oitte >uche LOUDïl JpMbBrdI fërhuur WEEK OP RADIO SOEST schravemade b.v. RADIO AF ZO NOBEL MEDISCHE DIENST KERKDIENSTEN VASTE BEZORGERS PAGINA ?8 pSPAG 23 DECEMBER pnnn SOESTER COURANT PAGINA 19 feest! É&Éi BS i k rn .ikkerij ATLAS bv ke Landmacht m rERSE v.o.t. Zvi/emJbaden wolIWijntjes (eva Ensemble nEmmakerk Vlooien/antiekmarkt tweede kerstdag i'ingo en loterij fijkvereniging De lopers van de week T Bijzondere doop Dierenlief Dierenleed Muziek in Domkerk ^Burgerüjk^tandjj 0800 - 0432 Rita Reys, 60 jaar op het podium Klassiek kerstconcert op Eerste Kerstdag Navidad Nuestra Pianoleeuwen en de saxofoon En dan nu de Saxofoon ©#©-H-©'f'©-tJ ©ïfï© ©ï|£©l ©if$ ^-#-©5^©-||©^©-||-©^( Gevraagd in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 - t tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden CE gecertificeerd. werstraat 13 - Soest - Telefoon 035 -602 0249 -.geboorte van Jezus, de Verlos- L is een feest dat de gemeente 5jT.de gereformeerde kerk (vrijge- Ijakt) groots zal vieren op eerste 'ag. 's Morgens begint er om uur een dienst met woord- .fkondiging, gebed, veel ['Miirt)zang en muziek. Ds. R. ter Seek zal preken over de bijbeltekst letheus 1:21, waarin een engel U Jozef zegt: 'Maria zal een baren en gij zult Hem de Jezus geven. Want Hij is het, zijn volk zal redden van hun ïden.' Speciaal voor de kinde- j zal er vooraf een korte inlei- jo zijn op de geboorte van Jezus, iükoor en een ensemble van de jeente zullen meewerken aan dienst en een jongerenzang- [sep zal praiseliederen zingen. Middags om 16:00 uur (aange- je tijd!) zal er een viering zijn ar (heel) jong en oud, waarin de aderen van de gemeente het sstverhaal zullen vertellen, be- Egen en symboliseren met een aienspel. Na afloop staat de kof- iklaar. Wie wil kan dan nog blij- zingen. Gasten zijn uiteraard jtelijk welkom. Het adres van de tk is Parallelweg 1. Info: <25234. FOORT LEUSDEN ip woensdag 24 december komt uNeva Ensemble uit Sint Peters- naar Soest. Het ensemble :rkt mee aan de kerstnachtdienst de Emmakerk, Regentesselaan De dienst begint om 22:30 uur. ft Neva Ensemble is een Rus- ch-Orthodoxe groep van vijf nfessionele zangers. Zij zijn voor ir weken op tournee in Neder- od. De landelijke pers noemde 'vocale tovenaars'. Elders 'iette het 'adembenemend' en 'in- .ukwekkend'. Met hun zang dra ai ze bij aan de kerstnachtdienst. Taarin wordt het kerstevangelie dezen, bekende liederen gezon- :n, en zal voor iedereen duidelijk Torden wat kerst de moeite van et vieren waard maakt. Ds. Pieter m Winden gaat voor. In de kerk e nacht nog een levende erststal te zien. De toegang is vrij. Ie kerk is open. Iedereen is wei- Meer informatie: bel SS 033770. )p tweede kerstdag (26 decem- oer) wordt van 10.00 tot 17.00 uur in sporthal De Banninghal te Soesterberg een vlooien/antiek markt georganiseerd. Er zijn ruim 100 deelnemers. De kerstman is anwezig en deelt cadeautjes uit. tdereen die tweedehands spullen eeft kan er een kraampje huren, iet aanbod omvat o.a. boeken, laswerk, meubelen, speelgoed, rn'osa, (klein) antiek, gereed- Jiap enz. Inlichtingen: 88 0343- 12962. ivww.rabobankonline.com ■Ijkvereniging Overhees houdt iterdag 27 december een bingo i een loterij. Dat gebeurt in ont- oetingscentrum De Klarinet. De aal aan de Klarinet gaat om 19:00 w open en een uur later wordt er gonnen. Leden en donateurs van e wijkvereniging kunnen voor £3,50 een bingokaart kopen, voor fiidere