Deelen Makelaars Deelen Makelaars Deelen Makelaars NIEUWBOUW MOLENSTRAAT NOG ENKELE VILLA'S BESCHIKBAAR Deelen Makelaars Wordt er nog wel eens een woning verkocht? WOENSDAG 9 APRIL 2003 DE SOESTER COURANT PAGINA 28 Soesterbergsestraat 43, Soest Telefoon: 035 - 601 53 60 w w/zs# www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl \x Koopsommen v.a. 375.000,- vrij op naam HYPOTHEEKRENTE VANAF DE HYPOTHEEKSHOP SOEST Albert Cuyplaan/ 3-Kamer-hoek-appartement (1960) met berging, balkon (Z.W.) en vrij uitzicht. Dubbele beglazing. Inh. ca. 200m woonopp.: 70 m Ind.: entree, hal, toilet, badkamer met douche en vaste wastafel, woonkamer met zijraam en deur naar balkon, dichte keuken, bijkeu ken met aansl. wasmachine en droger, 2 slaapkamers. Servicekosten 212,- p.m. (incl. voorschot c.v.). Vraagprijs: 125.000,- k.k. Harperpacf) Kamperfoeliestraat) (SOESTDIJK Julianalaan fSOEST-ZUID Duinweg, n rustige weg gelegen helft van een dubbel v s met garage en fraai aangelegde zonnige tuin. Indeling: entree, hal, toilet. Woonkamer v.v. laminaat- vloer, sfeervolle open haard, en schuifpui naar zonnige tuin- Open keuken met div. inbouw-app. 1e Verd.: 3 Slaapkamers w.v. één met een balkon. Badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Zolder: Vaste trap naar voorzolder met aansl. wasm., 4e slaap/ werk kamer en veel bergruimte. Vraagprijs: 379.000,- k.k. Op één v.d. mooiste locaties in Soest-Zuid gelegen, halfvrijstaand woonhuis met garage en schuur. Gelegen op 445 m2 eigen grond met volledig vrij uitzicht. De woning bevindt zich, met alle originele stijlkenmerken, in oorspronkelijke staat. Het geheel biedt zeer veel (uitbouw)moge-lijkheden. Een bezichtiging is absoluut een must! Vraagprijs: 399.000,- k.k. ^SOEST-ZUID Seminariehof) (SOEST Goudvink) (SOEST Middelwijkstraat) (SOEST Koperwiek) (SOEST-ZUID Houtsnip) Halfvrijst. villa ('99) met aangeb. garage, erker aan de voorzijde en 2 dakkapellen. Perceelopp.: 247 m2, inh. ca. 487 m3. Ind.: entree, hal, toilet, royale woonkamer v.v. brede eiken vloerdelen en schuifpui naar tuin, luxueuze woonkeuken, bijkeuken met t.t. extra brede garage. 1° Verd.: overloop, 3 slaapk. w.v. 1 m. balkon, toilet, moderne badkamer. Riante zolderkamer, mog. 2 kamers. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Op rustige loc. in kindvriendelijke woonwijk gel. mid denwoning ('75) met vrijst. stenen schuur. Perceelo 149 m2, inhoud 350m3. Woning die veel mog. biedt voor eigen indeling. Ind.: Entree, toilet, ruime lichte woonk. Dichte keuken met deur naar de achtertuin. 1e Verd.: 3 slaapk. w.v. 1 met vaste kast, badk. m. douche, wasta fel, tweede toilet en aansl. wasm. Zolder: Vaste trap c.v. opstelling ('98), ruime zolder. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Goed onderh. hoekwoning (1969) met vrijst. schuur, garage en vrij uitzicht. Perceelopp.: 221 m2, inh. ca, 350 m3. Ind.: entree, hal, toilet, uitgeb. woonkamer met parketvloer, dichte keuken v.v. inbouwapp. en t.t. tuin. Verd.: overloop, 3 ruime slaapk., moderne badkamer. Zolder: via vaste trap, voorzolder en ruime kamer. Vraagprijs: 249.000,= k.k. In woonwijk gel. helft van een dubbele villa met fraai aangel. tuin en ruime schuur. Perce m2 inh. 540 m3 Ind.: Hal, toilet, trapkast. Woonkamer, schuifpui en opensl. deuren met t.t. ruime zonnige tuin. Open keuken met div. inbouwapp. ruime studeerkamer. 1e Verd.: Badk. met bad, douche en dub. wastafel, 4 ruime slaapk. w.v. 1 met balkon, toilet. Zolder: Vaste trap, slaapk. m. dakkapel, voorzolder, aansl. wasm. Vraagprijs: 479.000,- k.k. f Royale, goed onderhouden helft van dubbele villa (1923) met veel authentieke details. Fraai uitzicht over de Engh en diepe zonnige tuin. Perceelopp. 689 m2, inhoud ca. 420 m3. Ind.: entree, ruime hal, L-vormige woonk. (ca. 40 m2) met opensl. deuren naar de tuin, moderne keuken met div. inbouwapp. Verd.: 3 slaapka mers en ruime badkamer. Vaste trap naar royale zolder verdieping met 2 extra kamers. Vraagprijs: 510.000,- k.k. wijk nabij Dossen en auinen gei. vrijstaande villa v oti met garage en verzorgde tuin. Perceelopp. 