inbouwappara tuur, bijkeuken, riante living (ca. 75 m2) met open haard en openslaan de deuren naar terras, kantoorkamer, ruime ouderslaapkamer met bijbehorende luxe complete badkamer en kleedkamer, overdekte doorgang naar zwembad. Verdieping: via ronde trap naar ruime overloop waaraan vier ruime slaapka mers waarvan één met balkon, complete badkamer met o.a whirlpool, douche en sauna. Bijzonderheden: elektrisch bedienbaar hek, beregeningsinstallatie, zwembad voorzien van kleedruimte, douche, toilet, aangrenzend bereikbaar ter ras, dubbel inbraakwerend glas, carport voor meerdere auto's, grote berging met technische installatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 2.100.000,- k.k. wvwi.verripw™ M Soest Prins Hendriklaan In het service-appartementengebouw "Hoog Soestdijk" - nabij winkels en openbaar vervoer-gelegen tweeka merappartement op de derde woon laag met balkon. Indeling: entree, hal, royale woonka mer, keuken, slaapkamer, badkamer en toilet. Servicekosten 540,- per maand. Eventueel garage apart bij te 'kopen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 45.000,- k.k. Soest Prins Hendriklaan Op de derde en tevens bovenste woon laag gelegen goed 2-kamer service- appartement met riant balkon op het zuiden en berging in de onderbouw. Gunstige ligging t.a.v. winkels en openbaar vervoer en voorzien van lift. Indeling: entree, hal, toilet, woonka mer, keuken, balkon, slaapkamer en badkamer met vaste wastafel en douche. Servicekosten bedragen 1.733,-per kwartaal. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 50.000,- k.k. NIEUW IN DE VERKOOP Soest Prins Hendriklaan Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Kom gerust eens langs of bezoek onze homepage: 3 www.verrips.nl Burgemeester Grothestraat 15, 3761CJ Soest Telefoon: 035 - 6030025, Fax: 035 - 6030090 E-mail: info@verrips.nl, Homepage: www.verrips.nl NVM NIEUW IN DE VERKOOP Op de eerste woonlaag gelegen goed onderhouden 2-kamer serviceappar tement met riant balkon op het zui den en berging in de onderbouw. Gun stige ligging t.a.v. winkels en openbaar vervoer en voorzien van lift. Indeling: entree, hal, toilet, woonka mer, vernieuwde keuken, balkon, slaapkamer en gemoderniseerde bad kamer met vaste wastafel en douche. Servicekosten bedragen 1.733,- per kwartaal. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 52.500,- k.k. [wwIv-vempsiM M In het kader van kHet Jaar van de mensen met een handicap' wordt er op zaterdag 25 janua ri een gratis dansles gegeven waarbij de integratie tussen mensen met en zonder beper king centraal staat. Petra Zin- gel en Martijn Landsaat, bei den 'dansdocent geïntegreerd dansen', zullen deze unieke vorm van dans hier in Soest in troduceren. Dit 'geïntegreerde dans-koppel' is razend enthousiast om iedereen kennis te laten maken met deze vorm van dans en vooral daarbij met ieders eigen mogelijkheden. Zij volgden specifieke opleidingen in binnen- en buitenland en geven verschillende cursussen hier in Nederland en binnenkort zelfs in Rusland! Vaak denkt iemand dat hij of zij niet kan dansen. Door onhandig heid, door beperkingen, door on ervarenheid, uit onwetendheid. Dit is de kans om te ontdekken welke danskwaliteiten men heeft. Petra en Martijn zullen de deelnemers meenemen op een ontdekkingsreis door hun eigen mogelijkheden. Deze open vorm van dans biedt iedere deelnemer de mogelijkheid om zijn of haar eigen dans te dan sen. Alleen of met een ander. Het biedt de mogelijkheid om te ont dekken hoe ver men wil gaan: waar liggen de grenzen en wat wil iemand zelf? Deze dansvorm is voor iedereen die niet alleen wil stilstaan bij zijn of haar mogelijkheden, maar deze juist in beweging wj] brengen. Deze vorm wil geven. Ook al is die nog zo klein. Het kan een vinger zijn die beweegt. Ogen die in een intens contact met de ander een eigen dans vormen. Ieder in zijn eigen ritme. Deze dans is voor ie dereen toegankelijk. Voor mensen met pijnklachten, mensen met on willige spieren of oncontroleerba re bewegingen, voor mensen met onzichtbare handicaps, mensen met weinig energie of mensen die juist bruisen van energie. Voor jong en oud. Voor mensen die contact willen leggen met anderen Komend voorjaar keren de wei devogels terug uit warmer streken om in de Nederlands weiden te broeden. Zij worde daarbij beschermd door hor derden vrijwilligers. Om mer sen de gelegenheid te geven d leuke en nuttige werk te doei houdt Landschapsbehec Utrecht een cursus vrijwillig weidevogelbescherming. Dat gebeurt in samenwerking m de agrarische natuurverenigir Ark en Eemlandschap en de plaa selijke weidevogelgroepen. De vr willigers speuren in het voorjat buiten in het boerenland, naar v< gels, nesten en kuikens. Ze onde houden contact met de boer ov hun bevindingen, overleggen ov beschermingsmaatregelen en vo ren deze ook uit. Door het gre aantal nieuwe agrariërs dat zi meldt voor deelname aan weid vogelbescherming, is er nog stee grote behoefte aan meer vrijwil gers die zich willen inzetten. Om de vrijwilligers voor te ber Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl compleet met g nu voor Smitsweg 30 Soest t

Soester Courant | 2003 | | pagina 8