1 rcc Nieuw wonen in een oude buurt fotors Soest VSB opnieuw in 't geweer tegen lawaaioverlast A28 Eerste Mercury-pleinfeest Goed gezien in woord en beeld (30) KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST Heler schuldig bevonden HULPVERLENING Luchtmachtreünie op de vliegbasis Soesterberg Kon. Luchtmacht herdenkt overleden personeel PAGINA 16 15-601 41 52 3-6016286 1% rente-actie ')ial 3-drs. Eerste woningbouwproject sinds jaren in Soesterberg Afwezig Vatuurminnende vredesactivisten aangehouden Omstel Glide Meditatiedienst Soester Courant in Soesterberg Begeleiders gevraagd voor scholenproject Lambertus v.d. Kooy Zebra's WOENSDAG 25 JUNI 2003 Vanwege voorarrest geen celstraf meer Alleen vanavond nog opgeven voor huttenbouwdorp Ook militairen uit Soesterberg doen mee aan oefening 'De Drie Eiken' Bingoavond voor 50-plussers Koud buffet Verkeerscontrole ak uw keuze: €99,- p/mnd met ford options €125,- p/mnd met ford options/ Exploitatieplan €1000,-* bij inruil bovenop de ANWB-koerslijst! kunnen afwijken van actiespecificaties. (tra t.o.v. celebration: ^BS er» Electronic Brakeforce Distribution tij-airbags voor en curtain- ürbags voor en achter ïirconditioning :entr.deurvergr.+afst.bedien. ludio 4500 (radio/cd-speler) 5-spaaks lichtm. velgen met 15" 195/50 banden ■netaallak n hoogte verstelb. best.stoel achterkl. ontgrend, binnenuit /erlichting in bagageruimte (via Options) betaling/ ilwaarde maand- tarief vrijw. koop na 37 mnd verkoopprijs 3.813,- 3,813,- 199.- 125,- 4.863,97 4.863,97 12.243.49 12.243.49 6.372.- 6 372,- 199,- 125.- 6 633,78 6.633,78 16.573.02 16.573,02 ord Credit met toetsing bij het BKR en Tiel redieibedrag €7-500,-. Looptijd 36 maanden, ilauto minimaaj 6 maanden op naam. 'ek Dalweg). Tel.: 035-7501820 SOESTERBERGSE Het heeft jaren geduurd om de bewoners op één lijn te krijgen, fflaar sinds kort is dan toch een begin gemaakt met de realise- ring van het woningbouwpro ject De Generaal, het eerste nieuwbouwproject sinds jaren Soesterberg. Aan de Gene raal Spoorstraat en de Gene raal Winkelmanstraat is de af braak van de 74 naoorlogse lengezinshuizen in volle gang. U worden in twee fasen ver vangen door 80 nieuwe huizen in vijf verschillende woningty pen. Deze zorgen voor een ge varieerd aanbod aan (63) huur- en(17) koopwoningen. Vrijdag en zaterdag konden de vekomstige bewoners van de nieuwe wijk De Generaal (vrijwel aüe bewoners van de oude wonin gen komen in de nieuwe huizen i'erug) in het dorpshuis Burgstede een toelichting krijgen op de nieuwbouwplannen. Namens op drachtgever Portaal Ontwikkeling waren account manager Frank de Pijper en senior woonconsulent Robert Taal aanwezig om uitleg te ;cven. Van enige weerstand tegen de plannen zoals in het begin, was geen sprake meer. Men was zeer te spreken over de opzet van het plan en de architectuur van de wijk en> de huizen. Daarin komen de ka- rakteristieke gebogen kopgevels terug, evenals de platte daken en de dakoverstek. De bestaande groenstroken, waarop nu de woon- units staan waarin de bewoners zijn ondergebracht van de huizen die gesloopt worden, blijven even- :ens onaangetast. Er is dus geen sprake van een ingrijpende veran dering van het straatbeeld, terwijl A.Mohazzab HUISARTS maandag 7 juli t/m zondag 27 juli Via 0346-351200 verneemt u dan het waarneembericht Negen vredesactivisten van het Autonoom Centrum Amersfoort :ijn zondagmiddag op vliegbasis 'oesterberg aangehouden, nadat zij over het hek waren geklommen. Een woordvoerder van de Konink- ijke Marechaussee heeft dat laten veten. De groep wilde naar eigen zeggen inder leiding van een 