HST BESTUUR VAR DE AARRE HAOUEA Jenever Idjudant Herman neming [VUES Adjudant Frans PAGINA 32 19 FEBRUARI 2003 >ER LINDEN telstoffeerderij design Stoffering bels opnieuw stofferen? NGEN Mbv ITHAND RECAS RT-EXP0R «DEL EN H 100THA 0RECA! 'ROOTHAND CASERVH te en omvang beïnvloeden. Het contact met de medemens, sfeer en omgeving heeft een uitwerkinp op de aura. Hebben mineralen planten en dieren ook een aura' Als je angsten hebt, wordt dat dan een blokkade en vergroot de aura an? Wat is een chakra? S Je lezing wordt op al deze vragen ngegaan. 5 3e lezing wordt gegeven op don- ierdag 6 maart, 20:00-22:00 uur 3e toegangsprijs is 10,00, \anmelden voor deze en andere ctiviteittn van de Volksuniversi- irbeste Boeren gemaakt van de te grondstoffen en toor zijn zuivere 3er liter 9.95 verkrijgbaar bij fij - Wijnhandel Grothestraat 6 ïtdijk '35 - 601 27 50 ikundig en op gedaan zoals: lerstoelen, ussens e.d. 'uime collectie 3elstoffen KNOLLENKRANT PAGINA 15 prijsopgave: 714 9.00-17.00 uur 42a - Soest. 1714 '02 27 44 - 602 11 96 isporten erhuizingen - Leurs, 34 jaar oud, en ge- ®n in Hilversum, en nu woonachtig in Tpsfoort. pd mijn tiende levensjaar ben ik naar st verhuisd en heb toen een leuke vrien- rög opgebouwd. is ook de reden dat ik lid ben van de ^er carnavalvereniging De Narre Knol- |d, omdat ik nu woonachtig ben in Amers- 0°rt, en toch lid ben van een Soester-ver- Dit wordt alweer mijn zesde jaar PJ de vereniging, maar voor het eerst, sa- P 11161 Frans Elshout, als adjudant van "is Niek I. t-EXP0RT GROOT PCAStRVia nu al een jaar of 15, hem als één van mijn beste [Tienden, en ben trots op het vertrouwen tön Nico in mij als één van zijn adjudan- ten' roijn eerste jaar bij De Narre Knol- eD geen verantwoording, en kon .woon lekker mijn gang gaan. Het tweede lar ik de actcommissie onder mijn 10ede, wij hebben toen voor het senioren- '4 en de bezoekjes aan de bejaardente- luizen» eer> act gedaan met stukjes uit ja 'ter nee zuster. De afgelopen 3 jaar heb met veel plezier het kindercarnaval ge- ""ganiseerd, dankzij vele sponsors wordt fr voor de kinderen een leuke middag ge- Tganiseerd. onlangs 27-09-2002 getrouwd met 'ésirée v. Plateringen en heb daarmee 2 'ochters erbij gekregen Carmen en Kylie. ésirée heb ik ontmoet tijdens een school- 'edstrijd country line dance in het Soester 'anscentrum Gerla. Ik dans alweer 5 jaar 'ij Gerla, ook dit doe ik met veel plezier, 'e hebben met 16 mensen een demoteam 'Pgezet en zijn al vaak uitgenodigd om frgens een show weg te geven. Veel men- n vragen of wij ook aan wedstrijden mee- j'oen. Maar wij dansen alleen voor ons ple- W, en willen de mensen graag laten zien at line dance inhoudt. Dat ik Désirée in 'oest bij het danscentrum Gerla heb ont- ioet, is ook grappig. Zij is ook afkomstig tit Amersfoort en woont al 4 jaar onge- eer 300 meter bij mij vandaan. Maar toch •ntmoet je elkaar bij een danswedstrijd in oest. Zij was samen met een vriendin, om jte kijken naar het dansen en zat bij mij aan het tafeltje. Toen we hoorden dat we zo dicht bij elkaar woonden is het balletje gaan |rollen. De avond was om half twaalf afge- >pen, maar wij gingen pas om half vijf naar luis. Toen wisten wij allebei dat we elkaar leuk vonden, maar het duurde toch nog wel _Èven voordat wij hiervoor uit durfden te ■tomen. Als je ook zin hebt in een feestje, kou dan de berichtgeving in de krant of langs de wegen in Soest in de gaten. En kom een keertje langs als De Narre Knol len een feestje geven. Iedereen is welkom, en het is altijd berege- zellig. TOT GAUW Herman Leurs Sjaak de Vries: Penningmeester Een van de oude garde die niet is weg te branden. Ook Sjaak de Vries is adjudant geweest van Jan Beijer en Prins Jan II. En wij kunnen hem zeker niet missen. Bij tijd en wijle zet hij de tent flink op z'n kop. En functioneert zeer goed als penningmeester. Wij hopen hem nog zeer lang in ons mid den te hebben. Martin Loos ad interim voorzitter Wij hebben hem bereid gevonden om de taak als voorzitter tijdelijk op zich te ne- men. Zoals u heeft gemerkt gaat het hem goed af. Dit is ook te merken binnen de vereniging. Hij heeft de touwtjes goed in de handen. Het geeft