Meander: 'overleg verloopt nu prima Visser ZOMERCOLLECTIE C 40-60% KORTING hil-ton* 40% KORTING Afval ondergronds aan Dalweg Soester ontkent cocaïnehandel Toekomstige bewoners helpen een handje op Van Oest-terrein iOUTPOST 1 ACTUEEL Pijnenburg gaat omgeving baan in sectoren verdelen Bevolkingsonderzoek borst en baarmoederhalskanker WOENSDAG 16 JULI 2003 SOESTER COURANT PAGINA 3 Jongen zonder I helm negeert stopteken politie Woordvoerder ziekenhuis ziet belanghebbenden bijdraaien K'nijntje: opvang kinderen tot 7 Smitshof komt pas in 2005 aan de beurt Soester (73) onder invloed Kostverlorenweg Voor ambulancedienst en brandweer Witgoed specialis Service voor alle merken Drugs in auto gevonden; klant duikt onder na bedreiging Gevraagd VASTE-, en INVAL- LOPERS Soester Courant Audiëntie BRASSERIE KEUZEMENU Omdat zowel de bromfietser als zijn duopassagier geen helm droeg, kreeg hij van de politie op de Stad houderslaan een stopteken. In plaats van daaraan gehoor te ge ven, gaf de bestuurder vorige week dinsdagmiddag een dot gas. Pas nadat de politiemensen hem ach tervolgden met sirene en zwaai licht, zag hij in dat het beter was te stoppen. De 16-jarige Amersfoor- ter kreeg bekeuringen voor het negeren van het stopteken en het ontbreken van een bromfietscerti ficaat. Bovendien ontving hij, evenals het veertienjarig meisje uit Baarn dat achterop zat, een boete voor het niet dragen van een helm. i.:„„ won-7i»n u/at u/p p.r wel doen Kinderdagverblijf K'nijntje (Bos straat) heeft van het gemeentebe stuur toestemming gekregen om kinderen tot de leeftijd van 7 jaar op te vangen. Volgens de in april verleende vergunning konden er in het centrum 14 kinderen in de leeftijdscategorie 0-4 jaar terecht, maar het bestuur van K'nijntje wil de leeftijdsgrenzen ruimer inter preteren, 'op basis van haar visie op kinderopvang'. De 'oudere' kinderen draaien overigens ge woon mee in de bestaande groe pen en het gaat niet om buiten schoolse opvang. De GGD heeft geen bezwaren, er zijn ook geen aanpassingen nodig (Vervolg van voorpagina De jongste plannen van de Raad van Bestuur van Mean der Medisch Centrum hebben veel commotie en emoties te weeggebracht. Ook onder een aantal direct belanghebben den, de zogenoemde stakehol- ders, zoals de gemeenten Soest en Baarn, de provincie Utrecht en niet in de laatste plaats de Stichting Behoud Molendael Baarn. Boze en verontruste brieven naar de ziekenhuisdirectie, naar minis ter Hoogervorst van volksgezond heid en landelijke fracties waren het gevolg. Zelfs kamervragen werden er gesteld in Den Haag. De Raad van Bestuur is inmiddels op het ministerie geweest, maar niet omdat ze 'op het matje' zou zijn geroepen. De vaste kamercommissie eiste onlangs wel van de minister dat hij met Meander zou gaan praten en tot die tijd alle nieuwe ontwikke lingen tegen te gaan. De minister beweerde toen dat Meander met overtuigende argumenten zou moeten komen. Jeroen Hurkens, woordvoerder van Meander: 'kamerleden vinden het interessant om vragen te stel len en nu is die mevrouw blij dat er iets mee is gedaan. Maar onze I afspraak stond al langer gepland. Natuurlijk is er ook over de profie len gesproken. Dat maakt deel uit van het proces waarin je zit.' Van druk van de kant van het mi nisterie is geen sprake, aldus Hur kens. 'Het ministerie vindt hel prettig als we er in gesprek met de stakeholders uitkomen.' En het overleg met de openbare bestuurders verloopt momenteel prima, verzekert de woordvoerder. 