1195 ES Brandweer redt echtpaar uit woning Meer 55-plussers welkom bij warme maaltijd Drie Eiken Feest De Zotteklappers voor gehandicapten en kinderen Deskundigen brengen oude militaire foto's tot leven ïsadressen KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST jj HULPVERLENING Beleef 'Vlucht van de Eeuw' in het Luchtvaart Museum Oranje Comité bereidt al festiviteiten voor fieiersHoeve! fSÓÓjram] im nu IT9 8 6,84 8,45 10,06 11,66 13,27 14,88 16,48 18,09 19,69 21,30 22,91 24,51 26,12 Door ontbreken rookmelder bijna fatale afloop brand Dankzij uitbreiding keuken ontmoetingscentrum Boek gelanceerd over Squadron in Nederlands-Indië Voorlichtingsavond over prostaatkanker Gespreksgroep over dementie bij Riagg Depressiviteit overwinnen Klachten bezorging Panel onderzoekt de historie F.P. Prause afwezig PAGINA 1( SOESTERBERGSEIsLCOURANT ïsdag II mrt.2003) sen 07:00 en 23:00 uur: 27719; tussen 23:00 en 07:00 uur: de meldkamer van de Amersfoortse litie, 88 033-4666666. Stichting Thuiszorg Eenilarul or huishoudelijke verzorging, ver ging en begeleiding, verpleging, latschappelijk werk en vrijwilligers- Ipverlening: 88(033) 4220500. or voedingsvoorlichting en dieetad- ering, ouder- en kindzorg (consulta -bureau) en aanvullende diensten Imaatschap): ©(033) 4600046. or het lenen van hulpmiddelen en pleegartikelen (Uitleenservice): )33- 4619191. Thuishulpccntralc Eemland THC biedt partners en familie van nenterenden, van chronische zieken ouders van verstandelijk of lichame- gehandicapte kinderen hulp door ief of passief oppassen door vrijwil- ;rs. Informatie: 033-4220500. steunpunt Rouw- en verliesbegelei- ig Soest e.o. ntactadres: Nelleke Wijnhof, Korte nkweg 18, 3761 ED Soest, 8S 22122 (09:00-12:00 uur); b.g.g, 14310. Werkgroep Godsdienst-sexueel ge ld/incest Utrecht or informatie en pastorale begelei- ig: Gereformeerd Provinciaal Cen- m, ©033-4613449 (09:00-17:00 0- iliëntenorganisaties Telefonische hulpdienst diabeten or informatie over diabetes (suiker- kte) dag en nacht bereikbaar, 3-4725083. Vereniging van Reuniapatiënten arn/Soest e.o. ntactadres: mevr. G.V. van Amer- >en, Van Straelenlaan 13, 3762 CS ;st, ©6016818. leumap-atiëntenservice vies en informatie over leven met ma, ©0900-2030300 (werkdagen 00-16:00 uur). itomavereniging Harry Bacon ntactadres: L. van Breukelen, Van aelenlaan 7, 3762 CS Soest, 18267. Inonieme Alcoholisten ^.-werkgroep Soest, de Open Hof, mbesstraat 2: dinsdagavond 20:00 informatie: ©6021558; A.A.- rkgroep De Weg Baarn, Eemnes- weg 10, Baarn: maandagavond 30 uur, informatie: ©6013027. üoester Courant I jruil en i arden betaald. incl. BTW WOENSDAG 26 FEBRUARI 2003 Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Door de tijdige inzet van een handladder heeft de brand weer vrijdagmorgen in alle vroegte twee bewoners van een woning aan het Van Maaren plein in Soesterberg kunnen redden van de bovenverdieping waar zij lagen te slapen. Beiden hadden wel zoveel rook binnen gekregen, dat ze met de ambu lance naar het Meander-zie kenhuis in Amersfoort werden gebracht. et echtpaar is inmiddels ontsla an en door kennissen opgevangen mdat de woning onbewoonbaar is. De oorzaak van de brand is ver- oedelijk sluiting in elektrische apparatuur. De schade wordt ge- [schat op een bedrag tussen 40.000 en 50.000 euro. De brand heeft nog eens aange toond hoe belangrijk een rookmel der is. In dit geval ontbrak het ap paraat en dat had bijna fatale ge volgen gehad voor de bewoners. Officier van dienst René Roke van het Soesterbergse brandweerkorps: 'Als er een rookmelder was ge weest, zouden de bewoners veel