m 'RÓC is een kindje van me geworden' f Open dag zondag 1 juni Better Bodies Soest Word lid en bespaar 75 euro Unieke tocht op le zomerdag ontvang bij inschrijving een sportpakket win een ATB Better Bodies Soest mekrant Uw goud is geld waard SCHRAVEMADE B.V. Afrika op Baarnsch Lyceum Witte veilt kinderschilderij voor War Child Vondellaan BEVEILIGEN? PROVAK CEELEN NVM. nde wolken e fietsboot tplatform? tfederatie! isen Nelleke Streefkerk neemt afscheid van De Amerlanden SOOS Tien kilometer op allerlei fietsen Tentoonstelling Taalstage ROC Verhalen uit de praktijk Morgen op Oude Ambachtenmarkt Zorg+journaal van Thuiszorg nodigt u van harte uit op de Open dag van zondag 1 juni a.s. Op deze dag zijn er diverse demonstraties van spinning en aerobics. Onderstaand schema geeft u een overzicht van ons programma! U kunt natuurlijk ook gewoon vrijblijvend naar binnen lopen voor informatie of rondleiding. Onder het genot van een drankje leggen we u graag ons All-In concept uit. Bovendien maakt iedere bezoeker kans op een ATB. Reden temeer om een bezoekje te brengen. Graag tot ziens op 1 juni bij Better Bodies te Soest! Programma Open dag 1 juni Weteringpad 120 (hoek Koningsweg) 035-6016000 PAGINA 6 iWONINGEN gezocht, sding: gratis een huur- xatie bel voor een vrij- id kennismakings- ek tel. 030-2144346 of op www.rentahouse- je.nl DIVERSEN VERKCURSUS. Bijlesssen. ileiding bij het schooi en schoolproblemen, ramei, 035-6017089. diverse relaties zoeken WOONHUIZEN en/of I elpanden. Wilt u uw wo- en/of winkelpand verko- Neem dan contact op Van Breukelen, Vastgoed j jsurantiën, Koninginne- 40, tel.6017962. ide gebruikte FIETSEN. 1 sshop Soesterberg, Ra- ïakerstraat 17, tel. 0346 - I5 64.i ir TAPIJT (op voorraad), dijnen, etc. Michel tveld Woninginrichting, tuwstraat 13, Soest. Tel. 5-5238324. Openings- en: ma. 13.00-18.00; vrijd. 00-18.00 en 19.00-21.00; 10.00-17.00 of op af- •aak. deze wil ik vele mensen DANKEN, dit naar aanlei- ig dat ik voor de 25e keer avondvierdaagse heb ge-, jen, zeker het gemeente-' istuur van wie ik het eldje kreeg. Dineke 't Lam NVM i het zonnedek van de ft de afgelopen weken wezen. De fietsers die weken ondanks de gen, de fietsboot over iet Eemmeer namen, ren dat de luifel op de n prima bescherming ie losse regenflarden, onnedek' is het weid ser het ruime Eemland id door de spannende aties. En als het dan dan maken de regen- het water van de rivier ine kringen. De water- iden de regen van zich rte ervaring: varen op ens de regen, de verwarming aan, n. De bemanning ser- wenst een lekkere kop >m, dankzij de aanpas- de fietsboot deze win ing, is de toeristische jver de Ecm en het ook tijdens dagen met comfortabele manier geworden, waardoor chtje tussen de buien /orden verlengd. I 14 juni vaart de fiets- idicnst alleen op woens- erdagen en zondagen, ini t/m 15 september etsboot de lijndienst uit iagen per weck. Op de ww.eemlijn.nl en in de rkrijgbaar bij o.a. de mersfoort, Baarn, Bun- luizen, Nijkerk, zijn de erde vertrektijden en te vinden. Hollandse een typisch Hollands dschap: niet te versma- tikel 'Harry Witte is niet zwembadwater' (Soester 21 mei j.1.) kwam o.a. de ïreniging 't Vliegdorp ter 3emeld werd dat de club ling had gekregen om het ld te gebruiken voor trai- n voor de jeugd, en dat ct was dankzij de bemid- van het Sportplatform at laatste is niet juist. Het jortfederatie geweest die ïiddelende rol heeft ge- Excuscs! Redactie WOENSDAG 28 MEI 2003 SOESTER COURANT PAGINA 7 lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven lS fo-sonderfoud g Slap§»~-~ TEL. 035-6019954 'Jammer dat 't zo afloopt. Dat geeft toch een beetje het gevoel van: ik heb de klus niet ge klaard.... Het leven ziet er zo heel anders uit dan een paar jaar geleden. Ik heb ook lang geaarzeld of ik op deze manier afscheid moest nemen. Maar het is toch wel goed om een duidelijke streep te zetten, voor al die mensen met wie ik zo lang heb samengewerkt.' Nelleke Streefkerk neemt op 4 juni om gezondheidsredenen voortijdig afscheid als regiodirecteur van ROC de Amerlanden in Soest (waaronder overigens ook Baarn en Bunschoten ressorteren). Ze was al lange tijd uit de running. 