ioek' Hans van Wuijckhuijse verlaat raad RMi Officieel geopend rr_F Kerstshow Visser Mare O'Polo 'Het klikt eigenlijk wel, ja toch?' Heeren van Brederode teen waar i de toeven irden pwww. iek.nl reen 63625 lACTUEELt Vaarderhoogt ik. Vanaf 2004 alle heffingen en belastingen op 1 aanslag Opstelstrook sneuvelt in reconstructie kruispunt Trier Nieuw waterpeil Eemland feliciteert Sicco en Sacha PAGINA 2 WOENSDAG 26 NOVEMBER 2003 SOESTER COURANT online.com PAGINA 3 Tien centimeter lager in Soest Soester Courant overal thuis in Soest en Soesterberg Andere prioriteiten GGS-fractievoorzitter vanwege directiebaan Koomen nieuwe fractievoorzitter, Van Halen erbij 't Maandelijkse nieuws van uw reinigingsbedrijf reinigingsbedrijf' MIDDEN NEDERLAND Echtpaar De Bos viert diamanten feest mnrutr Foto verkeerd in 'Kerk de krant' Werkloosheid in Eemland stijgt bovengemiddeld Onder invloed van alcohol Taakstraf voor gewelddadige Soester (23) Fraude? Gevangenisstraf van 9 maanden voor verkrachter met het w - jarig bestaan van hun zaak Daarom deze week 25% korting op alle Mare O'Polo broeken. Met ingang van 2004 voegt de gemeente Soest alle gemeente lijke belastingen en heffingen samen op één aanslagbiljet. Ook heffingen die voorheen door de Remu/Eneco werden geïnd, komen voortaan op het gecombineerde aanslagbiljet te staan. Omdat het veelal om forse bedra gen gaat, kunnen inwoners de ge meente machtigen om het bedrag in negen termijnen af te schrijven. Zij moeten daarvoor een machti gingskaart invullen. Wie de mach tigingskaart niet invult, moet het hele bedrag in één keer betalen. Alle belastingplichtige inwoners van Soest hebben hierover deze week een brief ontvangen. Bij de brief is een machtigingsformulier gevoegd, bestaand uit een groen deel, een rood deel en een geel deel. Om de gemeente te machti gen moet het groene deel worden teruggestuurd. Het rode deel is om de machtiging op te heffen, het gele deel om een afgeschreven be drag terug te boeken. De machti ging moet voor 1 januari 2004 bij de gemeente binnen zijn. De eerste gecombineerde aanslag valt in maart 2004 in de brieven bus. Op de aanslag staan (voor zover van toepassing) de rioolrech ten, de afvalstoffenheffing, de on roerend zaakbelasting en de hon denbelasting. Inwoners die voor 1 januari 2004 geen machtiging heb ben afgegeven, moeten het hele bedrag dan binnen twee maanden na dagtekening betalen. Bij inwo ners die de gemeente wel tijdig hebben gemachtigd, wordt het be drag in negen maandelijkse termij nen automatisch afgeschreven. De tweede opstelstrook op de Amsterdamsestraatweg (in de richting van de Vredehofstraat) zal na de reconstructie van het kruispunt Trier in eerste in stantie alleen bestemd zijn voor bussen. Dat heeft de pro vincie bepaald naar aanleiding van de reacties van burgers op het plan. Het argument van de burger was, dat twee opstelstroken in de rich ting van de Vredehofstraat niet stroken met de intentie om het doorgaand verkeer uit Soest te weren en via de Biltseweg de Ko ningswegroute te laten volgen. Er komen daarom zowel op de Bilt seweg als de Amsterdamsestraat weg twee opstelstroken voor ver keer dat van deze ene naar deze andere weg wil rijden. Verder wor den de verkeerslichten zo geregeld, dat het voor het snelverkeer aan trekkelijker is om de Biltseweg (N234) en de Amsterdamsestraat weg (N221) te gebruiken. Na de reconstructie mag de twee de opstelstrook alleen worden ge bruikt door bussen. Mochten er op de andere rijbaan files ontstaan, dan kan de provincie deze strook alsnog bestemmen voor alle ver keer. Het is de enige verandering die de provincie heeft doorgevoerd ten opzichte van het oorspronkelijke plan. De suggestie om er een ro tonde te maken, werd verworpen in verband met het grote aantal fietsers dat bij het kruispunt