lEsmm* 3 Visser Jaar cel geëist tegen Soester voor handel in illegale cd's Wet gelijke behandeling is door Eerste Kamer I Open dagen brandweer Plannen voor een renovatie of verbouwing? het Hilton Of wij al paasspullen hebben!? Oorlog en verhoudingen Soest Uitdaging voor kinderen van 8 tot 12 jaar in Soest WOENSDAG 9 APRIL 2003 SOESTER COURANT PAGINA 3 m/v Net zwanger? Keulen NATUURLIJK x WONEN R. WESTRA Tuin SOESTER KALENDER Reserveren voor Oranje Vrijmarkt nog op 16 april Service voor alle merken Nieuw programma Ecokids Auto gestolen bij inbraak in woonhuis I Gemeente wil klankbordgroep website Soest Meer Soester(berger)s betrokken bij gewelddadige bende Voor gehandicapten en chronische zieken 2003 MEUBELEN Klassiek, eiken en modern I GEBR. VAN WOERKOM Hilton Royal Pare Luxe serviezen met paardendecorü! Papjes en nat houden^ Radarcontrole boordevol Paasartikelen, prachtige opgemaakte stukken, decoraties en materialen om zelf uw woning in Paassfeer te brengen. SCHOTELS! - div. salades ■rill en fondue. ten geldt: eescentrum. van de cliën- op zoek naar: :r week. de financiële admU rt samenstellings- en larnaast ben je inzet- of kandidaten met innen bij ons unieke e Microsoft Word en tendig. /e bezit goede eëring en secundaire jlltime-dienstverband ;eurs, ter attentie van 3765 AB Soest e www.fabsite.nl Zonnestudio Baarn Meest complete ■onaestudlo van de regio. lonnebankverkoop van o.a. Mlsun. Hapro: Beauty Sun. Philips Sauna (nltariod Sauna Lampen.* Crèmes Onderhoud en Service Zonnelïemelverlmur Occasions iet adres tvaar ouderwetse service en kwaliteit nog heel gewoon is. Tel. 035-5422392 Perzische tapijten sinds 1965 Inkoop, verkoop, reparatie, reinigen Mahmoud Harzandi (vakman uit Perzië) Nieuwstr. 26, Baarn Tel. 035-5415577 Jouw geluk kun Je delen. Meld je aan of bel voor meer informatie gratis 0800 - 022 80 70 (ma. t/m do. 08.00 tot 20 00 uur vrij. van 08.00 tot 19 00 uur) of je informatrice: L Thea Mous, tel. 035 - 685 16 84 Je vindt Moeders voor Moeders ook op Internet; www.moedersvoormoeders.nl Moeders voor Moeders is onderdeel van Dlosynth B V, ï/onderhoud en s-specialist alle merken 035 - 601 29 98 AL 7 JAAR IN SOEST Binnen- en Buiten Meubelen Mandwerk - Accessoires Gordijnen - Karpetten Dealer van o.a.: Teak Garden Lloyd Loom - Luxaflex Inrichters van: Dorresteinweg 60 Soest Telefoon 601 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. GRATIS BEZORGEN IN DE REGIO Burg. GroHiestr. Ia. SOEST 035 - 602 27 68 TEGENOVER DE HEMA vervolg van pagina 1 Dinsdag 15 april geen opgaven Woensdag 16 april 10:00 Lezing mevr. Duist over I prinses Juliana, de Soester Kring, NPB-kerk (ingang Pie- ter de Hooghlaan), 3,00. 14:00 Sportinstuif SEC, Bos- straat-West. 15:00 Ingebruikneming lift mu- I seum Oud Soest, Steenhoff- I straat 46. 15:15 Opening expositie A.P. I Stokhof de Jong, museum Oud Soest, Steenhoffstraat 46. 16:00 Inloop-griezelmiddag, De Vrije Teugel, Vedelaarpad f 53, €2,50. 20:00 D66-discussieavond over f verkeer, De Schoof, Molen- straat 142. 20:00 uur Lezing Maria Draaijers, 'De mens als indivi- j du', Kath. Vrouwengilde, Vo- gelzang, Parallelweg 7b, 2,50. Mensen die op Koninginnedag nog een kraam of een zitplaats willen huren voor de Oranje Vrijmarkt, kunnen er woensdag 16 april nog eentje reserveren. Leden van de organiserende Hopman Massel- man Groep zitten dan van 19:00 tot 21:00 uur in de Schoof. Het buurthuis is te vinden aan de Molenstraat 142. Reserveren kan uitsluitend tegen contante betaling. Een grondplaats kost 3,50 5,00 borg), een marktkraam 25,00 20,00 borg). Han delaren dienen 50,00 30,00 borg) te betalen. Wie op woensdag 30 april op het evenemententerrein de Eng nog op goed geluk een grondplaats probeert te bemachtigen, moet (zolang er nog plaats is) 5,00 aan huur neertellen. Voor meer informatie: surf naar