TJES 'Een van de mooiste gebouwen van....' gblik WATERBED ISPORTl Soester kinderen sporten volgens onderzoek genoeg Passe-partouttarief sport 3 jaar met 3 euro omhoog Allard ter Kuile algemeen clubkampioen bij golfers Lastige situatie voor Shot Pijnenburgcross 5 oktober PAGINA 14 WOENSDAG 17 SEPTEMBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 15 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I ATLETIEK [Estafetteploeg [Pijnenburg snel [in Winschoten Jeugdfinales WATERPOLO Goed debuut van damesploeg de Duinkikkers KORFBAL Hervatting van Eemvogels tegen MIA 4 te slap Gepaste trots bij officiële opening nieuwe clubhuis S.O. Soest GOLF VISSEN Van der Kraats BRIGDE Bridgecursus bij BC Soest 'Strijden om in hoofdklasse te blijven' TAFELTENNIS Voor jeugd, prestatie en recreatie ATLETIEK Sportuitslagen Een is verkrijgbaar in diverse stabilisaties, dus er is er ook een voor u. Sportprogramma I Duivenberichtenj Eerste punten nieuwe uitgave SEC-zaterdag uze centra van Europa len er circa twintig ker- Dinnenstad die gezamen- ien wel honderd klokken ens en kapellen hadden )e kerk speelde destijds ider grote rol in het da- ven. Zo verschafte de gezinnen werk, moesten peciale bruggen worden I om de aanvoer van ma- bevorderen en gaven de van de .kerken allerlei ppen door. :formatie in 1580 werden htse kerken voor de pro eredienst gebruikt of ze m niet-kerkelijke functie, een of niet toegelaten pro- kwamen bijeen in schuil- :oals de Gertrudiskapel of isgezinde kerk. Pas in de werden er weer katholie- n gebouwd: de St. Augus- de St. Willibrorduskerk t. Martinuskerk. In 1914 Gertrudiskapel uitgebreid huidige Oud-Katholieke aal Ste. Gertrudis. omermaanden opent een tntal van de binnenstads- le deuren voor het publiek Kerken Kijken Utrecht'. n de Soester Courant! /oningruil Jiversen tandel 6,84 8,45 10,06 11,66 13,27 14,88 16,48 18,09 19,69 21,30 22,91 24,51 26,12 :r Courant, I tant te worden betaald, t sensdagI incl. BTW| Top 5 meisjes 1. Zwemsport 17% 2. Geen sport 14% 3. Paardensport 9% 4. Gymnastiek en turnen 9 5. Tennis 8% Top 5 jongens 1. Voetbal 23% 2. Zwemsport 17% 3. Geen Sport 11% 4. Judo 9% 5. Tennis 8% De stelling dat de basisschool leerlingen in Soest te weinig sporten blijkt niet te kloppen. Meer dan 3000 leerlingen de- den aan het gemeentelijk on- derzoek 'sportdeelname kin deren van de basisscholen' mee. In de conclusie van het onderzoek staat dat een grote meerderheid (83%) van de jon- I gens en meisjes sport in geor ganiseerd verband. I In totaal hebben 17 basisscholen I meegedaan aan het onderzoek. Op 1 alle scholen zijn per groep vragen- I lijsten uitgedeeld. De leraren heb- I ben vervolgens per kind opge- I schreven welke takken van sport het cén keer of vaker per week in I verenigingsverband beoefent. Uit het resultaat blijkt dat 80% van de I Soester meisjes sport, bij de jon- gens is dat 85%. i Achterblijvers 1 Marlon van Zal, breedtesportcon- I sulent van de gemeente Soest, I merkt wel op dat bepaalde groe- I pen nog achterblijven in het onder- 1 zoek. Allochtone jeugd en meisjes I scoren lager. 