Van Breukelen Vastgoed biedt te koop aan afdrukken rger. In Soest weinig kans op gasexplosies... Bouw BEC officieel van start Soest-Zuid bezoekt vliegbasis Soesterbergsestraat bestaat 150 jaar Justitie wil agressieve dealer een jaar lang laten opsluiten 1 ACTUEEL f 'Schudden van het lachen' op website De Achtbaan Woningbouw Regentesselaan Van Breukelen Vast-goed Assurantiën 19.95 _PAG1Nai WOENSDAG 3 SEPTEMBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 5 nber 2003 Jmakingen ïeente op van op katern College antwoordt WD-fractie Parkeerschijf Feestje aan de Smitsweg Onder invloed Soest-Soest volgend jaar van 4-6 juni 'Buren' krijgen rondleiding, demo's en uitleg rl We van Soest houdt, leest de TELEFOON (035) 601 41 52 Open brief aan college voor verkoopinformatie: „ti £y expert i SCHOEMAKER (vakantie) foto's expert (W) SCHOEMAKER :.nl wen.. poen ond heeft, te maken indenbelasting beta- eft. De hoogte van de antal honden dat u :aald nog geen hon- ervan aangifte te doen igen. U kunt hiervoor formulier dat u telefo onnummer (035) 609 Je gemeentelijke web- lan de knop producten ndenbelasting. Als uw een ander manier van dient u dit schriftelijk aring van de dierenarts i honden worden aan- larom regelmatig con- rdt dat geen aangifte is ag opgelegd met daar- lie kan oplopen tot ereen die zijn of haar meld in de gelegenheid Hierna worden huis aan >tingen van de gemeen- 5 03. iRSFOORTSESTRAAT t ussen 8 en 26 septem- en 6.00 uur 's ochtends oortsestraat(-weg) in aer. Het betreft het ge- t aan dè afslag van de it gedeelte krijgt een werkzaamheden wordt j leid. Aanwonenden kun- 3. Overdag en in de it. )llie van de provincie 5 65, bereikbaar tijdens otsman van de provincie 5, bereikbaar tijdens de i 7.00 uur. 'Mede gelet op het relatief hoge kwaliteitsniveau van het Soester woningbestand hebben wij geen reden om aan te ne men dat er sprake zou zijn van gevaarlijke situaties.' Dat ant woorden Burgemeester en Wethouders op vragen van de WD-fractie over de veiligheid van het Soester gasnet. VVD-fractievoorzitter Ellen Hu- berts wilde, naar aanleiding van de recente gasexplosies her en der in het land, weten hoe het in Soest met de veiligheid was gesteld. Met name maakte ze zich ongerust over de situatie in het Smitsveen en op de Eng, omdat daar volgens haar wel eens 'illegaal geknutseld' werd met gas. B. en W. varen vooralsnog dicht op de risico-analyse die het ministerie van VROM in 2002 heeft ge maakt. Het veiligheidsniveau in Nederland is zeer hoog, maar er is wel een toenemende trend van doe-het-zelven geconstateerd. Het aantal ongelukken neemt niet toe. Er zijn naar schatting jaarlijks 8 a 12 doden te betreuren door onge lukken met gasinstallaties, waarbij het overigens vooral gaat om kool monoxidevergiftiging. Van gevaarlijke situaties in Soest weten B. en W. niets, maar er zal wel overleg gevoerd gaan worden met het nutsbedrijf over de wijze waarop de veiligheid kan worden gewaarborgd. Soest houdt zich in de competentiekwestie - is de ge meente verantwoordelijk, zoals het rijk vindt, of juist niet, zoals de VNG vindt - afzijdig. Controle van alle woningen kost 300 mil joen per jaar, en Soest heeft de expertise en de menskracht daar voor niet in huis. Wat het Smitsveen en de Eng be treft: de woningbouwvereniging Portaal laat gasinstallaties elke vijf jaar controleren door de Eneco. Momenteel krijgen 913 woningen in het Smitsveen een nieuwe gas- ketel. Dit jaar worden er negen woningbouwcomplexen gecontro leerd en bij de flats op de Eng en in het Smitsveen gebeurt dat met enige regelmaat.' Over het kwali teitsniveau van gasleidingen in par ticuliere woningen is niets meer bekend dan de VROM-rappor- tage,' aldus B. en W., 'welke ove rigens geen aanleiding geeft tot onmiddellijke