KODAK DIGITALE FOTOCAMERA T)ogteiom Franciscus Kwartet speelt in het Cenakel meemg 2004 j (Uk iPj WM.E.* Odeon verzorgt muziek bij uitreiking Cultuurprijs 7 CULTUUR 8 WELZIJN f Docenten Muziekschool geven barokconcert PAGINA 14 N DE GRIFT WOENSDAG 28 JANUARI 2004 SOESTER COURANT Brede Bibliotheek Soest Extra workshop figuur boetseren Vrijdagavond, gemeentehuis PAGINA 15 Brede Bibliotheek Soest «y Volksuniversiteit Soest (irLióhoCK Het scheelde j&eK/ kaarije>! JaMs WW/ XaJL, koot n/ie/ twders? Scarlatti centraal inding Nemo Villa Roos De Klarinet Beschuit met muisjes bij 'geboorte' Soest Cultuurbeleid in Soest: Creatieve ontmoeting met vrouwen Leren schminken Bluesnight niet Mr. Boogie Woogie the Firesweep Bluesband 'Swimming Pool' Druk seizoen voor Byzantijns Koor DEMONSTRATIE BIJ CKPerl (ijl SCHOEMAKER 31 JANUARI 11.00 - 17.00 UUR BURG. GROTHESTRAAT 9, SOEST-TELEFOON 035-6010344 larkant Vastgoed 27 te Soest mooie locatie in de jk Overhees, nabij scholen, ïek, winkelcentra en voorzieningen, bevindt zich lime middenwoning met berging op het zuidwesten, id aan een plantsoen met iats. ;)ing is als volgt hal, meterkast trapkast en iet fonteintje. Ruime ichte woonkamer met open openslaande deuren naar de >en keuken, voorzien van ^apparatuur. 1:3 slaapkamers, luxe aer (2001met whlrlpool id, douche, wascafel en 2e vaste trapopgang naar de 2' ïing. d: voorzolder met opstelling tel, mechanische ventilatie roger, ruime zolderkamer ieid op eigen terrein 035-6012557 rendgoed.nl bereikbaar!!.' ioest, tel.: (035) 6012557 432.500,-- v.o.n. ingen in het plan 16 ian de Veldlust ndomweg) te Soest i op de begane grond uken, type A heeft op aapkamers, en een eft 4 slaapkamers en e 2e verdieping is er bykamer te ngen beschikken garage. eze woningen is /artaal van 2004. Steenhoff jp de hoek van de ïhoffstraat te Soest. gebouw is verdeeld De 1e en 2e verdieping staat uit elk 4 apparte- /erdieping zijn twee :en gelegen met :a 165 m2 en ca. 203 m2. rzien van een parkeer- ane grond bevinden het appartementen- renommeerde dieren- )04. UWBEORIJF Willaertstraat 49 iffi 60958291 De Brede Bibliotheek Soest start op zaterdag 14 februari een extra workshop 'Figuur boetseren in was' o.l.v. Lyda Dirkse. Deze workshop is opgezet met en voor de enthousiaste deelnemers van een vergelijkbare workshop in no vember jl. Ook nieuwe cursisten zijn van harte welkom op deze cur sus. Ervaring met model boetseren of het werken met was is geen vereis te. Een ieder krijgt op zijn eigen niveau les. Als basis wordt een fra me gemaakt van koperdraad of van ander buigzaam materiaal, zo dat het te maken object stevigheid krijgt! Deelnemers doen er goed vooraf zich een idee te vormen wat ze willen gaan maken, zodat ze tij dens dc cursus vlot van start kun nen gaan. De workshop vindt plaats op de zaterdagen 14 en 21 februari, van 11:00 tot 13:30 uur. De kosten voor deze cursus van 2 lessen be dragen 47,50 inclusief materia len. Inschrijving is nog mogelijk. Voor meer informatie: 035- 6095829 Het resultaat van de cursisten uit de vorige cursus model boetseren. BANKETBAKKERIJ I'oor u zelf of voor een ander geef't gebak met liefde aan elkander Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 Willaertstraat 49 60958291 Komende vrijdag - 30 januari - wordt in de raadzaal van het gemeentehuis de jaarlijkse Cultuurprijs van de gemeente Soest uitgereikt aan een van de zeven genomineerden. Op deze avond verzorgt een ensemble, gevormd door leden van de Muziekvereniging Odeon, een bijzonder concert. Zij spelen de oorspronkelijke versie van de Gran Partita van Mozart. De Cultuurprijscommissie heeft een aantrekkelijk programma sa mengesteld voor de feestelijke