'zeer des- ;undige gids' een natuurwandeling )ver de basis maken. De 'natuur- iefhebbers' wilden daarmee aan- even dat de 'vliegbasis hier nu ing genoeg de natuur heeft kun- en verstoren'. )e luchtmachtbewaking hield de ctivisten aan en droeg hen over an de marechaussee. Deze liet er a verhoor zeven vrij. Zij kregen :n bekeuring. Twee anderen wei- erden hun naam te geven en wer en langer vastgehouden. let als voorgaande jaren houdt de unsterdamsche Club voor Zweef- liegen ook dit jaar een tweedaag- i wedstrijd. De Amstel Glide ordt gehouden op zaterdag 28 en >ndag 29 juni op de vliegbasis oesterberg. Tijdens de wedstrijd ordt zoveel mogelijk gebruik ge laakt van lierstarts. Het maxi- ium aantal zweefvliegtuigen is ïsteld op 70 en er wordt in drie lassen gevlogen. De vluchten zul- jn op beide dagen tussen 12:00 ir en 19:00 uur plaatsvinden. De zijkapel van de Caroluskerk aan de Rademakerstraat is de plek van de meditatiedienst op zaterdag 23 juni, aanvang 19:00 uur. De ifflënst heeft als thema 'Is Maria iiiet meer in tel?' De bezoekers gunnen samen met anderen over dit onderwerp van gedachten wis- «blen. Het wordt op prijs gesteld men uit eigen ervaring iets over Maria-beleving wil vertellen. Jit kan bijvoorbeeld aan de hand een verhaal, een gedicht of een ider tastbaar symbool. Na de Senst is er vanaf 20:00 uur gele- ïnheid om in de pastorie bij een Dpje koffie de gedachtenwisseling Dort te zetten. Klachten bezorging: C. van Barneveld, I Molenstraat 112, Soest, tel.(035)6021841. toch een nieuwe, verbeterde en moderne woonwijk ontstaat. Frank de Pijper kan zich de aan vankelijke weerstand tegen eigen lijk iedere verandering in de wijk wel voorstellen. 'De mensen wo nen vaak al heel lang in een huur woning. Dan is het 'hun' woning geworden. Ze betalen een huur van een paar honderd euro en als je de prijs langzaam ziet stijgen, dan ga je er vaak zelf in investeren. Dat is een bekend verschijnsel bij alle woningbouwverenigingen. De mensen gaan allerlei voorzieningen aanbrengen en dan wordt het toch een beetje hun woning. Om daar dan afstand van te doen, dat is na tuurlijk nogal wat. Het is immers jouw keukentje, jouw badkamer. Zo ervaren de bewoners dat vaak. Dan maakt het des te moeilijker om afstand te doen van de wo ning'. Verkoop De huizen zijn ontworpen door Han van Zwieten BNA Architec tuur en Zonne-energie in Zeist. Ze worden gebouwd door aanne mingsbedrijf Van Zoelen in Utrecht. De bouwstart is gepland op 1 september. In april/mei 2004 moet de eerste fase voltooid zijn, 25 huur- en 9 koopwoningen. In het voorjaar van dat jaar begint de verkoop van de koopwoningen. Na de bouwvakvakantie start de uit voering van de tweede fase. Rond de groenzone aan de Gen. Spoorstraat zijn 10 patiowoningen en een appartementengebouw met 15 seniorenwoningen gesitueerd. In de Gen. Winkelmanstraat slui ten de 6 nieuwe twee-onder-een- kap woningen goed aan bij de be staande bebouwing. Het type drie onder-een-kap in dé Gen. Spoor straat vormt de verbinding tussen de patiowoningen en de twee-kap pers. Deze 34 woningen vormen de eerste fase van het totale plan. Een impressie van de nieuwe woningen aan de wijk De Gene raal. Hierin is duidelijk de architec tuur te herkennen van de huizen die voor de realisering van het project afgebroken worden. De tweede fase bestaat uit 46 een gezinswoningen, met acht specia le hoektypes, aan de Generaal Spoorstraat. Voordat het besluit tot nieuwbouw werd genomen, hadden de bewo ners de keuze uit een aantal scena rio's, vertelt Robert Taal. Uiteinde lijk bleek het verschil in'huurprijs voor een gerenoveerde