>f als ger. Dierentehuis en Vogelopvang druk bezocht op Dierendag Soester echtpaar verwezenlijkt droom en gaat naar Tanzania Griftland College is uitgebouwd Spoelbakduiken is succes in propvolle d'Oude Enghe 1 ACTUEEL i Tweedejaars Griftland in actie voor Derde Wereld PAGINA 4 ïr 2003 •6093728 jmuiju^MjggÊ ïformatie. WOENSDAG 8 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 5 Recordopbrengst collecte dierenbescherming 'Eindelijk aan het werk in de tropen' Waarschuwing voor valse acquisitie Meningen J van lezers! Soest-Soest Hortensia Politie houdt inbreker aan Boekenmarkt 2003 Amnesty Nieuwe vleugel antwoord op veranderingen en groei CDA over 'toekomst agrarisch gebied' Pakistaan het langst onder water E-mailadres 'Min-streel-plus' Richting Hospice iiy 0800 - 0432 Bekeuringen en bonnen Computer probleem? expert SCHOEMAKER is oest.nl Servicelijn Gemeente Soest 50 93 728 is 24 uur per bereikbaar tegen het atie over gemeentelijke »r gemeentelijk beleid of gen met betrekking tot de RGUNNINGEN ïn met 2 oktober ir een kapvergunning zijn - 1 inlandse eik jsterbes - 6 eiken >erk a, 1 Amerikaanse eik, 2 es- l coniferen angevraagde kapvergunnin- iep n belangen te worden ge vergunning kunnen dit inen 4 weken na deze be- n bij de afdeling Wijkbe- ur van de gemeente Soest, est, telefoonnummer 035- nijn van 4 weken liggen de lingen ook ter inzage op de en Infrastructuur in het ge- JNINGEN en met 2 oktober er 2003 drus, 1 berk rk inifeer n in erk n, 1 douglasspar, met her- Is igen het genomen besluit a verzending van het besluit id bij het college van burge- n de gemeente Soest, Post- I De open dag van dierentehuis't 1 Hart en Vogelopvang Soest heeft i zaterdag wederom veel dieren- liefhebbers getrokken. Door het I slechte weer was, voor de elfde 1 editie van de open dag, voor een lagere opkomst gevreesd. Dat vermoeden bleek ongegrond. I Het tehuis en de Vogelopvang X aan de Eemweg waren van 12:00 tl tot 16:00 uur opengesteld voor belangstellenden. De verzorgers I legden uit wat ze allemaal doen om de dieren zo goed mogelijk te verzorgen. Ook waren er deskun- I digen aanwezig die doorlopend t) demonstraties van hondentrai ning gaven. Piet van Bethlehem, beheerder van de Vogelopvang, vond het een succes. 'Ik had door het slechte weer niet zoveel men sen verwacht. Zoals elk jaar, wa ren er de hele dag door geïnteres seerden. Bovendien hebben twee muizen en een konijntje een nieuwe eigenaar gekregen.' In de week voorafgaand aan de open/dierendag werd al een groot succes geboekt. De collecte van de Dierenbescherming Soest (waar het tehuis en de opvang onderdeel van zijn) heeft nog nooit zoveel opgebracht. Soesters gaven in totaal 13.527 euro aan de collectanten, dit bedrag komt volledig ten goede aan 't Hart en de Vogelopvang. Tineke Kok, se cretaris-penningmeester van Die renbescherming Soest, had zoveel geld niet verwacht. 'Ik had er ei genlijk een hard hoofd in. Veel straten in Soest en Soesterberg konden niet gedaan worden door een tekort aan collectanten. De circa 135 vrijwilligers hebben dus hun stinkende best gedaan. Het geld is echt bij elkaar gesprokkeld. Daarnaast zijn Soesters natuurlijk heel gul geweest en daar willen we ze voor bedanken. Of de eco nomische teruggang treft Soest niet, of de inwoners zijn erg met dieren begaan. Ik denk dat laat ste.' Al toen de Soesterse Ernst-Jan en Christien Harmsen pas ver loofd waren, hadden de twee een droomplan. Zij zouden voor een jaar of tien gaan werken en wo nen in de tropen. Kinderen en werk hielden het echtpaar ech ter in Nederland. Nu Ernst-Jan sinds vorige week met vervroegd pensioen is en de kinderen in middels volwassen zijn, hebben ze alsnog de beslissing geno men. Het Afrikaanse Tanzania is de bestemming, daar gaan ze geheel vrijwillig de lokale bevol king van Bukoba ontwikkelings hulp bieden. Bukoba ligt in het noordwesten van Tanzania aan het Victoria- meer. Het meer, twee keer zo groot als Nederland, is het groot ste binnenwater van Afrika en de op één na grootste zoetwaterop pervlakte van de wereld. Het ligt vlakbij de grens met Rwanda, Burundi en Oeganda. Ernst-Jan en Christien kwamen vorig jaar rond Kerst op het idee ,om hun droom alsnog te verwe zenlijken. 