T föÈÉ] PETERS Makelaardij voor wonen in de groene zone WOENSDAG 9 APRIL 2003 SOESTER COURANT PAGINA 24 WOENSDAG i Soest-Zuid Foekenlaan 18 Birkstraat 87, 3768 HD Soest. Tel. 035 - 601 62 51 Bezoek ook onze vernieuwde internetsite www.petersmakelaardij.nl info@stratern VRAAGPRIJS 387.500.- k.k Soest, Birkstraat 163 Zodra u bos- en duinrijk Soest binnenkomt valt uw oog vrij wel onmiddellijk op deze vrijstaande villa ('30er jaren), door haar charmante en warme uitstraling. Dit pand biedt u wer kelijk alles wat u maar wenst, nl.: ruimte, eigentijds comfort en luxe (inh. ca. 550 m3). Op het perceel van maar liefst 1.397 m2, treft u ook een zwembad, een garage/studio v.v. een schitterend interieur en een forse opslagruimte van ca 125 m2. Werken aan huis is hier dan ook absoluut mogelijk! Ind.: entree, toilet, kelder, riante living (ca. 60 m2 incl. serre) met haardpartij en natuurstenen schouw, moderne keuken v.v. inb.app. 1e Verd.: overloop, 2 slaapkamers en een masterbedroom met opensl. deuren en uitzicht over de tuin met verwarmd zwembad. Badkamer met opensl. deuren, ligbad, vaste wastafel en 2® toilet. 2e Verd.: vaste trap naar zolderverdieping met 2 kamers, douche en kitchenette. Vraagprijs 775.000,- k.k. SOEST-ZUID TENSENHOF Moderne HALF STAANDE VILL met garage op VRAAGPRIJS 439.500,- k.k. Soest-Zuid, De Binnentuin 14 In 1995 is er een kleinschalig nieuwbouwproject ontwik keld en gebouwd, gelegen achter de Gallenkamp Pelsweg te Soest-Zuid. In een doodlopend hofje zijn er 8 woonhui zen gerealiseerd met bijbehorende parkeerplaatsen. Ken merkend aan deze woning is dat zij uitermate geschikt zijn voor ouderen door de slaapkamer en badkamer op de be gane grond. Ind.: Hal met trapkast. Bijkeuken met a.s. wasm. en opst. c.v.-combiketel. Sfeervolle woonkamer met toe gangsdeur naar de voortuin. Open keuken met inb.app. en veel lichtinval door de aanwezigheid van een lichtkoepel. Royale slaapkamer met aansluitend een badkamer in mo derne kleurstelling v.v. douchecabine, vaste wastafel en 2e toilet. Vaste trap naar verdieping met royale kamer. Inh. ca 240 m3 en perceelsopp. 102 m2. Vraagprijs 205.000,- k.k. Soest, Gemshoorn 21 Deze ruime hoekwoning met berging gelegen op een zeer leuke en rustige locatie in de wijk Overhees biedt u zowel aan de voor- en achterzijde vrij uitzicht. De gehele woning is in 1999 v.v. dubbele beglazing en kunststof kozijnen. De achtertuin grenst aan een veldje waardoor u veel privacy heeft en de locatie ook zeer kindvriendelijk is te noemen. Winkels, scholen en openb. verv. vindt u op loopafstand. Ruime parkeergelegenheid. Ind.: hal met trapopgang naar 1e verd. Woonkamer met open haard en toegang tot de tuin. Open keuken met parketvloer. 16 Verd.: overloop, 3 slaap kamers, badkamer v.v. ligbad, 2® toilet, vaste wastafel en a.s. wasm./droger. 2e Verd.: vaste trap naar zolderverdieping met opstelling c.v.-combiketel (2001zolderkamer met dak kapel. Inh. ca. 385 m3 en perceelsopp. 175 m2. Vraagprijs 232.500,- k.k. Soestdijk, Beatrixlaan 13 Op sublieme locatie gelegen pittoresk vrijstaand "land huisje" (1928) omringd door veel groen. In en om het huis kunt u van rust en privacy genieten, terwijl de winkels en openbaar vervoer op nog geen 5 minuten loopafstand te vinden zijn. Het pand is ruimer dan u zult vermoeden! Ind.: royale hal met bordestrap naar verdieping, toilet, meterkast en toegang naar kelder met stahoogte. Ruime woonkamer (ca. 40 m2), separate eenvoudige keuken met deur naar tuin. Verd.: overloop met toegangsluik naar vliering, 2 ruime slaapkamers (resp. ca. 13 m2 en 15 m2), garderobekamer (voorheen toilet), badkamer met bad. De woning dient enigs zins aangepast te worden aan de eisen van deze tijd. Inh. ca. 395 m3, perceelsopp. 