YVZ kan nog alle kanten op Soest wint na een jaar weer Meijer en Hooyer pakken titel Tachtig jaar LTC Soestdijk Spelvormen met de bal bij SEC Paastoernooi bowlingvereniging Pech nekt verjongd Hees Broers in marathon Londen: 'Wat een sfeer, geweldig!' SSC loopt titel wellicht mis, maar kan wel promoveren Galerij tl VVÖËNSDAG 11 VOETBAL-zondag Groenwitten kruipen dichter naar eerste plaats Logisch verlies met geflatteerde cijfers van SEC VOETBAL-zaterdag Blauwwitten jagen nu op eerste thuiszege sinds 13-05-02 VOETBAL-zondag VISSEN ATLETIEK VOETBAL-zaterdag sotcterScoubant BADMINTON WOENSDAG 16 APRIL 2003 SOESTER COURANT PAGINA 22 Norbert Fischer Eigen goal en uitvalletje in slotfase 10.000 Euro voor kankeronderzoek Clubkampioenschappen Selby met spannende finales SCHAKEN DAMMEN Driesprong mist beker op een haar op NK 'Hoe leefbaar is Soest voor huurders?' K'niintie krijgt 35.000 euro om te starten Jehovah's Getuigen op Radio Soest Frans Stokht de Jong Sportuitslag DANSEN SKIËN VOETBAL Bij koploper Amsvorde leed SEC een op het oog regelmatige en ze ker niet onverwachte 4-1-neder laag. Balthus Burgman wond er ook geen doekjes om en stelde dat de Amersfoorters beter waren, maar de uitslag vond hij enigszins geflatteerd. Amsvorde was voor rust op een 2-0-voorsprong geko men. Bij beide doelpunten was de defensie van SEC niet alert ge noeg. Na de pauze waren-de Soes- ters zeker twintig minuten beter en scoorde invaller Wesley Brons op aangeven van Remon van de Hoed. Toen hadden we moeten doorgaan', keek Burgman terug. De kans op de gelijkmaker was er bij een vrije trap op de rand van het strafschopgebied, maar Jeffrey van de Hoed schoot hoog over. In een situatie van vermeend buiten spel mocht Amsvorde tien minu ten voor tijd doorgaan en 3-1 sco ren. In de slotminuten werd het ook nog 4-1. SEC komt zondag 27 april weer in actie, dan thuis tegen de Zebra's van René Ribberink die na deze competitie Burgman opvolgt als trainer van SEC. VVZ'49 beleefde een goed weekeinde. Het won zelfs niet 0-2 bij Benschop en hoorde dat lijstaanvoerder Swift weer twee punten had laten liggen en dat Roda'46 van CSW had gewon nen. De groenwitten staan nu alleen tweede met drie punten achterstand op Swift dat nog tegen de nummers tien en elf speelt. D e Soesters ontvangen 26 april het reeds gedegradeerde AFC en gaan de week erna naar Roda'46. Hoe wel de titel nu toch weer binnen zichtbereik is, wordt er vooral van uit gegaan dat de ploeg straks in de nacompetitie gaat spelen. VVZ'49 staat bovenaan in de der de periode en wordt alleen op de huid gezeten door Swift dat even wel reeds een tussentitel op zak heeft en waarschijnlijk kampioen gaat worden. Zonder Alembar Kurt (geschorst) en de geblesseerde en ziek, zwak of misselijke Stcphan de Koning, Jacky Baauw en Gerard Beckcr trad WZ'49 in een gewijzigde opstelling aan in Benschop. A-ju nior Ferdy de Koning, een week eerder met twee doelpunten suc cesvol als invaller, kreeg van Ro nald Heerschop een basisplaats en speelde niet onaardig in de ogen van zijn trainer. In Benschop ontspon zich een duel tussen een fysiek sterkere thuisclub en een voetballend beter VVZ'49. Vooral in de spelhervattingen wa ren de stevige, grote kerels van Benschop gevaarlijk. WZ'49, waarbij iedereen ditmaal wel stin kend zijn best deed, verdedigde daarom zo ver mogelijk van het doel af. Risico Een afstandschot van Remco van Veenendaal leverde in de twintig ste minuut het eerste doelpunt op. Beide teams kregen daarna kleine kansen en in de tweede helft ging Benschop meer risico nemen. Hid- de Reitsma, die later zijn eerste gele kaart van het seizoen zou krij gen, maakte gebruik