JpMbörd]_ 'Meezingavond'bij kamerkoor Tourdion MEDISCHE DIENST Vier bijzondere avonden in de Emmakerk KERKDIENSTEN V-U SCHRAVEMADE B.V. Woensdag 10 september, Artishock Knutselen 'Zonder u halen wij geen cent op' 'Burgerlijke stand' Informatiemiddag reumapatiënten 'Sacred dance' De lopers van de week Ledenvergadering Rode Kruis Vernieuwend 'Soul II Soul' Helpt U mee? DONOR RODE KRUIS AUTOSCHADE Het Soestgevoel Klassieke muziek op zondagmiddag Radio Soest WOENSDAG 3 SEPTEMBER 2003 .pp tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen Ook voor ziekenfondsverzekerden. SOESTER COURANT PAGINA 31 CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest Telefoon 035 - 602 02 49 Het Soester Kamerkoor Tour dion nodigt mensen uit voor een meezingavond op woens dag 10 september. Zo is te le zen op de affiches die overal in Soest zijn verspreid. Onder lei ding van Ernst Vermeulen wor den canons en eenvoudige lie deren gezongen door de leden van het koor. Iedereen die enige zangervaring heeft is van harte welkom om mee te komen zingen. Naast muzikaliteit staat gezellig heid bij het kamerkoor voorop. Die gezelligheid wil het koor delen Kinderparadijs De Vrije Teugel Vedelaarpad 53, tel. 6018136 Op woensdag 10 september is 'knutselen' het thema van de in loopmiddag. Met z'n allen gaan we mooie creaties maken! Natuurlijk mag je ook zelf kiezen wat je leuk vindt om te knutselen en met wel ke materialen je dat wilt gaan ma ken. De inloopmiddag is van 14:00 tot 16:00 uur en de kosten zijn 2,50. Vragen? Bel op werkda gen tussen 9:00 en 11:00 uur: 6018136. met iedereen die van zingen houdt. Als deze avond een succes wordt zou dit wel eens een leuke jaarlijk se traditie kunnen worden! Tourdion bestaat 10 jaar en gaat de komende periode werken aan een groot lustrumconcert in het voor jaar van 2004. leder koorlid krijgt een cd waarmee thuis de partijen makkelijk zijn in te studeren. Sinds enkele maanden wordt Tourdion gedirigeerd door Ernst Vermeulen, die zang en orgel studeert aan het conservatorium in Utrecht. De meezingavond van Tourdion wordt gehouden op woensdag 10 september om 20:00 uur in Artis hock, Steenhoffstraat 46a. De toe gang is gratis. Nadere informatie: Joke Rip, §8 6022150. De Hersenstichting Nederland en het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid organiseren van 8 t/m 14 februari 2004 weer de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische ziekten. Zij zoeken hard naar mensen die willen hel pen in de strijd tegen hersenaan- doeningen en psychische ziekten. Belangstellenden kunnen zich aan melden bij het collectecoördinatie punt, S 030-2971197. Namens meer dan 3 miljoen Nederlanders met een hersenaandoening of psy chische letsel: bedankt! Opgave gemeente Soest GBA gemeen telijke Basisadministratie Personen) Periode 21 t/m 21 augustus 2003. GEBOREN: Phalin Verlee Chaylin, dochter van D.A.A. Croes.- Bruno Xavier, zoon van R. de Louw en K. Brzo- zowska. - Fabio Michcl, zoon van M.A. Lambeek en M. van der Sanden. AANGIFTE HUWELIJK: Wilhelmus Petrus Jozef Brouwer en' Ingrid Louise Kamphorst. - Mare van de Pol en Susan Maria Wildenburg. - Karei Octave Alois Hendrik Nelis en Gijsbertha Hen- drika Blankenstein. VOLTREKKING HUWEU JK: Rikkerdt Westerveld en Sandra Christina Los. - Dirk Willem Jan Jager en Johanna Wilhelmina Eli- zabeth Kieft. OVERLEDEN: Antonia Catharina Maria Engbe- rink, e.v. H.GJ. van Ernst. - Jo hanna Wesselo, w.v. B. van Vliet. - Johanna van Koutrik, w.v. B. Sterk. - Jacoba Vos, w.v. J.W. Lakerveld. - Gerarda Agnes Var- wijk. - Joseph Johannes Schoon- derbeek, w.v. W.G. van de Grift. - Aleida Maria Theresia Hartman, w.v. W. ter Haar. De reumapatiëntenvereniging Baarn/Soest organiseert op dins dag 9 september een informatie middag in De Speeldoos, Rem- brandtlaan 35, Baarn. Een bedrijf verzorgt informatie over natuur- en