actie.' Dankzij een initiatief van de Ouderraad en enkele 'handige' vaders en moeders beschikt de Achtbaan nu ook over een ei gen website. De rooms-katho- lieke basisschool aan de Van Hamelstraat gaf deze vrijdag morgen een feestelijke start. De site was al eerder te bezoeken, wat ook al blijkt uit reacties via in ternet en per telefoon, maar be wust werd tot na de zomervakan tie gewacht om er een officieel tintje aan te geven. Daarom bleven vrijdagmorgen de boeken en schriften dichtgeslagen achter in de verlaten klaslokalen en verzamel den leerkrachten, kinderen en ouders zich in Het Binnenhof, de ruime aula van de school. Op de site is algemene, maar te vens actuele informatie over de ba sisschool en haar activiteiten te vinden; over het schoolteam onder leiding van directeur Theo 't Hoen, over de commissies, verslagen van alle sporttoernooien waaraan wordt meegedaan en natuurlijk ook over de visie die de schooi heeft. De schoolgids, een kalender en een gastenboek zijn andere pa gina's die deel uitmaken van de kersverse site die ook nog eens een aantal leuke spelletjes en grapjes bevat. Zo kunnen de kinderen thuis naar het schoolteam surfen en met een simpele klik ongemerkt alle onderwijzers en onderwijzeres sen eens flink door elkaar schud den. Het idee voor een eigen website kwam van Wim Nijhout, voorzit ter van de Oudercommissie, dat zoveel enthousiasme opriep, dat hij meteen mensen bij elkaar zocht die op dit vlak aan de gang konden gaan. De webmasters Yvonne Sprenger, John Adegeest en Erol Horozdinc kunnen trots zijn op hun inspanningen. Zij zullen de site ook blijven behe ren en zullen de komende weken ongetwijfeld veel foto's, ingezon den door leerlingen, te verwerken krijgen. Het betreft een prijsvraag. Alle foto's worden op de site ge zet en de maker van de leukste prent, krijgt een prijs. Nijhout heeft vastgesteld dat de website al voor de officiële start zijn nut heeft bewezen. Kennelijk vonden veel mensen op de compu ter de weg naar de Achtbaan. Zelfs uit Soest-Zuid kwamen reacties van mensen die nadere inlichtingen wilde hebben over de school. 'Het is niet zozeer de bedoeling dat we met de website meer kinde ren trekken, maar we willen op deze wijze informatie verstrekken en een nieuwe mogelijkheid van communicatie mogelijk maken. In het gastenboek kan iedereen rea geren', aldus Nijhout die de web site echter vooral ziet als één van de vele activiteiten die ouders en leerkrachten samen opgezet heb ben. Het adres van de Achtbaan is: www.de-achthaan.nl De politie heeft 4e controles in de zogenoemde blauwe zones weer opgepakt. Op de Soesterberg- sestraat en op het Plein van Zuid checkte ze donderdagmiddag of iedereen wel de blauwe parkeer schijf op een zichtbare plek in de auto had achtergelaten. In negen gevallen was dat niet gebeurd en deze mensen kregen dan ook een bekeuring. Onder grote belangstelling is vorige week een officieel begin gemaakt met de bouw van het 'Breed Educatief Centrum' (BEC) aan de Smitsweg. Als al les goed gaat wordt het gebouw in april 2004 geopend. Aannemer Ad v.d. Grift introdu ceerde voor alle betrokkenen de - medewerkers aan het bouwproject, evenals de architect. Volgens on- derwijs-wethouder Harry Witte moet het gebouw er voor 1 janua ri al staan, compleet met een dak erop. Hij was blij met deze 'mijl paal', waardoor het BEC - er schijnt nog altijd geen leuke naam Op de oprit van zijn woning is een 49-jarige Soester zondag aange houden. Hij was net met zijn auto thuisgekomen. Onderweg had hij een onopvallende wagen van de politie ingehaald en vervolgens met hoge snelheid verder gereden. De politie vroeg hem te blazen en schreef daarna een proces-verbaal uit. De Soester had ruim tweemaal de alcohollimiet overschreden. De sportuitwisseling