jeugdteams van Selby vieren driedubbel kampioenschap Smeeing/BDC in eigen huis superieur aan Hurry-Up 1» I www.autosmeeing.nl De nieuwe collectie 2004 is binnen! as. ZONDAG open! tlse Vaessen in Hengelo Sportvrouw van 2003' T)ogtei6m Joest blijft koploper CD badminton DVS/DAVO vernedert Ter Haar Boys; 10—3 Eemvogels 1 TZ 6; 20-14 Mooie prestatie van Sanne Delfgou op NK-dames A Derde plaats Duinkikkers DVSB wint moeizaam maar verdiend van Franeker WOENSDAG 4 FEBRUARI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 15 RGENS IgKOPER an onder waarbij ht, komt Hulde voor badmintonspeelster uit Soest DANSEN banketbakkerij [SCHAKEN 0-20.00 >-18.00 ZAALVOETBAL HANDBAL Leerlingen Sepp in de prijzen s.v. VVZ'49 - Merirso's KORFBAL SCHAATSEN ZWEMMEN AUTO SMEEING TAFELTENNIS DAMMEN SCHRAVEMADE B.V. Short bovenaan 30 nieuwe keuken opstellingen SportuitslageiJ ARANDEERD Edet itpapier soft 6 rollen 3^45" let was dit seizoen al een uni- um dat de Soester badminton- lub Selby aan de juniorencom- etitie deelnam met maar liefst 9 jongeren in acht teams, 2 jeisjes-, 1 jongens- en 5 mix- ams. Nu het eind van de strijd i zicht is, blijkt dat van de acht ,ams er drie kampioen wor- ii.Ze zijn niet meer in te ha len door de concurrentie. je drie kampioensteams van het prict Utrecht zijn: ■Team 2 een mixteam tussen de 113 en 16 jaar, spelend in de 3e e; i 5 een meisjesteam tussen de 13 en 16 jaar, spelend in de 4C klasse; ■Team 7 een meisjesteam tussen [de 11 en 13 jaar, spelend in de 6C klasse. je 14 junioren van de drie kam- ensteams zijn afgelopen woens- il 28 januari door het bestuur [-4Selby in het zonnetje gezet. Ze ingen onder andere een ca- laubon en wat versnaperingen, jt veertien Soester junioren van Idrie juniorenteams zijn: Timon Éiffioen, Demelza Kruis, Matthijs listenburg, Rosita Muljokarno, plissa Ruijer, Cindy Hoop- Z3 boom, Josine Muurling, Linda Kok, Suzan ten Brincke, Inge Kok, Linda Feron, Natasja Bouman, Wendy de Groot en Daan Beuke- ma. Op zaterdag 6 maart krijgen de teams nog de kans om zich met andere kampioenen te meten. Ze treden dan in Nijmegen aan bij de slotwedstrijden. li het stadhuis van Hengelo Jond vorige week maandag de luldiging plaats van de sport- lampioenen van 2003. Alle Jakken van sport waren uitge- lodigd, van schaken tot touwt- [ekken, en hadden de moge lijkheid gehad sporters te no mineren. Onder hen ook Ilse laessen uit Soest. bmdat Ilse lid is van badminton club Elo United uit Hengelo en long jaar veel gepresteerd had, had de club haar voorgedragen. jVat zij niet verwacht had gebeur- He: ze werd met nog twee andere lames (taekwondo en schaatsen) lenomineerd voor sportvrouw van [et jaar 2003. Na het voorlezen lan het juryrapport, samengesteld Boor de Sportraad Hengelo, Ge- Jneente Hengelo, Twent^che cou lant Tubantia en Radio Hengelo, Tverd de winnares bekend gemaakt. Bse mocht zich Hengelo's 'Sport vrouw van het jaar 2003' noemen. Ilse werd vorig jaar drievoudig Nederlands kampioen onder 17 Jaar, derde in de dames-enkel on eer 17 jaar bij de Europese Kam pioenschappen en kwam ook bij Ie laatste 8 in haar dubbel en ge mengd dubbel op de EK. Verder behaalde ze diverse andere goede klasseringen bij nationale en inter nationale wedstrijden. Supergaaf! Ilse woont haar hele leven al in Soest. Ze begon met badminton nen toen ze 8 jaar was, bij BC Sel by in Soest. Toen ze 12 jaar ging ze bij BC Amersfoort spelen. Op haar 16e ging ze samen met haar broer naar Elo United in Hengelo. Inge: 'Ze wilden mijn broer daar graag hebben voor de le divisie. Mij