Visser Drie primeurs in twee dagen onder één dak Meer dan twintig lintjes in Soest en Soesterberg R. 29 Feest voor ridder Conny Vink i&em Plannen voor een nieuw bedrijfspand? Er zitten monsters in uw tuin!!! 'Kermispot' wordt fonds HAP De paden op met de SLAS s Witgoed specialis Service voor alle merken VRIJDAG EN ZATERDAG 9+10 MEI Zangeres vierde 40-jarig jubileum Verkeerscontrole Rijverbod van 15 uur voor dronken vrouw Burgerjaarverslag Hoogtepunt (Gemeentehuis maandag dicht Maandag 5 mei: zondagsdiensten in Meander MC ERG/KERN akket JTEN v.o.f. TER zuurgraad van uw grondcngeven neen vakkundig advies. SOEST laiinrichting in projecten! iSIGN, &WILLPOWER, LUXAFLEX etc.) 1 kunt u ook terecht erieuraccessoires, ïops, bloemen, Ie nieuwe collectie DYRBERG/KERN. Birkstraat 99 Soest. Let op onze advertentie van 7 mei MIDDELMAN WONEN EXPERT SCHOEMAKER CENTRUM GARAGE AMERSFOORT Dorresteinweg 72 b Soest Tel.: 035 - 601 28 83 Fax: 03S 601 36 06 De gemeenteraad heeft ingestemd met het voorstel van de Stichting Coördinatie Kermissen om een fonds in te stellen om activiteiten te stimuleren op het gebied van maatschap pelijk cultureel belang. De algemeen bekend staande 'Ker mispot' wordt daarmee per 4 mei 2003 opgeheven (precies 30 jaar na de oprichting). Het nieuwe fonds heeft de naam 'Fonds ter bevordering van het maatschappelijk cultureel belang'. Het nieuwe fonds bevordert activiteiten van maatschappelijk cul tureel belang in de meest ruime zin in de gemeente Soest. Dit fonds probeert dit doel (hetzelfde doel als de voormalige Stich ting Coördinatie Kermissen Soest) te bereiken door het verlenen van incidentele financiële bijdragen. Het geld komt beschikbaar door de opbrengsten van kermissen. Concrete projecten en activiteiten die inhoudelijk bijzonder zijn en die door het fonds binnen zijn doelstelling als kwalitatief goed en inhoudelijk waardevol worden beoordeeld en projecten die gericht zijn op een breed (Soester) publiek komen voor een bij drage uit het Soester fonds in aanmerking. Niet voor een bijdra ge in aanmerking komen: projecten die structureel door overheid en/of anderen worden gefinancierd; exploitatielasten; fondsvorming, vermogensopbouw; prijzengeld voor prijzenuitreiking door derden; projecten die tijdens het indienen van de aanvraag al geheel of gedeeltelijk zijn gerealiseerd; projecten met een uitgesproken politiek karakter of die gericht zijn op het uitdragen van een religieuze overtuiging; nieuwbouw en verbouw van gebouwen; gevraagde bijdragen die meer dan 50 van het benodigde bud get bedragen. Om voor een bijdrage in aanmerking te komen moeten verzoe ken schriftelijk worden ingediend, vergezeld van eventuele rele vante gegevens. Aanvragen kunnen het hele jaar door worden in gediend. Vanzelfsprekend kan financiële ondersteuning alleen worden verleend als het activiteitenbudget van het fonds toerei kend is. Informatie: Gemeente Soest, Afdeling Sport, Onderwijs en Welzijn, Post bus 2000,3760 CA SOEST, ©(035) 6093702. DONDERDAG 1 MEI 2003 SOESTER COURANT PAGINA 3 Niet minder dan twintig inwo ners van de gemeente hebben dinsdagmorgen in het gemeen tehuis de versierselen in ont vangst genomen, die bij hun koninklijke onderscheiding horen. Vijf van hen werden be noemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau, de overi gen tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Gevoegd bij de benoeming van Conny Vink tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau (de uitreiking vond zaterdag reeds plaats - zie elders op deze pagina) betekent dat er dit jaar eèn lintjesregen over Soest viel die zijn weerga in de lo kale geschiedenis niet kent. Daar om werd besloten de traditionele uitreiking op 29 april in twee offi ciële bijeenkomsten te splitsen. 