van de ruim te en speelde Gijs Schaap aan, die zijn bewaker omspeelde, maar werd gevloerd. Uit de toegekende strafschop zorgde Bas van Doorn voor 0-2. Heerschop dacht dat de wedstrijd toen was gespeeld, maar kwam bedrogen uit. Bij hoekschoppen en vrije trappen stichtte Benschop toch gevaar tegen de over het al gemeen kleinere Soesters die even wel zelf nog de beste kans kregen. Johan Walen verscheen vrij voor de doelman die de inzet keerde. Saai was het laatste kwart van het duel dan ook allerminst. Heerschop hoopt dat zijn selectie zo snel mogelijk weer intact is. Kurt is tegen AFC nog geschorst, 'maar kan tegen Roda'46 weer meespelen. Wellicht dat tegen die tijd ook topscorer De Koning is hersteld en dat iedereen verder fit is geworden en blijft. Het liefst nog voor de start van de nacompetitie, want de laatste weken moest VVZ'49 steeds in andere opstel lingen te velde. Heerschop wil daarom graag nog een of twee keer met zijn favoriete elf 'oefenen'. Wat heet oefenen, als Swift een misstap maakt tegen de ploegen die degradatie proberen te ontlo pen, kan de titel in een wedstrijd ineens weer reëel zijn. Omdat WZ'49 het niet meer in eigen hand heeft, gaat Heerschop in principe ervan uit, dat zijn ploeg straks de nacompetitie ingaat. De stand: 1. Swift 20-43, 2. WZ'49 20-40, 3. Roda'46 20-38, 4. CSW 20-37. De rest volgt op onoverbrugbare afstand. Op de kop af een jaar na de laatste overwinning boekte Soest weer eens een competi tiezege. Op zaterdag 13 april 2002 werd in Schiedam een 3- 0-achterstand omgebogen in een 3-4-zege, 365 dagen later werd het in Haarlem 0-1 tegen EDO. In één klap verdubbelde de gedegradeerde ploeg haar puntentotaal tot zes. Matchwinner werd Richard Pieter- sen die in de tweede helft voortdu rend veel ruimte kreeg op zijn flank. In de zestigste minuut lan ceerde Ramon Stofmeel hem en eenmaal voor de keeper mikte Pietersen de bal in de verre hoek: 0-1. Met dit enige doelpunt van de wedstrijd wonnen de blauwwitten eindelijk weer eens, maar het suc ces kwam niet aanwaaien. Het be gon er alweer mee, dat Hans de Wit zijn goocheldoos moest leeg maken om een aanvaardbaar elftal op de been te brengen. Middenmoter EDO hoopte op een snelle voorsprong tegen de hek kensluiter en het zag er naar uit dat Soest onder de voet zou worden gelopen. De achterste linie hield echter stand. De grootste kans van EDO kwam op naam van de spits. Met een schot passeerde hij Olaf van de Grift, maar op de doellijn kon Paul Pashley nog net redding brengen. Speelruimte Van de Grift zorgde er in de twee de helft een paar keer voor dat de gastheren geen voorsprong konden n^men. Omdat EDO meer ging drukken, kreeg Soest toenemende speelruimte en ook na het doel punt van Pietersen waren de te genstoten van Soest, met Jordie Brouwer als diepste man, niet van gevaar ontbloot. De spits had een maal de pech dat hij in het zijnet schoot, anders had hij de wedstrijd op slot kunnen draaien. De zege was nog niet veiliggesteld, want EDO bleef aandringen en zette Soest herhaaldelijk onder druk. Maar opnieuw stond de de fensie, en dan met name Nick Timmerman en Pashley, zijn man netje. Ook de lat hielp een hand je. In de eindfase, het duel kreeg een langdurige blessuretijd, pro beerde ook doelman Sandcr van 't Veldt van EDO de score te veran deren. Hij kwam zelfs tot een schot, maar de bal verdween naast het doel, zodat Soest eindelijk weer eens de zoete smaak van een overwinning mocht proeven. Inmiddels is het bijna 13 mei, de dag waarop Soest in 2002 de laat ste overwinning op eigen veld be haalde. De ploeg krijgt op zondag 4 mei de kans om deze negatieve serie te doorbreken. Dan speelt ze tegen