over steekt. Er zouden dan te veel con flicten tussen snel- en langzaam verkeer ontstaan. De werkzaamheden dienen in eer ste instantie de verkeersveiligheid. Daarom komt er-een verhoogd plateau op de kruising, in combi natie met drempels. Deze fysieke maatregelen moeten ertoe leiden dat de snelheid van de auto's om laag gaat. De provincie hoopt in de tweede helft van 2004 de reconstructie uit te voeren. Het Algemeen Bestuur van Waterschap Vallei Eem stelt op 27 november een nieuw peilbesluit voor Eemland vast. In dit peilbesluit worden de op pervlaktewaterpeilen voor de komende jaren vastgelegd voor het gebied van de ruilverkave ling Eemland. Het gaat om de polders in Bun schoten, Eemnes, Hoogland en Soest. Het huidige peilbesluit da teert uit 1990. Omdat de wettelij ke geldigheidsduur van acht jaar is verlopen, moest dit peilbesluit worden herzien. Het ontwerp-peil- besluit heeft van 25 augustus tot 1 oktober ter inzage gelegen. Er zijn twintig reacties binnengekomen. Dijkgraaf en Heemraden van het waterschap stellen aan het Alge meen Bestuur voor om het ont werpplan op vier onderdelen te wijzigen: het noordelijk deel van de Oos terpolder krijgt een waterpeil dat 10 centimeter hoger ligt dan in het ontwerpplan werd voorgesteld. het gebied ten noorden van de Stammeweg in de Zuidpolder te Veld krijgt een 5 centimeter hoger waterpeil; voor de buitendijkse natuurge bieden Buitenvaart-zuid en de Pol- dermaten-oost worden minimum- peilen vastgesteld. Bij een lager peil.mag er water worden ingela ten. een gebied ten zuiden van de Peter van den Breemerweg krijgt een 10 centimeter lager waterpeil. In 2002 heeft het waterschap geëx perimenteerd met de waterpeilen in het Eemland. De waterpeilen in de zomer waren in veel deelgebie den 10 centimeter lager dan voor heen en in de winter 5 centimeter hoger. Waterschap Vallei Eem heeft afgelopen voorjaar met be langhebbenden van gedachten ge wisseld over de ervaringen. Op basis daarvan is het ontwerpplan opgesteld. Nadat Het Algemeen Bestuur het peilbesluit heeft vast gesteld, moeten Gedeputeerde Staten van Utrecht het nog goed keuren. Als die goedkeuring er is, wordt het plan van kracht. Zijn aanstelling als directielid van Fortis ASR heeft Hans van Wuijckhuijse doen besluiten opnieuw zijn persoonlijke prio riteiten te stellen. Het gevolg is dat hij afscheid neemt van de gemeenteraad. De fractievoor zitter van Gemeentebelangen Groen Soest (GGS) zal tijdens de raadsvergadering van 18 de cember voor het laatst als zoda nig optreden. De korte, zakelijke mededeling, die later gepaard ging met een per soonlijke brief aan de raadsleden, bracht donderdagavond een golf van verbazing teweeg in de raad zaal. 'Het is voor mijzelf ook heel raar. Ik wil er niet dramatisch over doen, maar het raadswerk is toch een deel van je leven geworden. Je bent er niet alleen veel tijd aan kwijt, maar denkt er aan en praat er over. Elke dag. Het zal wel even. wennen zijn, maar op termijn zal ik het niet missen. Als je afscheid neemt, moet je er niet te lang over blijven nadenken', aldus Van Wuijckhuijse die is benoemd tot directielid van het facilitair bedrijf van Fortis ASR. Dat is de Neder landse verzekering van Fortis, waaronder onder meer AMEV en De Amersfoortse resorteren. De nieuwe baan slurpt veel uren op en daarnaast wil het raadslid toch vol doende aandacht aan zijn gezin kunnen besteden. Kopstukken Van Wuijckhuijse deed in het voor jaar van 1990 zijn intrede in de gemeentepolitiek, nadat GGS met vijf zetels de grote winnaar van de verkiezingen was geworden. De lokale partij had zijn ontstaan vooral te danken aan de protesten tegen de verkoop van het Soester Natuurbad. In bijna veertien jaar is Van Wuijckhuijse onbetwist uitge groeid tot een van de grote kop stukken van de Soester gemeente raad. In de debatten liet hij zich gelden als geen ander en -los ge zien van de politieke aspecten- was hij inhoudelijk op het financieel terrein de overige 26 raadsleden ver vooruit. Sinds de invoering van het dualisme zat hij vaak een raadscommissie voor en bij afwe zigheid van burgemeester Koos Janssen, zoals afgelopen donder dag, droeg hij de ambtsketen en Ingrid Koomen volgt Hans van Wuijckhuijse op als fractievoor zitter van GGS. 