'Het gaat nu best aardig met me, maar de nabehandeling is toch heel intensief en kost me heel veel ener gie. Jammer, want ik had het graag anders gewild.' Nelleke kan bogen op een heel bij zondere loopbaan in het Soester onderwijs. Ze stond de laatste ja ren aan het hoofd van het ROC de Amerlanden - simpel gezegd: het volwassenenonderwijs voor bui tenlanders/nieuwkomers en voor Nederlanders met een opleidings achterstand. Vanaf de oprichting van het ROC was ze al adjunct directeur, zoals ze dat daarvóór ook was bij Trema '87, zoals het centrum voor basiseducatie in Soest heette voordat het opging in het ROC. In de jaren daarvoor was ze als docent nauw betrokken bij het project Alfabetisering en Edu- catieve Activiteiten in Soest, de j voorloper van Trema, en ook dat I was weer een gevolg van haar werk I als lerares 'Nederlands als Tweede Taal' waarvan de start lag bij de I Volksuniversiteit). Daar gaf ze 26 jaar geleden al Nederlands aan zo- I wel 'geboren' Nederlanders als aan j buitenlanders die hier naartoe ge- komen waren. Nelleke is dan ook iemand met een enorme 'internationale' erva ring in Soest. Vanuit haar bijzon- l dere achtergrond en haar enorme betrokkenheid spande ze zich van af het begin in voor de opvang van wat destijds nog 'gastarbeiders' I heetten. In de mavo Soest gaf ze lessen Nederlands- en wat later uitgroeide tot maatschappijleer of maatschappelijke oriëntatie. Ze combineerde dat met haar 'gewo ne' baan als lerares Nederlands (plus aardrijkskunde, plus geschie denis, plus biologie, plus seksuele voorlichting, plus rekenen) aan de Technische School in Soest - in middels opgeheven - zoals ze dat later ook aan de SoSa in Utrecht deed, de HBO-opleiding Sociale Dienstverlening. Draai gevonden Een carrière in het onderwijs, dat stond destijds wel vast toen ze aan de kweekschool in Dordrecht de (hoofd)akten haalde. Van meet af aan was echter ook duidelijk dat ze liever doorkoerste naar het voort gezet onderwijs. Eerst gaf ze les in Utrecht, later -vanaf 1970 - in Soest, waar ze na haar huwelijk kwam te wonen. In Soest vond ze haar draai, zoals niet alleen blijkt uit haar onderwijsloopbaan, maar ook uit een indrukwekkende hoe veelheid vrijwilligersfuncties, waar aan ze naast haar gezin een groot deel van haar vrije tijd offerde. Zo was ze betrokken bij het kerken- werk van de Emmakerk en jaren lang secretaris van Artishock; ze was rechtstreeks betrokken bij de oprichting van de Derde-Wereld- groep Soest, stond op de kandida tenlijst van Progressief Soest voor de gemeenteraad, zat in de pro grammaraad van Radio Soest, was jarenlang vice-voorzitter van de Commissie Minderheden (van de oprichting tot de opheffing, waar van ze voorstander was omdat de zaak 'geen aanwijsbaar nut' meer 'had) en is nog altijd voorzitter van de Stichting Literaire Activiteiten Soest, Hoewel ze haar woonplaats inmid dels heeft gevonden in Bosch en Duin voelt ze zich in veel opzich ten nog altijd volop 'Soesters' en ze volgt de ontwikkelingen op al de genoemde terreinen nog altijd met grote betrokkenheid en be langstelling. Er zijn heel wat Soes ters die aanzienlijk minder maat schappelijk actief zijn terwijl ze blaken van gezondheid.... Fusie na fusie De schaalvergrotingen in het on derwijs, die ook het volwassenen onderwijs zeker niet zijn voorbijge gaan, heeft ze de laatste jaren niet voortdurend met vreugde onder- - gaan en waargenomen. 