Librii Lmkrant Van de Ven 5 betalen ;eleden lerieus vrouwentoneel waar tok mannen om kunnen lachen 'Licht uit, spot aan - en dan eerst maar eens jezelf leren te zijn' VAh Kvotth Reünie 'zilveren' Radost Hugo Bistier-concert Nederlandse Cantorij 'Omvallende dogma's, nieuw licht op Jezus' T)ogterffm arushocK WEEKEHDAANBIEDIHG Overheerlijke Kersenslof 95 ■H SOESTER COURANT PAGINA 11 ester Courant dias speelt tweemaal 'Badhuis' Theatercursussen in Brede Bibliotheek 22/10/03 uur Krentenbollen Volksdansgroep viert 19 oktober feest Zondag in H. Familiekerk Lezing in Spirituele Kring Natuur (O) Nabij 1| Wandeling van IVN Eemland Brede Bibliotheek Soest Poppentheater Valentijn speelt 'Broodje Piep' 'Help, ik begrijp mijn tuin niet!' 3 o 0800 - 0432 Jazzpodium met Sjoerd Dijkhuizen 'Êtreet Avoir' Tot ziens bij boekhandel www.libris.vandeven.nl email: info.vandeven@libris.nl ag 4 Februari Wjl :n toch niet meer in 19« a de bevrijding, toen vj in kippenhokken md nen? Het is straks I95J .ar na de bevrijding! van harte, dat dit artikj gevolg moge hebben, d n zo spoedig mogelijk ai nenswaardige behuizi geholpen. idige woontoestand ml ag langer als nodig is W d blijven. Opgemerkt a at mijn vrouw zich, doa soonlijk bezoek, overtuij 'an de bovenomschrevej astige toestand, waarin k ch bevindt. Ir. H. I. MATTHUSEI. Obrcchtlaan 50, Bilthove VERDf31,90. zal een 40-jarige huisf uit onze gemeente hebbe :d, dat zij nog eens voordi tse Politierechter zou moe schijnen vanwege een zeé belastingschuld van j ne kreeg in Juni j.1. bezoell i deurwaarder, die haal e tot betaling, doch het re-I was nihil. ïrwaarder kwam echter te l :t een andere ambtenaar en0 r opwinding over het vol-1 aar incorrecte optreden vat i mbten was zij er toe over- i enige krachttermen te ge- n. Het meest nam ze een nbtenaren kwalijk, dat bij haar gezegd zou hebben: eens lieverd, betaal diebc-f nou"... U dat woord een beledi- vroeg de Officier van Jus- erbaasd. „Een belasting gaar moet heer blijven", ardde de verdachte waai- 3 Politierechter veroordeel-l dachte tot f 30,- boete ofl ;en hechtenis, wegens bele- van een ambtenaar in func- an deze conferentie zullen ntal reeds vertaalde bijbel- J i (Ruth, enkele psalmen,^ Lucas en de Wijsheid van I gepresenteerd krijgen in ave 'Werk in uitvoering 3'. ad voor Contact en Over- betreffende de Bijbel 3), waarin een groot aantal j is vertegenwoordigd, orga- de conferentie, ochtendprogramma wor- •ie lezingen gegeven door jj iolt Noorda (voorzitter be- 1 ngscommissie NBV), mgr. Hurkmans (bisschop van 'Osch en referent voor Li- en Bijbel namens de Ne- 3se Bisschoppenconferen- dr. Bas Plaisier (secretaris ode Sow-kerken). 's Mid- 5 er tijdens de workshops iheid voor gedachtewisse- ^ederlands Bijbelgenoot- en de Katholieke Bijbel- 'g hebben voor het maken vertaling in 1993 de han- leengeslagen. Er is nauw t met de Vlaamse Bijbel- en het Vlaams Bijbelge* hap, want de vertaling is •or Vlaanderen bedoeld. In r 1998 werden de eerste gaven onder de titel 'Werk 'oering' op de markt ge- Door middel van deze gaven kan het grote pu- lvast met deze nieuwe bij- aling kennismaken, am van vertalers werkt aan suwe vertaling, variërend belkenners tot neerlandici, etrokken deskundigen zijn >dg uit meer dan twintig en geloofsgemeenschap- Nederland en Vlaanderen, rtalers streven naar eigen aar niet populair taalge- De teksten moeten kunnen i gelezen in een kerkdienst, 'e joodse gemeenschap in and heeft interesse ge informatie via tel. 656 13 78 of e-mail: cob.nl Aanmelden voor conferentie kan via ijbelgendbtschap.itl. lln het komende weekeinde ■vormt het theater van de Brede I: Bibliotheek aan de Willaert- I straat (zeg maar C-drie) het