Verhuizing EOD naar Soesterberg? relletje Boltini was thuis in Soesterberg enakel Niet alle heli's in oefening ooi 88 KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST HULPVERLENING Brandweer brengt laatste groet aan Herman Vos Vaker inzet helikopters bij brandbestrijding PAGINA^ DINSDAG 30 DECEMBER 2003 PULLENHULP Nederlands beroemdste circusdirecteur overleden - Schilderen voor Clini Clowns ore Pameijer. SOESTERBERGSE Cnpsterberg is in beeld als nieu- COURANT Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 musici hebben tal van cd's naam staan. ncert begint om 20:15 uur :enakel, Amersfoortsestraat jesterberg. Toegangsprijs' )0/€ 13,00 (CJP en Pas Reserveren (vanaf 5 janua- 0346-332518. JÉÊÈ m Soesterberg is in beeld als nieu- tve vestigingslocatie voor het Explosieven Opruimings Com mando Koninklijke Land macht (EOCKL), dat momen teel nog in Culemborg geves tigd is. In dit verband is de vliegbasis Soesterberg ge noemd, maar volgens Mirjam Winkel van de gemeentelijke afdeling communicatie 'is het bericht nogal eenzijdig naar buiten gekomen.' Tot nu toe gaan de gedachten al leen uit naar 'defensieterrein'. En daarvan is er nog genoeg in Soesterberg. Eerder nog dan de vliegbasis komt een gebied ten zuidoosten van het dorp, de Leus- derhei achter de Ketting Olivier- en de Dumoulinkazerne, in aan merking. Sinds bekend is dat binnen enkele I jaren aan het huidige gebruik van de vliegbasis Soesterberg een ein de komt, zijn al enkele proefbal lonnetjes opgelaten over mogclijk- I heden voor een nieuwe bestem ming. De Amsterdamse Zweef- viiegclub die in weekends al jaren lang van de basis gebruik maakt, wil er graag blijven. Burgemeester R. Boekhoven van Zeist heeft het idee gelanceerd om er een natio naal oefencentrum voor de brand weer en andere hulpdiensten te vestigen. Nu is de mogelijkheid geopperd het Explosieven Oprui mings Commando (EOC) er een plek te geven. 'Wij willen niet op al die proefbal lonnetjes reageren', zegt Winkel. 'We moeten eerst maar eens af wachten wat defensie wil met de vliegbasis. Laat het ministerie eerst maar eens komen een plan. Wordt het terrein vrijgegeven of komen er andere defensietaken naar toe? Laat daar maar eens duidelijkheid over komen.' Het Explosieven Opruimings Commando Koninklijke Land macht is in Culemborg niet naar wens gehuisvest. Het commando coördineert de inzet van alle ex plosieven opruimingsdiensten (EOD) van de Nederlandse krijgs macht: de EOD van de Koninklij ke Luchtmacht, de Duik- en De- monteergroep van de Koninklijke Marine en de EOD van de Ko ninklijke Landmacht. Het ministe rie van defensie in Den Haag zoekt voor het EOC een nieuwe, meer centraal gelegen vestigingsplek. Het heeft een wenscn/voorkcurs- lijstje, waarop een van de defensie terreinen in Soesterberg vrij hoog staat. 'Maar er zijn veel defensie terreinen in Soesterberg, waaron der de vliegbasis. De media heb ben nu bericht dat het om de vlieg basis gaat, maar dat is absoluut niet waar. Het gaat om een van de defensieterreinen', zo benadrukt Winkel. 'Er wordt nu gekeken waar defensie de EOD het beste zou kunnen neerzetten'. Werkgelegenheid In een reactie op vragen hierover door de media heeft wethouder Bart Krol, die onder meer ruimte lijke ordening in zijn portefeuille heeft, genuanceerd gereageerd door te zeggen dat wat hem betreft de EOD welkom is, maar dat het ervan af hangt om welk defensie terrein het gaat. Door de sluiting van de vliegbasis in zijn huidige vorm in 2008 raakt Soest werkge legenheid kwijt. 