Ontknoping in lokale tenniswereld www. autosmeeing. nl Meer deelnemers Pijnenburgcross Smeei Soest Eigen goal nekt hockeysters SV Eemland viert massaal dertigste verjaardagsfeest 1SPORJjL Aanbod van sportcursussen voor leerlingen uit groep zes Enquête over sportwensen van gehandicapten in Soest Soester kc [handbal WOENSDAG 8 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 16 Dames MHC hebben grote problemen met scoren HOCKEY SCHAATSEN 28 Nieuwe kampioenen na twee weken strijd TENNIS ZWEMMEN Twee clubrecords bij de Duinkikkers Dick van den Broek wint 12 kilometer bij de heren B63Ö5-29Q0G Duinkikkers geeft 6-0-voorsprong uit handen: 8-8 WANDELSPORT Winterserie op 11 oktober weer van start Iets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant s.v. V.V.Z.'49 - LRC SportuitsiageiJ Sportprogramma VISSEN Koppelwedstrijd WOENSDAG Geen verschil tussen Selby en Zeewally Blauwwitte VOETBAL- Een Soester stick gaf zondag middag het beslissende tikje aan de bal bij het enige doelpunt in het duel van de damesploeg van MHC Soest. Maar het was Via- nen dat met 1-0 won, omdat de bal in het eigen doel verdween. Het was pech én opzienbarend, omdat Soest aan de andere kant tal van opgelegde kansen onbe nut liet. Alsof de vrouwen van Hans Kroon niet meer kunnen scoren, zo leek het in Vianen waar de vier de nederlaag werd geleden. 'Dat had echt niet gehoeven, hier hadden we echt kunnen winnen', zei Chris Marije Sudmeijer met volle overtuiging. Ze vond dat het team niet alleen aanvallend de zaakjes goed voor elkaar had, maar ook in defensief opzicht een voldoende scoorde. Het enige wat niet lukte, was het maken van doelpunten en daar gaat het uitgerekend om als het resultaat telt. De grootste kans ontstond in de slotfase. Britt Dorrestijn omzeilde de keepster, maar werd gevloerd. Van fluiten wilde de scheidsrech ter niets weten, ook niet' toen meteen daarna de bal tegen een voet van een Vianen-verdedigster kwam. Opnieuw werd Soest een strafbal en de ideale mogelijkheid op de gelijkmaker door de neus geboord. Heren Na twee zeges en net zoveel ver- liespartijen remiseerden de heren van MHC tegen IJsseloever. In Zwolle glipte de ploeg tot drie maal toe een voorsprong door de vingers. Nadat de doelpunten van Garreld Klaucke (0-1) en Tim van Tol (1-2) waren weggestreept door de gastheren, was het op nieuw Klaucke die doeltreffend uithaalde. Vervolgens kwam Soest in de problemen doordat Pepijn Goedhart en Alex van der Wiele geel kregen voorgeschoteld en er een numerieke minderheid ont stond. Deze fase kwam Soest on geschonden door, maar juist toen het tweetal weer binnen de lijnen was, maakte IJsseloever alsnog voor de derde keer gelijk, alvorens de productieband werd stopgezet. Op gevarieerde wijze hebben ongeveer 110 van de ruim 150 leden stilgestaan bij het dertig jarig bestaan van schaatsvereni ging Eemland. Omdat er ook voldoende actie was, werd het meteen een 'bewogen verjaar- Het begon allemaal al op vrijdag, toen ongeveer vijftig jeugdleden in Putten hun intrek namen in de groepsaccommodatie De Beuk- hof. Na een winterse maaltijd konden zij meedoen aan een dropping en een playbackshow (gewonnen door Inez van der Steen). De volgende morgen moest van wege het slechte weer de steppuz- zeltocht worden afgelast, maar binnen kon in plaats daarvan een spelprogramma in Western stijl worden afgewerkt. Daarna trok ken de jonge schaatsers naar de kunstijsbaan van Dronten, waar circa zestig senioren zich bij hen voegden. Wedstrijdrijders (in het najaar gaan zij op trainingskamp in de buurt van Heerenveen), toerrijders, marathonschaatsers, recreanten en jeugdleden gingen daar gezamenlijk de baan op. Daarna zat het feestje er op voor de jeugdleden. Maar zij gaan straks weer elke zaterdag met de bus naar de kunstijsbaan in Utrecht. In de groep tot cn met 12" jaar zijn overigens nog enkele plaatsen vrij. 