ES 3 ENERGIEPREMIE WORDT AFGESCHAFT!!! Nog 7 dagen!! SCHOEMAKER Hulleman optiek \00 Nieuwe lijn waterbedden van Bodytone bij Edskes Nachtlens bij Wildschut Optiek Speciale najaarsaanbieding bij Centre Cosmetique Sabriëlle, iar BIMéN IRTMAN MIELE - AEG - BOSCH BAUKNECHT - WHIRLPOOL - ZANUSSI - INDESIT Feast For Peace: smullen voor het goede doel SCHRAVEMADE B.V. PAÖfc WOENSDAG 8 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 7 'eel succes edrijf: iniek! n Wil Vertveij. d, huisarts CINATIES eintjes 6,84 8,45 10,06 11,66 13,27 14,88 16,48 18,09 19,69 21,30 22,91 24,51 26,12 Op prinsjesdag maakte de overheid bekend dat per 16 oktober de energiepremie op koelkasten en wasautomaten wordt afgeschaft. Expert Schoemaker kocht extra in Tot 16 oktober tijdelijk dubbele energiepremie op wasautomaten bij Expert Schoemaker, dus 100,- voordeel! Natuurlijk met veilige 2 jaar gratis Schoemaker garantie. Kom, kijk en kies bij Expert Schoemaker. Overdag scherp zien zonder bril of lenzen De hele dag scherp zien zonder bril of lenzen? Wildschut Optiek VOOR O O G Z O R G Vrijdag bij Bauers en Van den Brink 'A Beautiful Mind' vrijdag bij Riagg Duurzaam ontharen en huidverbetering 22/10/03 jegeven op D oktober sn 17.30 uur. i veranderwerk ■Tel.: 035-5417993 3 zijn wij met de onze zoon ;even Veldhuizen smber 2003 INA 8. 'maal!! zes tot twaalf jaar Radio Soest de Verrekijker rt van 7 tot half 8. itam Soester Courant igruil sen el 'ant, worden betaald. incl. BTW BURG. GROTHESTRAAT 9, SOEST TELEFOON 035 - 601 03 44. Goed nieuws bij Edskes, de in terieurspecialist in Soest-Zuid: Bodytone heeft zijn waterbed den op meer dan vijftien punten aangepast. Een sterk kunststof- net, bevestigd aan het gewapend fiber, zorgt ervoor dat alle span ningen worden opgevangen, wat slijtage voorkomt. Het bed heeft een anti-lekkage systeem met triplex hoeken, een bodytone bodemflexbodem, multi pocketveren systeem en er is ge bruik gemaakt van de nieuwe top- down lastechniek. Het is het eer ste waterbed met polymeren vi nyl, wat verharden tegengaat. Hierdoor heeft het bed een lange re levensduur en is er minder kans op lekkage. U hoeft nooit bang te zijn voor lekkage daar een waterbed in een extra zak ligt die bij lekkage al het water zal opvan gen. De Bodytone exclusief is ook leverbaar met Personal Com fort Systeem, waarmee men de steun in de onderrug en taille zelf kan regelen. Een waterbed kan 'stand alone' worden geplaatst, zodat er geen bak nodig is waarin het bed moet liggen; het bed is van zichzelf al erg mooi, ook een ombouw is niet nodig. De softsi- der waar de watermatras in ligt is verkrijgbaar in diverse kleuren De Bodytone-dealer in Soest is Edskes. Neem ook eens een kijkje op het internet: www.worldofwaterbeds.nl en bij bodytone.nl voor meer informa tie. Steeds meer mensen willen af van bril of contactlens. Voor ve len kan dat met bijvoorbeeld een laserbehandeling. Wie dat te duur of te eng vindt, kan nu aan de nachtlens, die vanaf 7 oktober verkrijgbaar is bij Wildschut Optiek aan de Zuid promenade. Het principe van de nachtlens is veel eenvoudiger en veiliger. Want wie om de een of andere re den de nachtlenzen niet meer wil dragen, kan altijd terug naar de bril of lenzen. De ogen gaan dan vanzelf weer naar de oorspronke lijke situatie terug. Nachtlenzen draagt men alleen maar 's nachts. Overdag heeft men dan zonder bril of lenzen het scherpste zicht. Men hoeft er niet aan te wennen, want ze voelen direct prettig aan. Terwijl