de- f cor voor een bijzondere toneel- f uitvoering: 'Badhuis' van Nell j Dunn. Het stuk wordt - twee- maal zelfs gespeeld door de I vrouwentoneelgroep Alias, I waarvan de leden zowel in Soest j als in Baarn wonen. Alias bestaat inmiddels een jaar of tien. De groep telt acht leden - allemaal vrouwen - die verzot zijn op toneel en eenmaal per twee jaar een gezamenlijke pro ductie 'neerzetten'. De oorsprong van Alias ligt in een spelcursus die destijds in Baarn werd gege ven door Karin Jonker, inmiddels overleden, die het enthousiasme van de deelneemsters zo wist aan te wakkeren dat ze na verloop van tijd als zelfstandige toneel groep verder gingen. Dat de groep alleen uit vrouwen bestaat beperkt het repertoire, geeft Christel van Eijnatten toe. Zij is een van de speelsters die komend weekend in Soest op de planken staan. 'Het is soms wel een probleem. Daarom hebben we nu ook een gast-acteur en ik denk dat we in de toekomst ook wel vaker een beroep op mannen zullen gaan doen.' Alias bestaat op dit moment uit vrouwen in de leeftijd van 30 tot 50 jaar en van heel verschillende herkomst. Gemiddeld wordt er anderhalf jaar aan een stuk gere peteerd, tegenwoordig onder lei ding van de (professionele) regis seur Ann Vandeweijer. Alias is weliswaar een amateurgezel schap, maar het niveau ligt in het algemeen behoorlijk hoog, aldus Christel. Geen kluchtgezelschap 'Er wordt in elk geval met heel veel liefde, aandacht en compas sie gespeeld. Ik had er zelf eerst niet zulke hoge verwachtingen van toen ik er in 1999 bij kwam, maar ik was meteen onder de in druk. Ik denk nog wel eens: hoe krijgen we 't voor elkaar! We spe len wel serieuze stukken. Vroeger lag de nadruk echt op emancipa tie en vrouwensolidariteit. Dat is een beetje over, maar we spelen nog steeds stukken die iets te zeg gen hebben. We zijn geen klucht gezelschap...' Ook 'Badhuis', een tragikomedie van Neil Dunn, is een stuk dat iets te zeggen heeft. 'Het gaat tot op zekere hoogte ook over vrouwen solidariteit: vrouwen van heel ver schillende achtergrond, die elkaar aankijken in het badhuis - het stuk speelt in de jaren vijftig, toen nog niet elk huis een badkamer had, maar in een hedendaags de cor - waar ze hun eenzaamheid ontvluchten door ongeremd stoom af te blazen. Aanvankelijk denken ze van elkaar: wat moet ik met jou? Ze praten langs elkaar heen, maar geven zich op den duur letterlijk en figuurlijk aan el kaar bloot. De kwetsbaarheid die daardoor ontstaat geeft hun De spelersgroep van Alias, ko mend weekeinde tweemaal te zien in het theater van de Brede Biblio theek. Foto: Herman van Dam. kracht en gaandeweg ontdekken ze dat ze veel meer gemeenschap pelijk hebben dan ze dachten. Sa men maken ze zich sterk tegen de bureaucratie en het autoritaire ge drag van mannen.' Het is overi gens een stuk met de nodige hu mor, dus er kan veel gelachen worden. Oók door mannen, bena drukt Christel, want de uitvoering is zeker niet uitsluitend voor vrou wen bedoeld. Nieuwe leden De leden van Alias beschouwen het toneelspelen als een serieuze zaak. Ze volgen bijvoorbeéld workshops over stemvorming en andere 'technieken'. Overigens betalen ze alles uit eigen zak; zon der ook maar één cent subsidie. De maandelijkse contributie is 25,00 - 'dus je moet er echt iets voor over hebben,' aldus Christel van Eijnatten. Alias staat open voor nieuwe leden, die zich kunnen aanmelden bij Gerie Rut- tenberg, De Logger 24, 3742 HN Baarn, SS 5414453. Wie belang stelling heeft moet natuurlijk éérst gaan kijken naar een van de bei de voorstellingen in het theater van de Brede Bibliotheek Soest, zaterdagavond 11 oktober (20:00 uur) of zondagmiddag 12 oktober (14:30 uur). De entree is 8,00. Op woensdag 29 oktober start de Brede Bibliotheek Soest met de theatercursussen Cabaret/ Stand Up Comedy en Acteren o.l.v. Cees van der Burght. In de intieme sfeer van het eigen thea ter op het podium gaan staan en gewoon jezelf zijn, dat is waar het om draait. De cursus Cabaret/stand up co medy is nieuw in de Brede Bibli otheek. Hans Teeuwen, Theo Maassen en het programma Kop spijkers... wie kent ze niet?! 