3 Dorpsplein Soesterberg gaat op de schop Duizenden bezoekers aan Open Werkplaatsdagen Wordt u onze nieuwe collega? R- ONING Mehari-toer onvergetelijk voor Abrona-zorgvragers KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST HULPVERLENING Einde van dependance publiekszaken zeer nabij Alouette III nu poortwachter ÏINA14 tgen inde liteit. Dorpshuis en school verhuizen naar andere locatie WOENSDAG 10 SEPTEMBER 2003 Restauratieprojecten in Militaire Luchtvaart Museum Dodenherdenking Soldaat Ketting Olivierkazerne Dierenbescherming zoekt collectanten in Soesterberg Cenakel-viering Kinderkleding- en speelgoedbeurs op Sterrenberg Bejaarde man beroofd in Soesterberg Informatiemiddag bij De Pruttelpot THUISHULP A (v/m) SOESTERBERGSE COURANT Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 ln het Dorpshuis in Soester berg zijn vorige week twee plannen gepresenteerd voor de herontwikkeling van het Dorpsplein. Burgemeester en wethouders hebben een lichte voorkeur voor hét plan van Dura Vermeer Bouw uit Hou ten. Zou met dit bedrijf geen overeenstemming kunnen wor den bereikt, dan is ook Hop- Iman ïnterheeni Groep nog in tle race. Beide plannen voor zien in nieuwbouw rond het plein, ook op de plek van dorpshuis Burgstede en de Wethouder De Haanschool, die dus beide uit het gebied verdwijnen. Voor de herontwikkeling van het Dorpsplein zijn vijf plannen inge diend. De selectiecommissie heeft cr uiteindelijk twee uitgekozen. Ook B. en W. kiezen hiervoor. 'Als Soesterberg ermee instemt en de betrokken raadscommissie en de gemeenteraad groen licht ge ven, gaan we met Dura onderhan delen om te kijken of we tot een realiseringsovereenkomst kunnen komen,' zei wethouder Bart Krol van ruimtelijke ordening tijdens een perspresentatie van de twee uitverkoren plannen. Het contract moet in december klaar zijn. Opvallend in de plannen van bei de bedrijven vond wethouder Krol het door hen bedachte alternatief: handhaving en aanpassing aan het nieuwe plan van het flatgebouw met daaronder de winkels en me dische voorzieningen aan de zuid kant van het Dorpsplein. Voor de gemeente heeft dit onder meer als voordeel dat ze beter en flexibeler kan inspelen op de wensen en mogelijldieden van de vele eigena ren. Tevens wordt hierdoor het plan financieel beter haalbaar, al dus de wethouder. Inmiddels is komen vast te staan dat hier draag vlak voor is. Een groot 'maar' Bij dit alles is een groot 'maar', zei wethouder Krol. 'Alles staat of valt met de aanpassing van de geluids begrenzing (waarbinnen niet ge bouwd mag worden in verband met vliegtuiglawaai, red.). Als deze niet wordt ingeperkt, dan kan er geen nieuwe school gebouwd wor den op de locaties die we hiervoor uitgekozen hebben. Dan kunnen we het flatgebouw wel renoveren, maar geen extra woningen bou wen. Daarom is prioriteit, wat het al jaren is, van het college: aanpas sing van de geluidsgrenzen. Als deze niet worden verkleind, kan er niets in Soesterberg. Dat is het grote 'mits' in dit plan. Wij kiezen er als college dan ook uitdrukke lijk voor om het plan helemaal klaar te maken. Het is een goed plan, een mooi plan, we zijn en thousiast over de kwaliteit van alle ingediende plannen die zelfs mooier en beter waren dan we hadden verwacht. Ondanks de dis cussie over de geluidsgrenzen gaan we het plan helemaal panklaar maken. We gaan niet wachten tot iemand in Den Haag zegu wc gaan de geluidsgrenzen aanpassen. We proberen de onderhandelingen af te ronden en de overeenkomst klaar te maken.' Door de plannen om Soesterberg als vliegbasis op te heffen, is de discussie over de geluidsgrenzen in een stroomversnelling gekomen. 