jf rciiiiiiiiriiHiiimi' 50% OPRUIMING 50% Douceurtje Logiesverstrekkers voor toeristische organisaties Opkomst (24V2%) verkiezingen Waterschap lager dan ooit ACTUEEL WilESÊÊÊ Atleet overleden op baan Telefooncel bij station van Soest-Zuid mogelijk weg PAGINA 4 - WOENSDAG 18 JUNI 2003 SOESTER COURANT PAGINA 5 ini 2003 WOLG VAN <INGEN VAN UW >P PAGINA S VAN fER COURANT Discussie over aanrijtijd ambulance Waardebon 3 I Jasmijn doet de collectie voorjaar/zomer 2003 weer in de opruiming. Potten, vazen, windlichten, manden en nog veel meer leuke dingen voor de halve prijs! bfomgps Stayokay-forum over 'toerist van morgen' Jaap van Gent, Jos v.d. Breemer en Peter Schinkel gekozen gemotiveerde hondenuitlaters Computer probleem? experl (W) SCHOEMAKER st e 55 soest.nl rs maken bekend dat zij de ;ader van de Wet milieube- orvoertuigen milieube- Beckeringstraat 25 Soest rtbedrijven milieubeheer Amersfoortsestraatweg 74 Soesterberg cs Stemerdingweg 27 Soesterberg i bezwaar worden inge- ;en zullen aan de algemene betreffende algemene :ten voldoen. /ET MILIEUBHEER ers maken bekend dat zij niek b.v. angen betreffende het ver- ier kasten voor de opslag n. De kasten voldoen aan de R 15-1. nadelige gevolge voor het noodzakelijk om aanvullen- lidige vergunning op grond :e verbinden. ïlanghebbende bezwaar wor- 'erklaring. Het bezwaarschrift )ij het college van Burge- an de gemeente Soest, Post- kunt u tevens verzoeken om ig, bijvoorbeeld het schorsen arzoek richt u aan: fdeling bestuursrechtspraak uw verzoek wordt door de t geheven. Een melding wordt iet verzoek is beslist 30 uur tot 12:30 uur kunt u ïer 2.31 van het gemeente- ch een afspraak maken 035- NG WET MILIEUBHEER nilieu van de gemeente Soest, .29, ligt vanaf heden op werk uur,ter inzage de ontwerpbe- er Kazerne isterberg in de aanvraag hebben betrek revisievergunning op grond (art.8.4) voor een technisch ie Koninklijke Landmacht aan iterberg /erpbeschikking is de gevraag- arschriften ter bescherming a dagtekening van deze ken- 'emotiveerde SCHRIFTELIJKE t ontwerp van de beschikking ntebestuur. De ingekomen be- ter inzage gelegd, i de bedenkingen daarom ver- onlijke gegevens niet bekend et schriftelijk tegelijkertijd met [emeentebestuur worden in- 3ELING in persoon of bij ge- :N inbrengen op een openbare I wordt gegeven tot een ge- de vergunning-aanvrager digd. U gelieve daartoe desge- afspraak te maken. :king kan later, behalve door >eurs, slechts worden ingesteld de gestelde termijn bedenkin- izij wordt aangetoond dat men it is geweest (tijdig) bedenkin- /el de beschikking straks af- AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode 6 juni tot en met 12 juni De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: - Gerrit v.d. Veenstraat 52 - 1 kardinaal mutsboom - Aagje Dekenlaan 47 - 1 hulst (drie-stammig) - Oranjelaan 7 - 1 conifeer - Larixlaan 7-3 dennen, 2 sparren - Middenlaan 5 - 1 spar Door'de Gemeente Soest aangevraagde kapvergunningen: - Wiardi Beckmanstraat thv. Nr. 364/364 - 1 esdoorn Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling Groen en Milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093643. Bin nen deze termijn van 4 weken liggen de aanvragen voor kapvergunningen ook ter inzage op de afdeling Groen en Milieu in het gemeentehuis van Soest. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 6 juni tot en met 12 juni Datum verzending 18 juni - A. Cuyplaan, sectie K, nr.2102 - 1 boom (herplantplicht) - Prins Henfriklaan 11-2 coniferen, 1 den - Clauslaan 28 - 1 blauwe spar - Rademakerstraat 19-1 conifeer - Lange Brinkweg 113-1 es -Soesterbergsestraat 117-2 dennen, 1 spar Aan de gemeente Soest verleende kapvergunning: - Zijkant Rumpler 18-3 lijsterbessen - Groenstrook naast Farman 18-6 dennen, 1 conifeer - Aviatik thv. Nr. 9 - 1 Acacia Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het be sluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. OPHEFFING 'KERMISPOT', INSTELLING FONDS De gemeenteraad heeft ingestemd met het voorstel van de Stichting Coördinatie Kermissen een fonds in te stellen om activiteiten te stimuleren op het gebied van maatschappelijk cultureel belang. De alge meen bekend staande 'kermispot' wordt hiermee per 4 mei 2003 opgeheven (precies 30 jaar na de op richting). Het nieuwe fonds heeft de naam Fonds ter bevordering van het maatschappelijk cultureel be lang. Het nieuwe fonds bevordert activiteiten van maatschappelijk cultureel belang in de meest ruime zin in de gemeente Soest. Dit fonds probeert dit doel (hetzelfde doel als de voormalige Stichting Coördinatie Kermissen Soest) te bereiken door het verlenen van incidentele financiële bijdragen. Het geld komt be schikbaar door de opbrengsten van kermissen. Voorwaarden Concrete projecten en activiteiten die inhoudelijk bijzonder zijn en die door het fonds binnen haar doel stelling als kwalitatief goed en inhoudelijk waardevol worden beoordeeld en projecten die gericht zijn op een breed (Soester) publiek komen voor een bijdrage uit het Soester fonds in aanmerking. Niet voor een bijdrage in aanmerking komen: - projecten die structureel door overheid en/of anderen worden gefinancierd; - exploitatielasten; - fondsvorming, vermogensopbouw; - prijzengeld voor prijzenuitreiking door derden; - projecten die tijdens het indienen van de aanvraag al geheel of gedeeltelijk zijn gerealiseerd; - projecten met een uitgesproken politiek karakter of die gericht zijn op het uitdragen van een religieu ze overtuiging; - nieuwbouw en verbouw van gebouwen; - gevraagde bijdragen die meer dan 50 van het benodigde budget bedragen. Om voor een bijdrage in aanmerking te komen, moeten verzoeken schriftelijk worden ingediend, verge zeld van eventuele relevante gegevens. Aanvragen kunnen het hele jaar door worden ingediend. Van zelfsprekend kan financiële ondersteuning alleen worden verleend als het activiteitenbudget van het fonds toereikend is. Gemeente Soest Afdeling Sport, Onderwijs en Welzijn Postbus 2000 3760 CA SOEST Telefoon: (035) 609 37 02 10 juni 2003 Onderwerp Verzoek van KVO om een financiële bijdrage in de aanleg van een jeu de boulesbaan op het sportpark Kerklaan te Soesterberg Aanpassing afsluiting Verlengde Talmalaan Voorstel wethouder RO naar aanleiding van be zwaarschrift inzake aanschrijving tot afbraak bouwwerk in de voortuin aan de Gemini 231 Formeel verkeersbesluit inzake korte termijn maatregelen Ossendamweg Verzoek om toestemming plaatsing van vijf waarnemeningsputten door Hydron Midden- Nederland op Soester grondgebied Aanleggen drie gehandicaptenparkeerplaatsen nabij ontmoetingscentrum De Klarinet Stichting Van der Huchtscholen: verzoek verho ging aanvullend krediet aanpassing 3e Van der Huchtschool Verwijdering openbare telefooncellen Handhaving Wet milieubeheer Industrieweg 15 Biologische tuinbouwvereniging 't Nut: aan vraag om een bijdrage uit het fonds Bouwaanvraag 030075. Het vergroten van een woning aan het Klinkveld 16 Uitspraak recht Utrecht inzake verzoek voorlopi ge voorziening van de heer Kooring tegen de bouwvergunning en vrijstelling ex artikel 19 lid 1 WRO voor de bouw van 32 woningen op het terrein van het voormalige mavo-schoolge bouw, Valeriaanstraat 167a te Soest (reg.nr. 020113) Schetsplan