's Avonds deden de senioren van SV Eemland zich te goed aan een Chinees buffet, werd een imitatie van Elvis Presley ten beste gege ven en werd er een nieuwe cover gekozen voor het clubblad 'De Ronding'. Het ontwerp van Caro line Schneider werd hiervoor uit gekozen en zij kreeg in ruil daar voor een tegoedbon van een schaatsspecialist. Het jubileum feest werd zondag afgesloten met een zeskamp. De schaatsers gaan zich nu verder voorbereiden op het seizoen dat met rasse schre den nadert, en hopen dat ze vaak op natuurijs hun slag kunnen slaan. Foto: Foto Bell De organisatoren van de Soes ter tenniskampioenschappen kunnen zich gaan opmaken voor de 'zilveren' editie. De 24e titelstrijd werd zondag afgeslo ten bij LTV Soesterberg en le verde 28 winnaars (veertien koppels) op. Veertien finales stonden zondag op het programma en vijf daarvan mondden uit in driesetters. In an dere eindspelen waren de onder linge krachtsverhoudingen juist weer erg groot. Na twee weken strijd, waaraan 193 dubbels deel namen, was er in elk geval sprake van een sportieve ontknoping. Inwoners van Soest en Soester berg konden meedoen in het he ren-, dames- en/of gemengd dubbel en daarbij gebruik maken van alle tennisparken in de ge meente. De organisatie hield bij het speelschema zoveel mogelijk rekening met de speelsterkte van de deelnemers. Daardoor had ie dereen een reële kans op zijn ei gen niveau de finale te bereiken. Bij de heren A ging de plaatselij ke titel naar Ciske Zaal en Ruben van der Weij die in drie sets Joop van Kooij en Michel Esselman de baas bleven: 6-4, 0-6, 7-6. De prooi voor de dames A werd op geslokt door Diny Booi en Alber- tien Kers die met 6-0 en 7-6 af rekenden met Jolanda Hoogen- band en Ada Jansen. In de A-mix waren Merel Brouwer en Marijn van de Hoek in de finale te sterk voor Martje Perry en Hans Brug- geman: 2-6, 6-2, 7-5. (Zie ook uitslagen). Vanaf eind oktober kunnen ba sisscholieren uit groep 6 gedu rende vier weken deelnemen aan verschillende sportcursussen. Bij de deelnemende clubs wor den ze begeleid door gekwalifi ceerde trainers. Doel ervan is de kinderen kennis te laten maken met sport en ze te helpen bij de keuze voor een tak van sport, waarin ze langdurig aan de slag kunnen gaan. Er zijn cursussen voetbal, volley bal, badminton, korfbal, tafelten nis, dammen, aerobics, judo, kara te en kidsdance. Het project 'Kies je sport' is een initiatief van bewe- gingsconsuient Madeion van Hal van de gemeente Soest. Zij is destijds aangesteld in het kader van de breedtesport. Zij hoopt dat de jonge kinderen hierdoor langdurig aan sport zullen gaan doen. Op de scholen is/wordt deze week een folder uitgedeeld aan de leerlingen uit groep 6, waarin de mogelijkheden van de cursussen staan. Deelname kost 5 euro, on geacht het aantal cursussen waar voor wordt gekozen. Eind deze maand begint de eerste periode van vier weken, waarin aan de cursussen kan worden meegedaan. In het voorjaar van 2004 volgt er een tweede ronde. Ofschoon Jurgen van Nimwegen en Stephanie Epskamp, altijd goed