'Als er nog geen beslissing over is genomen terwijl het Dorpsplein- plan al kant en klaar is, zullen we misschien even moeten wachten voordat we verder kunnen. We kiezen er in ieder geval voor ons huiswerk helemaal af te maken.' Vast staat ook dat het Heuvelrug project staat of valt met de geluids grenzen. Dit behelst woningbouw en bedrijfsontwikkeling ('rood') in het gebied. Het geld dat dit ople vert, wordt gebruikt om groen (ecoducten, ecologische groenzo- nes etc.) elders mogelijk te maken. Als dit 'rood' niet kan als gevolg van de geluidsgrenzen, dan stort het hele Heuvelrug-project in el kaar. Dus niet alleen Soest vindt het belangrijk dat er aan die ge luidsgrenzen iets wordt gedaan, maar alle deelnemende gemeen ten. Geen aanpassing van de ge luidsgrenzen betekent geen wo ningbouw, geen opbrengst, dus geen groen en dus geen Heuvel rug-project,' aldus Krol. School en dorpshuis Voordat een definitieve keuze aan de orde is van het bedrijf dat de opdracht voor de herontwikkeling krijgt, is een principebesluit nood zakelijk over de locatie voor de )indat er door het grote aantal bezoekers (zo'n 120.000 per f jaar) geen gelegenheid is om de werkplaatsen van het Militaire Luchtvaart Museum (MLM) in Soesterberg te bezoeken, biedt net museum het publiek jaar- flijks gedurende een weekend de mogelijkheid achter de [schermen te kijken. Afgelopen [weekend was het weer zover. Duizenden belangstellenden hebben dit buitenkansje aan gegrepen. Ze konden in de hangars van het 4LM kennis nemen van de be langrijkste restauratieprojecten, feoals de bouw van vliegtuigen en Jhet opknappen van het sneeuw- en Éjsbestrijdingsvoertuig met straal- notoren Sotjimas. De bevelhebber der Luchtstrijd krachten, luitenant-generaal vlie- Iger D. Berlijn, verrichtte de offi- Iciële opening van de Open Werk- Iplaatsdagen 2003. Hij ging daarbij ■in op de projecten van de Stichting ■Vrienden van het MLM. Onder ■supervisie van deze stichting en op ■initiatief van commodorevlieger lbuiten dienst J. Vermeulen wordt ■momenteel een replica gebouwd Ivan een Koolhoven FK-51. Zowel commodore Vermeulen, een I pleegzoon van de vermaarde vlieg- I tuigbouwer Frits Koolhoven, als de Stichting willen Koolhoven uit de I schaduw halen van Anthony Fok- I ker en daarmee meer bekendheid I geven aan de betekenis van Kool- hoven voor de ontwikkeling van de I civiele en militaire vliegtuigbouw 1 in Nederland. I De voorzitter van de Stichting I Vrienden van het MLM, generaal- majoor F.P. Schulte, droeg vervol- I gens een schaalmodel van een an- I der Koolhoven-toestel, de FK-56, I over aan generaal Berlijn. Het model is gebouwd door de Stich ting PHantasy in Blue, die de FK- 56 aan de collectie van lucht- 1 machtvliegtuigmodellen zal toe voegen en daarmee zal voorvliegen tijdens verschillende activiteiten van de Koninklijke Luchtmacht. De luchtvaart van vandaag ademt een sfeertje van 'high- en digi- tech', van geautomatiseerde syste men en computerbesturing. Maar in de werkplaatsen van het MLM zagen de bezoekers zaterdag en zondag dat het accent bij onder houd en reparatie van vliegtuigen, zoals nu bij de restauratieprojec ten, vroeger veel meer lag op de ambachtelijkheid en het vakman schap van de timmerman, de mo tormonteur, de liftnenbeklcder en de instrumentmakers. Professionals en vrijwilligers wer ken bij het MLM voortvarend aan de restauratie van een tweemoto- rige Lockheed L-12A (C-40) uit 1942 die al enige tijd tot de collec tie van het museum behoort en ooit deel uitmaakte van de Royal Netherlands Flying School in de Verenigde Staten. Daarnaast be gon men in de hete zomer met het opknappen van de Sotjimas, het sneeuw- en ijsbestrijdingsvoertuig dat op vliegbases in gebruik was. Dit tweemotorige straalvoertuig werd vooral in de jaren 60 ingezet om de start- en rolbanen van de bases te 'ontdooien'. Ook de projecten van de Stichting Vrienden van het MLM kregen in het