M rnT NIEUW IN DE VERKOOP SOESTER COURANT RECLAMEKRANT SOE Duidelij! VASTE BEZORGERS Plan bed Richelle Verrips Makelaardij o.g. NIEUW IN DE VERKOOP Verhuizen? Haal de erkende vakman in huis! ISO 9002 Verrips Makelaardij o.g. WOENSDAG 8 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT «nww.verrips-nj Gevraagd in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 4 ERKENDE VERHUIZERS J800-022.31.91 PAGINA 14 wvvw.verripsT» Bestuur ijsbaan Laatste loodjes vo( Helikopter Groep en Luchtmobiel Prins Hendriklaan Op de eerste woonlaag gelegen goed onderhouden 2-kamer (voorheen 3) serviceappartement met riant balkon met prachtig uitzicht over Soest en een berging in de onderbouw. Gunstige ligging t.a.v. winkels en openbaar vervoer en voorzien van lift. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer, dichte keuken, balkon, slaapkamer en met vaste wastafel en douche. Servicekosten bedragen 1.733,- per kwartaal. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 57.500,-k.k. Soest Aantrekkelijk en kindvriendelijk - voor zijde vrij uitzicht op plantsoen - gele gen moderne uitgebouwde midden woning met schuur en een vrije diepe besloten achtertuin op het zuiden. Ind.: entree, gang, kelderkast, toilet, L-vormige woonkamer met parket vloer, openhaard en schuifpui naar ter ras, keuken metinbouwapparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met ligbad, separaat toilet, vaste trap naar zolder met twee kamers en veel bergruimte. Voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbele beglazing Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 279.000,- k.k. Soest Soest Soesterberg Vooroorlogse vrijstaand woonhuis met bedrijfsruimte van ca. 200m2 met een grondoppervlakte van 810m2. Bedrijfsruimte geschikt voor opslag en auto en/of caravanstalling, indeling: entree, gang, toilet, woon kamer met openhaard, dichte keuken, bijkeuken. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, douche en zolder. Voor zien van gas c.v. en optimaal geluid geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 459.000,- k.k. Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Colenso Van Weedestraat In het centrum van Soest, nabij winkels en openbaar vervoer gelegen, perfecte maisonnette met terras en berging in de kelder. Indeling: via eigen entree, trap naar boven (met personen/ plateaulift), terras met voldoende privacy, toegang tot het appartement met ruime hal, toilet, lichte woonkamer (ca. 45m2) met plavuizenvloer en erker met gezellig uitzicht over de winkelstraat, luxe open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vaste trap naar de verdieping met overloop, twee zeer ruime slaapkamers w.v. 1 met balkon, luxe badkamer met ligbad, wastafelcombinatie, toilet en douchecabine, derde kamer met aansluiting wasmachine en droger. Het geheel is voorzien van een eigen c.v. installatie en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 365.000,- k.k. Vinkenweg Aantrekkelijk en rustig gelegen char mant karakteristiek vrijstaand woon huis met schuur - en een stenen bijge- bouwvanca. 110m2 voor vele doel einden geschikt op maar liefst 810m2 eigen grond. Achtertuin op het zuiden gericht. Indeling: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer, woonkeuken ca. 16m2, provisiekelder, verd.: over loop, vijf slaapkamers, douche en berg- vliering. Voorzien van gas c.v. en deels geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 395.000,- k.k. Soest Steenhoffstraat In het centrum van Soest, op loopaf stand van winkels en openbaar ver voer, gelegen karakteristieke vrij staande villa met garage en besloten achtertuin. Indeling: entree, vestibule, hal met toilet en toegang tot de kelder (stahoogte), woonkamer en suite met originele glas-in-lood deuren en erker