1 UUR j sonicare ennert 0 SCHOEMAKEB Praten over 'Geroepen om vrij te zijn' in De Schuilplaats In een Ferrari naar Soestdijk Leo Weusten maakt voor het jubileum kunstkaarten NTJES FOTO SWAGER NU OOK GEOPEND IN SOEST ard Rietpluim brengt klucht: 4 Vader zit op rozen' ^j| Stop brushing. Start Sonicare, Brede Bibliotheek Soest krijgt eigen digitaal eiland Wijkinformatiepunt (WIP) van Smitsveen gaat open huisarts :INATIES per stuk Druiven per kilo per kilo - Noor van Haaften spreekt op vrouwenochtend Bloemkool SOESTDIJï^NL (DIGITALE) FOTOSERVICE Topkwaliteit vakantiefoto's DIGITAAL CENTER Voorverkoop gestart Soest blijft de DWG steunen Serpentijn uit Zimbabwe the sonic toothbrush Tandenpoetsen opnieuw uitgevonden! Derde Wereld Groep bestaat twintig jaar Zaterdag activiteiten op Smitshof Orchideeënshow bij Intratuin SÖESTERCÖURANT Richting Hospice PIET VAN HEUGTEN WOENSDAG 22 OKTOBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 7 geven op >ktober 17.30 uur. fn 21 - Tel. 601 24 25 donderdag t/m zaterdag 1 atst in de Soester Courant 7. Woningruil 8. Diversen 9. Handel 6,84 8,45 10,06 11,66 13,27 14,88 16,48 18,09 19,69 21,30 22,91 24,51 26,12 1 3r Courant, :ontant te worden betaald. IK'DE LINDE' IG oktober 2003 <antooruren): tel. 6012333 tel. 6013322 enddienst: il 0900-33 112 33 jeven wij kennis onze dochter, n zusje Ve red (Roos) izalern op 2003 i Ziants Verhoef 5, Leeds Velleman, 5oest UZIEKHANDEL Van de roep. Vleugels, piano's, assieke orgels, gitaren, flui- n, bladmuziek, etc. Scherpe rijzen door lage bedrijfs- Dsten! Piano stemmen en ansporteren. Winkel Dorp- ;raat 111, Bunschoten. Open rijdagavond 19.00-21.00 uur, aterdag 10.30-16.30 uur. oor andere tijden informeer: 651-244964 of 033- 984376/2986094.j )PRU)MING! cv-ketels 22 kw l 595,-; Combi-ketels 23 kw 1895,-; HR-ketels v.a. 995,- Grote partij radiatoren v.a. i i0,-. Feiken Verwarming te Amersfoort. Tel. 033-4621162. 'ax 033-4655423. dassiek eiken planken 18,95! (geolied of gelakt+ ',-). Superklik laminaat >,65! De PARKET- CONCURRENT Harse- aarseweg^1 Barneveld. TE KOOP GEVRAAGD AUTOBEDRIJF Mugro v.o.f. in- en verkoop loop-, sloop- en schadewagens, arn-rdw. Specialist Alfa Romeo en di verse andere merken. Onder delen los op voorraad. 035 - 6011276. www.mugrovof.nl VERVOLG PAGINA 8 ECIALIST Schrijfster en spreekster Noor van Haaften komt dinsdagoch tend (28 oktober) in De Schuil plaats spreken over 'Geroepen om vrij te zijn'. Deze Open Ochtend wordt voor de 26s,e keer georganiseerd en is be doeld om vrouwen op een on gedwongen manier met elkaar te laten praten over het geloof. Al meer dan twaalf jaar organise ren Soesterse christenen van ver schillende kerken deze koffieoch tenden voor vrouwen. Twee keer per jaar komen zij samen om vrou wen te laten zien wat het geloof voor hen kan betekenen. Vrouwen specials' trekken in het hele land veel bezoekers die bewuster met 1 het geloof bezig willen zijn. Talenten Van Haaften ziet het fenomeen I vrouwenochtenden niet als een vorm van feminisme. 'Deze bijeen- komsten zijn er vooral opgericht om hedendaags als een christen te j leven en onze door God gegeven j talenten te gebruiken. Deze och- tenden kunnen een goede uitwer king hebben op het gezin of een j huwelijk. Vrouwen worden bewust gemaakt van hun verantwoording en komen meer tot hun recht. Het allerbelangrijkste is echter dat een I mens door Jezus Christus met God verzoend wordt en vrede i vindt', legt Van Haaften uit. Van Haaften is niet christelijk op- gevoed en kwam pas in aanraking met het geloof in haar studenten tijd. Gesprekken met gelovige stu denten waren 'eye-openers' voor haar. Tot dan toe had ze 'nogal hoogmoedig' gedacht dat intelli gentie en geloven in God niet Sa men gaan. Vanaf dat moment heeft ze een inhaalslag