i I Kampioen SoVoCo is pas halverwege Kurken al bijna uit de flessen Smeeing/BDC helemaal uit de zorgen 'Weekeinde van de waarheid' MHC niet volwassen genoeg Gelaten Soest in dertig tellen k.o i I I 99 1,29 I I lak? het nu 19g nü Zilver Henriëtte Kuijt op WK voor veteranen PAGINA 16 Berkentakken WOENSDAG 26 MAART 2003 SOESTER COURANT PAGINA 17 Eerste week van mei bepalend voor gehavende volleybalploeg VOLLEYBAL BASKETBAL Mes snijdt diep in selectie van heren Red Stars TAFELTENNIS Volleyballers kunnen zaterdag regioklasse binnenwandelen VOLLEYBAL Shot graaft zich in op 3e plaats in hoofdklasse i Paul van den Deijssel vat seizoen samen als 'verloren' HANDBAL VOETBAL- zondag SEC in laatste kwartier naar gelukkige zege Van de Weerd vierde in Alkmaar WZ'49 heeft eerste plaats weer in vizier Heren verspelen driemaal voorsprong en kostbare punten HOCKEY Ook Nijenrodes gaat er met de volle buit vandoor 1-3 VOETBAL- zondag sg^gli I 02 11 02 iromia caperata an' (rattestaart) >mia staat graag op i lichte standplaats. Binnenplant, 0 12 cm, «T-exclusief Poi' Van 3,29 n een handomdraai ers afperken met deze uiten ralborder, ai 20 x 180 cm (h x b). iluta (palmvaren) 0 15 cm, exclusief pot. ir 14,99 Decoratief in een vaas. Helemaal als u ze mengt met snij bloemen. 10 takken per bos, taklengte ca. 75 cm. Per bos van 1,99 De dames van Stam/SoVoCo hebben geschiedenis geschre ven door voor het eerst in het ruim vijftigjarig bestaan van de club (v/h SVV en Olympia) kampioen van de eerste divisie te worden. Trainer/coach Derk de Saegher, die vorig seizoen hetzelfde bewerkstelligde met Vrevok, tempert evenwel de feestvreugde. 'We zijn pas hal verwege.' De 'tweede helft' zal zich in een aanzienlijk korter tijdsbestek af spelen dan de competitie waarvan inmiddels 19 van de 22 speelron den achter de rug zijn. Het hele seizoen bonkt de ploeg op de deur van de eredivisie, op 3 en 7 mei zal bepaald worden of ze ook naar binnen mag. De völleybalsters beginnen met een uitwedstrijd tegen de nummer 9 van de eredivisie (vermoedelijk Sneek) en spelen vier dagen later inde De Bunt tegen de kampioen van de eerste divisie B (Activia, Abcoude of Vrevok). Op 10 mei komt die ploeg dan weer uit tegen Sneek. In de driekamp zijn twee sleutels voor de eredivisie te verde len. Stam/SoVoCo won zaterdag met 1-3 bij Martinus 2 dat onder ande ren ex-international Femke Hoeks tra van stal had gehaald. Omdat Majorie Borgmeijer veelvuldig de linker buitenaanval opzocht, kon den de Amstelveners zich eenvou dig instellen op wat er komen ging. Ze wonnen dan ook met 25-18 de eerste set, maar werden daarna de zaal uitgebeukt, zoals De Saegher het omschreef: 16-25, 11-25, 13- 25. DOK, dat zaterdag langskomt, kan de achterstand van 16 punten niet meer inlopen. Betrekkelijk ont spannen zou Stam/SoVoCo zich dus kunnen gaan voorbereiden op de promotiewedstrijden, maar hoe anders is de realiteit. Spelverdeel- ster Majorie Borgmeijer speelde zaterdag met een verdoving en heeft besloten in elk geval gedu rende de competitie niet meer in actie te komen. Tenzij een specia list haar klachten weet te bezwe ren, zou ze in mei ook wel eens absent kunnen zijn. Acuut Allesbehalve zeker is of eerste keus Monique Wismeijer voor die tijd genezen is van een enkelbles sure. Het herstel loopt goed, maar De Saegher durft niet op de stoel