de vereniging weer spontaniteit. En er kan ook weer gelachen worden. Martin is de afgelopen maanden de trotse vader van een dochtertje geworden, Floortje. Frans Elshout: Algemene zaken Een paar jaar raadslid en een aantal jaren als adjudant is hij ook prins van de Narre Knollen geweest. Ook is hij twee keer adjudant geweest van de stadprins van Amersfoort Joris XXIII en van Joris XXVI nu is hij adjudant Frans van Prins Niek I. Chris Kenter Secretaris Draait al heel wat jaren mee en weet don ders goed hoe het karnaval in elkaar zit. Is twee keer prins geweest en ook adjudant van Prins Frans I. Na de tweede keer Prins te zijn geweest gaat hij door het Knollen- leven als Vorst Chris I. En heeft dit jaar de taak van secretaris ook op zich genomen, onder zijn zeggen: wat er ook gebeurd de vereniging moet blijven draaien. Al moet ik het alleen, de Narre Knollen blijven bestaan. Nico v. d. Berg: Algemene zaken Draait ook al weer jaren mee en met al zijn kennis stelt hij menig goede doel tevree. Is ook al een paar keer adjudant geweest. Hij is adjudant geweest van Prins Chris I. En hij is ook adjudant Prins Frans I. Ook is hij adjudant geweest van Joris XXVI. Ook bij SEC had Nico voor jaren geleden de taak als prins. Maar nu is hij eindelijk Prins Niek I der Narre Knollen. Beste carnavalisten, Graag wil ik mij, Frans Elshout, even voor stellen. Hoewel dat misschien niet meer nodig is omdat men mij al jaren in de Car naval ziet. Dit is nu mijn 10e seizoen, waar van ik nu twee seizoenen mee heb mogen maken bij Grootstad als adjudant van de Stadsprins(es). Eenmaal van JORIS XXffl en afgelopen seizoen van JORIS XXVI, mijn eigen vrouw, weer op ons vertrouwde stekkie. Bij de Narre Knollen ben ik zelf Prins geweest in het millenniumjaar, wat voor mij een geweldige tijd is geweest. Dat seizoen wa ren Nico vd Berg en Chris Kenter mijn adjudanten. Ik ben Bestuurslid bij de Narre Knollen, waar ik de taak heb voor de mu ziek, raadszaken en dansmarieke. Natuur lijk zijn we ook bij andere dingen inzet baar. Dit seizoen moesten wij op zoek naar een andere lokatie, omdat Bos en Duin, voor ons altijd vertrouwde plekje, gesloten is. U begrijpt dat wij met man en macht aan het werk gegaan zijn. Ons Prinsenbal hebben wij in de kantine van Handbal vereniging Smeeing BDC gegeven. Dit was uitproberen, maar voor ons was het prima geslaagd. Voor ons was het een beetje een thuisfeestje, daar ik voor de ver eniging samen met mijn vrouw al 10 jaar de kantine van BDC beheer. Biraltijd nog met erg veel plezier. Samen met Nico en Elize vd Berg en nog een echtpaar is BDC een beetje ons tweede huis in de zomer maanden en in de winter spelen ze in de zaal, dan is het voor ons weer Carnavals- tijd. Bij ons begint de laatste jaren al in maart/april, want als je bij de Hofhouding zit begin je dan al met alle voorbereidin gen. Mijn goede vriend Nico had de wens te kennen gegeven mij als zijn adjudant te willen, natuurlijk kon ik daar geen nee op zeggen. Samen met de andere adjudant Herman Leurs zullen wij onze Prins Niek I een vet carnaval bezorgen. Natuurlijk kunnen wij dat niet zonder onze vrouwen Elize vd Berg, Desirée Leurs en natuurlijk mijn eigen vrouw Loes Elshout met wie ik op de Hobbemanlaan hier in Soest woon. Wij zijn al 27 jaar getrouwd en hebben twee kinderen. Onze zoon Ri- chard van 26 jaar woont nog bij ons thuis, maar is ook veel bij zijn vriendin. Het is moeilijk op zijn leeftijd om woonruimte te krijgen. Af en toe is hij op uitzending voor zijn werk bij de Luchtmacht en dan is het weer stil in huis. Onze dochter Susanna van 23 jaar woont met haar vriend in Amers foort en hebben daar een huis gekocht. Zij zitten bij de carnavalsvereniging de Leut- broeken, dus komen wij elkaar veel tegen. Ikzelf ben buiten het carnaval te vinden in de glas- en verfwinkel van de firma Mots hagen te Naarden, waar ik samen met mijn collega's de klanten help en doe dit met erg veel plezier. Beste Carnavalisten, ik wens Prins Niek I, de Narre Knollen en ieder die graag car naval viert een heel VET carnaval toe. Met een driewerf ALAAF, groet ik U. Adjudant Frans Elshout

Soester Courant | 2003 | | pagina 47