ingezet. In 1995 (ze was toen 25 jaar chris ten) kwam haar eerste boek 'Wo ning voor mijn hart' (uitg. KOK Kampen) uit. Hierin stelt ze de vraag 'Wat is schuilen bij God?' en probeert ze aan de hand van, voor al bijbelse, voorbeelden uit te leg gen dat God een schuilplaats wfl zijn. De schrijfster is inmiddels ruim vijftien jaar op pad als spreekster op bijeenkomsten. Mo menteel maakt ze elk jaar tien tot twaalf reizen naar Europese landen om over diverse onderwerpen te spreken. Ze heeft vooral iets met voormalige Oostbloklanden en Noord-Ierland. Ballast Haar nieuwste boek 'Geroepen om vrij te zijn' met de ondertitel 'Bal last in ons leven' (uitg. Novapres Apeldoorn) komt binnenkort uit. In dit boek keert ze naar eigen zeggen de rugzak van mensen om. 'Iedereen draagt een rugzak met zich mee, waarin ballast zit die hem of haar hindert en remt. Dit kunnen negatieve emoties zijn als wrok, boosheid of bitterheid. Het kan verdriet zijn door eigen falen (bijv. kinderloosheid) of jaloezie (bijv. iemand die meer verdient dan de ander). Ook kan het een overvolle agenda zijn of zorgen over de toekomst. De hoofdsleutel om vrij te komen van deze ballast (bijv. wrok of vergeidingsdrang), is het vergeven van de ander. Jezus is het gelukt om zijn vijanden te ver geven en barmhartig voor ze te zijn. Hij is de persoon die iemand hierbij kan helpen.' Een goed voorbeeld is een vrouw die Van Haaften ontmoette in Noord-Ierland. Haar man was bij Noor van Haaften op een van haar spreekavonden. een bomaanslag van de IRA in coma geraakt. De vrouw zat elf jaar lang zo'n zes uur per dag aan het bed van haar man. Het ver baasde Van Haaften dat ze was vrijgebleven van haat. 'Het lukte de vrouw om in haar gebeden tot God, het oordeel aan Hem over te geven en los te laten. Zo werd ze gevrijwaard van de ballast van haar eigen oordeel en begon ze aan de lange weg van vergiffenis. Waren haar eerste gebeden tot God nog doordrongen met de vraag om de daders te straffen, haar laatste ge beden waren vrij van wrok en bit terheid. Toen haar man stierf, heeft haar barmhartige verhaal in alle grote kranten gestaan.' Met dit soort voorbeelden pro beert Van Haaften mensen te laten zien dat geloof geen kwestie van religie is maar van een relatie met een levende God. 'Wie gelooft in zijn Zoon Jezus Christus ontdekt hoe goed en bevrijdend het is om voor het goede te gaan.' Geïnteres seerden kunnen Van Haaften ho ren spreken van 09:15 tot 11:15 uur. De toegang tot De Schuil plaats aan de Parallelweg is gratis en kinderoppas is geregeld. Voorbijgangers keken dinsdag raar op toen rond 11:00 uur een vreemde snuiter over de hoofdweg van Soest fietste. Het was Bert van Doom op een gele ra cefiets met een kleine Ferrari-trapauto op een dieplader daarachter. Zijn bestemming was paleis Soestdijk. Na een uit de hand gelopen weddenschap, fietste hij met de speelgoedferrari van het Hockenheim circuit in Duitsland naar het Speelgoedmuseum Toy Gallery in Brummen. Van Doorn maakte dinsdag echter nog een ommetje naar Soestdijk, omdat Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernard een handtekening op de auto wilde zetten. Z.K.H. Prins Bernard was begin jaren 50 de eerste Nederlandse Ferraririjder en wilde de rode trapauto graag een keer zien. De Toy Gallery heeft de speelgoed Ferrari met een lengte van anderhalve meter vorig jaar in Worms (Duitsland) gekocht. Toen het ding niet in een normale auto paste zei Van Doorn 'Ik trap hem wel naar het museum' en ging daarmee de wedden schap aan. digitale foto- en videocamera's *1-uur digitale fotoservice 'bruidsreportages groeps- en portretfotografie VAN WEEDESTRAAT 85,3761 CD SOEST, TELEFOON 035-6013917 De Soester toneelvereniging De Rietpluim brengt op vrijdag 21 en zaterdag 22 november in gebouw De