van de waarzegster te gaan zitten. Het laatste nieuws is dat Wismeijer maandagavond in haar eentje al weer set-ups trainde. In het gun stigste geval zou ze over drie we ken weer met de groep kunnen meetrainen. Lukt dat, dan heeft ze ruim twee weken om klaarge stoomd te worden Acuut probleem is dat de ploeg nu niet met twee spelverdeelsters kan trainen, terwijl dat van groot belang is voor een gedegen voorbereiding. Marianne Bakker uit het tweede springt bij, evenals Boukje Bijma en op de donderdagavond een speelster van een tweede divisieploeg. Bakker gaat zaterdag in competitieverband haar rentree maken in de basis. Daarnaast hoopt De Saegher in de tweede helft van^pril nog veel oe- fenwe4§trijden te spelen. Achtèr de schermen voert manager Jacqucs Hardenberg gesprekken met alle speelsters om te inventa riseren wat hun wensen en eisen zijn voor volgend seizoen. Of ze bijvoorbeeld vier keer per week willen gaan trainen als de ploeg promoveert. Of ze wellicht ook 's middags willen of kunnen repete ren. Dat laatste hangt voor een belangrijk deel weer af van de fi nanciële armslag die de Stichting Top Volleybal Soest (TVS) kan ontwikkelen. Bovendien, om in de eredivisie te kunnen slagen, moet er op elke positie een speelster bij, vindt De Saegher. 'Ik wil wel een goed team hebben. Ik kan aardig training ge ven, maar niet van iedereen een goede eredivisiespeelster maken. Er moet in ieder geval een beuk- ster voor de buitenkant bij, een goede middenaanvalster en een spelverdeelster. Maar daar zijn wc nu niet mee bezig, alle clubs zijn nu nog aan de gang.' Belangstelling Loopt de ploeg de promotie mis, dan verwacht De Saegher niet dat er veel speelsters zullen vertrek ken. Zelf staat hij volgend seizoen nog onder contract bij Stam/ SoVoCo. Daarnaast mag echter worden aangenomen dat de trainer van de kampioensploeg in de be langstelling staat van andere vere nigingen, wat ongetwijfeld ook voor een aantal völleybalsters geldt. Aanblijven hangt niet alleen van promotie of aanbiedingen af, maar ook een eventuele andere werkkring of een verhuizing, laat De Saegher weten. 'Ik zit hier goed hoor.' De trainer/coach kijkt reeds terug op een sterk seizoen, waarin zijn meiden tot vandaag oppermachtig waren. Maar de meest zwaarwe gende beslissingen moeten nog vallen. Stam/SoVoCo is pas hal verwege. De rol van Red Stars was al uitge speeld, vandaar had de 76-64-ne- derlaag bij Rijnmond niet veel consequenties. Toch zal trainer/ coach Robert Oosterhof met kunst- en vliegwerk het seizoen moeten afronden. Frank Renzenbrink blesseerde vrij dagavond zijn enkel en is -naar het zich. laat aanzien- voor de drie laatste duels afgeschreven. Zater dag ging ook Christiaan Glerum door zijn enkel: Oosterhof ver wacht niet dat de center zaterdag kan spelen in het duel met koplo per BC Utrecht, waarbij de aan hang van Red Stars diens voorma lig lid Peter Regterschot weer eens aan het werk kan zien. Eelco Dijksma kan dat ook alle maal vanaf de tribune gadeslaan, want hij is met ingang van zaterdag voor vier duels geschorst wegens een akkefietje in de uitwedstrijd tegen Jump, eind januari. Dat ge voegd bij het feit dat Manfred Dik kers in de winter stopte, heeft het mes diep gesneden in de selectie. Lichtpuntje is dat Tommy van Ee- ten weer beschikbaar is. Tegen Rijnmond keek Red Stars zaterdagavond