Soest Soest 50 jaar geleden) Carnaval al in volle gang! 'Frolijke Fierhuis Fluiters' doenl mee aan carnavalsoptocht Modeshow op Da Costaschool RAD OP SOEST f Verdwenen ^jfj|ii|gffgfe Historische Feestelijke (25e) Open Ochtend voor vrouwen CDA-vrouwen onderzoeken een jaar oude duale stelsel Op Soest en zo vrij Forum over geneeskunst en steryen in de Rank WOENSDAG 26 FEBRUARI 2003 SOESTER COURANT PAGINA 14 A Museum Oud Soest Vereniging Soest Heuga Feit 25 Woensdag 12 maart PROFIL WOENSDAI Ander verkoopadres carnavalskaarten Zaterdag stukje Mardi Gras in Soest Vrouwend 'Voedsel t Delop van de t De vrijwillig Dit boerenhuisje stond ooit op de hoek Kolonieweg, Eiken laan, om precies te zijn was het Kolonieweg 1. Hier woonde begin vorige eeuw Elbertus Lambertse met zijn vrouw en zeven kinderen. Lambertse was de opa vafn Dirk van den Broek. Dirk van den Broek woont met zijn vrouw in een se niorenwoning in Baarn en daar zochten we hem op. Hij is 82 jaar en hij vertelt dat zijn opa het huisje aan de Kolonieweg zelf heeft laten bouwen en dat moet begin negentienhonderd zijn geweest. Bij een oom in de fami lie zweeft nog een oud rekeninge tje dat het totale metselwerk aan. het huisje tachtig gulden heeft ge kost. Dirk kwam als jochie van vijf, zes jaar wel eens in Soest bij opa op bezoek, voor op de fiets bij zijn vader vanuit Baarn. Hij weet zich het huisje met wat 'armeluis' vee (geiten en wat kippen) en zijn oom en tantes nog vaag te herin neren. Op de foto van links naar rechts zien we: Ome Dirk Elbertse toen militair, Geertje later de moeder van Dirk van de Broek en de tantes Marijn, Els, Eef, en opa Lammertse met de hond. De oudste zoon Elbert us (Bartus) staat er niet op. De foto toont een lieve en aardige familie van grote kinderen bij va der thuis, maar toen de kinderen klein waren, was het armoe troef in het huisje aan de Kolonieweg. Opoe Lammertse stierf in het kraambed van het zesde en zeven de kind, een tweeling. De tweeling werd meteen na de dood van moe der uitbesteed bij familie in Noord-Holland. Een van de twee ling is maar twee jaar geworden. Opa Lammertse was in die tijd haast wel gedwongen om weer gauw een vrouw te trouwen en zo kwam er een stiefmoeder in huis die zelf ook een getrouwde doch ter had, waar ze ontzettend goed voor was. De dochter woonde er gens midden in Soest. Het was echt een stiefmoeder zo als je wel eens in verhalen tegen komt. Haar eigen kind werd ver wend en de andere kinderen wer den verwaarloosd. We horen een paar verhalen. De stiefnioeder bakte voor haar eigen kind een lekker krentenbrood en dat moes ten de kinderen dan bij haar doch ter brengen, de kinderen Lambert se konden het met een snee rogge brood doen. Opa Lambertse moest in die magere jaren de kost verdienen en hij werkte ergens on der Amsterdam, de hele week van huis. Op een keer kwamen ze El bertus op de bouw, waar hij werk te, opzoeken met de mededeling dat hij beter maar eerder deze week naar huis moest komen, want zijn vrouw maakte het wel erg bont. Opa heeft zijn tweede vrouw uiteindelijk het huis uit gestuurd. Af en toe kwam het bij familie ondergebrachte jongste zusje een paar dagen naar huis, keurig in de kleertjes en met lakschoentjes aan. Toch zijn alle kinderen groot ge worden. Zoals het met vele kinde ren in die jaren ging moest men vroeg van school af, een dienstje zoeken, liefst intern, niet meer ten ïaste van het gezin. Geertje, de moeder van Dirk, werkte intern bij een familie in Amsterdam. Daar verdiende ze vijftig gulden in een heel jaar en kreeg weinig te eten. 