Rank aan de Soes- terbergsestraat 'Vader zit op rozen', een kluchtig blijspel in drie bedrijven door Hans van Wijngaarden. Er zijn van die gezinnen waar va der het voor het zeggen heeft. Zo ook bij de familie Van Slooten. Dus als Ma van Slooten wordt uit genodigd om mee te doen met een modeshow en Pa de tuin een op knapbeurt wil geven, eist hij van z'n vrouw dat zij hem daarbij helpt en mag ze niet naar de show. Dat gaat de dochter des huizes te ver en zij regelt vervanging voor haar moeder - echter niet voor de show, maar voor thuis!! Maar er is nog iemand die voor vervanging thuis gezorgd heeft en dat is op z'n zachtst uitgedrukt nogal verwar rend. Is Ma nou wel of niet aan het werk bij de modeshow? Kortom: weer een heerlijke klucht waar De Rietpluim zo bekend om is! Kaarten a 5 euro zijn (alleen in' voorverkoop) te verkrijgen bij de volgende adressen: Henk Hagen, Lange Brinkweg 25, 88 6011416; Marion Posthuma, Eikenlaan 81, 88 6020073; Helma Starink, Hazepad 74, 88 6022070; Ton Ruizendaal, St. Jozefstraat 2, 6010490. Het college van Burgemeester en Wethouders heeft onlangs besloten om het huidige finan cieringssysteem voor de Derde Wereld Groep te handhaven. Aangezien de DWG sinds 2002 ook incidenteel een bijdrage van de Interkerkelijke Organi satie voor Ontwikkelingssa menwerking (ICCO) krijgt, twijfelde de gemeente aan de hoogte van haar bijdrage. Soest blijft toch bij de jaarlijk se bijdrage, die is gebaseerd op de inkomsten die de DWG zelf genereert, omdat de bijdrage van de ICCO niet structureel is. Wel stelt de gemeente enkele voorwaarden aan de financiële steun. In de jaarverslagen van de DWG moet een uitgebreider beeld gegeven worden van de projecten en de kosten daarvan. Ook wil Soest incidenteel een financiële controle uitvoeren. Steenboffstraat 9X, te1. 602 8132 Zimbabwe betekent 'huis van steen'. Serpentijn betekent in het Latijns 'slang'. Deze naam heeft het gekregen omdat het uiterlijk vlekkerig is en ook omdat men denkt dat serpentijnsteen tegen de werking van slangengif kan wor den gebruikt. De serpentijn uit Zimbabwe (vroeger Rhodesië) werd ruim 2000 miljoen jaar gele den gevormd. Al in de oudheid werd serpentijn gebruikt. Op veel plaatsen in Zimbabwe wordt het gevonden. De steen groeven zijn kleine, ondiepe dag- mijnen. Ze zijn meestal door par ticulieren gepacht. Vrijwel alle Zimbabwaanse beeldhouwers wer ken met serpentijn. De huidige nationale voorraad is voldoende voor miljarden beelden! Toch is in 1993 besloten dat ruwe steen niet meer mag worden geëxporteerd, Een misverstand zegt dat serpen tijn een andere naam is voor zeep- steen of speksteen. Dat is onjuist. Ook in Zimbabwe komt zeepsteen voor, maar de beeldhouwers ge bruiken dat niet omdat ze het te zacht vinden. Serpentijn is niet weerbestendig. Het komt in vele kleuren voor. De stichting Amand- la (o.a.) importeert veel beelden van serpentijn uit Zimbabwe. Heel vaak te zien en te koop in de We reldwinkel. Wereldwinkel, Steenhoffstraat 9A, 886028132; openingstijden; maan dag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m zaterdag 09:30-17:00 uur. J Gepatenteerde sonische technologie. Natuurlijk wittere en gezondere tanden in 28 dagen. Gegarandeerd. Jf Superieure tandplakverwijdering. i Philips Sonicare Elite is verkrijgbaar vanaf 129,00. J 28 dagen op proef! J Kom naar onze demonstratie op zaterdag 25 oktober a.s.f Burg. Grothestraat 9, 3761 G Soest. Tel: 035-6010344 De Derde Wereld Groep (DWG) Soest is dit jaar twintig lentes jong. De stichting is in het leven geroepen om klein schalige projecten in de Derde Wereld te ondersteunen. Al ja ren doen vrijwilligers hun best voor de armste mensen op deze aardbol. Kunstenaar Leo Weusten is vrijwilliger van de Derde Wereld Groep en heeft ter gelegenheid van