zon, zuiden en ski SALES - SALES Poëzie in Groeneveld sportief of lekker relaxen? aruóhocK iOEBÉE Jazzworkshops Artishock met Job Helmers Wintersport in Karinthië: 1 Kinderparadijs Over Karinthië Win een skivakantie voor twee personen! j CULTUUR Stichting en Meander MC gaan overgewicht te lijf PAGINA 14 1? n WOENSDAG 29 JANUARI 2003 SOESTER COURANT Start op zondag 2 februari Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Voor al uw Verzekeringen, Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen Knutselmiddag Wat doen we deze winter: Arrangementen bieden voordelig skiplezier PAGINA 15 Brede Bibliotheek I Soest 'Pietje Bell' René Groothof met 'Heer Halewijn' KELA SHAGGY TAPUTTEGELS Heuga Feit 1NKEL sjw-4veee zAAJc -, - Nieuw logo van Max Havelaar Expo Marie-Line van Vuuren Perron5B Spoordalmonoloog over passies Film 'Samsara' Kindermiddag wijkvereniging >e 3 Soest, 15 patio- s reeds in aanbouw, log tien woningen evering is gepland in aal van 2003. de woonkamer en de grote glasopeningen gesitueerd. De keuken hebben een i. 49 m2. Op de eerste wee slaapkamers en eerd. naf€ 335.000,-v.o.n. 4 woningen Scirpus e van metselwerk en krijgen hierdoor veel :te hellende kap. Aan id bevinden zich een i. Van buitenaf is de waar de woonkamer ede verdieping, ook j met de cv-ketel, de ans is op de tweede tgebreide informatie Compleet verzorgde verhuizingen Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projectverhuizingen ifBELCMTtsX Il06-022.31.91 Van Buuren verhuizingen hyiingsweg 29 3762 EA Soest Tel,; gratis 06 - 022 31 en dakdekkersbedri/f Gas- en waterleiding Lood- en zinkwerk Keuken- en badsanitair Dakbedekking 'oor nieuwaanleg en in technische installaties. ■■ERKENDE VERHUIZERSI Jazzpodium Artishock organi seert in het voorjaar 2003 twee workshops onder leiding van bariton-saxofonist Job Hel mers. De workshops die Hel mers in 2001 en 2002 verzorg de waren een groot succes. Alle deelnemers waren zo enthou siast dat het Jazzpodium ook in 2003 'Job Helmers work shops' organiseert. Dit keer duurt elke workshop vier zondagmiddagen (twee keer twee achtereenvolgende weken) waarbij een aantal muzikale onderwerpen aan de orde komt. Als afsluiting zal aan het einde van de vierde workshopmiddag een presentatie gegeven worden. De volgende on derwerpen komen in de vier bij eenkomsten in ieder geval aan de orde: melodie (verzinnen en spe len); ritme en 'feel'; structuur van een stuk; het verhaal. Er zal aan de hand van een aantal 'jazz-stan- dards' gewerkt worden die ook op de maandelijkse jazz-sessies in Artishock gespeeld worden. Er zal speciale aandacht zijn voor de deelnemende ritme sectie-instru mentalisten. De workshops staan open voor muzikanten (alle instru menten en zang) die willen leren improviseren of daarin (meer) vrij heid en zelfvertrouwen willen krij gen. Voorvereiste: minimaal twee jaar speelervaring op het instru ment of stembeheersing. Wie is Job Helmers? Job Helmers is een gedreven jazzsaxofonist die zich tijdens zijn conservatoriumop leiding (Hilversum en Amsterdam) specialiseerde op de baritonsaxo foon. Hij speelt zowel in jazzcom bo's van verschillende samenstel ling als in bigbands en is regelma tig te gast op het Jazzpodium van Artishock. Hij geeft leiding aan het Job Helmers Septet en is bari tonsaxofonist bij The Millennium Jazz Orchestra'. Ook speelt hij re gelmatig bij de 'Dual City Big band' en 'The Jazz Orchestra of the Concertgebouw'. Naast uitvoe rend musicus is hij ook arrangeur en componist voor zijn eigen sep tet. Door zijn brede muzikale erva ring raakte Job Helmers in het bij zonder geïnteresseerd in de funda mentele aspecten van samenspelen en improviseren. Deze interesse en kennis weet hij op een bijzonder stimulerende