eerder hebben ontdekt dat er iets aan de hand was en zou de scha de niet zo groot zijn geweest. De mensen zijn echt door het oog van de naald gekropen.' De bewoners werden omstreeks zes uur 's morgens wakker van glasgerinkel. Omdat ze dachten dat er beneden een inbreker was, ging de bewoner op onderzoek uit. Daarbij stuitte hij beneden op een muur van rook. Hij ging terug naar boven en riep uit een raam op de bovenverdieping om hulp. Buurt bewoners die dit hoorden, alar meerden de politie. De koninklij ke marechaussee was als eerste ter plaatse, gevolgd door de politie en een in de buurt wonende brand weerman. Hij adviseerde de wo ning, waarvan de ramen op de be nedenverdieping door roetaanslag helemaal zwart waren geworden, niet binnen te gaan in verband met een dreigende steekvlam door hit- teontwikkeling. Inmiddels was ook de brandweer gealarmeerd. Deze rukte met twee wagens uit en liet ook de ladder wagen uit Soest komen. Deze hoefde niet meer voor het red dingswerk ingezet te worden, om dat de Soesterbergse brandweer de bewoners al via een handladder naar beneden had geholpen. Wel werd de rookafzuiger van de lad derwagen gebruikt om de woning zo snel mogelijk rookvrij te krijgen. De brandweer zette twee stralen in om de brand en de smeulende res ten te blussen. De benedenverdie ping brandde geheel uit. Zo'n 25 jaar geleden namen enkele vrijwilligers van de werkgroep van het toenmalige dienstencentrum (nu ontmoe tingscentrum) De Drie Eiken aan het Dorpsplein een initia tief dat tot op de dag van van daag een succes is gebleken: een maandelijkse maaltijd voor alle 55-plussers in Soesterberg. Voor dinsdag 4 maart staat de volgende maal tijd op het programma. Een geslaagde barbecue was de aanleiding tot het initiatief van de warme maaltijd. De deelnemers vonden het zo gezellig dat ze graag vaker zulke bijeenkomsten wilden. Daaruit ontstond het idee van een maandelijkse warme maaltijd. Het sloeg direct aan. Zo'n veertig be langstellenden gaven zich op. Dit aantal is in de afgelopen jaren vrij wel constant gebleven. Nu het ont moetingscentrum van De Drie Ei ken sinds kort aan de eisen van de tijd is aangepast, waarbij ook de keuken is verbouwd en meer capa citeit heeft gekregen, is het moge lijk om meer belangstellenden een warme maaltijd aan te bieden. Hiervoor is iedere 55-plusser in Soesterberg welkom, zowel alleen staanden als echtparen. Hier en daar heerst kennelijk nog het idee dat de maaltijden alleen bestemd zijn voor bewoners van de senio renwoningen van De Drie Eiken, maar dat is een misverstand. Het ontmoetingscentrum staat in feite los van de senioren woningen; het had net zo goed elders in het dorp kunnen staan. Voor het bereiden van de maaltijd is de kookploeg verantwoordelijk, bestaande uit vrijwilligers van het ontmoetingscentrum. Zij zijn de hele dinsdagochtend druk met de voorbereidingen, en vaak ook al de maandag ervoor met boodschap pen doen. De inkopen zijn geba seerd op het aantal aanmeldingen. Hiervoor kan men zich tot uiterlijk 12:00 uur de maandag ervoor (voor de komende maaltijd maan dag 3 maart tijdens kantooruren opgeven bij Tosca van Bussel, 351402. De kosten bedragen euro 3,75. De deelnemers aan de maaltijd kunnen vanaf 12:00 uur in het ont moetingscentrum terecht voor een drankje. Om 12:30 uur wordt de eerste gang geserveerd. Het prinselijk paar van de Soesterbergse carnavalsvereni ging De Zotteklappers ging za terdag, vergezeld van de Raad en enkele zotte wijven, naar Abrona voor het carnavalsfeest met de gehandicapten daar. In een gezellig versierd dorpshuis werden zij ontvangen door de