'Zij willen informatie en hebben de intentie om er gezamenlijk met ons uit te komen, niet om als kempha nen tegenover elkaar te staan. Er wordt over de inhoud gepraat in plaats van dat iedereen de stellin gen inneemt. Vooral burgemeester Koos Janssen van Soest heeft daarin een rol ge speeld, verklapt Hurkens. Janssen heeft steeds de bereidheid getoond om tot een oplossing te komen. Het extra overleg tussen de open bare bestuurders en Meander is op zijn initiatief tot stand gekomen. Daarin is weer afgesproken dat Meander nog eens eventuele extra mogelijkheden voor de poli in Soest kan vinden Hurkens zegt dat de zorgverzeke raars en de verschillende zorgaan bieders (o.a. huisartsen, thuiszorg, verpleeghuizen en ambulance dienst) vrijwel direct de noodzaak inzagen van de aanscherping van de profielen voor de locaties Baarn en Soest. Anderen vertaalden dit als een 'verdere uitkleding' van het ziekenhuis in Baarn en de poli in Soest. Hurkens meent dat de openbare bestuurders zijn bijge draaid, zeker als het gaat om de locatie Baarn. Daar verdwijnen interne genees kunde en de Spoedeisende Eerste Hulp, terwijl voorts zal worden besloten dat de afdeling geriatrie in Amersfoort blijft en niet naar Baarn verhuist. Het ziekenhuis Baarn is niet bestemd voor com plexe gevallen, maar voor de plan bare zorg (tijdens kantooruren) en zal zaterdag rond het middaguur dichtgaan om pas maandagmorgen weer te worden geopend. Patiën ten die langer moeten blijven loge ren, worden daarom direct op een van de locaties in Amersfoort op genomen. Alle aanscherpingen moeten een besparing opleveren van 1,5 miljoen euro. Daarmee is het te verwachten tekort nog niet in zijn geheel gedekt. Bij alle stakeholders begint volgens Hurkens nu het idee post te vatten, dat het niet minder wordt in Baarn, maar anders. Er komt an dere zorg, poliklinisch, waarvoor veel met dagbehandelingen kan worden gedaan. Meander is er veel aan gelegen, dat naar iedereen toe duidelijkheid wordt geschapen. Hurkens: 'We hebben tegen Baarn gezegd: om de patiënten binnen te houden, moeten we er wel serieus over pra ten en met de huisartsen de bevol- Een 73-jarige Soester heeft zijn rij bewijs moeten afstaan aan de po litie, omdat hij was gaan rijden met een flinke slok op. De man werd vorige week dinsdag om half zeven op de Veenbesstraat aangehouden voor controle. Uit de blaastest en de analyse bleek dat hij de toege stane limiet driemaal had over schreden. Tegen de Soester is ook proces-verbaal opgemaakt. Als straks iedereen is teruggekeerd van de camping, het appartement, het hotel of waar vandaan dan ook, zal de politie weer gaan con troleren op de Kostverlorenweg. Daar geldt eenrichtingsverkeer, maar niet iedereen houdt zich daaraan. Vandaar dat de politie er donderdagmiddag een kijkje ging nemen. Na verloop van tijd werd deze controle afgeblazen, omdat er .geen overtreders waren betrapt. De politie vermoedt dat dit komt doordat veel mensen op vakantie zijn. king laten zien wat we er wel doen. Iemand heeft eens geroepen dat Baarn een 'veredelde polikliniek wordt en dat wordt dan vervolgens nog eens tien keer door anderen geroepen. Dat het dit niet wordt, daar zijn de stakeholders het in middels wel over eens.' Details In de ogen van Meander blijven de meeste, zo niet alle uitgangspunten uit het rapport Kraaijeveld-Wou- ters overeind staan, ook na de be sluitvorming die in augustus zal plaatsvinden. 'De aanscherpingen die wij voorstaan zijn niet meer dan details. In het rapport staat dat Baarn er voor de planbare zorg zal zijn. De weeffout in het rapport is dat neurologie in Baarn zou moe ten blijven en dat geriatrie er zou moeten komen. Maar dat zijn bei de complexe zaken.' Slechts op een klein deel van het rapport moet Meander op haar schreden terugkeren, beweert Hur kens. 