'Het vertrek van Hans valt ons zwaar, maar ik vind het een eer dat de frac tie mij heeft gevraagd', aldus Koomen die al in de gemeente raad zitting heeft. De lege zetel die Van Wuijck huijse straks achterlaat, zal wor den ingenomen door Marianne van Halen. Zij is vooral in spor tend Soest een bekende. Jaren lang was ze secretaris van de in middels opgeheven Vereniging Sportraad Soest, die opkwam voor de belangen van tientallen clubs. Sinds de installatie van de hui dige raad, anderhalf jaar gele den, is Van Wuijckhuijse het vierde raadslid dat tussentijds opstapt. Zijn partijgenoot Bert van 't Holt, Valeska Kleczews- ki (Soest2002) en Eric Ber- voets (PvdA) gingen hem voor. Vanaf nu nieuws van uw reini gingsbedrijf maandelijks in uw Mant. Wie of wat is RMN? Reinigingsbedrijf Midden Neder land, kortweg RMN, verricht allerlei reinigingstaken voor de gemeente Soest en Zeist. Welke taken zijn dit? Afvalinzameling Straatreiniging Kolkenreiniging Gladheidbestrijding Ongediertebestrijding Over al deze taken gaan wij u informeren, veelgestelde vragen beantwoorden en tips verstrek ken. Ook bijzondere acties van RMN, zoals de kerstboominzameling, worden in deze rubriek aan gekondigd. RMN timmert aan de weg en helaassoms "met vieze praatjes". Zijladers een succes Alweer een half jaar wordt het afvai in diverse wijken ingezameld door een zijlader. Even wennen was het voor zowel de chauffeurs als de bewoners. Het anders aanbieden van de container (50 cm tussenruimte), rekening houden met obstakels naast en voor de containers is door de bewoners goed opgepakt. Nu, een half jaar later, kunnen wij vaststellen dat het werken met de zijladers een succes is mede dankzij de medewerking en het meedenken van inwoners van Soest en Zeist. De zijladers hebben een lage instap net als een stadsbus. Prettig voor de chauffeur en ook voor belangstellenden. "Kom maar even binnen kijken" riep de gastvrije chauffeur toen een jongetje in Den Dolder hem vroeg hoe het systeem werkte. Daarop opende hij de deur en stapte de jongen binnen. Een week later stond dezelfde jongen met zijn broertje en zijn moeder de zijlader op te wachten en stapten alledrie de zijlader binnen. Wanneer ze elkaar nu weer tegenkomen, wordt er enthousiast gezwaaid. Gladheid Zodra er gladheid wordt verwacht en/of geconstateerd, worden door RMN de doorgaande wegen, busroutes en fietspaden ge strooid. Deze routes zijn door uw gemeen te vastgesteld en liggen bij uw gemeente ter inzage. Afvalkalender 2004 De kalender 2004 wordt in de eerste week van december huis aan huis be zorgd door TPG-Post. Kijk in de afvalkalender of uw wijknummer of inzameldag is gewijzigd! Uw mening telt Zowel voor de werknemers als voor RMN in het algemeen is het van belang om te weten wat er in een wijk leeft opdat de werkzaamheden van RMN goed verlopen. Schrijf of bel ons U n als u éen vraag of opmerking hebt. leidde hij als loco-burgemeester de raadsvergadering. Daarnaast is GGS inmiddels niet alleen de grootste raadsfractie, maar levert ze in de persoon van Harry Witte ook een wethouder aan het college. Dat laatste is het geval sinds de zomer van 2000 en daaraan bewaart Van Wuijckhuijse op het politieke vlak de beste her inneringen. 