en inspirerende ma nier over te dragen op deelnemers aan zijn workshops. Bij hem krijgt een muzikant zelfvertrouwen en gevoel voor het maken van jazz muziek. Data: Workshop 1: zondagen 2 en 9 februari en 2 en 9 maart, van 13:30 - 17:00 uur. (9 februari van 12:00 - 15:30 uur in verband met aansluitend concert BLBB). Workshop 2: zondagen 4 en 11 mei en 1 en 8 juni, van 13:30 - 17:00 uur. Kosten: jongeren tot 18 jaar betalen 30,00 per workshop (4 bijeenkomsten); Artishock-le- den betalen 40,00 per workshop (4 bijeenkomsten); overige deelne mers betalen 50,00 per work shop (4 bijeenkomsten). Nadere inlichtingen en aanmelden telefonisch bij Ron van Ewijk, 826031398, of e-mail: workshop@j azz. artishock-soest.nl. Na betaling wordt de inschrijving definitief. Betaling op rekening 9355949, t.n.v. Ron van Ewijk te Soest o.v.v. startdatum. Di Lassostaat 65% tel. 6022195 Enneagram Op dinsdag 4 februari, van 13:30 tot 15:30 uur, start bij Volksuniver siteit Soest een cursus Enneagram. Het 2000 jaar oude enneagram is een psychologisch model. Het is in harmonie met de mystieke kern van alle grote religies en beschrijft negen typen mensen in positieve en negatieve zin en in hun onder linge verwantschap. Cursusduur: tien lessen. Cursusprijs: 82,-. Liggende cylinder Op woensdag 12 februari, van 19:00 tot 22:00 uur, is er gelegen heid in een avond een buitendeco ratie te maken waarvan de hele zomer genoten kan worden. In een cylinder worden bolletjes, knolle tjes, groen, mos en plantjes ver werkt. Kosten voor deze workshop: 27,- inclusief materiaal. Informatie: SB 6022195, e-mail: vu-soesl@csnet.nl. Openingstij den: maandag 13:00-16:00 uur, dinsdag, woensdag en donderdag 10:00-13:00 uur. Op zaterdag 8 februari wordt in Kasteel Groeneveld in Baarn een poëzieavond gehouden met als thema 'Kijken in een ander land'. Dichter/presenta- tor Erik Menkveld gaat in ge sprek met schrijfster Nelleke Noordervliet en dichter Ad Zuiderent. Schrijfster Nelleke Noordervliet onderzoekt in haar nieuwste ro man 'Pelican Bay' de waarheid van het verre historische verleden. Hoofdpersoon Ada van der Wete ring gaat op een Caribisch eiland op zoek naar de geschiedenis van haar familie. Zij bezoekt een ander land en probeert in een andere tijd te kijken. Dichter Ad Zuiderent publiceerde dichtbundels met titels als 'Op het droge', 'Met de apocalyptische mocassins van Michel de Nostre- dame op reis door Nederland', 'Geheugen voor landschap' en 'Natuurlijk evenwicht'. Hij schrijft over het Vierstromenland, over een 'Dal in Umbrië' en een 'Tuin in Pompei', maar ook over Icarus en een 'Huis van liefde'. www.soesteronderlinge.nlinfo@soesteronderlinge.nl So©St©F Soesterbergsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 Ond©l"lillfJ© De poëzieavond sluit aan bij de tentoonstelling Siberië en Neder land, die tot 10 maart in Kasteel Groeneveld te zien is. De kern van deze tentoonstelling wordt ge vormd door zestien schilderijen van twee Nederlandse en twee Si berische kunstenaars. Zij hebben een maand samen doorgebracht om in verschillende Nederlandse natuurgebieden van Staatsbosbe heer te schilderen. Het doel is te laten zien dat de leefwereld van een kunstenaar heel bepalend is voor de manier waarop hij naar landschap en natuur kijkt. Deelne mers aan de poëziebijeenkomst kunnen in de pauze de tentoon stelling bezoeken. Verder presenteert Ineke Hotzhaus een pqëziecollage over kijken in andere landen en culturen. Pianist Polo de Haas verzorgt muzikale in termezzo's. De bijeenkomst begint om 19:45 uur. De toegang is 9,00; CJP 4,50. Reserveren: ?B5480994 of per e-mail: reserveringsbureau@i fa. agro. nt Kinderparadijs De Vrije Teugel Vedelaarpad 53, tel. 6018136 Knippen, plakken, verven, teke