vrijwel vanaf het begin tegen een achterstand aan, die schommelde tussen de 7 en 15 punten. Soms kwam de ploeg dichterbij, maar een paar keer bal verlies leidde dan weer een tussen- sprintje van de gastheren in. Via 32-21 bij de rust werd het in een productievere tweede helft 76-64. Dames De vijfde achtereenvolgende zege van de dames kwam tot stand in Maarssenbroek. OSM'75 was thuis al geklopt en werd nu met 55-68 aan de kant gezet. Vooral als Red Stars een versnelling hoger scha kelde, moesten de gastvrouwen achterblijven. Na een lastige ope ningsfase werd daarom vrij snel duidelijk dat de Soester ploeg op weg was naar de overwinning. ELKE WEEK EEN SOfSTERScOÜRANT IN DE BUS? Neëm een abonnement: 8,75 per halfjaar! tel.(035)6014152 Shot behaalde vrijdagavond een degelijke overwinning op Laren. [Het scoreverloop was wel enigszins grillig, maar uiteindelijk werd het 1-6 voor de Soesters. Tot het dubbel, dat verloren ging, was er sprake van een gelijkop- ^aand scoreverloop. Daarna liep >hot uit naar 2-5. De voorsprong »ing grotendeels verloren. Laren cwam terug tot 4-5, waarna Erik vlerkus met zijn derde overwin- ïing er 4-6 van maakte. Werkus speelde in tegenstelling tot laatste weken erg goed. Met iwee zeges deed Hans van Gooi ,et evenmin slecht. De koploper 'erloor alleen en onverwacht van 'eter van der Hulst die door Mer- ;us en Jansen dik werden versla- Vreemd dat ik alleen van Van Ier Hulst won en Van Gooi alleen |an hem verloor', vond Jansen. De [oorzitter van de club was wel te reden met de uitslag van zijn team. 'Die is wel voldoende om de derde plaats vast te houden.' Na de dames zullen ook de he ren van Stam/SoVoCo de champagneflessen kunnen ontkurken. Het moet allemaal heel onlogisch gaan lopen, wil len de volleyballers zaterdag niet de titel bemachtigen en zo snel mogelijk van Hoogland naar sportzaal de Bunt rijden. Terwijl Unicomus met 3-1 verloor, won Stam/SoVoCo met dezelfde cijfers, zodat het puntenverschil is opgelopen naar 13. Er zijn in de drie laatste duels maximaal 15 punten te verdienen. De thuiswedstrijd tegen Forza was er eentje om snel uit de herinne ring te bannen. 'We speelden een van de slechtste wedstrijden van het seizoen. We hadden geen ser- vicedruk, maar wel een matige passing. Forza knokt tegen degra datie en was zeer gemotiveerd. Het heeft ons een moeilijke middag bezorgd', aldus Jurjan van Slooten, de coach die alleen Pieter Glerum goed vond spelen en vaststelde dat de anderen onder hun niveau ble ven steken. De eerste twee sets stonden de Soesters steeds een paar punten voor en deze werden beide afge sloten met 25-23. In de derde werd het 7-12 voor Forza en die achterstand kon niet meer weg worden gewerkt (21-25). Alleen in de vierde set ging het zoals mag worden verwacht in een duel tus sen de aanstaande kampioen en een mogelijke degradant: 25-14. Het kan zijn dat Stam/SoVoCo vrijdagavond al kampioen wordt, zonder dat het dan in actie is ge weest. Dat is afhankelijk van het resultaat dat Unicornus dan neer zet. Maar al winnen de Bunscho- ters met 4-0, dan hebben de Soes ters de volgende dag aan een 2-3- zege op Forza 2 voldoende en een dergelijke uitslag is op papier wel het minste waarop mag worden gerekend. Normaal gesproken zou den de heren zaterdagmiddag om een uurtje of half zes in de De Bunt moeten kunnen arriveren. Voorpret bij Stam/SoVoCo. Foto: Foto Bell Gejuicht werd er niet, maar de opluchting was groot bij Smeeing/BDC dat zaterdaga vond het lidmaatschap op de eerste divisie met in ieder geval een jaar verlengde. Het gelijk spel (28-28) tegen DES'72 was voldoende om buiten de nog steeds drukke gevarenzone te blijven. CSV, Quintus 2 en Groene Ster, zondagmiddag de laatste tegen stander in Beukendal, zijn de over gebleven kanshebbers om met HEC naar de hoofdklasse te de graderen. 