voor een podiumplaats, we gens een blessure afwezig waren, heeft de wedstrijdploeg van de Duinkikkers de competitie sterk geopend. Niet minder dan 62 per soonlijke en twee clubrecords be droeg de buit van de wedstrijd die in Spleasure Centrum plaatsvond. De clubrecords kwamen op naam van de tienjarige Niels Schimmel (50 meter rugslag) en de 16-jari- ge Remko Hooft die net boven de NK-Iimiet bleef steken. jj^TED CARDEALERS^)i AUTO SMEEING -] Totally dnven; OOK VOOR UW NIEUWE OF GEBRUIKTE MITSUBISHI. «rwSprtiies Met 288 deelnemers kan de Pijnenburgcross zich verheugen op toe nemende populariteit onder lopers. Zondag gingen ze er op de atletiekbaan vandoor voor een of meer rondjes van 4 kilometer (de jeugd liep een aan gepast parkoers van 1 of 2 kilometer). Dat Dick van den Broek van de organiserende AV Pijnenburg de loop over 12 kilometer won (43.28) was niet verrassend. Hij had bijna drie minuten voorsprong op Jaap Sonnen- berg die tweede werd. De andere winnaars bij de heren waren Martijn Jansen (8 km in 35.36) en Vincent Hofmann (4 km in 14.47); bij de dames waren de winnaars respectievelijk Mirjam Mijwaart (53.33), Ra chel Wouters (33.41) en Elisabeth Blok (21.16). De powerwalk over 4 kilometer werd gewonnen door Wil den Blanken en op de 8 kilometer was Betty van Keken het snelst. De estafette werd gewonnen door het heren team van Bank. Foto: Foto Bell Schimmel werd twee maal eerste. Ook Simon van Hengstum (tweemaal), Eline Schoenmaker, Wendy Spijker, Sven van Zanten en Hanke Schalkx werden als winnaar gehuldigd. Vérder wer den er zeven tweede en acht der de plaatsen behaald. De heren van de Duinkikkers maakten het zondagavond in Spleasure Centrum wel heel erg bont. Het tweede part was nog niet afgelopen, toen ze met 6-0 leidden tegen UZSC. Bij het laat ste fluitsignaal was het echter 8- 8. Na de overtuigende start ging het in de derde periode helemaal mis met de concentratie. Overtalsi- tuaties werden niet uitgebuit en een zware overtreding mondde uit in een strafworp voor de Utrechters. Het gevolg: 6-4. De Duinkikkers leek zich te her stellen toen Erik van Walsum voor 7-4 zorgde, maar de gasten kwamen terug tot 7-6. Met zijn vierde treffer zag het ernaar uit dat Vincent var der Vaart de strijd alsnog besliste (8-6), maar in de laatste twee minuten lukte het de Soesters niet om de marge naar het eind te loodsen. Welke wensen hebben gehandi capten in Soest als het om spor ten gaat en wat kan er volgens hen op dat gebied worden verbe terd? Dat wil onder meer het Bentinck Fonds te weten komen. Daarom heeft het Sanenzo op dracht gegeven een enquête te houden onder de doelgroep. Het bureau is gespecialiseerd in de ontwikkeling van sportprojecten die zijn toegespitst op de wensen van mensen met een functiebe perking. Afhankelijk van de uit komst van het onderzoek wordt bekeken of het sportaanbod in Soest en Soesterberg zou moeten worden uitgebreid of aangepast. Op deze manier hopen het Ben tinck Fonds, maar ook de ge meente, de Cliëntenraad Chro- Wandelliefhebbers kunnen hun schoenen weer uit het vet halen, want de Winterserie gaat weer van start. Drie van de tochten worden georganiseerd door Olympia en op zaterdag 11 okto ber vindt de eerste plaats. Het clubgebouw van AV Pijnen burg vormt het startpunt. Tussen 10:00 en 13:00 uur kan worden gestart voor de 5, 10 en 15 kilo meter. Wie 20 kilometer wil lo pen, dient voor 12:00 uur op pad te zijn. De routes zijn uitgestip peld in