aan de voorzijde, achterkamer met houtkachel, suitedeuren naar serre aan de tuinkant. De gehele begane grond is voorzien van een parketvloer. Dichte keuken met bijkeuken. Verdieping: overloop, twee zeer ruime slaapkamers met vaste kasten waarvan 1 met openslaande deuren naar balkon, luxe badkamer met ligbad, douche, toi let en wastafelmeubel, derde slaapkamer en aparte kast met aansluiting wasma chine en droger. Vaste trap naar zolder met berging met vliering, twee slaapka mers met dakkapel, vaste kasten en wastafel. De woning is voorzien van gas c.v. en dubbele beglazing en veel originele details (o.a: paneeldeuren, glas-ih-lood ramen, suitedeuren etc.) Vraagprijs 445.000,- k.k. Versteeghlaan Soest Albert Cuyplaan Aantrekkelijk met vrij uitzicht op de Engh gelegen driekamer (voorheen vier) parterre appartement met afz. berging in de onderbouw. Het complex is recentelijk geheel gerenoveerd. Indeling: entree, toilet, gang, hal, ruime woonkamer met toegang tot zonnig balkon, keuken, bijkeuken, twee slaapkamers, douche. Afz. berging in de onderbouw. Servicekosten €175,— per maand ind. voorschot c.v. en erfpacht. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 129.000,-k.k. Amersfoort Barchman Wuytierslaan Deze perfect onderhouden en sfeervolle recreatiebungalow ligt op het luxe 5 sterren bungalowpark "Country Pare Midlands". Op loopafstand vindt u tal van recreatie mogelijkheden zoals bijvoorbeeld het bos, het Amersfoortse zwembad en het dierenpark Amersfoort. De bungalow is gelegen op 313 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 240m3. Indeling: entree, hal, toilet, sfeervolle woonkamer met massief houten vloer en open luxe keuken voorzien van alle denkbare apparatuur, schuifpui naar de veranda met veel privacy en een leuk uitzicht over de tuin. De luxe badkamer heeft een hoekbad, douchecabine, wastafel met meubel en design radiator. Twee slaapkamers en een ruime berging met opstelling voor de wasmachine/droger, CV opstelling ('01en toegang tot de tuin. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en in de tuin staat een blokhut voor de tuinspullen en fietsen. Parkkosten 37,50 per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 175.000,-k.k. Soest Veenbesstraat Dit drie-kamer appartement (voorheen vier) is enige jaren geleden geheel gemoderniseerdligt op de tweede woonlaag, balkon op het zuidwesten, fantastisch uitzicht op vijverpartij. Indeling: entree, hal, ver nieuwd toilet, meterkast, garderobe, ruime woonkamer ca. 45m2 met toegang tot balkon, komplete inbouw- keuken met allerlei apparatuur, twee slaapkamers resp. 4.32 x 2.95 en 4.32 x 2.10, uitgebreide nieuwe bad kamer met ligbad, douche en dubbele wastafelcombinatie. Kunststofkozijnen met isolerende beglazing. Gas c.v. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 215.000,- k.k. Soest Colenso Zoekt u een middenwoning met veel inhoud en in uitstekende staat van onderhoud? Optimaal beveiligd en voorzien van thermopane beglazing? Dan zou het Colenso 42 geschikt voor u kunnen zijn! Indeling: entree, hal, toilet met fontein, ruime uitgebouwde woonkamer met parketvloer opp. circa 40m2, dichte complete in- bouwkeuken met lichtkoepel en voldoende kastruimte. Verdieping: drie slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met douche en wastafel, separaat toilet. Vaste trap naar zolder, voorzolder met stookruimte en berging, twee kamers met dakkapel en voldoende bergruimte. Bijzonderheden: tuin in 2002 opnieuw aangelegd met watersproeisysteem grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en mechanische rolluiken elektrisch zonnescherm voor en achter politiekeurmerk veilig wonen voorzien van gas c.v. Nefit Ecomline 2000 Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000,-k.k. Soesterberg