'Ik heb zo als je ziet fusie na fusie meege maakt, en het eind is nog niet in zicht. Nu gaat ROC de Amerlan den binnenkort weer samen met ROC-Utrecht. Het biedt de cursis ten wel steeds meer mogelijkhe den, maar het wordt allemaal zo vreselijk groot...' Met de lessen Nederlands aan anderstaligen was het in het begin behoorlijk 'pion ieren'. 'We hadden nauwelijks ma teriaal; je werkte meestal maar met wat' kopietjes. De inzichten zijn ook veranderd sinds die tijd. In het -- begin gold vooral het adagium 'spreken is zilver, zwijgen is goud'. Dat betekende dat de cursisten hun mond moesten houden tot ze behoorlijk Nederlands konden spreken. Later rijpte het inzicht dat je met spreken juist zo vroeg mo gelijk moet beginnen. We hebben tegenwoordig wel een prachtige methode: 'Nieuwe Buren'. Je zou verwachten dat het resultaat steeds beter zou zijn, maar dat is af en toe toch best een teleurstelling ge weest. Dat heeft natuurlijk ook te maken met de vooropleiding en de studiehouding van de cursisten. Ik wil daar niet negatief over zijn. Feit is dat er bij de inburgeringscursus veel te weinig taaiuren zijn opge nomen. Het is wel iets verlengd, maar er verandert nog niet veel...' Waar ze wel een heel goed gevoel over heeft zijn de taaistages, waar mee ROC de Amerlanden-Soest al jaren geleden is gestart. 'Dat wordt nu eindelijk gezien als een essen tieel onderdeel van de cursus, net als maatschappelijke oriëntatie. Ook met de cursistenbegeleiding liepen we voorop in Soest. Ik ben daar nog altijd trots op, en ook met de aandacht voor de Neder landers. Politiek was het een poos je 'uit' om wat te doen aan de ach terstanden van autochtone Soes ters. Engels voor Nederlanders werd bijvoorbeeld als luxe be schouwd. Ik ben blij dat het toch Nelleke Streefkerk. Foto Soester Courant. Op zaterdag 21 juni wordt hier in Soest een unieke tocht geor ganiseerd. Om 11:00 uur zal wethouder Bert Krijger het startsein geven op de parkeer plaats van sporthal Beukendal. Daarna kunnen mensen op al-i lerlei verschillende fietsen deelnemen aan deze tocht die over zo'n 10 km gaat. Ook zal de geheel nieuwe freelxx inge zet worden. Aan iedereen is gedacht. Laten we I beginnen bij de kinderen die net zo'n 10 km zelfstandig kunnen fietsen. Een leuke tocht en trai ning. Sommige ouders hebben zo'n kinder-aanhaak fiets. Dat mag natuurlijk ook! Ook per eigen skelter kan men mee doen, mits I men deze afstand aankan. Voor kinderen van 10 of 11 jaar zijn er I een paar driewielligfietsen te leen. I Voor alle kinderdeelname geldt I wel dat er een begeleider bij aan- I wezig moet zijn, vooral omdat de I kinderfietsen zo laag bij de grond I zijn en toch in het grote verkeer f deelnemen. I Voor mensen die van een uitda- I ging houden is er de freelxx. Dat is een soort dubbel-stepje, waar- I mee men vooruitkomt door een I soort ski/snowboard-beweging te I maken. Het is een techniek die wel aan te leren is, maar best moeite I kost. Als men de techniek beheerst kan de freelxx wel tot zo'n 20-25 I km/uur!! Er zal een aantal van deze freelxx-en te leen zijn! I Voor de categorie 'keuvelfiets' zijn s er een paar duo-fietsen en side-by- side fietsen te leen. Dat zijn twee fietsen naast en aan elkaar. Deze fietsen worden vooral gebruikt om mensen met een beperking ook de kans te geven mee te doen. Kan vader of moeder, kind of buur niet (meer) goed (zelfstandig) fietsen, om welke reden dan ook, dan kan men zich inschrijven op zo'n dub bele fiets. De begeleidende per soon heeft het heft in handen, de ander kan desgewenst wel of niet fietsen en zo dus tussendoor uit- Lokaal Comité Europees jaar van mensen met een handicap rusten. Omdat de beide fietsen naast elkaar zijn