Marlbor Soestdijk Mare O' Riverwo Turnove Sand 68, F™" Mag Dames- Soeste L ACTIE Koda m- MAKELAARDIJ Soestdijk Makelaardij, Nieuwerhoekplein 4, Postbus 3177, 3760 DD Soest. Tel. 035 6090026. Makelaar-Register Vastgoed Taxateur ir. J.J. Meijer, lid RVT. Voor uitgebreide informatie over deze en andere huizen kijk ook op www.woonkrant.nl of www.diaimmo.nl WOENSDAG 12 NOVEMBER 2003 U beta< SOESTER COURANT PAGINA26 iA/QENSDAG 12 NOVEI T/ B iTflo Solig Thermoi en buitc Radio C Quartz Alarm f Fun F t ZOLANG DE VOORRAAl HOFSTEDERING 321 - SOEST REIGERPAD 9-SOEST HARTWEG 26 - SOEST Moderne en luxe uitgevoerde woning in de Boerenstreek. Helemaal af, om zo te betrekken! Indeling: hal met plavuizenvloer, zeer luxe keuken voorzijde met L-inbouwunit v.v. diverse Pelgrim en Bosch apparatuur oa. 5-pits gas en brede oven en veel werkbladruimte, uitgebouwde L-woonkamer met kelderkast (80 cm diep) en inpandig toilet met fontein via extra hal. 1Verdieping: overloop, royale I kamer achterzijde met schuifdeurkast, inpandige luxe moderne badkamer met whirlpooHigbad met dubbele (Grohe) mengkraan en douche, wastafel, 2" toilet en radiator, twee kamers voorzijde. 2' Verd.: open zolder met CV-combiopstelling (Agpo HR Econpact 27C, bouwjaar 1999), mechanische ventilatie-eenheid (Econfan) en wasmachine/drogeropstelling. In compacte maar zonnige achtertuin royale houten berging voorzien van elektra. Gespoten plafonds, wanden woonkamer met spachtelputz, overige wanden behangen. Hardhouten kozijnen. Overal HR++ dubbele beglazing en (natuurlijk) volledig geïsoleerde woning (dak, muren, vloer). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 240.000,- k.k. j Hoe mooi gelegen wilt u wonen? Aan water en toch alles dichtbij! Mooi aan het water gelegen ruime eengezinswoning in de wijk Overhees met alle voorzieningen (4 scholen, wijkcentrum en winkel centrum, vele speelmogelijkheden en kinderboerderij) op loopafstand. Ideaal huis voor gezin met schoolgaande kinderen. Indeling: hal, meterkast (9 gr. met als), toilet met fontein, royale tuingerichte uitgebouwde woonkamer (van ruim 40 m2) over de gehele breedte met lichte eiken parketvloer en houtkachel (zowel open als gesloten te gebruiken), openslaande deuren naar zonnige achtertuin. Sfeervolle moderne L- woonkeuken voorzijde v.v. diverse inbouwapparatuur. 1" Verdieping: 2 zeer royale kamers, (mgh voor 3), inloopkast en badkamer v.v. douchecabine, wastafel, 2' toilet en radiator. 2' Verdieping: royale zolderkamer (mgh voor 2), technische kast met wasmachine-/-droger en CV- combiopstelling. In achtertuin stenen berging met pannengedekt zadeldak. Achterzijde woning kijkt uit over het water. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 289.000,- k.k. Typische Soester 2-onder-1-kapper met sfeer, royale tuin en g— Karakteristieke twee-onder* een-kap woning met royale garage en mooi aangelegde tuin in rustige straat in vriendelijke wijk. Zijentree, hal, toilet met fontein, open keuken (v.v. gasfornuis, oven, afzuigkap, koel/vriescombinatie vaatwasser, wasmachineopstelling), royale sfeer volle en lichte woonkamer met erker, parketvloer en trapopgang (onder trap meteropstelling). leVerdieping: overloop, zeer royale kamer voorzijde met dakkapel, badkamer (standaard v.v. douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet), kamer achterzijde met deur naar balkon. 2e Verdieping: royale bergvliering bereikbaar via vlizo trap. Vrijstaande royale garage v.v. elektra met pannengedekt zadeldak en ideaal ingericht voor de doe-het-zelver incl. 12 V installatie boven werkbank. In fraai aangelegde tuin, terrassen, vijver en automatische sproei-installatie met water uit eigen bron. Aanvaarding in overleg. a a Vraagprijs 297.000,- k.k. WATERSPIN 1 - AMERSFOORT Modern hoekhuis, licht rondom en ideaal gelegen in een voltooide woonwijk met alle voorzieningen op loopafstand en op de A1 binnen 2 minuten. Kan probleemloos en direct, door zijn goede staat van afwerking, betrokken worden. Ind.: zijentree, hal, toilet met fontein, trapkast, lichte open moderne Bruynzeel keuken met eethoek v.v. Pelgrim gaskookplaat met afzuigkap; overige apparatuurvrijstaand, royale uitgebouwde woonkamer met deur naar fraai aangelegde tuin met twee terrassen en berging. 