gezondheidsproducten voor een gezond slaap en een gezonde le ven. De bijeenkomst begint om 14:00 uur. Belangstellenden zijn hartelijk welkom. Binnenkort start in Soest opnieuw een cursus 'sacred dance'. Sacred dance is een vorm van meditatief dansen waarvan een helende wer king kan uitgaan. In de kring wor den eenvoudige dansen (kruis, spi raal en stervormen) aangeleerd, Levendige dansen worden afgewis seld met meer verstilde bewegin gen op klassieke, religieuze, eigen tijdse en folkloremuziek. De dans- keuze worcit afgestemd op de sfeer van het jaar. Danservaring is niet nodig. Geschikt voor alle leeftij den. Een kennismakingsles is altijd mogelijk. De cursus wordt gegeven in de Brede Bibliotheek, Willaert straat 49, om de week op maan dagmiddag van 13:30 tot 15:15 uur (incl. pauze). Aanvang maan dag 15 september. Inlichtingen en opgave bij de docente, Fien Olt- hof, S 6025750. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week zijn het: Cathelijn de Roon Jordi de Haan Steven Akkerman Marije Valk Caroline van Dorrestein Het Rode Kruis Soest-Soesterberg houdt op maandag 8 september zijn tweede algemene ledenverga dering van dit jaar. De bijeenkomst wordt gehouden in het gebouw van de afdeling, Valeriaanstraat 2B, en begint om 15:00 uur. Op de agenda staan o.a. de gebruike lijke jaarstukken. Wie vergelijkt leest de Soester Courant Zondag zal in beide diensten van de gereformeerde kerk (vrijge maakt) het heilig avondmaal ge vierd worden. Dit is een maaltijd tot gedachtenis van de kruisdood van Jezus Christus, die daarmee voor de zonden van de hele wereld heeft betaald. De belijdende leden van de gemeente vieren zo de ver geving van hun zonden en de ver bondenheid met God en met el kaar. Ds. R. ter Beek zal in beide diensten voorgaan. De diensten beginnen om 10:00 uur en 17:00 uur in het eigen gebouw aan de Parallelweg 1. Info: S8 6025234. Zaterdag 6 september zondag 7 september Huisartsen vanaf vrijdag 17;00 uur: Huisartsenpost Eemiand: §20900-3311233. Kleine ongevallen, maandag 08:00 - vrijdag 17:00 uur: Centrum voor Kleine Ongevallen en Verrichtingen (CKOV), voor eenvoudige medische hulpvragen, geopend in Meander Medisch Centrum, locatie Baarn, bij voorkeur na verwijzing door een huisarts. Spoedeisende hulp Spoedeisende hulp is 7 x 24 uur gegarandeerd bij Meander Medisch Centrum, locatie Amersfoort Lichtenberg, Utrechtseweg 160, Amers foort. Apotheek, dagelijks na 17:30 uur (en in de weekeinden): Centrale Dienstapotheek, Amersfoort, §2033-4328500. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: C. Dokter, tandartspraktijk Nassau, Nassauplantsoen 27, §25239591. Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemiand: verpleegkundige hulpverlening, ^033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zondag 24:00 uur: J. Meursing, Van Mecklenburglaan 13-15, S6015215. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., §206-54337407. Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl Op maandag 8 september start een bijzonder project in de Emmakerk, onder de titel 'Soul II Soul'. Het is de eerste van een serie van vier maande lijks te houden maandagavon den. Op die avonden kun je zien wat bezieling van mensen betekent voor Soest. Maakt het uit dat er christenen zijn in deze plaats, of moslims, of atheïsten? Of is geloof of bezieling alleen maar iets voor jezelf? Die vraag wordt in vier avonden voor gelegd aan een kleurrijke vertegen woordiging van Soesters, christe nen, hindoes, spirituelen, moslims, joden en atheïsten. Aan mannen en vrouwen. Aan jongeren en ouderen. Aan zwevers en doeners. Elke avond worden er twee gasten met een bezieling uitgenodigd. Ds. Pieter van Winden en studente re ligie-studies Marleen Vernhout gaan steeds met hen in gesprek. Er is informatie, muziek, ontmoeting. Er wordt gelachen en gepraat. Op de eerste avond komen