Soest boekt alleen morele winst SEC-zondag goed uit startblok Festiviteiten in clubhuis Soest Hercules Hees fysiek de haas MHC verliest niet 't vertrouwen BC Selby houdt open dag oest-Zuid Rode kaart Huizenga cruciaal bij bezoek aan Zeeburgia VOETBAL-zondag KORFBAL Tweede succes fan Eemvogels maar bevochten HDS krijgt geen kans op Bosstraat-West: 2-0 V OETB AL-zondag GOLF Soest heeft vier nieuwe golfkampioenen Arjan Roest en Edwin Zoetelief in staf van BDC HANDBAL SEC laat het in le helft liggen Jeugdig team van Jan Bos kan (nog) niet imponeren ZAALVOETBAL Schrale buit DVS na twee wedstrijden KORFBAL Teleurstelling bij KVO groot na onnodig verlies Hilversum troeft Soesters op technisch vlak af HOCKEY Op 13 september van 10:00 tot 15:00 uur BADMINTON s.v. WZ'49 - HCSC tuitslagen WOENSDAG 10 SEPTEMBER 2003 SOESTER COURANT KE WEEK EEN Ruim vijf jaar geleden verliet >.0. Soest de tweede klasse net een overwinning. De rent- ee, zondagmiddag, eindigde n een teleurstellende, maar te- ens onverdiende nederlaag te- »en Zeeburgia: 2-1. In morele tin werd er wel winst geboekt. Amsterdam knokten de blauw vilten voor wat ze waard waren en e creëerden genoeg kansen om anspraak op de overwinning té tunnen maken. Het schortte even wel aan de afronding. Cruciaal was le fase halverwege de eerste helft, ordie Brouwer ramde de paal, tuitte daarna op de keeper, waar- a Gerdo Kuenen ook nog eens et over kopte. In de daaropvol- pnde tegenaanval botste aanvoer- er Jelle Huizenga tegen de krui mde spits op, die meteen ter aar- e stortte. Bij een eerdere uitval had Huizenga hem al eens vastge grepen en een gele kaart geïncas seerd, ditmaal kreeg hij meteen rood voorgeschoteld. De vrije trap leverde een hoekschop op en daar uit werd het ook nog eens 1-0 voor de hoofdstedelingen. Hans de Wit moest daarom voor al achterin gaan schuiven met de posities. De trainer kreeg zelf nog een waarschuwing, nadat hij scheidsrechter Langenberg erop had gewezen, dat hij aan twee kan ten moest fluiten. Kortom, Soest voelde zich behoorlijk tekort ge daan. Met Richard Pietersen als uitblin ker en linkshalf Michel Broodkorn als goede tweede bleef de ploeg evenwel voetballend naar succes zoeken. Broodkorn bleef de bal vanaf de flank voorgeven en bij de zoveelste poging van Kuenen was het in de 36c minuut raak: 1-1. Als Kuenen in de tweede helft zijn vizier scherper had afgesteld, had Soest wellicht met een zege de hoofdstad kunnen verlaten. Ge zegd moet worden dat ook Zee burgia een aantal doelgerichte po gingen ondernam, maar zowel sluitpost Rcijer Ran als zijn Am sterdamse collega waren de situa ties telkens de baas. Reijer werd een kwartier voor tijd wel onder de voet gelopen door een tegenstander, iets wat Langen berg was ontgaan. De doelman verbeet zijn pijn en ging door, waarbij achteraf kan worden afge vraagd of dat wel zo slim was. Vijf minuten voor tijd verkeek hij, maar ook 20 anderen, zich op een voorzet van Zeeburgia. Notabene de kleinste speler van Zeeburgia, schatte de baan van de bal wel juist in en kopte zomaar bij de tweede paal binnen. En dus bleef Soest, evenals in de afgelopen twee seizoenen, aan de verliezende hand. De manier waar op de nederlaag tot stand kwam, was zuur. Gelet op de negentig minuten bij Zeeburgia hadden de Soesters recht op meer gehad, maar in de sport bestaan daarover geen wetten. Soest, dat ten opzich te van vorig seizoen in een sterk gewijzigde formatie speelt, heeft in het verleden in een kampioensjaar wel eens vaker de openingswed strijd verloren. Obsessie Obsessie of niet, 13 mei 2001 be gint langzamerhand een nare smaak te krijgen bij iedereen