'Het gaat natuurlijk niet om het getal. Het gaat wél om 21 bijzon dere mensen die in Soest wonen en deze dagen in het middelpunt van de belangstelling staan. Het ont vangen van een koninklijke onder scheiding is geen gunst en geen recht. Het is een erkenning van bij zondere verdiensten', aldus burge meester Koos Janssen. Hieronder een overzicht van de gedecoreerde Soesters en Soester- bergers en een greep uit hetgeen ze voor de samenleving hebben ge daan of nog steeds doen. F.A. Ossewold (60) Ridder in de Orde van Oranje Nassau Veertig jaar werkzaam bij Unile- ver, betrokken bij en onderschei den voor hulpverlening aan aantal slachtoffers van de vuurwerkramp in Enschede, oud-secretaris en - voorzitter van de KVP-jongeren en raadslid te Deventer, voorzitter van operettevcreniging Enschede, voorzitter katholiek centraal schoolbestuur Haaksbergen en vice-voorzitter parochiebestuur Soest. W.J.L. Paans (68) Ridder in de Orde van Oranje Nassau Chef grafische vormgeving VARA Gids en betrokken bij diverse pro ducties van deze omroep, directeur Kasteel Groeneveld, betrokken bij herstart sportuitwisseling Soest- Soest, volicybaltrainer (o.m. SVV en Stam/SoVoCo), bestuurslid Nederlandse Vereniging van Oe- fenmeesters, organisator van diver se tentoonstellingen en momenteel organisator van eerste Cultuurfes tival Soest (op 10 mei). A.G.T. Rietveld (54) Ridder in de Orde van Oranje Nassau Organisatieadviseur Ordina Socia le Zekerheid Consulting B.V., voorzitter commissie wedstrijdten- nis Utrecht en rolstoeltennis, lid landelijke sectie wedstrijdtennis KNLTB, organisator Dutch Open Wheelchairtennis, initiator en or ganisator van inzameling tweede hands rolstoelen voor gehandicap te sporters in Maleisië. A.L.F. Trippaers (54) Ridder in de Orde van Oranje Nassau Bankdirecteur en nu rayondirec teur regio Amersfoort SNS-bank, actief als onder meer bestuurslid in gezondheid- en ouderenzorg, lid van de vertrouwenscommissie van de Stichting Haemophilia, voorzit ter VW Soest, bestuurslid Soes ter Zakenkring,, bestuurder. Werk plaats Bilthoven, Radio Soest en Mavo Soest. J. Heillijgers (60) Ridder in de Orde van Oranje Nassau Directeur Heilijgers Bouw B.V., actief in diverse landen commissies voor o.m. CAO-onderhandelin- gen, commissaris bij bouw- en ont wikkelingsbedrijven, mede-oprich ter en bestuurslid Stichting Mond- riaanhuis Amersfoort, voorzitter Culturele Raad Amersfoort, voor zitter Kamer van Koophandel Eemland en Omstreken, bestuurs lid VNO, voorzitter raad van Toe zicht ROC de Amerlanden. H.W. Boesaart (77) Lid in de Orde van Oranje Nassau Veertig jaar werkzaam bij de So ciale Verzekerings Bank, bestuurs lid van de Ontspanningsvereniging daarvan, bestuurslid Contact Commissie Gepensioneerden van dezelfde bank, functies bij het Ne derlandse Rode Kruis, bestuurslid en dirigent van diverse koren, waaronder het Soester Kamerkoor Tourdion. Mw. A.B.M. van Dijk (65) Lid in de Orde van Oranje Nassau Vrijwilliger parochie RK kerk Ca- rolus Soesterberg, vrijwilliger Stichting Jeugdwerk Soesterberg, leidster van hobbyclub, medeorga nisator rommelmarkten en avond vierdaagse, vrijwilliger Verzor gingscentrum De Heijbergh, lid Cliëntenraad van Sticjhting Zorg centrum Soest/Soesterberg, vrij williger ouderenwerk en collectant. J. Elderman (85) Lid in de Orde van Oranje Nassau Werkzaam bij Defensie in Soester berg, medeoprichter en bestuurslid van personeelsvereniging Defensie, zwemvereniging De Duinkikkers (en erevoorzitter), lid evenemen tencommissie Soester Zakenkring, diverse bestuursfuncties SEC (en erelid). Mw. E.J.M. van Hensbergen (53) Lid in de Orde van Oranje Nassau Ruim 20 jaar vrijwilliger en collec teleidster in