een andere middenmoter, DWV. GEVRAAGD VASTE BEZORGERS in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 De vissen lieten het lelijk afweten tijdens de jaarlijkse wedstrijd van de Snoekbaars tussen de winter en de zomercompetitie. De 27 deelnemers wisten welgeteld 42 vissen aan de haak te slaan. Elf van hen vingen helemaal niets, althans geen exemplaren die meetelden. Uiteindelijk werd Norbert Fischer eerste met een totale lengte van 1.18 meter. Melis van Twillert werd tweede (1.11) en Willem van Zoe- ren derde (1.09). Intussen had Bos nog meer A-ju- nioren in het veld gebracht. Om eventueel nog een rol te kunnen spelen in de periodestand stuurde de trainer tien minuten voor tijd zijn voorstopper naar voren. Het noodlot sloeg alsnog toe. In de 89° minuut wilde Krijn Schouten de bal met een omhaal opruimen, maar via de punt van zijn schoen verdween de bal met een streep in het doel. Waarop alles wat Hees was nogmaals massaal naar voren trok. Na een afgeslagen aanval kon Loosdrecht de ruimte benutten om er nog 0-2 van te maken. Ondanks de nederlaag was Bos best tevreden. De manier waarop de jeugd zich manifesteert in de hoofdmacht, biedt perspectieven voor volgend seizoen. Bos hoopt dan om een ervaren as met Peter de Jong, Robert Schadee, het ta lent Bas van de Broek en spits Brandenburg een jonge ploeg te kunnen bouwen.. Noodgedwongen moest Jan Bos zaterdagmiddag een be roep doen op een groot aantal jeugdspelers die al een wed strijd met de Al achter de rug hadden. Niettemin deden de roodwitten het goed tegen Loosdrecht dat derde staat, maar behoudens het eerste kwartier niet gevaarlijk kon worden. In de openingsfase hield doelman Rik van de Bos zijn ploeg op de been, daarna kregen de gasten geen kans meer. De beste moge lijkheid was voor Danny Branden burg die op slag van rust iedereen zijn hielen liet zien, maar voor open doel de binnenkant van de paal raakte. lichting over kankerpreventie. Ook wij hebben de nare gevolgen van kanker van nabij meegemaakt. Daarom vonden wij het een extra stimulans om mee te doen. Een mooie marathon rennen en een bij drage leveren aan de strijd tegen kanker', aldus de broers. En dat het een mooie marathon was, kunnen de marathonlopers alleen maar beamen. Onder zonni ge weersomstandigheden rende het tweetal het parcours door de Engelse hoofdstad. Op de helft van de route bij de Tower Bridge, stonden de medewerkers van het Wereld Kanker Onderzoek Fonds de beide mannen aan te moedigen. 'Er stonden zoveel enthousiaste toeschouwers aan de kant van het parcours. Ze schreeuwden ons ge woon vooruit.' Na maandenlang keihard trai nen hebben Marco en Eddie Sevink uit Soest zondag de ma rathon van Londen volbracht in een tijd van 3 uur en 38 mi nuten. Zij steunen hiermee het Wereld Kanker Onderzoek Fonds met ruim 10.000 Euro. 'Het was erg warm, maar wat een sfeer. Geweldig', klinkt het en thousiast uit de monden van de broers. Vier maanden geleden is het alweer dat de mannen uit Soest zich inschreven voor de prijsvraag om een startbewijs te winnen voor de marathon van Londen. Door het Wereld Kanker Onderzoek Fonds en het maandblad Runner's World werden zij met nog twee anderen uitgekozen de marathon te lopen. 