'We zagen een program ma, waarin een Nederlands echt paar te zien was dat in Kenia meisjesscholen opricht. Zij stap ten uit hun vertrouwde omgeving en zekerheid, om mensen die het minder hebben te helpen. Dat is ook iets voor ons. Mensen moe ten ons hierin niet verkeerd be grijpen. We doen het heus niet al leen voor de mens in nood. Het is- voor ons zelf ook goed om onze horizon te verbreden en extra le venservaring op te doen. Het klinkt misschien hard, maar het leven bestaat uit meer dan kinde ren opvoeden en doodgaan. Daarom hebben we dit altijd ge wild.' Geld geven Toen de knop was doorgehakt, is Ernst-Jan ontwikkelingshulpor ganisaties op gaan bellen, om te informeren wat de mogelijkheden waren. Vrijwillige hulp aanbieden, bleek moeilijker te zijn dan men zou verwachten. Bijna alle organi saties reageerden eerst verbaasd, dan blij verrast, om ze vervolgens af te wijzen. Gewoon geld geven was beter en makkelijker. Toch bleven er drie stichtingen over die hun hulp goed konden gebruiken en waarvan er eentje meteen aansprak. The Institute of Cultural Affairs (ICA) had een bak met wel 50 projecten waaruit ze konden kiezen. Daarnaast wil den ze niet te lang weg zijn, om dat hun eerste kleinkind op komst is. Ook dat was geen probleem. Het werd het project KADETFU in Bukoba, hier kunnen ze tien maanden hun expertise overbren gen op de lokale bevolking. Christien gaat zich bezighouden met het mensenrechtenprogram- ma van KADETFU. In de regio worden vrouwen nog steeds on derdrukt. Ze gaat de lokale vrou wen bewust maken van hun rech ten en die van hun kinderen. 'Ik ga me inzetten voor 26 vrouwen groepen in de regio. Ze zijn in verschillende dorpen opgericht en hebben eigen ideeën om hun si tuatie te verbeteren. Ook gaan we proberen om meer meisjes op school te krijgen.' Toekomst Ernst-Jan gaat zich inzetten voor het milieuproject voor het Victo- riameer, waarvan 34 miljoen mensen afhankelijk zijn en dat ernstig wordt vervuild. De indus trie aan het meer loost giftig afval water, vissers gebruiken dynamiet om aan vis te komen, pesticiden uit de landbouw stromen het meer in en duizenden lijken uit de Rwanda-oorlog liggen te rotten op de bodem. Ernst-Jan gaat proberen de inwoners aan het verstand te brengen dat ze hun ei gen graf aan het graven zijn. 'Op dit moment maken ze alles kapot voor hun kinderen, er is straks geen vis of schoon water meer te krijgen. Ze moeten beseffen dat als er op hun oude dag niets meer is, hun kleinkinderen hen niet meer kunnen onderhouden.' Hun project zal niet makkelijk zijn. Christien zal te maken krijgen Het echtpaar Harmsen zit nu nog behaaglijk in hun eigen huis. met een cultuur waar de vrouw nog een andere rol heeft dan in Nederland. Ernst-Jan zal honge rige vissers er van moeten overtui gen dat een moeilijkere en duur dere manier van vissen uiteinde lijk meer zal opleveren. Toch heb ben ze zich hierop voorbereid en lessen gehad in hoe ze deze men sen moeten benaderen. Het echt paar gaat er niet de westerse bet weter uithangen. De lokale men sen van het project weten dat het fout gaat en hebben daar zelf al oplossingen voor. Ze gaan de in woners helpen deze te verwezen lijken. 