Vijf (oud)koningen aan het woord TnJn cl. Ifijo ''/ie !/U,ir ('e laatste zondag van 25jaar augustus komen de kriebels Soest kan zich weer uitleven tijdens gildefeesten Tai Chi Programma gildefeesten Legitimatie en polsbandje tijdens drive in show gilde Ml Mm i iuard - Mus topt i/i VEN Open een RaboTopKid Rekening en krijg een te gek cadeau! IANT RECLAMEKRANT El WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2003 SOESTER COURANT lUILUt J Van 23 augustus t/m 2 september Geen alcohol voor jeugd onder 16 Kees van Doorn (68) Harry van der Zouwen (50) Jan van Steen (44) egt de aanschaf Larninaatvloer? sH René van Hal (52) Jan Grift (79) Rabobank 3r_ KLOKKENREPARATIES 3n- Gegarandeerd goed! U.ir- ns werkmakerij Westeneng, Den P- Blieklaan 48, tel 035-601176b st- 78. PIANOLES, keyboardles. Op privéles krijgt u alle aandach v0~ en leert u snel en degelijk een ®r~ toetsinstrument bespelen h®- Gratis proefles! Ook thuis les. U krijgt les van een ervaren enthousiaste, gediplomeerde muziekleraar. Bel Peter Loei tel. 035-6027330. COMPUTERCURSUSSEN Word, Exel, PowerPoint iol- Access, FrontPage, Internet ten Windows- typen, introductie n- Nieuw: cursus fotobewerking Binnenkort starten weei >rde kindercursussen! Dataüidact ,iek. Computeropleidingen: 035- 06- 6022826; www.datadidact.nl HANDEL wo_ GORDIJNEN de grootste col- irko- 'ectie bij Wasiel Steitner. t op Slaapstudio, Tapijt, Lange joed Brinkweg 38, Soest to. REMU me- Tel. 035-6019600. PAGINA 7 Koningin: 1965. De toenmalige timmerman volgde zijn vader Henk op. Hofdames: waren er toen nog niet. Aantal deelnemers: 47. Aantal schoten: 400. Lid sinds: 1 juli 1959. Wat was de eerste gedachte toen de vogel naar beneden kwam? Dat is voor elkaar. Ik vond dat ik een goed schutter was en dat dus moest bewijzen. Het was dus een kroon op mijn werk. Was het een toevalstreffer of hing de vogel al aan een splinter? Ik ging er vol in, maar moet wel zeggen dat er zwaardere patronen werden gebruikt. De strijd duurde bijna vier uur. Ik had trouwens best wel moeite, na een nogal zwa re feestavond, om me te concen treren. Had u achteraf misschien niet lie ver (met opzet) misgeschoten? Neen, natuurlijk niet. Ik wilde ko ning worden, mijn vrouw wilde koningin worden. Zij komt uit het noorden en moest zich daar dan ook presenteren en vertellen wat het allemaal te betekenen had. Ik ging er voor. Hoe leuk of moeilijk was het om koning te zijn? Hartstikke leuk! Echter in mijn koningsjaar was het lang niet zo druk met activiteiten als nu. Het gilde ging nog niet naar gildedagen en had nog geen mooi gildekorps. Veranderde er veel in uw konings jaar? Ja, er zijn veel activiteiten onder nomen om een gildekorps op te richten. Ikzelf heb als tamboer de nodige oefeningen achter Zonne gloren meegemaakt. Dat gebeurde met een oud bandrecordertje en wat aanwijzingen van tamboers uit Haps. Heeft een gildekoning status en zo ja, welke? In mijn tijd had de koning nog geen pak en geen mantel. Dus je was nog niet zoveel. Je voelde je zelfs opgelaten wanneer er andere koningen in de buurt waren met veel pracht en praal. Het was alle maal nog wat armzalig. Zou u nog eens koning willen wor den? Neen, dat is een te zware opgave, lichamelijk gezien. Wie verdient het om dit jaar ko ning te worden? Dat stelletje dat al jaren onder de schiethoorn staat en het reilen en zeilen kent. Zij verdienen het, want ze hebben zich al jaren inge zet. Welk advies geeft u de komende koning? Doorgaan mèt je inbreng in het gil de, zoals ik ook heb gedaan. Ik ben ruim 33 jaar actief geweest bij de gildefeesten. Ook gewoon jezeli blijven. Koning in: 1974. De servicemonteur wegen bouw werd ook koning in 1980 en 1985. Hofdames: Zus Hanneke van der Zouwen en Margriet van 't Klooster. Aantal deelnemers: 