R.OUDïg Verhuur I a RADL0 MEDISCHE DIENST iPRIKBORD t Galerij der kampioenen Woensdag is juni 2003" PAGINA 18 SOESTER COURANT PAGINA 79 Dierenlief Dierenleed 'Burgerlijke stand' 11 KERKDIENSTEN UUR ierla Sepp \J n u Geslaagdei^^j \SPULLENHULP De lopers van de week Muziek in Utrecht Klachten bezorging Soester Courant MAG AZIJN VERKOOP* VERKOOP - VERHUUR - REPARATIE VAN GEREEDSCHAPPEN EN MACHINES VOOR DE VAKMAN EN DE DOE-HET-ZELVER. Water stofzuigers. Rioolontstoppers. Parketschuurmachines. Behang-afstomers Hogedrukreinigers. Betonboormachines. Etc. GEOPEND: Ma. t/m Vr. 07.00 -17.00 UUR Industrieweg 37b, 3762 EH Soest Tel: (035) 601 95 89 Amivedi, ©035-6015493; VERMIST: Poes, zwart-wit, dun, kaal bij kin, Irisstraat (Baarn). Poes, zwart-wit, opvallend snorre tje, Amsterdamsestraat (Baarn). GEVONDEN Cypers kater, jong, grijs-bruin, dik ke staart, Groen van Prinsterer- straat. Zwart konijn, Apollo (Soester- berg) Poes, jong, grijs, bef achterpoten snoet wit Galjoen (Baarn). Tamme rat, grijs-wit, Fresiastraat (Baarn). band College jöter leerlingen) n het publiek bleef van begi ;t eind geboeid. Heel goej Lild waren de komische bijrol ie uitblonken door een uitsti timing. Ook de muzikalj eiding van een koortje vei e lof. Een eervolle vermei verdiende ook het decor, di »oed aansloot bij de vormgi /an het theater en de opboin iet stuk. Technische begelei licht en geluid waren uitsti verzorgd. publiek ging tevreden hui: :s en liet dat merken door iurig en hartelijk applaus. Hi ïopen dat we 'de Droom' zullen terugzien in het Cal theater. pO, theoretische leerweg pel van Altena, Gülnur Ari- lndira Bade, Dominique Bee- f Anton Beerthuizen, Aziz Be- Karima Belarbi, Marijke iiam, Sandy Bokhorst, Step- ijde Bruin, Roxanne van den LJuliette Dijk, Bruce van Dijk, rja El Mariaoui, Inas Fail, Zey- Gület, Matthea Hartzuiker, j ktte Henstra, Robbert Hessing, Idy de Hiep, Angela Hilhorst, Hoogeboom, Esther Hout- k Ciawar Khandan, Marloes Test, Jjnne Kniest, Lynn Koot, Bram Xt, Amanda de Kruijff, Daan Ijer, Daisy Kuiphof, Thomas irweij, Jasper Lammertink, jiijn Leendertse, Mike Maas- Nils van Megen, Anoeska bezen, Melahat Polat, Peter 'aan Tuin, Erwin Post, Karin iRenswouw, Ferry van Soest, balie Sterenborg, Manon Ver- Ms, Liesbeth Volkers, Rick van llpen, Pim Welsch, Jasper Wil- asen, Asiye Oan. |vo flantal Kok kringloopcentrum De Schans 20 3764 AX Soest Tel. (035) 601 87 30 E-mail: spullenhulp@spullenhulp.nl Zie ook: www.spullenhulp.nl i:hmed Ali, Donata van Luc von Ifertheld, Marcel Beckers, Myrthc jon, Jos van den Brakel, Cedric 1 hn Briemen, Marie-Jos, Broeck- Aan, Ronald Bunnik, Eefje Calis, J pap Dekker, Sanne Delfgou, Den- l ';is Diemers, Saskia Eichholtz, „arin Glezer, Joëlle de Goede, llarloes Grift, Daniël van Harten, piristine van Heijst, Leonore Hor- Jtung, Anneke Jongbloed, Michiel Keijsers, Marjolijn Kluck, Jeroen Jkooij, Frédérique Kuiper, Marieke jïde Lange, Laura Lecluse, Babette PLeertouwer, Fenna van Lint, Ma- rrije van Logtenstein, Eline van liuijn, Ellen Mout, Vincent Musch, lUexander Möllenkramer, Sophie LNauwelaerts de Age, Stephanie iwieves, Irene Nuver, Esther Oost- Heen, Erwin Reijnders, Michiel •jliesmeijer, Michael Riethoff, Kim loest, Laila de Rooij, Bauke Rot- nan, Gert-Jan Smit, Pauline imit, Mariëlle Stolze, Brian Vaes- en, Ilse Vaessen, Tim Valkenet, llichael van 't Veen, Niek Verlaan, sther Verresen, Bas Versloot, Eli- e Verwijs, Susanne de Visser, helly Visser, Mieke Wenneker, mine van der Werf, Dorine 'estra, Maaike Willemse, lerya