uit reiking van de Cultuurprijs 2003. De Soester cineaste Ivonne Wie- rink kreeg de opdracht om een onderzoek te doen naar de cultuur en de cultuurbeleving in Soest. In een originele filmimpressie krijgen de bezoekers daarvan een verslag te zien. Daarnaast maakte zij van alle genomineerden een filmpor tret, zodat de bezoekers nog even een beeld krijgen waarom de ver schillende verenigingen en perso nen zijn genomineerd. De winnaar van de cultuurprijs 2002, de Muziekvereniging Odeon, zorgt voor de muziek tij dens de uitreiking. Op het pro gramma staat een prachtig stuk van Mozart, de Parthia in Bes van Wolfgang Amadeus Mozart. De Gran Partita van Mozart is een geliefde en veel gespeelde compo sitie. Studies hebben de veronder- Di Lassostaat 65% tel. 6022195 Stecnhoffslraat 46, tel. 601 95 77 Odeon-dirigent Gerrit de Weerd. stelling gewekt dat de Parthia, ge schreven voor octet, de voorloper is van de Gran Partita, die gebrui kelijk wordt uitgevoerd door twaalf blazers en contrabas. Odeon speelt de Parthia in Bes, onder leiding van dirigent Gerrit de Weerd, in de originele bezetting. Het Largo uit deze compositie wordt algemeen gezien als het mooiste dat Mozart geschreven heeft. De inwoners van Soest kunnen t/ m donderdagmorgen nog hun stem uitbrengen op een van de genomi neerden middels een stemkaart, o.a. verkrijgbaar in het Gemeente huis, de VVV Soest en de Brede Bibliotheek. De bijeenkomst in de raadzaal be gint om 19:30 uur. De uitreiking van de Cultuurprijs vindt aan het slot plaats, dat omstreeks kwart over tien wordt verwacht. jT FOCWA JAN VAN ZAL Oostergracht 1 (Industrieterrein De Grachten) Tel.: 035 - 6011018. www.vanzal.nl Zondag 1 februari: Walt Disney Pictures presenteert: Finding Nemo! We duiken met di,t spetterende onderwater spektakel een geheel nieuwe wereld in vol grappige, fantasievolle en hartver warmende computer-animaties. Finding Nemo vertelt de komische avonturen van clownvis Marlin en zijn zoon Nemo, die elkaar in het Australische Great Barrier Reef cwijtraken. Samen met de vriende- ijke maar vergeetachtige vis Dory legint de zoektocht naar zijn zoon. Wat volgt is een onderwater road- rip waarbij het tweetal kennis naakt met vele onvergetelijke ka- •akters, zoals Bruce, de 'vriendelij- :e' haai en de 'coole' zeeschildpad .rush! Aanvang: 16:30 uur; duur: 104 ninuten Nederlands gesproken, oegang: 4,50. Alle leeftijden. Voensdag 4 februari: 'oppentheater Vlax Verstappen et vrrreselijk verrrschrrrrikkelij- e avontuur van Cor Kraai. Dit )annende en humoristische die rverhaal speelt zich af in een olijk lentebos dat plotsèling ge- :isterd wordt door ijzige vrieskou, lax Verstappen is ook bekend in televisie. Hij maakte de televi- eserie 'Otje' en voor VPRO's Vil- 'a Achterwerk o.a. 'Kip' en 'Pak weg de Pakstraat'. Aanvang: 14:00 uur; duur: 55 'minuten. Toegang: 4,50. Leef- Woensdag 11 februari: ang en gelukkig. Een schoon- aakster van koninklijke bloede 3pt en zwabbert het huis van me ier Rins. Ze is niet zo mooi, maar el zeer netjes, een beetje raar, én -cl verlangend naar haar eigen oomprins. Dat lijkt allemaal nog eel gewoon, tot allerlei sprookjes ich ermee gaan bemoeien. En dan niets meer gewoon. Over giftige ppels, kikkers, de jager, een klei- e prins, een arme prinses, erwten n kruimels, een theatrale dans- oorstelling met veel bestaande Jassieke muziek! kanvang: 14:00 uur; duur: ca. 50 ninuten. Toegang 4,50. Leef- jd: 4+. ".aarten reserveren bij de theater- assa: tel. 609 58 29. Openingstij en: dinsdag t/m vrijdag 11:00- 8:00 uur en een uur voor aanvang 'an de voorstelling. Op maandag :ijn de theaterkassa, receptie en libliotheek gesloten. Op zaterdag 31 januari vindt in de