VÊrhuur 39?® DEZE WEEK OP RADIO SOEST vi/ilut4 30004 Nek-aan-nekrace in 'zandbak' RADIO 41 52 mi MEDISCHE DIENST j 'Circus van het leven' KERKDIENSTEN 1 PRIKBORD r van rt? PAGINA 18 I WOENSDAG 21 MEI 2008 SOESTER COURANT PAGINA 19 CO Amivedi kan weer verder: tel. 6015493 Basisscholieren vaardig bij AV Pijnenburg I 2 UW'- Sportprogramma Sportuitslagen Duivenberichten socsTERioouRAnrr 'Burgerlijke stand' KORFBAL Eemvogels vist naast de titel Zilver en brons Springbokken in rayonwedstrijd 0800 - 0432 Kik van de Hoef TRIATHLON Erik den Oude Medium PASO Muziek in Utrecht Zondag 25 mei, Open Hof Bingo ANBO Nierstichting op zoek naar collectanten Hoofdwegen in 'Op Soest' F van binnen VERKOOP - VERHUUR - REPARATIE VAN GEREEDSCHAPPEN EN MACHINES VOOR DE VAKMAN EN DE DOE-HET-ZELVER Water stofzuigers. Rioolontstoppers Parketschuurmachines. Behang-afstomers. Hogedrukreinigers Betonboormachines. Etc. GEOPEND; Ma. t/m Vr. 07.00 17.00 UUR Industrieweg 37b, 3762 EH Soest Tel: (035) 601 95 89 Amivedi heeft voor de post Soest/ Baarn weer een vrijwilligster ge vonden, bij wie vermiste en gevon den huisdieren kunnen worden aangemeld. De organisatie was in deze regio enkele weken op 'non- actief omdat er niemand beschik baar was. Lieze van de Pol is de nieuwe me dewerkster die de registratie op zich zal nemen van huisdieren die zijn verdwenen of ergens zijn aan getroffen. Zij zal tevens zorgdra gen voor de lijst die iedere week in deze krant zal worden gepublb ceerd. Het telefoonnummer van Lieze van de Pol is 6015493. /ouden berg >3-2 86 16 75 lering van afgeprijsde arükelen. n 21 t/m 31 mei 2003. 0P=0P. rts ^^K} ;.;k ■,r' Een nek-aan-nekrace in een 'zandbak'. Basisscholieren uit Soest en Soesterberg bewezen dat het mogelijk is tijdens de Algehele Vaardigheids Dag bij AV Pijnenburg. De spanning bij het verspringen was don derdag te snijden. Uiteindelijk konden de leerlingen van de De Buut ook een gat in de lucht springen, want met een ge middelde sprong van 3.28 wonnen zij de schoolprijs op dit onderdeel. De voorsprong op de Van der Huchtschool Paulus Potter, die als tweede eindigde, bedroeg slechts drie centimeter. Deze school werd op vier centimeters weer gevolgd door de Van der Hucht Valeriaan. Een algemeen klassement werd tevens opgemaakt bij de estafette. Hierin werd Van der Hucht Vale riaan kampioen, gevolgd door de Montessorischool. De onttroonde titelverdediger (de Insingerschool) moest ditmaal genoegen nemen met de denkbeeldige bronzen me daille. De Insingerschool had de estafet te in 2001 gewonnen. Vorig jaar Diverse disciplines passeerden Pij AV Pijnenburg de revue tijdens de Algehele Vaardigheidsdag voor ba sisscholieren. Foto: Herman van Dam moest vanwege slechte weersom standigheden de Algehele Vaar digheids Dag door AV Pijnenburg worden afgeblazen, maar vorige week waren de omstandigheden op de atletiekbaan aan de Wiek- sloterweg goed. Er deden onge veer vijfhonderd leerlingen uit groep 8 van het basisonderwijs mee. DONDERDAG 22 MEI 1 BOWLING DE ZWALUW Bedrijfssport 19:00 Volleybaltoernooi (Beu kendal) ZATERDAG 24 MEI Voetbal 14:00 VVZ'49-Roda'46, nacom- petitie (Eemweg) ZONDAG 25 MEI Tennis 10:00 LTC Soestdijk-Heerhugo- waard (Schrikslaan) 10:00 Strokei 7-TV Soest-Zuid MAANDAG 26 MEI Bedrijfssport 19:00 Zaalvoetbaltoernooi (Beu kendal) Soester Bowling Vereniging De Spitsheuvel - Heppiehoekers 5-0 De Noten - One Pin Only 4-1, Sta lenhoef - Inframatica 1 - 4 BB'tjes - Ama Boko Boko 5 - 0 Pinfal Fanta- sies - De Missfits 3-2, Just'us - Tover bal 1-4. Big Splitters - Fysio en Fit nes 1-4, The Pinchasers - Dc Rode Duif 4-1, Flinstones - Sns 4 - 1, Teamwork - Pinshakers 2-3 Strajk - Nobody-Team 5- 0, Briljantjes - Outsiders 5-0. DANSEN Sepp NK NADB senioren standaard Den Bosch. Hoofdklasse: 2. Eric en Char- lotte Voorn; Nieuwegcin. Nieuwelin gen standaard: 6. Mark Sepp en Me- iissa van Buuren (gepromoveerd naar D-klasse). Wedvlucht: Bergen op Zoom; afstand 103 kilometer; wind: zuidwest; snelste duif: 1696,35 meter per minuut. J. v.d. Brakel Zonen 1, R. v. Horns- veld 2, Comb. v. Egdom 5, H. Toonen Zn. 6, E. v.d. Brakel Znn 7, van Es Rijksen 10, v.d. Brakel-Ósse- weyer 11, Comb. de Bes-De Bree 12, R. Eimers 18, G.M. Schimmel 19, C. Kamphorst 20, H. Vos 21, P. Kantcrs 23, J. de Jong 26, H. Vonk 27, J. Ben schop 28, R. v.'t Net 30, H. Huisman Gevraagd vaste bezorgers in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) Periode: 9 mei t/m 14 mei 2003 GEBOREN: Seda, dochter van N. Yigitsoy en N. Yigitsoy. - Mark Johannes, zoon van J.J. Warmerdam en M.A.E. van Rookhuizen. - Koen Jelle, zoon van A.J. Scharrcnburg cn M.M.E. Boersen. - Wessel Bink, zoon van M.A.J. Bouma en M.W. Adema. - Sanne, dochter van J. van der Veer en J.C.M. van Schalkwijk AANGIFTE HUWELIJK PARTNERSCHAP: Ramon Walet en Selina Lindner. - Herman Cornelis Reinier William van Essen en Adriana Petronclla Renate Ockhuijsen. - Roland Fa- brie en Cornelia Wilhelmina Ma ria Bernarda van Huijgevoort. - Hanno van Velden cn Maria Eliza- beth van Wingerden. VOLTREKKING HUWELIJK/ PARTNERSCHAP: Geen. OVERLEDEN: Johanna Boekestcin, w.v. G.J. Brouwer. - Aleida Venderbosch. - Mathilda Hendrika Voskuilen, w.v. J.C. Ribberink. Na de verrassende nederlaag tegen hekkensluiter Activitas moest Eemvogels zaterdag van lijstaan voerder HKC 5 winnen om kansen op de titel te behouden. Aan de Staringlaan waren de gasten even wel vastbesloten de strijd om het kampioenschap in hun voordeel te beslissen. Het werd 5-14 voor de Utrechters en dat was gezien het vertoonde spel een terechte uitslag. Aanvankelijk werden er over en weer kansen gemist, maar HKC schoot wel vijfmaal raak en nam een riante voorsprong. Pas vlak voor rust scoorde Eemvogels te gen, maar het kwaad was reeds geschied. Op de rayonkampioenschappen voor clubteams heeft de Spring bokken een tweede en een derde plaats behaald. Het zilver was voor de jongens, het brons voor de meisjes. Opvallend waren de pres taties van Merijn Burgers, Thiemo Timmers, Han van Lambalgen, Erik van Zandwijk en Max van Gent die individueel succes boek ten en hun vereniging veel punten bezorgden. Met 255,05 punten moesten de Soesters alleen GYM XL uit Amersfoort (241,35) voor zich dulden. Bij de meisjes waren er geen Soes ter overwinningen, maar werden er wel tweede plaatsen gehaald door Mayke Eichholtz, Astrid van den Hoek, Romec van der Plaats, Britt de Groot en Julia Bloem. Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Zaterdag 24 mei zondag 25 mei Huisartsen vanaf vrijdag 17:00 uur: Huisartsenpost Eemland: ©0900-3311233. Kleine ongevallen, maandag 08:00 - vrijdag 17:00 uur: Centrum voor Kleine Ongevallen cn Verrichtingen (CKOV), voor eenvoudige medische hulpvragen, geopend in Meander Medisch Cen trum, locatie Baarn, bij voorkeur na verwijzing door een huisarts. Spoedeisende hulp Spoedeisende hulp is 7 x 24 uur gegarandeerd bij Meander Medisch Centrum, locatie Amersfoort Lichtenberg, Utrechtseweg 160, Amers foort. Apotheek, dagelijks na 17:30 uur (en in de weekeinden): Centrale Dienstapotheek, Amersfoort, ©033-4328500. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: C.J.J. Dorrestein, Ossendamweg 43, ©6017853. Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, ©033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zaterdag 24:00 uur: E. Klein-Benes, Ereprijsstraat 23, ©6012411. Dierenarts, zondag 00:00-24:00 uur: H. Broeckman-van Hall, Van Goyenlaan 17, ©6019633. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., ©06-54337407. Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl Door de paaitijd hebben de vissen andere dingen aan hun hoofd dan speels of hongerig te bijten in het aas van de wedstrijdvissers. De meeste deelnemers aan de derde wedstrijd van de zomercompetitie van de Snoekbaars keken zaterdag dan ook het merendeel van de tijd werkloos toe. Kik van de Hoef had aan 1.25 meter vis voldoende om met de eer te gaan strijken. Ook Jan Lie- vestro kwam op die totaallengte uit, maar omdat hij minder vissen ving (drie om vijf) moest hij ge noegen nemen met de tweede plek. John Hibbel (1.22) werd der de. In de tweede divisie vormde Wijnand Koenen de uitzondering op de gang van zaken. Met vijftien vangsten kwam hij uit op 5.16 me ter vis. Acht van de 22 deelnemers haalden niets boven water. Met een'veertiende plaats in het klassement kan Erik den Oude te vreden terugblikken op de kwart triatlon van Wageningen. De Soes ter triatleet van de Schieter had voor de 1 kilometer zwemmen ruim 17 minuten nodig, voor de 40 kilometer fietsen 1.05.23 en voor de 10 kilometer lopen 37.35. Zijn eindtijd: 2.02.21. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommeweg 3A Soest Tel. 035 -6016011 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl Willemien Tripplaar komt maan dag 26 mei naar het Vriendschap- gebouw aan de Nachtegaalweg 8a, Zij verzorgt als medium de bijeen komst van PASO die om 20:00 uur begint. Bezoekers kunnen voorwerpen meenemen en die voorleggen aan het medium. De entree bedraagt 2,00 voor leden en 4,50 voor anderen. Zaterdag 24 mei, Domkerk: kwar tetten voor traverso, hobo, viool en continuo van Telemann, Janitsch en J.C. Bach, door Hans Rijkmans (viool), Piet Dhont ^hobo), Ray- mond Honing, (traverso), Elske Tinbergen (cello) en Jan Jansen (continuo). Aanvang: 15:30 uur. Toegang vrij. Komende zondag (25 mei) wordt om 10:00 uur de derde en tevens laatste jeugddienst van dit seizoen in De Open Hof gehouden. De jongeren van de jeugdkerk 'De Zijdeur' hebben deze dienst voorbereid. Het belooft een zeer bijzondere dienst te worden. Het thema luidt: 'Circus van het leven'. Dit thema is gekozen n.a.v. de lezing uit Pre diker 3: 1-15. De hele geschiede nis door hebben mensen een ant woord geprobeerd te vinden op de vraag naar de zin en de onzin van het leven. Het bijbelboek Prediker gaat met die vraag op een heel bij zondere manier om. Het menselijk leven is vanaf de geboorte een groot avontuur; je maakt van alles mee. Maar denk niet dat je als mens je leven echt kunt regelen. Zoals de aarde steeds in beweging is, zo geldt dat ook voor het men selijk leven. Het leven is ais het cir cus: vol afwisseling. Het bestaat uit wisselende momenten. Alles heeft zijn tijd. Soms moet je afbreken, soms moetje opbouwen. Af en toe heb je reden om te huilen, maar ook reden om te lachen. Soms moet je je mond houden en soms moet je spreken. Alles heeft zijn tijd. Leven is plannen, organiseren, verwonderen, vertrouwen, huilen