's Morgens twee sneetjes bruin- brood met bruine suiker. Van die vijftig gulden moest ze ook nog haar eigen kleren kopen. Ome Dirk, op de foto militair, is timmerman geworden. Hij heeft na de Eerste Wereldoorlog nog een tijd gewerkt aan de bouw van het 'rooie' dorp in Baarn. Hij woonde later aan de Akkerweg in Soest en moest iedere morgen lopend op zijn werk zien te komen. Tante Marijn had eerst verkering met Dirk van den Broek, maar is later met ene Harmen Muis getrouwd. 'Dat was nog familie van de in Soest bekende plaggenhutbewoner Jan Muis. Toen de verkering met Marijn uit was, heeft mijn Geertje gevraagd met hem te trouwen', vertelt Van de Broek, en zo is het gekomen. Vader zat eerst ook in de bouw maar later is hij kouwe bakker geworden. We woonden aan de Zandvoordweg in Baarn. In de serre voor het huis had moeder een klein kruidenierswinkeltje en vader had de broodwijk. Ze be trokken het brood van de Coöp in Hilversum. Een sober bestaan. 'Wat hebben wij het nu toch goed', verzuchten Dirk's en zijn vrouw in hun seniorenhuisje. Ze hadden nooit gedacht dat zij het zo luxe zouden krijgen. Dirk zijn vrouw is geboren in het buurtschap Bijster tussen Nijkerk en Putten op de Veluwe. De buurt met zijn boerde rijen die zo mooi in beeld is ge bracht door fotograaf Bram Over- eem. Dirk is veel vergeten van vroeger, maar zijn vrouw heeft echt gevoel voor het verleden. Zij heeft de verhalen van haar schoonmoe der Geertje gehoord en onthou den. Ook oude bijzondere spulle tjes zijn bewaard en gekoesterd. Ze komt nog met een rouwkaart op de proppen. Een dikke zwartom- rande rouwkaart van opa Elbertus Lammertse, landbouwer, overle den 26 juni 1927 op Soest, Kolo nieweg 1 en begraven even verder op aan de Veldweg. Met dank aan ex-postbode de heer De Boer voor de foto. Toch weer iets uit het ver leden van Soest hervonden. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommewes 3* Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl ^ELKE WEEK EEN> .SOeSTEKTcOURANT, Neem een abonnement: 8,75 per half jaar! tel. (035) 6014152 de ZACHTE KELA SHAGGY TAPIJTTEGELS MET 7 JAAR GARANTIE zijn de waardige opvolgers van de fUICJG alombekende TAPIJTTEGELS Aldus Piet van Heugten. UITSLUITEND VERKOOP IN RENSWOUDE LOS TE LEGGEN TAPIJTTEGELS GEEN GEUJM EN GEEN GESPIJKER Ook bij niet oonsthaf van Kela tapijttegels in onze 1000 m2 topijttegelshowroom worden uw benzinekosten vergoed. Altijd 200.000 tapijttegels voorradig. Reeds vanaf €1,80 p.t. 50x50cm Géén bezorgloon, leggen door gehele lond mogelijk. FABRIEKSWINKEL PIET VAN HEUGTEN verkoop uitsluitend bij zijn topijtfabriek te RENSWOUDE, Utrethtseweg 4 voor gratis kleure ninfo Op donderdag 13 maart wordt de 25* Open Ochtend voor vrouwen in Soest gehouden. Al 12 jaar organiseert een inter kerkelijke werkgroep deze gro te koffieochtenden. Op 13 maart zal een schaalmodel van de tabernakel worden opgezet en is Dick van Scharrenburg uitge nodigd om tekst en uitleg te geven. De tabernakel werd door het volk Israël gemaakt toen zij duizenden jaren geleden op weg waren van Egypte naar het land Kanaan. Het was een opdracht van God, die het volk Israël daarmee wat wilde le ren. Maar ook nu heeft de taberna kel ons veel