enthousiaste en leuk verklede bewoners van Abrona. Er werd direct geopend met een spetterende polonaise die door menigeen! werd meegelopen. De prins maakte van de gelegenheid gebruik enkele mensen te eren met zijn persoonlijke onderscheiding. Na ruim een uur van polonaise lo pen en zingen met de bewoners van Abrona vertrokken De Zotte klappers na een zeer geslaagd feest. Op zondag begon 's middags in het dorpshuis Burgstede het kindercarnaval. Het werd opgeluis terd door clown Benno die de kin- deren ongeveer een uur bezig hield met zijn clowneske praat en frat sen. De kinderen bulderden regel matig van de lach. Samen met een aantal kinderen vormde hij een orkest. Samen met een enkele irioedcr bespeelden ze enkele in strumenten. Ook hier werd het feest regelma tig onderbroken om een polonaise te lopen. Het mooist verklede kind werd onderscheiden door de prins. Er werd gretig gebruik gemaakt van de limonade en de versnape ringen, gesponsord door de plaat selijke middenstand. Na een stoe lendans gingen de kinderen voor zien van een appel weer voldaan naar huis, waarna De Zotteklap pers gezamenlijk de zaal in de oor spronkelijke staat terugbrachten. Daarbij werd bewezen dat veel handen licht werk maken. Deelnemertjes aan het kindercar naval hadden een kritisch oog voor elkaar. Het interieur van de woning aan het Van Maarenplein in Soester berg was helemaal zwart geblakerd. De woning werd door de brand on bewoonbaar. In afwachting van de komst van de ambulance werden de bewoners in eerste instantie opgevangen door buren. 'Zij verdienen een compli ment voor de wijze waarop ze dat hebben gedaan', zegt Roke. De brandweer slaagde er nog in een schildpad en een vis levend uit de woning te halen, maar voor de ka narie kwam de hulp te laat. De plaatsvervangend Bevelhebber der Luchtstrijdkrachten, generaal- majoor Starink, heeft tijdens een drukbezochte bijeenkomst in het Militaire Luchtvaart Museum uit handen van de auteur de heer G.J. Burgers het eerste exemplaar ont vangen van het boek 'Het 6 ARVA (Artillerie Verkenning Af deling) Squadron Nederlands-In dië 1946-1950'. In dit boek zijn persoonlijke herinneringen en in drukken opgenomen van hen die er bij waren. Het boek werd, na een welkomst woord door de directeur van het Militair Luchtvaart Museum dr. J.A.M.M. Janssen, uitgereikt door de auteur. Hij heeft het boek ge schreven in samenwerking met de Sectie Luchtmachthistorie. De uit gave is nummer 14 in de serie die door de Sectie Luchtmachthistorie wordt uitgegeven. De presentatie van het boek vond plaats in de Snijdershal van het Militaire Luchtvaart Museum onder de vleugels van een B-25 Mitchell bommenwerper, een vliegtuig dat in die tijd operationeel was. Het Platform Oncologie Gooi en Vechtstreek organiseert op don derdag 20 maart in Ziekenhuis Gooi-Noord een voorlichtings avond over prostaatkanker. De avond is bedoeld voor (ex-)patiën- ten, familieleden en andere belang stellenden. Aan de ayond werken alle urologen van Ziekenhuis Gooi-Noord mee. Tijdens de bijeenkomst gaat uro loog F.F. van Soest in op vragen als: Wat kun/kon je erzelf aan doen? - de relatie tussen leefstijl en prostaatkanker. Uroloog J.M.W. Scheltema geeft uitleg over diagnostiek en therapie bij pro staatkanker en uroloog E. Bruynes gaat in op onderwerpen als macro cijfers, verspreiding, het voorko men, anatomie en fysiologie van prostaatkanker. De bijeenkomst eindigt met een discussie met de urologen onder leiding van J. Noort, oncologieverpleegkundige. De bijeenkomst is op donderdag 20 maart van 19:30 tot 21:30 uur en vindt plaats in de Gehoorzaal van