Bedankt allemaal... [>opt inaars Eis: 2 jaar cel voor deelname aan internationale drugsbende Nieuw peuter/kleuterbad open Kerstconcert ConcertKoor Baarn in Soester Petrus en Pauluskerk Woensdag mooie dag 10 december: 'Een voor mensenrechten' Daphne Zijlstra's eerste kinderboek bij Jongerius Paard ixuv Sint oiwje< auto Dubbel kerstconcert van mannenkoor Apollo Kerstconcert van Soester Kinderkoor met Expres-zo PAGINA 8 WOENSDAG 3 DECEMBER 2003 SOESTER COURANT PAGINA 9 995.- ■ffl.uon letten tendag Soester zou 8 kilo cocaïne hebben gesmokkeld Verbouwing bij Spleasure Centrum gaat nog verder Héiiiirjers imro Xai, koat tmn anders? JAN VAN ZAL Donderdag 18 en vrijdag 19 december €8.995,- Eemland Motors Soest 'Van Meindert Boekei tot Camille Saint-Saëns' Aapje Sieso gaat met de trein' Adventsvespers in De Open Hof GEVRAAGD VASTE BEZORGERS SOESTCI^OOURANT VRIJWILLIGERSHULP NODIG? karaats bicolour uden collier met ssende armband. Hier 850.- ■nband 395.- :prijs ,1245-r- horloger juwelier 'ver Paul Smit en columnist 1 ser tijdens de officiële wa- I van de bundel in het doop- I 'i het Cenakel. Foto: Soester Courant II 'eur zelf aanwezig bij boek- Van de Ven aan de Zuid- ade. Kopers van de bundel die daar door hem laten i tussen 19:00 en 20:00 innaars hebben zojuist hun p \tvangen van Karen Rahu- n :hts) van Tingelijn en win- gvoorzitter Emile Wort- f, Foto: Soester Courant ertegenwoordigd door zijn Je achtjarige Lara van Dor- i en de negenjarige Carlien Ze kregen hun prijs maan- Idag in de speelgoedwinkel jn uitgereikt door Karen :n en Emile Wortmann, de ter van de winkelkring. Wegens internationale drugs smokkel is tegen een 28-jarige man uit Soest donderdag bij de rechtbank in Utrecht twee jaar gevangenisstraf geëist. De offi cier van justitie achtte bewezen dat de Soester drie jaar geleden voor de criminele organisatie van een Baarnaar twee smok- kelreizen naar Guatemala heeft gemaakt. In totaal zou de Soester acht kilo cocaïne Ne derland hebben binnenge smokkeld. I Ook zou de verdachte een keer een groot geldbedrag hebben ge wisseld, wat eveneens een essen- I tiële activiteit voor een smokke laarnetwerk is. Het verhaal van de I Soester was niet veel anders dan dat van de vier andere koeriers die woensdag en donderdag in Utrecht samen met vader en zoon S. te rechtstonden. Grote schulden, een drugsverslaving en een gemakkelij ke manier om tienduizend gulden te verdienen met een kort reisje. Het belangrijkste verschil was dat de Soester al bijna drie jaar niet meer actief is geweest in de ben de. Hij was met steun al een be- I hoorlijk eind op weg op het rech te pad. Maar nu moet hij, als het aan de officier ligt, toch nog boe- i ten voor zijn oude zonden. Maar zijn familie, die ruim vertegen- i woordigd was op de publieke tri- I bune, heeft zeker weer werk voor hem heeft als hij weer vrijkomt. Zijn raadsman vroeg zich dan ook af waarom deze verdachte wel ver volgd werd en een aantal andere koeriers uit de beginperiode van de organisatie geen dagvaarding heeft gekregen voor deze massale rechtszitting. Voor de officier van justitie R. Eigeman was duidelijk dat de Soester direct deel uitmaak te van de criminele organisatie en daarom wil hij dat de Soester een hogere straf krijgt dan de mensen die zich volgens de officier in de periferie bevonden. 