BB I mm Makelaardij Makelaardij de groene zon voor wonen m zone wonen in a< TE KOOP BjRiHta WOENSDAG 3 SEPTEMBER 2003 SOESTER COURANT Exclusief bij Pe ïrs Makelaardij! Exclusief bij Peters Makelaardij! NVM HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen PAGINA 26 Soesterber WOENSDAG Birkstraat 87, 3768 HD Soest 3768 HD Soest Birkstraat SOEST KERKPAD ZZ HALFVRIJST7 WOONHUIS mooie grote zoi tuin. VRAAGPRIJS: 298.000,- k.k. 1 Hol Molenbeek Woning- en Assurantiemakelaars www.holenmolenbeek.nl 035 601 1304 SOEST-ZUID TENSENHOF Moderne HALI STAANDE (2000) met gar ca 400 m2 gron VRAAGPRIJS: 439.500,- k.k. Soest, Birkstraat 163 WWW Zodra u bos- en duinrijk Soest binnenkomt valt uw oog vrijwel onmiddellijk op deze vrijstaande villa ('30er jaren) door haar charmante en warme uitstraling. Dit pand biedt u werkelijk alles wat u maar wenst, namelijk: ruimte, eigentijds comfort en luxe. Op het perceel van maar liefst 1.397 m2, treft u ook een zwembad, een garage/studio v.v. een schitterend interieur en een forse opslagruimte van ca. 125 m2. Werken aan huis is hier dan ook absoluut mogelijk! Indeling: entree, toilet, kelder, riante living (ca. 60 m2 incl. serre) met haard- partij en natuurstenen schouw, serre en moderne keuken voor zien van inbouwapparatuur. 1e Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan de voorzijde, master bedroom aan de achterzijde met openslaande deuren en uitzicht over de tuin met verwarmd zwembad. Badkamer met openslaande deuren, ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: vaste trap naar zolderverdieping met 2 kamers, douche en kitchenette. Inhoud woonhuis ca. 550 m3. Vraagprijs 775.000,- k.k. Ook voor uw huis staat de unieke Peters In ternet Site (www.petersmakelaardij.nl) be schikbaar met actuele bijzonderheden en fo toreportage. Met dagelijkse informatie over de laatste aanbiedingen. Samen met de gratis kle'uren'brochure die uw huis extra in de schijnwerpers zet, biedt Peters Makelaardij alle ingrediënten voor een succesvolle verkoopl Bel voor een vrijblijvende verkooptaxatie 035-6016251 Ook voor uw huis staat de unieke Peters In ternet Site (www.petersmakelaardij.nl) be schikbaar met actuele bijzonderheden en fo toreportage. Met dagelijkse informatie over de laatste aanbiedingen. Samen met de gratis kleurenbrochure die uw huis extra in de schijnwerpers zet, biedt Peters Makelaardij alle ingrediënten voor een succesvolle verkoopl Bel voor een vrijblijvende verkooptaxatie 035-6016251 Soest-Zuid, Seminariehof 58 TCéTSI OM STIL VAN TE WORDEN... Dit appartement is zó verrassend dat u er stil van zult worden. De naam pen thouse komt eigenlijk meer overeen met hetgeen dit apparte ment u te bieden heeft, het enige verschil is dan ook de verdie ping waarop het zich bevindt. RIANTE LIGGING... Riant in vele opzichten: het dakterras/balkon is zó uitnodigend dat het u zelfs op minder zonnige dagen zal overhalen heerlijk van de buitenlucht te gaan genieten. Een heerlijke rustige ligging, toch alle winkels en openb. verv., de bossen en stuifduinen op loop afstand. OPTIMAAL WOONCOMFORT... Voor de liefhebber van veel woonruimte is dit hét gewoon: een riante living (55 m2), een semi-open Poggenpohl keuken met alle denkbare inb.app. Ruime hal met toegang tot 3 slaap-/werkkamers. Voorts een roy. badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet. Separate ruimte voor uw wasmachine en