kenden ze niet zo goed, maar na overleg was het geen probleem als ik ook zou komen. Mijn broer en ik zijn daar dus vorig jaar in het 2e team gekomen, dat samen met het le team allebei le divisie speelt. Dit jaar speelden mijn broer en ik in het le team en we zijn ook al kampioen geworden. Nu moe ten we promotie/degradatiewed strijden spelen tegen de nummer 8 van de topliga. Mochten we dat winnen, dan gaan wij de topliga in. Dat is de eredivisie van het bad minton. Dat zou wel supergaaf zijn!' Samen met de sportman van het jaar 2003, Joost Postuma (wielren nen) en dit jaar toegevoegd aan de Gevraagd vaste bezorgers in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 Ilse Vaessen. Raboploeg, werd zij in Hengelo gehuldigd. Alle sporters die op de een of andere manier in 2003 iets gepresteerd hadden werden op het grote podium uitgenodigd. Na overhandiging van een bos bloe men en een mooie schaal met in scriptie, de nodige foto's voor de krant, de gemeente en het radioge- beuren werd de avond afgesloten met een hapje en een drankje. Voor u zelf of nor een onder geef 't gebak met liefdé dan elkander Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 /of zetfouten voorbehouden irsonen ouder dan 16 jaar-Ij [oest heeft de koppositie in de I' klasse van de landelijke Kompetitie weten te handha len. In de uitwedstrijd tegen pIS Apeldoorn 3 werd met 5-3 gewonnen. HSG 2 wist een half lordpuntje in te lopen, maar TBC en Unitas ontnamen el- laar een wedstrijdpunt, waar- Boor zij nu op het vinkentouw Vtten. pIS 3 heeft dit seizoen nog niet erg M geluk gehad. Slechts de eerste [edstrijd werd met het kleinste jerschil gewonnen, maar daarop °lgden drie forse nederlagen. Op website werd al aangekondigd at ze tegen Soest uit een ander aatje gingen tappen. In dat gebeurde ook: twee basis delers werden vervangen door phan Wolbers, 'een voormalig pugdtalent* en Henk Eleveld, die Peteen kon bogen op de meeste ftingpunten van het team. Verder ad teamleider Engelen bedacht at BIS vooral aan de onderste brden moest scoren. fie tactiek kon meteen overboord Fgooid worden toen Jan Dirk fnend aan bord 7 een dame inle gde tegen Harry Wilting. Welis waar was de stand weer heel even flijk toen Roderick Loeber mat png door Nicolai Kabanof, maar Meen daarop versloeg invaller IePijn Steenbergen Erik de Bek- |er- Kortom, 2-0 voor Soest aan |e onderste borden. Nppman Eric de Haan deed wat 1'j moest doen. Tegen Wolbers Iwam hij goed uit de opening, werd daarna verrast door. een ster ke zet, maar wist met een dame offer de partij op schitterende wij ze naar zich toe te trekken. Van de meegereisde Soester supporters kreeg hij de dagprijs. Ook Reynir Helgason had geen problemen met de Apeldoornse tegenstand. Svetlana Polushkina speelde nog even door met een stuk minder, maar zag in dat dat zinloos was. BIS-teamleider Johan Engelen, voormalig speler van Soest, bracht zijn team verrassend weer terug in de race. Bram Otto stond gewon nen, vergat een stuk te winnen en blunderde in tijdnood. Een partij om snel te vergeten, maar wel 4-2 na de tijdcontrole. Gerrit Muis haalde de punten bin nen. Rene Nijland speelde lang door, maar kon toch echt niets an ders meer doen dan opgeven toen de pionnen van Muis gingen pro moveren. De uitslag werd voor BIS nog draaglijker toen Rene Molenaar in het toreneindspel zijn remisekan sen miste. Henk Eleveld deed er nog lang over, maar won wel. Bijna 4-4 voor BIS, net geen 7-1 voor Soest, het kan verkeren. BIS Apeldoorn 3 - Soest 3-5: Wolbers (1970) - De Haan (2258) 