met een blauwwit hart. Óp die dag won Soest voor het laatst een competi tiewedstrijd op eigen bodem. Het werd toen 5-0 tegen AFC'34 dankzij onder meer twee treffers van Paul Hilhorst. Voor hem, Jeroen van Veenendaal, Paul van der Grift en Martijn Stalenhoef (de laatste twee bleven vanwege een schorsing en een blessure langs de kant) betekende dat tevens het afscheid voor eigen publiek. De Soester kern van het elftal vond het, na gezamenlijk zo'n elfhon derd duels voor de hoofdmacht te hebben gespeeld, welletjes. Sinds dien ging het bergafwaarts met het eerste elftal. Maar bij Soest weten ze het zeker: zondagmiddag wordt tegen FC De Bilt de ban gebroken. n een spannende en gelijkopgaan- de wedstrijd heeft Eemvogels de tweede overwinning geboekt. Het bezoek aan het vijfde team van Woudenberg eindigde in een zwaar bevochten zege: 9-10 (5-4). Op het kunstgrasveld begon Eem vogels goed, maar alleen in de be ginfase bedroeg de voorsprong twee doelpunten. Gaandeweg het duel hadden de aanvalsvakken meer moeite door de defensie van de thuisploeg te dringen en drie doelpunten op rij van Woudenberg betekenden een tussenstand van 8- 6. De Soesters weigerden op te geven en voor die instelling werden ze beloond. Via 8-9 en 9-9 werd het enkele minuten voor tijd 9-10 door de winnende treffer van Esther Reijnders. Zij scoorde via een doorloopbal. Zo gespannen als trainer René Ribberink voor de wedstrijd te gen HDS uit Leersuni was, zo ontspannen was hij na de 2-0 zege van SEC. 'De voorberei dingen waren natuurlijk wel goed, maar dit was de eerste echte wedstrijd. Ik ben dan ook blij met het resultaat.' Het was zondag vooral in de eer ste helft genieten van goed spel van de thuisclub, dat meteen de aanval zocht en met verzorgd spel de tegenstander onder druk zette. Dit resulteerde in diverse kansen die Ramon Heynen niet benutte. Vaak stonden de doelpalen of lag de lat in de weg. Toch was het in de zesde minuut Marcel Dorres- tein die na een assist van Heynen de score opende. De gasten uit Leersum konden tot dan niet imponeren en het mid denveld was geheel voor SEC. Een grote overwinning leek in het ver schiet, maar kans op kans gemist. Vlak voor rust kwam de thuisclub in gevaar, maar dat werd veroor zaakt door de scheidsrechter die merkwaardige vrije trappen gaf op de rand van het strafschopgebied van SEC, en ook nog eens geel gaf aan Sander Veenendaal. Maar de Soesters herpakten zich, en vlak voor rust schoot Jeffrey van de Hoed fraai in: 2-0. Na de hervatting werd het spel wat minder en de vlam sloeg in de pan. Heynen werd wegens vermeend natrappen het veld uitgestuurd, en zo moesten de groenwitten met 10 man verder. HDS kon niet profite ren van de meerderheid niet, mede door het goede keeperswerk van Mesut Tuncay en de uitblinkende verdediger Michael van de Broek. De arbiter vond een wedstrijd van tien tegen tien kennelijk aantrekke lijker, want hij zond ook een Leer- summer om onbegrijpelijke reden van het veld. De wedstrijd was toen eigenlijk al gespeeld. Ribbe rink wisselde nog Ronald Dorres- teyn voor Michael van der Laan, om zo verdedigend wat rust te brengen in de ploeg. Ook Wesley Ribberink werd ingezet voor Be- naissa Albay. Maar toen de arbiter afblies was iedereen het er over eens, de zege was dik verdiend. Een teleurgestelde Ramon Heyen over zijn rode kaart: 'het was he lemaal geen kaart, ik deed totaal niets. Ik werd aangevallen en de scheidsrechter zegt dat ik natrap, ik ben goed ziek van die kaart'. Trainer René Ribberink was vol lof. 