'Het is een verloren seizoen', vat te Paul van den Deijssel het bijna afgelopen handbaljaar samen en daarmee doelde hij niet alleen op de blessuregolf die zijn selectie parten speelde. 'Ook qua ontwik keling van de spelers en het spel- niveau. Ik kan weinig positieve punten zien. Dat je je doelstelling niet haalt, kan een keer gebeuren, maar er is te veel misgegaan. Dit is voor mij het minste seizoen in 25 jaar.' Smeeing/BDC is uit de zorgen, maar daar is op dit moment ook alles mee gezegd. Nog veel ondui delijkheid bestaat over hoe de spe lersgroep er na de zomervakantie zal uitzien. Olaf van Heusden stopt in elk geval en het is voor 90 pro cent zeker dat de 38-jarige Richard van den Hoef (zaterdagavond goed voor zeven treffers) ook een punt achter het etrste zet. Van Arjan Roest is het de vraag of hij vol doende herstelt van zijn blessure om op niveau te kunnen terugke ren. Volgend week bezoekt hij een orthopeed, een knieoperatie wordt wellicht overwogen. Vraagtekens staan er ook achter Charles van Kordelaar die vrijwel het hele sei zoen geteisterd werd door een kwetsuur. Volgens Van den Deijssel hebben tot nog toe drie spelers gezegd dat ze in elk geval blijven. Van de an deren wil hij 15 april uitsluitsel hebben. De Soesterberger beseft dat de besluiten van de handballers consequenties voor hem kunnen hebben. Zijn verbintenis met Smeeing/BDC loopt tot de zomer van 2004, maar hij wil alleen ver der met een groep die het niveau van de eerste divisie aan kan. 'Er heeft zich nog niemand aange meld en de verwachting is niet dat er nog mensen komen. Dan kun je de boer opgaan, maar in de omge ving valt er niets te halen. Ik zet m'n geld nergens op, voor mij is het ook spannend wat er gaat ge beuren, maar nog zo'n seizoen zie ik niet zitten.' Van den Deijssel heeft wel de in tentie om door te gaan bij Smeeing/BDC. Hij is weliswaar gebeld door andere clubs die naar zijn status informeerden, maar ook tegen hen heeft hij te kennen ge geven, dat zijn contract nog een jaar doorloopt en dat hij pas na 15 april weet hoe zijn groep er uit zal zien. De evaluatie van dit seizoen vindt kort na zondag plaats. De trainer/coach: 'dan zullen er ook veel persoonlijke zaken besproken worden.' Tegen DES'72 kon Van den Deijs sel niet beschikken over Arjan Roest, Van Kordelaar, Bas de Pij per en doelman Mare Vermaak. De Papendrechters misten hun topscorer Gerbert Toes die in zui delijker oorden de lange latten had ondergebonden. De doelpuntrijke wedstrijd kende een spannend sco reverloop. In de eerste helft be droeg het verschil nooit meer dan twee doelpunten. Na rust (14-14) kwam Smeeing/BDC op 15-18 en later op 23-26. Dom balverlies en een onterecht afgekeurde treffer van de Soesters stelden DES'72 in de gelegenheid terug te komen en in de laatste minuut zelfs 28-27 te scoren. In de laatste aanval speel de