het twintig jarig bestaan vijf kunstkaarten gemaakt. De kaarten zijn via mensen van de DWG te koop en kosten een euro per stuk. Het 20-jarig jubileum wordt op 7 november gevierd. Twee klassen uit het derde jaar van 't Griftland College bieden dan een gedichten bundel aan. De DWG geeft sinds vijfjaar vaker een gedichtenbundel uit met het thema 'De Derde We reld en wij: De kloof gedicht'. Nu heeft de vrijwilligersorganisatie leerlingen van 't Griftland ge vraagd om hun gevoelens op te schrijven. Leo Weusten heeft van de mooiste drie gedichten kunst kaarten gemaakt. De opbrengst van de kaarten komt ten goede aan een volgend project. Weusten vindt de samenwerking tussen de DWG en 't Griftland fantastisch. 'Ik heb veel waardering voor de school. Vooral omdat het bestuur en de docenten er alles aan doen om de leerlingen meer bij te brengen dan alleen de normale vakken. Op deze manier worden de scholieren al op jonge leeftijd bewust gemaakt van de situatie in de wereld.' De Derde Wereld Groep heeft al Een van de vijf kunstkaarten. eens eerder werken van de kunste naar mogen slijten. Zo werden be gin jaren negentig op een tentoon stelling meer dan 60 schilderijen van zijn hand verkocht. Hiervan werd een kraamkliniek in Nieuw Guinea opgezet. De bescheiden man wil hier echter niet te veel woorden aan kwijt en praat liever over het vele werk dat de dertien vrijwilligers verzetten. Elke cent Het contact tussen de DWG en lokale projecten wordt allemaal door de vrijwilligers zelf onder houden. 'Door onze directe ver binding met de projecten wordt elke cent gebruikt voor de Derde, Wereld. Zo hebben we bijvoor beeld waterpompen kunnen aan-; leggen op de Filippijnen en door stammen verstoten meisjes in Ghana kunnen helpen', vertelt Weusten. De mensen van de DWG werken nauw samen met de gemeente en hebben door de jaren over de hele wereld contacten opgebouwd. In 1987 erkende de gemeente de DWG als Gemeentelijk Platform voor Ontwikkelingssamenwerking. Hiermee gaf de gemeente de vrij willigers van DWG de vrije hand op het gebied van de Soester ont wikkelingshulp. De gemeente steunt de DWG fi nancieel, maar de stichting wordt vooral gedragen door ongeveer 500 donateurs en acties als die van 't Griftland College. Onlangs haal den tweedeklassers van de school nog meer dan 3.700,- op tijdens de jaarlijkse actiedag. Soest ver dubbelt tot een bepaald bedrag de opbrengsten. Ook heeft de stich ting een goede samenwerking met de interkerkelijke organisatie voor ontwikkelingssamenwerking (ICCO). 'We hebben intussen al wereldwijd een uitgebreid netwerk en krijgen steeds meer projectaanvragen. De DWG heeft wel enkele regels, zo zijn onze projecten kleinschalig en gebaseerd op initiatieven van de mensen uit de Derde Wereld zelf.' De stichting probeert niet alleen aan geld te komen, maar zamelt bijvoorbeeld ook kleding en brillen in. Daarnaast doet de DWG werk dat anders door de gemeente ge daan zon moeten worden. Zo heeft de organisatie, naast hulp aan mensen in de Derde Wereld, ook de doelstelling om de Soester be kend te maken met ontwikkelings hulp. Voor het 20-jarig jubileum gaan de vrijwilligers proberen de ontwikkelingshulp in Soest in kaart te brengen. De gemeente heeft in principe ingestemd met een eenmalige subsidie van 25.000,- aan de openbare bibliotheek voor een digitaal eiland. Op het eiland kunnen verschillende databan ken, waaronder internet, wor den geraadpleegd. Daarnaast worden voor verschillende leef tijdscategorieën workshops ontwikkeld ter ondersteuning. Het college van Burgemeester en Wethouders zal pas op basis van een uitgewerkt projectplan van de bibliotheek een defini tief besluit nemen. Afgelopen zomer werd een subsi dieverzoek van de bibliotheek nog afgewezen door de gemeenteraad. Wel wees de