'Brave scholieren' Officier Eigeman had zijn requisi toir de titel "Van kattenkwaad, tot kwaad tot erger" meegegeven. Hij schetste een beeld van jongens uit de omgeving van Baarn en Soest. Brave scholieren die normaal on derwijs volgen en eerst afglijden tot kleine criminaliteit. Daarna tra den ze op als lokale drugsdealers in de regio Eemland en vervolgens richtten ze een internationaal net werk op dat cocaïne importeerde. De officier was van mening een 29-jarige Baarnaar het ergste kwaad op zijn geweten had, want de officier eiste negen jaar gevan genisstraf tegen S. wegens interna tionale drugshandel. Ook de ande re straffen waren niet mals. Twee andere Baarnaars die de officier zag als leiders van de organisatie, hoorden acht en zeven jaar cel ei sen. Volgens de officier leidden de drie samen met een voortvluchti ge broer van de hoofdverdachte de criminele organisatie die in drie jaar tijd meer dan honderd kilo cocaïne uit Guatemala importeer de en vier xtc-transporten naar Thailand organiseerde. De ver dachte uit Soest zou begin 2000 aan twee van die transporten heb ben deelgenomen. De Baarnse broers waren volgens de officier allang van het rechte pad afgeweken toen ze in Thailand een 28-jarige man waren tegenko men. Deze persoon weet de weg in de internationale cocaïnehandel. Hij smeedde met de broers het plan om cocaïne uit Guatemala naar Nederland te transporteren. Leveranciers Daar kwam veel bij kijken. Er moest contact gelegd worden met de leveranciers in Guatemala. Er moesten koeriers gezocht worden: in hun kennissenkring mensen die in financiële problemen zaten en die voor tienduizend gulden wel een tripje wilden maken met een vest vol cocaïne. Een 36-jarige Baarnaar was een .van de topkoe- riers. Hij maakte in drie jaar tijd negen trips. Hij reisde met xtc-pil- len, verstopt in bussen vitaminepil len, naar Thailand. De Baarnaar vertelde op de zitting dat hij niet naar Thailand was gegaan als hij had geweten dat hij daar de dood straf kon krijgen. Deze koerier hoorde in Utrecht vijf jaar eisen. Hij werd in januari, na dat de politie de bende al een tijdje in het vizier had, op Schiphol aan gehouden met negen kilo cocaïne, samen met een man uit Guatema la. De koeriers verklaarden uitge breid tegenover de politie over de smokkelaarbende. Na de aanhou ding van de koeriers werd ook de Baarnse hoofdverdachte aange houden. Hij hield in eerste instan tie zijn mond dicht. De politie tapte daarna telefoonge sprekken af tussen zijn vader en de voortvluchtige broer. Daaruit ont stond de indruk dat de vader zeer nauw bij de cokehandel betrokken was. De politie vond in en om het ouderlijk huis xtc-pillen, een alarmrevolver en valse biljetten van honderd gulden. Ook de vader werd aangehouden. De broer bleef voortvluchtig. Iedereen gaat ervan uit dat deze verdachte zich in Thai land verborgen houdt. De vader verscheen niet op de zit ting. Volgens zijn advocaat is hij te emotioneel. Bovendien is de vader bang dat hij door iets verkeerd te zeggen, een van zijn zoons of zijn echtgenote, die heel lang als mede verdachte is gezien, zal benadelen. Raadsman E. Thomas wees erop dat de xtc die in en rond het huis is gevonden, waarschijnlijk van de zoons is. Schuld Op de zitting blonken alle ver dachten uit in het elkaar de schuld geven. Een van de broers verklaar de vlak voor de zitting tegenover de politie dat hij tot februari 2001 bij een paar coketransporten be trokken was geweest. Daarna had hij eigenlijk niets meer met de bende te maken gehad. De vele telefoongesprekken die hij in ja nuari nog met Guatemalteken had gevoerd, waren voor de gezellig heid geweest. De andere twee hoofdverdachten probeerden zo veel mogelijk schuld in de schoe nen van de Baarnse broers te schuiven. De houding van de ene broer viel bij rechtbankpresident R. Meer- tens niet echt in goede aarde. De reclassering had geconcludeerd dat hij vooral in coke handelde, omdat hij niet kon rondkomen van het geld dat hij als sporter verdiende. Zelf was hij het daar bij nader in zien toch niet mee eens. Hij bena drukte dat hij zelf geen coke ge bruikt, hoewel hij vorig jaar in Ber muda na een wedstrijd positief testte op cocaïne. De rechtbank doet op 11 decem ber uitspraak. Vanmiddag is in Spleasure Centrum het nieuwe peuter/ kleuterbad