droger die te vens extra ruimte biedt als berging. EN VERDER... In het onder gelegen souterrain: een eigen parkeerplaats en een berging. Het complex is v.v. een videofooninstallatie en een lift. (Bj 2000) De servicekosten bedragen 158,36 p.m. Vraagprijs 398.000,- k.k. Soesterberg, Amersfoortsestraat 35 Er ooit van gedroomd om een wandeling te kunnen maken in uw eigen tuin en dan in eerste instantie verrast te worden door een rijkdom aan flora dip zijn weerga niet kent en vervolgens heerlijk tot rust te komen in een bostuin met onver valste dennengeuren? Dit is echter nog lang niet alles: ook het rietgedekte landhuis zal uw mond doen open vallen. Tot in de details is deze vooroorlogse woning in stijl gerenoveerd en be woond gebleven, hoge plafonds met ornamenten, openslaande deuren, verrassende nisjes, ruiten met roedeverdelingen en lui ken, ensuite deuren met glas in lood, een bordestrap, paneel deuren, een heuse verandaOngelooflijk dat deze villa nog niet ontdekt is door één van de woningmagazines. De woning beschikt over een sfeervolle woonkeuken (2001), een woonka mer en-suite welke is opgedeeld in een zithoek en eetgedeelte beiden met opensl. deuren naar veranda, 2e zithoek met open haard en opensl. deuren naar terras. Op de verdieping bevin den zich 4 slaapkamers, een royale badkamer en toegang tot de gedeeltelijk bevloerde vliering. Vanuit de tuin met "tuinka mers" is de bostuin toegankelijk met rietgedekte houten bergingen en een multifunctionele atelierruimte. Vraagprijs 898.000,- k.k. ui Soest, Valeriaanstraat 85 Een ruimtehuis bij uitstek!! Deze eengezinswoning (type drive-in) is gelegen op een rustige locatie in Soest gren zend aan de achterzijde aan een fraai speelveld. Winkels, scho len en openbaar vervoer treft u in de directe omgeving. Indeling: Begane grond: hal, entree met meterkast, garderoberuimte en trap naar eerste verdieping. Inpandige garage met plaats voor 1 auto, te bereiken vanuit de hal, L-vormige tuin-/werkkamer met deur naar de tuin gelegen op het zuidoosten. 10 Verdieping: overloop, toilet met fonteintje en bergkast, ruime woonkamer met schuifpui naar het balkon aan de achterzijde, open keuken (type American Kitchen) aan de voorzijde met tevens een schuifpui naar het tweede balkon en opstelling c.v. combiketel (2001). 26 Verdieping: 1 slaapkamer gelegen aan de voorzijde voorzien van vaste wastafel, 2 slaapkamers gelegen aan de achterzijde, badkamer voorzien van douche, vaste wastafel, 2" toilet en aansluiting voor wasmachine. Vraagprijs 230.000,- k.k. Soest, Houtsnip 10 Wij zijn er zeker van dat u zich in deze vrijstaande villa met verrassende tuin op subliem plekje direct thuis zult voelen! Bij de bouw van dit woonhuis met garage (1997) heb ben sfeer, licht, ruimte (ca. 575 m3 inhoud) en energiezuinigheid een belangrijke rol gespeeld. Zodra u het huis binnenwandelt proeft u de combinatie van deze 4 componenten. Indeling: Begane grond: entree, toilet, studeerkamer, royale living waar op speelse wijze niveauverschil is aangebracht, houtkachel en schitterende raampartijen waardoor u vanuit de gehele woon kamer heerlijk van de omliggende tuin kunt genieten, halfopen moderne keuken met inbouwapparatuur en toegang naar de bijkeuken en forse garage. Verdieping: overloop, riante bad kamer met ligbad, separate douche, vaste wastafel en 2e toi let, stookruimte met c.v.