1e Verd: overloop met technische kast (CV opstelling AGPO HR Econpact (bouwjaar 1998) zonneboiler (AGPO Zen), opslagton voor recycled water, wasmachine/-drogeropstelling), royale slaapkamer voorzijde met inloopkast en mogelijkheid voor bergvliering, badkamer met douchecabine, wastafel en 28 toilet, 2 slaapkamers. Begane grond v.v. licht laminaat. Volledig geïsoleerd en energiezuinige woning. Ooor het schuine dak is de eerste verdieping speels met hoge oplopende plafonds. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 239.000,-k.k. I AMNESTYLAAN 52 - SOEST Hoekwoning op riant perceel met 5 m ruimte naast de woning! In een van de meest kindvriendelijke lanen van Soest ligt deze sfeervolle Zweedse houtskelet- bouw hoekwoning (1990) met parkeerplaats(en) op eigen terrein. Groot perceel (234 m2) biedt vele mogelijkheden, variërend van uitbouwen (absoluut goedkoper met houtskelet- bouw) van de woning tot het maken van een (dubbele) carport voor auto en/of caravan. Winkelcentrum Smitshof op loopafstand. Indeling: entree, hal met trapopgang, toilet met fontein, brede woonkamer (28 m2) achterzijde royale open (woon) keuken voorzijde met diverse apparatuur. 1" Verdieping: overloop, lichte L-badkamer met ligbad, douchecabine, wastafelmeubel met inbouwspots en toilet, drie in grootte variërende kamers. 2" Verdieping: open zolder met royale inloopkast en CV-opstelling In achtertuin (met gazon) houten berging voorzien van elektra. Aanvaarding: In overleg en kan op korte termijn. Vraagprijs 274.000,- k.k. j DRAAILIER 77 - SOEST Hoe mooi aan het water wilt u wonen? Tussenwoning, rustig gelegen aan een autoluwe hof en aan een waterpartij met (gedeelde) afsluitbare privé-ingang. Ideaal om te vissen en te ontspannen. Alle voorzieningen op loopafstand. Indeling: hal met trapopgang, toilet (standaard met fontein) en meterkast, tuingerichte royale L-woonkamer achterzijde met parketvloer (Panga- panga, een tegenwoordig beschermde houtsoort) en brede (nieuwe) schuifpui naar tuin, royale (eet) keuken voorzijde met diverse apparatuur zoals gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel- vriescombinatie en magnetron. Moderne platte radiatoren geven het geheel een moderne uitstraling. 1" Verdieping: overloop, geheel gemoderniseerde badkamer v.v. douchecabine, zwevend toilet, wastafel en bijbehorende hoekkast en handdoekradiator, drie slaapkamers. 2' Verdieping bereikbaar via vlizotrap: royale bergvliering, vrijwel stahoog met wasmachine- en CV-opstelling (Nefit Ecomline HR, bj 2000). Stenen berging voorzijde v.v. elektra. Autostelplaats op eigen terrein voorzijde. Opbouw dakkapel en vaste trap naar 2° verdieping mogelijk. Aanvaarding: in overleg en kan spoedig. Vraagprijs 250.000,- k.k. HARPERPAD 6 - SOEST SPECHT 23-SOEST Verrassend ruim wonen voor een verrassend lage prijs! Ruime eengezinswoning (nu al 5 slaapkamers met mgh voor een 6e sik!!!) met diepe achtertuin. Royale berging voorzijde. Kindvriendelijk gelegen in woonwijk aan eenrichtings straat met alle voorzieningen op loop afstand. Ideaal gezinshuis. Indeling: hal, toilet (modem met fontein), meterkast, royale woonkamer achterzijde (ruim 30 m2) over gehele breedte met deurnaar terras en tuin, vaste kast, halfopen keuken. 1e Verd.: overloop, 4 kamers en ruime geheel betegelde badkamer met grote douchecabine en radiator, 2e toilet en modern wastafelmeubel met geïntegreerde halogeenspots. 2e Verd.: voorzolder met wasmachine-/-droger- en CV opstelling (AGPO HR), zeer royale zolderkamer (20 m2) met vaste wastafel, Velux dakraam en knieschotberging. Licht laminaat in hal en woonkamer. Moderne nieuwe vloerbedekking op 1en 2' verdieping. Zonnige, netjes aangelegde tuin. Veilig en ideaal voor spelende kleine kinderen. Wanden en plafonds mooi afgewerktAanvaarding in overleg. Koopprijs 210.000,- k.k. j Modern, ruim, rustig gelegen en helemaal af! Schitterende woning 1996) met royale garage en perfect afgewerkt. Gelegen aan een rustige laan in een mooie wijk. U kunt de woning zonder verder onderhoud of aanpassingen betrekken. Indeling: zijentree, hal met trapopgang, modern (Sphinx) toilet met fontein, royale L-woonkamer (40 m2) met lichte eiken parketvloer met halfronde erker voorzijde, open keuken achterzijde met moderne L-inbouwunit met zwart granieten aanrechtblad v.v. gaskookplaat, hete lucht oven en afzuigkap, vaatwasser en koelkast en deur naar groen aangelegde achtertuin met pergola en zonnig terras. 1° Verdieping: overloop met trapopgang, drie royale kamers (14,10 en 9 m2), moderne badkamer achterzijde v.v. ligbad, zwevend toilet, douchecabine en dubbele wastafel. 