bieden zij de kans zijn en een 'bezemstepje' meegaan. Op moeilijke punten (kruisingen of heuveltje) zal begeleiding aan wezig zijn en verder is de route zo uitgekozen dat het gemakkelijke en brede paden of wegen zijn. Bij het pauzepunt kan men even zitten en genieten van een gratis drankje, waarna de terugtocht weer aange vangen kan worden. De organisatoren - Aangepast Sporten; het Lokaal Comité Soest en de firma Meyra - willen met deze tocht de Integratie tussen va lide en anders-valide mensen be vorderen, dit in het kader van het Europese Jaar van mensen met een handicap of chronische ziekte. Meer informatie op www.langziek.nl, bij de fietstocht. Daar staat ook een overzicht met te leen. Wie zelf een bakfiets kan bemachtigen kan natuurlijk mee doen en deze comfortabel vullen met iemand die niet zelf kan fiet sen. Mensen die niet kunnen fiet sen maar zelf een scootmobile of snelle elektrische rolstoel hebben kunnen ook mee doen. Een gezel lig uitje in de frisse buitenlucht! U snapt wel: voor iedereen die lol heeft in het 'fietsen' of 'mobielen' van tien kilometer is er een moge lijkheid. Gratis De tocht wordt gratis aangeboden door de medewerking van de vele leveranciers die het materiaal be schikbaar stellen en door de firma Meyra die de sponsoring op zich neemt. Wel wordt van de deelne mers gevraagd zich zo spoedig mogelijk op te geven, want het is een ingewikkelde organisatie om al dat leenmateriaal uit heel Neder land hier heen te krijgen! Het startpunt is bij Sporthal Beu kendal, bij de nieuwe rotonde dus. Om 11 uur zal wethouder van 'welzijn' Bert Krijger het startsein geven, waarna begonnen kan wor den aan de tocht. Ieder krijgt een plaatjes van het leenmateriaal en routebeschrijving mee. In verband de freelxx. Wilt u meedoen, heeft met aanpassingen die misschien u nog een fietsmogelijkheid die gedaan moeten worden aan het hier niet genoemd is, of heeft u vragen, bel gerust met een van de organisatoren van deze tocht, Mar lies Bouten, 82 035-6029805, of e-mail: info@aangepast-sporten.nl. tot een gezellig praatje. Er zijn ook al een aantal aanmel dingen binnen van mensen (uit het hele land) die met eigen aangepast materiaal meedoen, zoals de drie- wie fiets, (zelfs een opvouwbaar model!), driewielligfiets en de handbike. Voor mensen die in een (handbe- wogen) rolstoel mee willen doen aan deze tocht is er de 'rolstoel transportfiets' De rolstoel wordt voorop 'ingehaakt', zodat deze al het uitzicht geniet. De fietser moet natuurlijk wel flink trappen, maar ach.... na vijf kilometer is er een pauzepunt. Mogelijk is er ook een fiets met een kuipstoeltje voorop leenmateriaal is het 'terrein' reeds om 10 uur bemand. Gedurende de hele route zal tech nische ondersteuning meerijden, een freelxx-instructeur aanwezig De freelxx is te leen tijdens de tocht. De rolstoeltransportfiets: een uit komst. Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Ruil 't hier voor een nieuw sieraad of we betalen u de dagwaarde kontant uit. Ook oude merkhorloges ruilen of kopen wij van u in (defekt is geen bezwaar). A*PCN iSCCN Strijdbaarheid Haar strijdbaarheid kwam haar goed van pas in al die jaren dat er voor voorzieningen als Trema '87 geknokt moest worden. 'Geld mocht het allemaal niet kosten. Daarom waren de docenten ook allemaal vrouwen; die waren aan geleid op declaratiebasis. Was je ziek, dan kreeg je geen geld. En als je zag hoe we destijds gehuisvest waren... Daarom waren we uitein delijk, na al die jaren van zwerven door Soest, ook zo blij met het Orlando-gebouw.' Terugkijkend kan ze vaststellen dat ze al die ja ren met plezier heeft gewerkt. 