te zeggen. Dick van Scharrenburg kan hier uitgebreid over vertellen. Dick is evangelist en heeft door zijn werk op straat al heel wat mensen gesproken die. met aiieriei vragen over het geloof rondliepen. Kortom, het belooft een boeiende ochtend te worden voor ieder, ge lovig of ongelovig, die serieus na denkt over het leven en de zin van het bestaan. Iedere vrouw is van harte uitgenodigd en kan geheel vrijblijvend komen luisteren. De lezing heeft als titel gekregen: 'Kom binnen, het feest gaat begin nen'. De bijeenkomst vindt plaats in kerkgebouw 'De Schuilplaats', Pa rallelweg 1. De koffie staat klaar om 08:45 uur; het programma start om 09:15 uur en duurt tot ongeveer 11:45 uur. Er is een crèche aanwezig en een boekenta fel. De toegang is gratis; wel is er een collecte om de kosten te dek ken. Informatie: Annelies Polder man (§86031033) of Germa van Stralen (886021809). Een jaar nadat het duale stelsel in de gemeentepolitiek is inge voerd, gaat het CDA-Vrouwen- beraad eens kijken hoe het daarmee staat. Gedurende drie bijeenkomsten kunnen ze zich op de hoogte laten stellen. Op woensdag 5 maart gaat Arie Slob, scholingsconsulent van het CDA, in op het stelsel, waarin de wethouders geen deel meer uitma ken van de gemeenteraad. Daarna kunnen de dames met hem ingaan op de voor- en nadelen van de nieuwe vorm van het gemeentebe stuur. Deze bijeenkomst vindt plaats in de Open Hof aan de Veenbesstraat en begint om 9:30 uur. Daarna wonen de vrouwen op donderdag 20 maart de gemeente raadsvergadering (19:30 uur) bij in het gemeentehuis. Een half uur daarvoor worden ze ontvangen door fractievoorzitter Henk Ko ning van het CDA. Na afloop staat burgemeester Koos Janssen klaar voor het gezelschap. CDA-scholingsconsulent Arie Slob. Daar blijft het uücmaai met bij, want woensdag 2 april is er weder om een ontmoeting met Henk Koning. In de Open Hof zal hij vanaf 9:30 uur met de vrouwen de voorafgaande bijeenkomsten eva lueren en hen bijpraten over de actuele stand van zaken in de lo kale politiek. Wij kraaien, wij kauwen, wij schrapen de keel, wij zwieren en zwerven, zo zwart en zo veel. Wij kwamen op stoom, al vóór Batavieren. Wij zijn dan wel dieren, maar zwart autochtoon. Zo vrij elk ochtend, wij wiegen de dag in de kruinen der bomen op Soest en dat mag. Wij zien u wel smachten in rijtjes beneden, voor stoplichten wachten in Birkstraat van Weede. Maar wij mogen vliegen zo hard als wij willen en gaan na het wiegen de honger wat stillen. De zon is 't horloge U onze TV, geen luister-, geen kijkgeld, Uw tuin onze plee. Wij spoelen de bek nie, geen tandarts, die gromt. Wij snoepen en poepen zodra het er komt. Jan M. Uit de Soester Courant van Vrijdag 27 Februari 1953 KOSTELOZE INENTING TEGEN POKKEN. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter kennis van be langhebbenden, dat gelegenheid tot kosteloze inenting tegen pok ken wordt gegeven op Woensdag 4 Maart 1953 te SOEST, om 2 uur n.m. precies, in een leslokaal der o.l. school Kerke- buurt aan de Middelwijkstraat en om 3 uur n.m. precies in een les lokaal van de Mariaschool aan de Mariastraat hoek Beetzlaan. SOESTERBERG, om 2 uur n.m. precies, ten huize van dokter A. Th. M. Splinter, gemeentegenees heer, Amersfoortsestraat nr. 3. Een week later zal op dezelfde plaatsen en tijden gelegenheid worden gegeven tot het nazien der inentingen. Aan de belanghebbenden