Muziekzaal van de Muziek school, Muurhuizen 1-3 in Amersfoort, een barokconcert plaats, uitgevoerd door (gast)docenten van de Scholen in de Kunst. Centraal in het programma staan de sonates van Domenico Scarlatti (1685 1757), die oorspronkelijk voor clavecimbel zijn geschre ven, maar ook heel goed klin ken op gitaar en harp. Naast Scarlatti klinken een fluit en een op cello gespeelde gam basonate van de in hetzelfde jaar geboren Johann Sebastiaan Bach, de suite voor theorbe van Robert de Visée en werken van Leclair, Telemann en Reinken. Uitvoerenden zijn de docenten Ju- dith Jamin (harp), Tom Tulen (tra- verso), Caroline Tuijtel (dwars fluit), Henri Brokaar (blokfluit), Joris Boon (cello), Leon de Kroes (gitaar) en Daan van der Vliet (gi taar en theorbe). Speciale gast deze avond is de vio liste Anouk Brokaar, dochter van blokfluittist Henri Brokaar. Zij won onlangs de tweede prijs op het Prinses Christina Concours in Enschede. Over de theorbe (bas- luit), het instrument dat gitarist Daan van der Vliet deze avond ook bespeelt, valt te melden dat dit instrument heel populair was aan het Franse hof van Lodewijk de Veertiende en behalve als solo-in strument ook, evenals het clave cimbel, orgel en de harp, als bas so continuo-instrument werd ge bruikt. Een bijzonder concert rond het thema 'barok', met een grote afwisseling in instrumenten en uit voerders. Aanvang: 19.30 uur. Toegang: 5,00; leerlingen van Scholen in de Kunst 2,50. Reserveren van toegangskaarten: Si 033-4673473. 1 uur fotoservice óók voor APS en digitaal Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommeweg 3A Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl Op zaterdag 7 februari con certeert het veelgeroemde Franciscus Kwartet in de kapel van het Cenakel, Amersfoort- sestraat 18, SoesterJberg. Na het warm ontvangen concert van vorig jaar, voor een prak tisch uitverkocht huis, komt het kwartet nu terug met strijk kwartetten van Haydn, Dvorak en Beethoven. Het Franciscus Kwartet bestaat uit Diana Morris - viool; Rachel Is- serlis - viool; Frank Brakkee - alt viool; Sebastiaan van Eek - cello. Het kwartet behoort tot de toon aangevende kwartetten van eigen bodem en geniet alom bekendheid vanwege zijn opwindende, intense spel en zijn interessante program mering. Het kwartet heeft een goedgevulde concertagenda en opnames zijn regelmatig op de ra dio te beluisteren. Het Franciscus Kwartet speelt regelmatig op alle belangrijke Nederlandse podia, zoals in de Kleine Zaal van het Concertgebouw te Amsterdam (in het seizoen 2001-2002 met een Spaanse avond met Boccherini, Arriaga, Turina en een Zondag ochtendconcert met Bach, Haydn, Mendelssohn), Muziekcentrum Vredenburg, De Doelen en het Muziekcentrum te Eindhoven. In 1999 verzorgde het samen met de zangeres Jessye Norman een bij zonder succesvol concert in de Grote Zaal van het Concertge bouw in Amsterdam met werken Klarinet 39, tel. 6023139 123139 |l In verband met het 975-jarig be staan van de gemeente Soest wordt dinsdag 3 februari, tussen 14:00 en 16:00 uur, 55-plussers een speciaal programma aangeboden. Deze da tum is de officiële 'geboortedag' van de gemeente en daarom wor den er beschuit met muisjes geser veerd in ontmoetingscentrum De Klarinet in Overhees. Henk Gerth van de Historische Vereniging Soest blikt terug in de geschiedenis van Soest en zal dia's, oude ansichten en foto's tonen. C. Vos van het Comité 975 jaar Soest vertelt welke activiteiten er dit jaar plaatsvinden in het kader van de verjaardag. Het programma wordt ornlijsl door mevrouw G. Kudders die liedjes uit de oude doos ten geho re zal brengen. De toegang is gra tis. Ziekenfonds Agis Zorgverzekeraar geeft don