'Krol heeft ge zegd: als wij werkgelegenheid te rug kunnen krijgen door de EOD op defensieterrein te plaatsen, pri ma. Maar hij zegt ook: de vliegba sis is voor mij nog geen verhaal, De basis speelt ook nog mee in het Hart van de Heuvelrug-proces. Als de EOD op een plek zou ko men waardoor het groen in het nauw komt, dan heb ik (Krol, red.) bezwaar', aldus Winkel. Wat de wethouder betreft komt het zuid oosten van Soesterberg, de omge ving van het Zeisterspoor, veel eer der in aanmerking. Inmiddels heeft de Vereniging Overlast Soesterberg/Zeist in een reactie laten weten de komst van de Explosieven Opruimings Dienst (en ook het Explosieven Oprui mings Commando dat de inzet van de EOD coördineert) niet te zien zitten. Vooral mensen die de oor log hebben meegemaakt zouden niet goed tegen het geluid van ont ploffende bommen kunnen. De vereniging gaat er daarbij kennelijk van uit dat elk explosief dat ergens in het land gevonden wordt en waarvoor de EOD ingeschakeld wordt om het te onderzoeken en- eventueel onschadelijk te maken, naar Soesterberg wordt gebracht om daar tot ontploffing te worden gebracht. De procedure is echter- dat dit gebeurt op de vindplaats zelf dan wel op een veilige plek zo dicht mogelijk in de buurt. Boven dien bekijkt men eerst of het ex plosief niet op een andere manier onklaar gemaakt kan worden. De medewerkers van de EOD, die zowel uit landmacht- als lucht- machtpersoneel bestaat, vermijden zoveel mogelijk het vervoer ervan in verband met de risico's die hier aan verbonden zijn. Het zou dan ook, als de verhuizing van Culem borg naar Soesterberg inderdaad doorgaat, alleen om de kantoor functie van het EOC gaan. Zoals geldt voor zoveel berichten over defensieterreinen in het alge meen en de toekomst van de vliegbasis Soesterberg in het bij zonder: wordt vervolgd. l.n.r. Mettine Griffioen, ue Dalloyaux, Hennie houwer, Jeroen van der Tang lat Lustenhouwer. ar ook deze open uitnodi- lennie en Ignaat en de an- van de groep zijn leden van imakerk, een open en en- iste christelijke kerk in Wie zin heeft kan ook op de donderdagavonden van ja- :n februari aanschuiven. Dan i er vervolggesprekken, volgens hetzelfde recept, op rdagavonden vanaf 19:00 hetzelfde adres. Vanwege ering is opgave vooraf erg Schrijf, bel of mail dus met uiterlijk zondag 4 ja- naar Hennie en Ignaat ihouwer, Schaepmanstraat 12289, lustenhouwer@planet.nl. en, omdat ze 'telken jare vastgesteld bij de gemeen- Doting'. lar ging de politie akkoord :t besluit van de gemeente- vant uit niets valt op te ma- t de acties waarmee was ge- zijn gevoerd. teresseerden in verhalen en •ens over oud-Soest ontvan- ioor lid te worden van de >rische Vereniging Soest erberg ieder kwartaal het idblad 'Van Zoys tot Soest', wetenswaardigheden over -toen. Informatie: Juul van >11, 88 6017065. ïngïoopcentruni J De Schans 20 3764 AX Soest Tel. (035) 601 87 30 1: spullenhulp@r;pullenhulp.n! Ie bruikbare kleding, textiel .choenen kunnen naar enhulp gebracht werden, vertijden: dinsdag t/m ig van 9:00 tot 17:30 uur dag van 9:00 tot 12:00 Hij uitte vaak ongezouten kri tiek op gemeentebesturen die hij gebrek aan medewerking verweet. De vorige week na een lang ziekbed op 83-jarige leef tijd in een Blaricums zieken huis overleden circusdirecteur Toni Boltini was echter altijd opvallend mild, soms zelfs lo vend, als het over Soest ging: 'Het mag best eens worden ge zegd dat het dynamische ge meentebestuur van Soest voor de stormachtige ontwikkeling van mijn bedrijf alle begrip toonde.' Boltini, Nederlands beroemdste circusdirecteur, heeft jarenlang nauwe banden gehad met Soester berg. 