'Als ziekenhuis realiseren we ons bijzonder goed, dat het voor Soest een hele zure appel is om doorheen te bijten. De belangen van de patiënten uit Soest vinden wij belangrijk, maar net zo belang rijk zijn de belangen van de patiën ten uit Woudenberg of Leusden. We moeten ook aan de efficiency denken, zeker nu we te maken hebben gekregen met bezuinigin gen vanuit Den Haag.' Het bestuur van AV Pijnen burg zal in contact treden met de ambulancedienst en de brandweer om er zeker van te zijn, dat zij in geval van calamiteiten zo snel mo gelijk de atletiekbaan weten te vinden. Deze stap maakt het bestuur naar aanleiding van de tragische gebeurtenis van ruim een maand geleden, toen een atleet op de baan in elkaar zakte en overleed. Volgens velen duurde het veel te lang, voordat de ambulance op het complex aan de Wieksloterweg arriveerde. Het personeel van de wagen verklaarde na aankomst, dat het de baan niet meteen had kun nen vinden. Verder zal de omgeving van de atletiekbaan in sectoren worden verdeeld. De ambulancedienst zal deze verdeling ook krijgen. Als er wat in het, bos of de dui nen gebeurt, kan het dienst doende barpersoneel de ambu lancedienst dan precies aange ven waar ze heen moet. Dat schrijft het atletiekbestuur in het cluborgaan 'The Stretcher'. Op 14 juni overléed het lid John Slotboom op de baan. Di verse trainers van AV Pijnen burg paste direct reanimatie toe. Dit gebeurde geheel volgens de regels, zo verklaarde naderhand ook de politie die binnen vijf minuten met drie mensen aan wezig was. De eerste hulp mocht niet baten, want het slachtoffer kwam niet meer bij kennis en overleed ter plekke. In elk geval gaat de club verder met het geven van reanimatie- cursussen aan alle trainers. Achter de bar zullen instructies in kaart worden gebracht, zodat leden precies kunnen zien hoe te handelen in geval van cala miteiten. Hoe lang het precies duurde, alvorens de ambulance vorige maand op de atletiekbaan was, is niet met zekerheid te zeggen. De berichten daarover variëren van 15 tot 25 minuten. Volgens het rapport van de politie ver streek er een kwartier tussen melding en aankomst, menige aanwezige had de indruk dat er meer tijd voorbij was gegaan. Het bestuur van Pijnenburg velt er geen oordeel over en stelt in het clubblad dat erkend dient te worden dat in zulke omstandig heden elke minuut gevoelsma tig uren duurt. Het roept alle autobezitters op hun voertuig alleen op de daarvoor bestem de parkeervakken achter te la ten en te voorkomen dat de route naar de atletiekbaan wordt geblokkeerd. SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 mr r van der Vele Een 21-jarige Soester hoorde dinsdag bij de Utrechtse recht bank drie jaar celstraf tegen zich eisen. De man zou zich schuldig hebben gemaakt aan handel in cocaïne en zou een getuige in zijn rechtszaak heb ben bedreigd. Het College van B. en W. heeft vorige week besloten de aanleg van ondergrondse vuilcontai ners voor glas, papier en tex tiel - bij de Smitshof uit te stel len tot het jaar 2005. Aan de Dalweg (bij de Turkse winkel) worden zulke containers in september al gerealiseerd. Ook bij de Smitshof zouden dit jaar, volgens het plan van aanpak dat de gemeenteraad heeft vastge steld, ondergrondse containers worden aangelegd, maar het is nog niet duidelijk waar ze precies moe ten komen. Dat heeft te maken met het feit dat er voor de hele Smitshof nog een herinrichting in het vat zit en het College wil daar nog even op wachten. Bovendien broedt de gemeente op een nieuw Gemeentelijk Afvalstof- fenplan (GAP), waarbij alle wijk- containers in Soest ondergronds aangelegd zullen worden. Daar zal de gemeenteraad pas aan het eind van het jaar een besluit over ne men en dan wordt de uitvoering ervan niet eerder dan in 2005 af gerond, omdat volgend jaar niet haalbaar is. De ondergrondse containers bij de Smitshof komen waarschijnlijk niet op de plek waar nu de boven grondse staan. Bij de gemeente wordt eerder gedacht aan de plek van de voormalige Retourette (aan de overkant van de Smitsweg), maar de grond daar is particulier eigendom, dus dat