derdag 12 februari in het centrum aan de Klarinet 39 uitleg over de wijzigingen op het gebied van zorgverzekeringen en de verande ringen in de zorg. De vertegen woordiger van Agis doet dat op uitnodiging van de werkgroep se niorenvoorlichting van de SWOS. Hij zal de meest gestelde vragen beantwoorden en verder onder meer vertellen wat bijvoorbeeld nog de mogelijkheden zijn voor fysiotherapie. Deze behandelingen zijn door de regering uit het zie kenfondspakket gesneden. De bijeenkomst begint om 10:00 uur en duurt tot 11:30 uur. De toe gang is gratis. visie of visioen? De pers kwam ons met het bericht verblijden dat in het arbeidsveld van de cultuur, een heuse visie zich heeft afgescheiden, met steun van het gemeentelijk bestuur. Beleidsvoornemens en prioriteiten werden met grote overtuigingskracht verwoord - als waren het reeds wapenfeiten - en vastgelegd in een bestuursopdracht, waarin de trefwoorden welig floreren, zoals laagdrempelig en breed publiek, divers, faciliteren, stimuleren, versterken past ook in die retoriek. Maar deze positief getinte kreten worden door ambtenaren mooi tenietgedaan, want deze onheil brengende profeten die geld steeds weer vóór de cultuur doen gaan, roepen: 'Cultuur moet worden meegewogen met voorstellen die óók zijn ingebracht en 'binnen financiële kaders mogen en kunnen wij niet meer dan u verwacht.' Deden die kreten reeds het ergste vrezen..., toen zich de politieke stem verhief, bleek dat men niet aan dat adres moest wezen: hand op de knip, dus uitkomst negatief! Want toen de puntjes bij de paaltjes kwamen, was van een kentering geen sprake meer; Huberts, VanArkel, Meilof zijn de namen van hen die zorgden voor een atmosfeer, waarin bestuursopdracht ging circuleren als aanbeveling..., wat een woordenstrijd! Zal de cultuurvisie thans degraderen tot een visioen dat in dë afgrond glijdt? De raad schijnt niet te hebben stilgezeten, maar heeft hij zich gerehabiliteerd? Vandaag laat deze krant het u reeds weten en eerdaags wordt dit dicht geprolongeerd. Kond ie Bisck 25 januari 2004 Noot: de cursief gedrukte woorden en zinsneden verwijzen naar het verslag in de Soester Courant van 21 januari j.1. Het Franciscus Kwartet. van Chausson en Duke Ellington. Op uitnodiging van de Bayerische Rundfunk speelde hel kwartet in München en voor de Südwestfunk in de Schwetzinger Festspiele. Ook maakte het een tweetal tournees naar Litouwen, met optredens op de festivals van Kaunas en in Vil nius. Na een zeer geslaagd debuut in Engeland zijn voor de nabije toekomst opnieuw concerten in Engeland gepland. Het Franciscus Kwartet nam een serie cd's op, waarvan de eerste in samenwer king met de AVRO. Nieuwe cd- projecten zijn in voorbereiding. Programma: Haydn, op.33 nr. 2; Dvorak, op.51; Beethoven, op.95. Aanvang: 20:15 uur; zaal open: 19:30 uur. Toegang: 17,00. Alle vrouwen die van vogels en creativiteit houden worden van harte uitgenodigd voor een creatie ve avond op woensdag 18 februa ri. Het thema is 'Vogels'. De deel nemers aan deze creatieve avond maken een vogeltraktatie in de vorm van een hoefijzer. De kosten p.p. zijn 5,00, inclusief koffie of thee. De bijeenkomst duurt van 20:00 tot circa 22:00 uur en wordt gehouden in de school van het Van Arkel Instituut, Hellingweg 1. Kom gezellig met nw vriendin, moeder, buurvrouw of kennis. Deze creatieve ontmoeting is een initiatief van christenvrouwen uit verschillende kerken en gemeen ten. Voor informatie en aan melding: Ineke Veltkamp, £8 6025614. Schminken is naast leuk vooral een kwestie van durven en doen! Volksuniversiteit Soest heeft als een van de nieuwe activiteiten een workshop 'Leren schminken'. Ken nelijk in de roos, deze avond