Robert Wijnen alsnog Jos Lans vrij, die onreglementair werd afge stopt. Zeven seconden voor tijd zorgde Michel Roest vanaf de strafworplijn voor de bevrijdende gelijkmaker. Een kwartier voor tijd was het nog 0-0 en Balthus Burgman had zich allang verzoend met een gelijkspel. SMVC/Fair Play had verreweg het beste van het spel en dus klaagde de SEC-trainer niet. Het venijn van de wedstrijd in Utrecht zat in de staart. Geheel tegen de verhouding zou SEC met 1-3 winnen. Nadat tweemaal de bal via de binnenkant van de paal van het SEC-doel toch weer in het veld was gestuiterd, kwamen de groenwitten op voorsprong. De bal kwam per toeval terecht bij Rem- co Dorrestein die omhaalde en scoorde. De gastheren gooiden vervolgens alles op de aanval en daardoor kreeg Mike van de Laan vanaf ei gen helft alle ruimte om door te stoten: 0-2. Het werd 1-2 na een solo van een van de Utrechters, maar nog voor het fluitsignaal scoorde Dorrestein andermaal Op de WK schaatsen voor veteranen heeft Henriëtte Kuijt van SV Eemland een zilveren medaille behaald. In Alkmaar reed ook haar clubgenoot Bert van de Weerd mee. Hij miste net het podium en eindigde als vierde. Kuijt reed bijzonder sterk en hield vorige week haar zenuwen in bedwang. Na drie afstanden mocht ze op de 300 meter slechts 32 honderdste van een seconde verliezen, wilde ze haar tweede plaats veilig stellen. Na drie ronden lag ze al drie secon den achter op haar concurren te, maar onder begeleiding van Conny Berghuis werd ze alsnog winnaar op deze afstand. Op de 1500 meter was ze tweede ge worden, op de twee sprintnum mers derde. Ook Van de Weerd reed een vlak en goed toernooi. Met een zevende plaats op de 500 me ter, een zesde op de 1500 me ter en vijfde plaats op de 3 en 5 kilometer reed hij bijzonder constant, maar het was net niet voldoende om ook een medaille mee naar huis te nemen. VOETBAL zaterdag Swift dat gelijk speelt tegen Valleivogels, Roda'46 dat ver liest van VRC. WZ'49 en CSW die beide winnen en daarom de twee hoogst gerang schikte ploegen weer in het vi zier hebben. De spanning in de tweede klasse is helemaal terug en zaterdag gaan de vier top- teams elkaar bestoken. WZ'49 ontvangt CSW dat dank zij een reeks van negen overwin ningen net zoveel punten bezit als de Soesters. Tegelijkertijd spelen Swift en Roda'46, die respectieve lijk 4 punten en 1 punt voorsprong hebben, tegen elkaar. 'Het wordt het weekeinde van de waarheid', aldus Ronald Heerschop. Geen van de vier ploegen, zelfs Swift niet, kunnen zich puntverlies per mitteren. Maar tenminste twee teams zal het niet gaan lukken om te winnen. WZ'49 kan zaterdag weer be schikken over topscorer Stephan de Koning. De lange spits werd in het duel met AMVJ gemist. 'We hadden moeite met omschakelen. In plaats van de hoge bal hadden we meer over de grond moeten spelen. Maar, we gaven ook niets weg', aldus Heerschop over de bloedeloze partij die met 0-1 werd gewonnen. Het enige doelpunt kwam na een kwartier op naam van Gerard Becker die een vrije trap van Jacky Baauw met zijn hoofd afrondde. Daarna kon AMVJ niet en hoefde WZ'49 niet. 