kan een belem mering zijn. Perscontainers Verder loopt er een onderzoek naar de eventuele mogelijkheid van ondergrondse (pers)containers voor restafval bij de hoogbouw, met name bij de flats aan de Smits- weg/Weegbreestraat. Het is nog niet duidelijk of zo'n systeem pro bleemloos en efficiënt kan worden ingevoerd. Daarvoor zou ook een speciale vuilniswagen moeten wor den aangeschaft, maar zo'n wagen is veel te duur om 'm maar éen dagje per week te laten rondrijden. In combinatie met Zeist zou het misschien kunnen. De overschake ling op ondergrondse perscontai ners heeft als voordeel dat deze maar één keer per week geleegd hoeven te worden, en dat spaart een hoop geld uit. Met speciale toegangspasjes kan bovendien het zogenaamde 'afvaltoerisme' wor den tegengegaan. Vandaar dat er ook bekeken wordt of het systeem in heel Soest kan worden inge voerd, en niet alleen in de wijken Smitsveen en de Eng. De containers achter de Smitshof krijgen straks een andere (onder grondse) locatie. Foto: Soester Courant. Aanmelden: tel. 601 41 52 Klachten bezorging Indien u op woensdag om 18:00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18:30 uur naar ons kan toor bellen (Si 6014152). De krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag na 18:30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoordapparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdagmiddag nabezorgd. Soesterberg Voor de abonnees in Soester berg is het klachtennummer 035-6021841 (C. van Barne- veld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18:30 en 19:30 uur worden gebeld voor nabezorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soes ter Courant op donderdag na bezorgd. Op 18 april troffen agenten tijdens een controle in de auto van de ver dachte twee geprepareerde spuit bussen aan. In de bussen bleken wikkels cocaïne te zitten. In totaal werd er 58 gram harddrugs bij de Soester gevonden. Maar volgens de verdachte was het witte poeder niet van hem. Hij zat op het moment van de con- trole samen met een passagier in de auto, een kennis die hij een lift had gegeven. Volgens de verdachte wist hij niets van de spuitbussen, en moest zijn passagier de bussen op een onbewaakt ogenblik in zijn auto hebben neergelegd. Maar de officier van justitie wees er op dat de bussen in de zijvakken van de portiers van de wagen wa ren aangetroffen. Dat duidde er volgens hem op dat de bestuurder de eigenaar van de bussen was. Bovendien voerde hij aan dat ver schillende getuigen hadden ver klaard dat zij regelmatig cocame van de Soester kochten. Volgens een van die getuigen was de verdachte vanaf 1 mei 2000 zijn vaste dealer. Door twee getuigen was de Soester via een fotocon frontatie herkend. Daarnaast voer de de officier aan dat bij de ver dachte een boekje was gevonden, met namen en getallen. Volgens de aanklager was dit de boekhouding van de drugshandel. Maar de Soester ontkende alle be schuldigingen. Volgens hem ver gisten de getuigen zich. Van het boekje wist hij niets, en hoe het bij zijn spullen kwam, kon hij niet ver klaren. Ook de beschuldiging dat hij een getuige had bedreigd, klop te niet, aldus de verdachte. Vuurwapen Volgens de aangever was de Soes ter hem beide keren thuis komen opzoeken. Tijdens het eerste be zoek zou de Soester hem een vuur wapen hebben laten zien. Bij de volgende visite zou hij het wapen op het hoofd van de getuige heb ben gezet, en dit ook hebben door geladen. De verdachte wilde dat de getuige zijn verklaring zou intrek ken. Daarop was de getuige ondergedo ken, meldde de officier van justi tie. Hij wees er op dat de Soester eerder door de kinderrechter was veroordeeld. Hij vond de feiten zo ernstig dat een lange celstraf op zijn plaats was, maar hield bij zijn eis rekening met de nog jeugdige leeftijd