deelnemers geldt het dub- le tarief. Inmiddels zijn de 'lopers van de week' een begrip in Soest. Onze bezorgers maken er een erezaak van. Op school zijn ze er trots op. En het is ook niet niks: acht weken helemaal zonder één klacht de Soester Courant bezorgen, door weer en wind, winter en zomer. De Soester Courant is met recht trots op deze jongens en meis jes, die daarom een extraatje verdienen. Deze week krijgen de volgende bezorgers een bo nus: Bonnie Spoelder Stephan v. Steenveldt II Mark Verwoerd Zondagmorgen neemt ds. R. ter Beek de gemeenteleden van de gereformeerde kerk (vrijgemaakt) mee terug naar de tijd, waarin de volwassen geworden Jezus publiek gaat optreden. Jezus wil zich laten dopen door Johannes de Doper. Dat is op zich al bijzonder, maar deze doop gaat ook nog gepaard met bijzondere gebeurtenissen. Als thema voor de preek over Mat- theüs 3:13-17 kiest ds. Ter Beek: Johannes doopt Jezus in het vuil van zijn volk. 's Middags gaat ds. J. Wesseling uit Ede voor in de dienst. Hij zal aan de hand van Zondag 44 uit de Heidelbergse Catechismus preken over het laat ste van de tien geboden. De ge meente komt om 10:00 uur en 17:00 uur samen in het kerkge bouw aan de Parallelweg 1. Info: 6025234. Amivedi, 88 035-6015493 VERMIST Schildpadpoes, 'Sally', mist punt aan staart, kan kale plek hebben, Staringlaan. Kater, cypers grijsbruin, achter pootjes teentjes wit, voorpoot 1 wit teentje, Korteweg. GEVONDEN Kater, cypers wit, wit cyperse kin, witte bef, MacDonalds Soester- berg. Poes, cypers wit, Hartmanlaan. Poes, cypers wit, 4 witte voetjes, witte bef, Buys Ballotlaan Soester berg. Informatie: l.v.d.pol@hetnet.nl Zaterdag 27 december: 'La Nati- vité du Seigneur' van Olivier Mes- siaen, uitgevoerd op het grote Bat- zorgel van de Domkerk door Domorganist Jan Jansen. Het con cert begint om 15:30 uur en de toegang is gratis. Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) Periode: 11 t/m 17 december 2003. GEBOREN: Zara, dochter van F.J. Visscher en I.A.B. Vos. AANGIFTE HUWELIJK/ PARTNERSCHAP: Michiel van Schaik en Linda An- nika Brandt. - Anne Haaijes en Monique Spiers. - Robin Johan Roskam en Maria Hendrika Ha gen. M)ITRE3aaNGHUWELüK/ PARTNERSCHAPSREG.: Harm Duiven en Marie Louise Wessels. OVERLEDEN: Janny Aleida Veenstra. - Maria Elisabeth Paschedag, e.v. M. Dite- weg. N Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Donderdag 25 december t/m dinsdag 30 december Huisartsen vanaf woensdag 17:00 uur: Huisartsenpost Eemland: 880900-3311233. Spoedeisende hulp (ook kleine ongevallen) Spoedeisende hulp is 7 x 24 uur gegarandeerd bij Meander Me disch Centrum, locatie Amersfoort Lichtenberg, Utrechtseweg 160, Amersfoort. Apotheek, dagelijks na 17:30 uur (en in de weekeinden): Centrale Dienstapotheek, Amersfoort, 88033-4328500. Tandarts, donderdag 25 december 13:00-13:30 uur: M. Oosterveen, Dalplein 11-13, 886014148. Tandarts, vrijdag 26 december 13:00-13:30 uur: H. Oosterveen, Dalplein 11-13, £86014148. Tandarts, zaterdag 27 en zondag 28 december 13:00-13:30 uur: C.J.J. Dorrestein, Ossendamweg 43, £86017853. Tandarts, maandag 29 december 13:00-13:30 uur: A. Noorman, Oranjelaan 38A, £©6012000. Tandarts, dinsdag 30 december 13:00-13:30 uur: S. Loos/I.E. Gertsch, Heuvelweg 21, 886015970 Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, 88033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, woensdag 20:00 - donderdag 24:00 uur: H. Broeckman-van Hall, Van Goyenlaan 17, 886019633. Dierenarts, vrijdag 00:00 - 24:00 uur: E. Klein-Benes, Ereprijsstraat 23, £86014211. Dierenarts, zaterdag 00:00 - zondag 24:00 uur: M. Teunissen (Baarn), Ferdinand Huycklaan 16, ©5412535. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., ©06-54337407. Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl Klassiek en jazz op Radio Soest Een lange, even bloeiende als boeiende wereld-omspannende carrière. Een loopbaan, die in de jaren vijftig in Scandinavië begon, een vaderlands debuut op vinyl volgde in 1955 met Jazz Behind The Dikes en toen naar Amerika in 1956. Rita studeerde geen zang aan een conservatorium. Ze was een self-made-singer. Begin jaren zestig was haar stem tot volle was dom gekomen en in combinatie met haar weergaloze timing groei de zij uit tot een jazz-diva van mondiaal allure. 'Rita Reys meets The Beets Brothers', een jubileum tournee waarmee Rita Reys gedu rende de afgelopen maanden heeft opgetreden. Ondanks een leeftijds verschil blijkt er geen sprake van een generatiekloof. De ontmoeting tussen twee grootheden, Rita vo caal en Peter Beets achter de vleu gel, samen met Marius Beets bas, Joost Potocka drums, tenor-saxo fonist Alexander Beets en trom pettist Jarmo Hoogendijk is een unieke ervaring. The Messiah van Haendel. Het verhaal begint met 'Denn uns ist ein Kind geboren'. Kiri te Kanawa, sopraan en Anne Gjevang, con- tralto, spelen daarin de hoofdrol len. Zij worden begeleid door het koor en het Chicago Symphony Orchestra olv Sir Georg Solti. Vervolgens de Misa Criolla, die van Argentijnse componist Ariel Ramirez. Mercedes Sosa is de al lesoverheersende solist. De Misa Criolla is een waar voor beeld van volkse muziek In het tweede uur kunt u luisteren naar Navidad Nuestra, een kerst vertelling. Het gaat over de ver schijning van de Engel Gabriël aan Maria, de geboorte, de wederwaar digheden van de Herders ,de drie koningen en de vlucht naar Egyp te. Navidad Nuestra, een kerstver telling van Ariel Ramirez, gedirigeerd door Ricardo Hagman. De soliste is Mercedes Sosa. Ten slotte kunt u een opname beluiste ren die het Kings College Choir gemaakt heeft olv Stephen Cleo- bury. Zij zingen aloude kerstliede ren, en wel op zo'n manier dat je hart er bijna van stil staat. Eerste Kerstdag 14.00 uur EERSTE KERSTDAG 08.00 Kerstgospels Presentatie: Elly van Tol 09.00 Het licht schijnt in de duis ternis presentatie: Cokkie Spelt en Ans Nederlof 10.00 Het Kerstverhaal Het Kerstverhaal geschreven door Marianne Busser en Ron Schröder wordt voorgelezen. In het Kerstverhaal wordt het kerstevangelie verteld voor jong en oud. De teksten wor den afgewisseld met muziek. Marrianne Busser en Ron Schröder, een Soester schrij vers echtpaar, samen hebben zij zo'n 150 kinderboeken op hun naam staan. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 Sound of music Traditioneel rondom de Kerstdagen het verhaal van de familie Von Trapp in het Oos tenrijkse Salzburg. Melodieën die nog steeds het hart van luisteraars raken zoals Do-re- mi, My favorite things; Sound of music en natuurlijk Edel weiss. Maar zeker ook Climb ev'ry mountain. Een heerlijke creatie van Rodgers en Hammcrstein en de geweldige rol van Julie Andrews als Maria, Christop her Plummer als Kapitein Von Trapp en natuurlijk de kinderen: Liesl, Friedrich, Louisa, Kurt, Brigitta, Marta en de jongste Gretl. Een uur genieten. Presentatie: Paul Sparnaaij, techniek Ben Verschoor. 