www.hmg-soest.nl of mail naar vrijmarkt@hmg-soe.st.nl SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 O Vervolg van pagina 1 De discussie waaierde vervolgens nogal wat uit naar de interne ver deeldheid in de Turkse gemeen schap, waar zo'n zeven verschillen de verenigingen zich als belangen behartigers opwerpen. Die zeven groeperingen zijn nog nooit bij el kaar geweest, en daar was nu de tijd toch ook wel eens rijp voor. Dat leidde uiteindelijk zelfs tot een pleidooi (van een andere mede werker van het MIU) voor een 'koepel-organisatie' die o.a. con tact met de gemeente zou kunnen onderhouden en de gemeenteraad of B. en W. kunnen adviseren. Dat werkte in Utrecht perféct, aldus de spreker, kennelijk geheel onkundig van het feit dat de gemeente Soest zo'n koepel (de commissie Min- rWheden) enkele jaren geleden 'neen opgeblazen omdat het juist niet werkte... Derde generatie 'Het gaat niet om organisaties of verenigingen, ook niet om autoch tonen of allochtonen, want mensen zijn in feite -allemaal hetzelfde,' klonk het ten slotte. Dat er in krin gen van allochtonen soms niets te rechtkomt van een discussie heeft vooral ook te maken met de cul tuur (respect voor ouderen) en met het opleidingsniveau van de deel nemers. Volgens een van de jonge ren zou het allemaal wel beter gaan als de eerste en tweede generatie op de achtergrond gaan staan en de derde generatie aan bod laten komen. Vervolg van pagina 1 hulpverleningen met gebotste au to's, zoekacties met professionele reddingshonden, ambulancezorg, snelle inzetbare groepen ter medi sche assistentie, politieondersteu- ning en ME, en vele andere acties volgden elkaar in een rap tempo op. Zelf een blusstraal ter hand ne men, de hoogte in met de autolad der, de rook in gaan met een ademluchtmasker, een rondrit in een antieke open brandweerauto, en vele 'brandspelletjes' spelen maakte het geheel voor de bezoe ker ook nog erg spannend. En tus sen alle demonstraties in even warm worden in de kazernes mei een kop koffie en een versnape ring. De kazernes waren met marktkra men omgetoverd tot een echte markt op het gebied van (brand)veiligheid. Stands van de brandwondenstichting, slachtoffer hulp, de hondenreddingsdienst, politie, brandweer, ambulancezorg en een heuse brandweerwinkel maakten voor velen de dag com pleet. De brandweerkorpsen van Soest en Soesterberg kunnen sa men met de burger van Soest te rugkijken op een geslaagde dag. Vermeld mag nog worden dat de organisatie van de open dag in handen lag van een nog zeer jon ge vrijwillige brandweerman. Mark Bosma, pas drie jaar vrijwilliger en begin 20, stond aan de basis van de totale organisatie. De brand weer van Soest heeft met hem en alle andere vrijwillige brandweer lieden nog een goede toekomst te gaan. Wervingscampagne Met de open dagen van de brand weer Soest is tevens een wervings campagne voor nieuwe vrijwilli gers van start gegaan. De korpsen van Soest en Soesterberg zijn nog niet op sterkte. Het korps Soester berg heeft nog 6, en het korps Soest heeft nog ca. 10 vrijwilligers nodig. Tijdens de open dagen hebben zich ongeveer 10 nieuwe kandidaten aangemeld voor het bijwonen van een informatieavond op woensdag 16 april, aanvang 19:30 uur in zo wel de kazerne van Soesterberg (uiteraard voor Soesterbergers), als in de kazerne van Soest. Mannen en vrouwen die woonach tig (en mogelijk ook werkzaam) zijn in Soest of Soesterberg, tussen de 18 en 35 jaar zijn, allochtoon of autochtoon, sportief en sociaal, kunnen zich voor deze avond aan melden vóór dinsdag 15 april via telefoonnummer 6093390 of per e-mail: hrandweer@soest.nl Kinderparadijs de Vrije Teugel Stichting Balans) start in op dracht van Milieucentrum de Kwekerij (gemeente Soe$t) vanaf 1 september het pro gramma Ecokids. Tien maan dagmiddagen van 15:45 tot 17:45 uur gaan kinderen