van de verdachte. Raadsman mr R. van der Velde vond echter dat zijn cliënt moest worden vrijgesproken. Naar zijn zeggen was de politie buiten haar boekje gegaan bij de controle van de auto van de Soester, omdat er op dat moment nog geen aanwij zingen voor drugshandel zouden zijn geweest. De gevonden drugs konden daarom niet als bewijs gel den. Daarnaast vond hij dat het verde re onderzoek van de politie te summier was. Zo wees hij er op dat de vriendin van zijn cliënt had gezegd dat de Soester in ieder ge val tijdens een van de bedreigingen bij haar was. De enkele verklaring van het slachtoffer kon niet als be wijs dienen, stelde Van der Velde. De rechtbank doet uitspraak op 22 juli. t ~m ssm mwmÊÊXBBBKtBSGSSÊiL. - ^ELKE WEEK EEN SOESTER&OURWWT IN DE BUS?S Neem een abonnement €8,75 per half jaar! tel.(035)6014152 BAR, GRILL RESTAURANT Onze ongeëvenaarde spnreribs? Onze beroemde satéschotels? Onze bekende spiezen van 1 meter? Het blijft genieten! (al onze gerechten ook om af te halen) Het bevolkingsonderzoek borst kanker is bestemd voor vrou wen van 50 tot en met 75 jaar die nog geen klachten aan de borsten hebben. Elke twee jaar ontvangen zij een uitnodiging voor het gratis onderzoek. In elke gemeente staat iedere twee jaar een mobiel onder zoekscentrum. In 2002 zijn er in Midden-Neder land ruim 85.000 uitnodigingen verstuurd naar vrouwen van 50 t m 75 jaar. Er zijn 66.799 onder zoeken verricht door Stichting Pre venticon, dit is een gemiddelde opkomst van 78,3%. Bij 738 vrou wen is nader onderzoek nodig ge weest in het ziekenhuis om vast te stellen of werkelijk sprake is van borstkanker. Bij ongeveer de helft van deze verwezen vrouwen wordt borstkanker vastgesteld. Borstkanker is de meest voorko mende kanker bij vrouwen in Ne derland. Door borstkanker met behulp van röntgenfoto's in een vroeg stadium op te sporen, wordt de kans op genezing aanzienlijk groter. Bij vroege opsporing is ook vaker een borstsparende behande ling mogelijk in plaats van een borstamputatie. Op de borstfoto's zijn heel kleine afwijkingen te zien die men zelf niet kan voelen. Om de foto's te maken is maar heel weinig röntgenstraling nodig. Het onderzoek biedt geen mogelijkhe den om borstkanker te voorkomen en niet alle gevallen van borstkan ker worden vroegtijdig opge spoord. Het is belangrijk om regel matig deel te nemen, ook als bij het vorige onderzoek geen afwij kingen zijn gevonden. Het is van belang om altijd naar de huisarts te gaan als er in de tussenliggende perioden veranderingen en/of klachten zijn ontstaan aan de bor sten. Baarmoederhalskanker Het bevolkingsonderzoek baar moederhalskanker is bestemd voor vrouwen van 30 t/m 60 jaar. Van Preventicon ontvangen vrouwen eens in de vijf jaar een uitnodiging om bij hun huisarts een uitstrijkje te laten maken om vroegtijdige af wijkingen te ontdekken. In de re gio Midden Nederland zijn in 2002 bij huisartsen ruim 41.000 onderzoeken verricht in het kader van het bevolkingsonderzoek, er zijn in totaal 63.355 (herin- nerings)uitnodigingen verstuurd. Het opkomstpercentage is 65%. De gevonden afwijkingen zijn vaak een voorstadium van baarmoeder halskanker die goed te behandelen zijn. Gedeputeerde: 'Komt u binnen in het Paushuis, wethouder. Harte lijk welkom. Gaat u toch staan, u hoeft bij ons niet op de knieën. Droog uw tranen. Wat kan ik voor udoen?' Wethouder: 'Een dubbele whisky. Ik ben op van de zenuwen. De woorden stokken in mijn keel'. Gedeputeerde: 'Onbegrijpelijk. Ik heb u als raadslid wel eens te keer horen gaan als een bootwerker. De burgemeester liet toen sommige uitlatingen van u zelfs schrappen uit de raadsnotulen'. Wethouder: 'Ik ben een gebroken man als wethouder. Mijn hele po litieke leven heb ik opgeofferd voor Groen Soest. Bij de gemeen teraadsverkiezingen had ik