'De switch van oppo sitie- naar collegepartij brengt met zich mee dat je op een andere ma nier je raadswerk verricht. Als op positiepartij focus je je op een aan tal onderwerpen en daarop pro beer je je te profileren. Als colle gepartij ben je veel meer bezig met het totale beleid van het college en wat de raad daarmee moet doen. Tevreden? Als ik kijk naar de re sultaten: ja. Het belangrijkste po litieke resultaat is dat er geen rond weg wordt aangelegd. Daar heb ben we als collegepartij een be langrijke bijdrage aan geleverd. Hadden we in de oppositie geze ten, dan hadden we dat ook ge daan, maar een andere rol ge speeld.' 'Denigrerend' Een nare smaak heeft hij overge houden aan de manier waarop de gevestigde orde jarenlang omging met GGS. Neerbuigend en min achtend noemt de Soester de wij ze waarop de andere partijen aan vankelijk GGS benaderden. 'Ze waren denigrerend en dat heeft in hoge mate de relatie bepaald en een zware hypotheek gelegd op de samenwerking. Tijdens de college onderhandelingen was er zoiets van: die lui-moeten we niet. Dat vond ik teleurstellend.' Op de vraag of hij nu niet op de zelfde wijze omgaat met Soest2002, reageert Van Wuijck huijse ontkennend. 'Dan doel je misschien op de moeizame relatie met de heer Middelkoop. Hij is al eerder raadslid geweest (voor het CDA-red.) en heeft toen dingen gezegd die lijnrecht staan op het geen hij nu zegt. Daar wijs ik hem op, dat is ook mijn verantwoorde lijkheid als raadslid. Ik wil daar nu niet verder over praten, maar ik heb Soest2002 wel altijd de ruim te gelaten om haar ei kwijt te kun nen, ook tijdens de onderhandelin gen na de laatste verkiezingen.' Inhoudelijk Bij die besprekingen, in het voor jaar van 2002, ging Van Wuijck huijse als politiek leider van de grootste fractie de onderhandelin gen over het collegebeleid voor. Hij heeft dat zelf toch als een per soonlijk succes opgevat, net als toen hij, na het opstappen van PvdA-wethouder Pieter ten Hove, onderhandelde over de eventuele toetreding van GGS tot het colle ge. 'Ik heb geprobeerd anderen achter de schermen te laten zien dat je ook inhoudelijk met GGS over zaken kunt praten. Maar dat Hans van Wuijckhuijse houdt het na bijna 14 jaar gezien in de Soes ter gemeenteraad. De fractievoor zitter van GGS legt zijn politieke activiteiten neer vanwege een nieu we baan. 'Er is geen terugkomsce- nario', aldus de Soester. Foto: Foto Bell betekent niet dat we op principiële punten water bij de wijn hebben gedaan.' Dat hij destijds het fractievoorzit terschap van Witte overnam, vond en vindt hij leuk. 'Ik zag dat als een uitdaging', aldus de bijna ex-poli ticus die nu in zijn werkkring een nieuwe uitdaging heeft gevonden. Na veertien jaar raadswerk moet je daar ook naar zoeken, vindt hij. Een beetje onderuitgezakt in de zetel, zijn rechter arm losjes om de leuning geslagen; de linker elle boog steunend op de andere leu ning en de hand bij de kin, in de aanslag om de wijsvinger omhoog te steken. Op 18 december zal hij nog één keer het woord vragen en een persoonlijke boodschap aan de raadsleden en de bevolking rich ten. Daarna is het over. 'Ze kun nen bij GGS nog wel op me terug vallen, dat heb ik ze beloofd, maar als je weg bent, ben je weg. Er is zeker geen terugkomscenario.' Wie Van Wuijckhuijse een beetje kent, zal er echter van uitgaan dat hij komend voorjaar nog wel aan het gemeentelijk volleybaltoernooi zal deelnemen. Pieter en Margretha de Bos, vorige week dinsdag was het precies 60 jaar geleden dat ze in Amsterdam hun liefde voor elkaar bezegelden. Het Soester echtpaar vierde dit heuglijke feit samen met onder anderen burgemeester Janssen in hun appartement in de serviceflat Soesterduinen aan de Soester- bergsestraat. Ook hun twee dochters Alma en Tineke snoepten mee van de grote bruidstaart. De twee ontmoetten elkaar bij de Arbeiders Jeugd Centrale (AJC) in de hoofdstad. Op een van de bijeenkomsten op zaterdagavond raakten ze aan de praat en al snel bloeide er iets moois. In 1938 ver loofden ze zich en in het donkere oorlogsjaar 1943 was daar hét ge luk van de twee jonge mensen. De bruid (28) en de bruidegom (25) zouden echter al een jaar later de schrik van hun leven krijgen. Pieter zat in het verzet en werd in 1944 opgepakt. Gelukkig was er na enkele bange maanden het weerzien en kon het huwelijk in vrijheid worden voortgezet. Jaren later, in 1980, kreeg Pieter van zijn Margretha het verzetskruis opge speld. 