Epilepsie Biblioth 'We zijn dD Smurfit Ook op zoek naar bijzonder vakantiewerk waarbij je veel geld kunt verdienen? KRANTENBEZORGERS Gehandicapt of chronisch Met ANGO kom je tot je recht! n een-tweetje tj intratuin Witte wil geen e> De Intratuin van Zet dan de troefkaart in en kom werken in de thuiszorg Verpleegkundig ENTHOUSIASTE PARTTIME VERKOOPSTERS Banenmarkt bij Smurfit Mercurius Golfkarton donderdag 22 mei 2003 om 19.00 uur brilcentrum nota PERSONEEL GEVRAAGD Luxe barbecuepakket 9000 W ALDHEIM-M A V O BAARN Jonge enthousiaste administratieve duizendpoot MEERDING METAAL BV ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Word donateur giro 222111 Onderhouds- en Storingsmonteurs, Machine Operators en een Heftruckchauffeur. BIRKSTRAAT 49 TEL.: 601 24 77 FAX: 602 70 07 OPENINGSTIJDEN DONDERDAG VRIJDAG 8.00-12.30 13.30-17.00 UUR ZATE DE VERKOOPMEDEWERKER TUIN MEUBELEN/KERSTAFDELING M/V Intratuin Nederland B.V. is in 1980 als eerste tuincentrum formule van start gegaan en is inmiddels jarenlang marktleider. Intratuin kenmerkt zich door een verrassend en gevarieerd aanbod dat gepresenteerd wordt in een sfeervolle omgeving waarbij service en persoonlijk advies centraal staan. Het is een winkelformule waarbij 56 Nederlandse en 2 Belgische tuin centra zijn aangesloten. Vanuit het hoofdkantoor in Woerden worden de vestigingen onder steund op het gebied van inkoop, automatisering, marke ting en reclame. Voor onze vesti ging in Nijkerk zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functie. soms ben je er even niet bij Vlijtige Liesjes Van 2,50 voor WOENSDAG 21 MEI 2C PAGINA 2 WOENSDAG 21 MEI 2003 SOESTER COURANT voor 4 personen met: portie haassaté - barb. worstje - gebr. drum sticks -gem. karbonades - gebr. spareribs onze prijst Wie rekent koopt bij het Vleescentrum. Varkensoesters 100 gram Ongepaneerde varkensschnitzel 100 gram Alleen opwarmen! Deze week-, Pekingschotel 500 gram, met GRATIS witte rijst Magere runderlappen kilo Mooi stuk rosbief of zigeunerbraadstuk kilo Gemengd gehakt kilo NIEUW!! Heerlijk bij de barbecue of de maaltijd Piccasosalade en tomatensalade 100 grami De Brede Bibliotheek Soest - vorig jaar geboren uit de fusie van de openbare bibliotheek en het cultureel centrum C-drie verkeert in financiële moei lijkheden. Het bestuur heeft de gemeente daarom gevraagd het jaarbudget te verhogen (met 100.000) en incidenteel nog eens 232.500 bij te dragen aan de aanpassing van het ge bouw. Het College van B. en W. voelt daar niets voor. Boterhamworst 100 gram Boerensnijworst 100 gram Rauwe ham 100 gram Amsterdamse ossenworst 100 gram Jongens, meisjes, mannen en vrouwen van 13-??? jaar Post Mail Groep Nederland afdeling Soest, zoekt gemotiveerde Volgens wethouder Harry Witte (Gemeentebelangen) wil het ge meentebestuur de bibliotheek hou den aan de in het meerjarenplan afgesproken 'financiële kaders'. Daarmee is de koek vooralsnog op, zo bleek vorige week uit het nogal haastig verspreide persbe richt van B. en W., waarin gesteld wordt dat het College en het bibli- otheekbestuur samen naar een op lossing zoeken. De bibliotheek heeft al enige tijd geleden de stormbal gehesen, maar dat bleef tot dusver alleen bekend in de 'achterkamertjes' van politiek Soest. De instelling kampt met flinke financiële tegenvallers, zoals o.a. de bijkomende kosten van de verbouwing, waarvan de opleve ring nog steeds leidt tot reparaties (lekkage aan het dak). Het is ken nelijk nog lang niet zeker of de ar bitrageprocedure die daarvoor is aangespannen tegen de aannemer in het voordeel van de bibliotheek zal uitvallen. Het College vreest het ergste, in dat verband. Ook ducht de bibliotheek nog een forse BTW-naheffing van de fis