en lachen. In deze jeugddienst zul len verschillende circusartiesten stil staan bij de vraag naar de zin en de onzin van het leven. Iedereen, jong en oud, is van har te welkom in 'Het circus van het leven'. Zaterdag 24 mei Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 pastor F. Overbeek; communieviering; Coro Mediante Zondag 25 mei Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 10:00 pastor J. Houben; communieviering; mannenkoor Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 10:00 pastores H. Goddijn en F. Overbeek; eerste-communieviering; jeugdkoor; 16:30 ds. P. van Winden; Church4U; jeugddienst Rooms-katholiek, H. Familiekerk, Willibrordusstraat 19 10:00 pastor W. Veldhuis; eerste-communieviering; Kleine Familie Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 10:00 mevr. B. Derks; communieviering Samen op Weg, Emniakerk, Regentesselaan 2 10:00 ds. P. van Winden Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. G.H. Olsman Santen op Weg, Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 ds. M. Hogendorp Oecumenische wijkgemeente de Oude Kerk, Torenstraat 1 10:00 ds. J.W. Huisman Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Athert Cuypiaan 2 10:00 ds. J.C. de Groot, Dordrecht; 17:00 ds. R. van Kooten Cliristelijk-gerefornieerd, Julianalaan 90 09:30 en 16:30 ds. C. Bos, Urk Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 ds. R. ter Beek; 17:00 ds. G. Gunnink, Amersfoort Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dalweg 44 09:30 leesdienst; 19:00 ds. W. Vïsscher Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 uitgaansdag Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19A 10:00 S. Grandia Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 15:00 Jan van Stelten; avondmaal Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Talnialaan 44 09:30 dienst Baarn Doopsgezind, Eeninesserweg 63B 10:30 ds. R.A. Veen, Bussum Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 drs. G. Bronsveld, Doorn Meander Medisch Centrum, Molenweg 2 10:00 zr. R. Welters Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 ds. K. v.d. Horst Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk CentrumNatriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 genezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl De Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO) houdt vrijdag 23 mei een bingomiddag in ontmoetingscentrum deKlarinet. Vanaf 13:30 uur staan de deuren open voor 50-plussers en er wordt om 14:00 uur begonnen. De toegang is gratis, maar een speelbord kost 3,00 per stuk. Natuurlijk zijn er vele prijzen te winnen en na afloop van de bingo wordt er in het ontmoetingscen trum aan de Klarinet een vlees schotel verloot. De nierstichting is op zoek naar vrijwilligers die in de week van 14 tot en met 20 september willen collecteren. De rondgang met de geldbus kost ongeveer anderhalf uur tijd. Mensen die een helpende hand willen toesteken, kunnen contact opnemen met de algeheel coördinator van de regio Soest, M.C.E. Ruijer, Hazcpad 22, 6024829 (na 18:00 uur). Bij de coördinator kunnen ook mensen terecht, die willen helpen om col lectanten te werven. Hiertegenover staat een vergoeding. De laatste aflevering dit seizoen van het Radio Soest live-program ma 'Op Soest' is zondagmiddag 25 mei in Artishock bijna geheel ge wijd aan de uitslagen van het on derzoek naar de hoofdwegenstruc tuur in onze gemeente. De exter ne verkeersadviseur