'Het is opvallend dat 1 scholen met veel allochtone kinde- Iren een veel lagere sportbeoefe- I ning hebben, vooral bij de meisjes. I Deze scholen moeten in de toe- I komst dan ook aangemoedigd I worden de sportdeelname te be- I vorderen', vindt Van Zal. 1 Op de rooms-katholieke Carolus- school in Soesterberg sport volgens I de gegevens van de gemeente 98% J van de leerlingen. Deze school I staat dan ook bovenaan, al hebben 1 de drie eerste groepen niet aan het onderzoek meegedaan. De Ludge- russchool en De Driesprong, ook beide rooms-katholiek, staan met respectievelijk 95 en 94 procent tweede en derde. De openbare ba sisschool Desmond Tutu staat met 34% onderaan. De voorlaatste plek is met 59% voor de openba re basisschool De Buut, net daar boven staat De Klimop (62%), eveneens een openbare school. Het aantal sportende basisschool leerlingen is in een onderzoek makkelijk meetbaar, maar de kwa liteit van de sportdeelname is niet zo makkelijk te onderzoeken. Het 'koppen tellen' is niet goed genoeg om een duidelijk beeld te krijgen van de sportende jeugd. 'Wat je met dit onderzoek niet kan beantwoorden, is de vraag of kin deren genoeg bewegen. Het hoeft natuurlijk niet zo te zijn dat een kind dat op een sportvereniging zit, een betere fysieke ontwikkeling doormaakt dan een kind dat niet georganiseerd sport. Stel: een kind gaat één keer per week een uurtje sporten en wordt de rest van de week met de auto naar school ge bracht. Dit kind ontwikkelt zich minder dan een kind dat niet lid is van een vereniging, maar wel elke dag op straat speelt en naar school fietst', legt Van Zal in het onder zoek uit. Het onderzoek onder basisscholie ren is uitgevoerd om inzicht te krij gen in de bewegingssituatie van de kinderen. Dit is nodig om het breedtesportproject van de ge meente Soest goed uit te kunnen voeren. Het project probeert onder andere de kwaliteit van bewegings onderwijs te verhogen en de sport deelname buiten school te vergro ten. De sportverenigingen in Soest moeten er rekening mee hou den, dat ze de komende drie I jaar telkens per lid drie euro (exclusief inflatie) meer moe ten afdragen voor het gebruik van sportaccommodaties. Nu betalen ze 27 euro per lid per jaar, in 2006 zal dat dus iets meer dan 36 euro zijn. Met deze structurele inkomsten verhoging dekt de gemeente een klein deel van het begrotingstekort af. Nog steeds zijn de Soester clubs dan qua gebruik per saldo voorde liger uit dan de verenigingen in de meeste andere gemeenten, waar vaak hoge uurtarieven worden ge heven. Afgezien daarvan vindt het 1 college het terecht, dat de sport I meer gaat bijdragen, omdat de laatste jaren miljoenen euro's ge- I meenschapsgeld zijn geïnvesteerd in zowel nieuwe als bestaande ac commodaties. I In de gemeenteraad kan het colle- I ge rekenen op de steun van een meerderheid. De kleine oppositie partijen GroenLinks, PvdA en D66 denken er genuanceerder over. GroenLinks en PvdA vinden het vreemd dat de gemeente aan de ene kant via de breedtesport mensen stimuleert om te gaan sporten en aan de andere kant via deze tariefsverhoging (in drie jaar tijd met 30 procent) van de passe- partoutregeling de drempel tot sportdeelname verhoogt. Volgens sportwethouder Harry Witte zal dat wel loslopen. 