Smeeing/BDC zit even op een wolkje nnr smesti r0 Cadeau YYZ'49 voor Merino's SoYoCo niet top, wel succesvol ;sen Soester koploper leeft ver boven zijn stand, maar geniet ervan handbal1 Maximale buit Red Stars met minimale bezetting Hees neemt meer afstand van bodem vierde klasse Ziekenboeg SEC puilt uit Uitlatingen van York doen De Wit weinig PAGINA 16 programma pelwedstrijd WOENSDAG 8 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 17 KORFBAL KVO prolongeert leiderspositie in minder goed duel Ploeg doet zich zelf te kort in Veenendaal: 1-0 Geen verschil tussen Selby en Zeewally Volleybalsters blijven ranglijst alleen aanvoeren VOLLEYBAL BASKETBAL KORFBAL Eemvogels houdt zich nog beetje in tijdens stormloop VOETBAL- zaterdag Evenwicht tussen SEC-zaterdag en Posthoorn Beleving levert niet gelijkmaker op VOETBAL- zondag VOETBAL- zondag I slagerij van asch 22/10/03 8.30 uur Gevraagd VASTE-, en INVAL- LOPERS Soester Courant raden !S2002-Radio 3 (Wil- er Haar Boys-DVs tudiantes 2-Firtina'93 jal \msterdam 2-Stam/ bal led Stars (H)-Re- tweede bekerronde al) DAG 11 OKTOBER bal :d Stars (D)-Blue Ar- jkendal) J Stars (H)-Jump (Beu nnis ;>a 3-Shot (Nijkerk) il /Z'49-LRC (Eemweg) )B-SEC (Utrecht) bal am/SoVoCo (D)-DOK :lsport nterwandeling Olympia, itiekbaan AV Pijnenburg terwcg) \G 12 OKTOBER aal lsmeer 2-Smeeing/BDC :y b HC Soest (D)-Zoeter- )sstraat) [HC Soest (H)-Huizen rt) al CG-Soest (Amsterdam) :bra's-SEC (Hilversum) DAG 13 OKTOBER ng ompetitie Soester Bow- ïniging, ook op dinsdag 'centrum Soest) l VS-'s Graveland (Beu- edstrijd Amstelveen. A-klas- lard: 3. Toon en Roellie 5. Hans en Colette Alma. Dpen: 3. Erik en Charlotte edstrijd Hilversum. Thea en Galen: 2C deb 3. Standaard; oelewijn en Roos Hofman: 1. Latin; Toon en Roelie 2C open klasse standaard. edstrijd Hilversum. Henk en msink: lc scn 5 latin, 1° deb ard; Harrie Herfst en Marcel- 5C deb. 3 latin en 3e deb 2. i. r Tenniskampioen- ten rendubbel Categorie A: Cis- Ruben van der Weij - Joop ij/Michel Esselman 6-4 0-6 le B: Johan Simon/ Eduard a - Bernard van Vliet/Cle- ümers 6-4 6-1; Poule C: Ri- :hoven/Wim van Oostrum - Nooitgedacht/ Nico Bosman 6-4; Poule D: Robert-Jan /Werner Beekman - Charles Rolf Brok 6-4 6-4; Poule E: Dorrestein/ Otto Hooft - 4etten/ Cliff Bos 6-4 6-7 ibbel: Poule A: Dinny Bo'oi/ Kers - Jolanda Hoogen- la Jansen 6-0 6-7; Poule B: Jtto/ Susan D.orresteijn - Jos N 'larga van Leek 7-6 5-7 7-6; Betty Krook/ Rita de Bruin -n van Pothoven/ Antoinet- :ten 6-0 6-1; Sandra Zevcnboom/Corry Linda Jongma/Anne Marij :n 6-1 6-4; )ubbel A: Merel Brouwer/ - an de Hoek - Martje Perry/ Jggeman 2-6 6-2 7-5; Poule Boks/ Robert-Jan Wekking Visscher/Theo Altenaar 6-2 il C: Elles Lieben/Dennis - Katrien Haring/Michel n 6-4 6-1; Poule D: Yet yen/Arthur Kaspers - Til an van Soest 6-3 7-6; Poule i Reniers/ Erik van den Dik- - Bianca Hartman/Bert 7-5 7-6. bbel en Wijnand Moenen de koppel wedstrijd van lekbaars gewonnen. De iele wedstrijd, tusseri de en de wintercompetitie in, houden vanuit bootjes op ht. Het winnend koppel 23.13 meter vis uit het wa- ia drie meter meer dan /Fischer en ruim zes meter an Van de Hoef/Rijksen. in 21 koppels mee. ven voor de wintercompe- e over tien wedstrijden m tot en met 17 oktober i Hibbel, 'ffi 6029053, en tijksen, 5423162. ■\\e zitten even op een wolkje, „aar daar moeten we van ge nieten. Dit gebeurt je niet elke ,eek.' Paul van den Deijssel be- i(ft als geen ander dat Smeeing/ jDC op de (gedeelde) eerste „laats in de eerste divisie ver leven zijn stand leett. Aan de doelstelling (handhaving) ver kiert dan ook absoluut niets, aldus de handbaltrainer. onverwachte succesreeks |jSft voor een deel te maken met kwaliteit van de drie tegen- anders die tot nu toe het pad An de Soester ploeg kruisten. 