m M B Waterschap verbetert dijken Ontbijt met echte schrijfster Voordeelcheques Winkelkring Katholiek Vrouwengilde op stap Vrijdag Actie 'Z Yeiligl bij Soe art ióhoch 1CULTUURI ifiiinillltiUilUi Uw goud is geld waard gEBB Vaders en moedersopgeletJ HALVE PRIJS WON WOENSDAG 21 MEI 2003 SOESTER COURANT PAGINA 8 WOENSDAG 21 Verhogingen vanwege risico van overstromingen VRIJWILLIGERSHULP NODIG? 603 11 19 0800 - 0432 Bekeuringen bij verkeerscontroles Mirjam Oldenhave leest voor Luxe levensmiddelenpakket uitgereikt LO. Wereldwinkel Chulucanas EVON-avond over acquisitie De lopers van de week - r - V fZr'f?, 1 Joost van Dam directeur NEC Ontmoeting christen- zakenmensen Radio M Utrecht verhuist naar 93.1 FM (ether) Inloopmiddag HeugaFelt Drie inbrekers aangehouden Haringparty van Soester Zakenkring voor Daelhoven Vanavond eerste poëziewandeling Klarinet zoekt spullen voor rommelmarkt fkid swe ar1 ALLEEN DEZE WEEK: Elk 2e artikel v/taq(j f/)l z(£n& bij Glwnif n 'About Schmidt' Activiteiten ii 'Gebroeders Kromhout' in Jazzbarockcafé Discussie in Waterschap Vallei Eem start dit voorjaar een procedure voor dijkverbctering in het Eemland. Het wil ervoor zor gen dat de dijken in 2010 vol doen aan de nieuwe wettelijke veiligheidseisen en zijn voor bereid op de toekomstige peil- verhoging van het Markermeer en de randmeren en de in gang zijnde klimaatverandering. In april 2002 is de Wet op de Wa terkering gewijzigd. Toen is vastge steld dat het Markermeer, de aan grenzende randmeren en de Eem hetzelfde gevaar voor overstro ming opleveren als het IJsselmecr. Daarom moeten de dijken langs deze wateren voldoen aan strenge re normen. Het gaat om onder meer de Eemlandse dijk. In 2002 heeft het waterschap de hoogte en stabiliteit van de dijken laten onderzoeken. Uit dat onder zoek blijkt dat ze niet overal vol doende bescherming bieden tegen overstromingen. Zeventig procent van de oostelijke Eemdijken is 10 centimeter tot 1 meter te laag. In Spakenburg is de diik over 300 meter 10 tot 70 centimeter te laag. Op verschillende plekken zijn de dijken langs de randmeren en Eem aan de binnen- of buitenzijde in stabiel. Ter voorbereiding op de dijkverbe- tering stelt het waterschap eerst een startnotitie en vervolgens een Milieu Effect Rapport op. Daarin beschrijft het wat de mogelijke oplossingen zijn en op basis van welke afwegingen het waterschaps bestuur de keuzes voor de dijkver- betering uiteindelijk maakt. De startnotitie is in oktober gereed. In het Milieu Effect Rapport wor den de mogelijke oplossingen voor dijkverbctering uitgewerkt. Ook worden de effecten van deze op lossingen op de veiligheid, de om geving en de kosten beschreven. Met behulp van die rapportage beslist het bestuur van het water schap uiteindelijk welke keuzes worden gemaakt. Het is de bedoe ling dat het Milieu Effect Rapport in 2005 klaar is. Het waterschap stelt beide rappor ten op in samenwerking met de gemeenten Soest, Ecmnes, Baarn, Amersfoort, Bunschoten, Nijkerk en Putten, Rijkswaterstaat en de provincies Utrecht en Gelderland. Het waterschap wil ook belang hebbenden betrekken bij het op stellen van de plannen. Het gaat om onder andere milieuorganisa ties, het recreatieschap en verte genwoordigers van agrariërs, aan- wonenden en aanliggende bedrij ven. Begin juni 2003 stelt het wa terschap een adviesgroep met ver tegenwoordigers van deze belang hebbenden samen. De adviesgroep kan ideeën inbrengen en de con ceptplannen van het waterschap becommentariëren. Als de plannen gereed zijn, hebben alle belangheb benden de mogelijkheid een in spraakreactie te geven. Mogelijke maatregelen voor dijk verbctering kunnen zijn het opho gen of verbreden van de dijk, het verflauwen van het talud en het verplaatsen van sloten binnendijks. In juni geeft het waterschap een nieuwsbrief uit over de dijkverbe- tcring. Deze wordt verstuurd naar de belanghebbenden in het gebied. De nieuwsbrief is eind juni op te vragen via de website van het wa terschap www.wvc.nl en via tele foon 033 - 43 46 000. Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg Kinder- en ic jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Je kunt bellen over: verslaving seksualiteit geslagen worden Op verschillende locaties heeft de politie maandag een verkeerscon trole gehouden. Voor het niet wer ken van een remlicht, het niet dra gen van de autogordel of een helm werden op de Amsterdamsestraat weg bekeuringen uitgeschreven. Later werden, op de Birkstraat nog eens vijf automobilisten op de bon geslingerd, omdat ze de veilig heidsgordel niet hadden aange gespt. Voor hetzelfde feit werden 's middags op de Banningstraat in Soesterberg twee bestuurders be boet. Ter gelegenheid van de lande lijke voorleesdag - vorige week woensdag - was de bekende kinderboekenschrijfster Mir jam Oldenhave in Soest. Ze kwam voorlezen in de theater zaal van de Brede Bibliotheek. Ze was daar op uitnodiging van de Bibliotheek en de SLAS (Stichting Literaire Activiteiten Soest), die graag vroeg begint met het enthou siasmeren van de liefde voor de letteren en daarom op ruime schaal krentenbollen en sapjes beschik baar stelde. Het publiek bestond uit de kinderen van de bovenbouw van vijf scholen uit Soest (de Des- mond Tutuschool, de Bron, de Driesprong, De Waterinkschool en de Achtbaan) en eentje uit Soesterberg (Wethouder de Haan- school). Ze genoten in twee ron den van de verhalen van deze 'ech te' schrijfster, die bekend is van haar spannende verhalen (wat ook het thema van deze voorleesdag Mirjam Oldenhave luisterde met haar aan wezigheid het 'ontbijtbuf fet' op en las voor uit eigen werk. Foto: Soestcr Courant. was) en daarvan een paar mooie voorbeelden gaf. Op de Buut, ook in Overhees, werd de voorleesdag gevierd met soms wel heel spectaculaire optre dens van mensen met 'gevaarlijke' beroepen als brandweerman, poli tieman, dierenoppasser en zeezei ler. Met de voordeelcheques heeft de Winkelkring Van Weedestraat de Soesters, maar ook inwoners van an dere gemeenten weer op de been gebracht. Gebleken is dat veel consumenten de voorjaarsbonnen verzilveren bij de deelnemende ondernemers. Alle ingeleverde cheques •■•orden in een grote doos gestopt en vervolgens vindt er wekelijks een trekking plaats. Elke week is er een luxe levensmiddelenpakket ter waarde van 75 euro te winnen. Vrijdag mocht mevrouw M. van de Goot de eerste komen ophalen bij Joh. Mets aan de Van Weede straat. Joost Mets en voorzitter Emile Wortmann van de winkelkring reikten de prijs uit aan de gelukkige winnares. Deze week gaat er nog een levensmiddelen pakket de deur uit. Vrijdag vindt de uitreiking plaats. Volgende week heeft de Winkelkring Van Weedestraat een extra verrassing in petto voor een van de mensen die een voorjaarscheque omzetten in een van de vele aanbiedingen. Foto: Socstcr Courant BB! <jO£K ZAAK Steenhoffstraat 9\ tel. 602 8132 In Peru neemt werken met een materiaal dat in de onmiddellijke omgeving voorkomt een belangrij ke plaats in. Klei, wol, verfstoffen, mineralen vormen de basismateri alen. De traditionele vormen wor den door de kunstenaars levend gehouden; de jongere kunstenaars laten zich door de traditie inspire ren tot een geheel eigen vormge ving. De gebruikte techniek voor het maken van de vicuskeramiek is eeuwen oud. De vicuskeramiek wordt in Chulucanas in de provin cie Piuru (Noord Peru) gemaakt. Het gebeurt nog op dezelfde ma nier als in de 4e eeuw voor Chr. De klei wordt met water ver mengd. Dit water