'Dat is een leuke tijd ge weest,' vertelde hij eens in een ge sprek. Al in 1947 was Soesterberg' eerste startplaats en winterbivak (naast het toenmalige restaurant 't Zwaantje) van het circus. Hier pre senteerde hij ook zijn eerste be scheiden circusvoorstelling in een echte, zij het kleine, circustent. Later, sinds 1962, had hij negen jaar lang aan de Amersfoort sestraat zijn winterresidentie. In de daarbij behorende voormalige uit spanning De Eendenhof exploL teerde hij zijn zelfs buiten de landsgrenzen bekende horecagele genheid El Paradiso. Hier traden internationale grootheden op als Dave Berry, Bill Haley and the Cornets en The Fortunes, naast Johnny Lion and the Jumping Jewels en Rob de Nijs en The Lords. In 1971 kwam er een eind aan. Toen vielen zowel het woon huis van Boltini als El Paradiso ten prooi aan een brand, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd. Ook heeft hij in het voormalige katholieke militaire tehuis Huis ten Halve (in 1980 als Meubidick af gebrand) aan de Rademakerstraat enige jaren een circusacademie beheerd, die door de Engelse zan geres Vera Lynn werd geopend. Beneden waren exclusieve bars in gericht, op de bovenverdieping was de eigenlijke academie geves tigd, een circusschool waar arties ten zich verder in het vak konden bekwamen. Het succes dat Bolti ni ervan verwachtte, bleef echter uit. 'In die gloriejaren', zoals hij die tijd noemde, kon hij zich echter een miskoop veroorloven. De eerste tournee leverde wel be kendheid, maar geen batig saldo op. Daarom zocht hij voor de win termaanden een baantje. Hij vond het bij autosloper Adriaan Luyben ('een fijn christelijk mens'), des tijds gevestigd aan de Eigendom weg in Soest. 'Hij zag dat ik kei hard werkte en dat beloonde hij ook door me mee te nemen naar autoverkopen op de militaire dump in Deelen. Hij kocht er soms auto's voor een cent per kilo!' Ik dacht: dat kan ik ook.' Door zijn soms gewaagde aankopen ('want ik had bijna geen cent') legde hij de basis voor het grootse wagen park dat later voor het vervoer van het complete circus werd ingezet. Zonder vergunning In 1962 vestigde Boltini in de bos rijke omgeving langs de Amers foortsestraat een kleine circusne- dèrzetting. Hij vond het 'een klein wonder' dat het gemeentebestuur van Soest niet ingreep. Integen deel, de verantwoordelijke wet houder W.G. van Zadelhoff had een open oog voor het economisch belang. 'Het mag best eens worden gezegd dat het gemeentebestuur van Soest voor de stormachtige ontwikkeling van mijn bedrijf alle begrip had. Ik kocht van het Ame rikaanse leger nissenhutten en zet te die in recordtempo in Soester berg neer. Ik had er werkelijk geen idee van dat je daar vergunning voor moest hebben, maar Soest heeft er nooit een probleem van gemaakt.' Hij is het gemeentebestuur van Soest dan ook altijd erkentelijk gebleven voor alle kansen die het hem had gegeven. 'Er werd wel eens gezegd dat er geen ruimte was voor ondernemingsgeest in Nederland. Daarop had ik altijd een antwoord: de autoriteiten in het gemeentehuis van Soest den ken daar anders over'. Boltini was Soesterberg dan ook goed gezind. Hij was het die door het beschik- Boltini 1920-2003 Foto: archief Ecmland Pers >ok: www.spullenhulp.nl ar al uw verzekeringen - isioenen - hypotheken icieringen - beleggingen Krommeweg 3* Soest 35-601 60 11 Fax 603 55 74 www.korenassurantien.nl lil: info@korenassurantien.nl baar stellen van het ontbrekende bedrag de realisering van het Dorpshuis aan het Dorpsplein mogelijk maakte. Ook in andere gevallen was hij altijd bereid finan cieel een steentje bij te dragen als hem daar om werd gevraagd. Intussen was El Paradiso uitge groeid tot een trekpleister van for maat. Vooral in de weekends trok het bezoekers uit het hele land. De chauffeurs van de bussen die er stopten noemde het voor 't gemak Halte Boltini. Soesterberg bleef tot het laatste toe Boltini's residentie. Tot 1971, toen een enorme brand zowel zijn woning als El Paradiso volledig in de as legde. Het was een geluk dat het