M M uto op A Tentoonst Koninklijl Kerstfeest NIEUW IN DE VERKOOP Verrips Makelaardij o.g. ra Verrips Makelaardij o.g. WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 PAGINA ld SOESTER COURANT l I -• HSP M ""al M Si Julianalaan Soest Prins Hendriklaan Op de eerste woonlaag.gelegen goed onderhouden 2-kamer (voorheen 3) serviceappartement met riant balkon met prachtig uitzicht over Soest en een berging in de onderbouw. Gunstige ligging t.a.v. winkels en OV en voorzien van lift. Ind.: entree, hal, toil., woonkamer, dichte keuken, bal kon, slaapkamer en met vaste wastafel en douche. Serv.k.n bedragen 1.733,- per kwartaal. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 57.500,- k.k. Soest Vredehofstraat Soest Van Goyenlaan Op de 1e woonlaa'g gelegen, keurig onderhouden, 3-kamerapp. (voorheen 4-) met balkon en een berging in de onderbouw. Het gebouw heeft een afgesloten ingang door middel van een intercomsysteem. Ind. van het app.: entr., ruime hal, toil., ruime woonk. (voorheen 2 k.) met toegang tot het .balk. en v.v. een grenen vloer, mod. keuk., bijkeuk. met aansl. voor de wasm. en droger, 2 slaapk., geheel betegelde badk. met douche en vaste wast. Ged. dubb. beglazing. Serv.k. 152,50 euro p.m. ind. voorschot c.v. Vraagprijs 135.000,- k.k. Geheel gemoderniseerd twee-kamer serviceappartement op de begane grond aan de voorzijde van de Oranje- parkflat gelegen. Op loopafstand van wandelpark Colenso en met winkels en station in de nabijheid. Het apparte ment is zeer luxe afgewerkt en v.v. nieuwe badkamer, toilet en keuken. Ind.: entree, hal m. m.k. en videofoon, ruim toil., woonk. met keukenblokje, plafond met sierlijsten en schuifpui naar terras, deur naar slaapk., badk. m. douchecabine, toilet, v.w. en wasmachinenis. Servicekosten 705 per maand incl. warme maaltijd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 90.000,- k.k. Soest Veenbesstraat Dit ruime app. ligt op de vijfde woonlaag en heeft een prachtig uitzicht over de vijver die voor het app. ligt. Het 3- (voorheen 4) kamerappartement is goed onderhouden maar dient op enkele puntjes wel gemod. te worden.Tot. opp. ca. 100 m2. Ind.: eigen entree, hal, m.k., bergkast met CV opst., garderobe, dichte keuken, ruime lichte woonk. met apart eetgedeelte en schuifpui naar ruim, zonnig balk. (zuidligging)badk. met douche/ligb., wast. en aansl. voor wasm. en droger, sep. toil., 2 slaapk. De entree van het app. is compleet gerenoveerd en voorzien van automatische toegangsdeuren en een intercom systeem. Servicekosten bedragen 152,-per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs €175.000,-k.k. Soest Van Weedestraat Midden in het centrum van Soest gelegen 2- (voorheen 3) kamerappartement met lift, parkeerplaats en berging. Ind.: entree, hal, meterk., badk. met douche, wast. en aansl. wasm., ruime slaapk. (vh twee), provi siekast, lichte woonk. met deur naar balk. en open keuk. v.v. inb.app. Het gehele app. is v.v. een parketvloer. Voorzien van eigen gas c.v. en dubbele beglazing. Servicekosten bedragen 136,75 per maand. Er hoort een eigen parkeerplaats bij het appartement. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 175.000,- k.k. Soest Vredehofstraat «jal8Si&: 1 Op goede loc. in de "Oranjeparkflat" met vrij uitzicht op park gelegen goed onderhouden ruim 2-kamer service appartement op de 5e (tevens boven ste) woonlaag met afzonderlijk afsluit bare garagebox in parkeerkelder. Ind.: Entree, hal, toilet met fonteintje, ruime woon-/eetkamer (ca 36 m2) met groot balkon en halfopen keuken met inbouwapparatuur, grote slaapkamer (ca 16 m2), badkamer met ligbad. aansluiting wasmachine. Het complex kent goede servicefaciliteiten waaronder restaurant met keuzemenu, logeerkamers en 24-uursbewaking. Servicekosten incl. maaltijden en voorschot stookkosten en water 794,- p.m. Geen leeftijds grens. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs €110.000,- k.k. j Amersfoort Barchman Wuytierslaan Soest Ereprijsstraat Zeer ruime en goed onderhouden midden drive-in woning met dakopbouw en fraai aangelegde besloten tuin met achterom. Ind. beg. grond: hal, trap naar boven, slaap/werkkamer aan de voorzijde, grote open woonkeuken v.v. plavuizen vloeren en schuifpui naar de tuin, vertrek bestemd voor badkamer. Verdieping 1 overloop, ruime woonkamer met balkon en open haard, v.v. laminaatvloer, open luxe inbouwkeuken met o.a. vaatwasser, koelkast en oven. Verd. 2: overl., twee slaapk., riante zeer luxe badk. (4x5 meter) met o.a. sep. douchestoomcabine, dubbel wast., whirlpool en toil. Verd. 3: ruime ouderslaapk. v.v. airco en met dakterras, tweede kamer met stookruimte. De woning is nabij winkels gel. in een kindvr. omgeving met parkeergel. op eigen terrein. V.v. gas c.v. en ged. dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 250.000,- k.k. Wonen in Soest? Deze perfect onderhouden en sfeervolle recreatiebungalow ligt op het luxe 5 sterren bungalowpark "Country Pare Midlands". Op loopaf stand vindt u tal van recreatie moge lijkheden zoals bijvoorbeeld het bos, het Amersfoortse zwembad en het dierenpark Amerfoort. De bungalow is gelegen op 313 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 240 m3. Ind.: entree, hal, toilet, sfeervolle woonk. met massief houten vloer en open luxe keuk. v.v. alle denkbare app., schuifpui naar de veranda met veel priv. en een leuk uitzicht over de tuin. De luxe badk. heeft een hoekbad, douche cab., wast. met meubel en design radiator. Twee slaapk. en een ruime berging met opstelling voor de wasm./ droger, CV opstelling ('01en toegang tot de tuin. Er is voldoende parkeergel. op eigen terrein en in de tuin staat een blokhut voor de tuinspullen en fietsen. Parkkosten 37,50 p.m. Aanv. in overleg. Vraagprijs 175.000,-k.k. Wonen in Soest? Wonen in Soest? Verrips Makelaardij o (V: Vemps Makelaardij o.z. 035-6030025 Uw So Verrips Makelaardij o.z. ar: 035-6030025 Soesterberg Soest Titus Brandsmastraat Kindvriendelijk gelegen middenwo ning op loopafstand van winkels en scholen. Bouwjaar 1973. Doordat de vrije achtertuin (met achterom) op het zuidwesten ligt is het huis van binnen zeer licht en zonnig Ind.: entree, hal, garderobe, toilet, m.k., woonkamer met laminaatvloer en werkhoek, complete keuken met decoratieve vloer, eetgedeelte (voormalige berging) en openslaande deuren naar de tuin. Verd.: hal, lichte badkamer met toilet, ligbad, douchecabine en v.w., tweede hal, twee slaap kamers, ouderslaapkamer met kastenwand, ruime bergkast. Tweede verd.: hal met CV opstelling 2003, royale vierde slaapkamer met dakraam en veel berg ruimte. In de tuin staat een houten schuur voor de fietsen en het tuinmeubilair. De woning is gedeeltelijk voorzien van thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 225.000,- k.k. Soest In een kindvriendelijke, moderne woonwijk gelegen middenwoning met diepe tuin en berging. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met plavuizenvloer en houtkachel, open keuken met inbouwapparatuur en veel daglichttoetreding. Verdie ping: overloop, drie slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Vaste trap naar de zeer ruime zolderverdieping met stookruimte, kamer en bergruimte. De woning is optimaal geïsoleerd en voorzien van gas c.v. - parterre met vloerverwarming - en zonnecollectoren. De diepe achtertuin is fraai en kindvriendelijk aangelegd en te bereiken via een achterom. Kortom... een ideale gezinswoningAanvaarding in overleg. Vraagprijs 235.000,-k.k. Mercury Aantrekkelijk gelegen en in perfecte staat van onderhoud verkeren de moderne (1992) royale geschakelde bungalow met vrijstaande dubbele berging voorzien van elektra en een royale besloten zonnige tuin (ca. 150 m2) op het zuiden met optimale privacy. Ind.: entree, ruime hal met meterkast, toilet en stookruimte met CV- opstelling alsmede aansluiting wasapparatuur, tuingerichte woonkamer ca. 32 m2 met schuifpui naar terras, luxe open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, drie slaapkamers met kastenwanden, badkamer met douche-cabine en wastafel. Bijzonderheden: volledig