Yildirim, Yaltin Yilmaz. Vwo Joost Avezaat, Menno Bokdam, Jeroen Hanekamp, Marsha Hol- warda, Peter Janssen,Gert Koot, Tom Kraak, Esther Lievaart, Irene Lievaart, Vincent van de Poll, Lot te Stals, Marlies Swart, Bram de Vries, Thijs Wingelaar, Eveline Woertmari. Het Baarnsch Lyceum Havo Rianne Blaauwgeers, Kim van der Bijl, Peter van den Deijssel, Eve lien van Duinkerken, Robbert Faase, Yigal van Gelderen, Vin cent Herfst, Monique van der Hoef, Wies Jansen, Renée Kaats, Eelke Kouwenberg, Bernt van de Loo, Sjoerd Martin, Pauline Meij- wes, Jasper Neeleman, Daphne Noordhoff, Pim van den Üulft, Jaap Oostinjen, Margo den Ouden, Koen Peters, Sebastiaan Schuurman, Nicki Spijker, Reinier Sijtsma, Allard Vat, Noor Ver- steegh, Margo de Vries, Lisanne van Wanroij. Vwo Paul van Alphen, Hayo Baarspul, Anne Borrie, Alexandra Bos, Ma rieke van Delft, Renske Derksen, Annika Drion, Marcha Ghurahoo, Carl-Jan van der Heide, Annemie- ke Hereijgers, Michiel Heijmans, Pieter Hoebe, Maarten Hoogen- doorn, Claire van Houdt, Marieke Jansen, Liesbeth Janzen, Jorn Kor net, Paul Lammertsma, Onno Louis, Thijs Maalderink, Jeanne- Marieke Majoor, Freek Meeuwes, Barbara Muller, Tatiana Nicholls, Elsemieke Otters, Tim Vaessen, Frédérique Verweij, Wendele van de Wiele, Kim Witte. niël van Bendegem, Rianne Bij waard, Koen ten Brincke, Marieke Buijs, Peter van Dijk, Tristan van Doorn, Manon van Foeken, Frank van de Grift, Sander Hilhorst, Charlotte Jacobs, Michelle Krol, Alicia Kruithof, Christiaan de Lange, Robbie van der Leeuw, Maarten Manjoero, Elian Noordanus, Milou van Ooijen, Romy van Rouwendaal, Delbrien Sharif, Tom Steenman, Kim Sukel, Jakolien van Summe- ren, Merel Veenendaal, Sjors Veenendaal, Leana Venus, Ray- mond Wassenaar, Kirsten van We gen. Mavo Tim Fugers, Fieke Versteegh. Meerwegen Scholengroep/ Keistad College Handel en administratie Mohamed Bellechhab, Bart de Bruin, Ahmet £etin, Robby van Dinther, Madong Hu, Hans Koe nes, Leonie Koster, Ronald van de Kuit, Mutlu Oktay, Fatih Önder, Darihl de la Parra, Saskia Tupker, Juliëtte Visser. Verzorging Melehat Baskaya, Rebecca Be- rendse, Sandra van Brummelen, Zeynep Ceylan, Susan van Dorre- stijn, Najat El Hamdioui, Iwana Muljokarno, Shahab Nadali, Patri- cia Snider, Amanda van Tricht, Funda Venhuizen. Techniek Dcnnie van Buuren, Patrick Chris- tiaans, Pascal Deijs, Michel van den Deijssel, Bas Dolstra, Dirk Esquilin, Nicolas Huil, Johan Keetbaas, Rolf Latoy, Jasper Poot, Dennis van Rouwendaal, Jasper Sax, Richard van Schaik, Tjitse Sijtsma, Frank Wessel, Ugur Yal- vac. Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) Periode: 4 t/m 11 juni 2003 GEBOREN: Eric Everhard, zoon van J.J. Over- duin en A.W. van Schaik. - Gianni Wilhelmus Theodorus, zoon van P.G.W.M. Hilhorst en M. de Zoe te. - Marvin, zoon van J. Lubber- sen en S. Phimwong. - Bohdi, zoon van R. Fugers en I. Lopez van Leijden. - Mathilde, dochter van D. Smaling en M. Beentjes. - Floris Anton Maarten, zoon van J.H.W. Markus en A.M.A. Niehoff Werning. AANGIFTE HUWELIJK/ PARTNERSCHAP: Remko Antonius Blankenstein en Celia Mignon Schmitz. - Patrik Franciscus Jacobus Kleinegris en Olga Gerritsen. - Job Lubbersen en Saowarod Phimwong. - Ri chard van Dunschoten en Angela Gerarda van der Span. - Johannes Jacobus Maria Rombout en Mar- garetha Elisabeth Janmaat. WLTREKKINGHUWELIJK/ PARTNERSCHAP: Jan Gerard Nico Jansen en Marga- rita Catharina Maria Kuulkers. - Axel Eric Kohier en Gabriëlla Wilhelmina Oliva. OVERLEDEN: Sophia Louisa Blijenberg, echtg. v. J.L.G. de