12.00 Rondje rond de kerk - h presentatie: Eit Algra 13.00 Muziek in de Kerstsfeer presentatie: Annelies Nelis 14.00 Soest Klassiek Samenstelling: Jacques v.d. Griendt Zie tekst eerste kolom 16.00 Kerstontmoeting, Oude Soesters vertellen over het Kerstfeest in vroeger da gen. Ria Hilhorst praat met Timo en Hennie Tabak en hun zusje en schoonzusje Mien de Jong. Aansluitend wordt een Kerstverhaal ver teld door Ad van Veen 17.00 Holland Boys Choir Opname uit de Eusebiuskerk in Arnhem U hoort het koor uit Elburg o.l.v. Pieter Jan Leusink met beroemde Kerst- carols. Solisten zijn Jelle Stro- ker, jongenssopraan; Anne Jan Leusink; tenor, Martinus Leusink, tenor en Jeroen As- sink, bas. Verder hoort u het Nederlands Bach Collegium, Jan Vayne en Louis van Dijk op twee concertvleugels met een Kerstinprovisatie. Inlei ding Ab Faas, samenstelling Ad van Wijngaarden 18.00 Radio M. tot vrijdag 08.00 uur TWEEDE KERSTDAG 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Brassbandmuziek Aandacht voor de Canadian Brass. Een vijfmans formatie uit Toronto met de beste bla zers uit Canada en de USA speelt bekende en minder be kende kerstliederen. Christ- mas Carols worden uitgevoerd door de Fodens Courtois Band en de Halifax Choral Society uit Leeds. Presenta tie: Kees Vroon 10.00 Kerstontmoeting Ria Hilhorst en Ad van Veen praten over Kerstmis. Vreha- len en gedichten voor onder de kerstboom. 11.00 Jingle Bell Rock Vrolijk kerstmuziekprogram ma samengesteld en gepresen teerd door Kees Pels 12.00 De Schepping De Vlaamse schrijver Bart Moeyaart schreef in opdracht van het Nederlands Blazers Ensemble De Schepping voor hun gelijknamige muziekthea terprogramma. Uitgangspunt voor de voorstelling was het oratorium Die Schöpfung van Haydn in een nog nooit eer der gehoorde bewerking voor blazers, gemaakt door de ho boïst Josef Triebensee, een tijdgenoot van Haydn. U gaat luisteren naar een concert uit de Waalse kerk in Amsterdam van het Nederlands Blazers Ensemble, verteller is de Vlaamse dichter Bart Moeyaert. Presentatie: Wer- ner Paans 13.00 Ontmoeting met... Piet Ekel presentatie: Thari Schröder 14.00 Kerstsfeer Een uur kerstmuziek en -ver halen. Iwan Rebroff met het lied "Von Himmelhoch ihr Englein kommt", André Rieu en zijn Straussorkest, Wïüeke Alberti met Een kleine den- neboom en het London Choir. En dan het verhaal van 'Het meisje met de zwavelstokjes', hoe een arm klein kind toch bij haar oma in de hemel een liefdevolle kerst meemaakt. Voor de kleine luisteraars het verhaal van 'De Toverslee'. De dieren in het Vossenbos, die een avontuur meemaken. Met de slee van de kerstman op zoek naar een mooie kerstboom. Presentatie: Paul Sparnaaij, techniek Verschoor. 15.00 Rita Reys Presentatie: Rob Dekker Zie toelichting eerste kolom 17.00 De ballen van de booni Bekende en minder bekende aan kerstmis gerelateerde mu ziek van René Froger, Madeli- ne Bell, Faith Hill, Frans Bau- er, Stevie Wonder en ABBA. presentatie: Ap van Schaik 18.00 Radio M. tot zaterdag 8.00 uur ZATERDAG 27 DECEMBER 08.00 Goedemorgen Soest presentatie: Eef v.d. Horst 9.00 Oud goud De beste muziek uit de ja ren zestig en zeventig. Pre sentatie: Ab Kruitbos 12.00 Radio M tot zondag 08.00 uur Klassieke muziek op zondagmiddag U kunt in de serie Pianoleeuwen meegenieten van Sviatoslav Rich ter en Arturo Benedetti Michelan- gelo. Sviatoslav Richter is in 1915 