Ients- je Hederik en Marijke Smit. Ientsje woont in Soest en is lid van een evangelische kerk in Amersfoort. Marijke woont ook in Soest en geeft leiding aan de Spirituele Kring, een bewust niet aan een godsdienst of kerk verbonden ver eniging rond spiritualiteit. Op de andere maandagavonden 6 okto ber, 3 november en 1 december - zijn er twee aan twee ontmoetin gen met de voorzitter van het be stuur van de Fatih-moskee,' een rooms-katholiek iemand, een atheïste, een joods echtpaar, een hindoe-geestelijke en een lid van een Samen op Weg-kerk. Wilt u een gesprek meemaken? Wilt u de gasten misschien zelf wel wat vra gen? Dat kan al op maandagavond 8 september vanaf 20:00 uur in de wijkzaal van de Emmakerk, Re- gentesselaan 2, of op één van de andere avonden. Iedereen is wel kom en de toegang is gratis. Een deel van de avond wordt opgeno men door Radio Soest en ruim een week later uitgezonden. Soest/Soesterberg Tel. (035) 601 39 57 Bloedbank Midden Nederland Hilversum Tel. (035) 624 50 27 Zaterdag 6 september Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 communieviering (R. van Hal/G. Schimmel); mannenkoor Zondag 7 september Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 10:00 pastor F. Overbeek; communieviering; Toont Goed' Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 10:00 pastor H. Goddijn; eucharistieviering; parochiekoor Rooms-katholiek, H. Familiekerk, WilJibrordusstraat 19 10:00 pastor W. Veldhuis; eucharistieviering; Cantate Domino Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 10:00 pastor H. v.d. Schepop; eucharistieviering; samenzang Samen op Weg, Emmakerk, Regentessefaan 2 10:00 ds. P. van Winden Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. G.H. Olsman Samen op Weg, Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 drs. M. Berends Oecumenische wijkgemeente de Oude Kerk, Torenstraat 1 10:00 kand. L. Bal, De Bilt Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 en 17:00 ds. R. van Kooten; avondmaal Christelijk-gereformeerd, Julianalaan 90 09:30 en 16:30 student A.J. v.d. Toorn, Vlissingen Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 en 17:00 ds. R. ter Beek; avondmaal Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dabveg 44 09:30 leesdienst; 19:00 ds. A. Schot (woensdag 10 september 19:30 ds. G. Mouw) Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 prof. dr. M.F.M. v.d. Berk, Heemstede (bijzondere bijeenkomst) Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19A 10:00 voorganger onbekend; avondmaal Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 11:00 Aijan Treuren (Drakensteyn, Lage Vuursche) Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Talmalaan 44 09:30 dienst Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 mevr. M. IJspeert, Amsterdam Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. P. Busstra, Bunschoten Meander Medisch Centrum, Molenweg 2 10:00 ds. W. Schaap Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 ds. R.H. de Vos, Weesp Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Centrum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 genezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl STALENHOEF SOEST NIEUWE GRACHT 29 - TEL. 035 - 602 27 44 Miniportret van Meer dorps dan stads DONDERDAG 4 SEPTEMBER H VRIJDAG 5 SEPTEMBER B ZATERDAG 6 SEPTEMBER B ZONDAG 7 SEPTEMBER fl MAANDAG 8 SEPTEMBER B DINSDAG 9 SEPTEMBER B WOENSDAG 10 SEPTEMBER Janssen: Bereikbaar en aanspreekbaar Soestgevoel. Ja, da's een goed ge voel, ha, ha. Ja, daar gaat mijn praat je iedere week over bij Radio Soest. Over karakteristieke dingen van Soest, meer dorps dan stads. Kijken. Nee, mensen zien niet alles wat er is. Kijken is een kunst, de Ecm, de Engh, de duinen. Dat zijn mooie dingen, dan komt het Soest gevoel boven. Burgemeester. Ja, uh, ja, een boeg beeld, dat ben je en sterk gericht