'Het was een verdiende zege, wel jammer van die kaarten. Het was knap dat mijn jongens met tien man nog bleven voetballen. We hebben weinig kansen wegge geven. De overwinning had groter moeten zijn", maar ik ben tevreden met deze zege.' Sinds vrijdag heeft Soest nieuwe golfkampioenen in haar midden. Bij de dames zijn dat Gill de Vries (strokeplay) en Sjaan Stalenhoef (stableford) en bij de heren Oscar Langendorff (strokeplay) en Frank Lenarduzzi (stableford). In Wijchen was er vanaf de eerste hole sprake van een boeiende en uitdagende competitie tussen de Soester golfers. De onderlinge ver schillen tussen de deelnemers wa ren in de top van het klassement niet groot. Kampioen Gill de Vries had 91 slagen nodig, Marja van den Breemer sloeg één keer meer en Roos Vilé had 95 beurten no dig bij het strokeplay. Langendorff was in de strijd van de heren klaar na 78 slagen, terwijl de nummers twee (Sander van de Water) en drie (Rob van Hall) res pectievelijk 87 en 89 keer mikten. 3ij stableford won Sjaan Stalen hoef met 35 punten, gevolgd door Flora de Vries (33) en Ineke Wes- erbeek (32). tfet 43 punten legde ook Lenar- luzzi beslag op een titel. Hij liet >nder anderen Wouter van Korlaar 43) en Hans Timmers (37) achter ich. Geruime tijd wordt al gebruik gemaakt van het nieuwe club huis van S.O. Soest. Het mo derne onderkomen is in vele opzichten een aanwinst voor de vereniging die het vrijdag 12 september officieel zal openen. Burgemeester Koos Janssen komt naar de Bosstraat-Oost om, geas sisteerd door D-, E- en F-pupillen, het paviljoen om 18:30 uur te ope nen. Daarvoor is er een receptie voor genodigden, maar bij deze officiële bijeenkomsten blijft het niet. De volgende dag beireden allerlei 'ouwe gouwe' teams de velden voor een onderling toernooi dat zal worden afgewerkt tussen 15:00 en 19:00 uur. Vervolgens duikt de sportorganisatie vanaf 20:00 uur wederom terug in de tijd met een feest dat in zijn geheel in de sfeer van de jaren zestig zal staan. The Supersonics spelen nummers uit de periode 1957-1966. De dress- code is jaren zestig of 'gewoon' blauwwit. Foto: Foto Bell Tenslotte houdt S.O. Soest op za terdag 20 september voor de oudere jeugd en de jonge senioren (geboren tussen 1980 en 1990) en de spelers van het G-elftal een feestavond die luistert naar de naam Blue White Sensation. Het clubhuis is hiervoor vanaf 20:00 uur toegankelijk. Bij de ingang die nen de bezoekers zich te legitime ren. Alleen wie 16 jaar of ouder is krijgt een polsbandje om. Andere feestgangers mogen geen alcoholi sche drank kopen of nuttigen. Arjan Roest is toegevoegd aan de technische staf van Smeeing/BDC. Hij gaat (voor al) de jongere handballers indi vidueel begeleiden, neemt de coaching van het tweede team op zich en gaat fungeren als hersteltrainer voor spelers die terugkeren van een kwetsuur. Zelf raakte Roest in het voor bije seizoen tot tweemaal toe ernstig geblesseerd aan zijn knie. Daardoor moest hij deze zomer abrupt een punt zetten achter zijn actieve handbalcar rière. In oktober wordt een nieuwe kruisband in de gekwet ste knie aangebracht. In de aan loop naar de nieuwe competitie volgende week in deze krant een interview met de 38-jarige Roest die achttien seizoenen in de hoofdmacht speelde. Behalve Roest heeft het trai nersduo Paul van den Deijssel/ Cleem Diemers nog een 'oud gediende' en voormalig ploeg genoot bij de begeleidingsgroep gehaald. Edwin Zoetelief, die ruim anderhalf decennium het doel verdedigde, neemt vanaf volgende week de keepers van Smeeing/BDC onder handen. VOETBAL-zaterdag Qua uithoudingsvermogen moet SEC-zaterdag nog wat bijspijke ren. Dat is de lering die kan wor den getrokken uit de rentree in de standaardklasse. De nieuw ge vormde formatie verloor op de Bosstraat-West met 2-4 van ASV. Halverwege was het 0-2 voor de bezoekers, ondanks dat SEC toen het betere van het spel had gehad. Na rust scoorden Hielke van Grinsven en Ed Hooijer, maar toen was het kwaad reeds ge schied. V OETB AL-zaterdag Hees-trainer Jan Bos was niet ontevreden over de eindstand van 0-2 tegen het Utrechtse Hercules. De uitslag had ook veel hoger kunnen uitvallen, indien de gasten wat effectiever met de kansen waren omge sprongen. 