ouders wordt verzocht het trouwboekje mede te brengen en de armen der in te enten kinderen vooraf goed te wassen. Tevens wordt herinnerd aan de bepalingen der Inentingswet welke de verplichtingen bevatten van de inentingen voor de eerste verjaar dag der kinderen of indiening van een bezwaarschrift volgens vastge steld model, ten gemeentehuize verkrijgbaar. AFSCHEID DR. DE VOS. Het comité, belast met de organi satie van het afscheid van dr. De Vos, maakt hierbij bekend, dat, in overleg met dr. en mevr. De Vos, gelegenheid zal worden gegeven tot het nemen van afscheid, op Zaterdag 21 Maart a.s., des na middag te 3 uur, in de grote zaal van Hotel Eemland, ingang Korte Brinkweg. Op deze middag zal tevens het af scheidscadeau van zijn oud-patiën ten werden aangeboden. Aangezien het voor dr. en mevr. De Vos onmogelijk is op andere wijze van een ieder der patiënten afscheid te nemen, stellen zij er prijs op, dat zo veel mogelijk be langhebbenden op deze middag in Eemland aanwezig zullen zijn. In verband daarmede wekt het co mité reeds nu de oud-patiënten van dr. De Vos op, te 3 uur aan wezig te zijn. Zij, die zich gedrongen gevoelen een bijdrage te zenden, teneinde aan dr. en mevr. de Vos een pas send afscheidscadeau aan te bie den, maar dit tot heden verzuim den, kunnen hun bijdrage alsnog overmaken op de postrekening no. 184649 van Notaris M. van Veeren te Soest, penningmeester van het comité, of te zijnen kantore stor ten. "DE BOSCHVIJVER" HERO PEND. Een zeer grote belangstelling en een grote bloemenschat kenmerk ten Dinsdagmiddag de heropening van hotel-café-restaurant "De Bo schvijver" aan de Soesterberg- sestraat, onder directie van de heer C.J. v.d. Sommen. In enkele maanden tijds heeft dit hotel een grote verandering onder gaan in aankleding en meubilering. De benedenzalen en de 14 slaap kamers kregen stijlvolle moderne meubilering, nieuwe stoffering en vloerbedekking, alsmede een mo derne verlichting. In de keuken bevinden zich de modernste apparaten voor de be reiding der spijzen, terwijl een wel verzorgde drankvoorraad aanwezig is. De heer v.d. Sommen exploiteert in Wijk aan Zee eveneens een ho tel. CONTACTMIDDAG VOOR GEËVACUEERDEN. Donderdag 5 Maart a.s., n.m. van 2-5 u., heeft de eerste wekelijkse contactmiddag plaats in de consis toriekamer van het kerkgebouw van de Ned. Protestantenbond aan de Rembrandtlaan. Door bemiddeling der Winkeliers vereniging "Soest" is het mogelijk koffie en thee te schenken en een koekje te presenteren. Het ligt in de bedoeling de vrou wen van de geëvacueerden, die de contact-middagen bezoeken, wol en breinaalden ter beschikking te stellen, zodat zij nuttige voorwer pen kunnen maken voor zichzelf en hun gezinsleden. In verband daarmede zal het comi té het op hoge prijs stellen als par ticulieren en winkeliers wol (bij voorkeur donkere kleuren) en zwarte sajet ter beschikking willen stellen. Aanbiedingen te doen aan het eva cuatiebureau gemeentehuis. De oecumenische commissie Vorming en Toerusting van de hervormde, de gereformeerde en de rooms-katholieke ge meente Soest-Zuid organiseert een forumavond over 'Genees kunst en sterven'. Die vindt plaats in De Rank op woens dag 12 maart. Eén ding is zeker, of je gelovig bent of niet, eens zal je sterven. Dat kan zeer bedreigend zijn, want velen zijn erg gehecht aan het le ven. Anderzijds kan sterven ook verlossend zijn, als