op de samenleving. Bruggen bouwen tussen bestuur en samenleving, dat is je hoofdtaak. Vmd ik heel belangrijk. Westland. Da's mijn geboortestreek en ik kom er nog graag, mooie streek en ik ben een liefhebber van de zee, die lucht, die geur, dat licht. En dan al die kassen-en hardwerkende men sen. Ja, daar liggen mijn wortels. Voetbal. Ajax, ja echt. En vroeger DUNO, Door Uithoudingsvermo gen Naar Overwinning, ja, ja, ik was een redelijke rechtsbuiten. Maar ja, dan ga je studeren en dan houdt het voetbal op. Ja, ik kijk er nog wel graag naar. Nadenken. Dat zegt u nou, maar daar vraagt mij nooit iemand naar. Je bent de hele dag een vraagbaak voor iedereen. Je representeert de ge meente bij allerlei gelegenheden en zo raakt je dag vol, maar nadenken, dat is ook nodig. Over straks, mor gen, over de toekomst. Ik hou een beetje ruimte overdag vrij om na te denken. En dan 's avonds, thuis sa men eten en dan een paar uur den ken over belangrijke zaken, naden ken ja. Heel belangrijk. De krant le zen tijdens m'n werk? Dan voel ik me bijna schuldig. Radio Soest. Ach, ik luister natuur lijk te weinig maar ik vind een loka le omroep echt heel belangrijk. Dat hoor je ook van mensen in het dorp. Ze luisteren. Radio Soest is een be langrijk medium, ja, belangrijk. Hoe moet Soest zich u herinneren.' Tsjee, uh ja, hoe... Hij was bereikbaar en aanspreekbaar. 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg presentatie: Inske den Duik 10.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 11.00 Even Uitblazen presentatie: Loes Moraal 12.00 Lunchroom Middag Magazine 13.00 Nederlandse hits Een selectie uit het beste dat de Nederlandse mu ziek óns te bieden heeft. Presentatie: Thari Schröder 14.00 Operetteland De romantiek Vandaag de liefdesverhou ding tussen operette en musical presentatie: Paul Sparnaay 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h De Soester en zijn muziek Jan Wijn Pianist Jan Wijn Lonncke Meijer praat met de ver maarde concertpianist Jan Wijn. Als jongen van 6 jaar kreeg hij zijn eerste pianolessen van zijn moe der. Na de lagere school ging hij naar het Conservatorium. Hij heeft een internationale carriè re opgebouwd. Helaas moest hij daarmee stoppen na een blessure aan de rechterhand. Hij is docent aan het Sweclinck Conservatorium waar hij o.a. Ronald Brautigam en Bas Verheijen les gaf. U hoort zijn muziekkeuze. Radio M tot vrijdagmorgen 08.00 uur 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg presentatie: Kees Vroon 10.00 Soest in bedrijf Een programma over za ken die ons allemaal ra ken. Over een paar weken is het Prinsjesdag. Bezuini gen is wat je hoort. Wat betekent dat b.v. voor de gezondheidszorg in Soest. Hoe staat het met de werkloosheid in de regio en hoe herkent u valse Eu robiljetten? Presentatie: Henk de Jong 11.00 Soest 55+ Het Gildcfeest is voorbij. Karin de Lange was bij de ouderendag van het gilde. U hoort een samenvatting van de bijeenkomst. 12.00 Lunchroom Middag Magazine presentatie: Inske den Duik 13.00 Ontmoeting met Piet Ekel Acteurs en acteren Is er nou verschil tussen het acteren voor de radio, voor de tv en op het to neel? En die stemmetjes bij tekenfilms, hoe wordt dat gedaan. Piet Ekel heeft alle takken van de acteer- sport meegemaakt en kan er smakelijk over vertellen, produktie en presentatie: Thari Schröder 14.