'Maar ook de teamspirit is veel hoger. Er wordt een stapje harder jelopen dan vorig seizoen en daarmee compenseren we de kwaliteit die we hebben ingele verd', vertaalde Van den Deijssel de serie overwinningen die zater dagavond in Spleasure Centrum werd uitgebreid ten koste van Quintus 2 (29-25). Vooral de manier waarop de prestatie werd afgedwongen, vond de trainer 'fantastisch'. Als team knokte, vocht en zwoegde Smeeing/BDC zich langs de te genstander die tot tweemaal toe een achterstand van drie doel punten had weggepoetst en op 22-24 de winst voor het grijpen had. Ervaring Hoe belangrijk ervaring is, toon den Michel Roest en Richard van den Hoef die hun ploeggenoten andermaal in een tumultueuze eindfase meetrokken. Veel tijd- straffen aan de zijde van de be zoekers uit Kwintsheul speelden Smeeing/BDC bovendien in de kaart. Smeeing/BDC scoorde aan de lopende band, Quintus 2 kwam er amper nog aan te pas. De begeleidingsstaf van de Soes- ters had er een hard hoofd in ge had, te meerbaar Robert Wijnen en Jos Larisgeschorst aan de kant moesten blijven. Charles van Kor- delaar en Koen Smeeing sleurden echter net zo hard aan de kar als Roest en Van den Hoet en scoor den beiden achtmaal. In dat verband is het aardig te memoreren dat de 35-jarige Van Kordelaar sinds het afvallen van Arjan Roest als middenopbouwer fungeert en Smeeing (22) van de rechter hoek naar de rechter op- bouwpositie is verhuisd. Van den Deijssel: 'Met Van Kor delaar heb je natuurlijk ook weer schotkracht. Hij is niet alleen transporteur van de bal, maar gaat ook vaker voor zijn eigen kansen. Koen heeft zich in de voorbereiding als opbouwer goed ontwikkeld. Dat blijkt ook wel, nu hij zes of zeven keer van die po sitie scoorde. Hij heeft de kracht en als hij de ruimte krijgt, komt hij door. Als er een breder blok staat en hij moet de hoogte in, dan heeft hij meer problemen. Het is een openbaring dat hij zo speelt. Hij wil zijn frustratie nog wel eens afreageren op de scheidsrechters, wat hem op tijdstraffen komt te staan, maar zijn gedrag is verbe terd.' Euforie Zelfs over de enthousiaste wijze waarop het publiek de lokale handballers ondersteunden, werd door Van den Deijssel in de lof zang meegenomen. Zeer goed nieuws dus van het handbalfront, al waarschuwt de trainer voor on gepaste euforie. 'Het zal nog heel wat voeten in de aarde hebben, willen we ons weer handhaven.' Neemt niet weg dat de Soesters inmiddels zes punten voorsprong hebben op de twee hekkensluiters en ook nog menige ploeg op vier punten achterstand hebben gezet. Voor dit seizoen had de techni sche leiding een aantal wedstrij den uitgekozen, waarin een be- Remco Hofstede, zaterdag goed voor drie treffers, ziet de weg vrij naar het doel van Quintus 2. Smeeing/BDC leverde als team weerom een prestatie van formaat af en is de verrassende koploper in de eerste divisie. Foto: Foto Bell roep zal worden gedaan op de routiniers uit het tweede team. De uitwedstrijd van komende zondag tegen Aalsmeer 2 zat daar niet bij, maar Van den Deijssel, Cleem Diemers, Arjan Roest en Edwin Zoetelief hebben de tactiek ge wijzigd. Het eerste van Aalsmeer speelt zondagmiddag een Europa Cupwedstrijd in België en zal af reizen met de beste spelers. En dus ruikt het viertal zijn kans in Aalsmeer. 