Soest-Soest vindt volgend jaar plaats van vrij dag 4 tot en met zondag 6 juni. Dat zijn de besturen van de Neder landse gemeente en de Westfaalse stad overeengekomen. Nadat vorig jaar hier het vijftigja rig bestaan van de tweejaarlijkse ontmoeting werd gevierd, is het in 2004 weer de beurt aan de Duit- ters om als gastheer op te treden. Op ambtelijk niveau is er reeds contact. De sportverenigingen zul len, aldus de gemeente, binnenkort worden benaderd met onder meer de vraag of ze belangstelling heb ben om deel te nemen aan Soest- Soest. BewonersverenigingSoest- tuid was vrijdagmiddag te gast lp de vliegbasis Soesterberg. Hoogtepunt van het bezoek 'ormde een spontane mini pri- vé-vliegshow met een reusach tige Chinook helikopter, die normaal wordt gebruikt voor het transport van de Luchtmo biele Brigade. Dm de 'buren' van de vliegbasis te Verwelkomen draaide de mam- noetheli een paar extra rondjes vlak boven de belangstellende be zoekers. De luchtverplaatsing, ver oorzaakt door de rotorbladen, en de enorme geluidsproductie, zo I dicht bij waren indrukwekkend. lOok demonstreerde de Chinook- Ibemanning een paar landingen. ■De bewoners van Soest-Zuid, die ■jzich hadden kunnen aanmelden voor het bezoek bij de bewoners vereniging, werden per bus opge haald door personeel van de staf voorlichting van dc vliegbasis. Na ontvangst met koffie en cake en een korte presentatie over de vlieg- basis Soesterberg, vertrok het ge zelschap naar een hangar waar speciaal voor hen een bijzonder trio stond opgesteld: een Cougar, een Alouette en een Chinook. Al deze drie heii's hebben Soesterberg als thuisbasis. Bij iedere heli was een bemanning aanwezig, die de belangstellende inwoners van Soest-Zuid tekst en uitleg gaf over bijvoorbeeld de techniek, maar ook over de taken en de werkzaamheden. Wat het extra leuk maakte, was dat de he li's ook van binnen bekeken kon den worden. Ouderen kregen van het luchtmachtpersoneel een extra steuntje om veilig naar binnen te klimmen. Voor de enige twee kinderen, die op het bezoek hadden ingetekend, werd hun droom werkelijkheid. Even waanden Joost van der Vlist en Maurizio Koolhoven, beiden zeven jaar oud, zich even echte pi loten, toen zij beiden in de cock pit van een échte Chinook moch ten plaatsnemen. Normaal zien de kinderen deze superheli's alleen op tientallen meters hoogte over Soest-Zuid vliegen, maar zo dicht bij waren ze nóg mooier en span nender. Later op de middag, werd het de inwoners van Soest-Zuid duidelijk dat de afkorting VUT nog een hele andere betekenis kent, namelijk: Vlieg Uitrusting Techniek. Deze afdeling is verantwoordelijk voor alle materialen die de bemanning van de heli's nodig heeft om haar werk goed en veilig te kunnen doen. Behalve bijvoorbeeld overle vingspakketten, levert de VUT ook de kabels waar de waterbak ken aan hangen waarmee de Chi nooks grote (bos) branden kunnen blussen. Het werd iedereen duide lijk dat er heel wat komt kijken bij het vliegend houden van de heli kopters van onze Koninklijke Luchtmacht. Tot slot van het bezoek kreeg het gezelschap per bus een rondrit over het complex van de vliegba sis, waarbij pas duidelijk werd hoe groot de organisatie van dit vlieg veld is. bedacht te zijn - eindelijk binnen handbereik lijkt te komen. Het ge bouw gaat straks onderdak bieden aan een nieuwe school (als voort- zetting-maar-toch-ook-weer-niet van de Desmond Tïituschool en de Klimop), de peuterspeelzaal Pippeloentje, kinderdagverblijf Mickey's en de welzij nsstichting Balans, met o.a. een internetcafé. Hij betoogde verder dat het BEC beslist geen 'doorsneeschool' zou worden, maar een soort Kunst magneet-school, volgens welk principe er sprake zal zijn van de integratie van kunst en andere functies in het centrum. 