SoVoCo wint duel én zelfvertrouwen i m m ion Winst handballers in spektakeldans Slap WZ met neus op feiten gedrukt Kansen missen troef bij Soest WATERMATRAS Valse starts bij Red Stars SoVoCo afgestraft op gemakzuchtige instelling Herstel hardwerkend Shot Kansen weer niet besteed aan zondagelftal van SEC Titelkandidaat rolt Hees op ,r 2003 Pagina 4 WOENSDAG 1 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 19 Volleybalsters laten geen spaan heel van concurrent Sudosa OLLEYBAL VOLLEYBAL Soesters opteren voor handhaving -ELTENNIS Optimale bloedcirculatie met een www.worldofwaterbeds.nl VOETBAL- zondag Dunne bezetting breekt teams op BASKETBAL KORFBAL Koppositie KVO niet in gevaar tegen Wolderwijd KORFBAL HKC biedt niet veel oppositie bij Eemvogels Twee rode kaarten, gemiste strafworpen, tumult in slotfase HANDBAL Niets aan te merken op 0-2-overwinning van Zwaluwen'30 Nu al spanning voor SEC in de vijfde klasse ZAALVOETBAL Van Essen met 3 treffers grote man bij DVS <r Blauwwitten vergeten CDW af te knallen VOETBAL- zondag Soesters doen ruim een helft mee Bof er niets is veranderd ging Stam/SoVoCo ogenschijnlijk verder op de oude voet. Alsof Sudosa geen tegenstander van formaat zou zijn, won de Soester ploeg niet 4-0 en nestelde ze zich op de eerste plaats waar het nu eigenlijk al 52 weken bivak keert. Stam/SoVoCo won de wedstrijd, maar vooral ook aan ouwen. >NINGEN de vraag of de nieuwe ten en de Open Ankh 2nt van de nieuw te koopwoningen", ver- ,eem krijgen jongeren men voor een huur- alle woningzoekenden ven voor een woning, ing krijgt Krol is blij 'oor hij zich sterk heeft provincies en gemeenten ind niet mag worden De natuur moet telkens i belangrijk aandeel 'Als we gaan bouwen in loet er ook natuur wor- srd. Sterker nog met de yan de bebouwing - rood i - moeten we de natuur betalen. De gemeente ran de deelnemers van Hart voor de Heuvelrug, e Provincie Utrecht en g-gemeenten maken we er onder meer de baleins 3n groen. Het is belang- <ns allemaal aan die mden. Daarom ben ik blij -groen beleid één van ïjkste speerpunten blijft, ït op bespaard, ondanks kelijke bezuinigings- dmtelijke ordening en ambitie op het gebied moet er worden bezuinigd de andere kant wordt de ïl - vernieuwd. "Onze communicatiemiddel, jn en mensen moeten er llen steeds meer diensten i het mooi zijn, als inwo- .en kunnen inzien op onze het gemeentehuis hoeven, te maken." Vanaf 1 januari m de gemeente Soest in de zegt Witte, "we hebben dienst genomen. >mitsveen en De Eng m op dit moment ver- wijken voorbereid." st en Amersfoort en de ig tussen Soest en de financiële bijdrage l worden begonnen. De eve verbinding tussen lrug, maar ook een snelle rkeer. "Door de fietsbrug even snel of zelfs sneller Tsom dan met de auto", 'werp de komende jaren. Te maatregelen om de 2 verbeteren. Witte: "We 2 wijken om automobilisten eid van 30 kilometer per an handhaving lijkt het dat mtal plekken in Soest wil dat er met laserguns wordt leerd. Dat is winst, want nder handhaving werkt snde." e jaren investeerde de b Soest enorm in sport. 3e sportaccommodaties top bij." Ook probeert de e Soest meer mensen - van oud - aan het sporten te "Met ons project jport hebben we in een l bereikt", vertelt Witte, n herinnert zich nog wel Bldige sportevenement begin er aan de Bosstraat. Ruim lingen, ook leerlingen die niet sporten, werkten zich in het zweet. Volgend jaar ok activiteiten voor ouderen, dat er uitbreiding komt van Smitsveen en De Eng, zodat porten." in Soest", stelt Harry Witte, d jaar het succes van het halen. De Brede Bibliotheek wil met name jongeren ist en andere cultuuruitingen, n de Smitsweg moet een aarbij in het lesprogramma t." i Er is aan kwaliteit ingeleverd. Ie dereen weet het. Sommige nieuwkomers trainen maar één keer per week, vaste krachten als Reina