het betekent dat we afscheid nemen van het lij den of uitkijken naar een nieuw leven. Overlijden (letterlijk: over het lijden heen zijn) is niet voor niets een synoniem van sterven. Toch kunnen overlijden en overle ven ook dicht bij elkaar liggen. Soms hangt het leven immers aan een zijden draadje, maar is er toch nog hoop, en hoop doet leven. Er is in de loop der jaren wel veel veranderd. De kindersterfte is sterk teruggedrongen, oudere mensen worden steeds ouder, we sterven dan ook aan andere ziek ten, medisch is er meer mogelijk, de wetgeving (euthanasie) is ver anderd, we kijken anders aan tegen sterven, de cultuur is veranderd, en ga zo maar door. Vandaar dat het thema op de forumavond vanuit verschillende invalshoeken wordt belicht: (I) de medisch-praktische invalshoek: sterven en het licha melijk en geestelijk lijden/begelei den door T. Elemans, oud-huis- arts; (2) de theologische invals hoek: sterven en de betekenis van het geloof door J.W. Huisman, predikant; (3) de ethische invals hoek: sterven in relatie tot normen en waarden door J.N. van Dartel. Eerst zullen de verschillende in valshoeken ingeleid worden door eerder genoemde sprekers. Daarna kunnen de bezoekers deelnemen aan de forumdiscussie om hun er varing of zienswijze te delen mei de sprekers en andere aanwezigen. De bijeenkomst wordt geleid door D. Ruwaard. Iedereen wordt van harte uitgeno digd aanwezig te zijn op woensdag 12 maart van 20:00 tot 22:00 uur in de Rank (achter de Wilhelmina- kerk), Soesterbergsestraat 18. De toegang is gratis. Een vrijwillige bijdrage als tegemoetkoming in de onkosten wordt zeer op prijs ge steld. Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 58 804 72 Openingstilden dinsdag Urn vrijdag Vrijdagochtend en -middag hebben Prins Niek I, zijn hof houding en de blaaskapel de Bloaspiepers uit Amersfoort, om het carnaval op te luisteren een aantal scholen bezocht in Soest en Amersfoort. Ook heeft de Prins met zijn gevolg bij de Ludgerusschool in Soest deelgenomen aan de optocht door de wijk. Het evenement was zeer geslaagd. Langs de route waren veel toe schouwers aanwezig. Vrijdagavond is er bij de d' Oude Enghe een ge zellig Kleintje Carnaval geweest, waar ook de jaaronderscheidingen werden uitgereikt door de Federa tie Europese Narren en de Federa tie Midden.Nederland. Deze on derscheidingen worden uitgereikt aan personen die door hun inzet en enthousiasme de vereniging en het carnaval in het bijzonder een extra impuls geven. Dit jaar werden de jaaronderschei dingen van de Federatie Europese Narren uitgereikt aan Patrick Walsh en Gerda Vos. Chris Ken ter ontving van de FEN de Zilve ren Nar. Deze onderscheiding wordt niet vaak uitgereikt en on derstreept de waardering voor Het voorverkoopadres in winkel centrum Overhees van de kaarten voor de carnavalsactivitciten van de Narre Knollen is gewijzigd. In plaats van schoenmakerij J.P. IJsselstein, Tamboerijn 23A (zoals het o.a. in de Knollenkrant stond aangegeven) is het juiste adres: Virgil's Drankenspeciaalzaak, Tamboerijn 29. Chris en zijn jarenlange enthou-| siaste inzet voor het carnaval i Soest. De jaaronderscheidingen van del Federatie Midden Nederland wer-f den uitgereikt aan Timothy Loom en Herman Leurs. Ook de FMNI heeft een bijzondere onderschei ding die niet vaak uitgereikt wordt, I dit jaar was voor zijn bijzondere! verdiensten Frans Elshout genomi