onder meer Soest-Zuid, Den Dolder en de Lange Dui nen. Deelname kost, ongeacht de leeftijd, 1,50 met en 1,00 zonder herinnering. Voor meer in formatie kan contact worden op genomen met mevrouw M. Visser (88 6024490) of W. van Steen- delaar 6020005, na 19:00 uur). De volgende winterwandelingen van Olympia zijn op zaterdag 10 januari en 20 maart. Dan zijn er andere routes uitgezet. A.s. zaterdag 11 oktober op Sportpark Zonnegloren aanvang 14.30 uur De wedstrijdbal wordt aangeboden door: Smurfit Mercurius Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Co-sponsor: Bosman Bedrijven BV Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Bouwbedrijf Van den Hengel Procar B.V. Jeugdsponsor: Rene de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie-ondersteunende sponsors zijn: Broodje van Toontje Eetcafé Centraal Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int. Transport Deeten B.V. Makelaars Esso Servicecenter Zaal Harrie Toonen Assurantiën Unden Bedrijfskleding B.V./ Jasper Mode Printkado Promotie/ Relatiegeschenken Scholierenpub The Cardinal Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Van de Meer Dakbedekkingen Van de Munt Automaterialen B.V. Soest-Nijkerk Van der Wardt Horeca Amusement Van 't Net B.V. Verhuizingen Wasiel Steitner Rob Wilhelm en partners nisch Zieken en gehandicapten Soest en de Landelijke Stichting Gewoon Sport in elk geval alvast een helder beeld te krijgen van de wensen en problemen bij recrea tief aangepast sporten. Bij het versturen van de enquête is gebruik gemaakt van het ge meentelijk bestand van de Wet Voorzieningen Gehandicapten. Mensen die geen gebruik maken van deze regelingen, maar wel in aanmerking komen voor de en quête, kunnen het formulier in vullen via de website van de ge meente Soest (www.soest.nn of aanvragen (88 6093411). Voor inhoudelijke vragen over de enquête kan men terecht bij di recteur Sandra Kosterman van Sanenzo, tel. 030-2211738, Voor vragen over (breedte)sport in het algemeen kan contact worden opgenomen met sportcoördina- tor Rachel Wouters van de ge meente Soest, 88 6093540. SO Soest A-junioren: WZA Al - SO Soest Al 1-2; SEC Al - SO Soest A2 2- 1; A-junioren meisjes: SO Soest MA1 - Saestum MA1 4-0; B-junioren: Ar gon B2 - SO Soest BI 4-3; SO Soest B2 - Quick B2 2-1; C-junioren: SO Soest Cl - Hoogland Cl 3-2; SO Soest C2 - WZA C2 0-1; SO Soest C4 - WZA C4 5-0; D-pupillen: SO Soest Dl - De Bilt Dl 2-2; Weesp FC Dl - SO Soest D2 5-2; HVC Dl - SO Soest D3 1-2; Nieuwland D3 - SO Soest D4 7-2; SO Soest D5 - Nieuwland D4 0-2; SO Soest D6 - Hoogl'veen D2 4-9; D-pupiilen meis jes: Buitenboys MD2 - SO Soest MD1 0-7; E-pupillen: WZA El - SO Soest El 1-2; SO Soest E2 - Hooglanderveen El 8-2; Cobu Boys E2 - SO Soest E3 2-2; Nieuwland E5 - SO Soest E4 1-5; Roda'46 E9 - SO Soest E5 0-9; SO Soest E6 - APWC E2 8-2; WZ'49 E6 - SO Soest E7 3-3; SO Soest E8 - Hoog land E12 5-4; IJsselmeervogels E8 - SO Soest E9 6-2; F-pupillen: Spa kenburg SV F1 - SO Soest F1 7-1; WZ'49 F3 - SO Soest F2 0-9; SO Soest F3 -IJsselmeervogels F4 5-1; IJsselmeervogels F5 - SO Soest F4 3- 8; Hoogland F4 - SO Soest F5 4-3; SO Soest F6 - WZA F6 1-4; SO Soest F7 - Hooglanderveen F2 0-4; SO Soest F8 - Roda'46 F10 0-0; IJs selmeervogels F8 - SO Soest F9 1-3; WZA F7 - SO Soest F10 1-1; SO Soest Fll - Quick 1890 AFC F9 1- 10; G-voetbal: Jonathan G1 - SO Soest G1 1-3. WZ'49 WZ'49 Al - Valleivogels Al 2-2; Huizen A4 - WZ'49 A2 2-2 WZ'49 BI - Huizen B2 7-1 WZ'49 Cl - Huizen Cl 2-1 DOVO C3 - WZ'49 C2 7-2 VVZ'49 C3 - Roda'46 C4 5- Roda'46 Dl - WZ'49 Dl 5-6 Nieuwland D2 - WZ'49 D2 9-0; AFC Quick 1890 D3 - WZ'49 D3 3-0; WZ'49 El - Nieuwland E3 5- 1; SV Baarn E2 - WZ'49 E2 1-4 WZA E5 - WZ'49 E3 4-5 WZ'49 E4 - Hoogland E7 1-1 KWA E4 - WZ'49 E5 2-13 WZ'49 E6 - SO Soest E7 3-3 Cobu boys E5 - WZ'49 E7 2-7 Roda'46 F1 - VVZ'49 F1 2-01 WZ'49 F2 - HVC F1 0-5; WZ'49 F3 - SO Soest F2 0-9; WZ'49 F4:.