weekend van de Open Werk plaatsdagen volop aandacht. De stichting coördineert de bouw van een Fokker C-X verkenningsvlieg tuig, tevens lichte bommenwerper, alsmede van de Koolhoven FK-51 Met militaire precisie werken res taurateurs in het Militaire Lucht vaart Museum in Soesterberg aan de bouw van de enorme houten vleugel voor de Fokker C-X. Foto: Militaire Luchtvaart Museum overgangstrainer en verkennings vliegtuig. Als gevolg van de Twee de Wereldoorlog is van beide tweedekkers geen enkel exemplaar bewaard gebleven. Bij het MLM is men nu druk doende met de bouw van de enorme houten vleugel voor de CX die bij de Luchtvaart afdeling in Nederland en de Mili taire Luchtvaart in Nederlands-In- dië in gebruik is geweest. Op woensdag 1 oktober wordt op de Soldaat Ketting Olivierkazerne aan het Zeisterspoor in Soester berg de jaarlijkse dodenherdenking gehouden voor gevallen perso neelsleden van de Technische Dienst (TD). Tijdens het officiële gedeelte van de herdenking bij het TD-monument leggen vertegen woordigers van verschillende in stanties kransen. Bijna is het weer zover, de week van de jaarlijkse collecte Dierenbe scherming. Vanaf maandag 29 sep tember tot en met zaterdag 4 ok tober collecteren ook in Soester berg vrijwilligers voor het in stand houden van Dierentehuis 't Hart en de Vogelopvang Soest. In Soesterberg is de collecte inmid dels twee keer georganiseerd. De collectanten hadden beide keren eer van hun werk. Vorig jaar is de helft van de opbrengst zelfs door twee vrijwilligers -beiden ruime zeventigers!- gerealiseerd! Zij hebben dan ook tijdens de collec teweek elke avond een stukje Soesterberg voor hun rekening ge nomen. Om hen te ontlasten, zijn de orga nisatoren op zoek naar vrijwilligers die zich cén of twee avonden een paar uurtjes als collectant in willen zetten en enkele straten 'lopen'. Het is dan mogelijk de Soester- bergse straten over meer collectan ten tc spreiden en ook alle straten te 'lopen'. Wie de Dierenbescherming een warm hart toedraagt en wil collec teren, kan zich opgeven bij Karen van Leeuwen of Bert Aan, 0346 - 352373 t nieuwe school annex dorpshuis. Hiervoor zijn drie locaties in beeld: Wostok, het evenemententerrein (naast de ijsbaan) op de- hoek Kampweg-Banningstraat, en Mer- cury/Apollo, al is deze laatste aan de kleine kant. De voorkeur van B. en W. gaat uit naar het evenemen tenterrein. Het is groot genoeg en eigendom van de gemeente. Het ligt centraal, op de grens van de oude kom en de nieuwbouw ten oosten van de Kampweg. Boven dien ligt de Banninghal ertegen over, wat gunstig is voor de nieu we school en mogelijk voordeel voor het beheer ervan betekent. Een probieem is overigens wel dat het door de geldende geluidszone ring als gevolg van vliegtuiglawaai op beide voorkeur-locaties (evene mententerrein en Wostok) nog niet mogelijk is een nieuwe school te bouwen. De gemeente zet zich al jaren in, en zal dat blijven doen, om de geluidsgrenzen aangepast te krijgen. Over het dorpshuis zei wethouder Krol 'dat dit nog steeds niet een voudig is. Het dorpshuis wil niet zo vreselijk graag verkassen en als dat al moet, dan liefst in een een- op-een-situatie, dus in een gebouw van dezelfde omvang. Maar dat kan niet en zal ook niet gebeuren omdat een aantal van de voorzie ningen die nu in het dorpshuis zit ten, ook prima op een andere ma nier in Soesterberg georganiseerd kunnen worden. Je kunt dus niet verwachten dat je in een een-op een-situatie naar een andere loca tie overgaat.' De wethouder zei te verwachten 'dat we hierover tot constructief overleg komen'. Krol legde er de nadruk op 'dat Soesterberg recht heeft op een aantal voorzieningen en die ook behoudt: scholen, een dorpshuis voorziening, sportvoorzieningen; daar wil het college ook niet aan tornen. Maar we zijn niet gebak ken aan de plek.' Met betrekking tot de zorgverle ners (dokter, tandarts, fysiothera peut) in voormalige winkelpanden aan de zuidkant van het Dorps plein bestaat nog geen duidelijk heid. De gemeente streeft in ieder geval naar een medisch zorgcen trum met drie huisartsen, een tandarts en een of twee fysiothera peuten. 