Ziekenhuis Gooi-Noord. Adres: Rijksstraatweg 1, 1261 AN Blaricum. De zaal is open om 19:00 uur en de koffie is gratis. Voor informatie kunnen belangstellenden bellen en vragen naar mw. J. Noort, oncolo gieverpleegkundige in Ziekenhuis Gooi-Noord, @(035) 5391111. Aanmelden kan telefonisch tijdens kantooruren op 82(035) 5391333, of schriftelijk: Ziekenhuis Gooi- Noord, t.a.v. mw. J. Noort, onco logieverpleegkundige, antwoord nummer 540, 1250 VB Laren. Het Platform Oncologie Gooi en Vechtstreek is een samenwerkings verband op het gebied van onco logie tussen deskundigen van huis artsen uit de regio, het integraal Kankercentrum Amsterdam (IKA), Thuiszorg Gooi en Vecht streek, Ziekenhuis Gooi-Noord en! Ziekenhuis Hilversum. Zaterdag 1 maart zondag 2 maart Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 communieviering; gemengd koor Woensdag 19:00 aalm. R. v.d. Vring; eucharistieviering; gemengd koor (Aswoensdag) Rooms-katholiek, Cenakel, Amersfoortscstraat 18 10:00 prs. Ben Verberne en Peter Denneman; tv-viering; schola Samen op Weg, Vredekerk, Gen. Winkelnianstraat 101 10:00 prof. H. de Roest, Amersfoort Abrona/Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 mevr. Z. Hageman-Vos World Outreach Church (info locatie: 880346-350458) 10:30 H.D. Gosseth Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het weck einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, @0900- 4301430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, §2030-6995952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, @352467; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, @033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: @0900-8844; alarmnummer: @1.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, @035-6031119. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, @351940, b.g.g. 351658 of 351346. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D. Elie, @352391. Grofvuil, @0800-7662000. Op 2 april start weer een gespreks groep voor mensen die direct be trokken zijn bij iemand met de mentie. Zorgen voor iemand met dementie valt vaak niet mee en vraagt een grote inzet van hen die de verzorging op zich hebben ge nomen. Vragen als 'Doe ik het wel goed?' of 'Hoe kan ik een bepaald probleem het best benaderen?' komen veel voor. In de gespreks groep is hiervoor aandacht en kun nen de deelnemers ervaring met andere direct betrokkenen uitwis selen. De gespreksgroep is bedoeld voor partners, kinderen en andere direct betrokkenen van een thuis wonende oudere die dementeren de is. Wat is dementie? Dementie is een niet duidelijk omschreven ziekte maar een naam voor een aantal verschijhselen: geheugenverlies, verlies van oriëntatie, moeilijkhe den met denken en/of verandering van gedrag. Wanneer iemand deze combinatie van verschijnselen heeft noemt men dit dementie. In de gespreksgroep krijgt men kennis en handreikingen aangebo den voor de omgang met demen te mensen. De groep wordt bege leid door twee medewerkers van het Riagg. Er zijn 7 bijeenkomsten en de kosten zijn 12 euro voor in formatiemateriaal en consumpties. Aanmelden bij Sjouke Starkenburg en Frans Spit, of indien afwezig bij het secretariaat: @033-4603500. Geleidelijk ontwikkelt het Riagg afd. Ouderenzorg zich tot een hoog gespecialiseerd diagnostisch centrum voor mensen met demen tie. Zij doet dit in samenwerking met medisch centrum Meander. Huisartsen maken hier reeds vol- ujt gebruik van maar het is en blijft altijd mogelijk dat mensen zichzelf of via direct betrokkenen aanmel den waarbij het Riagg dan contact met de huisarts opneemt. Dit om lange wegen en