'Maar kan ik dat ook zelf?!' zal menig geïnteresseerde wellicht denken. Volgens Cees van der Burght, zelf afgestudeerd als eerstegraads theater/dramadocent aan de Ho geschool voor de Kunsten Utrecht en jarenlang lid van een cabaretgroep, is een goede basis van groot belang. 'Eigenlijk moe ten cursisten eerst afleren om grappig te zijn. Dat klinkt tegen strijdig, maar de basis ligt bij je zelf. Hij werkt veel met éénmi nuut-improvisaties. 'Ga maar eens in de lampen staan, wees ontspannen en vertel wie je bent'. Bij sommige cursisten gieren dan de zenuwen door de keel en zo'n minuut lijkt wel een eeuwigheid. Maar hoe vaker je het doet, hoe makkelijker het gaat. De veiligheid van de groep -iedereen zit in het zelfde schuitje- en een goede sfeer, maken dat cursisten losko men van vooroordelen, helemaal zichzelf kunnen zijn en van daar uit hun eigen humor leren ken nen. Geïmproviseerd wordt -er ook met meerdere personen. Het leren samenspelen en volgen van impulsen komt dan om de hoek kijken, "t Hoeft niet altijd leuk te zijn, dat grappige puntje op de i komt later wel'. Er wordt wekelijks gezongen, mede als warming-up, maar soms neemt Cees van der Burght pia nist Martijn Smits mee. Cursisten worden dan van te voren uitgeno digd om na te denken over een idee voor een tekst of een melo die. 'Martijn kan in 5 minuten van een idee een lied maken.' Ook is het mogelijk om een bestaand lied te zingen. Feest dus rondom de piano. Gedurende de 20 lessen komen er tal van bruikbare, leuke teksten of sketches lar^gs. Die worden be waard en doen we later nog eens, aldus Van der Burght. We evalue ren dan met de groep of en waar om het nog steeds leuk is. Het uit eindelijke doel is: daar gaan staan en het doen. Samen met de groep komen tot een totaal act, waarin ieder zijn of haar rol heeft. 'We hebben alles bij de hand in ons theater: licht, geluid, podium, tri bune... wat wil je nog meer!' De cursus start op woensdag 29 oktober van 18:00 tot 20:00 uur. De kosten voor 20 lessen bedra gen 160,00. Acteren Ook bij de cursus acteren is het van belang om eerst jezelf te dur ven zijn op het podium, voordat je in de huid kunt kruipen van ie mand anders. Voor beginners is dit een eerste aanzet, maar ook voor mensen die al wel acteerer- varing hebben verdient dit vaak de nodige aandacht. In eerste in stantie spelen improvisaties een belangrijke rol', aldus Van der Burght. Hij geeft een voorbeeld: 'Ik lig op de grond, ik grijp naar m'n knie, ik ben gewond... De an der reageert'. Vanuit een bepaalde positie leren de cursisten reageren vanuit hun eerste ideeën en asso ciaties en zetten dit in voor een scène. Uiteindelijk wordt toege werkt naar vaste teksten. Van scè nes of korte toneelstukjes worden de personages 'ingevuld' en de rollen verdeeld binnen de groep. Voeg daarbij decor, attributen, schmink en verkleedspullen en de Deelnemers van de cursus Ade ren in actie. voorstelling kan beginnen! De cursus start op woensdag 29 oktober van 20:00 tot 22:00 uur. De kosten voor 20 lessen bedra gen 160,00. Voor beide cursussen is nog plaats. Inschrijving is mogelijk tot uiterlijk 22 oktober bij de receptie van de Brede Bibliotheek, Willae- rtstraat 49. Meer informatie: m 6095829. met yoghurtbavaroise van 6,50 voor 6 halen Tijdens