'We gaan er op volle oorlogssterkte naar toe.' Hoewel KVO tegen Minerva min der sterk voor de dag kwam, pro longeerde het de leidersrol in de vierde klasse. De hekkensluiter werd plichtmatig opzij gezet. Re gen, de noodzakelijke uitwijk naar een bijveld en dientengevolge een half uur vertraging waren al lemaal ingrediënten voor een al lesbehalve lekkere wedstrijd. De Soesterbergers waren in de eerste helft weliswaar dominant, maar konden geen definitieve door braak forceren. Daarvoor was het spel van het tweede aanvalsvak te doorzichtig en te stroef. Na de pauze (6-9) ging het beter draaien en op 8-13 dacht KVO de buit binnen te hebben. Een stuip trekking van Minerva bracht 10- 13 op het scorebord, maar met vier afstandsschoten binnen vijf minuten werd het verzet van de Nieuwegeiners gebroken: 11-19- VOETBAL- zaterdag Met zes punten uit drie duels had WZ'49 misschien wel meer dan waar het vooraf op had durven hopen. De rentree in de eerste klasse verliep naar wens, totdat zaterdag het puntlo ze De Merino's werd bezocht. Tegen de verhoudingen in wer den de Veenendalers drie pun ten cadeau gedaan. Het enige doelpunt van de wed strijd viel halverwege de tweede helft. Johan Walem speelde ach terin de bal door het midden en zag tot zijn ontzetting dat de spits van de thuisploeg daar wel raad mee wist. Hij klopte Michiel Kok die zaterdag van trainer Ronald Heerschop de voorkeur had ge kregen, omdat doelman Robert Hagen te laat op het appèl was verschenen. Welbeschouwd was het moment van het doelpunt het enige span nende van de kant van De Meri no's. Wat dat betreft mocht WZ'49 meer aanspraak op de overwinning maken, omdat het verschillende kansen creëerde. Gijs Schaap, Maurice Eijpe en Wobbe-Jan Reitsma konden deze niet verzilveren, zodat de teller op nul bleef staan. In de laatste minuut van de wed strijd verloor WZ'49 ook nog eens Alemdar Kurt. Hem werd de rode kaart voorgehouden, omdat hij een tegenstander van achteren zou hebben aangepakt. De lezing van de Soesters was geheel an ders. Kurt zou slechts de voetbal ler hebben geblokt. De scheids rechter had het laatste woord en Kurt kan wederom een schorsing tegemoet zien. Roerlepel Intussen zijn de groenwitten door de tweede achtereenvolgende nederlaag op de ranglijst gezakt naar de zevende positie. Daarbij moet worden gezegd dat WZ'49 nog een inhaalwedstrijd tegoed heeft tegen Swift, de ploeg die vorig seizoen kampioen werd in de tweede klasse en nu met twee punten de spreekwoordelijke rode lantaarn in handen heeft. Winnen de Soesters deze wed strijd, dan zouden ze op basis van de huidige stand de derde plaats delen met DCG. Het geeft aan dat veel elftallen punten verspe len in de eerste klasse en de roer lepel nog wel vaker door deze poule zal worden gehaald. De volgende tegenstander is LRC dat zaterdag naar de Eemweg komt. Deze tegenstander werd tot dusver driemaal geklopt, won eenmaal en speelde zaterdag ge lijk tegen middenmoter Beursben gels. Om de afstand met de on derste clubs minimaal in stand te houden, zal er dus gewonnen moeten worden door de ploeg van Heerschop. Selby heeft het eerste puntverlies: geleden in de competitie. In Zee- wolde moesten de badminton ners Zeewally een gelijkspel (4-4), toestaan. Het waren vooral de heren van Selby die de partijen moesten binnenslepen. Na winst in de eerste game knokte Scheer- hoorn zich in de tweede terug van 14-8 naar 16-17 en Marcel Pas had drie games nodig. Jolan da van Cleef verloor in drie span nende games (10-13, 11-9, 13- 10), terwijl de licht geblesseerde Gerdie Hooijer het spel niet kon maken. In de dubbelspelen waren het ook de heren die wonnen (10-15, 7- 15) en de dames die verloren (15-12, 15-13). Spannend was het in de mixen, waarin telkens een derde game noodzakelijk was om de beslissing te forceren. Scheerhoorn en Van Cleef kwamen met 14-8 achter, maar sleepten een verlenging uit het vuur die later reden tot jui chen gaf (14-17). De tweede game werd verloren en in de der de werd het 12-9 voor Zeewally, waarna Scheerhoorn en Van Cleef zich andermaal vastbeten in hun tegenstander: 12-15. Pas en Hooijer redden het niet in de der de game: 15-8. Ideaal is het allemaal niet van wege speelsters die weinig kun nen trainen en volleybaltech- nisch een achterstand op de rest hebben. Maar zolang er met 4- 0 wordt gewonnen, zul je nie mand horen klagen. Ook in het tweede duel, met Set Up'65, stond Stam/SoVoCo geen set af. De verschillen waren in Ootmars- sum niet zo groot als een week eerder in de Bunt tegen Sudosa. In de tweede set was er zelfs sprake van een 'narrow escape', toen een 24-22-achterstand werd omgebogen in een 25-27-zege. In de andere sets hield Stam/ SoVoCo Set Up'65 onder de 22 punten. fouten geregistreerd. 