Mercury Aantrekkelijk gelegen en in perfekte staat van onderhoud verkerende moderne (1992) royale geschakelde bungalow met vrijstaande dubbele berging voorzien van elektra en een royale besloten zonnige tuin (ca. 150 m2) op het zuiden met optimale privacy. Indeling: entree, ruime hal met meterkast, toilet en stookruimte met CV-opstelling alsmede aansluiting wasapparatuur, tuingerichte woonkamer ca. 32 m2 met schuifpui naar terras, luxe open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, drie slaapkamers met kastenwanden, bad kamer met douche-cabine en wastafel. Bijzonderheden: Volledig geïsoleerd; CV-combiketel 1992; Uitstekend onderhouden; Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 279.000,- k.k. Soesterberg Geminï Aan de rand van Soesterberg, nabij uitvalswegen en bossen, gelegen ruime hoekwoning metcarport voor twee auto's, schuur en een vrije besloten zonnige tuin. Bouwjaar 1989. Indeling: entree, vestibule, hal, toilet, garderobe, tuingerichte woonkamer met houten vloer, luxe inbouwkeuken met allerlei apparatuur, bijkeu ken. De verdieping is te bereiken middels een bordestrap, drie slaapkamers met inbouwkasten, twee zeer luxe badkamers waarvan een met ligbad (whirlpool), wastafelcombinatie en een met douchecabine, wasta felcombinatie en toilet. Voorzien van heteluchtverwarming en volledig geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000,- k.k. Soest Julianalaan Op maar liefst 566 m2 grond gelegen helft van een dubbele villa uit de dertiger jaren met grote garage. De diepe (38 meter) tuin ligt gunstig op de zon en de woning heeft nog veel originele details! De perfekte ligging aan de Julianalaan en de mogelijkheden om de woning naar eigen smaak op te knappen en in te deien, maken het geheel af!Indeling: entree, gang, toilet, kelder, woonkamer met erker, openhaard en openslaande deuren naar de serre, keuken. Verdieping: overloop, kinderslaapkamer, twee grote slaapkamers w.v. 1 met balkon, badkamer met v.w., douche en toilet, vaste trap naar ruime zolder met mogelijkheid voor meerdere kamers en de CV-opstelling. De royale garage heeft een vliering voor extra bergruimte. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 445.000,- k.k. Soest Willem de Zwijgerlaan Aan doorgaande weg, in het centrum van Soest gelegen, grote woon-kantoorvilla met 410 m2 grond en een dubbele garage. Indeling souterrain: totale oppervlakte ruim 75 m2, nu ingedeeld met 2 kamers en stook ruimte. Begane grond: hal, toilet, grote woonkamer van ruim 50 m2, open keuken. Verdieping: 4 slaapka mers, badkamer. Deze villa is zowel geschikt voor bewoning als kantoor, of een combinatie hiervan. Voorzien van gas c.v. en dubbele beglazing. Bouwjaar 1973. Woonoppervlakte 240 m2 en inhoud 700 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 595.000,-k.k. Koningsweg 24B, Postbus 558, 3760 AN Soest Tel.: 035 - 601 50 63, Fax: 035 - 602 56 67 E-mail: info@v-buuren.nl, Website: www.v-buuren.nl Kompleet verzorgde verhuizingen Nationaal en internationaal Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projectverhuizingen ~BELGMm\ Boven de nieuwbouw van slijterij Ben van der Linden luxe penthouse op de tweede woonlaag met balkon van 42m2 alsmede een dakterras en twee parkeerplaatsen en berging in de on derbouw. Ind.: entree, hal, toilet, rui me woonkamer ca. 72m2, keukenop stelling, bijkeuken, twee slaapkamers resp. 18 en 15m2, luxe badkamer. Voorzien lift. Gas c.v.en optimaal geï soleerd. Aanvaarding in overleg. Koopsom 550.000,- v.o.n. I Soestdijk Julianalaan Soest Centraal in Soest gelegen sfeervol ge renoveerde vrijstaande rietgedekte villa met prachtig aangelegde tuin met landelijk en vrij uitzicht. Indeling: entree, ruime hal, woonka mer en suite met achterkamer