de verbouwing gaat onze verkoop gewoon door in de noodwinkel op het plein naast onze winkel op de Van Weedestraat. BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Birkstraat 93 - Soest - Tel. 601 23 54 Beukenlaan 46 - Soest - Tel. 601 20 65 Van Weedestraat 46A - Soest - Tel. 601 38 77 Radost bestaat 25 jaar en dat wordt zondag 19 oktober ge vierd met een reünie in de NPB- kerk aan de Rembrandtlaan. De volksdansgroep nodigt alle (oud)leden uit om het weerzien bij te wonen. In een kwart eeuw heeft Radost veel mensen uit Soest en Soester- berg op de dansvloer weten te krij gen. Volgens een woordvoerder van de groep leerden zij lichtvoet tig hun passen en droegen ze vaak exotisch kledij wanneer bui tenlandse dansen werden uitge voerd. Binnen de groep is er altijd sprake geweest van een hechte band. Ook op het internationale vlak werd de naam van de volksdans groep (Radost betekent vriend schap) eer aan gedaan. Een van de hoogtepunten in de geschie denis van Radost was de uitwis seling met dansgroepen uit Roe menië en de Oekraïne. De Oost- Europese dansers werden tijdens hun bezoek bij leden van Radost ondergebracht. Omgekeerd ge beurde in beide landen hetzelfde als de Soester volksdansers daar verbleven. 'Dit leverde aardig wat hechte contacten op en dat paste ook keurig bij de dansgroep', al dus danslerares Lea van den Eijnden. Zij hoopt dat ook veel oud-leden hun gezicht laten zien op de reü nie op 19 oktober. Deze vindt plaats in de zaal van de NPB-kerk aan de Rembrandtlaan, de ingang is te bereiken vanaf de parkeer plaats aan de Pieter de Hoog- hlaan. Er wordt begonnen om 14:00 uur en de reünie duurt tot 17:00 uur. Lea van den Eijnden gaat ervan uit, dat veel uit haar lessen is blijven hangen en dat de deelnemers dan weer een dansje zullen wagen. Het reguliere dansseizoen begint deze maand in de grote zaal van Artishock. In het gebouw aan de Steenhoffstraat wordt elke maan dag (14:00-15:00 uur) en don derdag (10:00-11:00 uur) ge danst. Voor inlichtingen hierover, 6012986. Het tweede 'Soester' concert van de Nederlands Cantorij, onder leiding van de Soester musicus Maarten Kooij, vindt plaats op zondagmiddag 12 oktober, op nieuw in de kerk van de H. Fa milie aan de St. Willibrordus- straat. Op het programma staan liederen van Hugo Distier. De start van de serie, met het eer ste concert op 14 september, was zeer gunstig. Ruim 120 bezoekers waren na afloop zeer enthousiast. De in 1937 gebouwde kerk heeft een voortreffelijke akoestiek en is zeer aantrekkelijk vanwege de monumentale en unieke wand schilderingen van de kunstenaar Stokhof de Jong. Kortom: de fraaiste kerk van Soest. Een ruime parkeerplaats is een van de voor delen van deze locatie. Maarten Kooij was in de vijftiger en zestiger jaren een voorvechter voor de muziek van Hugo Distier. De Soester dirigent voerde in die tijd praktisch diens gehele oeuvre, o.a. voor de radio, uit. Gert Muts speelt enkele kleine composities over volksliedjes, die Distier voor een klein huispijporgel schreef. Het orgeltje dat Muts bespeelt is gebouwd door de Soester orgel bouwer Hans Elbertse. Dit uit zonderlijke concert mag men niet missen! Het concert begint om 15:30 uur. Toegang naar draagkracht. Mr. Kitty van Lochem schreef het boek 'Omvallende dogma's, nieuw licht op de boodschap van Jezus'. Dit boek, met zijn verras sende titel, is in de diepste zin van het woord een kind van onze tijd. Het is een overtuigend be wijs van 'theologische emanci patie'. Kitty van Lochem verdiepte zich in de bijbel en in buitenbijbelse vroegchristelijke geschriften, even als in de andere tradities. Zij las geschriften van de middeleeuwse mystici en eigentijdse boodschap pers. Zo