'Aardig of stabiel' heetten de kwalificaties van het spel van de anderen. Kortom: Stam/SoVoCo acteerde niet goed, maar won wel en pak te alle vijf punten. Een lichtpunt binnen de ploeg is verder dat nieuwkomer Tamar Steenbergen steeds beter voor de dag komt. En Linda Ellenbroek,! die vorig seizoen vaak aan de kant moest zitten, gaat nu een steeds belangrijkere rol spelen. Zaterdag komt DOK, vorig sei zoen de voornaamste tegenstan der van de Soester club, naar de Bunt. Tot de concurrenten zullen echter zeer waarschijnlijk ook DIO/Bedem (tweede met negen punten) en Dynamo (derde met acht punten) gaan behoren. De heren van Stam/SoVoCo zet ten zichzelf riog nadrukkelijker op de kaart van de regioklasse door de thuiswedstrijd tegen Keistad 4 met 3-1 te winnen. De zege kre gen ze niet cadeau. 'We moesten elk punt zelf maken', vertelde Jur- jan van Slooten. De trainer/ coach was blij dat zijn team dit maal wel de voorsprongen had kunnen omzetten tot setwinst. Maar spannend was het wel in de Bunt: 25-22, 29-27, 25-21, 23-25. Van doorslaggevende aard was volgens Van Slooten de blokke ring van zijn team. Dat leverde extra punten op. Daarnaast was Stam/SoVoCo vaak succesvol in de rally's door rake klappen veel vuldig af te wisselen met tactische ballen. iedere uuxea&day- i*t de wx&i tttaa* €«f, 75 /éer SI: TELEFOON 035 - 601 41 52 Geen coach, twee van de acht spelers niet inzetbaar en een derde die in de verkeerde sporthal staat. Het was maar goed dat Tim de Zeeuw met het herenteam van Red Stars meeging naar Divine. De ploeg had zodoende tenmin ste één wissel. Het bleek toch genoeg om te winnen: 63-76. In een rommelige wedstrijd werd De Zeeuw nog Soester topscorer ook. Zestien punten maakte de forward die in het tweede team speelt, maar, vas te invaller bij het eerste is. Hij scoorde een punt meer dan Eelco Dijksma. Frank Renzen- brink (13) en Tommy van Ee- ten en Ischa Lamot (beiden tien) leverden eveneens hun bijdrage. Gelegenheidscoach Christiaan Glerum, die vanwege een en kelblessure toch niet kon spe len, zag aanvankelijk een rede lijk gelijkopgaande wedstrijd, waarin Red Stars vanaf het derde kwart meer afstand nam. Daarna kwam de basketbal- ploeg niet meer in gevaar. In het vierde kwart kon de inmid dels gearriveerde Afer Adamus ook nog meedoen. Glerum hoopt vrijdagavond zijn rentree te maken in het be kerduel met Rebound'72 (20:30 uur in Beukendal). De dag erna speelt Red Stars om dezelfde tijd in dezelfde hal voor de competitie tegen Jump. Dames Het damesteam van Red Stars moet duidelijk nog op stoom komen. Ook de tweede wed strijd ging verloren. Ditmaal was Crackerjacks te sterk: 49- 41. Eerder werd verloren van BZ'72. De basketbalsters heb ben nog geen trainer/coach en zijn zoekende naar de vorm. VOETB AL- zaterdag Na afloop van het duel met Odin (4-1) zei trainer Jan Bos over zijn jeugdige formatie: 'ja, af en toe zijn het net jonge hon den, wispelturig en niet te rem men'. Hij doelde daarmee op het grillige wedstrijdverloop. 