Soest van Diabetes Fonds, lid Commissie van Regio coördinatoren, vaste redactrice van vrijwilligersblad en medewerkster aantal van promotieactiviteiten. Collectant van diverse instellingen. J. Valk (74) Lid in de Orde van Oranje Nassau Ondernemer en eigenaar van Valk Architecten, organist en scriba Gereformeerde Gemeente Soest alsmede bestuurslid van landelijke bureau, belast met zorg en onder houd kerkgebouw, voorzitter be stuur Daniëlschool en diverse functies voor kerk en instellingen. Mw. J.C. Verkade (84) Lid in de Orde van Oranje Nassau Ruim 40 jaar vrijwilliger EHBO (lokaal en district), vertegenwoor diger districtsbestuur in Oranje Kruis cn Ned. Opl. Centr. EHBO, kaderinstructeur en lid van diver se commissies. Nog steeds actief in verschillende functies. Mw. L.G.D. Blok (80) Lid in de Orde van Oranje Nassau Al 25 jaar lid van werkgroep Am- nesty International Soest/Soester berg, verantwoordelijk voor anti- doodstrafacties, actief in Fakkel- wake, schrijfacties, handtekenin genacties en inzameling van geld, een van de initiatiefnemers voor collecte voor Tuzla. Niet alleen de naaste familie en tal van collega's, maar ook vrienden en buren waren afge lopen zaterdag in Soestduinen getuige van een bijzondere ge beurtenis: de koninklijke on derscheiding die zangeres Con ny Vink kreeg uitgereikt. Ze werd ridder in de orde van Oranje-Nassau ter gelegenheid van haar 40-jarig artiestenjubi leum. De feestelijke bijeenkomst was - totaal buiten Conny om - georga niseerd in restaurant De Soester Duinen, dat ditmaal in zekere zin als Soestduinens 'buurthuis' fun geerde. Ze arriveerde daar in een uiterst sjieke Bentley en mocht plaatsnemen in een fraai versierde stoel. Alle buren van Conny en haar man Jan Peter Kesler (die het programma presenteerde) waren erbij, maar ook Conny's moeder en een groot aantal collega's uit het 'artiestenvak', de wereld van de muziek en de televisie, cn an dere bekende Nederlanders. On der de aanwezigen bijvoorbeeld oud-minister Annemarie Jorrits- ma, oud-commissaris van de ko ningin Jan Kamminga en horeca tycoon Gerrit van der Valk, maar ook Martine Bijl, Berend Boude- wijn, Ben Cramcr, Karin Kraai- kamp, de Kermisklanten, Saskia en Serge, Toby Rix, Herman Emmink en Marie-Cecilc Moerdijk. Na een inleidende film met hoog tepunten uit Conny's leven, ge maakt en verzameld door haar 'Uit en Thuis-Show'-partner Dick de Witte, kon burgemeester Janssen haar de versierselen van het Rid derschap op spelden, echter niet dan nadat hij Conny's 'doopceel1 had gelicht en uitvoerig had terug geblikt op haar veertigjarige car rière. 'Het komt zelden voor dat een zó jong iemand al toe is aan zo'n jubileum,' aldus de burge meester. Hij schetste haar als ac tief, energiek en sprankelend en had veel respect voor haar veelzij digheid, vakbekwaamheid en en thousiasme, en noemde als hoog tepunten o.a. haar talrijke optre dens op de televisie, de tournees door Europa en de hele wereld, het songfestival Split (1974), thea tershows met André van Duin, ra dio- en circusoptredens en nog veel meer. Ook haar bekendste liedjes passeerden de revue, zoals (onder veel meer): Bossa Nova Boy, Samen en natuurlijk... De Toeteraar! 'Dol op Conny' Ook haar belangeloze werk voor ouderen, kinderen en gehandicap ten bleef niet ongenoemd. 'U laat voor hen de zon doorbreken,' al dus burgemeester Janssen. 