'Als je ziet hoeveel geld ouders uitgeven in een sportzaak, zodat hun kind zo mooi mogelijk in het veld kan verschijnen, is drie euro per jaar wel reëel. Indien er ouders zijn, die de contributie niet kunnen betalen, kunnen ze een beroep doen op het minimabeleid van de gemeente.' D66 is niet tegen de passe-part- outverhoging, maar vindt dat er differentiatie moet komen. Als voorbeeld noemde Wim Roest' dat clubs met inkomsten uit eigen kan tine meer zouden kunnen betalen dan de andere verenigingen. Om dat dit een administratieve belas ting teweeg zou brengen, ziet het college daarvan af. ■Met een zestiende plaats in een fc deelnemersveld van 269 teams kan de estafetteploeg van AV Pijnen burg meer dan tevreden terugkij ken op de Winschoten Run. De wedstrijd over 10 keer 10 kilome ter wordt tevens gezien als het of ficieus WK voor estafetteteams. 9e gemengde Soester ploeg bracht [tien lopers in de strijd en de laat ste van hen bereikte zeven uur en 59 seconden na het startschot de finish. Voor AV Pijnenburg liepen cees Suikerbuik (38.09), Gerrie den Dude (45.10), Rob Jansen (40.23), r.-Edgar Cukier (42.58), Aalderik Tiktak (37.48), Marlon van Zal I (46.01), Brigitte Heusschen (45.35), Ben Kersbergen (46.08), Dick den Oude (38.55) en Hans de Goede (39.57). f De finale van de zomercompetitie is door de B- en C-pupillen van J AV Pijnenburg aangegrepen om van zich te doen laten spreken. Zo werden Nikki Klarenbeek en Bas van Ginkel eerste in het individue le klassement van de C-pupillen. Bij de B-pupillen legde Iris van Breukelen beslag op de vijfde plaats. Daarnaast verbeterde de estafetteploeg (meisjes C) het clubrecord (28.1) en werden en I passant vijftien persoonlijke re- f cords aan diggelen gelopen, ge sprongen of geworpen. Michael Sevink was op drie fronten beter dan ooit en Inge van Beek boekte een nieuw record op twee onder delen. Ongetwijfeld regent het op zondag 28 september weer re cords, want dan houdt AV Pijnen burg de clubkampioenschappen voor de jeugd. Na twee achtereenvolgende kam pioenschappen hebben de dames van de Duinkikkers een goed de buut achter de rug in de tweede districtsklasse. Het Beverwijkse KZC, een van de titelkandidaten, werd in Spleasure Centrum op 5- 5 gehouden. Achteraf had er meer ingezeten voor de waterpolosters die na twee perioden een 4-1-voorsprong koesterden. Ongelukkige wissels en intredende angst waren de voornaamste oorzaken dat deze stand werd omgebogen in een 4-5- voorsprong voor de bezoeksters. Stephanie Epskamp bracht de Soesters een minuut voor tijd In het begin van de tweede helft gaf Eemvogels, naar later bleek, de wedstrijd uit handen. Na een rust stand van 4-4 hervatten de Soes ters het duel slap. Het vierde team van MIA, waarvan de dames aan zienlijk jonger waren dan de Soes ter vrouwen, maakte daar doeltref fend gebruik van en nam een 12- 6-voorsprong. Eemvogels herstel de zich weliswaar, maar het kwaad was reeds geschied. De vier doel punten die in de laatste fase wer den gemaakt door Jacqueline Kuil, Willem Oldewarris, Joachim Terra en Ward Steffens mochten niet meer baten. Eemvogels bleef ste ken op 12-10 en leed daarmee voor het eerst in deze competitie puntverlies. 