circus op dat moment op tournee was, anders was de ramp niet te overzien weest. Geboren op 22 februari 1920 in Eindhoven in een circusfamilie was het logisch dat Wilhelm Marinus Anthonius Akkerman (Boltini was zijn artiestennaam) ook het circus vak in zou gaan. Tot de oorlog was hij in het reizend variététheater van zijn vader kunstwielrijder. Na de oorlog zette hij zijn eigen circus op. Hij bedacht een compleet hydrau lische circustent die plaats bood aan 7.000 bezoekers. Het was daarmee het grootste circus van Europa. In 1980 deed hij zijn be drijf van de hand en kocht hij de uitspanning Oud Valkeveen in Naarden. Vanmorgen is Boltini in het kerst- Foto: archief Eemland Pers. Huis ten Halve, voormalig mili tair tehuis aan de Rademakerstraat, waar Toni Boltini zijn circusacade mie vestigde. De paarden op het dak wijzen daarop. Het werd geen succes. Boltini verkocht de zaak, die als Meubidick werd voortgezet en op oudejaarsdag 1980 tot de grond toe afbrandde. El Paradiso, de landelijk beken de horecagelegenheid aan de Amersfoortsestraat waar Boltini ook zijn winterresidentie had. Het bedrijf brandde in 1971 af. Foto: archief Eemland Pers. circus van Staatscircus Moskou in Hilversum herdacht. Daarna werd hij op de begraafplaats Nieuw-Val kenveen begraven. Woensdag 31 december zondag 4 januari Kooms-katlioliek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Woensdag 18:30 aalm. R. v.d. Vring; gemengd koor Vrijdag 14:30 pastor G. Claassens; viering in De Heybergh Zondag 10:30 aalm R. v.d. Vring; eucharistieviering; dameskoor Samen op Weg (PKN), Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 Woensdag 17:00 di. R. Zandstra en M.A.A. Nawijn; oudjaarsves- per Zondag 10:00 ds. H. de Roest, Amersfoort Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide Zondag 10:30 ds. M.G. Boeschoten, Bunnik World Outreach Church (info locatie: 880346-350458) 10:30 H.D. Gosseth Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, §80900- 4301430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorent- zlaan 76, ^030-6995952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en C.J. Schievink, Kampweg 50, §2352467; in an dere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, 82033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centra le meldkamer: §80900-8844; alarmnummer:m 1.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:,00 uur, §8035-6031119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, §206-30189317. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, 82351940, b.g.g. 351658 of 351346. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D. Elie, §2352391. Grof vuil, 820800-7662000. Vè&Se§s*aiïs: Met een indrukwekkende plechtigheid in de Vredekerk, waar hij tot zijn ziekte hem dat belette een .trouw bezoeker was, heeft Soesterberg zaterdag afscheid genomen van Herman Vos, die zondagavond op z'n 92e verjaardag overleed. Een groot gezelschap, onder meer van de brandweer Soesterberg, begeleidde hem van de kazerne en de Vredekerk naar het cre matorium Amersfoort. Vos was van 1937 tot 1977 actief lid van het korps en (ere)lid van de Vereniging Vrijwillige Brandweer. De laatste tijd moest hij door afne mende gezondheid verstek laten gaan op de wekelijkse oefenavon den, waarop hij na afloop altijd een kaartje kwam leggen. Onderweg van zijn huis naar de Vredekerk hield de rouwstoet halt bij het brandweerhuis aan de Kop penlaan waar een delegatie van de brandweer hem opwachtte. Geës corteerd door een erehaag van brandweerlieden tot het eind van de laan reed de stoet naar de kerk, Brandweerlieden begeleidden de rouwstoet na de dienst ter gedachte nis en ten afscheid van Herman Vos. Foto Eemland Pers. waar brandweerlieden