248 m2. Bouwkundig rapport is aanwezig. Vraagprijs 377.000,- k.k. Soest, Colenso 132 In deze rustige, zeer ruim opgezette woonwijk met grote plantsoenen aan de voorzijde, het park Colenso op loop afstand en vrijwel alleen maar bestemmingsverkeer vindt u deze heerlijk ruime eengezinswoning. Laat u verrassen door de ruimte, de prachtig aangelegde tuin en de rust die deze woonomgeving u biedt! Ind.: Hal met toilet en garde robe. Ruime, uitgebouwde L-vorm. woonkamer met open haard en schuifpui naar de tuin. Uitgebouwde en ver nieuwde, lichte keuken (2000) v.v. inb.app. 1e Verd.: over loop, separaat toilet, slaapkamer met vaste kastenwand, 2e slaapkamer met v.w. en balkon en 3e slaapkamer. Moderne badkamer met ligbad en wastafel. Vaste trap naar 2e verd. met voorzolder en royale zolderkamer. Dakkapel over de gehele breedte. Inh. ca. 420 m3 en perceelsopp. 181 m2. Vraagprijs 330.000,- k.k. Soest, Kerkstraat 12 Lieflijk, vrijstaand woonhuisje gelegen in de nostalgische Kerkebuurt van Soest, waar u bij binnenkomst gelijk de sfeer uit vroegere tijden proeft! Dit voormalige bakhuys is één van de monumenten die Soest rijk is. Vrijwel de ge hele buitenzijde is recent gerestaureerd. De binnenzijde kunt u mogelijk naar hart en lust aanpassen aan de he dendaagse luxe. Ind.: entree, dichte eenvoudige keuken, knusse woonkamer, slaapkamer met toegang tot de bad kamer voorzien van douche en vaste wastafel, separaat toilet. Vanuit de hal is via een vlizotrap de zolder te berei ken, waar u mogelijk een tweetal kamers kunt creëren. Inh. ca. 200 m3 en perceelsopp. 307 m2! Vraagprijs 298.000,- k.k. Soest-Zuid, Birkstraat 71 Dit halfvrijstaande woonhuis Garen '50) met garage, schuur en onverwacht diepe, beschutte tuin, biedt u meer ruimte dan de buitenzijde u doet vermoeden. Binnen enkele mi nuten bereikt u vanaf de woning de winkels, openbaar ver voer én niet te vergeten, de Soester Duinen. Ind.: entree, toilet met fonteintje, lichte woonkamer met open haardpartij, vaste voorraadkast en halfopen keuken. 18 Verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan één met balkon die u een schitte rend uitzicht geeft over de tuin, badkamer met ligbad, was tafel en 2® toilet. 2® Verd.: vaste trap naar zolder met kamer die is voorzien van dakkapel. Ruime garage met vliering. Het pand is prima onderhouden en v.v. dubbel glas. Inh. ca. 425 m3 en perceelsopp. 485 m2. Vraagprijs 339.500,- k.k. Soest, Eigendomweg 38 Op leuke plek gelegen charmante, vrijstaande jaren der tig woning met schuur en royale oprit welke geschikt is voor meerdere auto's. De woning is gelegen in een rustige woonwijk met gevarieerde bouwstijlen en wordt omringd door een heerlijk perceel grond waar u optimaal kunt ge nieten van uw privacy. Ind.: entree, hal, toilet en kelder. Sfeer volle woonkamer en-suite met vaste kasten en erker aan de voorzijde. Royale woon-/eetkeuken met servieskast en aansluiting wasmachine. Bijkeuken met douchegelegenheid. 1 Verd.: 2 slaapkamers gelegen aan de achterzijde w.v. 1 met opensl. deuren naar balkon en 2 slaapkamers gelegen aan de voorzijde. 2e Verd.: Toegangsluik naar geheel bevloerde zolder. Inhoud ca 410 m3 en perceelsopp. 