woning en een nieuwbouwwoning in feite zo onevenredig klein te zijn, dat nieuwbouw de voorkeur kreeg. Een uitdrukkelijke wens van de bewoners was wel om het karakter van de buurt zoveel mogelijk te behouden. Daarin is de architect geslaagd. Er kan dan ook gespro ken worden van nieuw wonen in een oude buurt. Het college van burgemeester en wethouders mag dan van mening zijn dat het 'naar ver mogen' heeft gehandeld om de geluidproblematiek van de A28 aangepakt te krijgen, de Vereniging Soesterbergs Be lang (VSB) laat het college als reactie hierop weten: 'Blijk baar zit vooral hierin een ver schil van beleving tussen uw college en de gemiddelde Soes- terberger.' B. en W. schrijven in antwoord op een brief van de VSB dat er via het Gewest nog lijnen lopen en contacten zijn over dit onderwerp.' Namens de VSB zegt secretaris Arie Treur hierover: 'Dat zal zo zijn, maar als wij horen dat ande re gemeenten bang zijn dat de rijksweg niet verbreed wordt als Soest de overlast beperkt wil heb ben, dan geeft die route naar onze mening weinig hoop op succes.' Verder stelt het college dat het met Rijkswaterstaat afspraken wil ma ken over geluidsmaatregelen bij de aanleg van de spitsstrook langs de zuidelijke baan. Dat is volgens de VSB een goede zaak, 'maar gelet 'Je school kan de boom in!' is een project van Landschapsbeheer Utrecht, waarbij middelbare scho lieren een dagje gaan zagen en knotten in de natuur. Dit alles ge beurt onder deskundige begelei ding. Daarvoor zijn veel vrijwillige begeleiders nodig. Wie het leuk lijkt om met enige regelmaat heer lijk in de buitenlucht schoolkinde ren te begeleiden tijdens hun bui tenwerk, kan zich hiervoor aan melden. Op 9 oktober is er een cursusdag, waar de vrijwilligers alle kennis kunnen opdoen die een be geleider nodig heeft. Deelname is kosteloos. Het winterwerkseizoen loopt van oktober tot en met april. De be langrijkste bezigheden zijn knotten van wilgen en afzetten van elzen singels. Informatie en aanmelding: Land schapsbeheer Utrecht, secretariaat, 030-220 5534. op uw, naar Soesterbergse mening, beperkte inspanningen uit het, ver leden, komt zoiets nog niet over als daadkracht.' Het verschil in beleving tussen het college en de gemiddelde Soester- berger heeft waarschijnlijk te ma ken met aandacht die het college in al die jaren aan dit voor Soester berg grote probleem heeft gegeven en de geringe communicatie hier over. 'Zonder enige aandrang van onze vereniging zou het wel eens heel weinig geweest kunnen zijn. Soesterberg verwacht echter dat u als college voor de inwoners op komt, dat doet met daadkracht en inventiviteit en hierover vlot en helder met de Soesterbergse bevol king communiceert.' De VSB vraagt het college klip en klaar een procedure op te starten; de handhaving van de geluidscon touren voor Soesterberg is minder erg is dan handhaving van'de over last van de Rijksweg A28. 'Maar daar horen we helemaal niets over! Het is vaak te lang stil en acties lij ken te weinigzeggend. De stiltes en het alleen maar praten en brieven schrijven worden niet begrepen. Opkomen vóór en daadkracht vergt een andere opstelling en communicatie.' Volgens de VSB heeft het college 'een verantwoording voor dit zwa re probleem van de aanpak van de overlast van de rijksweg. Een toe lichting van uw kant n§ar alle Soestcrbergers is hard nodig, daar waar wij steeds meer vragen krij gen van wat uw college aan in spanningen heeft gedaan en wat dat oplevert. Wij laten u hierbij weten dat wij het niet meer kunnen uitleggen aan üw onderdanen in Soesterberg. Wij doen dan ook een klemmend beroep op u, want, zoals al eerder gemeld, op ons mag u, gelet op alles wat wij hebben gedaan, niet meer rekenen. Na de woorden zijn nu de echte daden aan u.' De VSB wil graag meer weten over de inspanningen van het college en over de wijze waarop het Soester berg hierover wil informeren. ELKE WEEK EEN SOESTEBiCOURANT IN DE BUS? Neem een abonnement: 8,75 per half jaar! tel.