'Prins Bernard wilde het graag bij mij opspelden, maar ik wilde veel liever dat Margretha het deed. Ze is veel belangrijker voor me.' Ze verhuisden in 1945 naar de Hartmanlaan in Soest, omdat Pie ter bij de gemeente kon gaan wer ken. In dat huis zagen al snel twee dochters het levenslicht. Tot aan de verhuizing naar Soesterduinen woonde het echtpaar 51 jaar aan de Hartmanlaan. Ander stukje 'We hebben er altijd heerlijk ge woond, altijd zo in het bos. Jeetje, wat hebben we toch veel gelopen', denkt Margretha hardop. 'Ja, elke zondag gingen we wandelen. En dan elke keer een ander stukje, want dezelfde weg kon natuurlijk niet', vullen de twee zussen aan. Pieter heeft al die jaren ook een grote staat van dienst opgebouwd bij de gemeente. Hij heeft er 36 jaar met veel plezier gewerkt. De waardering van de lokale overheid voor de rasambtenaar is dan ook groot. Daarom kreeg Pieter vijf jaar geleden de erepenning voor bewezen diensten van de gemeente Soest. Ondanks dat hij al meer dan twin tig jaar geleden is gestopt, volgt de ex-ambtenaar de politieke strubbe lingen in het gemeentehuis nog steeds op de voet. Ook burge meester Janssen wordt goed in de gaten gehouden. 'Uit de kranten maak ik op dat u het goed doet. Ik heb al veel burgemeesters langs zien komen, maar ik vind u de bes te tot nu toe.' Misschien dat dezelfde burge meester het wel zo goed doet, dat hij de twee ook op hun 65-jarig huwelijk kan feliciteren. Aan het echtpaar De Bos zal het waar schijnlijk niet liggen. Ze wonen in een prachtige omgeving en hebben het tussen hun talloze herinnerin- Pieter en Margretha de Bos wa ren vorige week dinsdag vereerd met de komst van burgemeester Janssen op hun 60-jarig huwelijk. Foto: Herman van Dam gen nog elke dag naar hun zin in Soest. Ze wonen nog steeds, zij het met enige hulp van hun dochters, zelfstandig en zijn nog altijd geluk kig met elkaar. Wij heten u welkom in ons grote Kerstkoopkasteel. Doe een rond leiding door de fraai ingerichte kasteelzalen en laat u verrassen door de enorme kerstcollectie die daarvoor u uitgestald ligt. Van kerststal tot kerstboom, van takje tot decoratiestuk. Neem stevige wandelschoenen Dorresteinweg 72 b Soest Tel.: 035 - 601 28 83 mee, want er is veel, héél veel te zien op de Kasteelkerst- show bij 't vaarderhoogt. AGENDA Koopzondag: 7 dec. Kerstmarkt: 12-13-14 dec. Koopzondag: 21 dec. In 'Kerk in de krant' van vorige week was helaas een foto op de verkeerde plaats terecht gekomen. De foto bij het bericht over het nieuwe boek van Theo Witvliet was niet die van de schrijver, maar van Dick Koning, voorzitter van de Stichting Ondersteunings Fonds Allochtone Kerken (SOFAK) en hoorde bij het artikel 'Allochtone kerken bijten op een houtje'. In Eemland is de werkloosheid in de maand oktober met 2,5 procent gestegen. De stijging is de hoogste in de regio Middenwest, ook ge zien over het laatste jaar. Sinds 31 oktober 2002 nam het aantal werkzoekenden met 36,4 procent toe. Dat is ver boven het gemid delde van Nederland (24,1) en Middenwest (26,5). De oorzaak daarvan ligt in het feit dat in Eemland veel hoger opgelei de mensen wonen. Onder hen is de werkloosheid het laagste jaar fors toegenomen. Bij CWI Nederland staan nu 648.600 personen ingeschreven als werkzoekende. In Middenwest