van 8 tot 12 jaar oud in clubverband aan de slag om hun woonom geving te verkennen en waar mogelijk te verbeteren (leuker, groener en veiliger). Voor advies, ontwerp èn realisatie: Heembouw Soest Steenhoffstraat 5 3764 BH Soest T (035) 541 24 30 Heem bouw Soest is een totaal aanbieder in de bouw. En kan als onderdeel van Heembouw Groep al uw bouwplannen rea liseren, inclusief vrijblijvend advies en ontwerp van ons eigen architectenbureau Habeon Architecten. Of het nu gaat om de nieuwbouw van een huis, de renovatie van een winkel, de bouw van een bedrijfspand of gewoon de aanbouw van een serre, Heembouw Soest kan het realiseren. Bel ons voor een vrijblijvende afspraak: (035) 541 24 30. advies architectuur ontwikkeling bedrijfsgebouwen onderhoud renovatie utiliteitsbouw woningbouw Aan alles gedacht Heembouw Snot www.heembouw.nl De bijeenkomsten zullen plaatsvin den in het clubhuis bij kinderpara dijs De Vrije Teugel aan het Vede laarpad 53 in Soest. De club zal worden begeleid door beroeps krachten van de Vrije Teugel. Wil jij deze uitdaging aangaan? Geef je dan voor 1 juni op! Naast het verkennen en onderzoe ken van de omgeving ga je ook de wijk in. Samen met mensen die in de wijk werken, worden mogelijke verbeteringen aangebracht. Ook ga je ervaringen uitwisselen met kin deren die op een andere plek op aarde ook met hun woon- en leef omgeving bezig zijn. Tijdens de bijeenkomsten ga je gezamenlijk natuurlijk ook een plannetje ma ken om je activiteiten onder de aandacht van alle inwoners van Soest en misschien wel van heel Nederland te brengen. Hoe geef je je op voor het Ecokids programma? Kinderen uit Soest in de leeftijd 8-12 jaar kunnen zich voor 1 juni opgeven bij kinderpa radijs de Vrije Teugel (Simone van Dongen/Marieke Pothoven), §2035 6018136 (liefst bellen tus sen 09:00 en 11:00 uur), e-mail: st.balans.vt@tiscalimail.nl. Een bewoner van de Albert Cuy- plaan werd in de nacht van zater dag op zondag wakker van een autoalarm. Hij herkende het ge luid, keek uit het raam en zag dat iemand in zijn auto met gedoofde lichten wegreed. Dat was nog niet alles, want in zijn woning ontdek te hij dat een inbreker een gedeel te van het huis had doorzocht. Daarbij waren niet alleen de auto sleutels, maar tevens een klein geldbedrag ontvreemd. De deelnemers aan de discussie in de Desmond Tutuschool. Foto: Soester Courant. Alle deelnemers waren uiieindelijk positief gestemd over het verloop en het resultaat van de bijeen komst. 'We nemen er allemaal iets van mee, al was het maar dat we eikaars gezichten hebben leren kennen...' Wel legde Chris van Vuuren (raadslid van de Christe nunie) aan het slot nog even de vinger op de zere plek: 'Ik had ge hoopt dat de jongeren hier hun hart hadden laten zien, met name de mensen uit Irak, die dezer da gen in de grootste onzekerheid ver keren over het lot van hun familie in Bagdad en andere plaatsen. Dan hadden we ze kunnen vertellen dat ze er niet alleen voor staan...' De internetsite van de gemeente Soest wordt vernieuwd. Om te kunnen bepalen of er veranderin gen en verbeteringen, en zo ja wel ke, doorgevoerd moeten worden, richt de gemeente een klankbord groep op. In deze klankbordgroep gaat een groep inwoners op een aantal vragen in. Wat vindt u van de huidige gemeentelijke website? Wat is er goed? Wat kan er beter? En wat verwacht u misschien nog meer van de gemeente op inter net? Wie wil meepraten over de ont wikkeling van de website, kan zich aanmelden. Deze groep gaat over een paar weken van start. Aanmelden kan door het formu lier op www.soest.nl in te vullen, via e-mail (webmaster@soest. nl 1 of door te schrijven naar de gemeente Soest, webmaster, Antwoordnum mer 120, 3760 VB Soest postze gel is niet nodig). De klankbordgroep komt naar verwachting twee tot drie keer bij elkaar. Voorde rechtbank