'Uw publiek wordt altijd geraakt door uw positieve benadering en uw respect voor hen.' Volgens de bur gemeester zijn de mensen gewoon dol op Conny, zoals hem ook ge- Burgemeester Janssen heft het glas met ridder Conny Vink en haar man. Foto: Foto Bell. bleken was uit tientallen brieven die van waardering en sympathie voor haar getuigden. Na Janssen spraken nog Kees Ho- venkamp (Stichting Philadelpbia) en Jan van Dalen (oud-regisseur NCRV) hun bijzondere waarde ring voor Conny uit ('een vink die zingt als een nachtegaal') en Dick de Witte vertoonde nog een ver makelijk filmpje over een geza menlijk optreden in de Gladstone- show. Namens de bewoners van Soestduinen sprak Jan Veldhuizen waarderende woorden aan het adres van zijn buurvrouw, waarna hij haar'een schilderij aanbood. Het laatste woord was aan Conny zelf, die in haar toespraakje voor al het 'acteertalent' prees van allen die achter de schermen bij de voor bereidingen van het feest betrok ken waren geweest. Bij een verkeerscontrole op de Torenstraat zijn maandagmorgen twaalf mensen bekeurd. Een auto mobilist reed te snel, acht anderen droegen geen gordel. Daarnaast kregen twee bromfietsers een boe te omdat hun voertuig was opge voerd en een derde vanwege het ontbreken van een certificaat. Voor advies, ontwerp èn realisatie: Heembouw Soest n Steenhoffstraat 5 n 3764 BH Soest T (035) 541 24 30 Heembouw Soest is een totaal aanbieder in de bouw. En kan als onderdeel van Heembouw Groep al uw bouwplannen rea liseren, inclusief vrijblijvend advies en ontwerp van ons eigen architectenbureau Habeon Architecten. Of het nu gaat om de nieuwbouw van een huis, de renovatie van een winkel, de bouw van een bedrijfspand of gewoon de aanbouw van een serre, Heembouw Soest kan het realiseren. Bel ons voor een vrijblijvende afspraak: (035) 541 24 30. advies architectuur ontwikkeling bedrijfsgebouwen renovatie utiliteitsbouw m woningbouw onderhoud i Aan alles gedacht Heembouw www.heembouw.nl straat 16 330 Leusden IRMATIE- /ILAND esluit voor Eemland iilen voor de komen- veling Eemland. Het j en Soest. Het hui- geldigheidsduur van i. matiebijeenkomsten ,len. Het waterschap eld. Vanaf juni 2002 i uit dit voorontwerp- ibieden 5 tot 20 cen- willen we graag nog- erde waterpeilen. •w 'an gedachten wisse- ijn belanghebbenden Die vinden plaats op i Concordia), i Bunschoten. hap voor het vaststel- te liggen. Het is dan n. uur is de zaal op4f>. de avondfën geeft het en kunnen belangheb- ïen met de heer Henk of Esther Bosman van Op de Koninginnelaan trof de po litie zaterdag rond 02:30 uur een 42-jarige automobiliste uit Soest aan. Ze viel op door haar rijge drag. Bij de blaastest bleek dat de vrouw behoorlijk wat alcohol had gedronken, wat ook bij de adem analyse in het politiebureau beves tigd werd. De uitslag was 1.160 ug/1. Dc vrouw kreeg een rijver bod van 15 uur en haar rijbewijs werd ingenomen. Ook moet zij zich voor de rechter verantwoor den. Vorige week heeft burgemeester Janssen het Burgerjaarverslag 2002 van de gemeente Soest ge presenteerd. De titel is: 'Tussen de mensen'. 'De gemeenteraad en het college van Burgemeester en Wet houders hebben meer dan vroeger een eigen verantwoordelijkheid', schrijft de burgemeester in zijn voorwoord. 'Daarvoor moet je de samenleving goed kennen. Thssen de mensen dus. Meer naar buiten.' Het Burgerjaarverslag 2002 is ver krijgbaar bij receptie van het ge meentehuis in Soest, op aanvraag via 88(035) 6093460, of via de website www.soest.nl. IJN LIFESTYLE Binnenkort gaat de Stichting Literaire Activiteiten Soest weer van start met de poëzie- wandelingen. Dit jaar zal de tocht voeren door de Korte Duinen. Hans Kruiswijk heeft een mooie route uitgestippeld en zal als gids fungeren. Medewerkers van de SLAS zullen onderweg regelmatig aandacht vragen voor een toepas selijk gedicht. Omdat de wande ling door geaccidenteerd en wat ruiger terrein loopt wordt aange past schoeisel aanbevolen. Onder weg is geen geschikte pleister plaats, dus de SLAS adviseert de I deelnemers om zelf voor onderweg een klein flesje water o.i.d. meê te nemen. Na