Wieberdink en Meike Mar- tijn hebben de trainingsintensiteit iets teruggeschroefd. Iedereen ac cepteert het. De verwachtingen waren daarom veel minder hoog gespannen dan een jaar eerder, maar de uitslag van zaterdag roept toch vragen op over de verhou dingen in de eerste divisie. Voor negentig procent weet Derk de Saegher zeker dat Sudosa bij de eerste vier zal eindigen. Maar een op papier minder sterk Stam/ SoVoCo won nu zelfs gemakkelij ker dan vorig seizoen en liet geen spaan heel van de bezoeksters: 25-13, 25-23, 25-11, 25-15. In hetzélfde weekeinde constateerde De Saegher dat DOK (vorig sei- zoerf tweede) en andere concur renten er kennelijk ook op zijn achteruitgegaan. 'We hebben laten zien dat we goed zijn, anders win je niet met zulke setstanden. Win je met 3-1 en met krappe setstanden, dan is het een ander verhaal. Maar laten we niet te vroeg juichen. Over drie weken kunnen we bekijken hoe we er voor staan', temperde De Sibgher de euforie die wellicht hier of daar bij de vorig seizoen verwende achterban de kop op stak. Hij liet zaterdag iedereen wel even in actie komen, maar leunde toch voornamelijk op zijn basis. Omdat het kwaliteitsverschil in de selec tie toch wel groot is. En gezien de trainingsfrequentie van sommige speelsters zal dat hoogstwaar schijnlijk ook wel zo blijven. Vorig seizoen zou zoiets niet mogelijk zijn geweest, nu moet de teamlei ding roeien met de riemen die het heeft, omdat de spelersgroep tot voor kort nog uit slechts zeven volleybalsters bestond. Feit is dat de ploeg kwetsbaar is, zodra er r Vorig seizoen kon Stam/ ^SoVoCo het zich vaak per- nitteren bij een voorsprong een stapje minder te zetten. In de regioklasse wordt dat neteen afgestraft, zo onder- jvonden de volleyballers za terdagmiddag. US 3 kreeg de i 3-2-zege bij wijze van spre ken in cadeauverpakking aangereikt. Was er in de eerste en derde set (19-25 en 14-25) geen L uiltje aan de lucht, in de twee de gaven de Soesters een rui- voorsprong uit handen f!(van 1-6 naar 25-23). Erger |j nog was dat hetzelfde gebeur de in de vierde set, waarin gtam/SoVöCo uiteindelijk nog |rel drie matchpoints kreeg, naar ondanks waarschuwin gen van Jurjan van Slooten zijn kop tegen dezelfde steen stootte (29-27). In de beslis sende slagenreeks ging het wéér mis. Het stond 10-12 voor Stam/SoVoCo, maar het werd 17-15. 'Wij zijn met veel dingen bezig, maar bij een voorsprong moet je je er gewoon op richten de side-out terug te halen. Dan win je vanzelf de set. Wij maakten verkeerde keuzes en moeten nog leren daar gedisci plineerd mee omgaan', zei Van Slooten. Vrijdagavond zou hij nog voor twee of drie punten hebben getekend, achteraf stel de hij vast dat zijn ploeg eigen lijk beter is dan US 3 dat door hem als een van de drie voor naamste concurrenten wordt gezien. 'Het is geen ramp, want je wordt niet weggeslagen. We moeten nog een stapje maken. Dit was een leerzame neerlaag voor het team.' De kans dat Shot zich gaat handhaven in de hoofdklasse is een reële optie geworden. In het Orlandogebouw lieten de tafel tennissers weinig kruimels liggen voorVTV 4:9-1. Nadat er in een snelle wedstrijd met |-9 was verloren van het ster ke Victoria 2 kreeg Shot de kans te laten zien wat het kan, ook al moest het hard voor de punten werken. De bezoekers verschenen met I drie goede aanvallers in Soest en Shot moest alle zeilen bijzetten om hen te weerstaan. Na een gevecht van bijna vijf uur trokken de gastheren aan het langste eind. 'Ik heb lekker gespeeld en de an deren ook', zei Paul Roest die net als Hans van Gooi ongeslagen bleef. Hij moest' toegeven dat zijn team niet onfortuinlijk was. 