in Utrecht is maandag een jaar gevangenis straf en 7500 euro boete geëist tegen een 49-jarige Soester. De man zou lid zijn geweest van een gewelddadige bende die zich bezig hield met de handel in illegale cd's. De bende zou tussen januari 1998 en juni 2001 honderdduizenden il legale cd's, cd-rom's, en dvd's heb ben geperst en op de markt heb ben gebracht. Het gaat onder meer om muziek cd's uit de series Ver- onica, Euro Mega Hits en Hitex- plosion en om cd's met computer software zoals Crazy Bytes. Van Crazy Bytes zouden de verdachten alleen al ruim 350.000 kopieën hebben verspreid. Justitie kwam de criminele organi satie in 2001 op het spoor nadat twee leden van de criminele orga nisatie door enkele medebendele den waren gegijzeld en afgetuigd vanwege een intern conflict. De bedreigingen aan het adres van een van de slachtoffers waren zo ern stig dat de politie in juli 2001 zelfs pantserwagens stationeerde voor het huis van zijn ouders in Sassen- hcim. Twee verdachten, een 42-jarige Vinkevener en een 35-jarige Soes- terberger, zijn in verband met de ontvoering en bedreigingen door de rechtbank in Den Haag elk ver oordeeld tot vijf jaar cel. Beide mannen staan vrijdag, samen met een 35-jarige Soester, in Utrecht ook terecht voor hun rol in de il legale handel. Justitie beschouwt het drietal als de leiders van de criminele organisatie. De 49-jarige Soester die zich maandag in de rechtszaal moest verantwoorden, speelde volgens officier van justitie mr. H. Rutgers eveneens een 'onmisbare rol' in de illegale handel. De man zou de il legale waar in een loods hebben opgeslagen en verkocht. Bij een inval in zijn woning in 2001 vond de politie ruim 6000 illegale cd's. Loods De verdachte ontkende elke be trokkenheid bij de illegale handel. Hij had in 1997 kantoorruimte in een loods verhuurd aan een van de hoofdverdachten, de 35-jarige Soester, maar hij had de huur op gezegd toen hij in het voorjaar van 1998 ontdekte dat de huurder zich bezig hield met de illegale handel in cd's. 'Ik wilde daar niks mee te maken hebben', aldus de verdach te. De partij illegale cd's in zijn woning had de Soester naar zijn zeggen van zijn voormalige huur der gekocht om daar klokjes van te maken en deze te verkopen. Zijn raadsman vroeg om vrij spraak. De Soester zou noch lid zijn geweest van de criminele orga nisatie noch had hij opslagruimte ter beschikking gesteld. De man had slechts kantoorruimte ver huurd en de huur ook weer on middellijk opgezegd toen hij de il legale handel ontdekte, aldus ad vocaat mr. A. Klaassen. Hij vond de geëiste straf bovendien niet in verhouding staan tot de eis tegen drie medeverdachten die vorige week donderdag terechtstonden. De officier had toen 240 uur werk straf, zes maanden voorwaardelij ke celstraf en 5000 euro boete geëist tegen twee Utrechters en een man uit Apeldoorn. De rechtbank doet vrijdag 18 april uitspraak in de zaak tegen de Soes ter en een 50-jarige Leidse vide otheekhouder. De man stond maandag eveneens terecht, omdat hij illegale cd's en dvd's van de bende had gekocht en verkocht. Rutgers eiste tegen hem negen maanden celstraf en 5000 euro boete. De rechtszaak tegen een derde ver dachte, een 46-jarige Soester, werd door de Utrechtse rechtbank tot maandag 14 april uitgesteld, om dat een door de advocaat opgeroe pen getuige niet was verschenen. Een gebouw van de Soester stond onder de bendeleden bekend als 'het clubhuis', aldus de officier van justitie. Lokaal Comité Europees Jaar van mensen met een handicap Het is het Europees Jaar van mensen met een handicap. Be langrijk thema in dit jaar is het gelijk behandelen van mensen met een handicap of chroni sche ziekte. De Eerste Kamer heeft daarom vorige week het wetsvoorstel gelijke behande ling op grond van handicap of chronische ziekte goedge keurd. Op grond van