0-1; Nijland (1981) - Muis (2124) 0-1; Polushkina (2005) - Hel gason (2343) 0-1; Engelen (1850) - Otto (2012) 1-0; Eleveld (2058) - Molenaar (1978) 1-0; Kabanof (1958) - Loeber (1975) 1-0; Vriend (2010) - Wilting (1950) 0-1; De Bekker (1990) - Steen bergen (1964) 0-1. In de volgende ronde zal de topper tegen HSG 2 plaatsvinden. De winnaar van die wedstrijd heeft de weg naar het kampioenschap zo goed als open liggen. Eersteklasser DVS/Davo heeft maandagavond Ter Haar Boys met 10-3 vernederd. De Soes- ters behaalden hun grootste overwinning van dit seizoen. De vlot combinerende thuis ploeg maakte indruk met sterk counterspel. Achterin werd DVS door staartclub Ter Haar Boys zelden op de proef ge steld. Al na vier minuten opende Ramon Heynen uit een vrije trap het doel- puntenfestival: 1-0. Halverwege de eerste helft liet Marcel van Essen met een schitterende lob 2-0 aan tekenen. Als aangever fungeerde de fanatieke aanvoerder^Heynen. Vlak voor rust zette Wessel van- De junioren-kampioenen van Selby. Op zaterdag 31 januari werd er een F.&D.C wedstrijd georgani seerd door Dansschool Ritzer in Zeist. De volgende finaleplaatsen ^werden behaald door leerlingen van Dansschool Sepp. Rob Schambach - Quinta Scham- bach le prijs Deb. 5 standaard; Walter Koelewijn - Roos Hofman 3e prijs Deb. 4 standaard le prijs Deb. 4 latin; Jasper van Schaik - Lorraine Voorn 2C prijs standaard 4e prijs latin; Mathijs Steegstra - Emely Hen driks le prijs Deb. 2 standaard 3e prijs Deb. 2 latin. De heren-handballers van Smeeing/BDC hebben zater dagavond in sporthal Beuken dal op overtuigende wijze wraak genomen voor de 27-25- nederlaag die zij in de eerste confrontatie tegen de promo vendus uit Zwartemeer, Hurry Up, opliepen. De Soester ploeg was ondanks een matige begin fase in de tweede helft superi eur aan de ploeg van trainer/ coach John van Ettekoven. De thuisploeg moest het zaterdag stellen zonder de van een welver diende wintersportvakantie genie tende Charles van Kordelaar, trai ner/coach Paul van den Deijssel kon echter wel een beroep doen op het trio routiniers uit het tweede team, Richard van de Hoef, Wil lem-Jan Ruder en Miqhel Roest. Hoewel Smeeing/BDC door tref fers van Koen Smeeing en cirkel loper Remco Hofstede direct een 2-0 voorsprong nam, was de start voor Soester begrippen niet over tuigend. Met name Jos Lans was in de beginfase onvoldoende scherp in de afronding, hij gaf daardoor de gasten de gelegenheid om via hun topscorer Kees Rutgers snel langszij te komen, 2-2. Hierdoor ontspon zich een gelijk opgaand duel tussen de beide ploegen. Smeeing/BDC moest het als zo vaak van het collectief heb ben, de gasten uit het Drentse land waren naar later bleek te veel af hankelijk van de inbreng van de individuele kwaliteiten van met name Kees Rutgers. Na twintig minuten speeltijd slaagde de thuis ploeg erin toch een gaatje te slaan met hun in het oranje/zwart gekle de opponent, onder aanvoering van topschutter Koen Smeeing kwamen ze op een 10-6 voor sprong. In de slotfase van de eer ste helft was het de Duitser in de_ A.s. zaterdag op sportpark Zonnegloren aanvang 14.30 uur: Er worden zeer belangrijke punten verdeeld!!!! De Eemvogels wisten niet wat hun te wachten stond, omdat afgelopen zaterdag de eerste wedstrijd tegen TZ 6 was. Al snel scoorde TZ 0-1, maar Da- niëlle Ras wist de stand na 1 minuut weer gelijk te trekken. TZ liep iets uit, want ze scoor den tweemaal achter elkaar (1- 3). In de eerste helft was het een over en weer van scoren. Joachim Ter ra zorgde voor 2-3 op het score