geboren in de Oekraïne en stierf in 1977 in Moskou aan de gevolgen van een hartaanval. Hij begon pas piano te spelen op zijn 22e. Hij was een bijzonder pianist: nadat hij was uitgespeeld het publiek bleef stil zitten, zozeer was het in de ban van zijn spel. Richter gaf concerten en maakte studio-opnamen bij de vleet. Een enorm aantal cd's kwam uit maar kenners beweerden dat je Richter pas echt kon waarderen, wanneer je hem live meemaakte. U hoort hem: eerst Rachmaninov, daarna Chopin en tenslotte Tchai- kowsky. De Italiaan Arturo Benedetti Mi- chelangeli kwam het in nieuws als 19e jarige toen hij bij de Zwitser se Radio het pianoconcert nr. 1 van Franz Liszt vertolkte. Een ware triomftocht begon en hij schuwde niet de alleroudste en de allernieuwste stukken te spelen. Van hem hoort u enkele stukken van Claude Debussy uit De Nederlandse saxofonist Arno Bornkamp, geboren in Amsterdam in 1959, is het prototype van een moderne duizendkunstenaar, die zich zowel in het traditionele als het hedendaagse repertoire zich thuisvoelt. Bornkamp sloot zijn studie af met de grootst mogelijke onderschei dingen en vandaag gaat hij de we reld over met zijn concerten, fes tivals, lezingen en masterclasses en in 1995 werd hij leraar saxofoon aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Van hem hoort u werken van Gla- zunov, Koechlin, Caplet en Ibert, die allen voor de saxofoon zijn ge schreven. Het orkest is Camerata Amster dam olv Jeroen Weierink. Zondagmiddag 14.00 uur ZONDAG 28 DECEMBER 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Religie en poëzie Presentatie: Maria Drost 10.00 Ommetje natuur en milieu h Marijke Schets vertelt over nut en noodzaak van padde stoelen. Presentatie: Ina Aan- Oliebol: Eddy en Marco Se- vink uit Soesterberg die hun hobby en Het Goede Doel op een unieke wijze weten te koppelen. Peter Ensdorff ver zorgt de rubriek "de beste en slechtste politicus van Soest" en krijgt een Soester inwoner drie minuten de gelegenheid zijn zegje te doen. Aan de "Stamtafel" discussiëren Eit Algra, Neks Blommers en Wim de Kam met de Soester magistraat bij de rechtbank in Utrecht en Rotterdam Ton Herstel. Presentatie: Jan Visser en Werner Paans. 18.00 Kerkdienst Vanuit de R.K. parochie Ma ria Onbevlekt Ontvangen, Nieuwerhoekplein. 19.00 Religieuze muziek 20.00 Het open boek Presentatie Herman Spoor. 21.00 Radio M tot maandag 08.00 uur MAANDAG 29 DECEMBER 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Ruud van Zomeren in ge sprek met Burgemeester Janssen 11.00 Van het Raadhuisplein h Nieuws uit het gemeentehuis met o.a. Het Soestgevoel, de column van de burgemeester, presentatie: Ivonne Dijkhuis 12.00 Waar blijft de tijd Mevr. Smits-Smit De nu inmiddels 87-jarige mevrouw Smits is geboren in een klein boerderijtje op de hoek van de Klaarwaterweg- Gerrit v.d. Veenstraat. Later is ze met haar ouders verhuisd naar de Veenzoom. Vlak voor de tweede wereldoorlog is ze getrouwd en gaan wonen aan de Klein Engendaalweg. Zij werkte als hulp in de huishou ding bij een Baarnse familie. Ook de oorlog komt aan de orde, over de angsten en de gevaren tijdens die periode gaat haar verhaal. Presentatie: Jan Visser, 13.00 Dit was de week Hoogtepunten uit het nieuws van deze week, verzameld en gepresenteerd door Eef v.d. Horst. 14.00 Soest klassiek samenstelling Jacques van der Griendt, presentatie: Inske den Duik. Zie toelichting hiernaast. 