men slaapt corrigeren de lenzen - zon der men er iets van merkt - de ogen. Het nachtlensmateriaal laat ex treem veel zuurstof door en heeft daardoor de minste invloed op het oog. Nachtlenzen zijn volko men veilig en men kan ze de hele nacht dragen. Het fenomeen komt uit Australië, waar ze al ja ren worden gebruikt. Hoe werkt zo'n nachtlens nu pre cies? De nachtlens heeft geen di rect contact met het hoornvlies, maar drijft op de traanfilm. Door de speciale vorm van de lens zorgt de traanfilm dat de voorkant van het hoornvlies platter wordt. Daardoor kan men dan één of twee dagen scherp zien. Het gro te voordeel van alleen 's nachts lenzen dragen is dat de ogen overdag volledige rust krijgen. De meeste nachtlensdragers kunnen na twee tot drie nachten de hele dag al goed zien zonder bril of lenzen. Na een week is het resul taat optimaal, 's Ochtends bij het opstaan doet men de nachtlenzen gewoon uit en gaat men aan de slag. Dat geeft natuurlijk een heer lijk vrij gevoel. Comfortabel Nachtlenzen zijn volkomen veilig en kunnen de hele nacht worden gedragen. Heel veel mensen zijn enthousiast over nachtlenzen, want zonder bril of lenzen de hele dag zien is zeer comfortabel. De nachtlens wordt met veel plezier gedragen door mensen met droge of gevoelige ogen; tieners, vanaf de brugklas; mensen die veel le zen of computeren; mensen die in een ruimte met airconditioning werken; actieve mensen, sporters; mensen die geen laserbehande ling kunnen of willen ondergaan. Vanaf 7 oktober kan men de nachtlens aan laten passen bij Wildschut Optiek. Bel voor ver dere informatie of een afspraak: mevr. C. Römer (contactlensspe cialist), 88 035-6022212. Dat is nu mogelijk, met Nachtlenzen Nachtlenzen draagt u alleen 's nachts. Overdag hebt u dan zonder bril of lenzen het scherpste zicht. U hoeft niet aan de lenzen te wennen, want ze voelen direct prettig aan. Terwijl u slaapt, corrigeren de lenzen uw ogen zonder dat u er iets van merkt. Het Nachtlensmateriaal laat extreem veel zuurstof door en heeft daardoor de minste invloed op uw oog. Nachtlenzen zijn volkomen veilig en u kunt ze de hele nacht dragen. Het is een fantastische uitvinding voor iedereen die een bril of lenzen moet dragen. Vooral voor mensen die soms last hebben van droge of gevoelige ogen. Steeds meer lens- en brildragers kiezen dan ook voor Nachtlenzen. Want Nachtlenzen bieden volledige vrijheid, doordat u overdag geen bril of lenzen meer hoeft te dragen. Geïnteresseerd? Stap eens vrijblijvend bij ons binnen. Wij vertellen u graag meer over de Nachtlens. Zuidpromenade 14, Hartje Zuid, Soest Tel. 035-602 2212 BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Oogmeetkundige - Contactlen'sspecialist A.N.V.C. BURG. GROTHESTRAAT 10 - 3761 CM SOESTDIJK - TEL. 601 38 59 's Maandags gesloten Restaurant Bauers en Eetvilla Van den Brink in Soest organi seren ook dit jaar, in samenwer king met Warchild, weer de ac tie Feast For Peace. Beide res taurants werken dan volledig mee aan dit project en doneren dan 30% van de omzet aan Warchild. Ook worden de fooien aan dit fonds gedoneerd. Op vrijdag 10 oktober gaat de witte vlag uit, want dan is het weer Feast for ïjeace. Op deze dag doneren horecagelegenheden door heel Nederland een deel van hun dagomzet aan War Child. Voor oorlogskinderen is dit een enorme steun en voor de deelne- De deelnemende Soester restau rateursmidden: Martin de Jong en Tera Tak van Restaurant Bau ers; links: Stefan Ott, rechts: Se- bastiaan