geïsoleerd, CV-combiketel 1992, uitstekend onderhouden. Vraagprijs 279.000,-k.k. Soesterberg Gemini Aan de rand van Soesterberg, nabij uitvalswegen en bossen, gelegen ruime hoekwoning met carport voor twee auto's, schuur en een vrije besloten zonnige tuin. Bouwjaar 1989. Ind.: entree, vestibule, hal, toilet, garderobe, tuingerichte woonkamer met houten vloer, luxe inbouwkeuken met allerlei apparatuur, bijkeuken. De verd. is te bereiken middels een bordestrap, drie slaapkamers met inbouwkasten, twee zeer luxe badkamers waarvan een met ligbad (whirlpool), wastafelcombinatie en een met douchecabine, wastafelcombinatie en toilet. Voorzien van heteluchtverwarming en volledig geïsoleerd. Vraagprijs 295.000,- k.k. Hofstedering Z. Colenso Zoekt u een middenwoning met veel inhoud en in uitstekende staat van onderhoud? Optimaal beveiligd en voorzien van thermopane beglazing? Dan zou het Colenso 42 geschikt voor u kunnen zijn Ind.: entree, hal, toilet met fontein, ruime uitgebouwde woonkamer met parketvloer opp. circa 40 m2, dichte complete inbouwkeuken met lichtkoepel en voldoende kastruimte. Verd.: drie slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met douche en wastafel, separaat toilet. Vaste trap naar zolder, voorzolder met stookruimte en berging, twee kamers met dakkapel en voldoende bergruimte. Bijzonderh.: watersproeisysteem in voor- en achtertuin, tuin in 2002 'opnieuw aangelegd, grotendeels v.v. kunststof kozijnen, elektrisch zonnescherm voor en achter, politiekeurmerk veilig wonen, grotendeels v.v. mech. rolluiken, voorzien van gas c.v. Nefit Ecomline 2000. Vraagprijs 295.000,- k.k. Soest Nieuwstraat Soest Zwaluwenweg Centraal in Soest gelegen halfvrij- staande woning, geb. omstreeks 1940, met een garage en diepe tuin. Ind.: entree, hal, toilet, provisie ruimte, woonkamer niet erker en lami naatvloer, openslaande deuren naar de tuin. Open keuken met inbouwappa ratuur. Verd.: overloop, kinderkamer, twee ruime slaapkamers met vaste kasten waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad en toilet. Vaste trap naar zolder met 2 kamers (dakkapel) en voldoende bergruimte. Opvallend is de lichtinval in de woning, waardoor een gezellige sfeer ontstaat. De tuin is heerlijk diep (circa 20 meter) en heeft verschillen in hoogten. De garage is voorzien van elektra en geschikt voor 1 auto. Vraagprijs 385.000,- k.k. In het hart van Soestdijk gelegen zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met garage en een vrije besloten tuin op het westen. Ideaal gezins huis. Verkeert in goede staat van onderhoud. Ind.: entree, hal, toilet, trapkast, ruime lichte woonkamer met erker en deur naar de fraai aangelegde tuin met vijver, moderne dichte keuken met inbouwapparatuur. Verd.: overloop, drie slaapkamers, badkamer met wastafelmeubel, douchecabine en toilet. Vaste trap naar zolder, voorzolder met wastafel en bergruimte, drie kamers met dakkapellen. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 348.000,-k.k. Soest Van Weedestraat vwvw.verrips^] M In het centrum van Soest, nabij winkels en openbaar vervoer gelegen, perfecte maisonnette met terras en berging in de kelder. Ind.: via eigen entree, trap naar boven (met personen/plateau-lift), terras met voldoende priv., toegang tot het app. met ruime hal, toil., lichte woonk. (ca. 45 m2) met plavuizenvloer en erker met gezellig uitzicht over de winkelstraat, luxe open keuk. v.v. diverse inb.app. Vaste trap naar de verd. met overl., twee zeer ruime slaapk. w.v. 1 met balkon, luxe badk. met ligbad, wastafelcombinatie, toilet en douchecabine, derde kamer met aansl. wasmachine en droger. Het geheel is v.v. een eigen c.v. installatie en optimaal geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 365.000,- k.k. Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Op maar liefst 566 m! grond gel. helft van een dubbele villa uit de dertiger jaren met grote garage. De diepe (38 meter) tuin ligt gunstig op de zon en de woning heeft nog veel orig. details! De perfecte ligging aan de Julianalaan en de mogelijkh. om de woning naar eigen smaak op te knappen en in te delen, maken het geheel af! Ind.: entr., gang, toil., keld., woonk. met erker, open haard en opensl. deuren naar de serre, keuk. Verd.: 7~T. overl,, kinderslaapk, twee grote slaapk. w.v. 1 met balk., badk. met v.w., douche en toil., vaste trap naar ruime zolder met mog. voor meerdere kamers en Vraaaorns €445.000.-1 deCV-opstelling. Vooroorlogse vrijstaand woonhuis met bedrijfsruimte van ca. 200m2 met een grondoppervlakte van 81 Om2. Be drijfsruimte geschikt voor opslag en auto en/of caravanstalling. Ind.: entree, gang, toilet, woonkamer met openhaard, dichte keuken, bijkeu ken. Verd.: overloop, drie slaapka mers, douche en zolder. Voorzien van gas c.v. en optimaal geluid geïso leerd. Vraagprijs 459.000,-k.k, Middelwijkstraat Centraal in Soest gel. sfeerv. gerenov. vrijst. rietgedekte villa met prachtig aangel. tuin met landelijk en vrij uitz. Ind.: entr., ruime hal, woonk. en- suite met achterk. met open haard en serre, voork. met schouw en vrij uitz., mod. dichte inbouwkeuk. in lichte kleur stelling met alle app. en toegang tot een grote berging (22 m2), via de berging toegang tot de tuin, sep. toil. in de hal. Vanuit de keuk. toegang tot een voll. ingerichte wijnkelder. Via een authentieke trappartij toeg. tot de verd. met een ruime overl., twee slaapk. waarvan 1 met dakkapel en vaste wastafel, ouderslaapkamer met vaste wast. en balk., afz. toil., mod. en luxe badk. met o.a. douchecabine, bidet en wastafel. Via een vlizotrap is de zolderverd. te bereiken met veel bergruimte. De woning is goed onderhouden en heeft achter een ongekend vrije ligging. Perc.opp. 630 m2. Voorzien van gas c.v. (1999) en geïsoleerd. Vraagprijs 475.000,-k.k. Soest Vraagprijs 445.000,-k.k, Versteeghlaar Willem de Zwijgerlaan Aan doorgaande weg, in het centrum van Soest gelegen, grote woon- kantoorvilla met 410 m2 grond en een dubbele garage. Ind. souterrain: totale oppervlakte ruim 75 m2, nu ingedeeld met 2 kamers en stookruimte. Beg. gr.: hal, toilet, grote woonkamer van ruim 50 m2, open keuken. Verd.: 4 slaapk., badk. Deze villa is zowel geschikt voor bewoning als kantoor, of een combinatie hiervan. Voorzien van gas c.v. en dubbele beglazing. Bouwjaar 1973. Woonoppervlakte 240 m2 en inhoud 700 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 595.000,- k.k. Soest Julianalaan Aan één van de mooiste lanen in Soest dijk ligt deze rietgedekte vrijstaande villa uit de twintiger jaren met garage. Met zorg en kwalitatief goede materialen is de benedenverdieping over de gehele breedte uitgebouwd. Ind.: sfeervolle hal, toilet, toegang tot de kelder met stahoogte, woonkamer met erker en zijkamer, eetkamer met schuifpui naar de tuin, halfopen luxe keuken voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur, toegang tot de bij keuken met aansluiting wasmachine/droger. Verd.: overloop, drie slaapkamers waarvan twee met balkon, bergkast, stookruimte, luxe badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel. Vaste trap naar de zolder met 4e (kinder)kamer en veel bergruimte. De besloten tuin ligt op het zuidwesten en is fraai aangelegd. De woning is gedeeltelijk voorzien van thermopane beglazing. V.v. gas c.v. Bijz.; woonk., zijkamer en hal zijn v.v. een eikenhouten vloer met sierrand. De eetk. heeft een natuurstenen vloer met vloerverw. Bijkeuk. is v.v. vloerverwarming. V.v. alarminstall. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 597.500,- k.k. Soest Burgemeester Grothestraat Deze in 2002 geh. geren, zeer ruime (kantoor) villa kenmerkt zich door zijn statige en karakt. uitstraling met aan de voorzijde voldoende parkeer- mogelijkh. en een vrije besloten zonnige diepe achtertuin op het zuiden met ruim terras. Perc.opp. 1.300 m2. Ind.: entree, vestibule, hal, toil., twee (kantoor)kamers resp. 62 en 43 m2, zij entree, ruime woonk. v.v. allerlei inb.app., bijkeuk. Verd.: overl., zes slaapk., twee badk. met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar ruime zolder met twee kamers. Voorzien van