de kist de condoleanceruimte en vervolgens de kerk in droegen. Na de dienst ter gedachtenis en ten afscheid droegen brandweerlieden de kist de kerk uit naar de auto en escor teerden die tot halverwege de Ka- merlingh Onneslaan. In de dienst, voorgegaan door do minee Renske Zandstra, was een belangrijke bijdrage ingeruimd voor familieleden tot en met ach terkleinkinderen van Vos. Het uit dragen door brandweerlieden ge beurde tijdens orgelspel door orga nist Joop Lijftogt, waarna de stoet vertrok naar het crematorium Amersfoort. Daar werd de muziek ten gehore gebracht waar Vos het meest van hield, zoals André Rieu, Celine Dione en Allesondro Safina. Namens de familie bedank te de jongste zoon, Rinie Vos, voor de belangstelling. Klachten bezorging Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klach tennummer 035-6021841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woens dag tussen 18:30 en 19:30 uur worden gebeld voor nabezorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. Commandant B.W. Boersma van de brandweerregio Steden driehoek en de souschef Ope raties van de Defensiestaf van het Ministerie van Defensie, commodore drs. P.W.C.M. Co- belens, hebben een convenant getekend voor de inzet van transporthelikopters van de Koninklijke Luchtmacht bij het bestrijden van grote bran den. Met ingang van 1 januari 2004 kunnen de transporthelikopters van de vliegbasis Soesterberg wor den ingeschakeld in het kader van de militaire bijstandsregeling. De regeling is bedoeld om toegepast te worden als er sprake is van bij zondere omstandigheden. Zowel de Chinook (allereerste inzet op 17 april van dit jaar) als de Cougar zijn dit jaar een aantal keren inge zet bij het blussen van grote bran den, zoals in Zaandam en Gronin gen en voor bosbranden bij Olde- broek en Austerlitz. Voor die laat ste brand werd het water uit de Eem geschept tussen de Kleine en Grote Melm in Soest. Beide transporthelikopters zijn uit gerust met zogeheten bambi- buckets. Dat zijn flexibele water containers die onder de helikopter worden gehangen. Een Chinook kan per keer ongeveer 10.000 liter water in een brandhaard werpen. De Cougar kan per vlucht 2.500 liter water in een brandhaard stor ten. Begin 2004 zal de Brandweer regio Stedendriehoek waaronder Apeldoorn, Deventer en Zutphen vallen, een fusie aangaan met de Achterhoek en Noordwest-Vel- uwe. Foto: Pol de Soeten. Kinderen uit Soesterberg gaan op de woensdagmiddagen 7 14 ja nuari schilderen voor het 'goede doel'. De stimulering voor kunst en creativiteit van kinderen bracht de jongerenwerker, Patricia Vonk van Balans, en de kunstenares Xena van 'Roxenart' bij elkaar. Dat is het begin geweest van een samen werking, waaruit het initiatief is gegroeid voor deze actie. Er zijn zo'n 25 enthousiaste kinde ren in de leeftijd van 5 t/m 13 jaar, die zich hebben opgegeven om voor de Clini Clowns Nederland te gaan schilderen. Vanuit 'Roxenart' Soesterberg zal de kunstenares Xena de kids begeleiden bij het tot stand komen van hun kunstwerk. Al hun gemaakte werken zullen door 'Roxenart' geveild worden op www.ricardo.nl en het opgebrach te geld gaat naar het 'goede doel'. Iedereen is van harte welkom om deze middagen te komen kijken naar het kunstspcktakel. De actie 'Schilderen voor kids door kids' begint om 14:00 uur en duurt tot 16:00 uur, en vindt plaats in de aula van openbare basisschool Wethouder De Haan, Prof. Lo- rentzlaan 15. Twee Cougar-helikopters van de vliegbasis Soesterberg heb ben een aandeel gehad in een grootscheepse oefening van de Luchtmobiele Brigade. Deze had tot taak de Maasbrug bij Grave te veroveren. De oefening verliep niet helemaal volgens planning. In één perscon ferentie na afloop legde