(035)6014152 't Is goed dat er zebra's zijn zwart met witte strepen ze liggen keurig op één lijn niet iedereen heeft het begrepen Als er eens geen zebra's waren op iedere laan en iedere straat dan zat de wereld vol gevaren en ging het mis, vroeg of laat Gelukkig dat er zebra's zijn in binnen en in buitenland soms zijn ze groot soms erg klein met geen of juist heel veel verstand Zebra's kunnen nog veel mooier zijn 't zit hem in die strepen probeer maar eens een andere lijn wit met zwarte strepen COURANT Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Zaterdag 28 juni zondag 29 juni Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19:00 pastor P. van Hooijdonk; meditatiedienst Zondag 10:30 communieviering (parochianen); herenkoor Sainen op Weg, Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 09:30 ds. H. de Roest, Amersfoort; avondmaal Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 ds. H. Henstra World Outreach Church (info locatie: ©0346-350458) 10:30 H.D. Gosseth Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, ©0900- 4301430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, ©030-6995952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, §2352467; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, ©033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: ©0900-8844; alarmnummer: ©1.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, ©035-6031119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, 06-30189317. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, ©351940, b.g.g. 351658 of 351346. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D. Elie, ©352391. Grof vuil, ©0800-7662000. Voor de Koninklijke Lucht macht is 2003 een bijzonder jaar. Vijftig jaar geleden werd de luchtmacht een zelfstandig krijgsmachtdeel. De militaire luchtvaart stamt uit 1913, nu precies 90 jaar geleden. En 100 jaar geleden maakten de ge broeders Wright in de Verenig de Staten de allereerste gemo toriseerde vlucht. Het samenvallen van deze drie ju bilea is voor de Koninklijke Lucht macht reden om hieraan dit jaar op verschillende manieren aan dacht te besteden. Bij de viering van het jubileum wordt niet alleen het actieve perso neel betrokken, maar ook het voormalige personeel. Immers, zonder de prestaties van al die luchtmachtmedewerkers door de jaren heen, zou de Luchtmacht niet zijn wat ze vandaag is. Daar om wordt voor alle voormalige luchtmachtmedewerkers, zowel burger als militair, op woensdag 1 juli een reünie gehouden. Dit eve nement vindt plaats op de Vlieg basis Soesterberg, de bakermat van de Koninklijke Luchtmacht. Deel name aan de reünie staat open voor al het voormalig en actief die nend personeel van de Luchtmacht met hun partners en is alleen mo gelijk als zij zich van tevoren heb ben aangemeld. Er wordt een aantrekkelijk pro gramma geboden, waarin het ont moeten van oude vrienden en col lega's en weer eens gezellig bijpra ten centraal staan. Daarnaast vin den onder het motto 'KLu vroeger en nu' ook een aantal activiteiten plaats. Er is bijvoorbeeld zowel hedendaags als historisch Klu-ma- terieel aanwezig, op de grond maar ook vliegend. Het vliegprogram- ma, met onder andere een demon stratie door de F-16, PC-7, Apa che gevechtshelikopter