'Gelukkig voor de jonge spelers geen grote neder laag vandaag, want die komt het leerproces niet ten goede.' Hees begon met acht junioren aan de wedstrijd, maar al gauw werd duidelijk dat het fysiek sterkere Hercules menig duel won en naar de Verlengde Oude Utrechtseweg was gekomen om met drie punten huiswaarts te keren. Zelden brach ten de roodwitten de Utrechtse doelman in verlegenheid. Hees had teveel overtredingen nodig om Hercules in toom te houden en de goed leidende scheidsrechter File- mon hield de touwtjes dan ook strak. Na wat speldcnprikjes van Hees nam Hercules de regie in handen en in de 20° minuut liet de spits de uitstekend spelende doelman Rick van de Bosch kansloos: 0-1. Door dat Hees het middenveld uit han den gaf, werd het de Utrechtse voorwaartsen wel heel erg makke lijk gemaakt, en Hees mocht met de ruststand ook niet ontevreden zijn. In de 62e minuut benutte Her cules een riante kans, na slecht uit verdedigen van Hees. Wonderlijk was het dat na deze treffer Hees wel druk kon uitvoeren op de Utrechtse verdediging, maar meer dan een paar kleine kansen lever de dat niét op. Dat daarna Hercules door gallery- play de mooiste kansen om zeep hielp, was alleen maar gunstig voor de ploeg van Jan Bos. 'We mogen Hoewel de foto wellicht anders doet vermoeden, was Hees niet sterk genoeg om Hercules op de knieën te krijgen. Foto: Foto Bell ons in de handen knijpen met dit resultaat, de middenas van dit elf tal word gevormd door routiniers, en die as zag er vandaag niet uit, een excuus daarvoor is dat die jon gens nog te druk zijn om de jonge spelers te sturen. Ook de terugkeer van Bas van de Broek, die na een blessure nog niet zijn oude vorm heeft, is daar debet aan. Dat we niet kunnen degraderen is eerder een nadeel dari een voordeel, het gevaar van degradatie houdt de jongens scherp. Maar ik raak niet in paniek, mijn peildatum is de winterstop, halen we in de perio de daarop meer punten dan voor de Kerst, dan is mijn doelstelling bereikt, dan kunnen we verder met deze groep.' Met een schrale buit van een punt uit twee duels is de competitiestart van DVS in de eerste klasse niet helemaal naar wens verlopen. Vrij-, dag was Vebo'78 te sterk in Bun schoten (4-2), maandag hield OSO dè Soesters op 3-3. In het eerste duel miste Ben Bij- lard vier spelers en dat was te mer ken aan de creativiteit voorin en hield in dat DVS achterin minder solide speelde. Via Rinco Bos (0- 1) en Remco Dorrestein hield DVS wel lange tijd gelijke tred met Vebo'78, maar dat schoot in de slotfase nog tweemaal raak. Maandag combineerde een volle diger DVS aardiger, maar liet de omschakeling te wensen over. Het scoreverloop was wisselend. DVS kwam dankzij Marcel van Essen op voorsprong, maar stond halver wege met 1-2 achter. Wessel van Veen trok de stand gelijk, Van Es sen hielp de ploeg aan een voor sprong die evenwel zes minuten voor het eind werd tenietgedaan Groot was de teleurstelling bij KVO dat dit seizoen de lat wat hoger heeft gelegd dan de midden moot, waarin het dit voorjaar ein digde. De 14-12-overwinning van Het Bosch was niet onverdiend, maar werd door de Soesterbergers op een presenteerblaadje