'Ik heb me altijd met het beleid be moeid. Die strijdbaarheid kon ik hier heel goed kwijt, maar er is veel tijd en energie in gaan zitten. Daarom is het ook een soort kind je van me geworden...' Nelleke Streefkerk neemt op woensdag 4 juni afscheid van ROC de Amerlanden-Soest. Dat ge beurt met een receptie in het Or lando-gebouw aan de Di Lasso straat 65, van 16:30 tot 18:00 uur. Iedereen die haar daar nog een keer de hand wil drukken is van harte welkom. Laanstraat 18, Baarn Telefoon 035-541 59 37 Op woensdag 4 juni is van 10:30 tot 12:00 uur bij ROC De Amer landen, Di Lassostraat 65, de ten toonstelling Taalstage te bezichti gen. In het cursusjaar 2002-2003 is een aantal cursisten, die bij het ROC Nederlandse taallessen volgt, op taalstage geweest. De stagiairs hebben gewerkt bij peuterspeelza len, winkels, garage, verpleeg- en verzorgingshuizen, PTT enz. Tijdens deze taaistages hebben de cursisten geleerd de Nederlandse taal buiten de school in werksitua ties te gebruiken. De meeste sta giairs hebben hun stage met veel enthousiasme gedaan en als waar devol ervaren. Bij het ROC heeft men kunnen constateren dat deze cursisten zelfverzekerder zijn ge worden om Nederlands te spreken. Tijdens de tentoonstelling zullen de stagiairs de stagebegeleiders, de medecursisten, docenten en andere belangstellenden over hun ervarin gen vertellen. tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 Na een aantal aardrijkskunde lessen op het Baarnsch Lyceum over Afrika konden leerlingen van de tweede klas kennisma ken met iemand die daadwer kelijk hulp verleent in de Der de Wereld. Dat is Atty Hammer, oud mede werkster van Artsen zonder gren zen en oprichtster en directrice van de Stichting Sibusiso. Met enthou siasme vertelde zij vorige week over haar werk aan de voet van de Kilimanjaro in Tanzania. In haar centrum komen verstandelijk ge handicapte kinderen, die in Tanza nia weinig mogelijkheden hebben om zich met hun beperkte capaci teiten te kunnen ontwikkelen. Dit vanwege het taboe dat rust op ge handicapten. De kinderen worden helaas verborgen gehouden gezien de schande voor de ouders. De stichting Sibusiso streeft naar acceptatie van deze gehandicapte kinderen door de lokale samenle ving. Dit doet ze door speciaal onderwijs te geven aan de gehan dicapte kinderen en de familiele den (sociale) begeleiding te geven. Ook worden er contacten gelegd tussen deze families en de dorps leiders. Dat was in het kort het thema waar Atty Hammer over sprak. Dat een deskundige met een gro te staat van dienst op het Baarnsch Lyceum de praktijk kon toelichten, was te danken aan de docent aard rijkskunde, mevrouw Peri. Ouders van de kinderen die in het centrum verblijven, moeten een fi nanciële bijdrage leveren. Verder doet de stichting aan fondsenwer ving en wordt ze gesponsord door organisaties en particulieren. Ook zijn er inkomsten uit Kigongoni Lodge. Dat is een hotel voor toe risten dat op het terrein is gelegen. Voor meer informatie: www.sibusiso.com Tijdens het Cultuurfestival op 10 mei jl. hebben 30 kinderen, onder leiding van kunstenares Willemien Bellaart, een prach tig schilderij gemaakt in de Brede Bibliotheek. Het schil derij is tijdens de afsluiting van het festival op het Raadhuis plein getoond en vanaf dat mo ment kon men een bod uitbren gen. Dat kon door een bodbriefje in te vullen of door een bod te doen via de website van de Brede Biblio theek of van het CuItuurPunt- Soest. Het schilderij zou vrijdag 16 mei naar de hoogste bieder gaan, maar er is besloten om de veiling te verlengen. De veiling zal nu plaatsvinden op Hemelvaartsdag (morgen) tijdens de Oude Ambachtenmarkt. De veilingmeester, wethouder Harry Witte, zal om 11:30 uur het schil derij gaan veilen. Het startbedrag is gezet op 250 euro. Het kunst werk is tot woensdag 28 mei te bezichtigen bij Albert Heijn aan de Van Weedestraat en op de