'Het mooiste gebouw van Mid den-Nederland.' Het is een van de vele kwalificaties, waarmee het nieuwe clubhuis van sport organisatie S.O. Soest de afge lopen weken is bestempeld. Niet zo verwonderlijk als je je bij de bar afvraagt of je niet per ongeluk bent beland bij de re ceptie van een hotel met een handvol sterren. Wat er op de Bosstraat-Oost is neergezet, is iets wat binnen de amateursport, maar ook daarbui ten, gerust een uitzondering kan worden genoemd. Decadent, zoals een enkeling riep, of niet, de trots die je vrijdagmiddag op de Bos straat tegemoet walmde, was op zijn plaats. Bij de gemeente, die na veel onderhandelingen en politie ke beraadslagingen 1,5 miljoen euro bijdroeg, maar ook bij het bestuur, de leden en de grote groep sponsors. Maar van hen toch vooral by de onnoemlijk vele vrij willigers die de achterliggende pe riode de handen uit de mouwen hebben gestoken. Dat was de boodschap die vrijdag in het volle paviljoen bij herhaling werd geven tileerd. Op een pupillenhoekschop afstand van een verouderd en veel te klein gebouw, waar huisartsen onlangs nog waarschuwden voor het op lopen van voetschimmel, is een 'meesterstukje' gerealiseerd. Met alleen het geld van de ge meente was het clubhuis in de hui dige uitvoering er nooit gekomen. Onderdelen werden tegen een aan gepast tarief, een vriendenprijsje of helemaal gratis afgeleverd. Man uren vielen lager uit of werden niet in rekening gebracht. En het blau we legioen zelf bleek ook nog eens handig en vooral ook vlijtig en niet te beroerd om een keer of wat extra te komen opdraven. Tijdens de toespraken werd daar veelvul dig op gewezen. Dat Kees Boer- koel, erevoorzitter en preses van de bouwcommissie, het langst aan het woord was, kwam doordat hij -'tegen de afspraak in, maar ik doe het toch'- iedereen persoonlijk bedankte, het risico dat hij iemand (per ongeluk) zou vergeten, voor lief nemend. Iedereen mocht blij ven zitten, al maakte Paul Mariens voor twee personen een uitzonde ring. Hij riep voorzitter Paul Smit en zijn vrouw Carla naar voren. 'Als deze twee prettig gestoorde men sen er niet waren geweest, had dit gebouw er niet gestaan.' De' bijna 'oogverblindende kanti ne' (paviljoen!) puilt uit van de vele extra's. Nog afgezien van de nieuwigheid zouden veel hore caondernemers hun keuken en bar zo willen ruilen met de oogstrelen de voorzieningen bij S.O. Soest. De massief eiken stamtafels zou den niet misstaan in menige huis kamer. Als ze erin passen. De grote bestuurskamer (met uit zicht op het hoofdveld), de com missiekamers, de tien kleedruim ten met moderne sanitaire voorzie ningen, de technische vertrekken, Honderden pupillen bestormden, kort na de officiële opening, het nieuwe clubhuis van S. O. Soest. Foto: Herman van Dam de cardio- en fitnessruimte, het kan allemaal niet op. Net zo min als bij het 4x4 voetbalveldje voor de jeugd en de aangelegde voor- en achtertuin. Vandaar dat de openingshandelin gen (loco-burgemeester Harry Witte knipte een lintje door en clubvoorzitter Paul Smit schoot een bal door een 'papieren deur') een beetje oubollig afstaken tegen de aanleiding voor de massale bij eenkomst. Maar snel daarna werd toch duidelijk waarom het allemaal te doen is, toen -na het oplaten van blauwe, witte en oranje