- Eemboys F1 0-3; SV Spakenburg F7 - WZ'49 F5 2-14; WZ'49 F6 - Us- selmeervogels F9 22-0; Hooglander veen F4 - WZ'49 F7 2-3; IJssel meervogels F10 - WZ'49 F8 0-9; Hoogland F10 - WZ'49 F9 3-0. Soester Bowling Vereniging Maandag: Big Splitters - de Keuntjes 5-0, Fysio and Fitness - Pinchasers 4- 1, Rode Duif - SNS 3-2, Pinshakers - Briljantjes 3-2, Strajk - Outsiders 4-1, Teamwork - Dejafri 5-0. Dinsdag: Toverbal - Tnt 5-0, Just Us - BB-tjes 5-0, de Missfits - No Name 4-1, One Pin Only - Befour 1-4, In- framatica. - de Noten 0-5, Heppie Hoekers - Puntje 3,5 - 1,5. Basketbal 17:00 Red Stars (D)-Blue Ar rows (Beukendal) 20:30 Red Stars (H)-Jump (Beu kendal) Tafeltennis 17:30 Rega 3-Shot (Nijkerk) Voetbal 14:30 WZ'49-LRC (Eemweg) 14:30 DOB-SEC (Utrecht) Volleybal 19:00 Stam/SoVoCo (D)-DOK (De Bunt) Wandelsport 10:00 Winterwandeling Olympia, vanaf atletiekbaan AV Pijnenburg (Wieksloterweg) ZONDAG 12 OKTOBER Handbal 14:15 Aalsmeer 2-Smeeing/BDC (H) Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Zoeter- meer (Bosstraat) 14:30 MHC Soest (H)-Huizen (Bosstraat) Voetbal 14:00 DCG-Soest (Amsterdam) 14:00 Zebra's-SEC (Hilversum) MAANDAG 13 OKTOBER Bowling 19:30 Competitie Soester Bow ling Vereniging, ook op dinsdag (Bowlingcentrum Soest) Futsal 21:05 DVS-'s Graveland (Beu kendal) Sepp NADB-wedstrijd Amstelveen. A-klas- se standaard: 3. Toon en Roellie Schrijvers, 5. Hans en Colette AJma. London Open: 3. Erik en Charlotte Voorn. NAVD-wedstrijd Hilversum. Thca cn Ciska van Galen: 2° deb 3. Standaard; Walter Koelewijn en Roos Hofman: 5C deb 4. Latin; Toon en Roclic Schrijvers: 2' open klasse standaard. Gerla NVAD-wedstrijd Hilversum. Henk en Carola Lensink: le sen 5 latin, lc deb 4. Standaard; Harrie Herfst en Marcel- la Muller: 5C deb. 3 latin en 3C deb 2. Standaard. Soester Tenniskampioen schappen Poule Herendubbel Categorie A: Cis ke Zaal/Ruben van der Weij - Joop van Kooij/Michel Esselman 6-4 0-6 7-6; Poule B: Johan Simon/ Eduard Koelewijn - Bernard van Vliet/Cle- mens Diemers 6-4 6-1; Poule C: Ri- nus Werkhoven/Wim van Oostrum - Maarten Nooitgedacht/ Nico Bosman 6-7 6-2 6-4; Poule D: Robert-Jan Wekking /Werner Beekman - Charles Wessels/Rolf Brok 6-4 6-4; Poule E: Jack van Dorrestein/ Otto Hooft - Jeroen Netten/ Cliff Bos 6-4 6-7 6-1; Damesdubbel: Poule A: Dinny Bo'oi/ Albertiei. Kers - Jolanda Hoogcn- band/Ada Jansen 6-0 6-7; Poule B: Marijke Otto/ Susan D.orresteijn - Jos Jansen/Marga van Leek 7-6 5-7 7-6; Poule C: Betty Krook/ Rita de Bruin - Carolien van Pothoven/ Antoinet- te van Eeten 6-0 6-1; Poule D: Sandra Zevenboom/Corry Kok - Linda Jongma/Anne Marij Ambcrgen 6-1 6-4; Mixed Dubbel A: Merel Brouwer/ Marijn van de Hoek - Martje Perry/ Hans Bruggeman 2-6 6-2 7-5; Poule B: Alida Boks/ Robert-Jan Wekking - Nicole Visscher/Theo Altcnaar 6-2 6-3; Poul C: Elles Lieben/Dennis Geerlings - Katrien Haring/Michel Bouwman 6-4 6-1; Poule D: Yet Broekhoven/Arthur Kaspers - Til Stomp/Jan van Soest 6-3 7-6; Poule E: Saskia Reniers/ Erik van den Dik- kenberg - Bianca