luitenant kolonel Frits van Dooren uit waar om niet: 'In eerste instantie had de afdeling vliegoperaties van de vliegbasis Soesterberg twee Chi nooks-heli's, drie Cougars en zes Apaches toegezegd. De Chinooks zijn niet gekomen doordat er een voor een schietoefening naar Vlie land was en de tweede een ande re opdracht had gekregen. De der de Cougar kon niet worden inge zet omdat het toestel een klapband had gekregen.' Van de Cougars staan er tot eind juni twee ter be schikking van de Stabilisation Force (SFOR) in Bosnië. Boven dien is een aantal heli's in onder houd na de oefening Gainful Sword die eind oktober, begin no vember in Polen is gehouden. De oefening zelf verliep overigens goed. Twee Apache-gevechtsheli kopters, afkomstig van de vliegba sis Gilze-Rijen, kwamen op lage hoogte aanvliegen om het defen sieterrein rond het dorp Langen- boom te verkennen. De beman ning van de Apaches, ook wel ver kenners genoemd, moest vanuit de lucht toezien en aan de comman dopost doorgeven waar de oefen vijand zich bevond. Intussen kwa men uit de richting Grave twee Cougar transporthelikopters van het 300 squadron van Soesterberg aanvliegen om twee groepen mili tairen van het llc infanteriebatal- jon op de landingszones te drop pen. Vervolgens rukten de rode baret ten op naar hun doelen waar zij enkele mortieren in stelling brach ten, terwijl de Apaches vanuit de lucht doorlopend dekking gaven. De rode baretten hadden de taak om zich lopend richting Maasbrug te begeven en te proberen deze in te nemen. In eerste instantie wer den verkenners naar de Maasbrug gestuurd om het gebied te verken nen. Volgens luitenant-kolonel Frits van Dooren hadden de mili tairen die op het defensieterrein Langenboom in zes vluchten wa ren ingevlogen de taak om een vij andelijke commandopost onklaar te maken zodat de militairen die de Maasbrug bij Grave bezet hiel den geen inlichtingen meer konden krijgen. Het einddoel was de vij and krijgsgevangen te maken en af te voeren. Als er vijandelijke pantservoertui gen in de omgeving van de Maas brug gesignaleerd werden, moesten de rode baretten afstand bewaren alvorens tot inname van de Maas brug over te gaan. De vijand kon immers gaan vuren waardoor de rode baretten zouden kunnen wor den teruggedreven. Nadat een tweede peloton rode baretten bij de Maasbrug was gearriveerd gin gen zij gezamenlijk over tot het innemen van de Maasbrug. Met die actie heeft de geïntegreerde eenheid van de Land- en Lucht macht nogmaals laten zien dat zij in het hoogste geweldsspectrum kan optreden. Rustig, aan een doodlopend woonerf staat deze middenwoning Op loop afstand van de winkelstraat, supermarkt en nabij bossen, uitvalswegen en school. Ruime parkeermogelijkheden. Zeer roy. achtertuin van 22 m. diep die veel privacy biedt Ind.ruime entree/hal met garderobe, toil. en trap- opgang. Z-vormige woonkamer en halfopen keuken (eenvoudig keuken blok) aan de achtertuin zijde. Woonkamer en keuken zijn samen 36 m:. Verd.13 slaapkamers met luxe draai-/kantelramen Standaard badkamer met wastafel en douche. Verd. 2: op de voorzolder wasmachine- en dro- geropstelling. 4e Slaapkamer met dakraam en veel bergruimte. Bijz.: extra goed geïsoleerd woonhuis, ramen en hardhouten kozijnen ca. 8 jaar oud, bwjr. '81, inhoud ca 340 m\ kavelopp. is 200 m', recent buiten geschil derd. Aanvaarding kan eventueel spoedig Vraagprijs h 225.000,- k.k. REGIOMAKELAARS Burg. Grothestraat 13 3761 CJ SOEST Tel. 035 603 27 37 Fax 035 603 27 38 BuijsRegiomakelaars.nl Soest@Buijsregiomakelaars.nl REGIOMAKELAARS Arnhemseweg 13 3811 NN AMERSFOORT Tel 033 422 80 50 Fax 033 422 80 5? BuijsRegiomakelaars nl «r* Amersfoort@Buijsregiomakelaars.nl nvm

Soester Courant | 2003 | | pagina 11