Meij. - Rijkje Rond, wed. v. C. van Steendelaar. Zaterdag 21 juni Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 pastor J. Beekman; eucharistie; mannenkoor Zondag 22 juni Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 10:00 pastor H. Lieberom; eucharistie; samenzang Rooms-katholiek, Maripkerk, Burg. Grothestraat 82 10 00 pastor H. Goddijn; eucharistie; samenzang Rooms-katholiek, H. Familiekerk, Willibrordusstraat 19 10:00 pastor R. v.d. Vring; eucharistie; Cantate Domino Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 10:00 pastor H. v.d. Schepop; familieviering; Kleine Joannes Samen op Weg, Emmakerk, Regentesselaan 2 - 10:30 ds. P.F. Goedendorp en ds. P. van Winden; openluchtdienst in Cabrio Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 zie Cabrio Samen op Weg, Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 ds. J.W. Huisman Oecumenische wijkgemeente de Oude Kerk, Torenstraat 1 10:00 zie Cabrio Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 ds. R. van Kooten; 17:00 ds. H. Liefting, Schoonhoven Christelijk-gereformeerd, Julianalaan 90 09:30 en 16:30 ds. J. Brons, Urk Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 en 17:00 ds. R. ter Beek; avondmaal Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dalweg 44 09:30 leesdienst; 15:00 ds. L. Blok (woensdag 25 juni, 19:30 ds. E. Halvoort) Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 ds. J.W. Schneidcr, Hilversum Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19A 10:00 Marco Rotman Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 10:00 Paul Rullmann Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Talmalaan 44 09:30 dienst Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 ds. R.A. Veen (triodienst Hilversum) Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. D. Fijan, Bunschoten Meander Medisch Centrum, Molenweg 2 10:00 ds. L. v.d. Berg Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:00 viering in oud-katholieke kerk, 't Zand Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Centrum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 genezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Deze informatie is pok te'vinden op Internet: www.soestercourant.nl Zaterdag 21 juni zondag 22 juni Huisartsen vanaf vrijdag 17:00 uur: Huisartsenpost Eemland: ©0900-3311233. Kleine ongevallen, maandag 08:00 - vrijdag 17:00 uur: Centrum voor Kleine Ongevallen en Verrichtingen (CKOV), voor eenvoudige medische hulpvragen, geopend in Meander Medisch Centrum, locatie Baarn, bij voorkeur na verwijzing door een huisarts. Spoedeisende hulp Spoedeisende hulp is 7 x 24 uur gegarandeerd bij Meander Mediscn Centrum, locatie Amersfoort Lichtenberg, Utrechtseweg 160, Amersfoort. Apotheek, dagelijks na 17:30 uur (en in de weekeinden): Centrale Dienstapotheek, Amersfoort, ©033-4328500. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: A. Noorman, Oranjelaan 38A, ©6012000. Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, ©033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zondag 24:00 uur: H. van Rossem (Baarn), Tromplaan 3, ©5415632. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., ©06-54337407. Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week zijn het: Aad van Buuren ELKE WEEK EEN SOESTERÊiCOURAHT IN DE BUS? Neem een abonnement: €8,75 per halfjaar! tel.