'Een westerling die een Afrikaan vertelt wat hij moet doen. Dat werkt niet en is zinloos gebleken. We hopen ze met onze kennis op weg te kunnen helpen en iets blijvends en duurzaams neer te zetten. Of ons dat lukt is nog de vraag, maar we gaan ons best doen.' Druppel De kinderen zijn, hoe dan ook, trots op hun ouders. Ze vinden het prachtig dat hun ouders dit doen. Ook familie en vrienden vinden het over het algemeen een geweldig plan. Er is echter ook een enkeling die het verspilde moeite vindt. Afrika is een verlo ren continent en het is een drup pel op een gloeiende plaat wordt er ook wel gezegd. Deze criticas ters worden echter vakkundig de mond gesnoerd met een slimme grap: 'Een man vraagt aan de pompbediende: Hoeveel kost een druppel benzine meneer? Waarop de verbaasde pompbediende ant woordt: niks! Aha, roept de man, druppel hem dan maar vol! Met een beetje slimmigheid en creati viteit kan dus ook één druppel helpen om zonder al te veel moeite aan heel veel druppels te komen.' Voor het echtpaar uit Soest is het nog een raadsel waar ze terecht komen. 'We weten niet eens waar we komen te slapen en wat er precies van ons verwacht wordt. Bedrijven uit en inwoners van Soest worden kennelijk bena derd door mensen die adver tenties proberen te verkopen voor de gemeentegids. De ge meente waarschuwt evenwel dat het hier om valse acquisitie gaat. De advertenties zijn niet bestemd voor de gemeente- gids, want die is pas enkele maanden geleden uitgekomen. De volgende verschijnt vol gend voorjaar. De officiële gemeentegids is een uitgave van uitgeverij Akze Media BV te Den Helder die te zijner tijd advertenties zal aanbieden. Deze acquisitie valt onder de verantwoorde lijkheid van deze firma. Mo menteel is ze daar niet mee be zig, waarschuwt de gemeente In de Soester Courant van woensdag 1 oktober jl. las ik op pagina 9 het artikel over het Duit se Soest. Daarin werd o.a. ge sproken over het contact tussen de beide burgervaders, met name met betrekking tot sportuitwisseling. Nu heb ik al eerder gemerkt, dat de sociale uitwisseling tussen de partnersteden zich hoofdzakelijk beperkt tot het sturen van sport- teams en daar is natuurlijk niets mis mee, maar ik vraag mij af waar de culturele uitwisseling blijft! Soest NL heeft nu toch een prachtig Cultuurplatform en zelfs een cultuurconsulent, die bedoeld zijn om het culturele leven van en in Soest te stimuleren. Dus waar om geen uitwisseling van vocale en instrumentale ensembles tus sen beide Soests? Dat zou heel interessant kunnen worden. We wachten af. Drs. F.J. Wertwijn Ik heb een prachtige horten siastruik in mijn voortuin. Jaarlijks knip ik in oktober de bloemen af om bloemstukken te maken en te drogen. Tot mijn grote verdriet was iemand anders mij voor. Mijn mooie hortensia was met veel zorg kaal geknipt en de schutting waar hij tegenaan groeit, was bijna omver gebracht. Dit was duidelijk het werk van een tuinkenner en niet van baldadige jongelui. Ik heb net mijn huis laten beveili gen tegen inbraak, maar nu blijkt dat de planten in mijn tuin ook niet veilig zijn. Wat triest dat er geen respect meer is voor eigen dommen van een ander. K. Connoly De politie heeft vrijdag op de, Kastanjelaan een verdachte van een eerder gemelde inbraak aan gehouden. Rond 22:30 uur kwam op het bureau de melding binnen dat er een woninginbraak was aan het Hertenlaantje. Een maal ter plaatse, zagen agenten twee verdachte personen lopen op de Kastanjelaan. Toen het duo de politiemensen opmerkte, gin gen de twee ervandoor. Een van de twee, een 28-jarige Amers- foorter, kon echter worden aan gehouden. Hij is op het politie bureau ingesloten. De werkgroep Amnesty Interna tional Soest wil op de zaterdag na de herfstvakantie weer een boe kenmarkt organiseren. Vaste klan ten weten al hoe het werkt: in de week voorafgaande aan die zater dag, van maandag 13 tot en met vrijdag 17 oktober, kunnen de boeken en c.d.'s gebracht worden 's middags van 16:00 tot 17:00 uur en 's avonds van 19:00 tot 20:00 uur in de