afloop biedt de SLAS dan graag nog een kopje koffie of thee aan. De wandelingen staan gepland voor woensdag 21 mei om 19:00 uur, woensdag 4 juni om 19:00 uur en zondag 15 juni om 14:00 uur. Vertrek vanaf de parkeerplaats van het oude Zonnegloren (Soester- bergsestraat). Duur van de tocht: ongeveer 2 uur. De prijs is 5,00; Vrienden/CJP: 2,50. Belangstellenden kunnen zich op geven bij boekhandel Van de Ven, 886012419, fax 6020135, e-mail info.vandeven@Iibris.nl. Soester Courant tachtig jaar thuis in Soes(terberg) 035-6024657 Geopend: zaterdag v.a. 10.00 uur Soesterbergsestraat 35 a Tel. 035 - 602 93 60 A.S. Blokzijl (67) Lid in de Orde van Oranje Nassau Werkzaam in binnenvaart, kust wacht en zeevaart en in brandstof- fenhandel, zelfstandig ondernemer in handel en fabricage van zeep en reinigingsartikelen, lid vrijwilli ge brandweer Soesterberg cn pen ningmeester personeelsvereniging, initiatiefnemer van o.m. Stichting Midden-Nederland Helpt de Polen en werkgroepen en de man achter circa 164 hulptransporten, betrok ken bij diverse (jeugd)activiteiten. Mw. W. Buijtenhuijs (62) Lid in de Orde van Oranje Nassau Directeur christelijke basisschool Prof. J. Waterink, kleuterleidster Vinkennest, ouderling Julianakerk, voorzitter Soos 40+, bestuurscom missie Groot Engendaal en betrok ken bij fusie zorgcentra, diverse functies in besturen en commissies in kerkleven en ouderenzorg. K. Dobben(70) Lid in de Orde van Oranje Nassau Werkzaam bij Oranjeboom Brou werij, vijftig jaar lid van MHC Soest, linksbinnen, aanvoerder, jeugdleider, scheidsrechter, be stuurslid, kantinebeheerder, redac tielid cluborgaan Dictatortje en in middels erelid, betrokken bij 'Onze Luchtmacht' en Korps Nationale Reserve. W.J.M. van Doorn (63) Lid in de Orde van Oranje Nassau Zelfstandig aannemer, lid vrijwil lige politie Soest, lid vrijwillige brandweer Soest, hoofdbestuurslid Kardinaal Alfrink Mavo en Petrus en PauJuskerk, verschilende func ties in parochie, zeer actief in bouwcommissie Stiltecentrum en bij onderhoud en beheer van kerk. B.J. Gijtenbeek (72) Lid in de Orde van Oranje Nassau Tot 1992 werkzaam bij plantsoe nendienst gemeente Soest, onder houd algemene begraafplaats Soesterberg, plant daar op eigen kosten jaarlijks drie- tot vierdui zend planten, ondersteunt bezoe kers, wildbeheerder omgeving de fensie Amersfoort en Soesterberg. EJ. Jongma (71) Lid in de Orde van Oranje Nassau Loopbaan van 47 jaar in levens middelenbranche, lid Korps Reser ve Politie Soest, verschillende functies voor Gereformeerde Kerk Soest-Zuid, nu nog als voorzitter wijkbeheerraad en lid van Colle ge van Beheer van de Samen-op- Weg kerken, seniorenvoorlichter over invoering euro en gebruik Chipknip. Mw. J. den Ouden (75) Lid in de Orde van Oranje Nassau Ruim 25 jaar lid Amnesty Interna tional Soest/Soesterberg en daar in op vele fronten actief, vrijwilli ger Wereldwinkel, Soester Hulp centrale, Interkerkelijk Vredesbe raad IKV en Vrouwen voor Vrede, sociale betrokkenheid bij de zwak- sten in de samenleving. L. de Vos (69) Lid in de Orde van Oranje Nassau Loopbaan bij Nederlandse Spoor wegen, actief in vakbeweging met diverse (bestuurs)functies, mede ontwikkelaar belastingservice CNV, beheerder gebouwen en be stuurslid Hopman Masselman Groep, medewerker Telefonische Hulpdienst te Hilversum. In petit restaurant 'f Hoogt begint de victorie. Daar werd precies een week geleden met vlagvertoon het startschot gegeven voor de ver spreiding van 5000 programma boekjes voor het Cultuur Festival Soest op 10 mei 2003. Zie elders in deze krant. Vanaf deze top van de Utrechtse Heuvelrug, op de denkbeeldige grens tussen Soest en Soesterberg, begint de 'culture le meirevolutie' in ons dorp. In zijn voorwoord schrijft burge meester Koos Janssen in het hand zame programmaboekje: 'Het ge meentebestuur was aangenaam verrast door deze ontwikkeling en heeft het festijn alle mogelijke steun toegezegd.' De ontwikkeling van petit restaurant 't Hoogt is symbolisch voor deze doorbraak. Volgens de Soesterbergse ex-hore- caman A.M.J. Baars was het op deze plaats in de helft van de vori ge eeuw een puinhoop. Maar het was wel een prachtige plek wat het uitzicht betreft. 