officieel geopend. De afgelopen maanden is er hard aan gewerkt om het zo snel mogelijk gereed te krijgen. Gistermorgen, toen de foto voor deze krant werd gemaakt, was er nog geen water in het bassin ge pompt, maar vanmiddag konden de genodigden zien dat alles in orde is. Wethouder Harry Witte verrichtte de openingshandeling. Het vernieuwde peuter/kleuterbad is een van de onderdelen van een omvangrijk verbouwingsprogram ma dat de komende maanden zal worden voortgezet. Bij het com plex aan de Dalweg zal onder meer een buitenbad en een ligwei- de met zand- en speelelementen worden gerealiseerd. Om de door gang straks zo optimaal mogelijk te laten zijn, wordt de tussenwand Het peuter/kleuterbad is de eer ste voorziening die is afgerond in het kader van een omvangrijk ver bouwingsprogramma. Gisteren was het bassin nog leeg, maar van middag werd het geopend. Foto: Foto Bell aangepast. In het vooijaar van 2004 worden de werkzaamheden afgerond. Volgende week meer hierover. Op donderdag 27 november zijn wij, Mare van de Pol en Susan Wildenburg, getrouwd. Het is voor ons een gweldige en fantastische dag geworden dankzij onze families, vrienden en bekenden. Speciaal willen wij meneer G.W. van de Grift samen met J. de Bruin bedanken voor het gebruik en besturen van de trouwkoets (uit 1884). Nogmaals bedankt allemaal. Mare en Susan van de Pol f FOCWA Oostergracht 1 (Industrieterrein De Grachten) Tel.: 035 - 6011018. www.vanzal.nl Om teleurstelling te voorko men heeft het Soester mannen koor Apollo besloten om zowel op donderdag 18 als op vrijdag 19 december het traditionele kerstconcert uit te voeren. Zo als altijd zullen deze concerten plaatsvinden in de Open Hof aan de Veenbesstraat en is de aanvang om 20:00 uur. Vanaf 19:00 uur is de zaal open. Apollo brengt in dit sfeervolle concert bekende en minder beken de kerstliederen ten gehore. Naast het door Handel gecomponeerde 'Resonet in Laudibus' uit de 16e eeuw zullen het bekende 'Hoe leit dit kindeken', 'Cantique de Noël', 'Mary's Boy Child' en het alom bekende 'Stille Nacht' vierstemmig op het programma staan. Apollo wordt als altijd op de vleugel be geleid door Gijs Braakman. Aan de beide concerten wordt medewerking verleend door een kleuterkoor, het kinderkoor Friends en het tienerkoor De Spet ters. Deze drie koren vormen sa men de Fountain Koren. Zij laten o.a. kerstliederen horen van Ellie en Rikkert Zuiderveld. Tijdens de samenzang met het publiek zal Arie Bax het orgel bespelen. Het geheel s'.aat onder leiding van de dirigent van Apollo: Paul Michèl Tijssen. Kaarten a 3,00 zijn te verkrijgen bij de leden van Apollo en bij de VVV. Ook kunnen bij de secreta ris van Apollo, Jan van Zweden, 035-6020922, kaarten worden besteld. www.ford.nl De Ford Ka Centennial Met o.a. standaard stuurbekrachtiging, airbag en radio/cassettespeler Nu bij ons spectaculaire financieringsaanbiedingen Beukenlaan 80-82,3762 AJ Soest. Telefoon 035 - 750 18 20. www.ford-eomlandmotors.nl Op zondag 14 december geeft het Soester Kinderkoor zijn jaarlijkse kerstconcert. Dit maal wordt het opgeluisterd met het optreden van het vo caal kwartet 'Expres-zo'. Zowel alléén als mét het kinder koor zal Expres-zo een stemmige bijdrage aan het concert leveren. Samen met de intieme ambiance van de Petrus en Pauluskerk be looft dit evenement een stemmige inleiding te zijn tot het komende kerstfeest. Liedjes en een kerstmu sical vormen de ingrediënten van het programma. i De toegangskaarten (bestaande uit een fraai geïllustreerd programma boekje!) zijn telefonisch bestelbaar bij Adèle Frijling, 82 6029493; Joke Lenselink, 82 6016497; Mo nique van den Hoek, SS 0346- 350442. Op zondag 14 december staan de deuren van de Petrus en Paulus kerk open vanaf 14:45 uur; het programma begint om 15:00 uur. Iedereen is van