gelegd. De eerste twintig minuten had KVO volledig de controle over de wedstrijd en werd de Lexmonders de wil opgelegd. Het gevolg was een 2-5-voorsprong, maar daarna ging het mis. Het simpele spel werd vervangen door rommelig korfbal en Het Bosch kon zodoen de binnen 20 minuten de stand ombuigen in een 9-6-voorsprong. Eenmaal werd de achterstand nog verkleind tot twee treffers, maar doordrukken kon KVO niet. Het werd zelfs 14-9 voor.de club uit Lexmond die besefte dat het duel was, beslist en zich geen zorgen meer maakte over de drie doel punten die KVO nog liet aanteke nen. Dat Hilversum aan het langste eind trok (1-5) was op dat mo ment vervelend, maar de hock- eysters van MHC Soest hebben zich er niet door van de wijs la ten brengen. De degradant wordt beschouwd als de ge doodverfde kampioen en dus zullen de Soesters vooral ten koste van andere ploegen een plek in de middenmoot moe ten afdwingen. 'En dat gaat zeker lukken', ver woordde Chris-Marije Sudmcijer het zelfvertrouwen van de ploeg. Foto: Foto Bell Met man en macht probeert MHC een opponent van Hilversum van de bal te houden. De gasten zijn op het technische vlak echter een stap verder dan de Soesters. Het werd 1-5. De nieuwe trainer Hans Kroon laat een frisse wind waaien over de Bosstraat en daarin voelt de ploeg, die op enkele posities is gewijzigd, zich op haar gemak. 'We zijn, meer nog dan vorig jaar, een team', al dus Sudmeijer. Om uit de gevarenzone te blijven, zal MHC Soest minder schuw voor de dag komen en dat komt de spelvreugde ongetwijfeld ten goe de. Goed nieuws voor de club is verder dat Lisanne Sudmeijer be sloten heeft om toch te blijven hockeyen. Zij is een van de dra gende speelsters en leidt de verde diging. _Dat Hilversum niettemin vijfmaal tot scoren kwam, staat daar los van, was de mening op de Bos straat. Dat de gasten wonnen, was verdiend, maar de uitslag kon wat de gastvrouwen betreft onder het kopje 'geflatteerd' de boeken in. Sudmeijer: 'Wij hebben drie grote kansen gehad, maar niet benut. Verder hadden we alles goed op orde. Hilversum is alleen technisch een stap verder. Ik ben blij dat we ze hebben gehad.' Halverwege was het nog maar 0- 1, daarna nam Hilversum meer af stand. In de laatste fase redde Na- thalie Corsmit de eer. Heren Ook het herenteam van MHC trof in de eerste competitiewedstrijd een degradant. Dat de hockeyers onder de indruk waren van Doom, vorig seizoen nog eersteklasser, bleek nergens uit. De bezoekers wekten in de openingsfase de in druk dat ze zo snel mogelijk willen promoveren en zette Soest onder druk. Een doelpunt leverde dat niet op. Bij een snelle tegenaanval was Jus tin van den Born aan de andere kant wel succesvol en daarmee kantelde de wedstrijd. Soest had niets meer te duchten van de Doornaars en verdubbelde de voorsprong via Tim van Tol. Na de hervatting was dezelfde spe ler ook verantwoordelijk voor het derde doelpunt. De meest opval lende acties kwamen vervolgens van Rogier van der Meer en Rein Janssen die onder toeziend oog van de nieuwe trainer/coach Paul Jonker hun steentje aan de uitslag bijdroegen. Tussendoor had Doom tegen gescoord. In de sportzaal aan de Willae- rtstraat geeft Selby zaterdag 13 september een uitgebreide blik in de keuken van de badmint- onsport en dan niet name wat betreft de mogelijkheden bij de Soester badmintonclub. Tussen 10:00 en 15:00 uur staan leden van de club klaar om belang stellenden kennis te laten maken met deze tak van sport. Er worden vier banen uitgezet, waar de be zoekers vrij kunnen spelen. Selby stelt het benodigde materiaal be schikbaar, maar er worden ook al-* vast rackets tegen een gereduceerd tarief aangeboden. Verder zijn er demonstraties van de leden. 