Ed Graumans geeft inzicht in de kwaliteit van de inzendingen en de wijze van selec teren. Verkeerswethouder Harry Witte en de drie insprekers Petra Thomas (vice-voorzitter van de Soester Zakenkring), Ton Bakker (voorzitter van de vereniging Vrij Polderland) en de landschapsarchi tect John Boon geven hun com mentaar op de enquête. In het tweede uur van 'Op Soest' wordt aandacht besteed aan 100 jaar luchtvaart in Soesterberg met Hans Krook, het Midzomernacht- concert in Cabrio met dirigent Gerrit de Weerd en aan een Soes- terbergse familie, die gelieerd is met Odeon. Simone Wïjnands spreekt haar column uit en er is levende muziek door een Utrecht se band. Iedereen is welkom bij deze recht streekse uitzending tussen vier en zes uur vanuit het Artishockge- bouw; de toegang is gratis. FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Tekst TV Stem uw televisietoestel ook eens af op kanaal 29 en u komt waar schijnlijk tot uw verrassing oog in oog met de Tekst TV die Radio Soest en Omroep Amersfoort in samenwerking met elkaar 24 uur per dag presenteren. Van 's mid dags 5 uur tot 's nachts 1 uur cn 's morgens van 8 tot 10 uur wordt de Tekst TV uitgebreid met een echt tv-jouraal, waarin elke dag het lokale en regionale nieuws in beeld wordt gebracht. De Tekst TV en het tv journaal, elk onge veer een kwartier, worden conti nue herhaald. Tekst TV wordt dagelijks ververst en waar nodig aangevuld met actueel nieuws. Wilt u meer informatie vinden over Radio Soest kijkt u dan op teletekstpagina 540 voor de uit gebreide programma-informatie van onze eigen lokale omroep. Deze teletekstpagina's kunnen door de kijker op elk moment worden' geraad pleegd Operetteland De musical Cyrano staat deze week centraal in het programma Operetteland. Het verhaal over dc liefde tussen de rebelse dichter Cyrano en het meisje Roxanne, die echter haar hart verpand heeft aan Christiaan. Cyrano schrijft haar brieven onder de naam Christiaan. Zij trapt erin en denkt dat ze de ware liefde heeft gevonden. Pas aan het einde van de musical, als een zwaargewonde Cyrano haar citeert uit de laatste brief van Christiaan, begrijpt zij het en heeft ze als het ware twee liefdes verlo ren. Presentatie Paul Sparnaaij. Techniek Ben Verschoor. De uit zending is op donderdag 22 mei om 14:00 uur. Herhaling dinsdag 27 mei op dezelfde tijd. Raadsvergadering Morgen, donderdag 22 mei zendt Radio Soest de maandelijkse ge meenteraadsvergadering recht streeks uit vanaf 20:00 uur. Daar aan voorafgaand bespreekt Jan Visser met griffier Rien van Vliet de belangrijkste onderwerpen. Soest Klassiek 1 Jacques van de Griendt Iaat u ge nieten van het resultaat van een van zijn huisconcerten. Deze uit zending kunt u opnieuw luisteren naar Maarten Boasson, cello en Peter Cramer, piano. Maarten is hoogleraar, adviseur bij bedrijven en musicus. Peter is docent, treedt regelmatig op als solist en in ka- mermuziekensembles. Het duo werkt al negen jaar samen en speelt zowel klassiek als modern, als het maar weinig gespeelde stukken zijn. Daar gaat veel arbeid in zitten. In 'Soest Klassiek' spelen zij dc gehele sonate opus 40 van Dimitri Shostakovich cn nummer 6 van Samuel Barber. Als toegift kunt u luisteren naar de Serenata uit'de Suite Italienne van Igor Stra- winsky en naar een deel van de sonate nummer 2 van Bohaslav Martinu. De trouwe luisteraars naar dit programma zullen zich niet uit het veld laten slaan door wat moeilijke muziek en zullen worden beloond met de