zijn dat er 119.953, in de regio Eem land 8.736. Tijdens verschillende controles in het verkeer zijn zaterdagochtend drie autobestuurders aangehouden voor het rijden onder invloed. Om 01.25 uur werd op de Rademaker- straat in Soesterberg een 55-jarige inwoner uit die plaats aangehou den. Uit de ademanalyse bleek dat hij driemaal meer op had dan is toegestaan. Op de Burgemeester Grothestraat in Soest werd tien minuten later een 23-jarige inwo ner van Soest betrapt (445 ug/1). Om 05:00 uur viel een 25-jarige autobestuurder uit Soest door de mand toen hij op de Mid delwijkstraat werd gecontroleerd (305 ug/1). Wegens zijn betrokkenheid bij een vechtpartij is een 23-jarige Soester maandag door de Utrechtse poli tierechter veroordeeld tot tachtig uur werkstraf. Tegen de man was honderd uur dienstverlening geëist. De Soester en een vriend raakten vorig jaar januari om onbekende reden op het Lieve Vrouwenkerk hof in Amersfoort slaags met drie mannen. Ze deelden daarbij rake klappen en trappen uit. Zijn vriend is voor zijn aandeel in de vechtpar tij en voor andere feiten onlangs veroordeeld tot acht maanden cel straf, waarvan de helft voorwaar delijk. De Soester was maandag niet bij zijn rechtszaak aanwezig. Sinds half oktober ligt er een brief in het gemeentehuis van een zeke re drs. L.W. Verhoef, registerac countant in Wijk bij Duurstede, die beweert dat enkele cijfers in onze gemeentebegroting niet kloppen. Ik druk het voorzichtig uit. De brief wordt door iedereen ge bagatelliseerd. Bij navraag in hét Witte Huis aan het Raadhuisplein hoor ik nu, dat er waarschijnlijjk ergens in januari 2004 een reactie komt van burgemeester wethou ders. Als er niets aan de hand is en dje heer Verhoef deugt niet, zoals mep beweert, waarom laat het ant woord dan zo lang op zich wach ten? Ook in Rotterdam heeft de heer Verhoef de begroting van een aaiF tal jaren doorgeplozen. Volgens hem zit er een verschil in de Rot terdamse cijfers van circa 440 mil joen euro. Deze boekhoudfraude loopt volgens hem al tenminste vanaf 1998. Stelselmatig werd de gemeenteraad, volgens een pers bericht van 13 november 2003, een veel lager overschot gepresen teerd dan het werkelijke overschot. Zo eindigde bijvoorbeeld de reke ning 2002 met een overschot van slechts 16 miljoen euro. Het wer kelijke overschot was 90 miljoen euro. Het raadslid Joop van Heij- gen heeft ruim een jaar lang in die gemeenteraad van de havenstad aandacht voor de kwestie ge vraagd. De voltallige gemeente raad, inclusief zijn eigen partij Leefbaar Rotterdam, wilde dè zaak volledig doodzwijgen. Als laatste oplossing heeft Joop er nu voor gekozen aangifte bij Justitie te doen tegen alle verantwoordelij ke gemeentebestuurders, ambte naren, gemeenteraadsleden en ac countants vanaf 1998. De rijksre cherche stelt een onderzoek in. Als modaal burger van Soest snak ik naar de instelling van een loka le Rekenkamer. Waarom duurt dat zo lang? Wegens verkrachting is een 23-ja- rige man uit Soest vrijdag door dje rechtbank in Utrecht veroordeelji tot een jaar gevangenisstraf, waar van drie maanden voorwaardelijk. De rechtbank achtte bewezen dat de man in juli zijn ex-vriendih heeft verkracht op het parkeer terrein van voetbalvereniging WZ'49 aan de Eemweg. De verdachte gaf toe dat hij in haar auto geslachtsgemeenschap heeft gehad met de vrouw, maar dat was volgens hem met wederzijds goed vinden. De rechtbank oordeelde in het vonnis dat de houding van het slachtoffer weliswaar tweeslachtig was geweest, maar dat de verdacH-1 te had moeten begrijpen dat hij zijn zin niet met geweld had mo gen doordrukken. Tegen de verdachte was twee jaar cel geëist. KON1NGINNELAAN 24 - SOESTDIJK Postbus 203, 3760 AE Soest Telefoon 035 - 603 92 22 E-mail: info@rmn2000.nl

Soester Courant | 2003 | | pagina 3