neerd en hij heeft ontving de Zil-j veren Steek. Zondagmiddag werd in de kantine I van Smeeing-BDC het traditionc-1 le kindercarnaval gehouden, en® ook dit was weer een geslaagde en I gezellige middag, onder andere I door het optreden van de Clown® pretparade. De entree was 3,00,1 waarvan 1,00 naar het goedeI doel, het Fierhuis, gaat. Voor del andere 2,00 zijn de kleine gas-F ten de gehele middag vermaakt I met muziek, clown, limonade en| lekkernijen. In New Orleans wordt jaarlijks vanaf de 6e januari 2lh week carnaval gevierd Op 3 maart 1699 is het feest ontstaan met de aankomst van de eerste Fransen die de stad hebben op gericht. Zij noemden deze dag 'vette dinsdag': Mardi Gras. De dinsdag voor vastenavond wordt als het hoogtepunt van deze 2V2 week beschouwd, omdat van ouds de woensdag erna de vasten tijd begon en de christenen een speciaal tintje wilden geven aan het heidense gebruik om de komst van de lente te vieren. En New Orleans viert nog steeds op groot se wijze feest. Het wordt momen teel gezien als de grootste gratis show ter wereld. Gedurende deze weken is de stad geheel in het te ken van carnaval en vele rituelen worden nog steeds nageleefd met als hoogtepunt: de parade. Een Disney-achtige stoet met de meest mooie en technisch hoogstaande praalwagens, een lust voor het oog. Aan de tienduizenden langs de stoet worden traditiegetrouw zoge naamde throwbeads toegegooid: kettingen, kralen, munten en be kers van allerlei kleuren die als collectors items zorgvuldig worden bewaard. Tijdens de carnavalsoptocht in Soest zullen de toekomstige bewo ners van het Fierhuis (een toekom stig huis voor verstandelijk gehan dicapten in Soest Zuid) een stuk je Mardi Gras naar Soest halen. Op zaterdag 1 maart organiseert de carnavalsvereniging de jaarlijk se carnavalsoptocht. Voor het sei zoen 2002-2003 is 't Fierhuis het geadopteerde goede doel van Prins Niek 1 van de Narre Knollen. En daarom doen ook de ouders en toekomstige bewoners mee in de optocht. Praalwagen Op een schitterende praalwagen - 'De Frolijke Fierhuis Fluiters' - staat een kopie van het toekomsti ge huis in aanbouw (door een van de ouders gebouwd) en de toe komstige bewoners, in schitterende kleding gestoken, delen de kralen kettingen uit aan de toeschouwers. Uiteraard ontbreekt de dixieland- muziek niet. Aan de uitgedeelde kettinkjes zit een lootje dat men aan het einde van de stoet kan inleveren met 1 euro. Zo doet men mee met een loterij waarbij prachtige prijzen zijn te winnen, zoals een gouden ket ting (beschikbaar gesteld door dc familie Michgelse uit Soest), een omafiets, een volledig verzorgd weekend Antwerpen, diner/ca- deaubonnen van diverse restau rants en vele andere schitterende prijzen. Adressen De lootjes kunnen ook worden in geleverd bij de fa. Brandsma (de hoofdsponsor) of Trendies op Soest-Zuid, slijterij Ben van dei- Linden op Soestdijk of bloemiste rij Boutique des Fleurs. Bij de plaatselijke cafés en op carnavals avond kunnen de kettinkjes ook gekocht worden. Eind maart be paalt de notaris wie de gelukkige winnaar is. Kijk vanaf 31 maart op www.fierhuis.nl voor de uitslag en de vele prijzen. De totale opbrengst van deze ac tie komt ten goede aan Stichting 't Fierhuis. Aan het einde van hel carnavalsseizoen zal 't Fierhuis een cheque mogen ontvangen uit han den van Prins Niek 1. Op maandag 10 februari heeft het team van de