maar 1 item: geen rondweg door de pol der! Ik heb zelfs de succesvolle leuze Soest blijft Soest' gejat van een progressieve partij om mijn koekoek 1 zang kracht bij te zet ten. Andere Gemeentebelangen zoals onderwijs, jeugdzorg en een cultuurvisie hebben bij ons G.G.S. geen prioriteit. Wat moet ik doen?' Gedeputeerde: 'Er is in Soest aan de Birkstraat een Reading-Club gestart. Mevrouw Eugenie Ruy- ters helpt bij haar thuis mensen veranderen. Maximaal zes perso nen per avond. U kunt dus uw hele fractie meenemen. En je hoeft op zo'n bijeenkomst niets te zeggen, liet ze vorige week weten in een in terview met de Soester Courant. Wethouder: 'De meerderheid van de Gemeenteraad en het voltallige College van B W hebben mij ge dwongen u te verzoeken de rond weg alsnog op te nemen in het Streekplan 2005 - 2015'. Gedeputeerde: 'Nog een whisky?' Wethouder: 'Een Cuba Rum, graag. Ik durf mijn kiezers niet meer onder ogen te komen. Alle poldergrond is onder mijn voeten weggeslagen. Ons verkiezingspro gramma berust alleen nog op drijf zand'. Gedeputeerde: 'Hier heeft u een papieren zakdoekje. Het Streek plan is al lang klaar. De komende tien jaar wordt er over een rond weg niet meer gesproken in poli tiek Soest. Het heeft dus geen en kele zin om in 2005 een rondweg in het Streekplan op te nemen. Laat het gemeentebestuur zich maar druk maken om de sluiting van de vliegbasis. Daar heeft de provincie zich jarenlang voor inge zet. Steun ons. Dien een plan in voor de opbouw en revitalisering van Soesterberg. Daar hoor ik jul lie, dualisten, niet over'. Wethouder: 'Dat zit in de porte feuille van burgemeester Janssen'. Gedeputeerde: 'Vertel hem maar eens, dat u uit betrouwbare bron hebt vernomen, dat het aantal werknemers van de vliegbasis, dat in de gemeente Soest woont, rela tief gering is'. Wethouder: Gedeputeerde: 'Neemt u deze heerlijke fles Canossa van mij aan. Het is een strenge, Italiaanse wijn. U komt er wel uit?' STEENHOFFSTRAAI4/ suEST 035-6018252 www.luykje.nl Toekomstige bewoners van het voormalige Van Oest-terrein aan de Eigendomweg hebben vorige week een handje gehol pen bij de bouwwerkzaamhe den. Met behulp van touwen en een gewicht dreven ze de eerste paal in de grond. Bouwbedrijf Van de Grift had voor de feestelijke gelegenheid een oud-Hollandse heistelling van stal gehaald. Het project bestaat uit zestien woningen, zes vrijstaande en tien twee-onder-een-kapwonin- gcn. Totnogtoe zijn er zeven wo ningen verkocht. Voor Van de Grift bood dat voldoende vertrou wen om met de uitvoering van de plannen te beginnen. Enkele we ken geleden werden de opstallen van de voormalige bloemisterij met de grond gelijkgemaakt, nu zijn de voorbereidingen gestart voor de bouw van de huizen. In eerste in stantie worden er negen woningen w Met behulp van een oud-Hol landse heipaal dreven toekomstige bewoners van het Van Oest-terrein de eerste in de grond. Foto: Foto Bell Bij de ontwerpen van de woningen aan de Eigendomweg is zoveel mogelijk rekening gehouden met de wensen van de kopers. Zij kun nen, aldus Van de Grift, kiezen uit een ruim pakket van mogelijkhe den voor wat betreft de indeling en de afwerking. r m.u.v. hoogzornerartikelen €19,15 Verse artisjok met kruiden vinaigrette Vis palletje op tomatensalade met saffraanmayonaise Koude komkommerbouillon met garnaaltjes Caesar salade met verse gegrilde ansjovis Gepocheerde tongrol met zalmmousse Gebraden varkensfilet met vulling van champignons en kippenlevers Granité van watermeloen Verse aardbeien met gemarineerde vijgen Koffie of thee met bonbon Op maandag menu inclusief glas wijn (niet op feestdagen) Wij zijn op vakantie van 27 juli t/m 10 augustus 'Brasserie 0^5 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag www.soesterduinen.nl

Soester Courant | 2003 | | pagina 3