harte welkom. t*Y1 7/ Op woensdag 10 december geeft ConcertKoor Baarn een concert in de Petrus Paulus kerk aan het Kerkplein te Soest, dat in het teken staat van het naderende kerstfeest. Uit gevoerd worden werken van di verse componisten, 'van Mein dert Boekei tot Camille Saint- Saëns'. Als eerste werk wordt het 'Wei- hnachtsoratorium' van Heinrich Fidelis Müller uitgevoerd. Müller schreef dit werk in 1879 als een 'Kleines Weihnachtsspiel', opus 5. Het werd echter uitgegeven onder de misleidende titel 'Weihnachtso- ratorium'. Müller componeerde deze muziek als onderdeel van een kerstspel voor kinderen en grote mensen, dus als begeleiding bij een scenische opvoering van zes tafe relen uit het kerstverhaal. Als kerstspel wordt het in Duitsland nog dikwijls uitgevoerd. Ondanks alle eenvoud die Müllers composi tie kenmerkt, bevat ze enkele nummers die zodanig aanspreken dat ze ook in Nederland tijdens kerstdiensten en kerstconcerten wel uitgevoerd worden. Hierop volgend klinkt de altaria 'Schlafe, mein Liebster' uit het 'Weihnachtsoratorium' van Johann Sebastian Bach. Het 'Cantique de Jean Racine' van Gabriël Fauré staat als derde werk op het pro gramma. Fauré schreef dit werk voor een compositiewedstrijd toen hij amper 20 jaar was. Hij gebruik te de woorden van een gedicht van de Franse treurspelschrijver Jean Racine, die leefde van 1639-1699. Het is een verstild werk dat tijdens de compositiewedstrijd de eerste prijs kreeg en nog steeds erg ge liefd is. Het 'Oratorio de Noël' van Camil le Saint-Saëns werd voltooid in 1860. De eerste uitvoering vond plaats in de Parijse Madeleine, de kerk waaraan Saint-Saëns een groot aantal jaren als organist was verbonden. Het werk is geschreven voor 5 solostemmen en vier- tot zesstemmig koor. De Latijnse tekst komt zowel uit het Oude als het Nieuwe Testament. Door de klas sieke schrijfwijze kan Sains-Saëns als een Franse Mendelssohn geka rakteriseerd worden. Zijn muziek stijl staat diametraal tegenover bij voorbeeld de 'Petite Messe Solen- nelle' van Rossini die voor de Pa rijse concertzalen is geschreven en van een geheel ander karakter is. Het laatste werk is van de Neder landse dirigent, organist en com ponist Meindert Boekei (1914- 1989). Hij studeerde orgel bij Cor- nelis de Wolf en Anthon van der Horst. In 1946 werd hij organist en koorleider bij de NCRV en in 1959 dirigent van het Groot Om- Annette Talens, Joke Baardman, Frangoise Keesom, Renée Sandber- gen, Alex Vermeulen en Jan Es- huis, solisten in het kerstconcert van het ConcertKoor Baarn. roepkoor, een functie die hij tot zijn pensioen in 1979 vervulde. Hij componeerde voornamelijk mu ziek voor harmonie- en fanfareor kest. Zijn werken vallen op door originele instrumentatie en frisse ideeën. Tijdens dit concert wordt zijn bewerking van het bekende 'Ere zij God' uitgevoerd, dat hij schreef voor koor en gemeente. Alle aanwezigen worden dus uit genodigd mee te zingen. Als solisten werken aan dit concert mee: Annette Talens en Joke Baardman - sopraan; Fran?oise Keesom en Renée Sandbergen - alt; Alex Vermeulen - tenor; Jan Eshuis - bas. De begeleiding wordt verzorgd door Wybe Kooij- mans op orgel en de algehele lei ding van het concert is in handen van de vaste dirigent van het koor:Thijs Kramer. Het concert begint om 20:00 uur. Kaarten a 10,00 (pas 65 en CJP: 8,00) zijn in Soest verkrijgbaar bij De Gouden Snaar, Steenhoff- straat 15, WV-Soest en 's avonds aan de kerk. Op 10 december 1948 werd de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens aangeno men door de Verenigde Naties. Tien december is sindsdien de Internationale Dag van de Rechten van de Mens. Onder het motto 'Een mooie dag voor mensenrechten' laat Amnesty International dit jaar van zich horen. Met deze actfe vraagt Amnesty op 10 december aandacht voor