Ott, beiden van Eetvilla Van Den Brink. mende restaurants een positieve manier om in de aandacht te ko men. Deelname is eenvoudig: men komt gezellig een hapje eten en de restaurateurs doneren 30% van de dagomzet en alle fooien aan War Child. Meer informatie op www.feastforpeace.nl. Feast for Peace is een fondswer- vende actie van War Child. Dank zij de activiteiten van War Child kunnen oorlogskinderen weer even echt kind zijn. Ondersteun War Child! fXjj tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 De film 'A Beautiful Mind' is a.s. vrijdag te zien bij het Riagg in Amersfoort. Op 10 oktober is het ieder jaar Nationale Dag voor de Geestelijke Volksgezondheid. In het hele land wordt dan aandacht aan dit onderwerp besteed. Ieder jaar wordt een specifiek thema gekozen. Voor 2003 is dat 'schi zofrenie'. De dag is bedoeld om meer begrip te kweken voor men sen die aan deze ziekte lijden. In de brochure die deze dag ver schijnt wordt achtergrondinfor matie gegeven over schizofrenie en adviezen en tips voor naaste betrokkenen. De Oscar-genomi neerde film 'A Beautiful Mind' is bedoeld voor het grote publiek en besteedt op verrassende wijze aandacht aan de ziekte schizofre nie. Iedereen die belangstelling heeft is welkom om te komen kij ken aan het adres Westsingél 41. De deur gaat open om 19:45 uur en de toegang is vrij. In de pauze zijn desgewenst enige informatie stands te bezoeken. De avond wordt georganiseerd door Riagg Amersfoort en Omstreken en de familieledenorganisatie Ypsilon. Informatie: Marcel Dijkens, S® 033-4603500. Centre Cosmetique, met twee schoonheidsinstituten in Bun schoten-Spakenburg en Soest- Zuid voor behandelingen met Maria Galland en Ariane In den, vestigde zich precies twee jaar geleden aan de Soester- bergsestraat en introduceerde precies een jaar geleden de Plas malite® ontharingsmethode. Met succes! Eigenaresse Janine van Rossum verduidelijkt: 'De problematiek van beharing en overbeharing heeft mij altijd in zijn greep gehad. Ten eerste omdat ik er zelf mee te kampen heb gehad en ten tweede omdat ik het in de praktijk bij zo veel cliënten tegenkom.' Om deze reden volgde zij de voortgezette opleiding voor schoonheidsver zorging en specialiseerde zij zich o.m. in elektrisch ontharen. Vol gens Janine een goede methode om een aantal haren te verwijde ren, maar niet voor een dichtbe- haard gezicht en totaal ongeschikt voor het verwijderen van lichaamshaar. 'Tijdrovend en vooral pijnlijk voor de cliënt. Bo vendien duurt het lang voordat het eerste resultaat zichtbaar wordt.' Zo'n twee jaar geleden begon zij zich te verdiepen in de werking van de ontharingslaser en de IPL, oftewel flitslichtmethode. Laser bleek een aantal nadelen te heb ben, waaronder het risico van ver branding en pigmentverschuivin gen. En hoewel zeer effectief, la serlicht bleek niet pijnloos te zijn. In de. iPL-techniek vond Janine echter' de voordelen van de laser, dus de effectiviteit, gecombineerd met een nagenoeg pijnloze be handeling en zonder de aan laser klevende risico's. Haar keuze is gevallen op de Plasmalite®. De gepatenteerde kleurenfilters in combinatie met fotolicht bleken niet alleen donker, maar ook blond en soms zelfs wit haar met een speciale techniek te kunnen vernietigen. Afhankelijk van het te behandelen huidgebied zijn er 5 tot 8 behandelingen nodig. Fo tolicht is in feite sterk geconcen treerd daglicht, dat via een gesle pen massieve saffier de haarzak jes en haarwortels efficiënt uit schakelt. 