ballon nen- meer dan tweehonderd pupil len van S.O. Soest het nieuwe pronkstuk bestormden. Want de fysieke aanwinst van de club is vooral '1369 vierkante meter toe komst'. De vijf clubkampioenen van golfvereniging Soestduinen v.l.n.r. AUard ter Kuile, Roel Hoedema- kers, Jan-Rijk van Beek, Nathalie Roder en Charlotte van Beek. Foto: Jan Daamcn De 14-jarige Allard ter Kuile is algeirfeen clubkampioen ge worden van de golfvereniging Soestduinen. Voor de 72 holes had het jeugdlid slechts 232 slagen nodig en dat kon nie mand hem nazeggen. Hij werd daardoor niet alleen eer ste bij de jeugd van 14 jaar en ouder, maar eindigde tevens bo venaan in het algemeen klasse ment. Er waren zaterdag 56 leden van de club van start waren ge gaan. Na 36 holes (vier ronden) werd de eerste schifting gemaakt, zodat zondag de beste heren, da mes en jeugdleden nog eens moch ten afslaan voor vier ronden over de baan. Bij de heren werd Jan-Rijk van Beek winnaar met 237 slagen. De Soesterberger bleef onder anderen Hein Schafer (241) en Gijs Tegel berg (242) voor. Gill de Vries, sinds een week kampioen van Soest, sloeg 247 keer en moest dit maal genoegen nemen met de tweede plek, achter Nathalie Ro der (245) en voor Sandra Heijt (255). De jeugdkampioenen wer den Charlotte van Beek (255), Roel Hocdemakers (245) en na tuurlijk Allard ter Kuile. Tussen de zomer- en wintercom petitie in houdt de Snoekbaars ie der jaar een bekerwedstrijd. Die werd zaterdag, vanuit bootjes, ge vist op de Vecht. Willem van der Kraats had maar liefst 72 maal beet en werd met een totale leng te van 14.97 meter eerste. Daar mee onderstreepte hij maar weer eens zijn bijnaam als Vecht-specia- list. Sjouk Rijksen greep net naast de winst en bleef steken op 14.31 meter. Achter hem eindigde Sjaac Bliek als derde (12.88). De 37 deelnemers hadden hun handen vol aan de vis. In ruim vijf uur werden 1217 vissen gevangen. Dat had mede te maken met het uitstekende visweer. Vanaf 22 september kunnen thuis- bridgers bij BC Soest een cursus van tien lessen volgen. Dat biedt hun de mogelijkheid ervaring op te doen, zodat ze dèsgewenst ook in competitieverband kunnen gaan uitkomen. De kosten voor deze cursus bedragen 25,00. De cur sus gaat door bij voldoende be langstelling. In een eerder persbericht had BC Soest de verkeerde telefoonnum mers vermeld van de mensen bij wie informatie kan worden inge wonnen. De juiste gegevens zijn: de heer Westland, SS 6014498, en de heer Blaas, 82 6021654. De ambities van Shot zijn voor de najaarscompetitie niet bij zonder hoog gesteld. Omdat de bemanning van het eerste team noodgedwongen vaak zal wis selen en er enkele pittige tegen standers in de poule zitten, is de insteek ditmaal handha ving. Erik Merkus is gestopt en zijn po sitie is ingenomen door Paul Roest uit het tweede team. Aangezien zijn teamgenoten Hans van Gooi, Marcel Jansen en Martin Fransen niet altijd van de partij kunnen zijn, zal Merkus in noodgevallen toch zijn opwachting maken. De keys om het team samen te stellen uit tafeltennissers die wel elke week tegen een balletje kun nen slaan, was logischer geweest, maar het is de clubleiding niet ge lukt om spelers aan te trekken en binnen de eigen gelederen is er op kwalitatief gebied onvoldoende voorhanden om het in de hoofd klasse te redden. In de tussentijd gaat Shot wel op zoek naar mensen die vanaf janua ri in de voorjaarscompetitie struc tureel beschikbaar zijn. 