oprichten extra woningen aan de Kampweg, achter nummer 102 te Soesterberg Verzoek om vrijstelling voor uitoefening be drijfsmatige activiteiten op de W. Beckman straat 372 in Soest Principe aanvraag voor het bouwen van een woning op het perceel Kerkpad Z.Z. 7 in Soest Beslissing Het verzoek van KVO om aanleg van een jeu de bou lesbaan op het sportpark Kerklaan afwijzen overeen komstig bijgevoegde conceptbrief. Verkeersbesluit vaststellen. Voorstel van de wethouder overnemen: bezwaarde ontvankelijk verklaren in zijn bezwaar maar de be zwaren ongegrond verklaren en de aanschrijving in stand laten. Nemen van verkeersbesluit ter uitvoering van korte termijn maatregelen Ossendamweg. Akkoord met de plaatsing van vijf waarnemingsput- ten door Hydron Midden-Nederland met toepassing van het altijddurend recht van opstal en onder de voorwaarden genoemd in de door Hydron aangele verde conceptovereenkomst waarbij met betrekking tot de beëindiging van het recht van opstal het in de nota voorgestelde wordt toegevoegd. Akkoord gaan met de aanleg van drie gehandicap tenparkeerplaatsen nabij de ingang van ontmoe tingscentrum De Klarinet door middel van het aan brengen van drie borden E6 van bijlage I van het RW-90 met onderbord "ma. t/m vr. 10.00-17.00 uur", en dit meedelen middels bijgevoegde brief aan het bestuur van het ontmoetingscentrum De Klarinet Het verzoek afwijzen. Overleggen met KPN over uitruil Eikenlaan met Veen besstraat. Last onder dwangsom afgeven zoals is geadviseerd door Gewest Eemland. Verzoek om een bijdrage afwijzen. Zienswijzen ongegrond verklaren. Bouwvergunning en vrijstelling verlenen. De uitspraak voor kennisgeving aangenomen. Het schetsplan afwijzen. 1Medewerking verlenen aan de vrijstellingsproce dure ex artikel 4 lid 6 van de bestemmingsplan voorschriften. 2. Mits er geen zienswijzen binnenkomen tijdens de ter inzage periode, de vrijstelling te verlenen. 1Geen medewerking te verlenen aan een vrijstel lingsprocedure ex artikel 19 lid 2 WRO. 2. De heer Brouwer berichten. Hoe lang duurde het voordat de ambulance ter plekke was? Sommigen beweren langer dan 25 minuten, anderen vermoe den een minuut of twintig. Vol gens de gegevens van de politie verstreek er een kwartier tus sen melding en aankomst. Feit is dat de chauffeur de weg naar de atletiekbaan aan de Wiek- sloterweg niet kende. Daar over leed zaterdagmorgen een veertig jarige man uit Amersfoort aan de gevolgen van een hartstilstand. Tij dens een training bij AV Pijnen burg was hij onwel geworden. Omstanders reanimeerden de man, later schoot de politie daar bij te hulp, maar dat mocht niet meer baten. De man was in Soest bekend door dat hij bij Hoogvliet aan de Wiar- di Beckmanstraat werkte. Hij trainde in de A-groep, een be- ginnergroep van Pijnenburg. Zo ver bekend, was hij sportief aange legd en beoefende hij ook andere sporten of had hij dat daarvoor gedaan. Hij werd zaterdag per am bulance naar Meander in Amers foort vervoerd, waar officieel werd vastgesteld dat hij was overleden. In Soest was toen al een discussie ontstaan over de aanrijtijd van de ambulance. In de beleving van sommigen had het bijna een half uur geduurd, voordat de ziekenwa gen de atletiekbaan aan de Wiek- sloterweg opreed. De man die' 112 belde, houdt het op ongeveer twintig minuten. 