bureaucratie te vermijden. Vanaf 12 maart start Riagg Amersfoort Omstreken weer een cursus voor ouderen met het doel zelf depressiviteit te leren overwinnen. De cursus is bedoeld voor ouderen vanaf 60 jaar die bij zichzelf som berheid of depressie herkennen. De cursus bestaat uit 10 bijeen komsten "van twee uur. Na afloop van de cursus worden nog een of twee terugkombijeenkomsten ge houden. De kosten bedragen 15 euro voor werkboek en consump ties. Voordat de cursus begint heeft iedere deelnemer een kennis makingsgesprek met de cursusbe- geleidcrs. Natuurlijk kan het Ria gg ook individuele behandeling bieden. Aanmelden: Riagg Amersfoort Omstreken, @033-4603500, bij Peter v. Zuidam of GerritJan Pos- tema. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachten- nummer 035-6021841 (C. van Barneveld). Dat num mer kan op woensdag tussen 18:30 en 19:30 uur worden gebeld voor nabezorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Cou rant op donderdag nabe zorgd. Twee jubilea staan dit jaar cen traal bij de evenementen in het Militaire Luchtvaart Museum. Het betreft honderd jaar mo- torvliegen en vijftig jaar Ko ninklijke Luchtmacht. In het kader van de herdenking van 100 jaar motorvliegen verzorgt Pandemonia Science Theater Nederland tijdens de krokus vakantie in het museum aan de Kampweg in Soesterberg een aantal uitvoeringen van de spectaculaire theatervoorstel ling 'Vlucht van de Eeuw'. Op 17 december 1903 vond op het strand van Kittyhawk in de Vere nigde Staten de eerste vlucht plaats met een vliegtuig, dat van een mo tor was voorzien. Die dag slaagden de fietsenmakers Orville en Wilbur Wright er in met hun Wright Flyer in 12 seconden 36 meter te vlie gen, hetgeen in die tijd een hele prestatie was. Sindsdien heeft de luchtvaart een geweldige vlucht genomen. De vliegtuigen, die van de productielijn kwamen, werden steeds sneller en wendbaarder, de vlieghoogte steeds hoger en het vliegbereik werd steeds uitgebrei der. De Farman HF-22 uit 1913, een van de eerste vliegtuigen van de Luchtmacht, kon in die tijd een maximumsnelheid ontwikkelen van 100. km per uur, terwijl een F- 16, die in 1979 bij de Koninklijke Luchtmacht in dienst kwam een snelheid van 2.000 km per uur weet te bereiken. De F-16 opereer de op vlieghoogte van maximaal 17 km, terwijl de Farman niet ho ger kon vliegen dan 3 km. Een van de eerste passagiersvliegtuigen van de KLM, de Fokker F II uit 1920 had een kruissnelheid van 120 km per uur en een vliegbereik van 1.200 km. De nieuwste Boeing 7474 van de KLM heeft een kruis snelheid van 900 km per uur, een vliegbereik van ongeveer 15.000 km en een maximale vlieghoogte van ongeveer 14 km. Het Pandemonia Science Theater neemt de bezoekers van het Mili taire Luchtvaart Museum mee langs de hoogtepunten in de ge schiedenis van de luchtvaart. De luchtvaart wordt belicht vanuit het perspectief van de betrokken per sonen die het vliegen mogelijk maken: de ontwerpers, de techni ci en de vliegers. De voorstellingen worden gehouden op donderdag 27 en vrijdag 28 februari en zon dag 2 maart in het Militaire Lucht vaart Museum te Soesterberg. Tevens maakt 'Vlucht van de Eeuw' deel uit van een programma dat het Militaire Luchtvaart Mu seum vanaf maart 2003 iedere dinsdag- en donderdagmiddag zal aanbieden aan leerlingen, die het Voorbereidend Middelbaar Be roeps Onderwijs volgen. Meer informatie is te vin den op de website www.militaireluchtvaartmuseum.nl Het Militaire Luchtvaart Museum is van dinsdag tot en met vrijdag geopend van 10:00 uur tot 16:30 uur en op zondag van 12:00 uur tot 16:30 uur. De toegang is gra