'Voorwaarde was dat wij minimaal 2000 Euro per persoon verzamel den voor onderzoek naar en voor- Marco (links) en Eddy hebben het geflikt. Door de marathon van Londen te lopen, verdienden ze een fiks bedrag voor het Wereld Kanker Onderzoek Fonds. Johan Meijer en Gerdie Hooyer zijn clubkampioen ge worden bij Selby. De badmin tonners wonnen de strijd in dé enkelspelen. Hooijer pakte ook de titel in de dubbel. Harold Topper stond als enige in drie finales, maar verloor ze allemaal. In de eindstrijd van de singles moest hij met 15-7 en 15-8 buigen voor Meijer en in de dubbel, waar in hij samenspeelde met Sander Bosma, waren Rolf Ortklep en Ab van Schaik in de derde en beslis sende game net te sterk: 15-13. Dezelfde Ortklep trok met Saskia van Alphen ook in de mix aan het langste eind. Hierin was het ver schil met Topper en Monique Vis ser evenwel duidelijker: 11-2, 11- 3. Bij de dames versloeg Hooyer in de spannende finale haar teamge noot Jolanda van Cleef met 11-7, 12-13 en 11-9. Het tweetal speel de samen in de dubbel, waarin het de eindstrijd won van Claire Blij- leven en Lydia van de Dijssel. Ook hier was een derde game nodig. Voor de recreanten was een apart clubkampioenschap op poten ge zet. Sonja van Doorn en Rob Wouters waren de eersten die de wisselbekcr voor recreanten in ont vangst mochten nemen. De da- mesdubbeltitel ging naar Suzanne van de Kraats en Suzanne Roest, terwijl Charles van Luneschlorf en Arthur Rietkerk de herentitel be machtigden. Rietkerk was, samen met Henriëtte Topper, ook in de mix succesvol. FM 107.91 ether: F Ondanks een verrassende overwinning op koploper Oud Zuylen lijkt het kampioen schap aan de neus van de Soes- ter SchaakClub voorbij te gaan. Beide teams staan nu eerste, maar Oud Zuylen heeft drie bordpunten meer. Evengoed kunnen de Soesters de promotieklasse ontstijgen als ze het duel met het laaggeklasseerde Huizen met winst of remise afslui ten. Soest eindigt dan in elk geval op de tweede plaats die eveneens recht geeft op promotie. Oud Zuylen had in de onderlinge confrontatie met Soest het kam pioenschap al kunnen veiligstellen, maar de SSC wenste daar niet aan mee te werken. Bram Otto opende de score met een remise na een vroeg aanbod van zijn opponent, dat hij niet kon weigeren. Op de overige borden duurde de strijd veel langer en al snel bleek dat het een spannende avond zou worden. Mark Schenderling speelde tegen een veel sterkere tegenstander en ondanks dat hij zich kranig weer de, moest hij na stukverlies zijn te genstander feliciteren. Harry Wil- ting bereikte niet veel, maar sloeg het eerste remise-aanbod van zijn tegenstander toch af. Hij zocht nog even naar de winst, maar de stel ling kwam niet uit het evenwicht. Ook Rodcrick Loeber berustte in remise, maar hij had het volle punt bijna te pakken. De slotstelling was waarschijnlijk gewonnen, maar hij had veel bedenktijd verbruikt en wilde geen risico nemen. Marcel Wijnhof had inmiddels zijn slech te stelling weten te verbeteren en deelde in de tijdnoodfase enkele stevige klappen uit. Plotseling stond de clubkampioen van Oud Zuylen mat en daarmee trok Wijn hof de stand gelijk: 2,5-2,5. René Molenaar zette Soest op voorsprong. De topscorer leek een gelijke stelling te hebben, maar wist zijn tegenstander in een mat- net te lokken. Toen deze dat ook doorhad, gaf hij op. Arno Buyten wist de winst binnen te halen. Hij kwam slecht uit de opening, maar overleefde de witte aanval toch. Toen zijn tegenstander vervolgens lang rokeerde was het snel uit. Koen Vegter had de hele avond een klein plusje en won dan ook een pion. In het toreneindspel bleek dit echter niet genoeg voor de winst en zodoende werd ook hier de vrede getekend. Beker In de kwartfinale van het beker toernooi vond de SSC zijn Water- loo bij Utrecht. Met een kansloze 3,5-0,5-nederlaag werden de Soes ters naar huis gestuurd. Het enige punt kwam op naam van Harry Wilting die in de problemen kwam, maar deze adequaat op loste. Met een fraaie vierde plaats ziji vier leerlingen van de De Drie sprong teruggekeerd van de Ne derlandse kampioenschapper schooldammen. Met