16.00 De Kloof Maandelijks radiomagazine van Radio Soest. Gasten van daag: dominee Van Kooten van de Ichthuskerk over de godsdienstige kloof in de Her vormde Kerk na de totstand koming van de PKN, Protes tantse Kerken in Nederland. De winnaars van De Gouden FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soester berg presentatie: Dirk Jan Arnold 10.00 Ontmoeting met... Piet Ekel presentatie: Thari Schröder 11.00 Senioren vragen Een programma met verzoe ken vanuit verzorgingstehui zen, samenstelling Atie Derk- sen, presentatie: Mirella Wiegers. Wilt u ook eens een verzoek plaat aanvragen, stuur dan een kaartje naar Radio Soest. Vermeld daarop de titel en het adres waar u woont. Komt het dik voor elkaar. Presentatie: Atie Derksen 12.00 Lunchroom presentatie: Dirk Jan Arnold 13.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 14.00 Operetteland h The Sound of Music Gemist op Eerste Kerstdag? Of groot liefhebber van The Sound of Music? Vanmiddag een herkansing. Zie voor de toelichting Eerste Kerstdag. Presentatie: Paul Sparnaaij, techniek Ben Verschoor. 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h 17.00 Radio Soest Non-stop Muziekprogramma 18.00 Religieus programma 18.00 Van psalm tot pop, pres. Joke Almirante 18.30 Weg met hobbels, pres. Men- no Schuit 19.00 De Verrekijker, kinderpro gramma. 19.30 Het Kompas, jongerenprogramma. 20.00 Het Boek, het binnenste bui ten, pres. Herman Spoor 20.30 Bijbel verzen van Jo han van Maarlant, pres. Her man Spoor 21.00 Lijden, lie deren, pres. Elly van Tol 21.30 Avondsluiting, pres. Wim Prins. 22.00 Radio M tot woensdag 08.00 uur Burgemeester Koos Janssen 10.00 Holland Boys Choir Bekend waren ze al, de jongens uit Elburg met hun gedreven dirigent Pie ter Jan Leusink. Beroemd zijn ze geworden door hun medewerking aan de Kruitvatproductie met alle werken van Bach, wereld beroemd. Het koor bestaat ongeveer 60 jongens. Daarnaast worden jonge talentjes door Leusink op geleid om later te kunnen doorstromen naar het Hol land Boys Choir. Heeft u ze Eerste Kerstdag gemist, dan hier de herhaling van een bijzonder concert op genomen in de Eusebius kerk in Arnhem. Inleiding Ab Faas, samenstelling Ad van Wijngaarden. Zie ook. toelichting Eerste Kerstdag 11.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 12.00 Lunchroom Middag Magazine, presen tatie: Ruud van Zomeren 13.00 Radio Soest non-stop Muziekprogramma 15.00 Soest Actueel h 16.00 Lunchroom h 17.00 De derde helft h Eddy Pieters Graafland In de periode van 1952 tot en met 1958 verdedigde Eddy ruim 250 keer het doel van Ajax. Daarna van 1958 tot en met 1970 ruim 500 keer dat van Feyenoord. Eddy P.G. - zoals zijn bijnaam luidde - was in die tijd vaste keeper van het Nederlands elftal en speelde in totaal 47 in terlands. Presentatie: Rob Dekker. 18.00 Radio M tot dinsdag 08.00 uur DINSDAG 30 DECEMBER WOENSDAG 31 DECEMBER 08.00 Goedemorgen Soest Presentatie: Eef v.d. Horst 09.00 Soest Actueel Nieuws uit Soest en Soesterberg presentatie: Eef v.d. Horst 10.00 Ommetje natuur en milieu Ad van de Herik draagt gedichten voor die passen in deze tijd van het jaar. Presentatie Ina Aangeen- brug. 11.00 Van het Raadhuisplein Nieuws uit het gemeente huis met o.a. Het Soestge voel van de burgemeester, presentatie: Ivonne Dijk huis 12.00 Lunchroom Middag Magazine. Presen tatie: Ria Hilhorst 13.00 Soest in 2003 Jaaroverzicht. Opvallende zaken die zich in Soest en Soesterberg