'Ik dacht dat ik rond tien uur belde en dat blijkt aardig te kloppen met wat de po litie meldde (9.59 uur-red.). Toen ik zag dat mensen de man aan het reanimeren waren, ben ik weer naar binnen gegaan om een en an der te regelen. Mensen kwamen er geschrokken binnen. Toen kwam er iemand die vroeg waar de am bulance toch bleef. Ik wilde weer bellen, maar toen kwam net de ambulance eraan. Naar mijn over tuiging heeft het wat langer dan een kwartier geduurd.' Ambulancepersoneel zou hebben verklaard dat het de weg naar het sportcomplex niet wist. Het laatste stuk naar de Wiekslotcrweg was de ziekenwagen door een politie-es- corte naar de baan geloodst. Volgens de gegevens van de poli tic, die zelf twee minuten na de melding aan het politiebureau ter plekke was en uiteindelijk met en kele eenheden verscheen, zaten er vijftien minuten tussen het tele foontje naar 112 en de aankomst van de ziekenwagen. De kwestie is in ieder geval voor Gerard van den Deijssel van GGS aanleiding geweest om vragen tc stellen. De aanrijtijden van de am bulances is een voortdurend punt van zorg voor Van den Deijssel die in het recente verleden ook al pleitte voor een Soester ambulan ce. Hij stelde de vragen gistera vond in de commissie algemene bestuurszaken. Deze editie was toen al naar de drukker. KPN wil de openbare telefoon cel bij station Soest-Zuid ver wijderen. Er wordt te weinig gebruik van gemaakt en vol gens de maatschappij is de om zet dientengevolge beperkt. De gemeente kan ervoor zorgen dat de cel blijft bestaan, maar zou dan zelf 3000 euro moeten bijdra gen in de exploitatiekosten. Dat ziet Soest niet zitten, maar ze wil eigenlijk wel dat de telefooncel bij het bus- en treinstation gehand haafd wordt. Een ambtenaar heeft een alterna tieve oplossing bedacht. In plaats van de cel in Soest-Zuid zou KPN de telefooncel op de Veenbesstraat kunnen verwijderen. De belvoor- ziening in zuid kan dan blijven staan. KPN zou hier in eerste in stantie niet onwelwillend tegen over staan en daarom gaat de ge meente met KPN in overleg om deze optie te bespreken. Het gebruik van openbare tele fooncellen neemt steeds verder af. Dat heeft alles te maken met de mobiele telefoons die veel mensen tegenwoordig bezitten. KPN ont komt er daarom niet aan om open bare telefooncellen te verwijderen. Op basis van de landelijke norm heeft Soest recht op negen cellen (1 op 5000 inwoners). Op dit mo ment zijn er nog tien in gebruik. Op 23 mei peilde KPN het aantal gesprekken dat vanuit een Soester telefooncel werd gevoerd. Dat wa ren er in totaal slechts 127. De te lefooncellen op de Weegbreestraat werden met 30 en 22 gesprekken het meest benut. Die op de Dal- weg was derde met 19 gesprekken en die op de Buys Ballotlaan in Soesterberg vierde met 13 gesprek ken. Van alle andere cellen werd minder dan tienmaal gebruik ge maakt. 10% korting op een activiteit (bv verjaardag, familiereünie, muziekrepetitie, training) in Stayokay Soest in nov. 2003 t/m maart 2004 Bosstraat 16, tel. 6012296 www.stayokay.com/soest mmm bloemenhuis Zuidpromenade 9-11 - Soest Tel. 035 - 601 68 77 - Fax 035 - 602 92 21 De Stichting Logiesverstrek kers Soest, waarin 14 plaatse lijke recreatie-ondernemers sa menwerken, heeft zaterdag in Stayokay Soest een bedrag van in totaal 31.000 euro beschik baar gesteld aan plaatselijke organisaties die van belang zijn voor het toerisme. De 'goed bedachten' zijn het IVN, Mu seum Oud-Soest, Stichting de Windhond en de WV Formeel leverde SLVS-voorzitter Saddy de Koning (via Stayokay- manager Sven de Boer) het bedrag in bij wethouder Bert Krijger van Financiën, maar die volgde vol gaarne de aanbevelingen op om het geld direct te verdelen onder IVN 6000 voor de bewegwijze ring van fietspaden en educatieve informatie onderweg), de Wind hond 5000 voor de herbouw van deze bijzondere molen die ze ker toeristen zal trekken), het Mu seum 3500 voor een 'beamer' en de WV (het restant: 