en Spitfire, vangt aan rond 14.00 uur en ein digt rond 16:00 uur. De Lucht machtkapel geeft acte de presence met muziek van vroeger en nu. En •bij de modeshow kunnen herrinne- ringen worden opgehaald aan al die verschillende uniformen die door de jaren heen zijn gedragen. De politie van het district Eem land Noord heeft correct ge handeld in het onderzoek naar een 37-jarige Soesterberger. Tot die conclusie kwam de Utrechtse rechtbank woens dag. De rechtbank veroordeel de de man wegens heling tot 360 dagen celstraf, waarvan 154 dagen voorwaardelijk. Op 23 juli vorig jaar was de Soes terberger opgepakt, nadat agenten in zijn woning onder meer 21 lap tops, 175 creditcards, tassen, siera den en grote hoeveelheden buiten lands geld hadden gevonden. De spullen bleken afkomstig van bui tenlandse toeristen die in Neder land waren bestolen. Volgens de Soesterberger en zijn advocaat, mr J. Boone, hadden agenten van het Baarnse politiebu reau zich tijdens het onderzoek schuldig gemaakt aan 'marteling' van de Soesterberger. Hij zou aan armen en benen de politiecel in zijn gegooid, waarbij hij minstens één nekwervel had gebroken. De rechtbank wees er op dat de officier van justitie naar aanleiding van een aangifte van de Soester berger een onderzoek had inge steld naar de gang van zaken. Maar omdat de verdachte en diens raadsman daaraan niet wilden meewerken, konden de beschuldi gingen niet nader worden onder zocht, aldus de rechtbank. Bovendien wees zij er op dat |aet verhaal van de verdachte niet over eenkwam met de datum die medi ci hadden vastgesteld als het ver moedelijke tijdstip waarop het let sel was ontstaan. Het verzoek van de raadsman om de betrokken agenten door de rechtbank te laten horen, wees de rechtbank af, om dat dit volgens haar 'misbruik van het procesrecht' was. Ook bleek de rechtbank het niet eens met de stelling van Boone dat vast was komen te staan, dat het onderzoek naar de Soesterberger onrechtmatig was verlopen. Vol gens de rechtbank was de huiszoe king bij de Soesterberger op juiste wijze verlopen, en was het bewijs materiaal dus op rechtmatige wij ze verkregen. Bij haar vonnis hield zij rekening met het feit dat de Soesterberger niet eerder was veroordeeld. Om dat hij al 206 dagen in voorarrest heeft gezeten, hoeft de man nu niet meer de gevangenis in. Er was 206 dagen celstraf tegen hem geëist. Negentig jaar geleden werd op de vliegheide bij het dorp Soesterberg de Koninklijke Luchtmacht opgericht. Daar mee ontstond het oudste mili taire vliegveld van Nederland, vliegbasis Soesterberg. Het is traditie om jaarlijks op de Ba kermat van de Nederlandse luchtvaart, het overleden lucht- machtpersoneel te herdenken. Dit jaar gebeurt dit op dinsdag 1 juli, om 10:15 uur. De herden kingsplechtigheid vindt plaats bij het uit 1923 daterende monument, ten overstaan van het Vaandel van de Koninklijke Luchtmacht, een gewapende troep, deputaties van de Luchtmachtonderdelen, het Hoofdkwartier Koninklijke Lucht macht, autoriteiten, genodigden en nabestaanden. Tijdens de plechtig heid legt de Bevelhebber der Het jaarlijkse Huttenbouwdorp is bijna volgeboekt. Alleen vanavond nog bestaat de mogelijkheid voor kinderen van 6 tot 13 jaar uit Soest en Soesterberg zich hiervoor op te geven. Men kan daarvoor tussen 19:00 en 20:00 uur terecht in het jeugdhonk De Dubbeldekker in het dorpshuis Burgstede aan het Dorpsplein in Soesterberg. Het Huttenbouwdorp, dat voor de ze vende keer wordt gehouden, vindt dit jaar plaats van 13 tot en met 16 augustus. Na drie inschrijfavonden zijn er al meer dan honderd aan meldingen binnen. In totaal