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h 17.00 Het Sportcafé Met het weekeinde voor de deur praat Herman Duit met spelers, coaches en bestuurders over wed strijden die allemaal ge wonnen moeten worden. Hoe, dat leggen de gasten uit. Jazz uit Artishock Samenstelling en presentatie Rosamint Faas en Semmy Prinsen Blues uit Artishock presentatie: Ab van Schaik 20.00 Radio M tot zaterdag 08.00 uur 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 9.00 Oud goud De beste muziek uit de ja ren vijftig, zestig en zeven tig. Presentatie: Ab Kruitbos Radio M tot zondag 08.00 uur Vandaag aandacht voor de Swingle Singers, begin jaren 60 opgericht door de Amerikaan Ward Swingle. Ward Swingle studeerde aan het Conservatoire de Paris. Natuurlijk moest hij ook Solfège studeren, de training van het muzikale gehoor. De oefeningen waren nogal aan de saaie kant. Al gauw verbreidde zich het gefucht dat Ward een an der soort oefeningen gebruikte en zijn medestudenten gingen mee doen. En zo werden 8 musici (een dubbelkwartet) The Swingle Sin gers geboren, die razendsnel inter nationale erkenning vonden. Het repertoire beperkte zich niet tot Jazz ook Klassieke Muziek en Popmuziek voerden zij uit. Van middag de Swingle Singers met Mozart a capella, op onnavolgba re wijze. Kent u Ferde Grofe? Hij arrangeerde de Rhapsodie in Blue van George Gershwin. Maar hij componeerde ook zelf o.a. de Avation Suite, The Hudson River Suite en de The Mississippi Suite, allemaal van Ferde Grofe. De wer ken worden gespeeld door het Promenade Orkest olv Jan Stulen. Toen de bezuinigingen in volle he vigheid toesloegen werd het Pro menadeorkest het kind van de re kening. Wie de suites hoort kan constateren dat Ferde Grofe's composities het midden' houden tussen klassieke muziek en de lich te muziek. Een genre waarin het Promenadeorkest het sterkst in was. Presentatie: Inske den Duik. Zondagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur Beter in de ether: 105.9 FM Goedemorgen Soest Presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Religie en poëzie Presentatie: Maria Drost 10.00 Ommetje natuur en milieu h Vandaag is onze speciale gast Aart van Breukelen. Hij is im-' ker, bijenhouder. Was het nou een gunstige zomer voor de bijen met al die droge dagen en hoe staat het met de bijen volken. Waar laat je de bijen in de winter. Aart van Breu kelen praat u bij. presentatie: Ina Aangeenbrug 11.00 Van het Raadhuisplein Nieuws uit het gemeentehuis met o.a. Het Soestgevoel, de column van de burgemeester Presentatie Yvonne Dijkhuis 12.00 De vrijwilliger Vrijwilligers zijn onmisbaar in de huidige samenleving. Mie- ke Visser en Greet Broerze doen vrijwilligerswerk. Mieke werkt in verzorgingshuis Dae- lhoven, samen met een groot aantal vrijwilligers, Greet Broerze is lid van de werk groep cliëntenraad en doet daar belangrijk werk. Nel Pcl- zer praat met ze. 13.00 Dit was de week Hoogtepunten uit het nieuws van de afgelopen week, verza meld en gepresenteerd door Eef v.d. Horst. 14.00 Soest klassiek Samenstelling Jaques v.d. Griendt Zie tekst hiernaast 16.00 Musica Aeterna In de eerste aflevering van Musica Aeterna in het nieuwe uitzendseizoen brengt Lies- beth Gankema u muzikaal in contact met de Nederlandse zanger Bas Ramselaar. Deze zanger geniet bekendheid op de Nederlandse en buiten landse concertpodia. Vanmid dag hoort u van hem met muziek van J. S. Bach, hij wordt begeleid door het Ne derlands Bach Collegium o.l.v. Pieter Jan Leusink. 17.00 Het Praattheater De kennismaking Deelnemers zijn mensen met een verstandelijke beperking die praten over alledaagse za ken. Presentatie: Ruud van Zomeren 18.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 19.00 Religieuze muziek 20.00 Het boek open Tekst en uitleg over Het Boek door Herman Spoor en gasten 21.00 Radio M tot maandag 08k00 uur. 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soester berg. Presentatie: Ruud van Zo meren 10.00 Soester en zijn muziek Jan Wijn-pianist Lonneke Meijer praat met de vermaarde concertpianist Jan Wijn. Als jongen van 6 jaar kreeg hij zijn eerste pianoles sen van zijn moeder. Na de lagere school ging hij naar het Conservatorium. Hij heeft een internationale carrière opgebouwd. Helaas moest hij daarmee stoppen na een blessure aan de rechter hand. Hij is docent aan het Swcelinck Conservatorium waar hij o.a. Ronald Brauti gam en Bas Verheijen les gaf. U hoort zijn muziek keuze. 