'De tweede helft hadden we schriftelijk kunnen afhandelen', luidde de samenvatting van de oe- fenmeester van de Soesters. Tegenover de rentree van De Ko ning staat dat Alembar Kurt de komende drie duels een schorsing moet uitzitten wegens de rode kaart die hij twee weken eerder opliep tijdens een opstootje. Johan Walen is evenmin inzetbaar, hij moet nog één duel aan de kant blijven. In september verspeelde MHC Soest in de slotfase een over winning tegen Graspieper dat toen op 2-2 kwam. Tegen de zelfde tegenstander gaven de Soesters zondag drie keer een voorsprong prijs, *We mogen het onszelf aanrekenen', was het commentaar van trainer/ coach Matias Slagt op de te leurstellende 4-4. Zijn ploeg kende een droomstart en kwam binnen vijf minuten via Wouter van Rensen (strafcorner) en Garreld Klaucke (strafpush) op 0-2. Halverwege de wedstrijd was het alweer gelijk, omdat een niet fel genoeg Soest de opponent de gelegenheid bood in de wedstrijd te komen. Niettemin leek Soest orde op za ken te stellen in de strijd om pro motie naar de eerste klasse. Een solo van Pepijn Goedhart beteken de 2-3, maar bij de eerstvolgende tegenaanval werd het weerom ge lijk. Alsnog dacht Soest de winst te grijpen, toen Justin van den Born drie minuten voor tijd een solo doeltreffend afsloot, maar de wit- hemden gingen opnieuw in de fout. Een minuut na de 3-4 waren er twee gele kaarten (waarvan een discutabele) aan Soester zijde ge vallen en mocht Graspieper een strafcorner nemen. Uit een variant kwam de thuisploeg voor de der de maal op gelijke hoogte met MHC Soest dat daardoor de ach terstand op Deventer zag groeien tot vier punten. 'We zijn nog niet volwassen genoeg om het achterin dicht te houden. Hier zullen we dinsdag (gisteren-red.) nog over praten, want we kunnen het ons zelf verwijten', aldus Slagt. Zondag komt Deventer naar de Bosstraat en Soest is alleen gebaat bij een overwinning. In dat geval krimpt de marge tot één punt en moet Soest hopen dat Deventer later in het seizoen verliest van of gelijkspeelt tegen Amersfoort. Als Soest intussen alles blijft winnen, kan het de tweede plek van De venter weer overnemen en direct promoveren. Dames Ook de dames startten sterk door reeds in de derde minuut te scoren (Anne van 't Wout), maar Benne- broek werd daardoor wel wakker geschud. Nog geen kwartier later was het 2-1 voor de ploeg die een punt meer had dan Soest, maar kort voor rust zorgde Mariëlle van Rensen voor de gelijkmaker. In de tweede helft was zichtbaar dat het spel van Soest een stijgen de lijn vertoont, maar ondanks een reeks kansen verzuimden de hock- eysters in de eerste twintig minu ten daarvan te profiteren. Waarop ze voor de zevende maal dit sei zoen in de slotfase punten verlo ren. Coach Arjen Weijburg vond ditmaal dat de clubscheidsrechters van Bennebroek ook een duit in het zakje deden door de thuisclub een serie strafcorners toe te ken nen. In 63c minuut was het bij zo'n situatie raak: 3-2. Hoewel de Bosstraat-Oost zon dagmiddag door de lentezon riant verlicht werd, pakten na amper dertig seconden donke re wolken zich samen boven de blauwwitten. Het scorebord liet binnen een halve minuut een 0-1 stand zien. Trainer Hans de Wit: 'het was wel een mooie goal, maar we stonden achterin gewoon te slapen. Door die tegentreffer liepen we gelijk weer achter de feiten aan.' Nog voordat de meeste van de 350 toeschouwers hun plaats hadden ingenomen lag de bal al in het Soester doel. Wim Nijssen zorgde voor de 0-1. De klap kwam dan ook hard aan voor de ploeg van De Wit. Soest was de wedstrijd begonnen met