met open haard en serre, voorkamer met schouw en vrij uitzicht, moderne dichte inbouwkeuken in lichte kleurstelling met alle apparatuur en toegang tot een grote berging (22 m2), via de ber ging toegang tot de tuin, separaat toi- let in de hal. Vanuit de keuken toe- gang tot een volledig ingerichte wijnkelder. Via een authentieke trappartij toe gang tot de verdieping met een ruinle overloop, twee slaapkamers waarvan 1 met dakkapel en vaste wastafel, ouderslaapkamer met vaste wastafel en bal kon, afzonderlijk toilet, moderne en luxe badkamer met o.a douchecabine, bi det en wastafel. Via een vlizotrap is de zolderverdieping te bereiken met veel bergruimte. De woning is goed onderhouden en heeft achter een ongekend vrije ligging. Perceelopp. 630 m2. Voorzien van gas c.v. (1999) en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 475.000,- k.k. Soest Burgemeester Grothestraat ong. Aan één van de mooiste lanen in Soest dijk ligt deze rietgedekte vrijstaande villa uit de twintiger jaren met garage. Met zorg en kwalitatief goede materi alen is de benedenverdieping over de gehele breedte uitgebouwd. Indeling: sfeervolle hal, toilet, toe gang tot de kelder met stahoogte, woonkamer met erker en zijkamer, eetkamer met schuifpui naar de tuin, half open luxe keuken voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur, toe gang tot de bijkeuken met aansluiting wasmachine/droger. Verdieping: overloop, drie slaapkamers waarvan twee met balkon, bergkast, stookruimte, luxe badkamer met ligbad, toilet en dubbele was tafel. Vaste trap naar de zolder met 4e (kinder)kamer en veel bergruimte. De besloten tuin ligt op het zuidwesten en is fraai aangelegd. De woning is gedeel telijk voorzien van thermopane beglazing. Voorzien van gas c.v. Bijzonderheden: woonkamer, zijkamer en hal zijn voorzien van een eikenhouten vloer met sierrand.; de eetkamer heeft een natuurstenen vloer met vloerverwarming; bijkeuken is voorzien van vloerverwarming; voorzien van alarminstallatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 597.500,- k.k. Soest Kerkstraat In de historische kerkebuurt van Soest gelegen charmant halfvrijstaand woonhuis met ongekend vrij uitzicht over de weilanden en prachtige monu menten die Soest rijk is. Het ruime be meten perceel van 479 m2 biedt vol doende privacy en sluit aan bij de lan delijke ligging. Indeling: entree, hal, toilet, kelder (stahoogte), dichte keu ken met deur naar de tuin, lichte L-vormige woonkamer met inzethaard (met ventilatoren), origineel balken- plafond en openslaande deuren naar de tuin. Verdieping: 2 zeer ruime slaapkamers en twee kleinere kamers, douchekamer met wastafel. Op de gehele verdieping is er veel daglichttoetre ding. Vaste trap naar zolder, voorzolder met drogeraansluiting, 2e kamer met c.v. opstelling en mogelijkheid voor een kamer. Bij de woning hoort ook een ga rage voor 1 auto en extra bergruimte. Achter in de tuin staat nog een houten berging. De tuin is ruim 30 meter diep en is vrij en zonnig gelegen. De woning is nog voorzien van diverse originele details zoals paneeldeuren, raambeslag en au thentiek glas. Vraagprijs 450.000,- k.k. SoestBurgemeester Grothestraat Deze in 2002 geheel gerenoveerde zeer ruime (kantoor) villa kenmerkt zich door zijn statige en karakteristie ke uitstraling met aan de voorzijde vol doende parkeermogelijkheden en een vrije besloten zonnige diepe achtertuin op het zuiden met ruim terras. Perceel oppervlakte 1300m2. Indeling: entree, vestibule, hal, toilet, twee (kantoor)kamers resp. 62 en 43m2, zij-entree, ruime woonkeuken voorzien van allerlei inbouwappara tuur, bijkeuken. Verdieping: overloop, zes slaapkamers, twee badkamers met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar zuime zolder met twee kamers. Voor zien van gas c.v. en geïsoleerd. Ideale kantoor en/of praktijkvilla Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 945.000,- k.k. Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Niet om de goede verhoudingen te verstoren (Sve hebben altijd goed niet de gemeente overweg gekund'), maar om duidelijk heid te krijgen in wat er in het recente verleden aan (monde linge) toezeggingen is gedaan en waarom die nooit schriftelijk bevestigd konden worden, heeft het bestuur van de ijs- en skeelervereniging Soesterberg de gemeentelijke klachtencoördi nator ingeschakeld. Aanleiding is een brief van de ge- meente waarin het bestuur de op- dracht krijgt een hek terug te i plaatsen en een tegelpad onge daan te maken. Voor de nieuwe plaats van het hek, waardoor het ijsbaan- en skeelerterrein is uitge- breid, noch voor de aanleg van het tegelpad hebben burgemees- 1 ter en wethouders toestemming verleend. Voor andere, inmiddels I gerealiseerde onderdelen van de 1 wensenlijst, behorende bij het uit I 1998 daterende herinrichtings- plan voor het evenemententerrein J was die toestemming er wel of I niet nodig. 1 Het sinds maart van dit jaar nieuw aangetreden bestuur onder 1 aanvoering van Johan van Dijk heeft volgens eigen zeggen naai eer en geweten gehandeld toen 1 het besloot tot verplaatsing van f het hek (op de daardoor ontsta- 1 ne uitbreiding van het terrein i: onder meer de jeu de boulebaar geprojecteerd) en de aanleg var het tegelpad. Uit regelmatig con- tact met en reacties van ambten a- ren van verschillende afdelinger i was het bestuur ervan overtuigc j dat deze werkzaamheden zondei problemen konden worden uit gevoerd. Wat het bestuur tijdens het over legtraject al verbaasde en waaraai het zich achteraf heeft gestoord is het feit dat de gemeente oj geen enkel verzoek is ingegaan on schriftelijke stukken ter beschik king van het ijsbaanbestuur te stel De eerste tekenen van prote: zijn er al nu de gemeente ht plan voor inrichting van een bt drijventerrein langs de RichelU weg in Soesterberg weer uit d kast heeft gehaald. De Veren iging Soesterbergs Belang (VSE voorspelt verzet van bewoner van de tientallen huizen h< dichtst bij de hiervoor in aai merking komende locatie. Volgens de VSB kan dit voork< men worden door te kiezen vo* een locatie verderop, langs h I Zeisterspoor. Daar is bovendii i veel meer ruimte. Overleg hit over hoeft geen vertraging op leveren, omdat het om dezelf eigenaar gaat, defensie. Een paar jaar geleden heeft V eniging Soesterbergs Belang e Militairen van de Tactische H koptergroep van de vliegba Soesterberg en Gilze-Rijen h ben samen met collega's van landmacht deelgenomen aan oefening Indian Flight. Deze bedoeld als generale repetitie v wat half oktober in Polen staa gebeuren. Twee infanterieba jons van 11 Luchtmobiele Br de en militairen van de Tactis Helikoptergroep Koninkl Luchtmacht nemen daar dan i aan de oefening Gainful Sw Het is voor beide krijgsmach derdelen van groot belang da Polen de Operationele Gen heids Status (OGSS) wordt haald. In het verleden hebben b krijgsmachtonderdelen en grote oefeningen gehouden, 2 een grote oefening in de Mai waard. Bij het evalueren daa kwam men tot de conclusie d: communicatie hier en daar w wensen overliet. Voor de vli( van de Cougarcn Chinook ti porthelikopters was dit de la training in het duister waart zowel manschappen als mate in het donker moesten drop Hiervoor waren de vliegers a< wezen op nachtzichtappara Sinds de oprichting op 1 1992 is 11 Luchtmobiele Br na het behalen van de Opei nele Gereedheids Status dai eindelijk toch inzetbaar als 1 Manoeuvre Brigade, samer de Tactische Helikopter G Hiermede is dan een echte eenheid binnen de krijgsi een feit.

Soester Courant | 2003 | | pagina 14