ochtend van de Oude Ambachtenmarkt bij de ingang van de hooiberg op het terrein van de boerderij van Van de Grift, Kerkstraat 19. War Child zet creatieve middelen in die bijdragen aan de gezonde, geestelijke ontwikkeling van oor logskinderen. Zodat zij spelender wijs leren om uiting te geven aan opgekropte emoties. Samen weer leren lachen en hun eigen talenten kunnen ontdekken. Zodat zij op groeien tot evenwichtige volwasse nen, die bij kunnen dragen aan de vreedzame toekomst van hun land. De opbrengsten van de veiling gaat in zijn geheel naar dit belangrijke doel. Met een bod op het schilde rij steunt men de activiteiten van War Child. Net tachtig jaar geleden start de nieuwe wijk in dromenland: Da Costa en De Genestet, Van Lennep ende Hildebrand. Als de gemeenteraad van toen de lanen in de namen doopt, als in het hart van al dat groen ook Vondel zich geborgen hoopt, dan weet geen mensch nog wat er lonkt. Hij zwaait naar elke auto toe, gaat gauw naar buiten kijken hoe een wagen zonder paard fraai ronkt. Maar ziet, de stad barst uit haar voegen en als Zij voordringt roept hij trut. Ach arm, de Vondellaan maar zwoegen, ons autootje tot stok èn stut. Oh, doen wij dommer dan de dieren, de kievit kuift over het gras, die wars van al onze manieren. Oké, wij hebben dubbel glas. JanM. Stichting Thuiszorg Eemland stuurt alle inwoners van de regio Eemland de tiende editie van het Zorg+journaal. In dit magazine, oplage 90.000 exemplaren, geeft TTiuiszorg Eemland een compleet overzicht van haar dienstverle ningspakket, dat bestaat uit thuis zorg, consultatiebureau, voedings voorlichting en dieetadvisering, maatschappelijk werk, servicedien- sten-aan-huis, uitleenservice en thuiszorgwinkels. Sinds 2001 is een aanbod van vijf tien servicediensten ontwikkeld, dat is bedoeld om mensen zo lang mogelijk zelfstandig thuis te kun nen laten wonen. Ook mantelzor- gers hebben er baat bij, omdat bij voorbeeld de kapper, pedicure, was- en strijkservice en maaltijd service bij de mensen aan huis ko men. Leden van Thuiszorg Eem land kunnen tegen een contributie van 10 gebruik maken van deze diensten. In het jubileumnummer van het Zorg+journaal wordt verder, aan dacht besteed aan servicediensten die deze maand nieuw in het pak ket zijn opgenomen, zoals de schoonheidsspecialiste aan huis, de opticien die is gespecialiseerd in slechtziendheid en vakantiereizen onder verpleegkundigè begelei ding. Verder de introductie van het vitaminespreekuur, een ogentest voor thuis en vele handige tips en adviezen. Nieuwe leden ontvangen een gra tis crisisenvelop en een eerstehulp- verbandtasje ter waarde van 5,70. Bij het Zorg+journaal wordt ingesloten de Zorgbrochure 2003/ 2004 met daarin informatie over het totale dienstverleningspakket van Stichting Thuiszorg Eemland. Het Politiekeurmerk veilig Wonen® is er voor iedereen. Of u nu eigenaar of huurder bent van een bestaande woning of een nieuw te bouwen huis of flat. U kunt inbrekers vóór zijn door uw woning aan te (laten) passen aan de eisen van het Politiekeurmerk veilig Wonen®. Advies hierover kunt u bij ons in de winkel maar ook bij u thuis krijgen. Montage verzorgen wij desgewenst maar kunt u ook zelf doen. Meer weten? Kijk dan eens op www.politiekeurmerk.nl of maak een afspraak met Joop van Slooten of Ivar Lambert, de preventieadviseurs van PROVAK. soest@provak.com of 035-6026900 Soesterbergsestraat 4 Soest Workouts 1 juni 10.00-11.00 uur Bodypump release 11.00-11.30 uur Spinning 11.30-12.00 uur Steps 12.00-12.30 uur Bodypump 12.30.13.00 uur Streetdance 13.00-13.30 uur Spinning 13.30-14.00 uur Bodycombat 14.00-14.30 uur Bodybalance 14.30-15.00 uur Streetdance 15.00-15.30 uur Bodypump 15.30-16.00 uur Balance en stretch

Soester Courant | 2003 | | pagina 7