2'Verdieping: overloop met CV (Ferroli AGP01996), wasmachine/drogeropstelling, warmwaterboiler t.b.v zonnepanelen op dakvlak achterzijde. Voor- en achtertuin zijn mooi aangelegd met beplanting, sierbestrating, terras en pergola. De achtertuin ligt vrijwel pal op het zuiden en biedt zowel zon als privacy. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 449.000,- k.k. j DOKTER RUPERTLAAN 34- SOEST Rustig gelegen in de wijk Soestdijk, ruime eengezinswoning met voorzieningen, inclusief winkelstraat maar ook groen wandelgebied, op loopafstand. Indeling: entree, hal met trapopgang, meterkast (8 groepen met aardlek- schakelaar, gas-en watermeters), kelderkast, toilet (standaard met fontein), doorzon woonkamer met (antiek grenen) planken vloer en deur naarterras, rookkanaalaansluiting met allesbrander (open en dichtte gebrui ken), open keuken achterzijde met L-inbouwunit v.v. diverse apparatuur en deur naar achtertuin/terras. 1" Verdieping: badkamer voorzijde (modern met douchecabine, wastafel, 2" toilet en designradiator), drie slaapkamers, waarvan twee met vaste kasten en grenen vloeren. 2" Verdieping: over loop met CV (2001wasmachine-/-drogeropstelling en royale zolderkamer met Velux dakraam. In achtertuin stenen berging v.v elektra. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 249.000,- k.k. NASSAULAAN 56 - HOEVELAKEN AMNESTYLAAN 60 - SOEST ZANDVOORTWEG 143 - BAARN Verrassend royale en lichte middenwoning met vrijstaande stenen garage in zonnige achtertuin (ZW) op 15 autominuten van Soest. Perceelopp. 167 m2.Woonopp. 135 m2. Indeling: hal, toilet met fontein, lichte en ruime Z-vormige woonkamer (40 m2) met schouw waarin een gezellige allesbrander staat, open keuken met inbouwunit (voorzien van gasfornuis, afzuigkap en grote oven/ grill), CV Junkers Cerasta, bj 1998). 1 Verd.: badkamer met ligbad/douche, wastafel en 2' toilet, drie in grootte variërende slaapkamers. 2' Verd.: voorzolder met wasmachine-/-drogeropstelling, royale zolderkamer met dakkapel. In achtertuin vrijstaande garage (6.11 x 2.70 x 2.47 (hoogte) m) met overhead kanteldeur. Mooi afgewerkte woning. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 212.500,-k.k. I In zeer kindvriendelijke groene laan is het comfortabel wonen! In een vriendelijke rustige laan met veel groen ligt deze Zweedse hout- skeletbouw woning. Sfeervol en comfortabel wonen met alle voorzieningen op loop- en fietsafstand. Indeling: Begane grond: hal met garde robenis, trapopgang, meterkast (5 groepen met aardlekschakelaar) en toilet met fontein, moderne open keuken voorzijde met U-inbouwunit v.v. keramische kookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser en koel-vriescombinatie, brede uitgebouwde tuingerichte woonkamer met openslaande deuren naar mooie groene tuin met terras en vrijstaande berging v.v. elektra. Begane grond met lichte eiken parketvloer. 1e Verdieping: overloop met (vaste) trapopgang, royale badkamer v.v. douchecabine, wastafel en 2' toilet, drie slaapkamers, waarvan een met toegang tot royaal balkon. 2' Verdieping: zeer royale open zolderkamer met dakkapel en knieschotberging en CV- j opstelling (AWB Thermo Master). Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs €259.000,-k.k. j Twee-onder-een-kap met garage op mooi perceel! Opeen zeer praktische en mooie locatie deze helft van een dubbel op een van de ruimere percelen (275 m2). Centrum van Baarn, diverse scholen, een supermarkt en sportfaciliteiten liggen op loopafstand. Indeling: entree met luifel, hal met trapopgang, toilet, royale lichte L- woonkamer (ruim 30 m2) met lichte eiken parketvloer en rookkanaalaan sluiting en twee zijramen, nieuwe keuken v.v. diverse apparatuur, doorloop j naar bijkeuken met dakkoepel voor optimaal licht, met wasmachine-/-droger- en CV-combiopstelling (Nefit Ecomline HR bouwjaar 2001en deur naar aan achterzijde vrij liggende tuin met terras. 1e Verdieping: overloop met vlizotrap naar royale bergvliering, kamer voorzijde met dakkapel, kamer voorzijde met zijraam en dakkapel, kamer achterzijde met zijraam en deur naar balkon en deur naar badkamer achterzijde met douchecabine, wastafel en verwarmingsradiator. In zonnige achtertuin diepe garage met overhead- en zijdeur. Woning grotendeels v.v. dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 374.000,- k.k. Canon Prima 38-76mm zoom compacter Actief 3-punt autofocussysh Scherp vanaf 60m

Soester Courant | 2003 | | pagina 27