het moedige werk van mensenrechten activisten wereldwijd. Mensen rechtenactivisten brengen de idea len uit de Universele Verklaring in de praktijk. Sommige van hen zijn wereldberoemd, zoals Nelson Mandela en de Dalai Lama. Vele duizenden anderen doen hun werk in de anonimiteit, vaak met schaar se middelen en onder hoge druk. Zij werken in de frontlinie, tegen onrecht, discriminatie, achterstel ling en armoede. Amnesty wil deze mensen steu nen. Tientallen bekende Nederlan ders willen hen steunen. Amnesty vraagt alle andere Nederlanders zich bij deze steun aan te sluiten. Zij kunnen dit doen door een handtekening te zetten voor de Ze schreef op haar dertiende al verhaaltjes, toen ze op de Kar dinaal Alfrink-mavo zat. De enige die ze toen mocht lezen was haar moeder. Maar nu heeft Daphne Zijlstra uit Soest een boekje geschreven voor een heel wat jonger, maar ook gro ter publiek. 'Aapje Sieso gaat met de trein' is voor kinderen van 2 tot 5 jaar. Daphne (25) is in het dagelijks le ven werkzaam bij het cateringsbe- drijf Albron in De Meern. Daar verzorgt ze o.a. opleidingen. Sinds haar zesde woont ze in Soest, waar ze op de Achtbaan heeft gezeten. Van kinds af aan was ze dol op le zen en schrijven, en dat is nooit meer over gegaan. Vorig jaar be sloot ze om de draad weer op te pakken en ze volgde een cursus jeugdverhalen schrijven bij het NTI. Daphne: 'Het leek me zo leuk om zelf kinderverhalen te schrijven, maar ik wilde er toch iets meer van maken en toen dacht ik aan een boekje.' Va het Internet ging ze op zoek naar uitgevers, maar dat lukte niet zo snel. 'Bij grote uitgeverijen moet je echt geluk hebben, en bij de kleinere kom je ook niet zo maar binnen. Eentje vroeg of ik maar even 1300 euro ais startbe drag op tafel wilde leggen. Nou, dat ging niet...' Ze kwam uiteinde lijk bij uitgeverij Boekenbent in Roosendaal terecht, die wel moge lijkheden zag. 'Aapje Sieso gaat met de trein' is inmiddels klaar. Het is een heel leuk voorlees- en kleurboekje ge worden, dat voor 12,50 bij boekhandel Jongerius aan de Van Weedestraat 29 te koop is. Daph ne doet zelf de promotie van het boekje bij de boekhandels en heeft her en der in het land al kontakten gelegd. 'Jongerius reageerde heel enthousiast. Hij zei: oké, lever me maar een aantal, dan leg ik ze met een in de winkel.' Soester project Het boekje is helemaal van Daph ne zelf, maar is toch ook een soort 'Soester samenwerkingsproject', want de tekeningen zijn gemaakt door haar vriendin Floor van Kleef en de opmaak is van Rocco Janse, en die wonen ook allebei in Soest. Daphne Zijlstra met haar 'eerste ling'. Foto: Soester Courant. Of 'Aapje Sieso' uitgroeit tot een serie kan Daphne nog niet zeggen. Ze heeft al een verhaal klaar, maar dat is bestemd voor kinderen tus sen 6 en 9 jaar en waarschijnlijk komt dat ook al gauw als boekje uit. Vrienden en collega's van Dap hne hebben overigens al een flink aantal 'Aapjes Sieso' besteld. 'Dus misschien komt daar eerst wel een tweede druk van,' aldus Daphne. bescherming van mensenrechten activisten. Honderden vrijwilligers zamelen op 10 december handte keningen in, zowel in de plaatsen van de evenementen als elders in het land. Activiteiten Soest Op 10 december komt heel Neder land in beweging: in 250 gemeen ten zullen handtekeningen worden opgehaald voor een betere be scherming van mensenrechtenacti visten. Er zijn tal van grotere en kleinere acties gepland. De Am- nesty-werkgroep Soest organiseert weer haar jaarlijkse, stille, fakkel- wake; op winkelcentrum Soest- Zuid, op het plein bij boekhandel Van de Ven, van 17:00 tot 17.30 uur 's middags. Fakkels zijn daar verkrijgbaar a 1,30. De burgemeester van Soest is uit genodigd om deze fakkelwake te openen. Tijdens de wake wprden in het winkelcentrum handtekenin gen opgehaald. Wie aan