cus. Aanvankelijk was er weliswaar sprake van een bedrag van zelfs 800.000 euro en dat is inmiddels verlaagd naar 120.000 euro, maar voor geadresseerde poststukken op basis van 1 x per week bezorgen. Aanlevering woensdag, verspreiding voor zaterdag, dus je kan je eigen tijd indelen. Héb je interesse om ons te helpen een nieuw bedrijf op te starten en een beetje te pionieren. Bel dan naar Gert en Anja van Tricht. Tel. 035 - 602 98 49 Als fulltime verkoper op de tuinmeubel afdeling adviseer je de consument bij de aanschaf van tuinmeubelen, je zorgt voor display- en showpresentaties en je bent verantwoorde tijk voor een goede uitstra ling van de afdeling. De tuinmeubelen maken na de zomer plaats voor de kerst afdeling. De opbouw en presentatie van deze afd,eling behoren tevens tot je takenpakket. Wie ben jij? Je bent bezig met een HBO-V opleiding (vanaf 2e jaar) of vergelijkbaar of je hebt de MBO: opleiding in de verzorging of verpleging (bijna) afgerond. Je werkt graag met mensen, hebt gevoel voor zorg en kunt zelfstandig werken. Wat ga je doen? Je werkt bij een cliënt thuis. Je verricht eenvoudige verplegende en verzorgende werk zaamheden, zoals wassen, aankleden en medicatieverzorging. Daarnaast lever je huis houdelijke zorg. Onze cliënten wonen in regio Eemland: Amersfoort, Soest, Baarn, Woudenberg, Leusden, Hoevelaken en Bunschoten. Profiel Je hebt een commerciële opleiding, je bent klantgericht en je bent een enthousiaste teamworker. Relevante werkervaring is een pre. Je bent ordelijk ingesteld en je bent bedreven in het opzetten van display- en showpresen taties. zoekt een enthousiaste, ervaren Wat levert het op? Afhankelijk van je leeftijd en opleiding verdien je als Verzorgende C of D minimaal 9,04 respectievelijk 9,46 bruto per uur (voor 17 jaar 8,36 respectievelijk 8,75 bruto per uur). Als Verpleegkundige verdien je minimaal 10,71 bruto per uur. Bovendien krijg je 1,09 netto per gewerkte dag aan fietsvergoeding. Daarnaast doe je veel ervaring op en zijn er diverse mogelijkheden om na de vakantie periode bij ons aan de slag te blijven. voor 3 a 4 dagen per week. Meer weten? Bel dan naar Yolanda's Haarmode 035 - 601 08 62 ('s avonds 035 - 601 37 32) Speenkruidstraat 65 - Soest Wij bieden Afwisselend werk in een groeiend bedrijf met veel jonge mensen in een dynami sche omgeving. De honorering en arbeids voorwaarden zijn conform de Tuincentrum CAO. Intratuin Nijkerk kent geen zondag openstelling. Heb je belangstelling? Ben je beschikbaar in de maanden juni, juli, augustus en/of september? Neem dan contact op met het Flexburo van Stichting Thuiszorg Eemland. Ons telefoonnummer: (033) 422 06 10 Ons e-mailadres: flexburo@thuiszorg-eemland.com Stichting Thuiszorg Eemland Veelzijdig in'zorg CENTRAAL VOORLICHTINGSBURO Stichting Thuiszorg Eemland Antwoordnummer 2599 3800 BW Amersfoort (033) 422 05 00 Beperkt inzetbaar? Geen probleem, ieder uur telt! Centraal Voorlichtingsburo is een landelijk werkende, onafhan kelijke verzekeringsorganisaHe, sinds 1986 actief op het brede gebied van risicobeheer, verzekeringen, hypotheken, financieringen en beleggingen. Kenmerkend voor onze dienstverlening zijn kennis van zaken en maatwerkadvisering. Hiertoe werken wij intensief samen met een 25-tal financiële instellingen. Onze landelijke activiteiten richten zich zowel op de particuliere markt, het midden- en kleinbedrijf als de (semi-)overheid. Op de afdeling binnendienst hebben wij plaats voor een fulltime: Je reactie Is dit jouw Intratuin? Stuur dan je schriftelijke reactie naar Intratuin Nijkerk, t.a.v. de heer J. Walet, antwoordnummer 608, 3860 WB in Nijkerk, telefoon 033-2457644 of naar j.walet@i ntratuinnij kerk. n l. vervolg van voorpagina