nen, scheuren. Woensdag 4 fe bruari draait het tijdens de inloop middag van De Vrije Teugel om knutselen. Tussen 14:00 en 16:00 uur kunnen kinderen aan de gang op het terrein aan het Vedelaarpad en hun eigen creaties maken. Deel name kost 2,50. Oostenrijk is verreweg het populair ste vakantieland onder Nederlandse wintersporters. Niet verwonderlijk, want alles wat een vakantieganger wenst is aanwezig: veel sneeuw, zon, goede pistes en vooral... Oos tenrijkse gemütlichkeit! Dat geldt zeker ook voor Karinthië, de zuide lijkste provincie van Oostenrijk. Karinthië is de laatste jaren uitge groeid tot een populair wintersport- centrum, dat tot de toptien van Oostenrijk behoort Een skigebied om met het hele gezin te ontspan nen en nieuwe energie te tanken! Karinthië grenst aan Slovenië en Ita lië. Het skigebied ligt precies tussen de koude Alpen en het warmere mediterrane klimaat en dat bete kent de meeste zonuren van Oos tenrijk! Door de invloeden van bei de klimaten ligt er in Karinthië vrij wel altijd een dik pak sneeuw. An ders springen de sneeuwkanonnen op de pistes bij, waardoor Karinthië gegarandeerd sneeuwzeker is. De ski-arena's van Karinthië zijn erg geschikt voor gezinnen met kinde ren. Ook aan mogelijkheden om te ontspannen is er geen gebrek. Ther- maalbaden, culinaire specialiteiten en verschillende activiteiten, zoals win- terwandelingen en een alternatieve Elfstedentocht, zijn een leuke afwis seling op het skiën of snowboarden. De kleinere skigebieden zijn prachtig, maar verreweg de meeste winter sporters komen naar Karinthië voor de beroemde 'grote vier'. In het grootste skigebied van Karinthië, Nassfeld, kunt u in Oostenrijk skiën en meteen in Italië een hapje eten. Win tersporters die tussendoor willen re laxen mogen Bad Kleinkirchheim - met talloze thermaalbaden - niet overslaan. Grossglockner/Heiligenblut is het hoogst gelegen skigebied van Karinthië en heeft een wereldberoem de kerk. En tenslotte is er het skigebied Mölltaler gletsjer, waar u bijna het hele jaar door de piste op kunt. Karinthië biedt dus genoeg mogelijk heden om te skiën of snowboarden, met het hele gezin activiteiten te on dernemen en om heerlijk bij te komen van de alledaagse sleur! Een glas glühwein en een bord dampende kaasnoe dels zijn een heerlijke vorm van ontspanning na een dagje op de piste. Maar Karinthië biedt nog veel meer ontspannende én avontuurlijke activiteiten. Winterwandeling Een winterwandeling is een leuke manier om de piste van een ande- re kant te bekijken. In de regio Villacher begeleidt boswachtster Ute de wandelaars door de sneeuw, van het bergstation naar het dal. Zij vertelt meteen van welk dier de sporen zijn die u onderweg tegen komt... Shoppingtour Kleine boetiekjes, leuke musea en sfeervolle restaurants: een steden- tripje is een leuke onderbreking van het skiën of snowboarden. Vooral Klagenfurt, Villach en de kleinere provinciesteden zijn heel geschikt voor een cultureel dagje of een shoppingtour. Ussurfen Mountain'biken, klimmen, surfen en zelfs tennissen: voor echte avon turiers biedt Karinthië verschillende sporten op het ijs. Wie durft de uitdaging aan? Baden in bronnen of hooi Van de piste naar de thermaalbaden, dat is het motto van Bad Klein kirchheim. Overbelaste spieren ontspannen het snelst in het warme water van één van de thermaalbaden. Maar ook een bad met hooi doet volgens de Karinthiërs wonderen! In Karinthië zijn kinderen meer dan welkom, vandaar dat er van alles voor hen wordt georganiseerd. Zo hebben ouders ook de tijd hebben om samen een tochtje te skiën. Bij de goed opgeleide skileraren en -leraressen zijn de peuters en kleuters in goede handen. In het unieke baby- en kinderdorp Trebesing skiën de peuters al slalom