-ketel en zonneboiler, 3 ruime slaap kamers met veel bergruimte. Zolderverdieping: vlizotrap met bergzolder (kamer mogelijk). Perceelsoppervlakte: 518 m2. Vraagprijs 699.500,- k.k. Soestdijk, Verzetsplein 5 Markante twee-onder-één-kap villa met garage. Gelegen op een schitterende locatie in Soestdijk, waarachtig een paradijs voor kinderen: alleen bestemmingsverkeer in de straat zelf, een heerlijk groot (speel-)veld voor de woning en aan de overzijde het "Slangenbosje": Bovendien mogelijkheid tot kantoor aan huis vanwege de studeerkamer op de begane grond. De woning is in 1997 onder architectuur gebouwd en biedt u zeer veel leefruimte; inhoud ca. 675 m3, perceelsgrootte 625 m2! Indeling: Ruime hal met toilet, sfeervolle woonkamer (ca. 57 m2) met parketvloer, mogelijkheid voor open haard en schuifpui naar de zeer royale tuin met optimale zonligging (zw). Vanuit de hal is eveneens de study bereikbaar. Moderne, luxe keuken met kookeiland v.v. inb.app., bijkeuken met a.s. wasm./ droger en deur naar de tuin. 1e Verd: overloop, 2 slaapkamers gelegen aan de achterzijde waarvan één met toegang tot het zeer ruime dakterras, 3e slaapkamer gelegen aan de voorzijde. Luxe badkamer v.v. douchecabine, ligbad, dubbele vaste was tafel. Separaat toilet. 2e Verd: vaste trap naar de zolder met kamer, voorzolder met sauna, zeen veel bergruimte en c.v.- combiketel. Vlizotrap naar bergvliering. DE WONING IS TE HUUR VANAF HALF DECEMBER 2003 VOOR EEN PERIODE VAN EEN HALF JAAR OF EEN JAAR. VOOR BEHOUD GUN NING EIGENAAR. Vraagprijs 748.000,- k.k. Huurprijs 2.500 per maand Soest Vosseveldlaan 59 Deze woning kent zijn weerga niet: zoekt u een vrijstaan de woning met karakter, sfeer, uitstraling, veel ruimte, op een toplocatie die compleet gemoderniseerd is? Lees verder en bel dan voor een afspraak! Op loopafstand van de Soesterduinen en de bossen staat deze vooroorlogse vrijstaande villa op een perceel van bijna 1.400 m2. Het geheel is onder architectuur uitge bouwd en beantwoord alle eisen die aan een moderne woning kunnen worden gesteld. Werkkamer/bibliotheek, royale woonkamer met schouw en serrekamer, moderne zit- eetkeuken en aansluitend tuinkamer/speelkamer, 6 slaapkamers, 2 badkamers, garage met aangebouwd bijgebouw, uitgebreide brochu re aanwezig! Vraagprijs: 1.385.000,- k.k. info@straterr gucsi, van uuyci naai p uc J^ÊI In een jonge woonwijk gelegen goed onderhouden 3- (voorheen 4) kamerappartement met zonnig balkon op het zuidwesten dat heerlijk uitkijkt over groen. De bijbehorende berging vindt u in de onderbouw. Gunstig gelegen ten opzichte van winkels, openbaar vervoeren uitvalswegen. Indeling: en tree v.v. plavuizenvloer, toilet, 2° royale hal met meterkast, ruime, sfeervolle woonkamer voorzien van laminaatvloer, dub bele beglazing en deur naar het balkon. 2 Slaapkamers met beide een deur naar het balkon. Keuken met inbouwkast, gei ser en deur naar de bijkeuken. Bijkeuken v.v. aansluiting was machine en droger en uitstortgoosteen. Badkamer met douche, vaste wastafel en plavuizen vloer. Het complex is goed onder houden, o.a. in 2002 aan de buitenzijde geschilderd, galerij- vloeren vernieuwd en het dak is 5 jaar geleden vervangen. Servicekosten 150,- per maand inclusief voorschot verwar ming. Vraagprijs 130.000,- k.k. Soesterberg, Buys Ballotlaan 3a Heeft u geen behoefte aan onder- en bovenburen maar ook geen bezwaar om op de 10 verdieping te wonen en te kunnen genieten van een royaal dakterras met optimale pri vacy? Wellicht is deze bovenwoning dan precies wat u zoekt! Indeling: Entree, hal met trapopgang naar de verdieping. Achteringang via aangebouwde serre met houten schuifpui en a.s. voor wasmachine. Hal met trapkast waar de meterkast zich bevindt, trapopgang naar de eerste verdieping en toilet. Ruime woonkamer v.v. een laminaatvloer en schouw met gas- voorziening. Dichte keuken met enige inbouwappartuur en deur naar het balkon aan de voorzijde. 