is volgeboekt. Daarom is een tweede avond in het programma opgeno men: woensdag 18 februari, 19:30- 22:00 uur. Tijdens de workshop leer je de basistechnieken, zodat je voortaan zelf kinderen kunt gaan omtoveren tot heks, leeuw, prinses etc. Je schminkt één van de cursis ten en wordt daarna zelf ge schminkt. Van alle creaties wordt een foto gemaakt. Ook een prima gelegenheid om te oefenen voor het carnaval. Kosten voor deelna me 17,50, dit is inclusief lesboek en foto. Australië Op dinsdag 17 februari, 19:30- 22:00 uur, houdt Dick van Toorn, regiovrijwilliger voor Reisorganisa tie Wereldcontact, een diapresen tatie over West en Zuid-Australië. Hij heeft samen met zijn vrouw in de afgelopen jaren reizen per cam per gemaakt naar vrijwel alle de len van Australië. Aan de hand van een zelfgemaakte serie dia's vertelt hij over hun belevenissen in dit boeiende werelddeel. U gaat mee op reis in het 'echte' Austra lië, wat nog is te vinden in de wes telijke helft van het continent. Hoogtepunten zijn: het zuidwesten met de unieke flora en fauna; de 'shipwreck coast', ten noorden van Perth, met de fraaie koraaltuinen; het ruige, hete binnenland van de Hamersley Range en de boeiende landschappen van de Kimberleys. Vanuit Adelaïde maakt u een tocht mee langs de zuidkust, waar onder andere pinguïns voorkomen. In Victoria wordt overnacht tussen de kangoeroes, verwonderd gestaan bij de unieke uitzichten aan Great Ocean Road en gedwaald tussen de koala's in de eucalyptuswouden. Door het dal van de Murray River en over de besneeuwde bergen van Victoria en New South Wales gaat de tocht naar de hoofdstad Can berra. Tenslotte krijgt u impressies van het lieflijke eiland Tasmanië. Door de diaserie zijn vele beelden van de unieke Australische dieren- en plantenwereld verweven. Kort om, de bezoeker maakt kennis met Australië in vele toeristische facet ten en krijgt nuttige reistips. Kos ten: 7,50. Voor meer informatie, aanmelden voor cursussen en het aanvragen van het programma van de Volksuniversiteit kan men terecht bij Volksuniversiteit Soest, Di Lassostraat 65, 3766 EB Soest, 82 6022195 (inspreken kan al tijd), e-mail: vu-soesl@csnet.nl. Ope ningstijden: maandag t/m donderdag 9:00-12:00 uur. Zie ook: www.volksuniversiteit.nl/soest. Het programma is ook af te halen bij VW en bibliotheken, het gemeentehuis en boekhandels in Soest en bij enkele su permarkten. Zaterdag 31 januari De Artishock bluesnights beginnen het nieuwe jaar gelijk maar met het vermoedelijke hoogtepunt van 2004: Mr. Boogie Woogie the Firesweep Bluesband. Mr. Boogie Woogie is reeds 14 jaar actief in de muziek en wordt alom geroemd door zijn muzikale mengeling van Blues en zijn specialiteit Boogie Woogie. De basis werd gelegd met zijn boogie-maatjes Rob Hocke en André Valkering en daarna heeft hij dit verder uitgebouwd met blues invloeden. In België werd zijn optreden al eens uitgeroepen tot dc bi ste Blues Act van het jaar en sindsdien is hij steeds een ech te publiekstrekker. Hij is een graag geziene gast op bluesfestivals en boogie woogie nights in binnen en buitenland en verbleef het afgelo pen jaa- regelmatig in de USA, o.a. in New Orleans, Chicago, Memphis en Tucson, voor optre dens en opnames van zijn nieuw ste cd. Het is de Blueswerkgroep van Art; shock gelukt om hem ein- Zondag 1 februari én maandag 2 februari Sarah Morton, een succesvolle maar rigide Engelse schrijfster van detectiveromans (Charlotte Ramp- ling), kampt met een writer's block. Om inspiratie op te doen voor haar volgende roman stuurt haar uitgever (Charles Dance) haar naar zijn rustieke villa in het zuiden van Frankrijk. Daar ont moet ze Julie, diens mooie, excen trieke dochter (Ludivine Sagnier). Van een rustige werkvakantie lijkt niets terecht te komen: de afstan delijke, conservatieve schrijfster kan absoluut niet wennen aan het wulpse meisje en de seksuele esca pades die ze het huis inbrengt. Maar ze raakt ook geïntrigeerd door de jonge vrouw die zoveel meer lijkt te genieten van het le ven. Er ontspint zich een spel van waarheid en leugen tussen de twee, wat uiteindelijk voor de schrijfster met writer's block zeer inspirerend en bevrijdend werkt. In Mr. Boogie Woogie. delijk eens in Soest te laten optre den, samen met zijn Firesweep Bluesband. Een geweldige kans om deze man eens van dichtbij live te zien performenZijn opzwe pende muziek zal van het podium af spatten en geheid overslaan op het publiek. Vanaf de eerste tot de laatste noot zal zijn energieke en soms humoristische optreden de aanwezigen motiveren tot verras sende bewegingen op de dans vloer. De enige echte Mr. Boogie Woo gie Live bij de Artishock blues night. 'Don't miss it, you won't be disappointed.' Gezien de verwach te drukte is de voorverkoop een aanrader. Aanvang: 22:00 uur. Zaal open: 21:30 uur; dicht: 23:30 uur (of eerder als het vol is). Entree: 10,00. Voorverkoop op 31 ja nuari 15:00-16:00 uur in Artis hock. Zie ook Internet: www.artishock- soest.nl/blues. net web van fictie cn realiteit ont stijgt ze zichzelf. 'Swimming Pool' is Frangois Ozons eerste groten deels Engelstalige speelfilm. De film is losjes gebaseerd op de Fran se klassieker van Jacques Deray uit 1969 La Piscine met Romy Schneider en Alain Delon. Met 'Swimming Pool' is dit de eerste maal dat Frangois Ozon samen werkt met acteur Charles Dance ('Gosford Park', 'Hilary Jacky'). Eerder maakte Ozon met Charlot te Rampling de speelfilm 'Sous le sable' en met Ludivine Sagnier de speelfilms 'Gouttes d'eau sur pier- res brulantes' en '8 Femmes', waar in ze de jongste dochter Catherine vertolkte. Twee voorstellingen: zondag 1 fe bruari én maandag 2 februari, bei de aanvang 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reser veren alleen op de dag van de voorstelling, 10:00-13:00 uur, 6029367. Meer informatie op in ternet: artishock-soest.nl. Scène uit 'Swimming Pool'. Het Soester Byzantijns Kleinkoor heeft met vijftien optredens, waar onder een radio-uitzending voor Radio Soest en drie succesvolle kerstconcerten, een druk jaar ach ter de rug. Dit jaar zal het niet an ders zijn. Zo zal het twaalfkoppi ge ensemble op 28 maart weer een optreden verzorgen in Kasteel Groeneveld, op 4 april medewer king verlenen aan een Heilige Mis in de Vrij-Katholieke Sint Gabriël- kerk te Amsterdam op Palmzon dag dus, op zondag 11 april mede werking aan de Paasdienst in de Emmakerk te Soest, zondag 2 mei in een oecumenische kerkdienst in Meander Medisch Centrum, loca tie St Elisabeth te Amersfoort. Daarna volgt deelname aan het op zondag 8 mei geplande Cultuur festival Soest; vervolgens verleent het ensemble op zondag 23 mei medewerking aan een Hoogmis in de St. Joh. de Doperkerk te Mijd recht, op zaterdag 5 juni deelname aan het Korenfestival Monnicken- dam en tenslotte op zondag 6 juni een benefietconcert samen met het Amersfoorts Vocaal Ensemble in de St. Jozefkerk te Achterveld ten bate van een vakantiekamp voor kinderen uit Kiev, in de Oekraïne. Tussen dit alles door wordt boven dien nog gewerkt aan het pro gramma voor het eerste lustrum feestconcert, dat waarschijnlijk in maart 2005 zal worden gegeven. Voor nadere inlichtingen over het ensemble en eventuele boe kingen kan men zich wenden tot de dirigent, Frans Wertwijn, tel./fax 6021598 of e-mail: wertwijn@xs4all.nl. SCHOEMAKER ALTIJD IETS BIJZONDERS ■f - <v"

Soester Courant | 2004 | | pagina 15