'Terwijl we het duel al vroeg hadden kunnen beslissen, lieten we de tegenstander teveel terug komen.' Het fluitsignaal van de scheids rechter was bij wijze van spreken nog te horen en het was al 0-1, welgeteld na 35 tellen. De verde diging kreeg de bal niet onder controle, en de spits van Odin liet doelman Rick van de Bosch kans loos. Deze tegentreffer was met een het enige wapenfeit in de eerste helft van de Utrechters. Hees was snel over deze tegen- Na moeizame zeges in het verle den liep Eemvogels zaterdag als een wals over DOS 4 heen. Dat het 'slechts' 4-15 werd, was te wijten aan de onzorgvuldige wij ze waarop de Soesters met de kansen omsprongen. De eerste twee aanvallen was het meteen raak voor Eemvogels, maar daar na kon de stormloop op de korf van de Westbroekers niet altijd worden omgezet in doelpunten. Halverwege was het 2-6 en in de slotfase was Eemvogels ineens weer regelmatig productief. Vol gens de korfballers had het echter wel 4-30 kunnen worden tegen de ploeg die werd overklast. In de vijfde klasse verdeelden SEC en De Posthoorn twee pun ten. Het duel op de Bosstraat- West eindigde zaterdag in 1-1. De Soesters waren op voorsprong gekomen door een doelpunt van Uzi Yilmaz, maar later kwamen de Amersfoorters op gelijke hoogte, zowel in de wedstrijd als op de ranglijst. Daarop wordt langzaam een scheiding gemaakt tussen de eerste en de tweede groep van zes teams. Het verschil tussen de nummer zeven en twaalf bedraagt niet meer dan twee punten. SEC staat daar pre cies tussenin op de negende plek. slag heen en begon Odin onder druk te zetten. In de 9C minuut kopte Rik Altena de gelijkmaker binnen: 1-1. Er volgden diverse kansen voor Danny Brandenburg en Bas van de Broek, maar die misten de zui verheid. Het was verdediger Ro- beit Schadee die de 2-1 liet aan tekenen, van dertig meter knalde hij onder de zwakke doelman door. Hees kwam zelfs voor rust nog op 3-1 toen Altena zijn twee de treffer maakte. Hees liet na rust merkwaardig ge noeg Odin komen, en kwam toch nog in de problemen, en het was maar goed dat de spitsen van de gasten niet scherp waren, en dat Van de Bosch in goede vorm ver keerde. Van de Broek werd ver vangen door Jeffrey Dorrestijn om de aanval weer aan te scher pen. De invaller deed waar hij voor ingezet werd en scoorde na een knappe assist van Branden burg 4-1. 'We moeten een bank naast de dug-out zetten om iedereen een zitplaats te geven.' René Ribbe- rink benaderde de situatie bij SEC-zondag met een glimlach. Zes voetballers, onder vvie zeker drie basisspelers, zijn gebles seerd. Daardoor maakte A-ju nior Robert Reehorst zijn de buut in de hoofdmacht. Cees Banaysse ging zaterdag door zijn rug, de volgende dag viel Ra- mon Heijnen na tien minuten spel uit met een kwetsuur aan zijn achillespees. Dat was net in de rommelige fase, waarin SEC zich De blauwwitten hielden het zondag tot het laatst spannend, want pas in de blessuretijd knal- ii de Jordie Brouwer snoeihard de II gelijkmaker (2-2) binnen. Zo- dat Soest toch nog een punt over hield aan het duel met De Meern, waaraan een dagblad het stempel'maar beladen'had toegedicht. Zowel Hans de Wit als Ruud Vork coachte immers tegen zijn oude club. In het veld was daar niets van te merken. I Met Wessel van Veen in de basis voor de geblesseerde Jelle Huizin- 1 ga begon Soest met aftastend voetbal. De tegenstander uit De r, Meern wenste niet om de aanval I te kiezen, en zo was het Soest dat met name in de eerste helft aan drong. Het verschalken van de defensie van de gasten bleef een moeilijke zaak. Het vertragende spel van De Meern haalde de Soesters duidelijk uit hun spel. Er kwamen wat kansjes, maar het bleef uitkijken voor de counters^ van De Meern. Doelman Rijer Ran zat goed in de wedstrijd en kon deze pogingen verijdelen. De ploegen gingen de rust in met 0- 0, maar een kleine voorsprong voor de thuisclub was verdiend geweest. In de rust bleef Wessel van Veen achter in de kleedkamer en de van een blessure .herstelde Patrick Gierveld vulde de vacature in. Jaap ten Haaf verhuisde naar links. Als Ton Edelbroek meteen na de hervatting niet