minimaal ver schil misten ze de derde plek én d< daaraan verbonden beker. Het team van de Driesprong (tean 8) was in januari winnaar gewor den van het schooldamtoernoo van DVSB voor de groepen 5/6 Het team bestond uit Michael var den Hoogenband, Chantal d< Jong, Joris Ketelaars en Kimberlej Stoffers. Zij mochten meedoen aai de provinciale titelstrijd in LJssel stein, waar onlangs ook al de vier de plaats werd opgeëist. Die eind klassering bezorgde de De Drie sprong een startbewijs voor de NK die zaterdag in Zwammerdan plaatsvonden. Het Soester viertal begon de eind strijd met nederlagen tegen de twee latere finalisten. Maar Mi chael, Joris, Chantal en Kimberley kwamen na een lange pauze op een zonnig kerkplein sterk terug. Met sterke combinaties en slimme strategieën behaalden zij alsnog de derde plaats die ze wel moesten delen met twee andere scholen. Na veel rekenwerk werd de rangorde bepaald op basis van de bordpun ten en de individuele prestaties. Dat leverde de De Driesprong de vierde plek in de eindklassering op. SSC Soesterberg Laatste baanwedstrijd Huiz ranten 1 heren: 6. Siete V< aspiranten 2 dames: 6. Sanne len, 9. Pauline Koch, 11. I van Felius, 12. Marieke Da Marscha van Ommen; Asp heren: 14. Thomas de Groot tal de Winter; scholieren 1 Jolanda Koch, 17. Nieke Tebc lieren 2 dames: 7. Noèlle Po Mick Haye en Ton Uyland hebben hetpaastoemooi van de Soester Bowling Vereniging gewonnen. Het tweetal kwam in de finale uit op een totale pinfall van 1028. Daarachter eindigden Daphne Southey en Bart Breunesse op de tweede plaats met een score van 996. Derde werden Bart Sukel en Marianne Spronk (992), vierde Adrie Molenaar en Henriëtte Christenhuis (982), vijfde Ronald Kromhout en Gerard de Ruig (973) en zesde Hans van de Pol en Henk Hengeveld (961). De zes duo's hadden zich zaterdag tijdens de voorronde, waaraan negentien teams meededen, ge plaatst voor de eindstrijd in Bowling O verhees. In de finale begon de teller weer op nul. De hoogste dagscore was bij de heren voor De Ruig (242) en bij de dames voor Fijtje van Lunteren (191 Foto: Foto Bell Het bestuur van de V.H.O.S Ver eniging Huurders Overleg Soest) nodigt alle leden van de V.H.O.S en huurders van Portaal uit voor een thema-avond over het onder werp: 'Hoe leefbaar is Soest voor huurders?' Gastsprekers zijn wet houder Harry Witte en mevr. B. Bastiaansscn, manager van Por taal. Zij lichten het Soester beleid toe. De bijeenkomst wordt gehouden op woensdag 23 april in ontmoe tingscentrum 'De Klarinet', Klari net 39. Aanvang: 20:30 uur. (Voorafgaand vindt een ledenver gadering plaats van de V.H.O.S., aanvang 19:00 uur.) Toegang: gra tis, inclusief Jcoffie en thee. Kinderdagverblijf K'nijntje krijgt van de gemeente 35 duizend euro als investeringsbijdrage. Aan de Bosstraat wordt een opvangvoor ziening gecreëerd voor 14 kind plaatsen. Soest heeft daarvoor een stimuleringsregeling die neerkomt op een eenmalige bijdrage van 2.500 euro per kindplaats. K'nijntje zal, naar verluidt, per 1 januari 2004 geopend worden op perceel 3 aan de Bosstraat. De GGD heeft een positief advies af gegeven en de gebruikersvergun ning van de brandweer is inmid dels ook binnen. Op zondag 20 april is er op Radio Soest om 18:00 uur een interes sante themauitzending van Jeho vah's Getuigen: 'Behoud een goed geweten in een zondige wereld'. Onderwerpen die aan de orde zul len komen zijn: Hoe werkt het ge weten? Het geweten kan in de loop van de tijd aangepast worden (als voorbeeld wordt de muziek onder de loep genomen). Het ge vaar van een tolerante houding. Rekening houden met het geweten van een ander. Hoe ons geweten gezond te houden. De