Montesso rischool, Steenhoffstraat (ingang aan de Dalweg!) Bij de mensen die, om fysieke redenen, de boe ken niet zelf kunnen brengen, wil de werkgroep ze komen halen. In dat geval kan men één van onder staande telefoonnummers bellen. De boekenmarkt zelf is dus op za terdag 18 oktober van 9:30 tot 15:00 uur. De opbrengst van de boekenmarkt gebruikt Amnesty voor het bekostigen van acties, landelijk en plaatselijk. Werk groep Amnesty International Soest: mevr. Spenkelink, SS 6031448, of mevr. Koster, S 6019826. Maar het is een groot avontuur en iets wat we altijd al wilden onder nemen. Misschien zijn we inder daad maar een klein druppeltje, maar dan niet eentje op een gloeiende plaat. Dan zijn we een druppel die de emmer doet over lopen en zo mensen laat zien dat Afrika geen verloren continent is.' Om de vorderingen van het echtpaar Harmsen te volgen is er een website gemaakt: www.harmsen.nl/bukoba. Ook kunnen mensen alternatieven en ideeën om de mensen daar te helpen mailen naar: ej@harmsen.nl De noodlokalen behoren tot de vérleden tijd nu het Griftland College de nieuwe vleugel offici eel in gebruik heeft genomen. Twaalf lokalen, een trendy gym zaal, werkruimtes voor docenten en een decanenkamer zijn er ge- huis vest in de jongste en tevens laatste uitbreiding van de enige middelbare school in Soest. Alle activiteiten voor de 1350 leer lingen vinden nu plaats in één ge bouw. En dat zal zo blijven. De nieuwe voorziening biedt de school de mogelijkheid verder te groeien tot 1400 tot 1500 leerlin gen, maar daar is de grens dan ook getrokken, menen bestuur en directie van het Griftland College. Ze willen aan de Noorderweg het overzicht kunnen behouden. Twee jaar geleden stelde de Soes ter gemeenteraad 2,5 miljoen euro ter beschikking voor de nieu we vleugel die de antwoorden moest geven op de ingrijpende veranderingen in het onderwijs en het groeiend aantal kinderen. Dat is gelukt, zo werd vrijdagmiddag bij herhaling vastgesteld. Die middag verrichten burge meester Koos Janssen en zijn Baarnse collega mevrouw M.R.Th.G. Wolterink de officiële opening van de aanbouw. Het ontwerp van de nieuwbouw is van architectenbureau Bos Partners uit Baarn. Het Amersfoortse Hoogevest O&R voerde de bouw uit. Burgemeester Koos Janssen, op de rug gezien, en zijn Baarnse col lega mevrouw Wolterink verrichtten vrijdag de officiële opening. Foto: Herman van Dam De tweedejaars leerlingen van het Griftland College gaan zich vrijdag inzetten voor een project in West Papoea (Nieuw Gui- nea). De Derde Wereld Groep (DWG) Soest wil in het dorpje Terponis een medisch-sociaal centrum neerzetten. Al enkele jaren proberen scholieren uit de tweede klas geld te verdienen voor een project in de Derde Wereld. In de winkelstraten van Soest zullen de Griftlanders van alles doen om aan geld te komen voor DWG. Zoals schoenen poetsen, verse koffie verkopen en winkel karretjes terugzetten. Terponis is in 2001 in de binnen landen van West Papoea ont staan. In dat gebied leefden toen een duizendtal papoea's die drin gend medische hulp nodig had den. In samenwerking met kerken in het land is toen een landings strip aangelegd, om zo medicijnen en voedsel op die plek te krijgen. Het dorpje is toen rond deze strip ontstaan. Een centrum om deze te verschaffen en toe te dienen is er echter nog niet. DWG denkt hiervoor 7000 euro nodig te heb ben. Het initiatief zorgt niet alleen voor hulp aan West Papoea. De leerlingen worden geconfronteerd met een onderwerp dat zich af speelt buiten hun eigen leefwe reld. Hierdoor krijgen ze een beter beeld van de wereld en haar pro blemen. Daarnaast is het goed voor de groepsvorming en hoeven ze natuurlijk een dagje niet in de schoolbanken te zitten. Het geld voor de papoea's moet wel correct verdiend worden. Zo mogen scholieren alleen