1e verdieping: 2 slaapkamers aan de voorzijde waarvan 1 met deur naar het balkon en 1 slaap kamer aan de achterzijde, allen v.v. een laminaatvloer. Badka mer met douchehoek en vaste wastafel. 2e verdieping: vaste trap naar de zolderverdieping. Voorzolder met opstelling c.v.- combiketel en dakraam. Zolderkamer met Velux dakraam. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbele beglazing en dakisolatie. Vraagprijs .187.500,- k.k. Soest, Kerkstraat 12 mitmTml Gesitueerd in de historische Kerkebuurt van Soest een lieflijk nostalgisch woonhuisje met ruime zonnige tuin (ZW) en schuurtje. Dit voormalige bakhuys is één van de monumen ten die Soest rijk is en waarbij u bij binnenkomst de sfeer uit vroegere tijden proeft. De charme van dit pand komt to^ uit drukking in de knusse indeling, de raampartijen met roede verdeling, hal en keuken met antieke plavuizen vloeren, de oude gevelsteentjes en dakpannen. Onder de vakkundige lei ding van de eigenaar is het pand in 1965 met gebruikmaking van authentieke materialen volledig gerestaureerd waardoor het karakter van het pand volledig tot zijn recht is gekomen. In 2002 is de buitenzijde van het pand gerenoveerd. De binnen zijde behoeft enige aanpassing aan hedendaagse normen. Het geheel is gelegen op een perceel van 307 m2 tuin in het cen trum van Soest op korte afstand van winkels, openbare en culturele gelegenheden en station en bushalte. Zeer centraal gelegen in het land met goede bereikbaarheid via het snelwegennet en toch dichtbij bos, duin en water. De ideale woning voor alleenstaande of 2 persoons huishouden met ge voel voor nostalgische charme! Vraagprijs 220.000,- k.k. Soest, Steenhoffstraat 30-05 Op zoek naar een turn-key appartement met bo vendien een tuin op het (zw) en alle voorzieningen op loop afstand; aarzel geen moment en maak een afspraak! Dit ap partement op de begane grond aan de achterzijde van het klein schalig appartementcomplex "Visserstaete" is werkelijk optima forma: een moderne doch zeer harmonieuze kleurstelling in combinatie met een hoogwaardige afwerking zorgen er voor dat u slechts uw dozen hoeft uit te pakken! Ook aan uw vier wieler is gedacht; dit appartement beschikt over een eigen parkeerplaats en een berging in het souterrain. Ind.: ruime hal met garderoberuimte, royale woonkamer met deur naar de tuin. Moderne keuken v.v. inb.app.. Lichte slaapkamer (ca. 20 m2). Modieuze badkamer v.v. een ligbad, douchecabine, wastafel en met a.s. voor een 2e toilet. Voorts beschikt het appartement over een hobby-/studeerkamer en een forse bijkeuken. Het appartementencomplex is gebouwd in 1997, is volledig geïso leerd en v.v. een liftinstallatie. De entree met videofooninstal latie geeft u direct al een gevoel van ruimte en comfort. Ook is er gedacht aan de mindervaliden; aan de voorzijde is een lift aangebracht. De serv.kstn bedragen 102,50 p.m. Vraagprijs 