WD-fractie de ge meenteraad op het budget dat voor dit soort ontwikkelingen be staat. In het Informatica en Auto matisering (I&A) beleidsplan is het project 'digitale trapveldjes' opgenomen. Hiervoor is ongeveer 40.000,- uitgetrokken, waarvan onlangs bijvoorbeeld het internet café in Mariënburg werd bekos tigd. Ondanks de afwijzing deze zomer, zijn de afgelopen weken alsnog kennismakende gesprekken gevoerd tussen gemeente en bibli otheek. Door 25.000,- aan het digitale eiland te besteden, zal het potje 'digitale trapveldjes' zo goed als leeg zijn. Toch is het volgens de gemeente de overweging waard, omdat de bibliotheek breed toe gankelijk is en door veel bevol kingsgroepen wordt bezocht. De bibliotheek is al een halfjaar in de weer met het projectplan. Ze denkt dan ook binnenkort een de finitief plan te kunnen presenteren. Groot voordeel van de bibliotheek is dat ze de mensen al in huis heeft. Zowel informatie- als edu catiespecialisten zijn al aanwezig, zij hebben alleen een bijscholing cursus nodig. Tijdens de openings tijden zal het eiland voor indivi dueel gebruik opengesteld zijn, na sluitingstijd is er ruimte voor work shops en cursussen. Het wijkinformatiepunt (WIP) van het Smitsveen wordt zater dag 25 oktober geopend. Het betreft een groot bord waarop voortdurend inlichtingen worden gegeven over hetgeen zich in deze wijk afspeelt. Het komt te staan bij de winkel van AH. Affiches over activiteiten voor kinderen, tieners en volwassenen, maar ook informatie over buurtge richte evenementen, zoals Zomer- schoon, de wijkschouw en in spraakavonden, het zal allemaal te vinden zijn op het WIP. De nieuwe voorziening is een ini tiatief van het wijkbeheerteam (WBT). Dat informeert de bewo ners al enkele jaren via de wijk krant en gaat dat nu ook via het bord in het winkelcentrum doen. Zo zullen belangstellenden te vens op de hoogte worden gehou den over de vorderingen van het WBT en de projecten die spelen. De officiële opening van het WIP is zaterdag om 12:30 uur en wordt verricht door wethouder Harry Witte. Vanaf 11:00 uur zijn er diverse activiteiten, waaraan medewerking wordt verleend door verschillende instellingen en verenigingen. Er wordt begonnen bij het gebouw van de Turkse Vereniging, naast de gymzaal aan de Smitsweg. Daar kan men ken nis nemen van delen van de Turkse cultuur en daar begint ook een speurtocht door het Smits veen, waarbij de deelnemers prij zen kunnen winnen en sowieso iets van de wijk kunnen opsteken. Verder bestaat de mogelijkheid om in een huifkar een ritje door de wijk te maken en voor kinde ren wordt een luchtkussen opge blazen. De Stichting Balans, die eveneens in het project van het WIP participeert, rijdt de Sport- bus voor, zodat er diverse spor tieve activiteiten kunnen worden ontplooid. Intratuin organiseert van 22 okto ber t/m 8 november een orchidee ënshow. Ruim 20 vestigingen laten zien hoe deze trendy blikvanger uw interieur een geheel eigen sfeer geeft. Ook Intratuin Amersfoort gunt u een blik op een groot aan tal soorten. Bovendien is er elke week een orchidee in de aanbie ding. Daarnaast zijn de groenspe- cialisten van Intratuin aanwezig om voorlichting te geven over de verzorging ervan. De orchidee wordt ook wel de ko ningin van de bloeiende planten genoemd. Het is een zeer exoti sche plant; de meeste soorten groeien in de tropische regenwou den. Orchideeën komen in een zeer grote variatie voor met een diversiteit aan kleuren en vormen. Er zijn maar liefst ca. 40.000 soor ten bekend. Door hun langdurige en mooie bloeiwijze is de plant een echte sfeermaker in het huidige interieur. Openingstijden kantoor ma. 9.00 - 17.00 uur di. 9.'5 - 16.® uur woe. 10.00 - 17.00 uur do. 10.® -16.® uur vr. 10.® -15.