twee dotten van kansen had gemist, had het duel zeker een ander verloop ge kregen. Want na 7 minuten spelen maakte Rene Mariens dankbaar gebruik van slecht dekkingswerk bij Soest. Hij kon vrij inkoppen: 0-1. Het kon nog erger, want nog eens 7 minuten later was het 0-2. Robin Capiteijns mocht in ver meende buitenspelsituatie door gaan De match had even later in de pocket van De Meern als dezelf de speler, vrij voor het doel, de derde had gemaakt. Of dit voor Soest de nodige im puls was, blijft een raadsel, maar Hans de Wit is vrij nuchter over wat er in een regionaal dagblad over hem en Ruud Vork gepubliceerd is. Daarin zette Vork zich af tegen onder onderen De Wit en Henk van Asch. Zo noemde Vork in dat artikel Van Asch 'een Vork verliet Soest twee jaar ge leden om gezondheidsrede nen, om enkele maanden daar na bij De Meern te tekenen. Menig Soest-supporter heeft hem dat kwalijk genomen. De Wit over de uitlatingen van zijn collega: 'het doet me wei nig. Wat Vork doet is liegen en mensen beschadigen, en dat vind ik niet netjes. De pers klopt het allemaal op om het duel van vandaag beladen te maken, maar ik heb dat niet overgedragen op mijn jongens, van wie er overigens maar twee onder hem gespeeld hebben. De anderen kennen hem nau welijks. Vork gaat zijn gang maar, hij doet maar wat hij niet laten kan. Wij gaan van daag gewoon lekker voetballen, want daar gaat het bij mij om.' de thuisclub begon aan te vallen en te voetballen, er werd weer ge combineerd en er kwam resultaat. In de 68' minuut liet Jordie Brou wer zich in het strafschopgebied vallen en scheidsrechter Stroobach tuinde er in. Brouwer: 'ik wist niet wat ik zag, toen de ar biter naar de stip wees. Het was een echte schwalbe.' Het recht ze gevierde: Pieterse nam de straf schop en zag de bal via de lat overgaan. Werkelijk niets werd Soest in deze fase bespaard, maar de veer kracht was wederom groot. Ten Haaf ging weer terug naar rechts en in de 72" minuut was het dan eindelijk raak; Gerdo Kuenen tik te de aansluitingstreffer binnen: 1-2. Soest rook meer en de gasten werden met de rug tegen de muur gedrukt. In de blessuretijd kwam dan toch nog de beloning. Brou wer legde al zijn gram in het lin kerbeen en als een projectiel ver dween de bal in de rechter boven hoek: 2-2. Trainer De Wit: 'we hadden moe ten winnen, als je de hele wed strijd bekijkt, maar als je ziet dat we met 2-0 achterkomen, en dan ook nog een penalty missen met nog achttien minuten te gaan, dan vind ik het knap dat de jon gens nog zo teruggekomen zijn. Dus ben ik eigenlijk wel tevreden met deze uitslag.' r 'G. vaoder liet terugdringen en waarin 't Gooi 0-1 had gescoord. De koploper in de vijfde klasse was voor rust beter dan de Soes ters, vooral op het technische vlak. Maar na de adempauze compenseerde SEC dat ruim schoots met een grote dosis bele ving en strijdlust. Met Sander Veenendaal en Wesley Ribberink was vooral de linker flank op dreef, maar SEC werd achter volgd door nog meer pech. Een schot van Ribberink belandde op de binnenkant van de paal, maar de bal stuiterde terug het veld in. Het bleef daarom 0-1. 'Ik moet de ploeg een compliment geven voor de inzet. Die is opti maal. Ook de sfeer lijdt niet onder de resultaten. Er is nog helemaal geen sprake van paniek. We heb ben nu veel tegenslagen, maar ondanks dat verloren we maar nipt van de titelkandidaat. Dat is het positieve wat ik eruit haal', al dus Ribberink die nog geen zicht heeft op de rentree van de spelers uit de ziekenboeg. Daar komt nog bij dat Ramon Hoed vrijdag zijn jawoord geeft aan Monique van der Wardt (ze trouwen in dezelf de auto als haar ouders 29 jaar geleden) en daarna met haar op reis gaat. in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52

Soester Courant | 2003 | | pagina 17