is er plaats voor 120 kinderen. Als dit aantal is bereikt, wordt een kleine reservelijst aangelegd voor het ge val er uitvallers zijn. Luchtstrijdkrachten, Luitenant- Generaal D.L. Berlijn, een krans. Na een toespraak van de Bevel hebber der Luchtstrijdkrachten worden de Nederlandse vlag en de luchtmachtvlag halfstok gehesen. Hierna houdt het Hoofd Lucht macht Predikant een toespraak en spreekt de Hoofd Luchtmacht Aalmoezenier een gebed uit. Na het leggen van de kransen volgt 1 minuut stilte. Vervolgens speelt de Kapel van de Koninklijke Lucht macht het Wilhelmus en worden de vlaggen in top gehesen, gevolgd door het overvliegen van vier F- 16's in 'Missing Man-formatie'. De plechtigheid eindigt met een défi lé. De inwoners van Soesterberg en andere belangstellenden zijn van harte welkom bij de plechtigheid op de vliegbasis. Voor hen vertrek ken om 09:45 uur bussen vanaf het Dorpsplein in Soesterberg naar de vliegbasis. Ruim 300 militairen van het 12c Infanterie Bataljon uit Schaarsber- gen oefenen tot en met morgen, 26 juni, in het militaire oefendorp Marnehuizen. Tijdens de oefening Falcon Indian trainen de diverse eenheden van het bataljon onder meer het optreden in verstedelijkt gebied en de helikopterdrills. Chi nook en Cougar transporthelikop ters van de Tactische Helikopter Groep Koninklijke Luchtmacht van de vliegbasis Soesterberg on dersteunen de oefening. Maandag werden de Rode Baret ten vanaf de Arnhemse Heide met luchtmachttransporthelikopters in gevlogen naar de Marnewaard. Vrijdag 27 juni keren alle militai ren terug naar Schaarsbergen. I Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Vrijdagavond is het Ontmoetings centrum De Drie Eiken aan het Dorpsplein het toneel van een bin goavond voor 50-plussers. De eer ste ronde begint om 20:00 uur. De zaal is open vanaf 19:00 uur. De kaarten kosten 3 euro, inclusief een kopje koffie. De werkgroep ontmoetingscen trum De Drie Eiken aan het Dorpsplein heeft voor dinsdag middag 1 juli een koud buffet op het programma staan. De eerste gang wordt om 12:30 uur geser veerd. Het menu ziet er als volgt uit: aspergesoep, vlees- en vissala de met toebehoren, fruitsalade toe. De kosten bedragen 3,50 euro per persoon. Men kan zich opgeven tot 30 juni, 12:00 uur, 0346- 351402. Op de Banningstraat zijn vorige week dinsdag vier automobilisten op de bon geslingerd, omdat ze de veiligheidsgordel niet benutten. De politie controleerde er tussen kwart over elf en twaalf uur. Ook op de Kampweg werd het verkeer in de gaten gehouden, maar over tredingen werden daar niet gecon stateerd. Bewoners van de Mercury in Soesterberg hebben zaterdag hun eerste Mercury Plein Feest gehouden, 's Middags was voor de kinderen die aan dit plein wonen een gezellig programma georganiseerd met diverse spelactiviteiten. Voor de gelegenheid hadden de bewo ners het plein geheel autovrij gemaakt zodat de kinde ren onbelemmerd konden spelen. Na het koekhappen, doelschieten, ballengooien en de reuzetwister, de bib- berspiraal en vele andere attracties werd de middag af gesloten met een optreden van een goochelaar en een ballonnenman. Tot slot kregen de kinderen een pannenkoekenmaaltijd waarna het tijdstip voor de vaders en moeders was aan gebroken. Het eerste Mercury Plein Feest werd voortge zet met een gezellige barbecue en muziek en duurde tot in de late uurtjes. Voor de bewoners kon de zomer van 2003 niet beter beginnen; de organisatie kan terugkij ken op een geslaagde happening die, zoals de berichten nu al verluiden, ongetwijfeld volgend jaar zijn vervolg zal krijgen.

Soester Courant | 2003 | | pagina 17