(035)6014152 Zaterdag 21 juni, Domkerk: 'Trio sonates uit de Barok', werken van G.R Telemann en J.S. Bach, uitge voerd door Heiko ter Schegger (blokfluit), Ernest Rombout (hobo), Mieneke van der Velden (gamba) en Jan Jansen (clavecim- bel). Aanvang: 15:30 uur. Toegang vrij. Indien u op woensdag om 18; 00 uur de Soester Cou rant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18:30 uur naar ons kantoor bellen (S 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18:30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoord apparaat inspreken. In dat geval krijgt u de krant de volgende dag in de namid dag bezorgd. Bijzondere decoraties Donderdag 19 juni (10.00 - 21.00 uur) Vrijdag 20 juni (10.00 -17.00 uur) Wij ruimen onze zijden bloemen en vazen op Tevens bieden wij u de mogelijkheid om een kijkje te nemen in ons atelier, alwaar wij exclusieve bloemdecoraties maken voor bedrijfsleven, instellingen, horeca en particulieren. geen pin aanwezig Weteringpad 30, Soest Te'- 035602 97 98 info@diin-dieziin.nl www.dijn-diezijn.nl Het eerste gemengd zaterdagteam van LTC Soestdijk is onlangs kam pioen geworden in de tweede klasse. Op de foto van links naar rechts: Trai ner/coach Fred van Grondelle, Jordy Blankers, Wendy Stalenhoef, Joop ,,r,„ Vrrnt! T?nrUol Roiior ph f7ittpnd) Srinin Rp.ump.r. FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. 'i jomerprogramniering v ij Radio Soest ®e vakantiètijd komt er weer jln. Velen zullen gaan genieten fin bekende of onbekende oor- |en, genieten van rust, ruimte en i jituur. Of juist van drukte, avon- ™ur, spanning en pretparkbezoe- |n. jat geldt ook voor de medewer- ers van Radio Soest, allemaal ijwilligers. Tien maanden per I ar zorgen zij voor een zeer af- isselend radioaanbod op uw lo- j®le zender. Vanaf 1 juli veran- ?,ert er wat in de programmering an Radio Soest. Twee program- la's zullen op alle werkdagen te oren zijn, te weten Soest Actu- el tussen 09.00 en 10.00 uur en et veel beluisterde middag ma gazine Lunchroom, van 12.00 tot 3.00 uur. En zolang hij zelf niet p vakantie gaat verzorgt Ad van Wijngaarden de redactie van die 'rogramma's. 'laar u kunt meehelpen Radio ioest gedurende de zomer te programmeren. U wilde graag :og een keer dat ene programma over literatuur horen of dat inter view met die bekende Soester, lat klassieke muziekprogramma dat u op een zondagmiddag mis- e. Stuur dan een briefje naar Ra jÜo Soest met het gewenste pro gramma en de programmaleiding wat na of en zo ja wanneer uw reuze kan worden uitgezonden. ie Reactietelefoon Gedurende de maanden juli en lugustus is de Reactietelefoon an Radio Soest niet in gebruik. Ve zullen u meedelen wanneer u lw wetenswaardigheden opnieuw jnnt melden aan ons lokale sta- i°n. En ook voor de zomer- naanden geldt: ?et 'm op Soest, op Radio Soest. Waldheimmavo VMBO theoretische leerweg Kiki Altenaar, Jet van Asch, Da- DINSDAG 24 JUNI DONDERDAG 19 JUNI 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef van der Horst 09.00 Soest actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg 10.00 Cultuur in de regio (h) Wat heeft het nieuwe thea terseizoen ons te bieden? In een serie gesprekken met theaterdirecteuren in de regio vandaag als gast Anneke Drost. Zij is direc teur van De Speeldoos in Baarn. We weten dat ruim dertig procent van de be zoekers uit Soest komt. Lonneke Meijer heeft een gesprek met haar. 11.00 Even uitblazen Muziekprogramma 12.00 Lunchroom Middagmagazine 13.00 Kleinkunst en cabaret Gevarieerd programma Presentatie Thari Schröder 14.00 Operetteland Franz Léhar, de keizer van de operette Presentatie Paul Sparnaay 15.00 Soest actueel (h) Nieuws uit Soest en Soesterberg 