'Er is hier elke dag iets te zien,' aldus Witte, die overigens vaststel de dat er nog veel gebeuren moest Toekomstige bewoners nemen een kijkje bij het 'kunstwerk' aan het hek om het bouwterrein. Foto: Herman van Dam. in het overleg tussen de toekomsti ge bewoners. Kinderen van de scholen voerden vervolgens een dansje op het geïmproviseerde po dium uit en spraken mooie wensen uit. 'Dit wordt de beste school van heel Soest!', klonk het. Tenslotte onthulden enkele leerlingen een fors uitgevoerd en bij voorbaat al geïntegreerd kunstwerk aan het hek rondom het bouwterrein, waaraan alle toekomstige bewo ners van het BEC een bijdrage hadden geleverd. Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest In september zal het 150 jaar geleden zijn dat de Soester bergsestraat werd aangelegd. Dit is aanleiding voor veel fees telijkheden bij de winkeliers van Hartje Zuid. Allereerst wordt er een wedstrijd georga niseerd. Kunt u zich de Idols-verkiezing nog herinneren? Huis aan huis hin gen grote posters voor het raam. Zoiets willen de winkeliers nu ook weer van het publiek vragen. Rond 3 september krijgen alle inwoners van Soest(erberg) de poster door de brievenbus. (Hebt u een nee/ nee-sticker? Dan kunt u de poster bij een van de deelnemende win keliers ophalen.) Vervolgens wordt er iedere week een trekking verricht onder de huishoudens die de poster voor hun raam hebben gehangen, waar bij de prijzen eerlijk over alle wij ken van Soest en Soesterberg zul len worden verdeeld. En de prijzen zijn niet mis: elke week diverse waardebonnen van 50, twee fiet sen en een reis(je) inclusief zak geld. De volledige spelregels kunt u ophalen bij een van de deelne mende winkeliers. Op vrijdag. 26 september wordt de feestmaand september spectaculair afgesloten: om 19:30 uur vindt de laatste trekking plaats door de loco-burgemeester, de heer Krij ger, en gaat de hoofdprijs, een gro te reis 'eruit'. Ook zijn er tot Iaat in de avond allerlei activiteiten. Zo zal 's middags vanaf ongeveer 15:30 uur het treintje voor de kleintjes weer rijden en is er een springkussen. Rond 16:00 uur is er een optocht van historische fietsen, waarbij ook de berijders in historisch kostuum gestoken zullén zijn. Natuurlijk is er weer levende muziek: Ben the banjoman is present met zijn een- persoonsact en 'de Streetroilers' spelen 's avonds vanaf de podium wagen. Vanaf ongeveer tot 15:00 tot 21:00 uur kunt u genieten van de 'Reizende Beiaard' van landgoed de Paltz. Dit is een indrukwekkend klokkenspel met maar liefst 59 klokken (die dan ook bijna 1100 kg. wegen), geplaatst op een gro te Mack Super-Liner-truck (die truck alleen al zal vele jongenshar ten goed doen!). Hoewel de Rei zende Beiaard zijn thuis heeft op landgoed de Paltz was hij in Soest nog niet zo vaak te bewonderen. Maar op deze dag dus wel! En dankzij de medewerking van de ei genaar, de heer Raatjes, werd ook nog een bijzondere beiaardier ge vonden: Frank Steijns, eerste vio list in het orkest van André Rieux en stadsbeiaardier in Maastricht, Heerlen en Weert, zal het klokken spel bespelen. De winkels zullen die avond open zijn tot 22:00 uur en er zal een overdekt terras zijn tot 23:00 uur. In verband met alle feestelijkheden zal de Soesterbergsestraat afgeslo ten zijn vanaf 15:00 uur. Naar aanleiding van berichten in de Gooi- en Eemlander van 14 au gustus en de Soester Courant van 20 augustus over mogelijke bouw voornemens tussen de Meentweg en de Regentesselaan heb ik de volgende vragen aan wethouder Krol: 1) Blijkens de G. en E. is volgens hem het betreffende gebied van 4 ha. eigendom van de gemeente. Volgens mij bekende kadastrale gegevens is echter alleen het per ceel dat bereikbaar is via het zgn. Pillenpad eigendom van de ge meente en dat is 1 ha. groot de rest, tot aan de Jachthuislaan, is eigendom van het Koninklijk Huis). Hoe valt dit met elkaar te rijmen? Overigens, als er grond moet worden aangekocht voor de bedoelde woningbouw (nl. als men meer dan die ene hectare wil be bouwen), vervalt (grotendeels) het argument: 'Gemeentegrond maakt betaalbare bouw mogelijk'(G. en E.). 