Da Costa school een kledingproject geo pend met een spetterende mo deshow! Leerkrachten wervel den over de catwalk in o.a. mo torpak, baljurk, feestpak, pyja ma, en kluspak. Maar ook in gekke kleding, zoals die van een Siamese tweeling en een pinguïn. Tien dagen lang werd in alle groe pen op zeer verschillende wijze gewerkt aan dit onderwerp. Op dinsdagmorgen 11 februari gaf hoedenmaakster Marianne Jong kind een demonstratie. Zij heeft haar atelier in Soest en maakt voor veel bekende Nederlanders hoe den.'Marianne had ook een aantal prachtige hoeden meegenomen en wat is nu leuker dan met zo'n schitterende hoed even over dc catwalk te mogen paraderen...? Verder werd er voor en door ouders van de school een kleding- beurs georganiseerd. Hiervoor was veel belangstelling. Een deel van de opbrengst gaat in het spaarpotje voor de nieuwe sportshirts. De ouderraad is overigens nog op zoek naar sponsors voor deze shirts. De kleuters zijn vooral bezig ge weest met beroepskleding en zij hebben o.a. een prachtige brand weerhelm gemaakt. Verder hebben kinderen kleding ontworpen van vuilniszakken en kranten met ver rassende resultaten. Er zijn prach tige hoge hoeden gemaakt, ware Foto: Herman van Dam. kunststukjes met strikken, veren, goud en glitter. T-shirts zijn ge verfd, sieraden en riemen gemaakt en er was natuurlijk nog veel meer. De ouders konden alle werkjes bewonderen op de slotavond, don derdag 20 februari. Verder lieten de kinderen in een aantal spette rende modeshows hun zelfge maakte en/of favoriete kleding zien. Voor al uw Verzekeringen, Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen www.soestcronderlinge.nl info@soesteronderlinpt» nl Soesterbergsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 Soester Onderlinge De Vrouwenraad S seert de viering var tionale Vrouwend: dag 8 maart in de g de Emmakerk, Re, 2. Aanvang 13:45 v ma is: 'Voedsel vei Voor de inleiding c zijn de dames Weg< digd. Zij zullen eei geven op hun moti werk op hun biolo derij. Ook vertclsU duin zal hierop op ze ingaan. De mi besloten met een of de zanggroep 'Voc muzikale omlijsting zorgd door Henny Informatie: ®6015 "Dat mag in de kra de mensen wel een; iemand een mooi heeft geleverd. Dat vinden wij ook zwaaien we hier gr aan "de lopers van Dat zijn de jongens die de krant rondt daarbij een tijd la maanden - geen en hebben gekregen, een extraatje (voor voorbeeld) én een e< melding. Deze week Karlijn Schaffer Theo de Weerdt Dirk Smit FM 10". ethei Tekst TT Stem uw televisictoest af op kanaal 29 en u schijnlijk tot uw verras oog met de Tekst TV Soest en Omroep An samenwerking met elk per dag presenteren. A dags 5 uur tot 's nachts morgens van 8 tot 10 u Tekst TV uitgebreid m tv-jouraal, waarin elke kale en regionale nieu wordt gebracht. De T< het tv journaal, elk or kwartier, worden cor haald. Tekst TV worc ververst en waar nodig met actueel nieuws. V informatie vinden o Soest kijkt u dan op tel na 540 voor de uitgcl gramma-informatie van lokale omroep. Deze tel na's kunnen door de ki moment worden geraa< Gerard ten Hulscher, Nel Pelzer ontvangt in delijkse programma 'L ger' twee heren van d« dit programma kunt u Hans van den Berg en Hulscher al 12 V2 jaar organisatie werkzaam voorzitter van de wei coördinator van dc vrie is Hans nauw betrok maaltijdvoorzieningen. draait het vooral om et

Soester Courant | 2003 | | pagina 14