'Uiteraard heb ik mijzelf laten be handelen en ik begon met een ok sel. Ik zette me schrap, verwacht te toch wel wat pijn. Stomver- Succesvol adverteren, het ligt voor de hand, dat doen ondernemers in de Soester Courant Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommeweg 3A Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl baasd was ik toen ik slechts een heel korte prikkeling voelde, die onmiddellijk weer wegtrok. En na vijf behandelingen is het haar na genoeg verdwenen!' lacht ze. Het najaar is trouwens een ideaal mo ment om met de behandelingen te starten. Volgende zomer zal het grootste deel van de haren ver dwenen zijn en heeft u er (bijna) geen omkijken meer naar! Najaar perfecte tijd Janine benadrukt dat Centre Cosmetique officieel is geregis treerd en gecertificeerd voor het ontharen, zowel voor elektrisch ontharen als voor de Plasmalite- methode. Een vergoeding via de ziektekostenverzekeraar behoort dan ook tot de mogelijkheden. De behandelingen zijn weliswaar kostbaar (bovenlip 85,00 per behandeling, bikinilijn vanaf 175,00 per behandeling), maar hoeveel kost jarenlang harsen of elektrisch epileren? En hoeveel ergernis en ingegroeide haren kost het. En hoe ziet de huid er na afloop uit? Vrijwel ieder huid- gebied is te behandelen. 'Wij zijn zo overtuigd van de werking van de Plasmalite®, dat wij een resul taatgarantie durven te geven,' al dus Janine. 'Bij de intake wordt individueel het te verwachten aantal behandelingen afgespro ken. Worden het er meer, dan zijn deze voor onze rekening. Het na jaar is overigens een perfecte tijd om te starten met de behandelin gen. Volgende zomer zal een groot aantal haren verdwenen zijn en heb je er bijna geen omkijken meer naar.' Tot 15 november a.s. heeft Cen tre Cosmetique een geweldig aanbod, speciaal voor lezers van deze krant. In een voorlichtend gesprek wordt beoordeeld of de Plasmalite-methode geschikt is en wordt de werking uitgelegd. Daar naast wordt op het te behandelen huidgebied een aantal proefflitsen gedaan en krijgt u een prijsopga ve van de totale behandeling. Deze intake kost 30,00. Dat bedrag wordt in mindering ge- Janine van Rossum van Centre Cosmetique. Foto: Herman van Dam. bracht indien men tot behandeling overgaat. Op de behandelprijs krijgt men (ongeacht het huidge bied) een korting van maar liefst 20% op alle behandelingen! EasyPeel In juni heeft Centre Cosmetique ook de EasyPeel geïntroduceerd. Dit apparaat slijpt het bovenste laagje van de huid met fijne kris tallen af. Voor dunnere en gevoe lige huiden heeft de Easypeel nu ook de peeling met diamant, ab soluut veilig en uniek. In kuurver- band kunnen uitstekende resulta ten worden behaald bij pigment- vlekken, littekens, restacne en fij ne lijntjes. Maar ook na één be handeling ziet uw huid eruit alsof zij op vakantie is geweest. Aan bieding EasyPeel: u krijgt een be handeling met de EasyPeel t.w.v. 57,00 voor slechts 45,00 met hierbij een prijsopgave voor kuur- behandeling. Op deze kuurprijs ontvangt u een korting van 20% op alle behandelingen! Deze aan biedingen gelden alleen voor nieuw te starten kuurbehandelin- gen met de Plasmalite of Easy Peel. Voor het maken van een af spraak belt u 035-5233420. Centre Cosmetique is gevestigd aan de Soesterbergsestraat 9-a en is geopend van dinsdag t/m zater dag. Er wordt uitsluitend gewerkt op afspraak (telefoon 035- 5233420). De gediplomeerde specialisten heten u graag wel kom!

Soester Courant | 2003 | | pagina 7