® uur door Marjan Haak Deze week werd ik gebeld door een oudere dame die een bericht in de krant gelezen had over het Comité van Aanbeveling. Ik geloof niet dat ze verder veel meegekregen had over het hospice, maar ze was wel verontwaardigd. 'Waarom al die grote namen? Wat moeten die dan gaan doen?'. En: 'Ik ben al vaak erg teleurgesteld door mensen met interessante namenIn de loop van het gesprek lukte het me om wat meer duidelijkheid te scheppen over de functie van het Comité, maar kennelijk heeft een dergelijk be richt niet op iedereen het gewenste effect. Eerlijk gezegd heb ik zelf ook wel even gedacht; moet dat nu, zo 'n lijst met belangrijke mensen? Voor mij gaf de doorslag dat je met dit Comi té kunt laten zien hoe groot het draagvlak voor dit initiatief in Soest is. En omdat je niet iedereen op een lijst kunt zetten is het handig om een aantal bekende vertegenwoordigers uit verschillende hoeken van de Soester samenleving te vragen. Ik vond het verrassend dat iedereen zonder aarzelen 'ja'zei. Het persbe richt leverde ook direct publiciteit op: Ria Bremer is gebeld door Ra dio Utrecht en heeft voor de radio een enthousiast verhaal over het hospice gehouden. Ik ben zelf ge beld door een aantal kranten die een bericht wilden publicerenVer der ben ik op de lokale radio zowel in Soest als in Baarn geweest. Deze week kom ik in een uitzending bij omroep Amersfoort. En wat is nu helemaal het nieuws; een aantal bekende mensen uit Soest heeft zijn naam verbonden aan het hospice. Kennelijk is dat voor veel mensen een basis voor vertrouwen. Er komt heel wat kijken voor het opzetten van een hospice. Soms ben je zo druk met het regelen van van- alles-en-nog-wat dat je vergeet dat het niet alleen om de perfecte orga nisatie draait. Het is goed om er nog eens bij bepaald te worden voor wie je bezig bent. De laatste tijd ben ik druk met het opruimen van het huis van een tante die kort geleden overleden is. Dat zetje aan het den ken over onze toekomstige gasten. Neem nu bij voorbeeld mijn tante, ze was wat je noemt een pittige tan te; ze had een leidinggevende func tie en heeft de hele wereld over ge zworven. Nog maar twee jaar gele den maakte ze een grote reis naar China. Toen werd ze opeens ernstig ziek, opname in het ziekenhuis en al snel de conclusie: niets meer aan te doen. We hebben nog gezocht naar een plek waar zij naar toe kon, maar het was niet meer nodig. Wat zou ze, als ze nog de tijd had gehad, blij geweest zijn met een plek in een liefdevol huis met mensen die klaar staan om het je naar de zin te maken. Voor deze mensen doen we al die inspanningen, daar voor vragen we ook mensen lid te worden van een Comité van Aan beveling en kennelijk zien die men sen het nut daarvan in. Bent u niet gevraagd voor het Co mité van Aanbeveling, dat is na tuurlijk geen schande, en bent u toch nieuwsgierig wie er nu eigen lijk in dat Comité zitten? Kijkt u dan gerust eens op onze website. Een goede bekende heeft veel vrije tijd gestoken in het ontwikkelen van deze zeer professionele site. U kunt zich er ook aanmelden als do nateur. Zo ziet u maar; we hebben iedereen nodig om van dit mooie project een succes te maken. Marjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl. li: Tevens hoogpolig, zuiver scheerwol en project- tapijttegels Kom naar onze toopzalen bij de tapijtfabriek van DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HEUOA TEGEITAPUT Bezoek ook onze afdeling speciale aanbiedingen tapijttegels. Altijd i 200.000 tapijttegels In voorraadI ci.ckwww.vanheugten.nl of bel 0318-571225 Utrechtseweg 4, RENSWOUDE MOOIE KEUKENS VOOR MINDER GELD Birkstraat 101, Tel. 035 603 70 33, info@voordeelkeukenssoest.nl Openingstijden: ma. 13.30 tot 18.00 di. t/m vr. 9.30 tot 18.00 - za. 9.30 tot 17.00 - vr. koopavond

Soester Courant | 2003 | | pagina 7