L euwbouw HzHlf N" Mogen iwij ons even oorsïellen? endaal JEUGD- KARNAVAL 2003 IET GROOTSE KNOLLENBAL Deze hofauto afkomstig van Auto Smeeing aan de Koningsweg Zoekt en gij zult vinden Samenwerking maakt je sterk Leuk uitgedost Leuk beloond OPGELET IN DE GARDEROBE >-crraVeatn8deb^l VTEUR RBOUW JDERHOUD 01 60 55 Jasten etc. »ats. Soest i 64 603 06 04 uiloff fot Ideli ng Vrijdag 28 februari Zaterdagavond 1 maart 2003 Prins Niek I rijdt dit jaar in een Santa Fe De hofhouding van de Narre Knollen 1 omgeving heeft een'tólSj P de aura. Hebben ?a amen en dieren ook? Is ie anesten h^k» eB* \py'S een Cha^aÉ Iezmg wordt op al d J gegaan. aeze«iM e lezing wordt geSeven „,1 :rdag 6 maart, 20:00-22mS e toegangsprijs is €10Ji an mei den voor deze en», tiviteiten van de Volksutkv WOENSDAG 19 FEBRUARI 2003 KNOLLENKRANT PAGINA 5 i 035 - 601 24 72 i. 62 DA Soest >-601 75 25 Zoals elk jaar zijn wij er weer aan toe om de jeugd weer eens lekker te laten hossen en swingen. Daar ons de vrijdag prima bevalt, gaan wij er gewoon mee door. De vakanties vallen weer voor het grote kar naval helaas. Maar ja het kan nou eenmaal niet anders, eens in de zoveel jaren vallen de vakanties op deze wijze. Maar het mag de pret niet drukken en we gaan er gewoon een vette jeugdavond van maken. Natuurlijk zal deze avond weer omlijst 'jvorden door niet minder dan Drive-in iJisco Sunway (ook een optreden van OIO 538). En dat zegt natuurlijk al weer genoeg. De aanvang van deze avond zal zijn 20.00 uur en zal eindigen om 02.00. ^Natuurlijk zal ongeveer rond 22.00 onze ofhouding in onze Knollenburcht arrivé- én. 'rins Niek de eerste en zijn twee adjudan ten Frans en Herman zullen u dan ook van harte welkom heten. En zal zich daarna dan ook in jullie feest- Leroy de Groot 035 - 602 23 11 Michiel Jansen 065 - 369 66 42 Robbert Doppenberg 035 - 602 08 57 gedruis mengen. Prins Niek I en zijn adjudanten Frans en Herman gaan dan ook goed om zich heen kijken of er een best verklede karnavallist aanwezig is. Is dat zo dan zal de prins deze persoon een prijsje uitreiken. Dus komt allen zo mogelijk verkleed (niet verplicht). Maar niet verkleed zeker geen prijs. De entree voor jeugdkarnaval kunt u te rugvinden onder kolom entreeprijzen. DE GROTE KARNAVALSAVOND DER f NARRE KNOLLEN EEN VET KARNA- VAL, (MET PRINS NIEK I) Op deze Karnavalsavond gaan alle rem- men los en kan het dak er af met Prins Niek I en zijn adjudanten Frans en Her man, de vorsten/vorstin Raadsleden en raadsdames en de Kielengarde. Het kan dan niet meer stuk, deze grote avond van de Narre Knollen in Soest. I De muzikale omlijsting zal in handen zijn I van niet minder dan Sunway Toegangskaarten zijn verkrijgbaar op de voorverkoopadressen: Er zijn natuurüjk ook kaarten te koop bij de ingang van de KNOLLENBURCHT. De toegangsprijs voor leden zal voor deze i avond 3,50 bedragen. Voor niet-leden zal de toegangsprijs 6,00 bedragen. Berekend op het uiterste, ook als u dat niet bent. Zodra u de deür van de Hyundai Santa Fe dicht doet, gaat er een wereld aan mogelijkheden voor u open. Niets houdt u nu nog tegen. Daarbij omvat de Hyundai 4WD u in een cocon van puur comfort en biedt hij ook nog alle ruimte. Hyundai's legendarische betrouwbaarheid en het we reldwijd toonaangevend veiligheidniveau geven u daarbij maximale zekerheid. De Beste KnoHendammers, Na een aantal grandioze jaren karnaval vieren in Partycentrum Bos en Duin is het helaas afgelopen met de pret in onze oude knollenburcht. En dan op zoek naar een andere locatie. Wat zeker met meegevallen is om dat voor elkaar te krijgen. En zeker niet voor het grote karnaval. Voor de kleine karnavalsavonden was het niet zo moeilijk. Het prinsenbal is met veel succes ge houden in de kantine van Smeeing B.D.C. De opkomst zeer goed en het was heel gezellig druk, Ons kleintje karnaval is gehouden bij - V.V.Z. Ook deze happening was een groot succes. Het Rmderkarnaval was Ook een feest om naar terug te kijken. Wat dit jaar gehouden is bij het Kinderparadijs aan het Vederlaarpad in Overhèes. Het Seniorenbal wordt dit jaar bij de Vijverhof ook in Overhees