15.500), waarvan de toeristische betrokkenheid vanzelfsprekend is. De bedragen werden in ontvangst genomen door IVN-voorzitter Pie- ter Augustinus, Windhond-secre taris Sien Overduin, Museum Oud-Soest-bestuurslid Peter van der Weij en Piet Taai namens de WV. De jaarlijkse financiële bij drage van de SLVS is een alterna tief voor de toeristenbelasting, die Soest op uitdrukkelijke wens van de ondernemers niet heeft inge voerd. Dat gebeurde allemaal ter gelegen heid van de open dag in Stayokay - bij veel Soesters nog bekend als de 'jeugdherberg' - aan de Bos straat. Daar werd het 75-jarig be staan van de oude jeugdherberg organisatie (sinds 1 januari Stayo kay geheten) gevierd met rondlei dingen en andere activiteiten, zo als een forumdiscussie waaraan de heren Krijger, de Boer en De Ko ning deelnamen in gezelschap van VW-bestuurslid Piet Taai, en dat alles onder leiding van Stayokay- directeur Karina Schilte. Volgens Sven de Boer neemt het Soester Stayokay-'hostel' een bijzondere plaats in. Het was destijds (in 1931) een van de eerste jeugdher bergen en ook nu is het een van de eerste die geheel volgens de nieu we Stayokay-formule zijn opgezet en ingericht. Bovendien staat Stayokay-Soest vooraan met zijn onlangs behaalde ISO-certificaat: een kwaliteitsbewijs om trots op te zijn, aldus De Boer. Moderne toerist Onderwerp van de discussie was 'de toerist van morgen', die wel licht een andere aanpak vereist dan tot dusver gebruikelijk is. Volgens Karina Schilte zoekt de moderne toerist (55% van de Stayokay-be- zoekers die per jaar 900.000 nachtjes komen slapen zijn overi gens uit het buitenland afkomstig) 'belevenissen en memorabele her inneringen'. Hij/zij is ook meer gericht op intense ervaringen en entertainment buitenshuis dan vroeger, en hij maakt graag korte trips, maar dan wel over zo'n beet je de hele wereld. Hij heeft 't trou wens overal snel gezien...' Het forum boog zich o.m. over de vraag of (de regio) Soest wel klaar is voor die moderne en veeleisen de toerist, die ook nog een infra structuur verlangt om snel ergens te kunnen komen en weer te ver trekken. Soest is uniek voor de toerist die op zoek is naar ruimte en vooral rust. De Koning vond dat Soest juist dat element moet uitbuiten en bezoekers die op zoek zijn naar ander vertier ('die jon gens met een kratje bier op de fiets') maar moet doorsturen. Vol gens Taai zijn zulke bezoekers wel welkom op de spottersplek bij de vliegbasis. Krijger onderstreepte het belang van de Heuvelrug als toekomstig nationaal park tot aan V.l.n.r. wethouder Bert Krijger, Sven de Boer (Stayokay) en Saddy de Koning (SLVS). Foto: Soester Courant. de Eempoldcr. Initiatieven zijn er wel, maar nog al wat recreatieondernemers hou den met moeite het hoofd boven water, vond De Koning. De bedrij ven willen graag groeien. 'Vroeger trok Soest meer toeristen dan het inwoners had.' De provincie wil wel meewerken aan de bevorde ring van het toerisme, maar de ge meente, die de vergunningen moet verstrekken, is vaak een struikel blok, aldus De Koning. Hij pleitte voor betere samenwerking en kor tere communicatielijnen. Volgens Taai is Soesterberg in het land be kender dan Soest, dat in de toeris tische publiciteit altijd achterblijft. Fietsboot Krijger wees nog op de nieuwe aanlegplaats voor de fietsboot, die 's anderendaags in gebruik zou worden genomen aan de Eem, en op de plannen voor een fietsbrug over de rivier. De Koning wees er in dat verband fijntjes op dat zijn SLVS twee jaar geleden al een fors bedrag had neergelegd voor een echte aanlegsteiger (die er nog lang niet is), en een jaar geleden voor de fietsbrug, waarover hope lijk dit jaar nog een besluit valt. Op de vraag van Karina Schilte ol Soest de toerist op cultureel gebied nog wat te bieden heeft noemde Krijger het recente Cultuurfestival. Toeristische ambities leven er ze ker in Soest, bevestigden de fo rumdeelnemers. Taai meldde in dat verband dat de WV inmid dels al weer uit haar nieuwe kan toor aan de Steenhoffstraat aan het groeien is en dat er gezocht wordt naar een alternatief onderkomen. 