16.00 Lunchroom (h) Middag magazine 17.00 De Soester en zijn muziek Een Franse wijnboer die componeert, een boerderij bezit in Maartensdijk en geboren is in Soest. Dat is Ilja Gort, wijnboer/com ponist en levensgenieter. Hij verbouwt in Frankrijk Bordeaux Superieure en werd door een Frans wijn- magazine in 2001 uitge roepen tot de beste Franse wijnboer van het jaar. Op het gebied van compone ren heeft Ilja een aantal bekende tunes gemaakt voor diverse bedrijven. Presentatie Lonneke Meijer 18.00 Radio M tot vrijdag 08.00 uur VRIJDAG 20 JUNI 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef van der Horst 09.00 Soest actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg 10.00 Goed geboekt (h) Een literair programma, onderwerp reizen, gast: Hans Kruiswijk 11.00 Soest 55+ Met de voorzitter van be woners-vereniging Soest Zuid, Paul Frijling, en wijkagent Van Wijkvliet. Presentatie Karin de Lange 12.00 Lunchroom Middagmagazine 13.00 Ontmoeting met— De Paardenkamp. Een en veertig jaar geleden open de de toenmalige burge meester mr. S.P. baron Bentinck op 14 april 1962 De Paardenkamp, een rusthuis voor oude paar den. Het begon met één stal en één paard. Jan van Steendelaar schreef er een boek over. Karin de Lange praat met hem. 14.00 Jazzy listening Peter van der Weij duikt in de geschiedenis van de jazz 15.00 Soest actueel (h) Nieuws uit Soest en Soesterberg 16.00 Lunchroom (h) Middag magazine 17.00 Ontmoeting met— Jan Visser in gesprek met Willem Jan van de Wete ring als voorbereiding op de lezing die de auteur zondag houdt in Artis- hock. Zie ook elders in dit blad. Willem Jan is een van de oprichters van Ar- tishock. 18.00 Jazz uit Artishock Eigen opname 19.00 Blues uit Artishock Eigen opname 20.00 Radio M tot zaterdag 08.00 uur ZATERDAG 21 JUNI 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef van der Horst 09.00 Oud goud Muziek uit de jaren vijftig, zestig en zeventig, voor u samengesteld en gepresen teerd door Ab Kruitbos 13.00 Radio M tot zondag 08.00 uur Jean Sibelius een echte violist De werken dié hij componeerde voor strijkers, waren excellent. Zoals zovele componisten van faam schreef hij maar één viool concert. Hij droomde er vaak van dat hij een vioolconcert zou schrijven, dat niemand zou over treffen. En dat gebeurde ook. Beroemde violisten storten zich op die partituur en het gebeurde herhaaldelijk, dat zij moesten af haken. Zo moeilijk was het werk! Sibelius schreef nog vele kortere werken voor orkest en viool en wij laten daarvan een aantal ho ren. De violist is Christian Tet- zlaff en het orkest is het Deens Nationaal Symphonie Orkest olv Thoman Dausgaard. Andrew Lloyd Webber Hij is ontegenzeglijk de grootste musicalcomponist van deze tijd. Hij heeft een requiem ter nage dachtenis van zijn vader gecom poneerd. Let u eens op wat er met Hosannah gebeurt! Wat een vreugde en blijdschap. Het Pie Jesu staat op gelijke hoogte van het Pie Jesu van Gabricl Fauré. Het werk wordt uitgevoerd door het Winchester Choir en het English Chamber Orchestra olv Loorin Maazel. De solisten zijn o.a. Placido Domingo, tenor; Sa- rah Brightman, sopraan; Paul Miles Kingston, jongenssopraan. Zondagmiddag 14.00 uur ZONDAG 22 JUNI 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef v.d. Horst 09.00 Religie en poëzie Presentatie Maria Drost 10.00 Ommetje natuur (h) Presentatie Ina Aangeen- brug 11.00 Van het Raadhuisplein (h) Nieuws uit het gemeente huis met o.a. Het Soest- gevoel van de burgemees ter 12.00 De historische vereniging