'We komen een klein beetje goed weg, maar we hebben wel verdiend ge wonnen.' Marcel Jansen moest een punt afstaan. Hij verloor in drie games van Roel Dullens, maar niettemin werkte Shot zich op naar de mid denmoot van de hoofdklasse. Foto: Foto Bell Ongeslagen bleef Paul Roest in het duel met VTV 4. zich blessures voordoen bij dra gende speelsters. Hoe dan ook, de eerste klap werd zaterdagmiddag uitgedeeld aan Sudosa, nota bene de enige ploeg die vorig seizoen de Soesters een nederlaag toediende in de com petitie, zij het dat er toen in As sen werd gespeeld. Aanwijzing Overigens kreeg Stam/SöVoCo zondag een nieuwe aanwijzing dat het op dit moment op het goede spoor zit. In een toernooi met drie Foto: Foto Bell eredivisieteams werd met 2-1 ge wonnen van Sliedrecht Sport (dat zonder de geblesseerde Albertine de Haan speelde) en werd met dezelfde cijfers verloren van AMVJ en Ommen, de vorige ploeg van Ysabel Maréchal. Zij is de nieuwe spelverdeelster van Stam/SoVoCo en meteen tot aanvoerster gebombardeerd. Ze heeft gezegd dat ze alleen maar naar Soest is gekomen om kam pioen te worden. Waarvan acte. In Harmeien had SEC na twaalf minuten op rozen kunnen zitten, maar tot tweemaal toe werd een grote mogelijkheid om te scoren onbenut gelaten. SCH'44 kwam met de schrik vrij en zou de Soesters later af rekenen op deze missers. Beide keren was een Seccer met de bal op de keeper afgestormd. Omdat het geen doelpunten op leverde, sluimerde de wanhoop door de ploeg en toen SCH'44 na een goede aanval over rechts met een schitterende kopstoot in de 29° minuut de 1-0 maakte, werd het spel van SEC ook onrustig. In de rust nam René Ribberink een risico door ineens drie spelers te vervangen. Hij wilde zo snel mogelijk de wedstrijd omkeren en leek een gouden hand te hebben. Invaller Antek Wojtkowski, die na een blessure zijn eerste 45 compe titieminuten meepakte, schoot in de 57c minuut vanaf 25 meter raak. Het bleef lange tijd gelijk, maar in het laatste kwartier gebeurde er van alles. Eerst rende Jeffrey van den Hoed juichend weg, nadat hij in de rebound (na een schot van Ramon Heijnen die al drie weken wacht op een schorsing) had ge scoord. De scheidsrechter vond evenwel dat hij voordeel had ge haald uit zijn buitenspelpositie en keurde de treffer af. Toen SCH'44 vervolgens na een uitval een geldig doelpunt maakte, knapte er iets bij SEC. Het nam alle risicio's om de gelijkmaker te forceren, maar dat werd twee keer slim uitgespeeld door de gastheren die over een balvaste spits beschikten: 4-1. Zonder een aantal vaste krach ten die zijn vertrokken en met een waslijst aan geblesseerde spelers mocht Red Stars meteen zijn borst natmaken tegen het sterke BC Utrecht 2. De basket ballers uit Soest waren kans loos: 84-67. De Utrechters zijn de favoriet in de rayonpoule en buitten in hun thuiswedstrijd het lengteover- wicht uit. Vooraf had Robert Oos terhof weinig hoop op een gun stig resultaat. De trainer/coach liet zich voeden door de realiteit dat zijn op veel plaatsen gewijzig de team nog in opbouw is. Tegen de ervaren Utrechters maakte Red Stars daarom geen kans. Voor een eventuele stunt werd bovendien te vaak onnodig balverlies gele den. De heren spelen zaterdag weer uit (bij Divine), maar zijn op 11 okto ber in competitieverband dit sei zoen voor het eerst te aanschou wen in Beukendal. Met veel moeite kon het dames team vijf speelsters afvaardigen naar Zeist, waar zondag BZ'72 stond te wachten. De Soesters verkeerden lange tijd in de veron derstelling dat er zaterdagavond gespeeld moest worden en enke len hadden hun werk daarop af gestemd. Uiteindelijk konden zij hun diensten niet meer ruilen en ook tijdens de wedstrijd kon er niet worden gewisseld. Wat restte was hard werken en dat deden de basketbalsters die onder de om standigheden redelijk op de been bleven. BZ'72 graaide wel de zege weg: 70-61. KVO blijft ook na de wedstrijd te gen Wolderwijd koploper in de vierde klasse. Geheel in de lijn der calculaties