voordelen b van een 'geoefend' geweten. Gast-1 spreker is dhr. Luuk van der Veen uit de gemeente Apeldoorn. Tekst TV Stem uw televisietoestel 3f op kanaal 29 en u kc schijnlijk tot uw verrassi °og met de Tekst TV Soest en Omroep Ame samenwerking met elka Per dag presenteren. V; dags 5 uur tot 's nachts s morgens van 8 tot 10 de Tekst TV uitgebreit echt tv-jouraal, waarin het lokale en regionale heeld wordt gebracht. TV en het tv journaal, Veer een kwartier, won Jjue herhaald. Tekst dagelijks ververst en w aangevuld met actuet Wilt u meer informal over Radio Soest kijkt te'etekstpagina 540 vc gebreide programma van onze eigen lokalt ^eze teletekstpagina' door de kijker op cll worden geraadpleegd. Peter van de Weij praat 4e 'Ontmoeting met' week met Frans Stokh Dit naar aanleiding va; zichtstentoonstelling ve der, Abraham Stokhof het Museum Oud Soes werd in 1911 geboren Tachtig jaar bestaat de Lawn en Tennis Club Soestdijk, ook al wer den in het verleden twee andere namen gebruikt. Voor de vereni ging was het zestiende lustrum in ieder geval reden genoeg om een receptie te organiseren. Die werd vrijdagavond gehouden aan de Schrikslaan en had hier en daar ook wel iets weg van een reü nie. Veel mensen die vroeger bij de club betrokken zijn geweest, na men de moeite naar het sportpark te komen. Om felicitaties over te brengen en natuurlijk om oude herinneringen op te halen. Na de receptie schakelde de club over op een feestavond. De activiteiten waren georganiseerd door de jubi leumcommissie die bestaat uit Eric Foto: Herman van Dam van Paridon, René van Hees, Wen- dy Stalenhoef, Oscar Langendorff en Maurice Kimman. Op de foto schudt Herman Kuiphof (rechts) de hand van Max Haal. Voorzitter Lex Sjoerds van LTC Soestdijk ziet het allemaal met genoegen aan. Soester Bowling Ver Haandag: Outsiders-Teaim Sirajk-Briljantjes 0-5, Pinsh tody 1-4, Flinstones-Pinch Big Splitters-SNS 0-5, Ro F&F 2-3. Dinsdag: Justus-Pi tasie 3-2, BB-tjes-Toverbal (jts-Ama Boko Boko 3-2, S de Noten 2-3, Spitsheuvel-Ir 4-1, One Pin Only-Hcppie 0-5. Sepp Regiowedstrijd Soest. Ja Schaik en Lorraine Voorn daard deb. 5 en lc latin Mark Sepp en Meli Buuren: 2C open standaE open latin; Theo en C Galen: 2C deb 3. Standaa en Roelie Schrijvers: 2° O] daard; Hans en Colette open senioren; Dick ei Cuijck: 2° standaard, lederland wint teamm; Engeland. WZ'49 I In groep 7 van vi>fa Itliiel gegaan naar het t\ htu. In de laatste wedstrij ltrrent Good Luck hing t „won zelf met 9-1. Ove, mten op de eerste plaats, btikampioenschap in Sot Voetballen, maar ook andere spelvormen kwamen vorige week woensdag aan de orde tijdens de sportin- ftuifvan SEC. Kinderen van 5 tot en met 12 jaar kon den op de Bosstraat-Oost meedoen aan onder meer voetvolley, 4 tegen 4, koppen, schieten en nog veel meer. De omstandigheden waren goed en een van de deelnemers vierde meteen zijn verjaardagsfeestje. Hij had zijn vriendjes meegenomen naar de instuif. Door de concurrentie van het voetbaltoernooi voor basis scholieren bleef het aantal deelnemers steken op onge veer dertig, maar vanmiddag is/was er vanaf 14:00 uur weer een instuif bij SEC. Foto: Herman van Dam WZ'49 Al - Nederhorst WZ'49 B2 - Nijcnrodes WZ'49 Cl - Zuidvogels Roda'46 C5 - WZ'49 WZ'49 Dl - CDN Dl 2-0 D2 - TOV D2 0-0; Hoog] WZ'49 D3 2-15; Nieuwl WZ'49 D5 1-4; WZ'49 E Boys El 3-2; Spakenbu WZ'49 E2 7-2; Roda'< WZ'49 E3 2-7; WZ'49 Soest E6 3-6; WZ'49 Ef landerveen E2 6-1; WZ Spakenburg E5 2-2; W2 Roda'46 F1 4-5; Usselmee - WZ'49 F2 4-4; WZ OW F3 2-1; WZ'49 F5 - 1-7; Nieuwland F7 - WZ' Roda'46 F12 - WZ'49 WZA F9 - WZ'49 F8 3-1 F9 - Roda'46 F14 4-U.

Soester Courant | 2003 | | pagina 22