ontdekte zij haar eigen bron, een innerlijk weten dat je leidt en steunt zelfs in perioden van tegenslagen en duisternis. Voor al diegenen die hebben erva ren dat de bekende en vertrouw de dogma's zijn omgevallen kan haar boek een hulp bieden bij het ordenen van gedachten en bij het zoeken naar inspirerende ant woorden op oude en nieuwe vra gen betreffende dé zin en samen hang van het menselijk bestaan. Belangstellenden zijn op zondag 19 oktober vanaf 15:00 uur van harte welkom in De Deel, Kerk straat 11B (achter de Oude Kerk). Er wordt gezorgd voor koffie of thee. Om 15:30 uur start de inlei ding, waarna er gelegenheid is tot het stellen van vragen. Rond 17:00 uur volgt er een informeel samenzijn, waarbij nog een glaasje kan worden gedronken. De bij drage in de onkosten bedraagt 7,00 (incl. consumpties). De Spirituele Kring Soest is een ontmoetingsplaats voor iedereen die zich met zingeving, spirituali teit en levensvraagstukken bezig houdt in een besef van wederzijd se gelijkwaardigheid en respect voor ieders eigen beleving. Voor deelname is geen lidmaatschap vereist. Iedereen is van harte wel kom epi kan gewoon als belang stellende binnenlopen. Nadere informatie: Marijke en Bert Smit, S 6019815. IVN Eemland houdt zondag 12 oktober een wandeling door het Eikensteinse bos in Lage Vuur- sche. Deze begint om 14:00 uur vanaf de parkeerplaats van het Koos Vorrinkhuis aan het einde van de Koudelaan aldaar. Gidsen van IVN zullen uitvoerig ingaan op de herfstverschijnsclen. De bossen rond Lage Vuursche zijn voor het merendeel aangelegd tussen 1880 en 1950. De over gang tussen open landschap en dichter bos wordt vooral door veel vogels op prijs gesteld. De be langstelling zal zondag vooral uit gaan naar bloeiende heide en heesters, bodemvorming en gra zers. Voor meer informatie, 6018551. Willaertstraat 49 60958291 Woensdag 15 oktober Terwijl bakker Willy in alle bedrij vigheid haar dagelijks brood staat te verdienen, passeert onder haar nietsvermoedend oog het leven van de muizenfamilie de revue. Een uitnodiging zorgt voor tram melant... Deze muizenissen zor gen voor vrolijke commotie en een spectaculair vervolg. Beide werelden raken bij elkaar betrok ken. Franse klanken omlijsten dit mu(i)zikale poppentheaterstuk. Aanvang: 14:00 uur. Leeftijd: 4+ Duur: 60 minuten. Toegang: 4,50. Kaarten reserveren bij de Theaterkassa, 6095829. BLOEI Koninklijke Maatschappij Afd. SOEST Op woensdag 15 oktober houdt de heer W.N. Grim- me een lezing voor Groei Bloei Soest met het thema 'Help, ik begrijp mijn tuin niet!' Hij geeft begeleiding bij het oplossen van tuinproble- men, om met meer plezier in de tuin te werken en te zitten. Ieder een heeft wel eens een teleurstel ling te verwerken bij het tuinieren. Beter begrip van de planten, de grond, de ligging enz. helpt om een mooie tuin tot stand te bren gen. De lezing wordt gehouden in het EHBO-gebouw, Parallelweg 7A, aanvang 20:00 uur. De toe gang is gratis. BANKETBAKKERIJ Voor u zelf of voor een ander geef 't gebak Soesterbergsestraat 53, Soest '4 Telefoon 035-6012050 Kinder- en jc .jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Je kunt bellen over: verslaving seksualiteit geslagen worden Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Zaterdag 11 oktober Tenor-saxofonist Sjoerd Dijkhui zen groeide op in een omgeving van jazz en bebop, waardoor zijn affiniteit met deze muziek zich vroeg ontwikkelde. Tijdens zijn studie aan het Hilvcrsums Con servatorium speelde Sjoerd in di verse orkesten, zoals het Cris Mo- nen trio, de Midland Bigband, de Ramblers en het Metropole Or kest. De basis van zijn speelstijl is geworteld in de traditie van de grote saxofonisten uit