is uitsluitend af komstig van bergbeekjes of regen waterreservoirs. Met handen en voeten (zonder draaischijf) worden de voorwerpen met behulp van stenen gevormd. Ook de buiten kant wordt zo bewerkt. Soms wor den daarin nog allerlei figuren ge krast. Daarna worden de vazen en schalen in houtgestookte ovens gezet om langzaam te bakken. De ovens dateren nog uit de pre-inca- tijd. Na het bakken worden ze met traditioneel bereide verf- en kleur stoffen geschilderd. De tekening wordt bedekt met een mengsel van oxiden en planten, daarna worden ze gerookt om de donkere kleur te krijgen. De bedekte delen behou den hun originele tint en worden later met natuurlijke verfstoffen verder ingekleurd. Wereldwinkel, Steenhoffstraat 9A, ^6028132; openingstijden: maan dag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m zaterdag 09:30-17:00 uur. Vrouwelijke ondernemers met een evangelische achtergrond zijn ver enigd in de EVON en deze orga nisatie houdt dinsdag 27 mei een bijeenkomst over acquisitie. Hier over wordt een presentatie gege ven door Dirk-Jan Verdoorn, di recteur van Verdoorn/Storck-Mar- cad Bedrijfstrainers. Introducés en potentiële leden zijn ook welkom op de bijeenkomst, maar dienen 10 euro entree te betalen. De bijeen komst begint om 19:30 uur in Eet- villa Van den Brink aan de Soes- terbergsestraat. Reserveren is noodzakelijk. Opge ven voor de EVON-avond kan via info@a3consultancy.nl Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Ruil 't hier voor een nieuw sieraad of we betalen u de dagwaarde kontant uit. Ook oude merkhorloges ruilen of kopen wij van u in (defekt is geen bezwaar). iSCCN Laanstraat 18, Baarn Telefoon 035 - 541 59 37 "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week zijn het: Judith Verhocks Wouter Broekman Niek den Harder Arend Jan Nieuwland Theo de Weerdt Suzanne Wouter Taal Het jaarlijks terugkerende uitstapje van bestuur en wijkleidsters van het Katholiek Vrouwengilde Soest vond plaats op woensdag 14 mei. Na ontvangst met koffie en gebak scheepten de dames zich, in nostal gische kledij, in twee rijtuigen in. Via de prachtige bui tenwegen van Soest reden de bedreven koetsiers hen van de Lange Brinkweg naar de parkeerplaats aan de Foekenlaan, waar onder het genot van een hapje en een drankje werd gepauzeerd. Het laatste stuk van de rit eindigde bij een van de leden thuis, waar genoten werd van een buffet en gezellig werd nagebabbeld. Foto: Herman van Dam. Mr. Joost van Dam (46) is be noemd tot directeur van de Neder landse Export Combinatie (NEC). Hij was al sinds februari 2000 als waarnemend directeur actief voor de NEC waarvan het hoofdkan toor is gevestigd aan de Soester- bergsestraat. Voorheen werkte hij bij verschillende handelsbedrijven in Australië, China en Amerika. De NEC ondersteunt bedrijven actief bij de vergroting van de om zet internationaal. Het Comité Christen Zakenmen sen Soest organiseert ook dit jaar weer een open ontmoeting met di ner. Dat gebeurt op maandag avond 2 juni in rest. De Soester Duinen, Soesterbergsestraat 188. Gastspreker is prof. dr. A. van der Meiden. Het thema dat hij zal be handelen is: 'Waarden én normen van een vrijbuiter'. Professor Van der Meiden kreeg veel bekendheid als hoogleraar op zowel het vakge bied van communicatie als theolo gie. Hij is een begaafd spreker met veel humor en is op geloofsgebied een Twentse vrijbuiter. Sinds een aantal jaren organiseert CBMC Soest deze avonden onder het genot van een diner en inlei dingen van gastsprekers en ver trouwelijke gesprekken aan tafel. De leden van CBMC Soest nodi gen belangstellenden van harte uit om samen met hen te genieten van het programma. Dat begint om 18:00 uur en duurt tot circa 22:00 uur. De kosten bedragen 