Wetenswaardigheden uit Soest van vroeger 13.00 Dit was de week Hoogtepunten uit het nieuws in Soest en Soesterberg. SamenStèlling en presentatie Eef v.d. Horst 14.00 Soest Klassiek Werk van Jean Sibelius wordt uitgevoerd door het Deens Nationaal Symfonie Orkest. In het tweede uur staat André Lloyd Webber centraal. Uitvoerenden Het Winchester Choir en het English Chamber Or chestra. Zie toelichting Samenstelling Jacques v.d. Griend, presentatie Inske den Duik 16.00 De jaren 50 Muziekprogramma 17.00 Musica Aeterna Licht klassiek muziek. Een programma van Liesbeth Gankema 18.00 Kerkdienst Mariakerk (r.k.) 19.00 Religieuze muziek 1 20.00 Samen bijbel lezen Een bijbelbespreking o.l.v. Herman Spoor 21.00 Radio M tot maandag 08.00 uur MAANDAG 23 JUNI 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef van der Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg 10.00 De Soester en zijn muziek (h) Vandaag gast Ilja Gort Zie toelichting donderdag 11.00 De straat van... Ruud van Zomeren gaat op bezoek bij een bewoner in zomaar een straat in Soest 12.00 Lunchroom Middagmagazine 13.00 Muziekpalet Klassieke muziek en ope rafragmenten 14.00 De jaren vijftig Muziekprogramma. Sa menstelling en presentatie Cees Pels 15.00 Soest Actueel (h) Nieuws uit Soest en Soesterberg 16.00 Lunchroom (h) Middagmagazine 17.00 Radio M tot dinsdag 08.00 uur Kopij voor deze rubriek, zoals ingezonden brieven, tips, idee ën en reacties voor deze ru briek moet uiterlijk donder dagmorgen bij Radio Soest worden ingeleverd. Dat geldt ook voor programmasugges ties, persberichten, aankondi gingen, verenigingsnieuws, clubbladen enz. Het adres is: Radio Soest Raadhuisplein 1, Postbus 3062, 3760 DB Soest. Telefoon 035 609 38 51 Fax 035 609 38 60. e-mail radio@soest.nl 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg 10.00 Ontmoeting met- Piet Ekel, deel 3 Het hoorspel, wat komt er allemaal voor kijken. Van daag aandacht voor Paul Vlaanderen. Productie en presentatie Thari Schröder 11.00 Senioren vragen Verzoekplatenprogramma samengesteld en gepresen teerd door Atie Derksen 12.00 Lunchroom Middagmagazine 13.00 Listen to a countrysong Van Bluegrass tot Country. Samenstelling en presenta tie Gerard van Holland 14.00 Operetteland (h) Franz Léhar, de keizer van de operette 15.00 Soest Actueel (h) Nieuws uit Soest en Soesterberg 16.00 Lunchroom (h) Middagmagazine 17.00 Goed geboekt (h) Een literair programma met Ad van Veen 18.00 Van psalm tot pop Geestelijke liederen Presentatie Joke Almirante 18.30 Weg met hobbels Overdenking 19.00 De verrekijker Programma voor kinderen 19.30 Het kompas Programma voor jongeren 20.00 Het Boek binnenstebuiten Ds. Herman Spoor speurt in de bijbel 21.00 Zingen maakt blij Geestelijke liederen 21.30 Avondsluiting 22.00 Radio M tot woensdag 08.00 uur 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg 10.00 Ommetje natuur Over alles wat leeft en groeit en altijd weer boeit (dr. Fop I. Brouwer) Presentatie Ina Aangeen- brug 11.00 Van het Raadhuisplein Nieuws uit het gemeente huis met o.a. het Soestge- voel van de burgemeester 12.00 Lunchroom Middagmagazine 13.00 Over het voetlicht Musical en cabaret, uitge zocht door Ad van Wijn gaarden 14.00 Soest 55+ (h) Aandacht voor de proble men in Soest Zuid. Presentatie Karin de Lange 15.00 Soest Actueel (h) Nieuws uit Soest en Soesterberg 16.00 Lunchroom (h) Middag magazine 17.00 Cultuur in de regio nog niet bekend Presentatie Lonneke Meijer 18.00 Radio M tot donderdae 08.00 uur

Soester Courant | 2003 | | pagina 19