2) Voor zover mij bekend, maakt de bij raadsbesluit d.d. 21 novem ber 2002 vastgestelde gemeentelij ke rode*bebouwingscontour alleen bebouwing mogelijk van bovenge noemd perceel. Ik mag aannemen dat dit raadsbesluit, dat toch niet zonder goede redenen zal zijn ge nomen, bindend is voor het ge meentebestuur en het bevreemdt mij dat het slechts ruim een half jaar later alweer op losse schroeven gesteld kan worden. Overigens valt ook die ene hectare nog buiten de bebouwingscontour die het ont- werp-streekplan aangeeft, en dat stellig niet zonder reden, het gro te landschappelijke belang van het hele gebied tussen Jachthuislaan en Koninginnelaan in aanmerking genomen. 3)Afgezien van de (on-)wenselijk- heid van eventuele bebouwing van het in gemeentebezit zijnde per ceel: het is duidelijk dat men iets verder strekkends in de gedachten heeft, en ik zou daar graag meer helderheid over willen hebben., Waar wil men dat de provincie de grens trekt: zoals in de tekst van de Krantenberichten staat vermeld, in het verlengde van de Regentesse laan (dat zou inderdaad op onge veer 4 ha. neerkomen), of zoals het kaartje in de S.C. lijkt aan te geven, in het verlengde van de bui tengrens van het Meentweg-per- ceel? Dat laatste zou ongeveer 1 ha. extra betekenen, maar tevens zou men daarmee niet bij de Re gentesselaan uitkomen maar bij Park Vredehof. W. Zweers Gevraagde koopsom 389.000,- k.k. Gevraagde koopsom 147.500,- k.k. t Gevraagde koopsom 272.500,- k.k. Gevraagde koopsom 449.000.- k.k. Gevraagde koopsom 119.000.- k.k. PeHkaanweg SOESTDIJK In kindvriendelijke woonomgeving gelegen (nabij winkels en scholen) karakteristieke helft van dubbele villa (ca. 1935). Recentelijk onder architectuur geheel gerenoveerd met garage en vrije tuin. Indeling: hal, toilet, kelder, zeer ruime woonk. met design open haard, parketvloer en openslaande deuren naar tuin, luxe moderne keuken met inb.app. (o.a. afz.kap, groot model combimagnetron, afw.machine, 5-pits kookplaat, koelk., vriesk.) Verdieping: overloop, 3 ruime sik., luxe douchecel met 2° toilet en dubbele wastafel. Zolder: vaste trap, 2 ruime sik. en aparte ruimte voor wasmachine, droger en c.v. Algemeen: deze villa verkeert in perfecte staat van onderhoud en is o.a. voorzien van: ged. dubbel glas, spachtelputz-wanden, parketvloer in woonk. en keuken, groot dakterras te bereiken via tuintrap, garage, prieeltje, «luxe keuken en douchecel, oppervlakte perceel 240 m2, #5 slaapkamers. Vermeerlaan SOEST Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen ruim 3- kamer appartement (voorheen 4-kamer) op de tweede verdieping met berging in de onderbouw. Indeling: ruime hal, toilet, mk., garderobekast, ruime woon-eetkamer, mod. keuken, luxe douchecel met wastafelcombinatie, twee slaapkamers en balkon aan voor- en achterzijde. Algemeen: dit appartement is in 1999 ged. gerenoveerd en o.a. voorzien van nieuwe combi CV-ketel, vernieuwde keuken, vernieuwd sanitair en in alle kamers laminaat vloeren. Servicekosten bedragen 125,- p.m. (o.a. opstalverz., glasverz., onderhoud, etc.). Aanvaarding in overleg. Kornet SOEST Aan waterpartij gelegen schitterende hoekwoning met garage, carport en mooi aangelegde vrije tuin (ca 250 mJ). Vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde. Ind.: hal, toilet, meterkast, woonkamer met open haard en openslaande deuren naar achtertuin, aparte eetkamer met vide, moderne keuken met inbouwapparatuur (o.a. koelkast, vrieskast, afzuigkap, afwasmachine, oven en kookplaat). Verd.: overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3), luxe badkamer met 2e toilet, ligbad (whirlpooi) en fraai wastafelmeubel. Zolder: zolder met vaste trap, 3e slaapkamer met dakkapel, aparte ruimte met aansluiting voor wasmachine en droger en combi- cv ketel. Alg.: Deze woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is o.a. voorzien van: *nieuwe kunststof kozijnen, *nieuwe combi HR ketel, *nieuwe badkamer (2003), laminaat-vloeren gehele woning, *speelse woonkamer, *extra ruime woon-eetkamer, *zelf met zorg aangelegde tuin met vijver, blokhut en overdekt zonneterras. Waldeck Pyrmontlaa Op goede 'ocatie-^^^/^1 van f Rr- aangèj v Linnaeusstraat In gezellige wij beganj Soest op een perceel iande villa met serre en it (Zuilen) :ement op de Voor meer informatie: kijk op: www.huisplein.nl Koninginnelaan 40 Soest Tel.: (035) 601 79 62 Fax. (035) 602 60 61 in(o<3Yanbrcukc!cnvaslgo«t.n( Omdat hij zijn zwangere vrien din met een pistool heeft be dreigd en twee jaar lang in Soest in drugs zou hebben ge handeld, is tegen een 24-jarige man uit Soest bij de rechtbank in Utrecht anderhalf jaar ge vangenisstraf geëist, waarvan een halfjaar voorwaardelijk. De politie vond twee dagen voor Kerst 140 xtc-pillen in de woning van de verdachte. Volgens de Soester had hij een voorraadje in geslagen om samen met zijn vrien den de kerstdagen door te kunnen komen. De officier van justitie was er echter van overtuigd dat de Soester op dat moment al zeker twee jaar in Soest in xtc en cocaï ne dealde. De politie vond niet alleen pillen in de woning van de verdachte. Er lag ook wit poeder om cocaïne te ver snijden, een weegschaaltje en wik kels om de drugs te verpakken en MDMA, het hoofdbestanddeel van xtc. De verdachte bekende dat hij twee jaar geleden op kleine schaal aan zijn vrienden drugs heeft geleverd. Hij zou daar nau welijks iets aan verdiend hebben. Hij was ermee opgehouden toen zijn vriendin zwanger raakte. De officier steunde voor een be langrijk deel op de verklaringen van die inmiddels ex-vriendin. De vrouw had verklaard dat de ver dachte ook in speed handelde en bovendien had ze vorig jaar juli nog een grote hoeveelheid pillen in de woning gezien. Officier Van den Heuvel wees erop dat de po-, litie in december ook nog pillen had gevonden. Ze kon zich niet voorstellen dat de Soester in de tussentijd niet had gedeald. Die vriendin deed ook aangifte van bedreiging. Twee jaar geleden zou de verdachte toen hij dronken thuis kwam in de huiskamer een'pistool op haar gericht hebben. Volgens de verdachte was het een neppis- tool, waarmee je plastic ballen kon afschieten. Toen de vrouw naar de keuken vluchtte, kneep hij daar haar keel dicht. Toen ze vervolgens de straat op vluchtte, gooide hij haar in de struiken. Ondertussen bedreigde hij haar. Een voorbij ganger die er wat van zei, kreeg een karatetrap zijn fiets. Die getui ge legde later wel een verklaring af bij de politie. Een half jaar geleden kreeg de Soester met zijn ex-vriendin ruzie waar hun dochtertje bij was. Hij werd zo boos dat hij tegen een ruit van de auto stuk trapte, terwijl zijn dochtertje nog in die auto zat. Voor iedereen was duidelijk dat de verdachte een agressieprobleem heeft. Hij is inmiddels onder be handeling. De reclassering advi seerde dan ook een werkstraf, zo dat de verdachte in zijn eenmans bedrijf kan blijven werken. Daar vond officier Van den Heuvel de feiten veel te ernstig voor. Raads man X. Sijmons vroeg de recht bank toch om zijn cliënt die kans te geven. Uitspraak 11 september. De hele maand september gratis fotopapier t.w.v. bij aanschaf van een HP foto-printer BURG. GROTHESTRAAT 9, SOEST TELEFOON 035 - 601 03 44.

Soester Courant | 2003 | | pagina 5