'Bij helder weer kon je in de verte het lJsselmeer zien', vertelt de heer Baars, die op de heuveltop in 1961 binnen een week een houten kiosk liet bou wen van losse elementen. Voor de vereniging Utrechtse Heuvelrug exploiteerde hij ertegenover, op de picknickplaats, ook een consump tietent met zitjes. De houten kiosk van Baars heeft er twee jaar gestaan. Van mijn ach terbuurman Gerrit, de grootste verzamelaar in Soest van oude an sichtkaarten, leende ik onder staande kaart uit 1961. Deze is met een groene postzegel van vier cent geadresseerd aan een zekere Mieke Colenbrander in De Krim (Ov.). De afzender is Henriette, die schuin in het hoekje laat we ten: 'Op het kruisje heb ik geze ten'. Inderdaad is op de eerste stoel rechts buiten een ballpoint kruisje zichtbaar. Na twee jaar kreeg de heer Baars toestemming voor de bouw van een stenen kiosk, die in de loop der jaren uitgroeide tot het succes volle petit restaurant dat het nu is. Veertien jaar heeft hij er de scep ter gezwaaid. Tammer, de volgen de eigenaar, heeft nog enkele ver bouwingen gepleegd, totdat 't Hoogt zeventien jaar geleden in handen kwam van Frans en Tilly. De laatste noodzakelijke verbou wing vond plaats in 1992. Het is het leukste en gewoonste eethuis van Soest; gezellig, gastvrij en in tiem. Van het prachtige uitzicht van destijds is weinig overgeble ven. Achterom loopt een oude weg dood op de vliegbasis. Voorlangs raast de Van Weerden Poelman- weg, genoemd naar de Soester bergse kapitein-vlieger die deel uit maakte van het beroemde esca drille 'De vijf vingers aan een hand'. Militaire poëzie. Op 10 mei is de in Soest geboren en getogen Gerrit met zijn unieke verzameling oude ansichtkaarten aanwezig op een bijzondere markt van de Historische Vereniging in het Gildehuis aan de Steenhoff straat. In zijn albums leeft het ver leden van ons dorp helemaal op. Hij weet alles van oud Soest en laat het ook zien. ...Je kijkt je ogen uit... Neem op 3 plaatsen uit uw tuin een grondmonster op ca. 20 cm. diepte. Neem deze monsters zaterdag 3 mei mee naar 't Vaardcrhoogt. Medewerkers van natuurfirma Ecostylc testen gratis de Komende maandag (5 mei) - Be vrijdingsdag - is het gemeentehuis de gehele dag gesloten. Op bevrijdingsdag, maandag 5 mei, worden in Meander Medisch H Centrum op alle locaties zondags- H diensten gedraaid. Dat betekent dat specialisten in principe geen spreekuur houden en er geen ope- ratics gepland worden. De labora- toria, de afdeling Radiologie (voor onder andere röntgenfoto's en CT- H scans), de Trombosedienst en de regionale prikpunten zijn op 5 mei gesloten. Spoedeisende Hulp Uiteraard is de Spoedeisende B Hulp, locatie Amersfoort Lichten- berg, gewoon 24 uur per dag open. Patiënten gaan bij voorkeur via H hun huisarts naar de Spoedeisen- I de Hulp. Het Centrum voor Klei- fl ne Ongevallen en Verrichtingen (CKOV) op locatie Baarn is op 5 mei gesloten. H Patiënten die op 5 mei een af- B spraak hebben in het ziekenhuis kunnen we! terecht. Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. ...en dat komt goed uit, want zaterdag 3 mei a.s. is het grondmonstertestdag bij 't Vaarderhoogt. - gebr. drum spa reribs 00 escentrum. oraties jr. ir. "el. 035-6012336 rschap Vallei Eem

Soester Courant | 2003 | | pagina 3