66. Aantal schoten: 306. Lid sinds: 1 september 1971. Wat was de eerste gedachte toen de vogel naar beneden kwam? Ik stond te trillen als een espen blaadje. Maar ik dacht: perfect. Mijn vader die aan de boom stond, sprong een gat in de lucht. Ik was natuurlijk nog hartstikke jong. Was het een toevalstreffer of hing de vogel al aan een splinter? Eigenlijk was het puur geluk. Veel ouderen schoten al jaren mee. Ik was een groentje. Had u achteraf misschien niet lie ver (met opzet) misgeschoten? Nee, daarna ben ik nog twee keer koning geweest. Dat is geen vergis sing geweest. Hoe leuk of moeilijk was het om koning te zijn? Het. was geen moeilijk jaar. Het was gewoon leuk. Ik was er door een clubje uit de Birkt, waar ik woonde, bijgehaald. Mijn vriendin Joke vond het allemaal wel wat vreemd. Toch zijn we in het eerste koningsjaar getrouwd. Veranderde er veel in uw konings jaar? Nee, niet zoveel. In ieder geval niet dat ik dat toen gemerkt heb. Heeft een gildekoning status en zo ja, welke? In het begin nog niet zo. Toen ik voor het eerst koning werd, waren er pas voor het tweedejaar hofda mes. Dat was overgenomen uit Soest Duitsland, waar we toen net voor het eerst naar toe waren ge gaan. Later zag je het toenemen, omdat de koning -ook door de toenemende activiteiten van het gilde- steeds bekender werd. Zou u nog eens koning willen wor den? Ja, alhoewel ik al wel meer dan tien jaar niet meer heb mee ge schoten. Mijn vrouw Joke staat niet te springen om koningin te worden en ik vind dat je het samen moet kunnen doen. Wie verdient het om dit jaar ko ning te worden? Moeilijke vraag. Misschien enkele van mijn maatjes als Harrie Hil- horst of Bertus Hilhorst. Welk advies geeft u de komende koning? Blijf jezelf, ga mee naar alle acti viteiten en laat je neus bij de korpsleden zien. Koning in: 1984. Jan Grift was in die tijd tuin man. Hofdames: Mariska van Vel- zen en Jolanda Kok. Aantal deelnemers: 132. Aantal schoten: 411. Lid sinds: 10 oktober 1978. Wat was de eerste gedachte toen de vogel naar beneden kwam? Ik was heel zenuwachtig: Toen kwamen de tranen van geluk, maar ik was wel over mijn toeren, want ik zag zo snel mijn vrouw niet. Bovendien: wat gaat er allemaal gebeuren. Ik had net voor het schieten een dubbeltje gevonden en dat gegeven aan Gijs Hilhorst die aan de boom stond en opmerk te dat ik het koningsschap kocht. Was het een toevalstreffer of hing de vogel al aan een splinter? Hét was een toevalstreffer, waar ik niet op was voorbereid. Had u achteraf misschien niet lie ver (met opzet) misgeschoten? Tuurlijk niet. Hoe leuk of moeilijk was het om koning te zijn? Het was niet moeilijk en eigenlijk heel leuk. Ik ben naar veel activi teiten mee geweest. Bijzondere herinneringen bewaar ik aan een gildedag in 's-Dertogenbosch, al waar een viering was in de Sint Jan en aan de gildedag te Wcll, waar ik een van de bestuursleden van het gilde opving, toen hij onwel werd en uiteindelijk naar het ziekenhuis werd gebracht. In Well had ik ei genlijk geen zin meer om mee te doen aan het schieten van de ko ningen. Bovendien had ik mijn beurt voorbij laten gaan. Toch was er zoveel opvang en begeleiding dat ook ik gewoon doorging. Veranderde er veel in uw konings jaar? Nee, niet dat ik meer weet. Heeft een gildekoning status en zo ja, welke? En of! Je wordt in een koets door Soest gereden en zo zijn er nog veel meer zaken en activiteiten, waarbij je in het middelpunt staat. Zou u nog eens koning willen wor den? Toch wel, ondanks mijn leeftijd. En als ik weer mee schiet, ga ik er voor. Als ik geen koning meer wil worden, doe ik ook niet meer mee. Wie verdient het om dit jaar ko ning te worden? Moeilijk te zeggen. Veel van mijn vrienden die meededen, zijn de afgelopen jaren overleden. Mis