Peter de Wit en Robbie Werk hoven in de basis. Het duel ver toonde het eerste kwartier een matig spel van beide teams. Een Nijenrodes, wat met routiniers als Bert Aipasse en doelman Piet Per soon een hechte verdediging bezit, legde vooral de eerste helft de blauwwitten zijn wil op. De gasten uit Breukelen hadden dan ook voor rust de voorsprong moeten vergroten. Maar door toedoen van de attente Olaf van de Grift en de goed spelende Nick Timmerman bleef de schade beperkt. Speldenprikken Soest deed af en toe wat terug, maar de speldenprikken van Jordie Brouwer en Gerdo Kuenen kon den geen bres slaan in de solide Breukelense defensie. Zo werd de 0-1 ook de ruststand. Na rust een feller op de bal zittend Soest dat Nijenrodes terug drong op eigen helft. Toch was het in de 53° minuut een persoonlijke fout die bijna de 0-2 opleverde. Tim merman speelde verkeerd op Van dc Grift terug en Gerard Lodder pikte de bal op, maar zijn schot ging voor Soest langs de goede kant van de paal. Even later kreeg Ramon Stofmeel geel van de goed leidende scheidsrechter Van Etten. De Wit zette Dennie Holwerda in voor Jaap Hanse om de aanval te versterken. Nijenrodes begon wat onder dc druk van Soest uit te ko men en kreeg weer wat kansen. Het was dan ook maar goed dat Jellc Huizcnga zich met een doodsverachting in de baan van de bal wierp om zo een treffer te voorkomen. Aan de andere kant kreeg Brou wer nog een kans, maar hij moest de bal met zijn mindere rechter been lanceren. Soest wisselde Paul Pashley voor Robbie Werkhoven. Dc gasten uit Breukelen kregen daarna de kansen op een presen teerblaadje. In de 67c minuut kon Nijssen zijn tweede aantekenen. Volkomen ongehinderd mocht hij bij de eerste paal inkoppen 0-2. Een minuut later gloorde er weer hoop voor de thuisclub, want Dek ker werd in de zestien meter vast gehouden. Richard Pictersen be nutte de strafschop feilloos: 1-2. Wie dacht dat Soest terug was in dc wedstrijd kwam bedrogen uit. Nog geen minuut later verzuimde Ramon Stofmeel de bal te ruimen, waardoor Nijssen zijn derde kon scoren 1-3. Dezelfde speler had alle geluk van de wereld toen scheidsrechter Van Etten zijn enig ste fout maakte. Hij gaf geel aan Nijssen, maar dat had rood moe ten zijn, want de spits had al een keer geel gezien. Na zijn derde treffer was de pijp leeg bij de blauwwitten en het was maar goed dat Van de Grift nog enkele schoten pareerde, anders was de uitslag nog hoger uitgeval len. Optimistisch Leider Johan Staal: 'Ja het is elke week het zelfde liedje. Als je de voorbereiding van het seizoen be kijkt, dan zag je een perfect team, maar in de competitie lukt het niet. Voor het volgend seizoen ben ik optimistisch. De trainingen worden nog wekelijks door gemiddeld 27 selectiespelers gevolgd, ondanks dat we maar drie punten hebben.' TYainer De Wit: 'We verliezen weer door persoonlijke fouten. De eerste helft was duidelijk voor Nijenrodes, maar de tweede helft hebben we toch duidelijk tegengas gegeven. Maar de tegengoals wer den weggegeven. De tegenstander speelde vanuit de basis, en lukte dat niet dan werd de bal gewoon weg geknald, en men begon dan gewoon weer uit de basis te voet ballen. Maar wij willen het te mooi doen.' Jordie Brouwer wordt in de tang genomen door twee spelers van Nijenrodes. Foto: Foto Bell w I

Soester Courant | 2003 | | pagina 17