in groepjes klussen doen en is col lecteren niet toegestaan. Mensen die geld geven vullen hun naam en bedrag in op de klussenkaart en kunnen de school informeren als de leerlingen zich niet gedra gen. De opbrengst van de actie wordt vrijdag om 14:00 uur in de aula van het Griftland Collége over handigd aan de vertegenwoordi gers van DWG Soest. De CDA statenfractie organiseert over het thema 'Utrecht en de toekomst van het agrarisch bui tengebied' vier regionale bijeen komsten in Montfoort, Vinke- veen, Renswoude en Bunscho ten. Dat gebeurt in samenwerking met het landelijk CDA en het GLTO. De bijeenkomst in Bun schoten op 18 november met Joop Atsma (kamerlid), Pieter Seldenrijk (statenlid) en Jos Roe- maat (vice-voorzitter LTO). De bijeenkomsten hebben tot doel te informeren over het beleid van Rijk, provincie en gemeen ten. Ook heeft het tot doel om tot een inventarisatie te komen van de agrarische problematiek in de verschillende regio's van de pro vincie Utrecht. Iedere belangstel lende is van harte welkom op deze bijeenkomst. Aanvangstijd is 20:00 uur. Aanmelden is niet no dig. De bijeenkomst vindt plaats op De Eemlandhoeve, Bis- schopsweg 5b in Bunschoten. Na de opening door de dagvoor zitter zullen de drie sprekers een inleiding verzorgen. Na de pauze volgt een forumdiscussie. De re giobijeenkomsten worden op 27 januari 2004 afgesloten. De voorronde van het open NK spoelbakduiken in d'Oude Eng he is zaterdag druk bezocht. Door de grote toestroom konden enkele van de ingeschreven spoelbakduikers niet op tijd binnenkomen. De Pakistaanse Lasko zag zijn kans schoon en schreef zich in op één van de vrijgekomen plaatsen. Vervol gens won hij de wedstrijd door 1 minuut en 50 seconden onder water te blijven. Door de grote belangstelling be gon de spoelbakduikwedstrijd een half uur later (22:30 uur). Toch stonden er toen nog 75 man (onder wie enkele duikers) buiten te wachten. 'Ik had nog gezegd tegen de deelnemers dat ze vroeg in de kroeg aanwezig moesten zijn. Jammer, maar zo'n stijf volle kroeg is natuurlijk wel helemaal )n het artikel over de beleggings club 'Min-streel-plus' (Soester Courant van 1 oktober j.1.) is een verkeerd e-mailadres ver meld. Het juiste adres is: tselok@zonnet.nl. Waarvan akte, met excuses. prima donna', vertelt eigenaar Paul Janmaat van d'Oude Enghe. De 'grote onbekende' Lasko ein digde voor Sander Veenendaal (lmin. 40) en Rienk Vegter (lmin. 30). Hij gaat naar de twee de ronde en misschien wel uitein delijk naar de finale. Maar of hij de hoofdprijs (8-daagse vliegreis naar Egypte) ooit kan bemachti gen, is de vraag. Zijn tijd van 1 minuut en 50 seconden is, in ver gelijking met winnaars in andere kroegen, niet erg goed. In Zwijndrecht bleef een duiker 3 minuten en 26 seconden onder water, in Lemmer bleef iemand zelfs 3 minuten en 42 seconden met zijn hoofd in de spoelbak en in Deurne werd het absolute re cord gevestigd door een duiker die 4 minuten en 4 seconden zijn adem kon inhouden. 'De scheidsrechters die bij ons ju reerden, waren ook in Deurne ge weest. Die jongen kwam er met blauwe lippen uit en had nog mi nuten nodig om bij te komen. Ik moest het zelf ook proberen, maar tot meer dan 17 seconden kon ik niet komen', aldus Jan maat. De kroegbaas vindt het spoelbak duiken wel voor herhaling vat baar. 