schien wel Gijs Kok, die heeft een apart plaatsje bij mij. Maar ik gun het ook vele anderen. Welk advies geeft u de komende koning? Goed mee doen. Ga naar de oefe ningen van het korps kijken en wordt vrienden met ze. Geniet van het jaar. Koning in: 1994. De elektromonteur was in 1989 ook al koning geworden. Hofdames: zus Tonny Hagen en schoonzus Ida van Doorn. Aantal deelnemers: 129. Aantal schoten: 400 Lid sinds: 24 augustus 1978. Wat was de eerste gedachte toen de vogel naar beneden kwam? Eikel. Het was voor mij de twee de keer, dus ik wist wat mij te wachten stond. Tijdens het ko- ningsschieten was ik de laatste van de schutters die meededen. De anderen was het niet gelukt en we vonden het onze eer te na, dat het iemand anders werd. Dus toen heb ik goed gericht en het is gelukt. Was het een toevalstreffer of hing de vogel al aan een splinter? We zeiden tegen elkaar: de kogel moet in zijn kont. Ik deed dat feil loos en het lukte. Had u achteraf misschien niet lie ver (met opzet) misgeschoten? Nee, nooit. Opzettelijk missen be staat niet, dan moet je niet mee doen. Ik heb een keer niet misge schoten toen mijn vrouw hoog zwanger' was en niet als koningin zou kunnen optreden. Hoe leuk of moeilijk was het om koning te worden? Het spannende was er natuurlijk wat af, omdat het voor mij de tweede keer was. Bovendien was ik door mijn activiteiten volop ver weven met het korps. Ik was er zelf onderdeel van. Ik heb dat jaar dan ook veel relaxter kunnen ge nieten. Veranderde er veel in uw konings jaar? Nee. Heeft een gildekoning status en zo ja, welke? Figuurlijk natuurlijk wel. En ook in het gilde is dat zo. Je bent een van de uitverkorenen. Daar mag je ook trots op zijn. Zou u nog eens koning willen wor den? Ja, zonder meer, met heel veel ple zier. Wie verdient het om dit jaar ko ning te worden? Het is meer een kwestie van gun nen dan verdienen. Ik heb een aantal familieleden, die het zouden mogen worden. Die zitten er al ja ren naar uit te kijken en doen er alles voor om koning te worden. Het is trouwens hartstikke leuk. Maar ik gun het natuurlijk ook veel andere medewerkers. Welk advies geeft u de komende koning? Je moet het niet als een verplich ting voelen. Van een koningschap moet je ontzettend bewust genie ten. Een jaar is zo voorbij. Koning in: 2002 De directeur van een organisa tie-adviesbureau was al gerui me tijd ook ouderman. Hofdames: bestuursvrouwen Fie Kok en Anneke Pronk. Aantal deelnemers: il3. Aantal schoten: 353. Lid sinds: 13 augustus 1981. Wat was de eerste gedachte toen de vogel naar heneden kwam? De eerste seconden wil je eerst weten of het allemaal wel echt is. En dan, ja dan besef je dat het ge lukt is en voor je het weet, word je gefeliciteerd en is je leven veran derd. Was het een toevalstreffer of hing de vogel al aan een splinter? Mijn voorganger Wim Schimmel had de vogel klaargelegd. Het was een kwestie van raken en dan zou ze naar beneden komen, hetgeen ook gebeurde. Had u achteraf misschien niet lie ver (met opzet) misgeschoten? Nee, dat nooit. Maar je rekent cr eigenlijk niet op, want de kans is zo klein, En toch gebeurt het. Hoe leuk of moeilijk is het om ko ning te zijn? Het is vooral leuk. Maar het heeft ook zijn moeilijke kanten. Want je hebt de verplichtingen niet alleen. Ook je vrouw heeft die en voor je dochter betekent het ook wel iets. Je moet dus meer gaan regelen, want er gaat best wel veel tijd in zitten en er zijn ook andere dingen die in het dagelijkse leven gebeu ren. Mijn dochter vraagt ook om aandacht. Zij wordt ook met dit koningsschap geconfronteerd en wordt door anderen als 'prinses' aangesproken, hetgeen ze eigenlijk niet zo leuk vindt. Veranderde er veel in dit konings jaar? Binnen het gilde niet. Je bent je dat misschien ook niet