opmerke lijke schoonheid ervan. Zondag 25 mei om 14:00 uur. Presentatie In- ske den Duik. Reactietelefoon Onder het motto 'de reactietele foon, die bel je gewoon' kunt u bij Radio Soest terecht voor een klacht, een wens, een blijde bood schap of een compliment. Bel ons en vertel wat u op uw hart heeft. Wij nemen uw bericht op en zen den dat volledig uit elke laatste zondag van de maand in het pro gramma 'Óp Soest' vanaf 16:00 uur. Reactietelefoon 6093853. Soesf Klassiek 2 Sergej Rachma- ninov is een man die de drie kwaliteiten van begaafd diri gent, pianist en bovenal van ui termate beroem- .S«PÏv de componist in zich heeft. Dat vind je met vaak. Producent Jacques van de Griendt praat altijd over hem als de man met de zeer. lange handen. Door onderzoek bij andere dirigenten kende hij de mogelijkheden van de instrumentatie buitengewoon goed. Hij dacht vanuit de vleugel en met twee vleugels kon hij be schikken over twintig vingers en de onverwoestbare kracht van beide vleugelmechaniekcn. U kunt in het tweede uur klassiek luisteren naar twee pianofenomenen Emanuel Ax en Ycfim Bronfman die dc Symfonische Dansen opus 45 voor u gaan vertolken. Let eens op hoe synchroon beide pianisten in het tweede deel, de wals, te werk gaan met die duizenden kleine nootjes. Dat wordt genieten van de vertol king van werk van Rachmaninov door deze bezeten pianisten. De uitzending is op zondag 25 mei om 15:00 uur. Presentatie wederom door Inske den Duik. 'Op Soest' 'Van Binnen 'Op Soest', de laatste keer in dit seizoen. Het actuele radiopro gramma van Radio Soest waar u zelf bij kunt zijn. En daar is op zondagmiddag 25 mei opnieuw alle reden voor. Binnenkort laait de discussie weer op over de ver keerssituatie in Soest. Bij dit on derwerp zullen de presentatoren Jan Visser en Wcrner Paans uit voerig stilstaan. Het onderzoeks bureau uit Utrecht, dat het voorbe reidende werk deed voor de ge meente, komt vertellen wat de kwaliteit was van de inzendingen en oplossingen voor het verkeer sprobleem in Soest. Wethouder Harry Witte zal uitleggen welk plan het college aan de Raad van Soest voorlegt en waarom. Soesterberg is de bakermat van de Nederlandse luchtvaart. Honderd jaar geleden begon daar het vlie gen boven Nederland en dus is er aandacht voor in dit programma. In Op Soest nog meer goed nieuws uit Soesterberg. Gerrit de Weerd, dirigent van Odeon, de Nationale Harmonie Kampioen van Neder land komt vertellen waarom de muziek in het vliegdorp zo hoog scoort. En hij vertelt wat Odeon gaat doen tijdens het traditionele Midzomernachtconcert op 21 juni in Openluchttheater Cabrio. Muziek is er ook, levende muziek van de Utrechtse popgroep 'Van Binnen'. Een groep jonge muzi kanten die eigentijdse popmuziek spelen. Veel succes tijdens optre dens, in de stad Utrecht en nu voor het eerst in levende lijve te zien en te horen in Soest. In het gebouw van Artishock op zondagmiddag 25 mei tussen 16:00 en 18:00 uur. U kunt daar bij zijn, toegang gra tis. Diane en Raymond Brandes Voor de tweede keer uitgezonden worden naar een ontwikkelings land. In 'Ontmoeting met' vertel len Diane en Raymond dan, na Li touwen, voor de internationale hulporganisatie VSO nu twee jaar naar Kameroen gaan. Beiden heb ben hun baan daarvoor opgezegd en gaan voor lokaal salaris werken. Ze weten niet wat hun te wachten staat. Vorige keer in Litouwen was er nog de vraag of het geen water naar dc zee dragen was. Door hun ervaring daar weten ze nu dat ze veel kunnen bijdragen en de plaat selijke bevolking er erg dankbaar voor is. Zij zien bovendien veel van de wereld, het heeft hun sociale betrokkenheid vergroot en zij doen dit liever dan een standaard ac ceptgirokaart invullen. Toch blijft het feit dat de eigen omgeving er vaak niets van begrijpt. Dinsdag morgen om 10:00 uur kunt u in het programma 'Ontmoeting met' nog veel meer horen van Diane en Raymond Brandes. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 22 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Cultuur in de regio (h) 11:00 Even uitblazen 12:00 Lunchroom 13:00 Kleinkunst cabaret 14:00 Operetteland Cyrano 15:00 Soest Actueel (li) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Soesters en hun muziek 18:00 Radio Soest non-stop 20:00 Gemeenteraad voorbeschouwing 20:15 Gemeenteraad rechtstreeks verslag ±23:00 Radio M 18:00 Jazz uit Artishock 19:00 Blues uit Artishock 20:00 Radio M ZATERDAG 24 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Oud goud 13:00 Radio M VRIJDAG 23 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Radio Soest noi\-stop 11:00 Soest 55-plus 12:00 Lunchroom 13:00 Ontmoeting met- gasten: Diane cn Raymond Brandes 14:00 Jazzy Listening 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Sportcafé ZONDAG 25 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Religie en poëzie 10:00 Ommetje in de natuur (h) 11:00 Van 't Raadhuisplein (h) 12:00 Historische Vereniging 13:00 Dit was de week 14:00 Soest Klassiek 16:00'Op Soest' 18:00 Barokmuziek 19:00 Christelijke muziek 20:00 Samen hijhei lezen 21:00 Radio M MAANDAG 26 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Soesters en hun muziek (li) 11:00 De straat van... 12:00 Lunchroom 13:00 Muziekpalet klassiek en opera 14:00 De jaren '50 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 De Derde Helft sportmagazine 18:00 Radio M DINSDAG 27 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ontmoeting met... (h) 11:00 Senioren vragen 12:00 Lunchroom 13:00 A Country Song 14:00 Operetteland (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio Soest non-stop 18:00 Van psalm tot pop 18:30 Weg met hobbels 19:00 De verrekijker godsdienstig programma voor jonge kinderen 19:30 Het kompas godsdienstig programma voor oudere kinderen 20:00 Boek binnenstebuiten 21:00 Zingen maakt blij 21:30 Avondsluiting 22:00 Radio M WOENSDAG 28 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ommetje in de natuur 11:00 Van 't Raadhuisplein met de column van de burgemeester 12:00 Lunchroom 13:00 Over het voetlicht musical en cabaret 14:00 Soest 55-plus (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Cultuur in de regio 18:00 Radio M In dit programma-overzicht van Ra dio Soest vindt men elke week de gegevens over dc uitzendingen van donderdag tot cn met woensdag, die 's morgens vanaf acht uur tot in de namiddag (op een enkele uit zondering na) worden uitgezonden via de kabel en dc ether. Na deze lokale uitzendingen wordt overge schakeld naar de regionale zender Radio M tot 's morgens acht uur. Kopij van buitenstaanders (inge zonden brieven, tips, ideeën en reacties) voor deze rubriek moet ui terlijk donderdagmorgen in destu- dio worden ingeleverd. Het adres van Radio Soest is: Raadhuisplein 1, Postbus 3062, 3760 DB Soest, 88 035-6093851; fax: 035-6093860; c-mail: radio@soest.nl. Ook voor program- ma-ideecn, persberichten, aankon digingen, vcrenigingsnieuws, club bladen, etc.

Soester Courant | 2003 | | pagina 19