11.00 De straat van... Een kennismaking Ruud van Zomeren gaat op bezoek naar zomaar een be woner van zomaar een straat. U kunt kennismaken met uw plaatsgenoten en een straat in Soest of Soesterberg. Samenstelling en presentatie: Ruud van Zomeren 12.00 Lunchroom Middag Magazine presentatie: Ruud van Zome ren 13.00 Even uitblazen h Muziekprogramma Presentatie: Loes Moraal 14.00 Brassbandfijd In deze eerste uitzending een muzikaal portret van de be roemde cornettist en trompet tist Wynton Marzalis, bekend door zijn optreden tijdens het North Sea Jazzfestival. Hij is niet alleen een begaafde jazz musicus maar beheerst ook het populaire en klassieke genre. Hij wordt begeleid door het Eastman Wind Or- chestra o.l.v. Donald Hunsber- ger. Dit symfonisch blaasor- kest is het beste wat de Vere nigde Staten op dit gebied te bieden hebben.. 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h 17.00 De derde helft Sportmagazine. Uitslagen, gesprekken en commentaar, de sport van het afgelopen weekeinde. 18.00 Radio M tot dinsdag 08.00 uur 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg. presentatie: Kees Vroon 10.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 11.00 Senioren vragen Verzoekplatenprogramma presentatie: Atie Derksen 12.00 Lunchroom Middag Magazine presentatie: Kees Vroon 13.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 14.00 Operetteland h De romantiek Vandaag de liefdesverhou ding tussen operette en musical presentatie: Paul Sparnaay 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h 17.00 Soest in bedrijf h Een programma over zaken die ons allemaal raken. Over een paar weken is het Prins jesdag. Bezuinigen is wat je hoort. Wat betekent dat b.v. voor de gezondheidszorg in Soest. Hoe staat het met de werkloosheid in de regio en hoe herkent u valse Eurobil jetten? Presentatie: Henk de Jong 18.00 Van psalm tot pop, presentatie Joke Almiran- te; 18.30 Weg met Hobbels presentatie Menno Schuit 19.00 De Verrekijker Kinderprogramma. Twee mooie verhalen: De zieke jongen en Het koninkje. En natuurlijk kinderliedjes. Pre sentatie: Caren Zwarteveen en Marieke Boer. 19.30 Het Kompas Jongerenprogramma. Gast is Daniël v.d. Kamp. Hij volg de een zendingsopleiding in Nieuw Zeeland en werkte een aantal maanden op Vanuatu een eilandengroep in de Pacific. 20.00 Het Boek binnenste buiten De gelijkenissen in het evangelie, verhalen van Je zus. "Als alles verkeerd gaat..." presentatie Herman Spoor 21.00 Zingen maakt blij presentatie Elly van Tol 21.30 Avondsluiting presentatie Wim Prins. 22.00 Radio M tot woensdag 08.00 uur 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soester berg presentatie: Eef v.d. Horst 10.00 Ommetje natuur en milieu Het wandelen staat centraal, wandelen met het IVN, het Instituut voor Natuurbe- schermings Educatie. Het hoogste punt van Soest, de Stompert is de startplaats voor de tocht onder leiding van de IVN-gids, Gera Be rends vertelt wat u te wach ten staat. presentatie: Ina Aangeen brug 11.00 Van het Raadhuisplein Nieuws uit het gemeente huis met o.a. het Soestge voel van de burgemeester. Zie het miniportret in de eerste kolom presentatie: Yvonne Dijkhuis 12.00 Lunchroom Middag Magazine, presentatie: Ria Hilhorst 13.00 Over 't voetlicht Musical en Cabaret. Don Quishocking staat centraal. Wie kent niet het klassiek geworden nummer: De oude school, haast nog mooier dan Het dorp van Sonneveld. En het hilarische nummer De mooiste meid. samenstelling Ad van Wijn gaarden 14.00 Soest 55+ h Verslag van de dag voor se nioren tijdens het Gildefeest van vorige week presentatie: Karin de Lange 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h 17.00 Radio Soest Non-stop Muziekprogramma 18.00 Radio M tot donderdag 08.00 uur

Soester Courant | 2003 | | pagina 31