Hartman/Bert Hartman 7-5 7-6. John Hibbel en Wijnand Moenen hebben de koppel wedstrijd van de Snoekbaars gewonnen. De traditionele wedstrijd, tussed dc zomer- en de wintercompetitie in, werd gehouden vanuit bootjes op de Vecht. Het winnend koppel haalde 23.13 meter vis uit het wa ter, bijna drie meter meer dan Dekker/Fischer en ruim zes meter meer dan Van de Hoef/Rijksen. Er deden 21 koppels mee. Inschrijven voor de wintercompe titie die over tien wedstrijden gaat, kan tot en met 17 oktober bij John Hibbel, '88 6029053, en Sjouk Rijksen, 88 5423162. Driebanden 19:30 BCS2002-Radio 3 (Wil lem I) Futsal 21:05 Ter Haar Boys-DVS (Utrecht) Futsal 20:10 Estudiantes 2-Firtina'93 (Utrecht) Volleybal 21:00 Amsterdam 2-Stam/ SoVoCo (H) Basketbal 20:30 Red Stars (H)-Re- bound'73, tweede bekerronde (Beukendal) ■We zitten even op e. maar daar moeten „ieten. Dit gebeurt j, „eek.'Paul van den E seft als geen ander dat BDC op de (gedeeli plaats in de eerste i boven zijn stand leel doelstelling (handha andertdanookabso aldus de handbaltrair De onverwachte s heeft voor een deel te i kwaliteit van de c 1 standers die tot nu tc van de Soester ploe^ 'Maar ook de teamsp hoger. Er wordt een stc gelopen dan vorig s daarmee compenserei kwaliteit die we hebb verd', vertaalde Van d< de serie overwinningen dagavond in Spleasure werd uitgebreid ten Quintus 2 (29-25). Vooral de manier u prestatie werd afg< vond de trainer 'fantas team knokte, vocht ei Smeeing/BDC zich lai genstander die tot twe een achterstand van punten had weggepoe 22-24 de winst voor 1 had. Ervaring Hoe belangrijk ervarin den Michel Roest en R den Hoef die hun plo andermaal in een tu eindfase meetrokken, straffen aan de zijde v zoekers uit Kwintsheu Smeeing/BDC bovend kaart. Smeeing/BDC sc de lopende band, C kwam er amper nog aai De begeleidingsstaf vai ters had er een hard hc had, te meer daar Robi en Jos Lans geschorst a moesten blijven. Charle delaar en Koen Smeein echter net zo hard aan Selby heeft het eerste i geleden in de competiti wolde moesten de b; ners Zeewally een gelijk toestaan. Het waren 1 heren van Selby die d moesten binnenslepen, in de eerste game knoki hoorn zich in de twei van 14-8 naar 16-17 e Pas had drie games nod da van Cleef verloor in i nende games (10-13, 10), terwijl de licht gel Gerdie Hooijer het spe maken. In de dubbelspelen ware de heren die wonnen 15) en de dames die (15-12, 15-13). Spannend was het in waarin telkens een de noodzakelijk was om de te forceren. Scheerhooi Cleef kwamen met 14 maar sleepten een verl het vuur die later redt chen gaf (14-17). D game werd verloren en de werd het 12-9 voor waarna Scheerhoom Cleef zich andermaal vi hun tegenstander: 12- Hooijer redden het niet de game: 15-8. De blauwwitten hit zondag tot het laatst s want pas in de blessur de Jordie Brouwer sn< gelijkmaker (2-2) bii dat Soest toch nog eer hield aan het duel Meern, waaraan eei het stempel 'zwaar bel toegedicht. Zowel Hï als Ruud Vork coach tegen zijn oude club. 1 was daar niets van te i Met Wessel van Veen voor de geblesseerde Jt ga begon Soest met voetbal. De tegenstan Meern wenste niet om te kiezen, en zo was h( met name in de eerste drong. Het verschalk defensie van de gastei moeilijke zaak. Het spel van De Meern Soesters duidelijk uit h kwamen wat kansjes, bleef uitkijken voor d van De Meern. Doel Ran zat goed in de w kon deze pogingen ver Ploegen gingen de rus 0» maar een kleine

Soester Courant | 2003 | | pagina 16