'Selby omschrijft zichzelf als een gezelligheidsclub, waar je zelf kunt bepalen of je fanatiek of recreatief gaat badmintonnen. Ook kan ge kozen worden op welke avond men wil spelen. Elke maandagavond is er training voor gevorderde recreanten en vrij spelen. Op de woensdagmiddag traint de jongere jeugd, 's avonds gevolgd door de oudere jeugd en de senioren die in competitiever band uitkomen. Vrijspelen voor jeugd en senioren is mogelijk op donderdag en op vrijdag traint de jeugd, en komen de beginnende recreanten aan bod. De wedstrij den worden op zaterdag gespeeld. Zijn er minder of geen wedstrij den, dan kan er ook vrij worden gespeeld. Ook is er een interne competitie, houdt Selby jaarlijks clubkampioenschappen en nog veel meer sportieve activiteiten. Lid worden kan voor 78,00 (ju nioren) of 98,00 (senioren) per jaar. Zaterdag 13 september a.s. op Sportpark Zonnegloren aanvang 14.30 uur de 1 e thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen! De wedstrijdbal wordt aangeboden door: Eetvilla v.d. Brink Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Co-sponsor: Bosman Bedrijven BV Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Bouwbedrijf Van den Hengel Procar B.V. Jeugdsponsor: Rene de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie-ondersteunende sponsors zijn: - Broodje van Toontje Eetcafé Centraal - Bakker Bedrijfswagen Groep - Becker Int. Transport Deelen B.V. Makelaars - Esso Servicecenter Zaal - Harrie Toonen Assurantiën - Linden Bedrijfskleding B.V./ Jasper Mode - Prinfkado Promotie/ Relatiegeschenken - Scholierenpub The Cardinal - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. - Van de Meer Dakbedekkingen - Van de Munt Automaterialen B.V. Soesf-Nijkerk - Van der Wardt Horeca Amusement - Van 't Net B.V. Verhuizingen - Wasiel Steitner - Rob Wilhelm en partners tma'93-Buitenveldert 76-SEC (Amersfoort) k 4-Eemvogels C49-HCSC (Eentwee) swoude-Hees V-SEC (Wijk bij Duur- Myra-MHC Soest (D) Spandersbosch-MHC I :st-FC De Bilt (Bos- ;t) uwland-SEC (Amers- ïC-Rustenburg (Beu- SO Soest Al - LJ'vogels Soest A2 - Hoogland A3 ioren: Wasmeer Bl - SO 1-3; SO Soest B2 - KVVA Soest B3 - WZA B4 10- ren: SO Soest Cl - Kam- 1-1; D-pupilIen: SO Soest wland Dl 6-0; SO Soest D2 D2 2-4; Hoogland D3 - SO 2-2; SO Soest D4 - WZA i-pupillen: CJW El - SO 1-4; SO Soest E2 - KWA WA E2 - SO Soest E3 1- est E4 - HVC El 15-1; SO - Nieuwland E6 4-4; SO - Hoogland E9 2-4; SO - Nieuwland E10 17-0; 37 - SO Soest E8 4-4; SO - Roda E14 4-4; F-pupillen: rl - SO Soest F1 1-3; APWC Soest F2 3-0; Baarn SV F3 ïst F3 0-9; SO Soest F4 - ~5 4-2; SO Soest F5 - Quick 'JW F5 - SO Soest F6 8-1; F7 - Achterveld F3 0-5; - SO Soest F8 4-3; Nieuw- SO Soest F9 2-0; SO Soest 'vogels F8 0-3; A- junioren iO Soest MA1 - Kockenger. G-voetbal: SO Soest Gl - 's Gl 5-2. 9 Al - KWA Al 4-2; Bl - Victoria Bl 6-1; Cl - Maarssen Cl 0-2; '1 - WZ'49 C2 3-9; AFC '1 - WZ'49 - Dl 2-4; D2 - WZA D3 1-10; Hl - AFC Quick E2 11-0; E3 - Cobu Boys E2 2-4; F6 - Hoogland Ell 0-2; E7 - Nieuwland Ell 7-0; F1 - SO Soest F1 lr3; Ams- - WZ'49 F2 14-2; Ussel- ;ls F3 - WZ'49 F3 11-0; F4 - Spakenburg F4 6-2; id F4 - WZ'49 F5 1-9; - LJsselmeervogels Fll 12-0; ld F8 - WZ'49 F7 8-2; F9 - Nieuwland F9 5-4. ra een abonnement: 8,75 per halfjaar! 1. (035) 6014152 fig tennissers aan de slag bij qs door de vereniging inge- ining te geven. De mandie 'ing, Paul Haarhuis en Jan 'n ook een belangrijke rol empo kwamen aspecten als 'm waren de deelnemers het om met Pranker te hebben i k

Soester Courant | 2003 | | pagina 19