'We hebben het verzadigingspunt bereikt.' Hij zag ook wel wat in een toekomstig militair museum in Soesterberg, mocht de vliegbasis nog eens verdwijnen. De Soesters Jaap van Gent, Jos v.d. Breemer en Peter Schinkel zijn vorige week gekozen in het bestuur van het waterschap. Het Algemeen Bestuur van Waterschap Vallei Eem, dat op 4 september zal aantreden, bestaat uit 16 nieuwe bestuurs leden (van de 30 zetels), waar van vier vrouwen. Het nieuwe bestuur kent 7 kandidaten die gesteund werden door natuur- en milieuorganisaties. Het zit tende bestuur telde één vrouw en 6 'groene bestuurders'. Het gaat om een voorlopige uit slag. Eind deze week wordt de de finitieve uitslag verwacht. Het nieuw gekozen bestuur zal op 4 september uit zijn midden vier tot zes heemraden kiezen, die samen met de dijkgraaf het dagelijks be stuur vormen. Vijf van de zes hui dige heemraden zijn opnieuw ge kozen in het algemeen bestuur. In het Dagelijks Bestuur moeten alle vier belangencategoneën en alle kieskringen vertegenwoordigd zijn. Het waterschapsbestuur bestaat uit vier belangencategorieën: ingeze tenen (de burgers), bedrijfsge- bouwd, (de bedrijven), onge bouwd (eigenaren van gronden) en gebouwd (eigenaren van gebou wen). Bij de categorie ongebouwd waren er in kieskring 1 en 3 geen verkiezingen omdat er evenveel kandidaten als zetels waren. Dat geldt ook voor de categorie be- drijfsgebouwd voor de kieskringen 1 en 2. Van de huidige bestuursle den hadden er 18 zich bpnieuw verkiesbaar gesteld. Veertien zijn er opnieuw gekozen Het percentage stemgerechtigden dat hun stem heeft uitgebracht was bij Waterschap Vallei Eem 24,5 procent. Dat is hoger dan de op komst bij de meeste andere water schappen waar tegelijkertijd ver kiezingen voor een nieuw bestuur werden gehouden, maar lager dan de vorige keer. In 1997 was hel nog 28 procent. Gekozen leden De in kieskring 1 (waaronder Soest) gekozen leden zijn: L. van Steenis*, Naarden, be- drijfsgebouwd (geen stemming); G. Hilhorst*, Hooglanderveen, gebouwd, 3186 stemmen; D. Wever, Nijkerk, gebouwd, 1481; J. van Gent, Soest, gebouwd, 1373: J. van den Bremer, Soest, ge bouwd, 1152; M. Brouwer (v), Amersfoort, in gezetenen, 5676; K. Hilhorst, Baarn, ingezetenen, 4911; W. Huijgen*, Bunschoten, inge zetenen, 4627; P. Schinkel, Soest, ingezetenen, 3597; A. van Dronkelaar, Nijkerk, in gezetenen, 3420; Th. Huurdeman*, Baarn, onge bouwd (geen stemming). Hondenui+laatservice WALK MY DOG zoekt wegens succes: Functie-eisen: in bezit van rijbewijs alleen kunnen rijden (bestelbus) en lopen met ongeveer 8 honden een aantal dagdelen beschikbaar zijn per week ervaring met honden no nonsense type groot verantwoordelijkheidsgevoel direct inzetbaar juli en augustus extra werk Heeft u interesse, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Walk my Dog tel. 035 - 6035611 fax 035 - 6033773 mobiel 06 - 26104574 info@walkmydog.nl www.walkmydog.nl Service desk onbereikbaar? Expert Schoemaker heeft vakmensen. Wij komen, indien nodig aan huis, uw probleem oplossen. Geniet zorgeloos van uw computer. Burg. Grothestraat 9 - Soest Tel. 035 - 601 03 44

Soester Courant | 2003 | | pagina 5