bewust. Heeft een gildekoning status en zo. ja, welke? Ik denk van wel. Nou had ik al een speciale rol binnen het gild als voorzitter/ouderman die ervoor zorgde dat ik 'bekend' was. Het koningschap geeft daar een extra dimensie aan. Zou u nog eens koning willen wor den? Ja, maar liever over een paar jaar. Ik gun het ook anderen. Het moet niet te veel in een bepaalde kring vallen. Wie verdient het om dit jaar ko ning te worden? Daar wil ik geen uitspraak over doen. Ik gun het heel veel mensen. Want naast mij steken er heel veel mensen tijd in het gilde en zij zijn altijd bereid nog eens extra de handen uit de mouwen te steken. Welk advies geeft u de komende koning? Net als veel (oud)koningen vind ik dat je gewoon jezelf moet blijven. Zet je in en doe gewoon mee met alles wat kan. (Vervolg van voorpagina) Het dansen om de gildeboom werd zaterdag voorafgegaan door een speciale eucharistie viering in de Petrus- en Paulus- kerk. Deken Frans Zwart werd bij zijn intrede begeleid door de tromslagers van het gilde en begeleid door Wim van den Breemer die de taken van de ouderman op zich heeft geno men, omdat René van Hal schutterskoning is. Tijdens de kerkelijke bijeenkomst besteedde Zwarts aandacht aan het vieren cn presenteren van sym bolieken. De gezangen werden ver zorgd door het parochiekoor dat voor deze gelegenheid vocale on dersteuning kreeg van enkele leden van Co'ro Mediante. Aan het eind van de viering werd de band tussen het Groot Gae- sbeeker Gilde en de rooms-katho- lieke gemeenschap van Soest be vestigd door het overvendelen van deken Zwarts. Tevens werd nog eens stilgestaan bij zijn veertigjarig jubileum als priester. Zwarts, die zich al vele jaren verbonden voelt met het gilde, toonde zich daar over zeer verheugd. Na de dienst trokken de meeste kerkgangers naar dc gildeboom op de Lange Brinkweg. Daar droeg Gerard van Roomen de gildeven- del over aan Harrie Hilhorst. Fietstocht Na de grootste deelname aan en belangstelling voor het dansen ooit, werd maandagavond alweer het volgende record gebroken. Meer dan vierhonderd mensen stapten op de fiets voor een recrea tieve tocht van ongeveer 25 kilo meter. De fietsers, van piepjong tot bejaard, kregen tussen vertrek van en aankomst bij de Schaapskooi van de familie Van de Grift een afwisselende route voorgeschoteld, die was uitgestippeld door Tempo Toer. Na afloop kreeg iedereen s bij inlevering van de deelnemerskaart, een lint met medaille als aanden ken mee naar huis. Na de fietsers en de wandelaars (gisteravond op weg geholpen door het comité Jacob van Gae- sbeek) gaat vanavond alle aan dacht uit naar de hardlopers. Het dirigeerstokje van de gildefeesten is dan even in handen van AV Pij nenburg dat al jaren garant staat voor de organisatie van dit sportie ve en niet meer weg te denken on derdeel. Feesten De komende vijf dagen is er nog veel meer te beleven op het terrein aan de Ferdinand Huycklaan (zie het kader met het programma). Naast de gebruikelijke sportieve activiteiten, zoals het Volkspaar- denfeest van de Warmbloed Paar- denfokvereniging Eemland en de Volksspelen, liggen er nog diverse feestavonden in het verschiet. Voor de Rock Roll Night (mor gen) is nog een beperkt aantal toe gangskaarten 12,50) verkrijg baar bij de WV-kantoren en de andere voorverkoopadressen. An ders is het gesteld met de feest avond op zaterdag (met o.a. Ger ard Jolink), die in juni binnen twee dagen was uitverkocht. Er is nog wel te komen aan een kaartje 10,00) voor het Hol lands Hit Festival op zondagavond wanneer Arne Jansen, Bonnie St. Clair, Henk Wijngaard en de for matie Frontline optreden. Ook voor de drive in show van Radio 538 (maandag) zijn nog entreebe wijzen 5,00) beschikbaar. Volgens een goede gewoonte, en daar houdt het