rekenden de Soester- bergers af met de ploeg uit Zee- wolde. Aan één helft had KVO voldoende om de beslissing te forceren. Na de 11-4-ruststand nam KVO gas terug en was de tweede helft niet meer om aan te zien: 15-10. Vorig seizoen was KVO dezelfde tegenstander viermaal de baas ge bleven en ditmaal was het niet anders. Tussen de tiende en de twintigste minuut werd de basis voor de vierde overwinning in deze competitie gelegd. Martijn van Laar (4), Dorien van Ettek- hoven en Maurice van Dillen (beiden 3) tekenden voor de meeste doelpunten. Eemvogels blijft aan de winnen de hand. Het zesde team van HKC legde de Soester korfballers weinig tegenstand op. Eigenlijk had de 16-6-zege nog hoger kunnen uitvallen, maar met name in de eerste helft werden veel kansen gemist. In de beginfase nam Eemvogels snel afstand van de gasten en on danks de missers die volgden, stond het halverwege al 6-1 voor Eemvogels. Het spelbeeld veran derde daarna nauwelijks, zij het dat Eemvogels in het tweede deel beter omsprong met de mo gelijkheden. Va 9-3 liep de ploeg nog verder weg bij HKC. Namens de roodhemden werd door zeven spelers gescoord. Kathja Rauch en Joachim Terra werden topscorer met ieder drie treffers. Spektakel en sensatie waren zondagmiddag de hoofdingre diënten in de ontmoeting tussen promovendus Atomium'61 en de inmiddels verrassende koplo per Smeeing/BDC van de eerste divisie. De winst was voor de Soesters (30-31), maar ze verlo ren wel de basisspelers Robert Wijnen en Jos Lans. Het tweetal kreeg direct rood voorgehouden en zal voor de thuiswedstrijd tegen Quintus 2 (zaterdagavond in Spleasure Centrum) haar de tribune worden verbannen. In de Rotterdamse sporthal De Enk gebeurde er zondag van alles wat zowel binnen als buiten de lijnen opwinding teweegbracht. Het scoreverloop (12-9, 12-16, 24-21, 27-30 en 30-31) was gril liger dan het najaarsweer en zorg de over en weer voor consterna tie. Dat Smeeing/BDC aanvankelijk op achterstand kwam, had het aan zijn eigen, verdediging te wij ten. Pas na de time-out van Paul van de Deijssel wist iedereen weer hoe laat het was en kon er worden gerust met een 13-18- voorsprong. Ondanks de waar schuwingen van Van den Deijssel en Cleem Diemers over de weer stand van Atomium'61 stroopten de Soesters niet de mouwen op bij de hervatting. Tevens miste Smeeing/BDC drie strafworpen en kon Nicky Eimers viermaal achter elkaar scoren. Het werd 24-21 en toen de falende linker opbouwer Wijnen met een rode kaart werd weggestuurd, leek het pleit beslecht. Op dat moment stond Charles van Kordelaar op om zijn team naar het eind te loodsen. Hij scoorde driemaal. Thssen de be drijven door moest ook hoekspe- ler Lans de arena verlaten, maar twee minuten voor tijd leidde Smeeing/BDC wel met 27-30. Nu waren het de Rotterdammers die zich terugknokten en zich wei gerden over te geven. Elf secon den voor tijd hadden ze de ach terstand teruggebracht tot 30-31 en mochten ze, met een man meer, proberen een gelijkspel uit het vuur te slepen. Het was Ma- nasse Wisse die redding bracht bij de ogenschijnlijk laatste doelpo ging, maar het scheidsrechtersduo dreef de Soesters tot wanhoop en verbazing. Om onduidelijke rede nen kende het Atomium'61 een strafworp toe., Voor de zoveelste maal sinds hij bij Smeeing/BDC kwam, groeide Wisse uit tot held. Hij pareerde de zevenmeterworp, zodat de tweede zege in net zo veel duels een feit was. Door dit resultaat staat Smeeing/ BDC zomaar bovenaan, maar het besef blijft bestaan dat de hand- balploeg nog wel zal zakken op de lijst. Handhaving blijft uitgangs punt van de formatie die over drie dagen twee belangrijke schakels moet missen. Daarentegen speel den de routiniers Michel Roest en Richard van den Hoef, die een bepaald aantal wedstrijden wor den ingezet, een belangrijke rol. Roest