de jaren '50: Hank Mobley, Sonny Stitt en Zoot Sims. Zijn uitmuntende instrument-beheersing, alsmede zijn grote gevoel voor rust en ruim telijkheid, zorgen ervoor dat zijn lyrische spel goed tot uiting komt. Hierdoor is Sjoerd een veel ge vraagd solist bij diverse (big)bands. Tevens heeft hij sa mengewerkt met o.a. Rita Reys, New Cool Collective, Lex Jasper en Jarmo Hogendijk en was solist bij Jessey Norman's Ellington Project in Parijs. Hij is sinds de oprichting in 1966 lid van de New Concert Big Band (o.l.v. Henk Meutgeert), nu bekend als het 'Jazz Orchestra of the Concertge bouw' en heeft inmiddels veel grootheden begeleid, waaronder Johnny Griffin, Lee Konitz, Ce- dag Walton en Joe Hcnderson. Bezetting: Sjoerd Dijkhuizen, saxofoon, Rein de Graaff, piano; Eric Ineke slagwerk, Jos Machtel contrabas en met speciale gast Ben Herman op altsax. Aanvang: 21:00 uur. Entree: 7,00. Zondag 12 oktober/ maandag 13 oktober In een bergachtig gehucht in de Auvergne staat een schooltje dat uit één lokaal bestaat. Het telt dertien leerlingen (alle kinderen uit het dorp) die les krijgen van de enige onderwijzer, die tevens schoolhoofd is. Zowel terugge trokken op zichzelf, als nieuwsgie rig naar de buitenwereld, deelt het kleine heterogene groepje da gelijks lief en leed. Meester Ge- orges Lopez is 55 jaar en heeft nooit haast. Hij bestiert in zijn eentje een school van dertien leer lingen; in leeftijd variërend van vier tot twaalf jaar. Ze zijn afkom stig uit boerenfamilies. Na school tijd helpen ze mee in de stal. Dc stijl van meester Georges is recht vaardig, streng en ouderwets. Di kinderen mogen pas zitten als hij toestemming geeft, en wie niet doorwerkt moet in de pauze dc achterstand inhalen. In de klas van Lopez wordt geluisterd naar de meester. 'Être et avoir' Iaat zien wat nodig is voor goed onderwijs: betrokkenheid en vooral einde loos geduld. Lopez leert de kinde ren niet alleen lezen en rekenen, maar ook goede manieren: met twee woorden spreken, conflicten uitpraten en beloften nakomen. Ook vervult hij de rol van sociaal werker. Van iedereen kent hij de situatie thuis, zodat hij problemen in een vroeg stadium onderkent. Zo is het plattelandsschooltje de tegenpool van de moderne leer fabriek waar onderwijzers op ma nagers lijken en leerlingen zich makkelijk in anonimiteit kunnen hullen. De Franse documentaire maker Nicolas Philibert draaide tien weken in het lokaal van Lo pez. Hij begon midden in de win ter en eindigde op de laatste schooldag. Op die dag neemt meester Georges voorgoed af scheid van de kinderen. Hij gaat met vervroegd pensioen; wat overblijft is het melancholieke ge voel dat met hem een eeuwenou de cultuur verdwijnt. 'Être et avoir' is een meeslepend en ont roerend verhaal over een onder wijzer met zijn pupillen en het avontuur van het leren lezen, re kenen, schrijven en op een fat soenlijke manier met elkaar om gaan. (Frankrijk 2002, kleur, 104 min.) Zondag 12 oktober, aanvang 16:00 uur, en maandag 13 okto ber, aanvang 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+ 3,50. Reser veren alleen op de dag van de voorstelling, 10:00-13:00 uur, SS 6019577. Meer informatie op internet: artishock-soest.nl. Scène uit 'Être et avoir'. Tijdens de kinderboeken week (1 t/m 11 oktober) kan je een gratis bij ons ophalen. Deze krant staat boordevol leuke tips, nieuwtjes over diverse schrijvers en nog veel meer leuke weetjes. Bovendien maak je kans op de fantastische grote Libris Lees Trofee, een boekenbon t.w.v. 125,- of een grote stapel boeken. Tenminste...als je mee doet aan de prijsvraag! «TOmipfm: s J Mtmettmlh Winkelcentrum Hartje-Zuid Soest 035-6012419

Soester Courant | 2003 | | pagina 11