40,00 (inclusief diner) per persoon. Men kan zich aanmelden bij één van de leden van CBMC Soest of bij Leen Lievaart, §§06-53188156, e-mail: Srainy.nl@freeler.nl. Voor wie via de kabel luistert naar de radio, verandert er niets. Maar wie thuis niet via de kabel of in de auto op Radio M Utrecht wil af stemmen, moet vanaf 1 juni een andere etherfrequentie opzoeken. Die dag verhuist de provinciale omroep naar 93.1 FM. Alleen de etherfrequentie wordt dus gewij zigd, niet die op de kabel. Voor eventuele vragen hierover kan vanaf maandag 2 juni worden gebeld naar Radio M Utrecht, SS 030-6935566 (8:00-18:00 uur). De medewerkers kunnen inlichtin gen verstrekken en desgewenst het informatiepakket opsturen. Om de wijziging van de etherfre quentie onder de aandacht te bren gen, houdt Radio M Utrecht in de maand juni verschillende acties, waarbij prijzen te winnen zijn. Meer informatie hierover wordt verstrekt in de programma's van de omroep. Voor 2,50 kunnen kinderen woensdag 28 mei meedoen aan de spelletjesmiddag op de Vrije Teu gel. Het kinderparadijs begint er om 14:00 uur mee en sluft het pro gramma van de wekelijkse inloop middag om 16:00 uur af. Bij goed weer worden de spelletjes buiten gedaan, anders zijn ze binnen. Voor meer informatie, 6018136. de ZACHTE KELA SHAGGY TAPIJTTEGELS MET 7 JAAR GARANTIE zijn de waardige opvolgers van de fUICJG alombekende TAPIJTTEGELS Aldus Piet van Heugten. UITSLUITEND VERKOOP IN RENSWOUDE LOS TE LEGGEN TAPIJTTEGELS GEEN GELIJM EN GEEN GESPIJKER Ook bij niet aanschaf van Kela lapijttegels in onze 1000 m2 lapijllegelshowroom worden uw benzinekosten vergoed. Altijd 200.000 tapijttegels voorradig. Reeds vanaf €1,80 p.t. 50x50cm Géén bezotgloon, leggen door gehele lond mogelijk. FABRIEKSWINKEL PIET VAN HEUGTEN verkoop uitsluitend bij zijn tapijtfabriekle RENSWOUDE, Utrechtseweg 4 Bel 0318-571225 j B voor gratis kleureninfo Drie verdachten van een inbraak aan de Eikenlaan zijn woensdag- vond laat aangehouden. De politie was rond een uur of elf gebeld door een 51-jarige vrouw die bij thuiskomst gestommel in haar wo ning hoorde. De politie spoedde zich naar de plek en zag op de Nieuweweg drie verdachten lopen. Twee van hen, een 26- en 56-jari- ge Soester, konden meteen worden aangehouden. De derde, een 20- jarigc Soester, werd later op de Weegbrcestraat opgepakt. Bij hem werden ook goederen aangetrof fen, die uit de woning aan de Ei kenlaan waren ontvreemd. De drie hadden meerdere kamers door zocht en sieraden en een geldbe drag meegenomen. De traditionele haringparty die de Soester Zakenkring elk jaar in sa menwerking met de Soester hore ca organiseert wordt dit jaar ge houden op 27 mei in Hilton Royal Pare, Soestduinen. Om 18:00 uur wordt daar de eerste Hollandse Nieuwe geproefd en daarna zal burgemeester Janssen de 'Ameri kaanse' veiling leiden. Wie het laatste bod uitbrengt komt in het bezit van het tonnetje haring. De opbrengst is dit jaar bestemd voor de 'Vrienden van Daelhoven', die zich inzetten voor allerlei extra voorzieningen in het Soestcr ver pleeghuis. De party wordt gespon sord door vishandel Ruud Smit, wijnhandel Gommers, Heineken Brouwerijen, Hilton Soestduinen, Koninklijke Horeca Nederland en de Soester Zakenkring. Vanavond vindt de eerste van drie nieuwe poëziewandelingen door de Korte Duinen plaats, georgani seerd door de Stichting Literaire Activiteiten Soest (SLAS). Onder weg vertelt de Soester autcur/bio- loog/historicus Hans Kruiswijk biologische en historische bijzon derheden over het landschap en zijn directe omgeving. De rond wandeling begint en eindigt op de parkeerplaats van 'Zonnegloren', vereist stevige wandelschoenen, duurt ongeveer twee uur en gaat door geaccidenteerd terrein langs verrassende