deze Wet hebben gehandicapten en chronisch zieken recht op aanpassingen die nodig zijn om volwaardig in de maat schappij te functioneren. Discrimi natie wordt op deze manier tegen gegaan. De wet is vooralsnog van toepassing op de terreinen arbeid, beroepsonderwijs en openbaar ver voer. In de toekomst kan dit wor den uitgebreid naar andere terrei nen. Het is natuurlijk niet zo dat nu meteen alle problemen op dit ge bied zijn opgelost. Allereerst treedt deze wet pas op 1 december dit jaar in werking, maar daarnaast moet er natuurlijk nog heel wat gebeuren voor u in uw rolstoel 'ge woon' de trein kunt nemen, of voor iemand met een handicap even gemakkelijk voor een baan in aanmerking komt als ieder ander. Daarnaast is het natuurlijk ook een kwestie van mentaliteit. Fiets-freelxxtocht Een ander ingangspunt van het Europese Jaar van mensen met een handicap of chronische ziekte is desintegratie tussen mensen met en zonder handicap. In dit kader organiseren Aangepast Sporten en het Lokale Comité Soest gezamen lijk op zaterdag 21 juni een specia le 'fiets-freelxxtocht' in Soest. De tocht wordt speciaal uitgezet voor mensen met een aangepaste (vaak brede) fiets over een afstand van ongeveer 10 km. Er zullen brede fietspaden uitgezocht worden, en er wordt een pauze/wisselpunt onderweg ingelast. Speciaal voor deze dag zullen er ook aangepas te fietsen/tandems en rolstoeï- transporters beschikbaar gesteld worden. En wat is nou die freelxx, waar over gesproken word{? Dat is voor de actieve en minder actieve mens (van iedere leeftijd!) een nieuwe ervaring. Het is geen step. Het is geen fiets. Geen trappers, en geen voetje aan de grond, en toch voor uit komen. Een unieke ervaring speciaal voor deze dag geregeld! Opgeven Men kan zich nu al opgeven met eigen materiaal (eigen fiets,, tan dem, bakfiets, scootmobiel, hand- bike, etc.), of als begeleidend fiet ser (met of zonder eigen materi aal), of als fietser die materiaal wil lenen. Wees er wél snel bij, want er is beperkte deelname mogelijk (vooral voor leenmateriaal)! Kijk voor meer informatie op www.xs4all.nl/~langziek, of bel met Marlies Bouten, ©6029805, of e-mail: info@aangepast- sporten.nl (reserveren leenmateri aal). Wilt u het Lokale Comité onder steunen of helpen, schroom dan niet om informatie te vragen bij Marlies Bouten, ©6029805. Ie ders hulp is welkom bij deze en komende activiteiten! 4 ETAGES MEUBELEN met lift De dealer in uw regio voor fitform-fauteuils 'N BEGRIP VOOR KWALITEIT, SERVICE EN PRIJS Steenhoffstraat 61 - Soest - 035-601 32 80 Soesiduinen WWW.HlLTQN.COM Dat is met de hele familie genieten van heerlijke seizoenspecialiteiten in buffet- vorm. Hollandse garnaaltjes, oesters en carpaccio, gegrilde lamskotelletjes, gamba's en een hele gebraden runderrib zijn slechts enkele van de voor- en hoofdgerechten die wij met Pasen presenteren. En dan hebben we ons spetterende dessertbuffet nog niet eens genoemd. Voor de kinderen hebben wij een grote tekenwedstrijd - met leuke prijzen - en natuurlijk de enige echte Paashaas. Bel nu voor uw reservering 035 603 8383 Van Weerden Poelmanweg 4-6 3768 MN Soestduinen Uit voorraad leverbaar De Tromslager Steenhoffstraat 58 - Soest Tel. 035-6022871 Fax 035-6028159 www.tromslager.nl Een ster in geschenkpakketten Veertienhonderd reacties zijn bij het gemeentebestuur binnen geko men op de vraag 'Wat vindt u?' Daarbij ging het om een enquête onder de Soester bevolking over de Hoofdwegenstructuur, over twee scenario's, die gebaseerd zijn op een aantal onderzoeksrappor ten en een zeer beperkte work shop van een contactgroep be staande uit Milieudefensie, Fiet sersbond, MKB Soest, Kamer van Koophandel Eemland en de Soes ter Zakenkring. Zeer veel van de binnengekomen reacties komen op hetzelfde neer en vormen een herhaling van pro blemen en oplossingen die we al lang kennen. 