Onder de zeventien verpleeg kundigen van de afdeling neu rologie van Meander Medisch Centrum in Baarn is grote on rust ontstaan door de jongste plannen van de Raad van Be stuur. Er zullen geen gedwon gen ontslagen vallen, maar alU medewerkers moeten verhui zen naar de ziekenhuizen ii Amersfoort. Daar zijn, volgens een van de ver pleegkundigen, op het momen echter geen vacatures op ncurolo gie. Er komt een inventarisatie va: de wensen van de zeventien mede werkers, maar er is gezegd dat d mensen met de meeste dienstjarer de eerste keus hebben. De vrees i dan ook dat de zeventien 'Baarr se' verpleegkundigen her en dc over de verschillende afdelingc worden verspreid. En dat willen i niet. 'We hebben hiervoor gekozei omdat ons hart hier ligt. Hier zi; we goed in', aldus een van he 'We hebben een hecht team en wi len bij elkaar blijven. De Raad v< Bestuur heeft zelf gezegd, dat v een goede bedbezetting hebben dat we het goed doen. Dat ge< aan, dat ze weet dat ze kwalitt vergooit.' Volgens de verpleegkundigen or staat er ook een probleem bij neurologen. De Baarnse Amersfoortse maatschappen zo den slecht met elkaar communie ren. De gesprekken over een m gelijke fusie zouden vooralsn niets hebben opgeleverd, maar worden nu min of meer gedwc gen te gaan samenwerken in I 'Amersfoortse'. In elk geval voelen dc verplet kundigen zich te kort gedaan. Wij zoeken: Bij Intratuin komen je ideeën tot bloei Wij hebben met ingang van het nieuwe school jaar de volgende vacatures: De Waldheim-mavo is een kleine, categoriale mavo met 320 leerlin gen en een gezellig team van 35 personen. Op woensdagmiddag kunnen wij nog enkele voor de vrijdag en/of zaterdag Zij zal in teamverband de contacten onderhouden tussen onze klanten (ca. 7.000) en de financiële instellingen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die woonachtig is in Soest of directe omgeving en beschikt over: - voldoende administratieve ervaring, kennis van o.a Windows, WP 6.1Word, Excel; - Commercieel gevoel, representatief, servicegevoelig, accuratesse, flexibiliteit en gevoel voor humor. Herken jij jezelf in het bovenstaande, schrijf dan per omgaande een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Centraal Voorlichtingsburo, t.a.v. de heer J. Oostlander, Postbus 3060, 3760 DB Soest. E-mail: j.oosllander@cvbonline.nl docent techniek (in de basisvorming) voor 12 lesuren Inlichtingen: R. van Asch, tel. 035 - 601 23 72, na 18.00 uur tel. 035 - 588 12 48 gebruiken voor diverse wijken in Soest. Als vaste- of als invalbezorger. Wij bieden onze leerlingen modern onderwijs in een zorgzame en veilig omgeving. docent wiskunde voor 9 lesuren docent aardrijkskunde voor 8 lesuren Onze school is geves tigd in een fraai ge bouw op een mooie locatie, dichtbij het station. Combinatie van vakken is mogelijk!! Zoekt een voor een aantal uren per week. Werktijden eventueel in overleg. Gegadigden dienen met de christelijke identiteit van de school in te stemmen. Informatie over deze vacatures is verkrijgbaar bij dhr. S. Baars, directeur van de school, tel. nr. 035-5429743 (school) of 0186-614064 (privé). Uw sollicitatiebrief ont vangen wij graag zo spoedig mogelijk op het adres van de school: Vondellaan 2 - 4, 3743 HZ Baarn, per fax: 035-5429744 of per e-mail: directie@waldheim.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpas singen, vervoer of lotgenotencon- |f~TTTo) tact... Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! M O iS? Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900 - 821 24 11 (€0,10 per minuut) Postbus 270 3990 GB Houten RBF| www.epilepsie.nl goide!»