hebben voorgedaan in 2003 voor u verzameld en gepresenteerd door Eef v.d. Horst. Win een mooi vuurwerkpakket, aange boden door Ab Hooyer. In dit programma wordt teruggeblikt op de Soester aktualiteiten van het afge lopen jaar. Over deze on derwerpen wordt een vraag gesteld, als u het antwoord hierop weet, dan kunt u bellen naar het nummer dat in de uitzen ding genoemd zal worden. De eerste beller met het goede antwoord wint een vuurwerekpakket. In dit programma een rechtstreeks verslag van de jaarlijkse Sylvestercross ge organiseerd door de atle tiekvereniging Pijnenburg. Samenstelling en presenta tie: Eef v.d. Horst, Rob Dekker en Willem Siever- ink. 16.00 Wim Kan 18.00 Radio M tot donderdag 08.00 uur De medewerkers van Radio Soest wensen u Een heel gezond en voorspoedig 2004 Woensdag 24 december (kerstnacht) Rooms-katholiek, Petrus en Rau- luskerk, Kerkplein 2 18:00 pastor F. Overbeek; peu terviering (-7 jaar); 20:30 pastor J. Beekman; eucharistie/jongerenviering; Toont Goed 22:30 pastor F. Overbeek; com munieviering; gemengd koor Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 19:00 pastor H. Jurriaanse; communie/familieviering; kin derkoor 22:30 pastores H. Goddijn en H. Jurriaanse; eucharistievie ring; Cantemus Domino Rooms-katholiek, H. Familie- kerk, Willibrordusstraat 19 19:30 pastor J. Beekman; eu- charistie/familieviering; Kleine Familie en Coro Mediante 22:30 pastor W. Veldhuis; eu charistieviering; Cantate Domi no Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 19:00 pastor R. Bouwman; communieviering; Kleine Joan- nes 22:30 pastores B. Tieman en H. van de Schepop; eucharistie viering; parochiekoor Samen op Weg (PKN), Emma kerk, Regentesselaan 2 19:00 en 22:30 ds. P. van Win den Samen op Weg (PKN), De Open Hof, Veenbesstraat 2 22:00 ds. H.R. van Heil Oecumenische wijkgemeente de Oude Kerk (PKN), Torenstraat 1 23:00 ds. R. Bartlema Evangeliegemeente, Juliana- kerk, Julianalaan 19A 19:30 voorganger onbekend Baarn Leger des Heils, Acacialaan 6 22:30 samenkomst; Regina Ederveen, harp Donderdag 25 december (eerste kerstdag) Rooms-katholiek, Petrus en Pau- luskerk, Kerkplein 2 10:00 pastor W. Veldhuis; eu charistieviering; gemengd koor; 14:00 kribbetje kijken Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 10:00 pastores H. Goddijn en F. Overbeek; eucharistieviering; Cantemus Domino Rooms-katholiek, H. Familie- kerk, Willibrordusstraat 19 10:00 pastor J. Beekman; eu charistieviering; Cantate Domi no; 15:30 kindje wiegen Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 10:00 pastor H. v.d. Schepop; eucharistieviering; parochiekoor Samen op Weg (PKN), Emma kerk, Regentesselaan 2 10:00 ds. P.F. Goedendorp Samen op Weg (PKN), De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. H.R. van Heil Samen op Weg (PKN), Wilhelmi- nakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 ds. M. Koole Oecumenische wijkgemeente de Oude Kerk (PKN), Torenstraat 1 10:00 ds. R. Bartlema Nederlands-hervormd, Ichthus kerk, Albert Cuyplaan 2 09:40 samenzang; 10:00 ds. R. van Kooten; 19:00 zangdienst in Julianakerk Christelijk-gereformeerd, Julia nalaan 90 09:30 en 16:30 ds. P.J. Kok Gereformeerd-vrijgemaakt, Pa rallelweg 1 10:00 ds. R. ter Beek; 17:00 kerstviering Gereformeerde gemeente, Reho- bothkerk, Dalweg 44 09:30 leesdienst; 19:00 ds. W. Visscher Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 mevr. C.A. v.d. Kuil; NPB-koor