trof zondag zesmaal de roos, cirkelloper Richard van den Hoef schoot vijfmaal raak, net als Lans. Van Kordelaar, Koen Smeeing en Bob van den Bergen gaven met elk vier doelpunten aan, dat het in de breedte wel snor zit bij de handbalselectie. VOETBAL zaterdag Slap was het wat WZ'49 za terdag aan de Eemweg liet zien. Nota bene tegen Zwaluwen'30, waarvan ruim een jaar geleden het beladen degradatieduel (drie rode kaarten) was verlo ren. De ruim 200 toeschouwers hadden zich een andere wed strijd voorgesteld. De Soesters incasseerden het eerste verlies: 0-2. Trainer Ronald Heerschop sprak dan ook van een verdiende ne derlaag. in de openingsfase kon de thuisclub het even bijbenen, maar daarna nam de gasten het initiatief over. De club van voor malig Spakenburg en Sparta Nij- kerk trainer Tijs Schipper namen bezit van het middenveld. Er kwamen wel wat kansen voor de groenwitten, maar nadat Eloy Kok en Gijs Schaap deze niet konden benutten, lukte het Pip Whien van Zwaluwen'30 wel. De behendige spits maakte dankbaar gebruik van gerommel in de Soes ter defensie en liet Robert Hagen kansloos. Met een salto a la Hu go Sanchez begroette hij de 0-1. Luttele minuten daarna mocht WZ'49 zich gelukkig prijzen dat Arno Droomers van de gasten zijn naam eer aan deed, in vrije posi tie voor Hagen liet hij de bal aan zich voorbij gaan. In de 31c mi nuut kwam de nekslag voor de thuisclub, Alemdar Kurt haalde de spits van Zwaluwen'30 neer binnen de zestien meter en de goed leidende arbiter Den Haan legde de bal op de stip, nadat hij ook geel aan Kurt had uitgedeeld. Aanvoerder Worrcll liet het net voor de tweede maal bollen: 0-2. Lamgeslagen speelde WZ'49 de resterende tijd uit, verlangend naar het rustsignaal. In de rust verving Heerschop Paul Hilhorst en Alemdar Kurt door Saddy de Koning en Peter Wolf- sen, om meer aanvalskracht te krijgen, met name op het midden veld. VVZ'49 begon van meet af aan de Hoornse club onder druk te zetten, en de wedstrijd had een andere wending kunnen krijgen als in de derde minuut Maurice Eijpe oog in oog op twee meter van de doelman niet gemist had. Een dito mogelijkheid kreeg Schaap even later. Maar hoe groot de inzet van de groenwitten in de tweede 45 mi nuten ook was, de goed georga niseerde defensie van Zwalu wen'30 gaf geen krimp. Heer schop bracht als laatste redmiddel de licht geblesseerde Stephan de Koning nog in het veld voor de tegenvallende Maurice Eijpe. 'Stephan raakt nog wel eens een verdwaalde bal, daar hoopte ik op', aldus Heerschop. Het enige wapenfeit was daarna een fraaie VVZ'49 probeert Zwaluwen'30 op het verkeerde been te zetten, maar dat zal niet gaan lukken. Foto: Foto Bell kopbal van Bas van Doorn tegen de paal. Heerschop over zijn formatie: 'we waren veel te slap vandaag, met name de eerste helft. Tel daarbij op dat we de kansen niet benut ten, dan verlies je terecht. Maar ik hoopte de betere tweede helft wel op een doelpunt, die de wed strijd kon breken.' VOETBAL zaterdag In de vijfde klasse C zaterdag is het nu al spannend in de onder ste helft van de ranglijst. Zes ploegen staan gedeeld achtste (en tevens laatste) met drie pun ten uit vier duels. SEC is er daar een van. In Scherpenzeel won de club met die naam met 3-1 van de groenwitten. Daardoor bleef SEC iri de sjtaart, terwijl Scherpenzeel zich op de tweede plaats nestelde. De Soesters kwamen met 2-0 achter, voordat Michel van Grins- ven een kwartier voor tijd de ach terstand verkleinde. Het laatste woord was aan de gastheren. DVS heeft zijn tweede zege te pakken. Tegen Nieuwland was Marcel van Essen de gevierde man. Hij maakte de eerste drie doelpunten en bediende eenmaal Gijs Schaap die er 4-2 van maak te. Daarna zorgde Bas van Doorn in sporthal Beukendal voor de eindstand: 5-2. De Soesters kwa men in aanvallend opzicht redelijk voor de dag met hun combinaties. Minpunt was de verdediging, waarin ze veel kansen weggaven. Het was te danken aan doelman Michiel Kok dat dit géén kwalijke gevolgen had. Beteuterd stond hij zondag te kijken in de catacomben van het Soest-complex. 