'Wij hebben een duidelij ke voorkeur om die daar te behou den,' aldus wethouder Krol. 'Dat kan dus in het gerenoveerde flat gebouw zijn, maar als dit toch wordt gesloopt, kan het centrum in de onderlaag van het nieuwe ge bouw een plaats krijgen.' Het Dorpsplein kan daardoor repre sentatief meer kwaliteit krijgen. 'We zullen best door een mooie omgeving zijn geko men, maar ik heb er niets van gemerkt; zo druk ben ik geweest met m'n passagier!' Deze opmerking kwam van een van de chauffeurs die za terdag meededen aan de tweede Abrona Mehari Toer Soesterberg 2003. Er verschenen 43 Mehari's, strandauto's, om de veertig cliënten van Abrona, mensen met een verstandelijke beper king, en hun begeleiders een rit door de omgeving aan te bie den. Het was voor de zorgvragers een geweldige ervaring. Al lang voor vertrek stonden ze zenuw achtig te wachten op de komst van de open auto's en het start sein kon voor hen niet snel ge noeg komen. Begeleid door motoragenten alsmede een me dewerker van de ANWB-we- genwacht in een museumstuk, een overigens volledig ingerich te Citroën, ging het van Abro na in Huis ter Heide via Den Dolder, Maartensdijk, Lage Vuursche en Soest naar Soesterberg. Bij De Stoeterij 'aan de Amersfoortsestraat was een stop ingelast en kregen de deelnemers een drankje en een hapje aangeboden. Het vervolg van de route moest worden gewijzigd. Men kon geen gebruik maken van het militaire terrein De Vlasakkers omdat daar een sportwedstrijd werd gehouden. Dankzij de medewerking van defensie, met name het Regionaal Militair Commando Midden in Amers foort, vond men op de Leusder- hei een alternatieve route. Ma Soesterberg, waar Rob Brouwer klaarstond met een drankje voor alle deelnemers, reed de lange, bonte en ook daardoor opvallende stoet terug naar Abrona. Eenmaal daar aangekomen, be tekende dit nog niet het eind van de feestelijke dag, want er waren allerlei evenementen Voor de zorgvragers en hun be geleiders om van deze tweede Abrona Mehari-toer een onver getelijke dag te maken. On danks het feit dat door niet voorzienbare omstandigheden het programma hier en daar moest worden aangepast, wat door improvisatie van de orga nisatoren ook lukte, staat nu al vast dat deze toer volgend jaar opnieuw een vervolg krijgt. Zaterdag 13 september zondag 14 september Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 aalm. R. v.d. Vring; eucharistieviering; gemengd koor Rooms-katholiek, Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 10:00 pastores Peter Dqnneman en Ben Verberne; tv-uitzen- ding; Quintessence 1 Samen op Weg, Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. A.J. Bregman, Austerlitz Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 J. v.d. Steen, Baarn World Outreach Church (info locatie: 820346-350458) 10'30 H.D. Gosseth Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, ©0900- 4301430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, 82030-6995952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 82352467; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, S8033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgcmeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: ©0900-8844; alarmnummer: 881.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, ©035-6031119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, 06-30189317. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, ©351940, b.g.g. 351658 of 351346. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D. Elie, ©352391. Grof vuil, ©0800-7662000. De dependance van de afde ling publiekszaken in Soesterberg wordt mogelijk per 1 januari 2004 gesloten. Het college stelt dit voor aan de gemeenteraad. De maat regel levert een besparing van tienduizend euro op, al dus burgemeester en wet houders. Het idee is onderdeel van de bezuinigingsronde die nodig is om het gat in de begroting te dichten. De raad heeft de keu ze uit verschillende mogelijkhe den om geld te besparen en praat daar voor het eerst over op maandag 15 september (vanaf 15:00 uur). Tijdens de raadsvergadering (die op 6 ok tober begint en 8 oktober wordt afgerond) neemt ze een besluit. De dependance is nu drie uur per week open en er komen ge middeld 25 mensen. Vanwege dit beperkte gebruik acht het college het niet langer verant woord om veel geld uit te geven aan deze voorziening. In ver band met de paspoortafgifte zijn strengere beveiligingsmaat regelen nodig en verder moet er in de nabije toekomst nieuw bouw worden gepleegd en moet er 'worden geautomatiseerd. Deze investeringen vergen een nog hogere uitgave dan de be sparing die de sluiting oplevert. Het gaat dus niet alleen om een structurele besparing van tien mille, maar ook om het achter wege laten van hoge uitgaven. Als alternatieve dienstverlening aan de Soesterbergers denkt het college aan gen brengservice voor reisdocumenten of om het afhalen van deze documenten uit te besteden aan bijvoorbeeld een bank. Op vliegbasis Soesterberg is niet alleen een blusvijver aan gelegd op 100 meter afstand van de hoofdingang, maar te gelijkertijd is in het midden van de vijver een Alouette III-heli- kopter op een sokkel geplaatst. Dit is onderdeel van een groot schalig verbeteringsproject voor de totale infrastructuur op de vliegba sis dat in 1999 in gang is gezet. Zo zijn parkeerterreinen, wege, en on dergrondse infrastructuur vervan gen. Het beschikken over de blusvijver is voor de brandweer van groot be lang om voldoende capaciteit te garanderen. Ondanks het feit dat de luchtmacht op de kleintjes moet letten, had stopzetten van het pro ject geen enkele zin omdat het ge hele project al in een eerder sta dium was aanbesteed. Als het mi nisterie van defensie tussentijds besloten zou hebben het af te bla zen, zou het toch het bedrag van Foto: Koninklijke Luchtmacht 31.000 euro aan de aannemer heb ben moeten betalen. De aanleg van het project maakt twee procent uit van de totale kosten, aldus Iucht- machtvoorlichter majoor J. van der Leij. Zo heeft nu ook Soesterberg zijn lang verwachte 'poortwachter'. Overigens wacht het personeel met spanning het besluit van de Tweede Kamer af wat er met de vliegbasis gaat gebeuren. Komende zondag, 14 september, wordt de viering vanuit de kapel van het Cenakel weer uitgezonden op de televisie (Nederland 1). De viering begint om 10:00 uur en wordt geleid door de pastores Peter Denneman en Ben Verberne. Het Hilversumse koor Quintessen ce, dat de viering begeleidt, onder leiding van Paul Snoek. Belang stellenden zijn welkom. Op zaterdag 20 september wordt de gebruikelijke najaarsbeurs voor speelgoed- en kinderkleding ge houden bij Abrona op locatie Ster renberg aan de Amersfoortseweg in Huis ter Heide. De verkoop be gint om 9:30 uur en duurt tot 11:30 uur. De beurs vindt plaats in zalencentrum 't Lichtpunt. Ieder een is welkom. Het is ook mogelijk om zelf kinderkleding of speelgoed ter ver^- koop aan te bieden. Hiervoor is het mogelijk om op vrijdag 19 sep tember tussen 18:30 en 20:00 uur spullen af te geven in 't Lichtpunt. Hieraan zijn wel bepaalde voor waarden verbonden. De kleding (alleen vanaf maat 74) dient schoon, heel en van deze tijd te zijn. Uiteraard geldt ook voor speelgoed dat