'De kroeg was stampvol en de sfeer was top. Helaas konden Foto: Foto Bell sommige stamgasten niet naar binnenkomen, maar dan moeten ze de volgende keer maar op tijd komen.' Voordat er een nieuwe wedstrijd in d'Oude Enghe wordt gehou den, moet de Pakistaan Lasko eerst de eer van de kroeg én Soest verdedigen in de volgende ronde. Uitslagen van deze tweede ronde en de finale zijn te vinden op www.spoelbakduiken.nl. door Marjan Haak We hebben een logo! Als het goed is staat hij boven deze column. Het logo beeldt 'geborgenheid' uit. We hebben het boven aan ons briefpa pier gezet en op de eerste pagina van de website. We zullen het ook op de folder en de nieuwsbrief plaatsen die nog in ontwikkeling zijn. Het is gek, wat is een logo nu helemaal en toch kreeg ik het gevoel toen ik hem op het briefpapier zag staan dat het hospice er nu echt gaat komen. Alsof dit eerste tastbare product ga- rant staat voor het slagen van de rest. Publiciteit heb ik trouwens tot nu toe altijd een lastig punt gevonden. Als lid van Provinciale Staten kom je maar zelden vanzelf in de krant. Alleen als je gekozen wordt en als je afscheid neemt. Daar tussendoor moet je er zelf achteraan. Je weet natuurlijk dat publiciteit belangrijk is voor een politicus; mensen die op je stemmen hebben perslot van re kening ook het recht om te zien dat je wat zinnigs doet. Toch hielp die wetenschap mij maar zelden om de weg naar de pers op te zoeken. Het gevoel met mijn eigen goede daden te lopen leuren kon ik nooit van mij afzetten. Voor het hospice heb ik die gêne nog nooit gevoeld Vanaf het mo ment dat we aan het werk gingen beseften we dat we veel publiciteit nodig hebben. We hoorden van mensen die ongeduldig werden: 'Komt er nog wat van dat hospice?' zeiden ze. En van mensen die plan nen hadden om zelf een hospice te beginnen. We hoorden van zorgin stellingen die met het idee rondliepen om iets op te zetten. Ook hoorden we van mensen die goede doelen zochten om geld aan te geven. 1ede- re keer als we zoiets hoorden zeiden we tegen elkaar: "het is de hoogste tijd dat we iets aan publiciteit gaan doen!". Net voor de zomervakantie begon slaagden we erin om Ab Revoort voor de klus te strikken. Sinds Ab in de initiatiefgroep zit hebben we geen rustig moment meer gehad. Er moet bijvoorbeeld een folder komen. In die folder wordt allerlei informatie opgenomen zoalswie zitten er in het Comité van Aanbe veling. Dan moet je die mensen wel eerst gevonden en benaderd heb ben. Een nieuwsbrief om onze re laties op de hoogte te houden is ook erg zinvol. Daar heb je wel 'nieuws' voor nodig, dat door de werkgroepleden verzameld moet worden. Eens in de veertien dagen een column in de krant, die moet dan wel geschreven worden en nog ergens over gaan ook. Een websi te zou handig zijn, ik weet niet of u wel eens geprobeerd hebt een web site op te zetten, daar zit enorm veel werk aan vast. Een hoop werk dus en allemaal met haast, want 'het is de hoogste tijd dat we iets aan pu bliciteit gaan doen!' Dat publiciteit werkt hebben we ook al mogen ervaren. Iemand die een stuk grond komt aanbieden, mensen die vrijwilligerswerk willen doen en een meneer die op de ver jaardag van zijn vrouw met de pet is rondgegaan en de eerste gift op onze rekening wil storten. Publiciteit voor het hospice, het is de moeite waard om te doen. Het heeft ervoor gezorgd dat dit initiatief nu al op een groot draagvlak in Soest kan rekenen. Het logo helpt ons er steeds aan herinneren waar voor we ons zo druk maken. Marjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl. Kinder-en jc I Vjongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Je kunt bellen over: verslaving seksualiteit geslagen worden De politie heeft donderdag op verschillende plekken in Soest ver keerscontroles gehouden. Hierbij werden vijf bonnen geschreven voor het niet dragen van de gor del en twee voor het niet dragen van de helm. Tien bromfietsers kregen een bekeuring omdat hun brommer was opgevoerd. Twee brommers gingen mee naar het politiebureau voor technisch on derzoek. Service desk onbereikbaar? Expert Schoemaker heeft vakmensen. Wij komen, indien nodig aan huis, uw "AdSSMTV probleem oplossen. Geniet zorgeloos van uw computer. Burg. Grothestraat 9 - Soest Tel. 035 - 601 03 44

Soester Courant | 2003 | | pagina 5