deze ac tie wil meedoen kan een petitielijst downloaden vanaf de site van Amnesty International Amster dam: www.amnestv.nl. of bellen naar het secretariaat van de Am- nesty-werkgroep Soest: 035- 6020697. Rights Supporters Amnesty heeft bovendien zes jonge mensenrechtenactivisten ('Rights Supporters') uitgenodigd; uit elk continent één. Regio Noord-Holland en Utrecht geven aandacht aan de jonge mensen rechtenactivist Sheldon Hangi uit Congo. Deze jonge activisten arri veren begin december en bezoeken tot 19 december scholen, waar ze Nederlandse jongeren vertellen over hun werk en hun land. Scho lieren gaan proberen deze Rights Supporters te helpen. De school die dit het beste doet, wint een optreden van Ali B. Zestig geno mineerden mogen daarnaast naar een optreden van de popgroep Kane, die de actie op allerlei ma nieren ondersteunt. Deze 'Rights Supporters' zijn op 10 december ook aanwezig tijdens het evene ment in hun regio. In Soest gaat o.a. het Griftlandcol- lege aan de handtekeningenactie meedoen. Op 9 december staat de werkgroep op de school met een stand. Aan een tweetal leerlingen zal gevraagd worden de petitielijs- ten tijdens de fakkelwake aan te bieden. Daarnaast doen ook de Ludgerusschool en de Prof. Wate- rinkschool mee aan deze actie, 's Avonds is er in Utrecht (voor de provincies Utrecht en Noord-Hol land een slotmanifestatie op het Neude. Die vindt plaats in een gro te tent, van 17:00 tot 21:00 uur. Daar zal tevens de einduitslag van de handtekeningenactie bekend gemaakt worden. Aan de manifes tatie werken mee: Kim van Koot- en, Antonie Kamerling, Najib Amhali, Wimie Wilhelm, Beau van Erven Dorens, Froukje de Both, Anousha Nzume, Jeroen van Mer- wijk, Dennis Overeem, Tanja Jess, Mare Klein-Essink, Chaira Bor derslee, Victor Reinier, Jacob Der wig, Sjoerd Pleijsier, Miryanna van Rheeden, Karin van Holst Peilek- aan, en Huub Stapel. Presentatie: Ivo Niehe. Op de woensdagen 3, 10 en 17 december worden er tijdens de adventsweken vespers gehouden in De Open Hof. In de voorberei- dingsweken op de grote feesten van de kerk vormen vespers bij zondere momenten van bezinning en meditatie. Vespers hebben een eigen karakteristieke liturgie. Ze zijn afkomstig uit de kloosterwe reld, waar - in overeenstemming met wat in Psalm 119: 64 staat - zeven maal 's daags God werd ge loofd. Van deze 'getijden'zijn in onze kerken alleen het morgenge bed (metten) en het avondgebed (vesper) overgebleven. De oude kerk telde dus een zevental ge bedsuren, die verspreid over de dag werden gehouden op de zoge naamde canonieke uren (zoals voorgeschreven in het brevier). De getijden waren: metten (in de nacht), lauden (aanbreken van de morgen), vespers (ondergaan van de zon) en completen (voor het slapen gaan). Hiernaast bestonden de gebeden op de zogenaamde 'kleine uren': terts (negen uur 's morgens, sext (middaguur) en nona ('noen': drie uur 's middags). Oorspronkelijk behoorde hierbij ook de prime, bij het begin van de werkgebeden. Deze is in later tijd afgeschaft. Van deze serie zijn al leen het ochtendgebed en het avondgebed nog overgebleven bin nen onze kerken. Een vesper is dus een kort avondgebed met lezingen, liederen en gebeden. Dit jaar zal in elke vesper na de tweede lezing een orgelkoraal van Johan Sebas tian Bach, gespeeld door de can tor-organist van 'De Open Hof': in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 Tjalling Roosjen, klinken: 3 december: "Nun komm der Hei den Heiland'(BWV 659) 10 december: Von Gott will ich nicht lassen'(BWV 658) 17 december: Meine Seele erhe- bet den Herren'(BWV 648) Iedereen is van harte welkom om deze vespers mee te vieren op de woensdagavonden in de advent. Aanvang telkens om 19:15 uur. Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg

Soester Courant | 2003 | | pagina 9