paden en fraaie door kijkjes. Aan het begin van de poëziewan deling worden'de verzen op papier uitgereikt, die onderweg door be stuursleden van de SLAS worden gelezen. Aan 't eind van de tocht wordt de deelnemers een versna pering door de SLAS aangeboden. Neem voor onderweg zelf een klein flesje water o.i.d. mee. De voettocht staat open voor maxi maal 15 deelnemers. De start is om 19:00 uur. De vol gende wandelingen staan gepland voor woensdagavond 4 juni om 19:00 uur en zondagmiddag 15 juni om 14:00 uur. Kosten: 5,00 per deelnemer; Vrienden van de SLAS/CJP: 2,50. Belangstellenden kunnen zich op geven bij Boekhandel Van de Ven, ^6012419, fax 6020135, e-mail: info.vandcven@libris.nl. De Klarinet :jp Op zaterdag 21 juni houdt ont moetingscentrum De Klarinet van 10:00 tot 13:00 uur een rommel markt. Daarom zijn de organisato ren nu op zoek naar klein huis raad, spelletjes, boeken, platen, kleding en andere spullen voor de verkoop. Wie iets wil afstaan, kan op door deweekse dagen van 9:00 tot 12:00 uur en van 13:30 tot 17:00 uur de spullen afgeven bij het ont moetingscentrum aan de Klarinet 39. Meubels en witgoed zuilen niet worden verkocht. De Klarinet hoopt dat veel mensen iets zullen afstaan voor de rommel markt. De opbrengst komt name lijk in zijn geheel ten goede aan activiteiten voor 55-plussers. Voor informatie over de rommel markt of OC De Klarinet, kan worden gebeld naar 6023139. /""ELKE WEEK EENN soesterScourawt, ^^IN DE BUS?_^^ Neem een abonnement: 8,75 per halfjaar! tel. (035) 6014152 U betaalt het duurste artikel Soesterbergsestraat 13 Soest-Zuid (035 - 603 55 46) Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Maandag 26 mei Verzekeringsbeambte Warren Schmidt gaat na zijn pensioen op vakantie. Zoals in zijn hele leven is alles tot in de puntjes voorbereid. Desondanks gaan er een paar es sentiële dingen mis, met als gevolg dat Schmidt alleen op reis gaat en ontdekt dat hij zijn hele leven wei nig van betekenis tot stand heeft gebracht. Het arbeidzame leven van de onsympathieke, egoïstische Warren Schmidt (Jack Nicholson) zit erop. De camper staat klaar, zegt zijn vrouw opgetogen. Maar die toekomst lijkt de gewezen as sistent vice-prcsident van een ver zekeringsfirma in Nebraska huive ringwekkend. Als zijn vrouw een poosje later al stofzuigend een fa tale hartaanval krijgt, verzakt Schmidt in assertief zelfmedelij den. De aankondiging van het hu welijk van zijn enige dochter brengt hem in actie. Dit huwelijk moet hij zien te voorkomen. Schmidt pakt de camper en begint aan een lange reis richting Denver. Zijn belevenissen onderweg zijn al net zo teleurstellend als zijn ont vangst. Eenzaam, hoog achter het stuur, heeft hij alle tijd om de leeg te van zijn leven onder ogen te zien. Hij weet alles van verzekerin gen, dacht dat hij de wereld en vooral zichzelf begreep. Dat blijkt tragisch en komisch anders uit te pakken... Langzaam komt Schmidt erachter dat zijn vrouw en zijn werkgever zijn doen en laten be paalden - en misschien ook wel zijn denken. Nu die vaste ankers zijn weggevallen gaat hij eindelijk zichzelf ontdekken. De vraag is echter of hij daartoe in staat is. Ook al blijft Nicholsons Schmidt een onaangenaam mens, aan het eind ontdek je toch dat je hij je dierbaar is geworden. (USA 2002, 124 min.) Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; C3P/65+ 3,50. Reserve ren: maandagmorgen 9:00-13:00 uur, SS 6019577. Meer informatie op internet: artishock-soest.nl. Naast scholen en bewont men dit jaar voor het eei ambtenaren van de gen Soest deel aan Zomers* Dit jaar staan vrijdag 2 (voor scholen en ambte en zaterdag 24 mei (voor nersgroepen) in het tek de actie. Op vrijdag 23 mei om 10:C wethouder Harry Witte op basisschool De Achtbaan meistraat 99). Hij zal hier ficiële start geven voor de Dit jaar doen 15 basisscho de 21, mee aan Zomersch dere deelnemende school in z'n eigen schoolomgevin naast ontvangt elke schoo teriaal en een poster ove vuil. Op zaterdag 24 mei gee geeft om 9:45 uur in wii trum de Smitshof (Smitsv officiële startsein aan de a merschoon voor bevvonersj Om 10:15 uur plaatst hij c 'Tegen zinloos geweld' in i Boekweitland. Deze stra vorig jaar de straatstunq wonnen en daar deze tcg aangeschaft. Het belangrijkste doel van schoon is het verbeteren leef/woonomgeving. Met veilig en gezellig als bela waarden. Met de slogan '1 je buurt' worden scholer ners, instellingen, verenig bedrijven opgeroepen or de handen uit de mouwe ken en iets leuks te bedci de buurt op te fleuren. L heid wordt zo meer dan a aanzien van de straat. Du werken aan een schone, 1 lige en gezellige buurt. M Samen ruimen, samen vit zou het hele jaar door maar écn weekend in krijgt het extra aandacht. Vrijdag 23 mei Op vrijdag 23 mei doen d de basisscholen in Soest/ berg mee. Wegwijzer; Willaertstraa Jack Nicholson in 'About Schmidt'. Zondag 25 mei Elke laatste zondagavond van de maand is Artishock als cultureel café geopend en ontvangt Storm vogel bijzondere gasten, voor een muzikaal avontuur met ongewisse afloop. Gebroeders Kromhout is een Fries/Groningse groep, die geïmproviseerde muziek speelt waarbij concentratie en optimaal luisteren de belangrijkste voor waarden zijn. Herinneringen aan bestaande of herkenbare muziek stijlen smeden zij samen tot een nieuw mengsel dat zij zelf 'totaal- muziek' noemen. Nuchterheid en fantasie krijgen dc vrije teugel bij de fabricage van subtiele weefsels vol klank en rit me, ragfijn verbonden met melo dieën in verrassende patronen. Beweging tussen stilte en geweld, tussen parodie en ernst, licht en donker. Jan Roeper omschrijft de muziek van Gebroeders Krom hout, vernoemd naar de scheeps motoren van die naam, als 'volsla gen associatieve muziek, die net als de films van Tarkovski een vreem de vertekening van de werkelijk heid is'. Voor wie bereid is zich open te stellen en geen behoefte heeft te denken in bestaande categorieën, is een concert van Gebroeders Kromhout een bijzondere ervaring. Hun muziek trekt als een film door het hoofd van de luisteraar. In 2000 behaalden de heren de fina le van de Dutch Jazz Competition, waar zij - overigens geheel naar de smaak van de Gebroeders Krom hout - niet als winnaar uit de bus, kwamen maar Paradiso wel op zijn kop wisten te zetten. Dit jaar wer den zalen als Paradox (Tilburg) en SJU (Utrecht) op hun adembene mende non-stop improvisatie ge trakteerd. Critici beschreven hun concerten als 'muzikaal spektakel vol verrassingen' en als 'huivering wekkende improvisaties bij Ives'. Bezetting: Fons Sluijter - tapes, orgel, piano en cello; Peter Piek - slagwerk, zang/stem, mondharmo nica; Jan Roeper - drums, piano, orgel, analoge/digitale scratch machine. Aanvang: 20:30 uur. Entree: 3,50; leden 2,50. var ook bi weten? Kijl Iv Gebroeders Kromhout. De Derde Kamer h< week donderdag in Fusions onder leidii Jacobs gedebatteer* ligheid en criminal panel bestond uit twe Kamerleden - CDA' Cörüz en Aleid Wol! PvdA - en het Soest* teraadslid Karei var de WD. Laetitii (Tweede Kamer V1 pp het laatste mom verstek laten gaan i.v beraad over de kabii tie). Gezien dc actualiteit derwerp hield de org De Derde Kamer re een volle zaal. Kennc veel Soestcr burgers nc relatief goed veiligl want de zaal was ma meer dan de helft g kwamen er uit het aa bliek kritische maar oc tende geluiden over c in hun buurt. De panc het unaniem met elk; ook de hulp van de burger om onveilige melden onmisbaar is

Soester Courant | 2003 | | pagina 8