gehouden in de grote zaal. Waar ook dit jaar weer een groot aan tal artiesten te zien zal zijn. Dat dit weer een leuk feestje zal wor den spreekt voor zich. Onze showdanseres zal omstreeks 22.00 een der mooiste dansen ter wereld laten zien. En prins Niek I zal diverse malen de zaal op zijn kop zetten door voorop te gaan in de polonaise. En men zal dan ook moeite hebben om prins Niek I bij te houden. Ook deze avond zal Prins Niek I een des kundige juiy samenstellen om te beoorde len wie het karnavaleskste verkleed is. Gezien de drukbezochte avond van vorig jaar zal het niet meevallen voor de jury om de best verklede te vinden. Met de Narre Knollen zal heel Knollen dam zich weer VET uit kunnen leven tij dens het grote Knollenbal tot 02.00 's nachts zullen de glazen gevuld blijven. Beste Narren en Narrinnen, Zoals julüe weten is het heel wat werk ge weest om te zoeken naar nieuwe locaties om ons karnaval te kunnen vieren. Voor het prinsenbal is het weer gelukt, na melijk bij B.D.C. En het kleintje karnaval is bij V.V.Z. ge vierd. Ook dit was een groot succes daar hebben we met z'n allen hard aan gewerkt, ieder een was aanwezig bij het opbouwen en af breken en er werd veel gelachen. Het Seniorenbal wordt in de Vijverhof ge houden. En het Kinderkarnaval wordt gehouden in de kantine van Smeeing B.D.C. Het grootste werk was het grote karnaval, daar hebben we een hele kluif aan gehad. Maar het bestuur van de Narre Knollen en Horeca Soest zijn in samenwerking tot een plan gekomen om het grote karnaval weer op touw te zetten. Dus u ziet maar weer, als je alle krachten samenbundelt kom je er uiteindelijk wel uit. Veel plezier tijdens het grote karnaval Alaaf alaaf alaaf Prins Niek I Adjudant Frans Adjudant Herman Het bestuur der Narre Knollen Voorzitter a.i Martin Loos Penningmeester Sjaak de Vries Secretaris Chris Kenter Algemene zaken Frans Elshout Algemene zaken Nico v.d. Berg Raadsheren en dames van de Narre Knollen Dennis de Groot Lars Lenssen Daniël Loos Patrick van der Pas Henk Renes Remco Thijssen Elize v.d. Berg Loes Elshout Jenny Epping Brenda Kenter Desiree van Plateringen Liesbeth Renes Gerda Vos Vorsten der Narre Knollen Berend Sieben Chris Kenter Frans Elshout Loes Elshout De Kielengarde Chantal van Geijtenbeek Timothy Loos Jessica Vos Peter Vos Patrick Walsh Eddy Epping Karnaval is een feest, dus is het dan ook leuk om weer eens lekker verkleed te gaan en lekker gek te doen. Prins Niek I stelt dan ook elke avond/middag een deskundige jury samen om te beoor delen wie er per evenement dan ook het best verkleed is. Dat hier dan weer prijzen uit voortvloeien spreekt voor zich. Des te meer een goede reden om je zo carnavalesk mogelijk te verkleden en uit te duiden wat of wie je uitbeeldt. De best verklede karnavallist zal om 23.30 de prijs uitgereikt krijgen. Dus schroom niet en kom zo gek mogelijk naar onze Knollenburcht. Santa Fe is de auto waarmee u alles kunt waarvan u altijd al droomde. Met het ge zin, voor de zaak of tijdens een sportieve vakantie. Hij voegt zich naar uw lifestyle. Ontdek de wereld opnieuw met de Hyun dai Santa Fe. Voor Prins Niek I en zijn adjudanten Frans en Herman is dit een wereld van luxe die voor hen is open gegaan. Ook dit jaar heeft het bestuur van de Soes- ter karnavalsvereniging de Narre Knollen een garderobe waar men geheel op eigen risico de jassen op kan hangen tegen een kleine vergoeding van 0.50. U krijgt dan een bonnetje mee, die men aan het eind van de avond weer moet inle veren om uw jas weer in uw bezit te krij gen. Het is natuurlijk het beste om geen nieuwe jassen mee te nemen naar de karnavalsavonden of middagen. Nogmaals de Karnavalsvereniging de Narre Knollen is niet aansprakelijk voor verlies of diefstal van afgegeven goederen. Hoewel de verzorgers van de garderobe ui teraard zullen opletten dat zich geen onrechtmatigheden voordoen adviseren wij iedereen toch om kostbare spullen zoals lederen jacks/suedejacks, portefeuilles, autosleutels, walkmans, of mobiele tele foons thuis te laten. Dit om teleurstellin gen te voorkomen.

Soester Courant | 2003 | | pagina 37