bord, maar TZ scoorde direct daarna (2-4). De Eemvogels kon den niet lekker in hun spel komen en kwamen iedere keer op een achterstand. Kathja Rauch zorgde voor 3-4, maar direct daarna werd het weer 3-5. Daniëlle Ras en Joachim Terra scoorden en zo kwamen ze weer gelijk 5-5. Maar door het mindere spel van de Eemvogels wist TZ de stand weer te vergroten naar 5-7. Toch kwa men de doelpunten wel, Joachim Terra en Reyk Muller maakten de stand weer gelijk 7-7, maar TZ wist nog lx te scoren voor de rust, en zo kwam de ruststand op 7-8. In het begin van de tweede helft gingen de Eemvogels nog door met het matige spel en zo kwam de stand na 8 minuten spelen op 11-11 (doelpunten van Kathja —Rauch, Joachim Terra, Aukje Me- rema en Ward Steffens). Daarna ging het een stuk beter met de Eemvogels, het scoren ging mak kelijker en er werd beter overge speeld. Na doelpunten van Sander Lubberts, Aukje Merema, Ward Steffens (2x), Frank Schuitema (2x), Daniëlle Ras en Kathja Rauch werd er een aardige voor sprong opgebouwd van de Eemvo gels (19-12). In de laatste minuten van de wedstrijd wist TZ nog 2x te scoren en Ward Steffens scoorde voor de Eemvogels het 20e doel- punt. Eindstand 20-14. Veen DVS op 3-0. - Na 29 minuten liep middenmoter DVS na een Utrechtse eigen goal uit naar 4-0. Na een halfuur kwa men de gasten terug tot 4-1; waar na Michel Vlaswinkel viermaal trefzeker (waaronder twee af standsknallen) van zich deed spre ken. Daarmee bepaalde spits de tussenstand op 7-1. In de 41c mi nuut naderden de gasten tot 8-2. Even later bracht Van Essen Bas van Doorn in stelüng: 9-2. Gedu rende, de eindfase scoorden beide _teams nog eenmaal. Marcel van Essen zorgde op aangeven van Heynen met 10-3 voor het slotak koord. Topschutter bij DVS werd Vlas winkel, speler-coach, met liefst vier treffers. DVS vergaarde uit haar laatste vier competitieduels een knap aantal van negen punten. Driemaal is scheepsrecht. Na twee jaar achter elkaar als 4e te eindigen hebben de Duinkik kers dit jaar de 3e plek veroverd op de jaarlijkse Swimmeet Amsterdam! Door hun team spirit en goede inzet werden veel persoonlijke records aan gescherpt en kan de prijzen- kast weer aangevuld worden. Niels Schimmel zwom weer een clubrecord en dus persoonlijk re-_ cord op de lOOm vrije slag. Een le plaats en dus een gouden plak werd door zowel Eline' Schoenma ker als Brent Elemans behaald op de lOOm wisselslag. Naar zilver zwommen Hanke Schalkx (100m+200m vrije slag), Eline Schoenmaker (lOOm schoolslag), Remko Hooft (lOOm schoolslag) en Niels Schimmel (lOOm rugslag). Brons was er voor Brent Elemans en Martijn Smeets op de lOOm _schoolslag, Maaike de Boer op de lOOm wisselslag en voor Robbin Blokpoel op de lOOm rugslag en 200m vrije slag. UNITED CARDEALERS Totally driven! 1g um/. n i \a/ mieiiu/F OF O F R P111 KT F MITMIRISHI. OOK VOOR UW NIEUWE OF GEBRUIKTE MITSUBISHI. Sanne Delfgou is afgelopen weekend 10e geworden op het NK voor Junioren dames A. Op een winderige en natte baan in Alkmaar wist Sanne zich goed te weren tussen het geweld van jong Oranje, gewes telijke en baanselecties. Sanne en Leontie Alfrink (14e na 3 afstanden), die uitkomt voor LJAV( Amersfoort), zijn de enige twee dames van de 22 deelneem sters die nog normaal bij een ver eniging trainen en niet de geneug ten van een baan-, gewest- of jong- oranjeselectie hebben. Dit in ogen schouw genomen is de prestatie van Sanne, hoewel ook met wat geluk, een formidabele prestatie te noemen. Dat Sanne een slow starter is be wees ze zaterdag tijdens de 500 meter, door