tis. Koninginnedag komt er al weer snel aan. Het Oranje Comité in Soesterberg is al geruime tijd druk in de weer met de voorbereidingen om er een geslaagde dag van te maken. Om de samenwerking tussen de verschillende organisaties bin nen Soesterberg naar een hoger niveau te tillen, is het Oranje Comité in overleg getreden met de plaatselijke ondernemersver eniging VOS (Verenigde On dernemers Soesterberg). Dit overleg heeft geleid tot c)e prin cipe-afspraak om het in de toe komst uit te breiden met als doel voor alle Soesterbergers een zo leuk en gezellig mogelijk feest te organiseren. De activiteiten en attracties zul len dit jaar uitgebreider zijn dan voorgaande jaren. Omdat de gemeentelijke subsidie hiervoor niet toereikend is, houdt het comité in de week van 14 tot en met 18 april de jaarlijkse collec te om de festiviteiten financieel mogelijk te maken. Enkele vrijwilligers hebben hun medewerking hieraan al toege zegd, maar het comité kan nog wel enkele collectanten gebrui ken. Wie er een steentje aan wil bijdragen dat koninginnedag weer de gezelligheid als van ouds in het dorp terugbrengt, kan zich aanmelden bij de voor zitter van het Oranje Comité, Beebs Huisman, Plesmanstraat 26, @0346-351025. Men kan indien gewenst zelf aangeven welke data het best uitkomen. 'Het Militaire Luchtvaart Mu seum op Kamp van Zeist in Soesterberg is een van de zes militaire musea in Nederland, waar op zondag 2 maart onder het motto 'Mijn opa was een...' voor het tweede achtereenvol gende jaar een militair-histori sche fotodag wordt gehouden. De bedoeling hiervan is dat ieder een zijn onbekende militair-histo rische foto's KAN laten zien aan deskundigen. Zij zullen proberen HUISARTS maandag 10 maart t/m zondag 16 maart De collega's nemen waar voor spoedgevallen de foto als het ware tot leven te brengen. Hiervoor kan men op 2 maart van 12:00 tot 17:00 uur terecht in de musea. Naast het Militaire Lucht vaart Museum zijn dat het Leger museum (landmacht) in Delft; het Marechausseemuseum in Buren; het Marinemuscum in Den Hel der; het Mariniersmuseum in Rot terdam, en het Museum Bronbeek in Arnhem. Alle soorten foto's met een militair onderwerp kunnen aan de deskun dige panels worden voorgelegd. Het maakt niet uit of het gaat om foto's uit de negentiende of twin tigste eeuw, of om foto's van ma rine, landmacht of luchtmacht en personen of wapens. Wel is het zo dat bezitters van luchtmachtfoto's zich uiteraard het beste kunnen melden in het Mili taire Luchtvaart Museum op Kamp van Zeist aan de Kampweg in Soesterberg. De vorig jaar gehouden nationale militair-historische fotodag was een succes. Er doken tal van oude, onbekende foto's op. In een geval Een militaire foto uit de oude doos. Specialisten van militair-his torische musea in Nederland staan zondag klaar om bij onbekende fo to 's uitleg te geven. kreeg het museum ter plekke een album met foto's aangeboden. Het was een welkome aanvulling op de collectie. Overigens slaagden de deskundigen erin een aantal lang verborgen familiegeheimen te ont sluieren. De specialisten kregen unieke foto's en complete albums onder ogen. Zij hopen op zondag 2 maart op nieuw veel bezoekers te kunnen helpen bij het oplossen van fami lieraadsels en het bepalen van de zeldzame waarde van het meege brachte fotomateriaal. Daarnaast staan ze klaar om informatie te geven over de rol van onze voor vaderen bij de militair-historische gebeurtenissen op de foto's. Belangstellenden kunnen voor meer informatie contact opnemen met een van de deelnemende mu sea of kijken op www.mijnopawaseen.nl

Soester Courant | 2003 | | pagina 11