in hun luierbroekjes! Bobo, de slimme pinguïn uit Nassfeld, heeft dit jaar een skiclub voor kinde ren van 2 tot 5 jaar geopend. Tijdens het bouwen van iglo's en sneeuw poppen blijven de skietjes onder, zo dat de kinderen snel gewend raken aan het skiën. r Informatie over wintersport in Karinthië en arrangementen is verkrijgbaar via het Oos tenrijks Toeristenburo in Nederland, telefoon (020) 468 47.93. Ook kunt u terecht bij Karnten Information in Oostenrijk, telefoon 0043 (0) 463 3000 of op www.karinthie.com (Nederlandstalig) en www.kaernten.at (Duitstalig). Eén pas voor heel Karinthië De ene dag skiën in Bad Kleinkirchheim en de volgende dag in Ankogel? Skihoppen wordt mo gelijk met de Top-Ski-Karinthië-Pas, waarmee u vrijwel alle skigebieden in Karinthië kunt bezoe ken. De kaart is geldig voor een periode tot veer tien dagen en verkrijgbaar in twee soorten: Goud en Zilver. Meer info vindt u op www.topski.at. Hoe kom je er? Karinthië ligt slechts op drie uur rijden van Mün- chen en is goed bereikbaar via de autobanen. Dagelijks zijn er diverse vluchten van Wenen, Frankfurt en Zürich naar Klagenfurt, de hoofd stad van Karinthië. Ook per trein is het winter sportgebied goed bereikbaar. Beantwoord onderstaande vragen en maak kans op een wintersportvakan tie in Karinthië voor twee personen! De winnaar verblijft een week in een skigebied naar keuze, op basis van halfpension en inclusief zes dagen de Top-Ski-Karinthië-Pas (vervoer, verze keringen, lunches en drankjes voor eigen rekening). 1Hoe heet de slimme pinguïn in Nassfeld? 2. Welke plaats heeft veel thermaal baden? 3. Met welke pas wordt skihoppen in Karinthië mogelijk? Stuur de antwoorden vóór 15 februari 2003 op een (brief)kaart naar Preusting Pers Postbus 3^7 6500 AJ Nijmegen o.v.v. 'Karinthië' Antwoorden kunnen ook per e-mail worden gestuurd naar: oostenrijk@preustingpers.nl (vermeld ook uw naam, adres en telefoonnum mer). Uit de inzendingen met de goe de oplossingen wordt vóór 1 maart de prijswinnaar getrokken. Die krijgt au tomatisch bericht thuis. Veel succes! Donderdag vrijdag zaterdag zondag van 1 tot 5 uur Schilderijen beelden Grafiek Beeldentuin en Galerie Anna Paulownahuis Burg. Grothestraat 51 - Soest. 06 - 21852710 Vanaf Paleis Soestdijk 800 mtr. richting Soest. De Stichting Gezond Gewicht gaat in samenwerking met Meander Medisch centrum een afslankcursus doen voor volwassenen die minimaal 20 kilo aan overgewicht hebben. In maart start de intensieve training van 16 weken. De cursisten worden begeleid door een diëtist, een psycholoog, een bewegingstherapeut en staan on der medische supervisie. Gezond heid, lichaamsbeweging en veran dering van leefstijl staan centraal in Willaertstraat 49 ffi 60958291 Woensdag 5 februari én 19 februari De ondeugendste film van 2002! Pietje Bell (Quinten Schram) weet als geen ander met zijn dwaze avonturen de stad op stelten te zet ten. Sommigen spreken er schan de van, maar anderen vinden hem een held, zoals zijn vriendje Sproet. Pietje heeft ook vijanden, zoals Jozef Geelman, de zoon van de drogist. In de film 'Pietje Bell' zitten vele onvergetelijke karakters zoals tante Cato (Marjan Luif), krantenmagnaat Stark (Willem Nijholt) Paul Velinga (Rjck En- gelkes) en drogist Geelman (Arjan Ederveen). Pietje is een bedrijvig mannetje. Hij vindt een baantje als kranten jongen en organiseert een eigen circusvoorstelling. Helaas gaat dat in rook op. Hij slaat op de vlucht en komt per ongeluk op het spoor van een echte dievenbende. Maar niemand wil Pietje geloven. Er ver schijnen nare stukken over Pietje in de krant. Zelfs zijn beste vriend Sproet wil niets meer met hem te maken hebben. Pietje wil wraak nemen op de krant die voortdu rend verhalen over hem schrijft, die niet kloppen. Hij besluit on zichtbaar te worden. Vanaf nu krij gen ze te maken met de bende van De Zwarte Hand! 