430 m2, inhoud 565 m3. Ind.: Entree, hal, toilet en trapkast. Roy. L- vormige woonkamer met open haard en hout.en vloer. Opensl. deuren naar tuin. Open keuken met div. inbouwapp. Vanuit de keuken heeft u t.t. de bijkeuken met aansl. wasm., t.t. garage en vaste trap naar ruime werkk. Verd.: 3 slaapk., separaat toilet, badkamer met bad en douche. Vlizotrap naar vliering. Vraagprijs: 639.000,- k.k. Op een zeer mooie locatie gelegen royaal vrijstaand woonhuis (1997) met inpandige garage. Perceelopp. 530 m2, inhoud ca. 885 m3! Ind.: entree, t.t. garage, toilet, 2 openslaande deuren naar nante living (ca 42 m2), fraaie openhaard partij, 2 openslaande deuren naar luxe woon-/eetkeuken v.v. div. inbouwapp. en serre (totale opp. 32m2), bijkeuken. Royale slaapkamer (opp. ruim 18 m2). inloopkast en badkamer met bad, douche en dubbele wasta fel. Verd.: vide, 2e toilet, 3 zeer royale slaapkamers (resp. ca. 22Va, 28 en 30 m2), 2e badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Over gehele woning bevindt zich een grote bergzolder vla vaste trap bereikbaar, www.deelen.nl/houtsnip Vraagprijs 898.000,= k.k. Centraal in Soest gelegen in de nabijheid van natuurgebied de "Soester Eng" wordt door SKA Projectmanagement bv een nieuw bouwplan ontwikkeld voor 6 halfvrijstaande villa's met garage. De woningen worden gebouwd op eigen grond en zijn gelegen aan de Molenstraat Deze schitterende ruime villa's hebben een robuuste jaren dertig uitstraling en zijn gesitueerd op een mooi perceel grond. De percelen zijn circa 240 m2. De indeling van de woning is als volgt: Entreeroyale hal met veel licht in het trappenhuis, toilet, trapopgang naar eerste verdieping, ruime lichte woonkamer, open keuken gesitueerd aan de achterzijde van de woning. Op de eerste verdieping zijn 3 in grootte variërende slaapkamers, een ruime overloop met bergkast en een royale badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. Middels een vaste trap wordt de zolderverdieping bereikt met hoge plafonds, alwaar de opstelplaats voor de CV-ketel en de wasmachine is. De zolderverdieping biedt de mogelijkheid om nog twee extra kamers te realiseren. Er zijn veel mogelijkheden voor wat betreft de specifieke aanvullende wensen van kopers. Bijvoorbeeld: een uitbreiding van de woning aan de achterzijde, plaatsing van dakkapellen op zolder, realisatie van een wasruimte op de eerste verdieping. Belangstellenden kunnen meer informatie over de woningen verkrijgen door het opvragen van een uitgebreide verkoopbrochure via ons kantoor. HEIDS- EN AANKOOPWAARDEVERZEKERING (informeer naar de voorwaarden) Soesterbergsestraat 70-c Tel.: 035-6022204 DE rn/m www.hypotheekshop.nl HYPOTHEEK SHOP E: soest720@hypotheekshop.nl Soesterbergsestraat 43 Tel.: 035-6015360 I: www.deelen.nl E: makelaars@deelen.nl In de media wordt de laatste tijd veel aandacht geschonken aan de woningmarkt en de prijsontwikkelingen daarop. Jammer genoeg heeft de berichtgeving Veelal een negatieve klank, als zou er bijna goon huis meer verkocht worden. Een positief geluid Gelukkig kunnen wij bovenstaande vraag nog steeds volmondig met JA beantwoorden. Wel constateren we grote veranderingen op de woningmarkt. Enige tijd geleden was de markt vooral aantrekkelijk voor verkopers vëh wdningen. De looptijd was kort, kopers moésten vaak snel beslissen en soms werd zelfs de vraagprijs geboden. Op dit moment is de markt weer veel aantrekkelijker voor kopers. Woningen staan langer te koop en men hoeft minder snel te beslissen. Zo vihden kopers het huis dat past bij hun wensen én hun bjdget. Geen ingezakte markt Wie door Soest rijdt, ziet veel Te-Koop borden staan. Ook dat heeft te maken met marktveranderingen. Daar waar opdrachtgevers zo'n twee jaar geleden eerst een nieuw huis kochten en pas daarna gingen verkopen, is dat in de huidige marktsituatie andersom. Er is dus meer aanbod. Maar ondanks het grotere aanbod en de langere looptijden zijn de huizenprijzen nog steeds op een behoorlijk niveau, zelfs nog boven dat van 'topjaar 2000'. In de eerste drie maanden van 2003 werden er door de NVM makelaars in Soest maar liefst 80 woningen verkocht. En die positieve lijn zet door, want het seizoen waarin de meeste woningen worden verkocht - het voorjaar - is nog maar net begonnen. AA /rï"^. Soesterbergsestraat 43, Soest \VzW# Telefoon: 035 - 601 53 60 vtVTjS I: www.deelen.nl E: makelaars@deelen.nl

Soester Courant | 2003 | | pagina 28