375 m2. Vraagprijs 340.000,- k.k. Soest-Zuid, Aagje Dekenlaan 2 Schilderachtig, vrijstaand woonhuis met garage gelegen op een mooie en rustige locatie in Soest. Vanaf dit plekje kunt u de winkels, het Soester bos- en duingebied en open baar vervoer binnen een mum van tijd bereiken. Ind.: en tree, lichte, sfeervolle woonkamer en-suite met open haard partij, bergkast en erker, gezellige keuken, bijkeuken en toi let 1 Verd.: overloop, 2 slaapkamers en badkamer met vaste wastafel en ligbad. 2e Verd.: vaste trap naar de zolderver dieping met 2 kamertjes. De rondom het huis gelegen pit toreske tuin is voorzien van een sproeiinstallatie. Het pand biedt u nog heerlijk veel karakteristieke eigenschappen zoals paneeldeuren en glas-in-lood ramen. Inh. ca. 450 m3 en perceelsopp. 355 m2. Vraagprijs 499.000,- k.k. Soest-Zuid, Seminariehof 58 VERRASSEND, dat is het juiste woord voor dit apparte ment met riante afmetingen (ca. 140 m2) en unieke ligging. Het complex is gebouwd in 2000, is afgewerkt met hoog waardige materialen, aan veiligheid is gedacht (videofoon installatie) en beschikt ook nog eens over een parkeer plaats/berging in het souterrain en een lift. Het is goed ver toeven op het riante balkon/dakterras van circa 22 m2 met gunstige zonligging (Z) wat behoort bij dit appartement. Ind.: Royale hal. Sfeervolle woonkamer (55 m2) met schuifpui naar dakterras. U-vormige Poggenpohl keuken v.v. alle denk bare inbouwapparatuur. Bijkeuken/berging met a.s. wasm./ droger en bergruimte. Drie ruime slaapkamers (resp. 15,11 en 16 m2 groot). Royale badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en 2® toilet. De servicekosten bedragen 158,36 p.m. Inhoud ca. 415 m2. Vraagprijs 408.000,- k.k. Soest, Gerrit van der Veenstraat 1 Zoekt u een ruime hoekwoning met veel groen in de omge ving.... Heeft u er een hekel aan om ver te lopen voor uw boodschappen... Wilt u de school dicht in de buurt en aan een mooi park gelegen? Dan is deze ruime eengezins woning met garage uiterst geschikt voor u! Ind.: hal met garderoberuimte. Zeer royale living met open haard, convectorput en opensl. deuren naar de tuin. Open, L- vormige eiken keuken met eetbar en inb.app.. Trap in de woonk. naar 1e verd.: overloop met diepe inbouwkast, bad kamer met ligbad, modern wastafelmeubel, 2e toilet en as. wasm. Twee slaapkamers (resp. 9,5 m2 en 8,3 m2) en een ouderslaapkamer (ca. 17,5 m2) met inbouwkasten en vaste wastafel. Vaste trap naar 2e verd.: voorzolder met royale bergruimte, stookruimte met opst. cv-ketel, riante zolderka mer (ca. 20 m2) met dakkapel. Inh. ca. 455 m3 en perceelsopp. 246 m2. Vraagprijs 250.000,- k.k. Soest-Zuid, Birkstraat 22 Tegenover nummer "twee en twintig" treft u voldoende par keerruimte aan om op uw gemak deze vrijstaande wo ning in u op te nemen. Helaas kunt u zich echter van de voorzijde maar een summiere indruk vormen; de woning is zeer fraai uitgebouwd en heeft een ruim 20 meter diepe achtertuin! De heerlijk lichte woning (1923) beschikt over een ruime living met sfeervolle schouw, die op een speelse manier uitmondt in de serre met doorgang naar een waar achtig kookparadijs; deze woonkeuken is in 1999 gereali seerd en beschikt over een kookeiland en inb.app. Vanuit de serre en de keuken heeft u toegang tot de tuin (Z.W.) met garage, zitkuil, vijverpartij, volière en multifunctionele hobby ruimte. Op de begane grond treft u in het verlengde van de woonkamer nog een slaap-Zstudeerkamer aan. Via een bordestrap bereikt u de 1®verd. met badkamer, 2 grote en 1 kleinere slaapkamer met dakkapel. Vlizotrap naar zolder verdieping. Inh. ca. 500 m3 en perceelsopp. 