het schoon, heel en compleet dient te zijn (losse on derdelen graag bij elkaar bunde len). Knuffels en puzzels worden niet geaccepteerd. Men kan maxi maal 50 kledingstukken en 15 stuks speelgoed inbrengen. Kle ding en speelgoed graag voorzien van plaksticker met prijs, maat en verkoopnummer. Een verkoopnummer kan men aanvragen bij: Jannie Lindeboom (030) 692 03 97, Mattie Schreu- ders (030) 289 00 76 of Marian- ne Vroege (0346) 35 14 15. Tien procent van de opbrengst van zowel de koper als verkoper is be stemd voor snoezelnjateriaal voor de woonvoorziening Noorder- kroon op locatie Sterrenberg. Ach tergebleven kleding en niet ver kocht speelgoed kan op zaterdag 20 september tussen 15:00 en 15:30 uur worden afgehaald. Een 81-jarige bewoner van Soesterberg is vorige week woens dag onder bedreiging van een mes beroofd. De man was aan het wan delen op de Generaal Winkelman straat. Naast De Drie Eiken werd hij door 3 tot 4 jongens aangespro ken, ze vroegen hem om geld. Ook voelde hij iets in zijn rug prikken, hierop gaf de Soesterberger zijn geld af. Toen de jongens wegliepen zag hij dat één van de jongens een mes bij zich had. Helaas kan de man geen goed signalement geven van de daders. De politie roept dan ook op iedereen die hier meer van weet zich te melden. Getuigen wordt verzocht zich te melden bij de politie Eemland noord: 0900-8844. De peuterspeelzaal De Pruttelpot aan de Van Angerenstraat 1 in Soesterberg houdt op woensdag 24 september een informatiemid dag. Van 13:00 tot 14:00 uur zijn belangstellenden welkom om ken nis te komen maken met de leid sters en om de speelzaal eens van binnen te bekijken. Dan is het ook mogelijk peuters vanaf de leeftijd van anderhalfjaar te laten inschrij ven. Vanaf de leeftijd van 2Vzjaar is het dan welkom op de peuter speelzaal (wanneer er een wacht lijst is, kan di{ ook later zijn). De informatiemiddag is ook een gele genheid om met kinderen die al zijn aangemeld een kijkje te komen nemen. Stichting Thuiszorg Eemland is veelzijdig in zorg. De dienstverlening varieert van verpleging, verzorging en huishoudelijk hulp bi] cliënten thuis tot uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen, ouder- en kindzorg, maatschappelijk vetk, voedings voorlichting en dieetadvisering. en aanvullende dienstverlening. Stichting Thuiszorg Eemland werkt op basis van vertrouwen, openheid, eerlijkheid en respect, voorbij de wensen en behoeften van de cliënt en de medewerker centraal staan. Dit wordt tot uitdrukking gebracht in de missie van de stichting: Werken aan goede zorg en zorgen voorgoed werk. U vindt Stichting Thuiszorg Eemland in Amersfoort, Baarn. Bunschoten/ Spakenburg, Eemnes. Hoevelaken, Leusden/Achterveld, Soest/Soesterberg en Woudenberg. Stichting Thuiszorg Eemtand Veelzijdig fn zorg Voor ons werkgebied in Soesterberg zijn wij op zoek naar mensen voor de functie: Uren in overleg (minimaal 9, maximaal 24 uur per week) U helpt mensen thuis bij huishoudelijke werkzaamheden. U kunt goed met mensen om gaan en beheerst de Nederlandse taal. Wat kunt u van ons verwachten? Een vast arbeidscontract met een proeftijd van 2 maanden Flexibele werktijden Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg minimaal 8,08 en maximaal 10,71 bruto per uur Begeleiding door de Manager Huishoudelijke Verzorging Mogelijkheden om "starter" of "inwerker" te worden. Wilt u solliciteren? Stuur dan uw schriftelijke reactie voor 24 september naar: Stichting Thuiszorg femland, t.a.v. Sandra Sinceri, Personeelsfunctionaris, Postbus 1599, 3800 BN Amersfoort, onder vermelding van Vac/2003.09.102. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 29 september a.s. tussen 10.00 uur en 16.00 uur en op 7 oktober a.s. vanaf 10.00 uur. \-w mPj

Soester Courant | 2003 | | pagina 15