deze na een opening van 11.9 (een van de langzaamste) te eindigen in 43.16, hetgeen een 14c plaats opleverde. Op 1500 meter deed ze beter zaken door met een 2.13.94 als achtste te ein digen en de dag af te sluiten op een 12e plek. Waren de omstandigheden zater dag verre van optimaal, zondags waaide het nog harder en was het ook nog een aantal graden war mer, waardoor de ijsvloer evenmin optimaal was. De 1000 meter was voor Sanne dan ook een van de zwaarste uit haar schaatscarrière, maar met een 1.27.37 (15c plaats) wist ze nipt de 12e plaats in het al gemeen klassement vast te houden en zich te plaatsen voor de 4C en laatste afstand, de 3000 meter. Nog niet geheel hersteld van de 1000 meter eindigde Sanne op de 3000 op de 9C plaats in een tijd van 4.55.17, om uiteindelijk in het al gemeen klassement te stijgen naar een 10c plaats. Zoals gezegd: niet geheel zonder geluk, want twee dames werden op de 3000 meter gediskwalificeerd omdat zij beide, tijdens een onderling duel, in de verkeerde baan waren gestart. 500 m: Maarten Faddegon 42.05, Wouter Lips 45.12, Mathijs Eij- baard 46.27, Wietse Koppenaal 50.62, Sanne Delfgou 43.16, Mar- loes Faddegon 47.08; 1000 m: Sanne Delfgou 1.27.37; 1500 m: Maarten Faddegon 2.18.56, Mat hijs Eijbaard 2.29.23, Wouter Lips 2.31.02 (met val), Wietse Koppen aal 2.49.32, Sonny Berghuis 2.48.88, Sanne Delfgou 2.13.94, Marloes Faddegon 2.36.47; 3000 m: Sanne Delfgou 4.55.17. www.rabobankonline.com Drentse dienst Christiaan Wender- oth, die met twee treffers vanuit de linkerhoek Hurry-Up in de wed strijd hield, 12-9. Smeeing/BDC moest door een twee-minuten straf van Willem-Jan Ruder de tweede helft in ondertal beginnen, dit gaf de gasten de ge legenheid om via Kees Rutgers op 12-10 te komen. Daarna was het echter over en uit voor de ploeg van trainer/coach van Ettekoven, Smeeing/BDC draaide de gas kraan vol open en binnen no-time kwam de thuisploeg via treffers van Remco Hofstede (2x), Michel Roest 2x) en de in de tweede helft prima acterende Jos Lans al snel op een beslissende 17-10 voorsprong. In deze fase profiteerde de geel/ blauwe formatie overigens opti maal van de hun geboden overtal- situaties, het prima leidende duo Stelwagen/Verbruggen moest te recht twee minuten straffen uitde len aan de ex EenO'ers Vincent Schimmel en Kees Rutgers. Zowel Zaterdag pakten zich donkere wolken samen, buiten maar ook binnen, boven DVSB, dat wederom een zware kampioen schapspartij moest spelen te gen de nr. 3 uit de competitie: Franeker. Vooraf was men er niet gerust op dat er ook hier weer gewonnen zou worden. Het begon dan ook slecht. Na drie uur spelen verloor aan bord 1 Piet Karregat van de sterke Kooistra. Daar ook aan de andere borden de Soester spelers niet direct beter stonden hing een sensatie in de lucht. Gelukkig werd de achter stand teniet gedaan door aan bord 10 spelende Paul Sier, die zijn jeugdige tegenstander uiteindelijk positioneel van het bord speelde. Nadat Bert Zwart teleurstellend remise maakte dreigden de kansen toch te keren voor de thuisclub. De sterkste speler van Franeker speel de aan bord 7 tegen A. Tjon A Ong. Andrew speelde een moeiza me partij, maar in het heetst van de strijd sloeg hij keihard toe. Hij bracht een zeer fraaie en boven dien heel gecompliceerde acht zet ten diep forcing op het bord, met diverse slagkeuzes, uitmondend in een dam met naslag, waarmee Huitema finaal van het bord werd geblazen. Dit was een enorme opsteker voor DVSB, dat de wedstrijd weer in handen leek te hebben. K. Bor boekte zijn derde