'En anders hopen we in ieder geval na de vol gende zomer vanuit de jeugd ver sterking te krijgen', zegt Jansen die tevens voorzitter van de tafelten nisvereniging is. Hij verwacht een zware reeks van tien wedstrijden. 'We verwachten sowieso geen kampioen te worden, omdat Victoria 2 veel te sterk is, maar we zullen strijden om erin te blijven.' Victoria 2 is zaterdag in Hilversum de eerste opponent van de Soester ploeg. Hoge verwachtingen heeft Shot niet van dat duel. Ook Rega 3 wordt beschouwd als een van de toppers in de hoofdklasse. Paul Roest is redelijk tot goed op de hoogte van de kracht van de tegen standers. 'Tegen SVE, ATC en eventueel VTV zullen we de pun ten moeten scoren. Alles wat we verder pakken, is mooi meegeno men', aldus Roest. Volgens hem is ATC na een leegloop van spelers een middelmatige ploeg en moet SVE in elk geval onder de duim gehouden kunnen worden. Tegen VTV zal het er wellicht om span nen. In december wordt de balans opgemaakt. De twee onderste teams degraderen dan naar de eer ste klasse. Shot Hoofdklasse: VTV 4, SVE 3, Rega 3, ATC, Victoria 2, Shot. Selectie: Martin Fransen, Hans van Gooi, Marcel Jansen, Paul Roest, Erik Merkus. Vaste prik op de sportagenda is de Pijnenburgcross die al meer dan dertig jaar wordt gehou den. Op zondag 5 oktober da veren de jeugd, de prestatielo pers, de recreanten en de po werwalkers weer over het na tuurrijke parkoers. De wedstrijd voor de prestatiege richte lopers maakt nog steeds deel uit van de Top Tien Lopen in deze omgeving. Zij kunnen kiezen uit één, twee of drie rondjes op het nieywe parkoers van 4 kilometer. Hetzelfde geldt voor de powerwal- kers. Daarnaast is het mogelijk om aan de estafette mee te doen. De teams bestaan uit drie lopers (heren, da mes of gemengd). Voor de jeugd zijn trajecten van 1 en 2 kilometer uitgezet. Deelname kost 2,00 voor de jeugd, 3,50 voor prestatielopers t? en powerwalkers en 9,00 voor een estafetteploeg. Start en finish zijn uiteraard op de accommoda tie van AV Pijnenburg, waar ook de kleedgelegenheden en douches kunnen worden gebruikt. 11:30 Jeugd t/m 10 jaar 11:40 Jeugd vanaf 11 jaar 12:00 Senioren, powerwalkers en estafetteteams Voor meer informatie over de Pij nenburgcross: 88 6017421 of, 6011722; of www.avpijnenhurg.nl Vrijdag 12 september 2003 zal met gouden letters in de geschiedenisboeken van S.O. Soest geschreven worden. Een mijlpaal in de historie van onze vereniging werd gerealiseerd. Het nieuwe clubhuis van S.O. Soest werd officieel in gebruik genomen. Heel veel water stroomde door de Eem voordat het zover was, maar nu het doel is bereikt, gaan we bedanken. Alle mensen, instellingen en bedrijven die hebben meegeholpen, BEDANKT. We noemen in willekeurige volgorde: Gemeente Soest, Het Gemeentebestuur, Het College van Burgemeester en Wethouders, Jaap van Gent, Piet Hoogendoorn, Bodewes Bouwbedrij Bouwbedrijf van de Grift, Jan Bodewes, Ad van de Grift, Gerard Dunnig, Johan de Ruig en zijn