Evangeliegemeente, Juliana kerk, Julianalaan 19A 10:00 M. Rotman Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 15:00 Harpert Tromp Jehovah's Getuigen, St. There- siastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Talma- laan 44 09:30 dienst Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 ds. F.Ph. Groeneveld Nederlands-gereformeerd, Wald- heim Mavo, Vondellaan 2 10:30 drs. H. de Jong, Zeist Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samen komst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 ds. K. van der Horst; kerstkoor Meander MC, locatie Lichten berg, Utrechtseweg 160 09:45 pastor M. Sweere Meander MC, locatie Elisabeth, Ringweg Randenbroek 110 09:45 pastor M.J. Burger Vrijdag 26 december (tweede kerstdag) Rooms-katholiek, H. Familie- kerk, Willibrordusstraat 19 10:00 pastor J. Beekman; eu charistieviering; cantores Nederlands-hervormd, Ichthus kerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 ds. R. van Kooten Zaterdag 27 december Rooms-katholiek, Petrus en Pau- luskerk, Kerkplein 2 19:00 communieviering (paro chianen); mannenkoor Zondag 28 december Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 10:00 pastor H. Goddijn; eu charistieviering; samenzang Rooms-katholiek, H. Familie- kerk, Willibrordusstraat 19 10:00 communieviering (paro chianen); cantores Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 10:00 communieviering (paro chianen) Samen op Weg (PKN), Emma kerk, Regentesselaan 2 10:00 ds. H. Belier Samen op Weg (PKN), De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. H.R. van Heil Samen op Weg (PKN), Wilhelmi- nakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 klank- en Weurdienst Oecumenische wijkgemeente de Oude Kerk (PKN), Torenstraat 1 10:00 kand. M. Berends en K. Berends Nederlands-hervormd, Ichthus kerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 ds. R. van Kooten; 17:00 ds. A. Larigerak Christelijk-gereformeerd, Julia nalaan 90 09:30 en 16:30 ds. H. Last, Veenendaal Gereformeerd-vrijgemaakt, Pa rallelweg 1 10:00 ds. R. ter Beek; 17:00 ds. J. Wesseling, Ede Gereformeerde gemeente, Relio- bothkerk, Dalweg 44 09:30 ds. J.M. Kleppe; 19:00 ds. J.S. van der Net Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 ledendienst Evangeliegemeente, Juliana kerk, Julianalaan 19A 10:00 B. Sijtsma Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 10:00 Harpert Tromp Jehovah's Getuigen, St. There- siastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Tal- malaan 44 09:30 dienst Baarn Eemnesserweg Doopsgezind, 63B 10:30 ds. F.Ph. Groeneveld Nederlands-gereformeerd, Wald- heim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. G. Nieuwburg, Am sterdam-C. Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samen komst Amersfoort Orthodox, H. Cornelius de Hon derdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zater dag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtse weg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Cen trum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschme- ding (translation in English); 19:00 genezingsdienst (le zon dag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Meander MC, locatie Lichten berg, Utrechtseweg 160 09:45 pastor M.J. Burger Meander MC, locatie Elisabeth, Ringweg Randenbroek 110 09:45 pastor M. Sweere Deze informatie is ook te vinden op Internet: www.soestercourant.nl

Soester Courant | 2003 | | pagina 19