overwinning op rij en de stand werd 3-7. K. Bin- nenkade verslikte zich in tijdnood en verloor 5-7. P. Djin, H. Clasquin en R. Kloosterman kwamen on danks een betere stand niet verder" dan remise: 8-10. De spanning was te snijden. F. Tholel aan bord tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 Geopend van 11.00 tot 17.00 uur Dankzij een benauwde 6-4 - over- winning op Rega 4 heeft Shot zich genesteld op de eerste plaats in de eerste klasse. De tafeltennissers zijn van plan die plek niet meer af te staan. Het was vrijdagavond in het Or- landogebouw een heus topduel, want ook Rega had zijn openings wedstrijd met 9-1 gewonnen. Toch vond Martin Fransen het resultaat wat tegenvallen. "Dit was niet zo best. Hans (van Gooi, red.) en ik hebben nieuw materiaal, dat merk je. We moeten daar nog aan wen nen." Beide spelers verloren van Van Dusschoten en ook Paul Roest was niet opgewassen tegen dit links handige talent. Tot zijn ergernis moest Roest eveneens zijn meer dere erkennen in Van Beek, een speler die fantastische ballen kan slaan, maar die vaak afwisselt met mindere periodes. Het dubbel werd door Fransen en Van Gooi in vijf games gewonnen. MOOIE KEUKENS VOOR MINDER GELD Birkstraat 101, Tel. 035 603 70 33, info@voordeelkeukenssoest.nl Openingstijden: ma. 13.30 tot 18.00 di. t/m vr. 9.30 tot 18.00 - za. 9.30 tot 17.00 - vr. koopavond cirkelloper Remco Hofstede als de met name verdedigend prima ac terende Bob van den Bergen lieten duidelijk zien dat ze dit seizoen een enorme progressie hebben ge boekt, de winst van de Soesters kwam in de slotfase dan ook nooit meer in gevaar. Het thuispubliek kon dan ook nog eens extra genie ten van de fabelachtige reddingen van keeper Manasse Wisse en de dit seizoen zich als 'het kanon van Soest' profilerende Koen Smeeing (10 treffers). Door de superieure 30-17-over- winning staat de Soester ploeg na de negentiende wedstrijddag op een voor dit seizoen voor onmoge lijk gehouden 5e positie op de ranglijst. Smeeing/BDC: Koen Smeeing 10, Jos Lans 6, Remco Hofstede 5, Michel Roest 4, Richard van de Hoef 2, Bob van de Bergen 2 en Pieter de Vries. Hurry-Up: Kees Rutgers 8, Vincent Schimmel 4,: Christiaan Wenderoth 2, Harry Peters, Frits Lambers en Jan Wa denburg. 2 was in een verloren eindspel te recht gekomen. Zou DVSB, na 20 wedstrijden ongeslagen te zijn, nu een punt verliezen? Tegenstander B. Hollander wilde het mooi uit maken, maar Francis gooide zijn trukendoos wagenwijd open en na zes uur spelen kon het elfde punt worden binnengehaald - een moeizame maar verdiende over winning. Zaterdag 14 februari kan DVSB definitief het kampioenschap bin nenhalen in Baarn, als het weet te winnen van Huissen. SO Soest Nieuwland D3 - SO Soest D3 1-1; TOV El - SO Soest El 1-1; TOV E2 - SO Soest E2 1-9; Nieuwland E8 - SO Soest E7 4-3; KWA F1 - SO Soest F1 0-4; CJW F2 - SO Soest F3 4-1; TOV F3 - SO Soest F12 4-1; KWA F7 - SO Soest F13 8-0. WZ'49 Roda'46 Al - WZ'49 Al 8-0; Her cules BI - WZ'49 BI 6-0; WZ'49 D2 - Hoogland D5 3-3; WZ'49 El - AFC Quick 1890 El 0-4; AFC Quick E3 - WZ'49 E2 1-1; WZ'49 E3 - Roda'46 E5 1-4; Nieuwland E5 - WZ'49 E4 8-2; IJsselmeervogels E5 - WZ'49 E5 3-0; WZ'49 E6 - CJW E6 3-5; Hoogland Ell - WZ'49 E7 2-3; WZ'49 F1 - WZA F1 3-0; AFC Quick 1890 F3 - WZ'49 F2 2-2; WZ'49 F3 - AFC Quick 1890 F4 2-1; WZ'49 F4 - SV Spakenburg F4 6-0; Nieuwland F5 - WZ'49 F5 3-9; WZ'49 F6 - IJssel meervogels F7 1-4; Cobu Boys F3 - WZ'49 F7 8-1; WZ '49 F8 - Hoog land F10 3-1; Hooglanderveen F6 - WZ'49 F9 3-1.

Soester Courant | 2004 | | pagina 15