gilde van, is de vrij dagavond gereserveerd voor het gildekorps zelf. Rond de klok van zes ifur wordt het koningspaar Rcnc en Leny van Hal thuis opge haald en is er later in de tent een viering met gilde-eer. Op dinsdag 2 september sluit het Groot Gaesbeeker Gilde de fcest- weck in besloten ring af. Leden en vrienden van het korps komen dan bijeen voor de teermaaltijd die eens in de vier jaar wordt genut tigd. Er worden dan ongeveer 650 schuiven, maar daarna ook met de mensen verwacht die eerst aan- voetjes van de vloer kunnen. Woensdag 27 augustus 19:00 Gildeloop van AV Pijnenburg. Donderdag 28 augustus 20:00 Rock&Roll feest met o.a. René Shuman. Vrijdag 29 augustus 18:15 Afhalen gildekoning René van Hal vanaf woonadres. 19:30 Feestavond voor gildeleden en -vrienden. Zaterdag 30 augustus 08:00 Toertochten van Tempo Toer. 09:30 Volkspaardenfeest. 11:00 Kinderkennis. 11:30 Volksspelen. 13:30 Kampioen- en prijsschieten. 14:00 Oud-koningen kampen. 20:30 Feestavond met o.a. Gerard Joling (uitverkocht). Zondag 31 augustus 09:30 Viering met gilde-eer in feesttent en aansluitend broodmaal tijd voor gildeleden en -vrienden. 12:00 Zondagmiddagconcert Eemlandcr Blaaskapel. 12:30 Kinderkermis. 13:00 Koningsschieten. 19:30 Afhalen nieuwe gildekoning vanaf huisadres. 21:00 Hollandse Hitsfestival met o.a. Frontline Showband en Henk Wijngaard. Maandag 1 september 14:00 Ouderencontactmiddag. 20:00 Radio 538 Drive In. Dinsdag 2 september 19:30 Teermaaltijd voor gildeleden en -vrienden. ot eenvoudig omdat ze er nog niet aan toe zijn, want het konings schap draagt tegenwoordig een grote verantwoordelijkheid met zich mee. Bij alle bezoeken aan gil dedagen en tijdens andere activi teiten loopt de koning met zijn koningin en hofdames voorop. Wie koning van het gilde wordt, moet een jaar lang veel tijd inves teren in zijn erefunctie. Sommigen van de oudere garde missen misschien daarom in het heetst van de strijd'nog wel eens 'per ongeluk' de romp, maar de meesten willen toch maar wat graag koning worden. Al is het maar eens in hun leven. Het groot ste deel van de gildebroeders werd reeds op jonge leeftijd lid en is daarna opgegroeid met de rijke traditie en vele gebruiken van het gilde dat ook luistert naar de naam Sint Aechten Schuttersgilde en dat meer dan duizend leden, broeders en zusters én een ongekend groot aantal vrijwilligers telt. Het gildearchief van de koningen gaat terug tot 1960. Sindsdien wer den 36 Soester mannen gehuldigd, nadat ze het beslissende schot had den afgevuurd. Van hen presteer de Harry van der Zouwen het om driemaal koning te worden. Wijlen Helmus Kok, in 1960 de eerste 'moderne' koning, de eveneens overleden Henk van Doorn, Nol Hagen, Jan van Steen en Ben van Schalkwijk waren tweemaal ko ning, maar nog nooit gebeurde het dat de regerend vorst voor de tweede achtereenvolgende maal het laatste stuk van de vogel naar beneden haalde. Soms leverde het plotselinge ko ningsschap wel eens een probleem pje op. Tien jaar geleden werd Peter Kuyer op de schouders gehe sen, maar waar moest de toenma lige vrijgezel zo gauw een koningin vandaan halen? Op dat moment zag hij Ilse Smeets staan en voor dat ze er erg in had, had ze spon taan ingestemd op zijn verzoek om hem terzijde te staan. Ofschoon Kuyer tijdens zijn koningsjaar een levensgezellin vond, met wie hij inmiddels is getrouwd, bleef hij zijn koningin trouw. Nog 28 (oud)koningen zijn in le ven. De verwachting is dat de meeste van hen meedoen aan de Oud-Koningen Kampen die zater dag 30 augustus om 14:00 uur be ginnen op De Blaak. Tegenwoor dig zijn de voormalige koningen te herkennen aan een blauwe sjerp die ze die zaterdagmiddag, maar ook de volgende dag tijdens het koningsschieten dragen. Bezoekers van de drive in show op