269.000,- k.k. Soest, Insingerstraat 56 Lieflijke halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande garage met vliering gelegen op een royaal bemeten perceel van 470 m2. De woning is centraal gelegen t.o.v. openbaar vervoer, scholen, winkels en het uitgestrekte bosgebied van "Pijnen burg". De tuin is voorzien van diverse vormen van sierbestrating en beschikt over een fraaie vijverpartij in de voortuin. Indeling: entree, hal met trapopgang naar 1 e verdieping, slaapkamer aan de voorzijde met houten vloer en schouw. Moderne badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet. Sfeervolle woonka mer voorzien van een plavuizenvloer, open keuken met inbouw apparatuur. Vanuit de keuken bereikt u via de overdekte hal de bijkeuken met vliering. Verdieping: overloop met dakkapel, rui me slaapkamer, bergruimte en separate stookruimte. Dit woon huis is zeer geschikt voor een klein huishouden. Diversen: Bouwjaar ca. 1915, voorzien van isolatieglas, c.v.-combi-ketel (1996) Vraagprijs 340.000,- k.k. Baarn, Hilversumsestraatweg ong. Centraal gelegen aan de rand van Baarn en om zoomd door het "Roosterbos" treft u deze bouwkavel aan. Het perceel meet circa 1.550 m2. Volgens het bestemmingsplan mag er op het perceel een vrijstaande woning worden gereali seerd met een inhoud van 600 m3 en een bijgebouw van 50 m2. Het bijgebouw mag geheel onderkelderd worden. Een unieke plek met fantastische uitrijmogelijkheden voor de paardenliefhebber! Vraagprijs 585.000,- k.k. Soest Veenbesstraat 16 Dit ruime goed onderhouden hoekappartement (ca. 100 m2) is prettig gelegen op de 4e verdieping en kijkt uit over de bossen van Pijnenburg. Het appartement is v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Ind: royale hal, moderne keuken, doorgebroken riante woonkamer met voortreffelijk uitzicht, fraai balkon. 2 slaapkamers, badkamer en separaat toilet. De modernisering die heeft plaatsgevonden, tezamen met de ligging van het complex, maken dit appartement een aantrekkelijk object voor u. Vraagprijs: 207.500,- k.k. Soest Ereprijsstraat 107 Tegenover een plantsoen met parkeerplaats gelegen, goed onderhouden drive-in woning. Deze middenwoning biedt veel ruimte, een rustige ligging en een inpandige IndeNng: entree, m.k., toegang tot de garage, multifunc tionele tuinkamer met toegang tot de achtertuin op het zuidwesten. 1e verd.: royale woonkamer voorzien van schuifpui naar balkon, half open keuken, overloop met toilet. 2e Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Inhoud ongeveer 400 m3. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Deze woning is zeker een bezichtiging waard! Vraagprijs 236.000,- k.k. Soest Nieuweweg 4 Deze twee-onder-een kap woning uit de jaren 60 geeft u mede door het royale perceel van 697 m2 een unieke combinatie van privacy, ruimte en een goede bereikbaar heid. Het forse bijgebouw (50 m2) biedt de bewoner een scala aan mogelijkheden, van praktijkruimte tot fiele grote garage. Indeling: entree, ruime keuken. Royaal, tuingericht eetgedeelte, woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer. De woning heeft een inhoud van ongeveer 460 m3, en een perceelsoppervlakte van 697 m2. Zoekt u een woning met mogelijkheid tot praktijkruimte, of een gezinshuis met een forse tuin?.. Kom gerust eens kijken bij deze woning en laat de opties op u inwerken. Vraagprijs: 375.000,- k.k.

Soester Courant | 2003 | | pagina 26