bouwpersoneel, Konstruktiebureau Krabbendam Boerkoel (Rogier Voet), Ben Kuyer en Dijkman Metselaars, Brouwer Systeembouw(Peter Brouwer), Pekso Beton, Viets Staalconstructies, Houtindustrie de Hoef, Grift trappen, Kooy Bouwmaterialen, Hermeta, Kreikamp, Simpson, Kremon, Effrink, Westland Tegelzetters, Haringsma Bouwmaterialen, Heinen Beveiliging, Provak Ceelen, Van Asch Infrastructuur (Huub van der Zouwen), Hop Assurantiën (Alex Hop), Veromco 5aint-Gobain Glass Solutions (Ed Hagenaars), Voortjes 5childerwerken(Piet, Heinz en personeel), Gijs Van den Pol b.v. Peter Bezemer Kees van Beek, Hans Huffels), Unica Installatietechniek (Otto Hooft, Johan Spijker), Betonboringen(Ton)Boulonois, Asito Schoonmakers (Peter Kauerz), Fa. De Ridder, René (De Ridder), Heineken Bouwbureau (Ferry Tabeling), Eurodesk Meubilering (Menno Rozendaal), Stichting Vrienden S.O, Soest, Jubileumcommissie S.O. Soest 1926-2001, Klub van 100, Lenarduzzi Natuursteen, Oostergracht Meubelwerk op maat. Snijders Vlak en Strak (Anton Snijders), Tuincentrum 't Vaarderhoogt (Gerard Heinen), Rabobank Soest-Baarn, Bridgebond, Hoka Soest, JAK S.O. Soest (Jeugd Aktiviteiten Kommissie), Van Hal Telecom, Rudie van Es, Enia Carpets (Jan Toorman), 5eniorenteams en damesteam S.O. Soest, Procar (André van den Dijssel), Slijterij Toon van der Linden, Recreanten S.O. Soest, Ooistra en Van Beek, Voetbalvereniging 't Vliegdorp, Gerard Groosman Architect, Transport- en contai nepbedrijf Gebr. Beijer, Frank Rasch, Peter Beijer, Davo (Peter Vogel), MAS geluidstechniek (Rob Scheermakers), Stalenhoef Belettering en Reclame (Martijn en René), Godfried van der Leen, Jan van Geem, Palux Keukens (Adri van Rouwendaal), Vaetbalkampcommissie S.O. Soest, Apparatenbouw Van Hengstum (Kees en Peter Van Hengstum),'t Vleescentrum (René Westeneng), Carla Smit, Michel Veldhuizen, Bert Dekker, Kees Boerkoel, Hans Huffels, Cees Verkerk, Lida Hoffer Jan van Zweden, Astrid Rasch, Dick Roelofs, Piet Roelofs, Ad Aarts, Piet Hilhorst ,Leo en Anke Rauch, Theo Wigtman Ton Mets, Piet Roest, Fried van den Breemer, Fried van den Hengel, Geert Oudenaller, Hans de Ruigt, Bep Hom, Gerrit van Delden, Wim Dijkman, Evert Sanders, Gerard van de Grift, Frank Spijker, Anton en Ina Vugts, Aart van boom, Ton Schothorst, Paul de Beer, Rob Kuyer, René Musolf, Jac de Laat, Paul Smit, Paul Martens, alle anonieme en misschien niet genoemde bouwsponsors en overige sponsors van S.O. Soest. Soester Bowling Vereniging Maandag: De Keuntjes - SNS 1-4, Rode Duif - Fysio Fitness 3-2, Big Splitters - Pinchasers 3-2, Briljantjes - Dajafri 5-0, Teamwork - Strajk 0-5, Pinshakers - Outsiders 1-4. Dinsdag: TNT - New Team 1-4, Mis- sfifs - Justus 2-3, Toverbal - BB-tjes 5- 0, Befour - Nobody 5-0, Heppie Hoe kers - Inframatica 0-5, One Pin Only - de Noten 0-5. DANSEN Sepp Wereldkampioenschap senioren stan daard: 8. prik en Charlotte Voorn. NADB-wedstrijd te Zeist. Frans en Roelie Kerstens: 4° senioren 4 stan daard; Hans en Colette Alma: 2C A- klasse standaard; Johan en Wilma van de Werf: 4C A-kJasse standaard; Toon en Roellic Schrijvers: 5C A-klasse stan daard. SO Soest A-junioren: OVV Al - SO Soest Al 2-2; TOV A2 - SO Soest A2 2-5; B- Junioren: SO Soest