539 m2. Vraagprijs 465.000,- k.k. Soestdijk, Inspecteur Schreuderlaan 212 Dit luxueuze appartement (ca. 100 m2) met zonnig bal kon, parkeerplaats en berging maakt deel uit van het cen traal gelegen, appartementencomplex Residence Souveraine. Dit complex (2000) biedt u als 55+er een heel nieuw concept: nl. zelfstandig wonen op niveau en tegelij kertijd kunt u terugvallen op (medische) hulp. Dit zg. a la carte concept, waarbij u het basis zorgpakket naar keuze kunt uitbreiden, is als het ware een verzekering voor uw oude dag. Het complex is v.v. een lift en een recreatieruimte, die voor meerdere doeleinden gebruikt wordt. Ind: entree, modern toilet, royale living (ca. 45 m2) met haardpartij en toegang tot het balkon (zw) dat schitterend uitkijkt over de groene binnentuin, study (v.h. 2 kam.). Luxe keuken met inb.app. en bijkeuken. Ruime, moderne badkamer met douchecabine, wastafel en 2e toilet. Servicekosten: 91,66 p/m, het zorg basispakket bedraagt 218,72 per maand. Vraagprijs: 340.000,- k.k Soest-Zuid, Vondellaan 30 Gedeeltelijk verscholen achter groen, ligt deze romantische, goed onderhouden halfvrijst. villa. De villa is gebouwd eind jaren 20, heeft een royale oprit, ruime garage en separate berging. Wat we zeker niet achterwege mogen laten is de adembenemende, diepe achtertuin (Z). Het is werkelijk een plaatje! Het woonhuis is zeer centraal gelegen, op loop afstand van bos- en duingebied, winkels en openb.verv. Ind.: hal met kelderkast. Sfeervolle woonkamer met erker en open haard. Halfopen keuken met toegang tot de kelder, bijkeu ken en de tuin. 1 e Verd.: ouderslaapkamer v.v. vaste kasten wand en opensl. deuren naar het balkon. Twee slaapka mers w.v. één met vaste wastafel en inbouwkasten. Badka mer met douchecabine, dubbele wastafel, designradiator en 2e toilet. 2e Verd.: met vlizotrap te bereiken forse zolder met mogelijkheid voor 2 extra kamers. Inh. ca. 415 m3 en perceelsopp. 521 m2. Vraagprijs 385.000,- k.k. Oogverblindendmooi! Deze riante vrijstaande bungalow met melijk: een study. 2 slaapkamers vanwaar de 1° badkamer met dubbele garage is een natuurlijke schoonheid met een frisse uitstra- douchecabine, dubbele wastafel en toilet te bereiken is. De zeer ruime ling enkomt volledig tot haar recht in een unieke, bosrijke omgeving, oüderslaapkamer beschikt over een eigen 2" badkamer, die u kunt Het: pand biedt u heerlijk veel leefruimte in en óm hét huis (ca. 1.050 beschouwen als een werkelijk massagedomein. Luxe, moderne woon- m3 inhoud en perceelsoppervlak 2.570 m?) is zeer redent gereno- eetkeuken voorzien, van alle inbouwapparatuur, aparte bijkeuken, veerd en is absoluut voorzien van alle luxe en comfort. Ind.: entree, Vanuit deze bijkeuken is toegang mogelijk tot de garage met berging toilet, royale hal cie op speelse wiize overgaat in de sfeervolle living èri het souterrain, dat is ingericht als hobbyruimte, van ca. 60 m' met imposante schouw en schuifpui naar de onder Vraagprijs 1.360.000,-k.k. architectuur aangelegde tuin. Het pand heeft 4 (slaap)kamers, na- Soestdijk, Steenhoffstraat 30-05 Op zoek naar een turn-key appartement met een tuin (zw) en alle voorzieningen op loopafstand; aarzel geen moment en maak een afspraak! Dit appartement op de begane grond van het kleinschalig appartementencomplex "Visserstaete is werkelijk optima forma: een moderne doch zeer harmo nieuze kleurstelling in combinatie met een hoogwaardige afwerking zorgen er voor dat u slechts uw dozen hoeft uit te pakken! Ook aan uw vierwieler is gedacht; dit apparte ment beschikt over een eigen parkeerplaats en een berging in het souterrain. Ind: ruime hal met garderoberuimte, royale woonkamer met deur naar de tuin. Moderne keuken v.v. inb.app. Lichte slaapkamer (ca. 20 