maandag 1 septem ber moeten zich bij de in gang legitimeren. Wie 16 jaar of ouder is, krijgt een polsbandje om. Zonder zo'n bandje is het onmogelijk om alcoholhoudende drank te kopen. Daarnaast zal het beveiligings personeel erop toezien dat jon geren onder de 16 jaar géén al coholische dranken consume ren. Bij overtreding wordt de betreffende persoon direct uit de tent verwijderd. Hetzelfde geldt voor gasten van 16 jaar en ouder die een alcoholische ver snapering aan iemand van on der de 16 geven. Wie nog geen 16 is, krijgt beslist geen polsbandje, bezoekers die zich bij de ingang van de tent niet kunnen legitimeren, kun nen eveneens fluiten naar het speciale bandje. Het gilde zegt het systeem strikt te hanteren, zodat het kan vol doen aan de wettelijke verplich ting, dat er alleen alcohol mag worden geschonken aan jeugd vanaf 16 jaar. Wie 16 jaar of ouder is, maar geen prijs stelt op alcohol, hoeft overigens niet verplicht een polsbandje te dragen. kennen aan de (blauwe) sjerp. Op aparte schietwedstrijd, zaterdagmiddag houden ze een Foto: Archief Groot Gaesbeeker Oilde Hoewel de gildefeesten de laat ste decennia zijn uitgegroeid tot een dorpsfeest, waar Jan en Alleman zich graag en bij veel activiteiten laten zien, is er voor de echte gildebroeders maar één onbetwist hoogte punt: het koningsschieten. Op de laatste zondag van augustus krijgen velen van hen de krie bels. Zou het vandaag Menig jong lid van het Groot Gae sbeeker Gilde Iaat het mikken op de houten vogels nu nog expres schieten om zijn vader, ooms of buurmannen meer kans te geven; 1960 Helmus Kok 1961 Piet Brouwer 1962 Piet van den Hengel 1963 Aric Hagen 1964 Henk van Doorn 1965 Kees van Doorn 1966 Gijs Hilhorst 1967 Dorus Kok 1968 Helmus Kok 1969 Henk van Doorn 1970 Bert van den Dijssel 1971 Piet van Schalkwijk 1972 Jan Hartman 1973 Fried van den Breemer 1974 Harry van der Zouwen 1975 Wim Hartman 1976 Toon Hilhorst 1977 Wim van Hofslot 1978 Johan Grift 1979 Bertus Hagen 1980 Harry van der Zouwen 1981 Ad Hooft 1982 Gert Schimmel 1983 Ben ten Haaf 1984 Jan Grift 1985 Harry van der Zouwen 1986 Jan Smeeing 1987 Nol Hagen 1988 Kees de Bruin 1989 Jan van Steen 1990 Gerard van Roomen 1991 Nol Hagen 1992 Ben van Schalkwijk 1993 Peter Kuyer 1994 Jan van Steen 1995 Ben Schimmel 1996 Theo Vlug 1997 Ernst Kuyper 1998 Leo Valk 1999 Kees Engberink 2000 Ben van Schalkwijk 2001 Wim Hilhorst 2002 René van Hal Deze koningen zijn inmiddels overleden Oud-koningen zijn tegenwoordig tijdens het gildeweekeinde te her- september a.s. starten en nieuw seizoen. atta van Manen nanstraat 523 - Soest in 035 - 6014519 o.a. Quick Step, Parador. Pergo aten toplaag) uiterst scherp geprijsd! - door ons gemonteerd. T rvaring staat borg voor •s en meer dan uitstekende service. ormeer vrijblijvend naar mogelijkheden. ./fax: (035) 542 02 52 >b.: 0610906906 i, k s avonds en in 't weekend) uyslaan 21,3741 DABaarn LOER TOT IN HET DETAIL... ar 3 jaar 3 jaar 3 jaar 3 jaar 3 NIEUW! i t t c laskers), zepen en zouten. 1 t u !s per flacon 5^50 gj Secret (dames) 12,50 Z 1 uur 20,00 top- 'beautysalon t ar 3 jaar 3 jaar 3 jaar 3 jaar 3 3 Verkennen van het Tibetaam 5- BOEDDHISTISCH pad' Vajra Vidya organiseert cur- 1 sussen in meditatieve ach- tergronden in Soest, Drie bergen en Utrecht. Info 035- ,7 602626Z T Vrouwen gezocht die net als 2- ik regelmatig REIKI willer 3' uitwisselen. Tel. 6035362. - Goede gebruikte FIETSEN I Fietsshop Soesterberg, Ra demakerstraat 17, tel. 0346 35 15 64. <j Nieuwe computer nodig? ne Problemen met uw oude' S- Computer upgraden? WH- ,e( COMPUTERS tel. 6090443 jens afspraak: il. 6010706. rbergsestraat 39a >ECI ALIST rijn 21 - Tel. 601 24 25 in donderdag t/m zaterdag 3RATIS kleuranalyse jw kleuring

Soester Courant | 2003 | | pagina 7