gas c.v. en geïsoleerd. Ideale kantoor en/of praktijkvillaAanvaarding in overleg. Vraagprijs 945.000,- k.k. Soest Park Vredehof In lommerrijk park "Vredehof op loopafstand van paleis Soestdijk, gel. vrijst. landhuis, meteen aan huis gebouwd overdekt en verw. zwembad (voor 2/3 deel te openen via schuifdak) en omringd door een schitterend aan gel. tuin van ca. 2.600 m2. Bouwj. '92. Ind.: roy. entr., hal met vide, ingeb. gard.kasten, luxe keuk. v.v. inb.app., bijkeuk., riante living (ca. 75 m2) met open haard en opensl. deuren naar terras, kantoork., ruime ouderslaapk. v met bijbehorende luxe compl.badk. en kleedk., overd. doorgang naar zwembad, Verd.: via ronde trap naar ruime overl. waaraan vier ruime slaapk. waarvan één met balk., compl. badk. met o.a. whirlp., douche en sauna. Bijz.: elek. bedienb. hek, beregeningsinstall., zwembad v.v. kleedruimte, douche, toil., aangrenzend bereikbaar terras, dubb. inbraakwerend glas, carport voor meerdere auto's, grote berging met technische installatie Vraagprijs 1.695,000,- k.k. i vuww.verrips.nl M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 E-mail: info@verrips.nl nvm 6030025 Bij een aanrijding op de A28 is vorige week een inwoner van Soesterberg gewond geraakt. Hij werd per ambulance met nek- en rugklachten naar het Meander ziekenhuis, locatie De Lichten berg, in Amersfoort gebracht. De brandweer moest het dak van de auto verwijderen voordat het slachtoffer op aanwijzingen van ambulancepersoneel kon worden bevrijd. Vandaag precies honderd jaar geleden voerden de gebroeders Orville en Wilbur Wright de eerste gemotoriseerde vlucht uit op het strand van Kitty Hawk in de Verenigde Staten. Deze vlucht vormde de basis voor de stormachtige ontwik keling van de mondiale lucht vaart sinds het begin van de twintigste eeuw. Vijftig jaar ge leden werd de Koninklijke Luchtmacht gevormd. Dit is aanleiding geweest om over dit j onderwerp een tentoonstelling J in te richten in het Militaire Luchtvaart Museum aan de Kampweg in Soesterberg. Deze is vandaag officieel geopend. 'Van collectieve verdediging tot mondiaal maatwerk' is de titel die aan de expositie is gegeven. In deze speciale jubileumtentoonstel ling passeert een halve eeuw ge- ^hiedenis van de Koninklijke chtmacht de revue. Ruim 35 jaar stond de geschiedenis van de KLu in het teken van de Koude Oorlog. Tot 1989 gold de collec tieve verdediging in NAVO-ver- band als uitgangspunt voor haai optreden. Sinds de val van de Ber- lijnse Muur in dat jaar is de focus sterk veranderd. De luchtmachi heeft sindsdien vooral mondiaa geopereerd en daarbij al dan nie' in samenwerking met andere lan den voor maatwerk gezorgd. In de expositie staan de jarei 1953, 1978 en 2003 centraal. 0[ deze manier worden drie in feiti totaal verschillende luchtmachtei tot leven gebracht. Die van 1953 Het is dit jaar de tiende kec dat de bewoners van de Jonj bloedlaan een kerstboom i het midden van de straat hel ben neergezet. Deze jaarlijl terugkerende traditie dreigd letterlijk en figuurlijk in hi water te vallen, maar de vasi kern, die zich altijd belast nu deze activiteit, is voor gec kleintje vervaard. Het begon zaterdag om een uur tien. Toen ging een select gezi schap naar Maartensdijk om e boom van acht meter uit te zoekt In Soesterberg werd de boom n man en macht omhoog gehesen voorzien van de versiering en ruim honderd lampjes. Toen de opgetuigde boom eint lijk stond, de vuurkorf brandde alles in de drie versierde gara] was neergezet voor het straatkei feest, kwamen de aanwonenc rond een uur of vijf zich verzan len bij de kerstboom. Het was tussen droog geworden. Onder kerstboom speelde het Guus K zér-ensemble een mini-kerstci eert. Dit behoort al enkele jaren de vaste rituelen. Hoogtepunt terdag was de komst van de kei man. Met een kwinkslag naar de be\ ners, de medewerkers en de mi kanten en geheel op rijm liet hi vogelvlucht de gebeurtenissen c het afgelopen jaar in de straat revue passeren. Ook de kinde werden niet vergeten en kre

Soester Courant | 2003 | | pagina 18