m2). Modieuze badka mer v.v. een ligbad, douchecabine en wastafel. Voorts be schikt het appartement over een hobby-/studeerkamer en een forse bijkeuken. Servicekosten 97,50 pm. B.j. 1997, inh. ca. 295 m3. Vraagprijs 269.000,- k.k. Soestdijk, Wilgenblik 58 Op uniek stekje gelegen royaal appartement (ca. 100 m2) met zonnig balkon, dat deel uitmaakt van het geliefde, klein schalige appartementencomplex "de Wilgenblik". Het gro tendeels door groen omringde complex is zeer recent spe ciaal voor u als 55+er gebouwd. Het appartement is van alle luxe en gemakken voorzien. Winkels en openbaar ver voer heeft u op enkele minuten loopafstand. Parkeren voor de deur is mogelijk. Ind.: entree met videofoonsysteem, bergkast, toilet met fonteintje, lichte woonkamer met aparte study (v.h. 4e kamer) en toegang tot het ruime bakon (z.w.- ligging), luxe halfopen keuken met inb.app., 2 slaapkamers en moderne badkamer met douchecabine, aansluiting wasmachine en vaste wastafel. Maandservicekosten 125,-. Inhoud ca. 275 m3. Vraagprijs 259.000,- k.k. Soest, Tromslagerpad 13 Dit gezinshuis met ongekend diepe tuin is gelegen op een rustig, idyllisch plekje aan het water. Tegelijkertijd bent u binnen een mum van tijd in de Soester bossen en vindt u winkels, scholen en openbaar vervoer in de directe nabij heid. Ind.: entree, toilet, toegang tot inpandige berging, lichte tuingerichte woonkamer, moderne open keuken voorzien van inbouwapparatuur. 1e Verd.: o.verloop, 3 ruime slaap kamers, vernieuwde luxe badkamer met ligbad, wastafel meubel en 2e toilet, vaste trap naar zolder. 2e Verd.: voor zolder met c.v.-opstelling en een royale 4e kamer. Inh. ca. 375 m3 en perceelsopp. 215 m2. Vraagprijs 260.000,- k.k. Baarn, De Gondel 21 Wonen op een fabelachtige locatie met een schitterend uit zicht over uitgestrekte weilanden waar ongekende rust en stilte heerst en u binnen één minuut via een bruggetje over de dijk kunt wandelen. Deze goed onderhouden hoek woning grenst aan de Eemvallei en biedt u heerlijk veel ruimte in en rondom het huis. Deze woning is gelegen in een kindvriendelijke omgeving. Ind.: hal met garderobe ruimte, ruime woonkamer met open haardpartij. L-vormige, lichte keuken met inb.app. Vanuit een halletje waar het toi let zich bevindt, bereikt u de trapopgang naar de verdie ping. 18 Verd.: 3 ruime slaapkamers en moderne badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2® toilet. 2® Verd.: voorzolder met opst. cv-ketel (1993) en a.s. wasm. Vlizotrap naar berg- vliering. Royale zolderkamer met dakkapel, zijraam en berg ruimte. Inh. ca 365 m3 en perceelsopp. 172 m2. Vraagprijs 272.500,- k.k. Soest, Houtsnip 10 Wij zijn er zeker van dat u zich in deze vrijstaande villa met verrassende tuin op subliem plekje direct thuis zult voelen! Bij de bouw van dit woonhuis met garage ('97) heb ben sfeer, licht, ruimte en energiezuinigheid een belang rijke rol gespeeld. Zodra u het huis binnenwandelt proeft u de combinatie van deze 4 componenten. Ind.: entree, stu deerkamer, royale living waar op speelse wijze niveau verschil is aangebracht, houtkachel en schitterende raam- partijen waardoor u vanuit de gehele woonkamer heerlijk van de omliggende tuin kunt genieten, halfopen moderne keuken met inb.app. en toegang naar de bijkeuken en forse garage. 1e Verd.: riante badkamer met ligbad, separate douche vaste wastafel en 2e toilet, 3 ruime slaapkamers met veel bergruimte. Zolderverd.: vlizotrap met bergzolder (kamer mogelijk). Inh. ca. 575 m3 en perceelsopp. 518 m2. Vraagprijs: 740.000,- k.k.

Soester Courant | 2003 | | pagina 24