*» Inlichtingen: Mw. C. Langerak Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tegemoet. Meerding Metaal b.v. Postbus 51 3769 ZH Soesterberg Telefoonnummer: (0346) 353631 Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Wij zoeken enthousiaste en vakbekwame collega's voor de vakken Het Baarnsch Lyceum (900 leerlingen) is een algemeen bijzondere kleinschalige scholen gemeenschap voor havo, atheneum en gymna sium. Lichamelijke Opvoeding (7 lessen MO-P) Een jonge mannelijke collega die past binnen een gedreven sectie die ook L02 aanbiedt. Binnen een jaar kan de vacature bij gebleken geschiktheid worden uitgebreid tot een volle dige aanstelling. De school ligt op de grens tussen Baarn en Soest op een uitgestrekt terrein met uitstekende sport- en theater faciliteiten. Duits (4 tot 6 lessen tweedegraads) Ons aanbod Smurfit Mercurius biedt u een gevarieerde functie bij een gezond en succesvol bedrijf. U werkt in een collegiaal team waarin samenwerking en het leveren van een kwaliteitsproduct centraal staan. Tevens richten we ons de komende jaren op de invoering van TPM. Verder kunt u rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. We beschikken over een eigen fitnessruimte. Informatiekunde (6 lessen in klas 1 De Jefferson Smurfit Group is een internationaal verpakkingsconcern, met ruim 565 ondernemingen in EuropaNoord- en Zuid-Amerika en ruim 68.000 werknemers. Jaarlijks wordt er meer dan 15 miljoen ton papier op milieuverantwoorde wijze verwerkt tot verpakkingsmateriaal. In Nederland telt de Smurfit Group zeven gespecialiseerde ondernemingen. Eén daarvan is Smurfit Mercurius Golfkarton in Soest. Het is een snel groeiende onderneming die een breed assortiment golfkarton verpakkingen met behulp van een hoogwaardig machinepark produceert, bedrukt en verkoopt. Smurfit Mercurius Golfkarton b.v. telt ruim 180 medewerkers, die in een informele, collegiale en open sfeer samenwerken. Uw functie Wij zijn op zoek naar De leerlingen zijn plezierig in de omgang en doen in het algemeen massaal mee aan een scala van culturele en sportieve activiteiten. Nederlands (ong. 15 lessen eerstegraads) Een eerstegraads bevoegd docent, bij voorkeur met ervaring in de examenklassen die past in een ambitieuze, goed georganiseerde sectie. Wij werken met een geperiodiseerd rooster waarbij leerlingen in de bovenbouw eenderde van hun weekrooster zelf bepalen. Bovenstaande vacatures betreffen structurele uren. Er kan ook op een combinatie van vacatu res worden gesolliciteerd. Alle vacatures worden ingeschaald in LB. Onze wensen Naast de vereiste opleidingen en ervaring zoeken wij slagvaardige medewerkers met een doel- en praktijkgerichte instelling die aan verbeteringen willen werken en een uitdaging niet uit de weg gaan. Kandidaten dienen bereid te zijn ook in 2- of 3 ploegendienstroosters te werken, zo nodig in het weekend, alsmede een duidelijke teamspelers-mentaliteit te bezitten. Uw reactie Wij staan u 22 mei a.s. graag te woord. U bent om 19.00 uur van harte welkom op onze vestiging voor een rondleiding in ons bedrijf. Wij kunnen u dan nadere gegevens over de betreffende functies verstrekken. Adres: Koningsweg 26, 3762 EC SOEST. Contactpersoon: W. Verharen, Hoofd Personeelszaken, 035-6095330. Biologie (9 lessen) Vervanging wegens ziekte m.i.v. de nieuwe cursus. Een volledige aanstelling bestaat uit 25 lessen van 50 minuten. van Weedestraat 87 - Soest S3035.6017120 www.brilcentrumnoto.nl Het team van medewer kers is enthousiast en collegiaal. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de rector, drs. K. de Boer, bij wie ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen. Adres school: Torenlaan 77, 3742 CS Baarn. Tel. school: 035-541 60 41; e-mail fli@hetbaarnschlyceum.nl Mercurius Golfkarton Wiek

Soester Courant | 2003 | | pagina 2