'Ik heb er geen woorden voor, hoeveel kan sen moeten we krijgen om te scoren? Deze wedstrijd hadden wij minstens met zes goals ver schil moeten winnen', aldus trai ner Hans de Wit na afloop van het duel met CDW (0-0). Dat de tegenstander uit Wijk bij Duurstede van de Lek komt, be tekende niet dat de blauwwitten dat lek konden vinden. Als de Soesters de open kansen (welge teld 14) beter hadden benut, dan was de volle winst normaal ge weest. Soest begon zonder de nog geb lesseerde Patrick Gierveld van meet af aan met offensief spel, en CDW had het eerste half uur to taal geen antwoord op de Soester Armada, die een ware belegering uitoefende op het vijandige doel. Het resulteerde al meteen in drie achtereenvolgende hoekschop pen, echter zonder resultaat. Even later werden drie puntgave voorzetten van Richard Pietersen door respectievelijk Gerdo Kue- nen en Jordy Brouwer niet omge bogen tot treffers. Door al dat op portunistisch spel bleef Soest waakzaam voor de onvermijdelij ke counters. Vlak voor rust miste Pietersen een riante kans en een schot van Kuenen werd van de lijn gehaald. Zo haalde CDW on geschonden de rust. Na de thee vervolgde Soest wat mat de partij, en zo konden de gasten wat gevaar stichten in de Soester defensie, maar Reijer Ran liet zien dat hij een meevoetbal- lendê doelman is. Na 10 minuten herpakten de gastheren zich en de druk werd weer opgevoerd. En dat leverde weer kansen op. De goed spelende Michel Brood- koorn bediende Pieters^ die net naast knalde. Daarna begon Jordy Brouwer de kwaliteit van de palen te testen. Tot twee maal toe trof hij de staander. Kuenen testte de onderkant lat. In de blessuretijd veerde de hele Soester bank op, want Brouwer gleed de bal in het doel, maar toen de rookwolken opgetrokken waren, bleek de bal naast het doel te liggen. En zo kwam Aart van Doorn, de man van het score bord, zondag wonderwel niet in actie. De goed spelende Reijer Ran: 'ik heb vandaag geen tegengoal ge had, maar ik had er liever twee la ten gaan, en dan gewoon toch nog met 3-2 gewonnen.' Trainer De Wit concludeerde: 'De lat van CDW zat vandaag vol met engel tjes, we hebben de eerste helft aantrekkelijk gevoetbald, de eerst 10 minuten van de tweede helft was wat minder, maar daarna pakten we de draad weer op. We hebben weinig kansen weggege ven, en een klein pluspunt is dat we eindelijk in een slotfase de nul hebben kunnen vasthouden. Vol gende week spelen we thuis tegen mijn oude club De Meern, en dat geeft een extra stimulans om te winnen.' VOETBAL- zaterdag schoot na een half uur van een meter afstand tegen de doelman aan. In de tweede helft bracht Jan Bos de van een blessure herstelde Roel Roest in en dat zorgde voor meer rust in de ploeg. Zonder echte kansen te krijgen deden de Soesters helemaal mee in de wed strijd. Totdat Eemdijk uit een counter de voorsprong verdubbel de. Er waren toen nog 27 minu ten te spelen, waarin Hees welis waar hard werkte, maar de hoop had laten varen. Eemdijk was toen niet meer te houden en scoorde nog driemaal. Rick van den Bosch voorkwam een nog grotere nederlaag. Met het idee om de nul te hou den tegen Eemdijk koos Hees voor een zeer behoudende tac tiek. Maar na zes minuten kon het roer alweer om, omdat de ti telkandidaat de score had geo pend. Het werd uiteindelijk 5-0. Dat Hees meer druk moest zetten na de vroeg opgelopen achter stand was ideaal voor de 'Die kers' die echter hun handen mochten dichtknijpen dat de stand niet in evenwicht werd ge bracht door Ejik van Mourik. Hij

Soester Courant | 2003 | | pagina 19