BI - Baarn SV BI 2-0; Amsvorde BI - SO Soest B2 3- 7; Hees BI - SO Soest B3 9-1; C-ju- nioren: Zuidvogels Cl - SO Soest Cl 1-2; SO Soest C2 - DOVO C3 2-1; SO Soest C3 - Spakenburg SV C2 3- 1; Spakenburg SV C3 - SO Soest C4 1-8; SO Soest C5 - Eemdijk Cl 0-3; D-pupillen: WZA Dl - SO Soest Dl 0-1; SDO Dl - SO Soest D2 7-0; SO Soest D3 - KWA Dl 3-7; TOV D2 - SO Soest D4 5-1; SO Soest D5 - Quick 1890 AFC D4 0-3; Cobu Boys D2 - SO Soest D6 13-2; D-pupillen meisjes: SO Soest MD1 - 't Gooi SC MD3 6-3; E-pupillen: SO Soest El - Nieuwland El 5-4; Nieuwland E2 - SO Soest E2 6-7; SO Soest E3 - Quick 1890 AFC E4 8-1; WZA E6 - SO Soest E4 2-4; WZA E7 - SO Soest E5 0-4; SO Soest E8 - Roda'46 E13 2-4; SO Soest E6 - SO Soest E7 2-2; F-pupillen: SO Soest F1 - Nieuw land F1 1-6; SO Soest F2 - CJW F2 1-1; SO Soest F3 - Roda'46 F3 5-3; WZA F5 - SO Soest F4 0-4; WZ'49 Woudenberg Al - WZ'49 Al 4-1; WZ'49 A2 - Spakenburg A2 1-8; Hilversum BI - VVZ BI 4-1; Kam pong Cl - WZ'49 Cl 1-1; VVZ'49 C2 - Bunnik'73 Cl 2-7; WZ'49 C3 - AFC Quick 1890 C4 8-0; VVZ'49 Dl - Spakenburg Dl 0-5; WZ'49 D3 - WZA D5 4-1; Spakenburg El - WZ'49 El 2-5; WZ'49 E2 - Ussel- meervogcls E3 1-6; Roda'46 E6 - WZ'49 E3 3-4; WZ'49 E4 - AFC Quick 1890 E5 3-6; VVZ'49 E5 - AFC Quick 1890 E7 4-0; OW E7 - WZ'49 E6 2-6; Roda'46 E12 - WZ'49 E7 0-7; IJsselmeervogels F1 - WZ'49 F1 4-0; WZ'49 F2 - IJs selmeervogels F2 1-7; WZ'49 F3 - Hoogland F2 1-13; Amsvorde F2 - WZ'49 F4 2-5; WZ'49 F5 - KWA F35-0; Hooglanderveen F3 - WZ'49 F6 0-5; WZ'49 F7 - Eemdijk F1 0- 5; VVZ'49 F8 - APWC F3 2-5; CJW F8 - VVZ'49 F9 19-1. WWW.WORLDOFWATERBEDS.NL WOENSDAG 17 SEPTEMBER Futsal 21:05 Firtina'93-Dam'93 (Beu kendal) 21:05 SEB-DVS (Utrecht) ZATERDAG 20 SEPTEMBER Handbal 20:10 Smeeing/BDC (H)- BDC/Breakers (Beukendal) Korfbal 15:30 Eemvogels-Huizen 5 (Staringlaan) Voetbal 14:30 Zuidvogels-WZ'49 (Huizen) 14:30 Hees-UW (V.O. Utrechtseweg) 14:30 SEC-OSO (Bosstraat- West) Tafeltennis 16:00 Victoria 2-Shot (Hilver sum) ZONDAG 21 SEPTEMBER Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Kraaien (Bosstraat) 14:30 MHC Soest (H)-Haarlem (Bosstraat) Voetbal 14:00 NVC-Soest (Naarden) 14:00 SEC-'t Goy (Bosstraat- West) MAANDAG 22 SEPTEMBER Futsal 21:05 DVS-ZVIJ (Beukendal) Wedvlucht: Niergnies; Af stand: 265 kilometer; Wind: noordoost. PV DE ZWALUW V. Es Rijksen 1; R. v. Hornsveld 6; H. Toonen Zn. 16; R. v. 't Net 19; G.M. Schimmel 20; H. Huisman 32; S. v/d Heiden 36; Th. Wigtman 38; J. de Jong 47; J. v/d Brakel Znn 63; A. Teunissen 66; H. Vos 85; J. Benschop 111. PV DE VRIENDSCHAP B.G. Schimmel 1; R.W. Grift 2; D. Krol 3; mevr. Altenaar Zn. 5; J.C. Wijnands 14; B. v. Gardingen 27; Vae- ssen/Veenendaal 30; Altenaar/Reijer- se 32; R. Reiling 40. VOETBAL- zaterdag De nieuwe uitgave van de zater dagequipe van SEC heeft de eer ste punten binnen. Bij CDW werd een 1-2-zege geboekt. In Wijk bij Duurstede werden de Soesters bin nen tien minuten op achterstand gezet, maar namens de groenwit- ten had Remi van dc Pol razend snel zijn antwoord klaar. Met nog een minuut of dertien te spelen, voegde Uzi Yilmaz daar een tref fer aan toe en die kon achteraf nog eens worden bejubeld als de win nende.

Soester Courant | 2003 | | pagina 15