'Wat vindt u?' was de vraag. Slechts 1 heeft het gevon den. Dat is de inzending van het zoge naamde 'Hoofdwegenkwartet', dat een achttal bewoners van Soest (Hankie Hol Chris Rodenburg, Jacqueline Greven Teus van der Kolk, Marieke van Andel John Boon en Loes Phoelich Rik En klaar) aan de leden van de ge meenteraad heeft aangeboden. Het is een ludiek doch serieus spel, bevattende tien kwartetten van veertig kaartjes, getiteld: 'Soest, nu nog nieuwer' inet de on derwerpen: 1. de doelstellingen; 2. de cijfers bekeken; 3. ongewenste effecten; 4. concept; 5. regionale oplossingen; 6. kwaliteit; 7. Soes ter kenmerken; 8. voorbeelduit werkingen; 9. optimaliseren en 10. onderhandeltips. Dit kwartetspel gaat dus in de trant van: 'Heeft u voor mij van de Regionale oplos singen: de 'Problemen oplossen bij de bron?' Alle veertig kaartjes tonen een grappige tekening en onderaan een uitvoerige toelich ting. De reactie van deze acht novieten in de politiek is origineel en uniek. De acht jonge Soesters die dit met elkaar bedacht hebben wonen nog niet zo lang in Soest, zijn betrok ken bij hun mooie dorp, zijn elders werkzaam in de ruimtelijke orde ning en aanverwante beleidsterrei nen en kennen elkaar via de scho len/crèches waar hun kinderen op zitten. Het doordachte kwartetspel biedt de gemeenteraad een keuzemenu met elementen uit de scenario's A en B. Volgens de acht bewoners kun je zorgen voor een goede doorstroming en tegelijk Soest mooier maken. Hun voornaamste bezwaar tegen de gemeentelijke voorstellen is dat integraal inzicht in de effecten van maatregelen ontbreekt; terwijl dit een eerste vereiste is om zinvol te kunnen ver gelijken. 'Het is een illusie dat Soest mooier en nieuwer wordt als je verkeerskundigen hun gang laat gaan'. Daar kunnen het hoofd verkeers zaken Chris Papjes van de ge meente en zijn medewerkers hun tanden op stuk bijten. In het raad huis gaat het gerucht dat het colle ge van burgemeester wethou ders elke dag even de tijd neemt om te kwartetten, onder het genot van een Kruukje Melm om hun Soest-gevoel nat te houden. Moge een weldadige lenteregen van in telligente besluiten hun inzicht verfrissen tot behoud van ons Blij Polderland Er is behoefte aan ruimte aan licht en donker aan velden van inkeer aan een huisgod van stilte de geur van mest de kleur van een aardmuis een kerkuil aan een pad voor de pissebed tussen het veldboeket. Kijk en kijk: tussen Gras en Wolken twee pinken in de wei op hoge poten lucht en water aan de lippen in een lenteland van mist en regen tranen in mijn ogen ik kan er niet tegen zo vrij. Tijdens een radarcontrole op de Vredehofstraat zijn woensdagmid dag 116 automobilisten betrapt op te hard rijden. Zij reden harder dan 50 kilometer per uur, eentje kwam zelfs met een vaart van 79 kilometer voorbij. De controle werd uitgevoerd tussen 12:30 en 14:45 uur. Er passeerden 1801 voertuigen. Aankondiging Oranjeavond in Soest! Bij deze wil de organisatie aan alle inwoners van Soest kenbaar maken dat er een mooi Oranjefeest wordt georganiseerd op t Kerkplein op woensdag 30 april van 17.00 uur tot 24.00 uur met muziek, vuurwerk, een hapje en een drankje! Wij vragen aan de omwonenden begrip voorde eventuele overlast, wij vragen aan alle bezoekers om zoveel mogelijk met de fiets, wandelend of taxi te komen. Eventuele auto's gaarne parkeren bij Postkantoor of achter de Dierenspeciaalzaak Hilhorst. Tot ziens op 30 april, De organisatie Of wij al Paasspullen hebben ...of wij al Paasspullenof wij al Zeg u bent zeker nog niet in onze Decorie geweest: En dan hebben we liet nog niet eens over ons rijk gevulde buitenterrein gehad. Begin uw nieuwe voorjaar aangenaam met een dagje Vaarderhoogt. TUIN ars** Dorresteinweg 72 b Soest Tel.: 035 601 28 83 Fax: 035 601 36 06

Soester Courant | 2003 | | pagina 3