'Pietje Bell de film' is van de ma kers van 'Kruimeltje'. Duur: 111 minuten. Alle leeftijden. Aanvang: 14:00 uur. Toegang: 4,50. Woensdag 12 februari Halewijn was een eenzame jongen, gepest om zijn schamele afkomst en zure uiterlijk. Op zoek naar wraak wendt hij zich tot duistere machten en vindt hij een toverlied waarmee hij onweerstaanbaar wordt voor vrouwen. Hij verandert in een middeleeuwse popzanger die alle meisjesharten sneller doet kloppen. Lange tijd is hij de schrik van de buurt en vele maagden leg gen het loodje. Tot de dag dat hij oog in oog staat met de maagd die, zonder dat zijn lied klinkt, tot hem komt. De maagd zonder vrees- Met veel humor vertelt René Groothof het verhaal van Hale wijn, samen met twee muzikanten op klarinet en accordeon. Levens groot geprojecteerde geanimeerde tekeningen vormen het decor. René Groothof is als jeugdtheatcr- maker/acteur al jaren actief en heeft zijn sporen ruimschoots ver diend. Hij schreef, regisseerde en speelde de succesvolle voorstelling 'De Dromer' en samen met zijn broer Frank (o.a. van Sesamstraat) de voorstelling 'De Broertjes'. Duur: 60 minuten. Leeftijd: vanaf 7 jaar. Aanvang: 14:00 uur. Toegang: kinderen 4,50; volwassenen 7,00. Kaarten reserveren bij de theater kassa van de Brede Bibliotheek: 886095829; openingstijden: ma-vr 11:00-18:00 uur. Gereserveerde kaarten moeten twee dagen voor aanvang zijn opgehaald. Hierna gaan de kaarten weer de vrije ver koop in! de cursus. Vooral dat laatste is van belang, zeker om het na de lessen vol te kunnen houden. Het begeleidingsteam is aanwezig op de informatiebijeenkomst die vooraf wordt gehouden. Zij zullen ingaan op onder meer de gevaren van overgewicht, zoals de kans op diabetes type 2, hart- en vaatziek ten en gewrichtsklachten. De cursus is gratis, wat niet veel voorkomt. Omdat de ruimte be perkt is, kan men zich vooraf telefonisch aanmelden, 033- 4638014. de ZACHTE MET 7 JAAR GARANTIE zijn de waardige opvolgers van de ruige alombekende TAPIJTTEGELS Aldus Piet van Heugten. UITSLUITEND VERKOOP IN RENSWOUDE LOS TE LEGGEN TAPIJTTEGELS GEEN GEUJM EN GEEN GESPIJKER Ook bij niet aanschaf van«Kela tapijttegels in onze 1000 m? tapijttegelshowroom worden uw benzinekoslen vergoed. Altijd 200.000 tapijttegels voorradig. Reeds vanaf €1,80 p.t. 50x50cm Gèèn bezorgloon, leggen door gehele land mogelijk. FABRIEKSWINKEL PIET VAN HEUGTEN verkoop uitsluitend bij zijn tapijtfabriek te RENSWOUDE, Utre'chfseweg 4 Bel 0318-574225 voor gratis kleureninfo 0 i\\ Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Het nieuwe logo. Het oude logo. In navolging van Stichting Max Havelaar zijn in zestien andere lan den ook keurmerkorganisaties voor eerlijke handel opgericht. Gezamenlijk stelt men nu de han delscriteria voor de producten op. Gezamenlijk begeleidt men ook de producenten in de ontwikkelings landen. Er is nu een internationaal logo ontwikkeld dat ook op Ne derlandse producten gaat verschij nen. De bekende 'boer met een zak koffiebonen op de rug' verdwijnt en een figuratief logo in blauw groen-zwart komt ervoor in de plaats. Blauw staat voor kwaliteit en professionaliteit, groen voor betrokkenheid bij het milieu en medemenselijkheid, zwart is on dergrond. Over enige tijd zult u dit logo aantreffen bij koffie, bananen, thee, cacao, sinaasappelsap en ho ning. Ook in Europa, Canada, Amerika en Japan! En overal geldt: rechtstreeks inge kocht, gegarandeerde prijs, toeslag op de wereldmarktprijs, langduri ge handelsrelatie en voorfinancie ring. Of het nu met een koffieboer of een figuratief logo te koop is zal niet zo veel uitmaken, maar met zo'n logo is het toch net of het iets beter smaakt...! Wereldwinkel, Steenhoffstraat 9A, 8516028132; openingstijden: maan dag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m zaterdag 09:30-17:00 uur. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Zaterdag 1 februari De opening van de expositie van Marie-Line van Vuuren wordt ge combineerd met een optreden van Artishocks huisorkest, het jazzen- semble 'Perron 5b'. De expositie loopt t/m 17 februari en is ook op filmhuisavonden ('s maandags van 21:30 tot 22:30 uur) te bezichti gen. Aanvang 21:00 uur. De toe gang is gratis. Zondag 2 februari Zoals eerder aangekondigd vindt op zondag 2 februari de tweede Spoordal-monoloog bij Artishock plaats. Spreekster is de filosoof, publicist en docent drs. Miriam van Reijen (1946) uit Breda. Haar lezing is getiteld: 'Spinoza over de aard en oorsprong van onze pas sies'. Miriam van Reijen is afgestu deerd in de sociale filosofie en ethiek en in de cultuur- en gods dienstsociologie. Zij is werkzaam als docent filosofie en ethiek aan de opleiding Maatschappelijk Werk en Dienstverlening aan de Hogeschool Brabant te Breda. Sinds 1995 houdt zij zich intensief bezig met de studie van Spinoza (1632-1677), met name zijn theo rie van de passies en zijn politieke filosofie. Aanvang: 15:00 uur. Toegang: 5,00; leden 4,00; politici half geld. Productie: Jan Visser. Gast vrouw: Sonja Uiterwijk. Maandag 3 februari 'Een film over geloof en liefde' - Nalin Pan Het Boeddhistische begrip 'Sams ara' betekent zoiets als: de ver strikkende wereld van de aardse verleidingen. De jonge boed dhistische Lama Tashi heeft die bedrieglijke wereld zo langzamer hand achter zich gelaten. Al sinds zijn vijfde woont hij in het kloos ter. In de film heeft de twintiger net drie jaar, drie maanden en drie dagen achter elkaar gemediteerd in een grot. Eenmaal terug in het klooster is Tashi klaar voor een le ven als monnik. Maar de lange meditatie heeft de menselijke drift niet kunnen temmen. Ais Tashi de mooie boerendochter Pema tegen het lijf loopt, begint hij hevig te twijfelen aan de door hem gekozen weg. 'Hoe kan ik definitief af scheid nemen van wereldlijke ge noegens als ik die nooit gekend heb?', zo overweegt Tashi. Hij be sluit daarom tijdelijk toch voor een aards bestaan te kiezen. Tashi trouwt, krijgt een kind, leert de problemen van handel en heb zucht, jaloezie en overspel kennen - en twijfelt opnieuw. Hij besluit terug te keren naar het klooster. SAMSARA werd geheel opgeno men in Ladakh, in de Himalaya in het uiterste noorden van India, aan de grens met Tibet. Het decor is daarmee vergelijkbaar met dat van bekende films als Little Buddha (Bertolucci) en Kundun (Scorse- se). Maar die films reduceren het boeddhisme tot kitsch, terwijl de Indiase regisseur Nalin Pan juist zo authentiek mogelijk wilde blijven. Toch gaat de film over meer dan het boeddhisme alleen. 'Ik wilde een universeel emotioneel thema aansnijden', vertelde Nalin Pan. 'Het conflict tussen spiritualiteit en seksualiteit interesseert me. Hoe ga je om met verlangen en liefde?' Jarenlang dacht hij niet alleen over het verhaal, maar ook over de kleuren en zelfs de geluiden in de film. Aanvang: 20:30 uur. Entree 5,00; CJP/65+ 3,50. Reserve ren: maandag t/m vrijdag 9:00- 13:00 uur, 826019577. In ontmoetingscentrum De Klari net wordt woensdag 5 februari een middag gehouden voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. De orga nisatie is in handen van de wijkver eniging Overhees. In de zaal aan de Klarinet wordt om 14:00 uur begonnen, maar vanaf 13:30 kan men er terecht. Deelname kost 1,20 voor kinderen van leden en donateurs van de wijkvereniging en 2,40 voor andere kinderen.

Soester Courant | 2003 | | pagina 15