I eulen Prins Patrick de Eerste met zijn hofauto ROUTE OPTOCHT Zaterdag 21 februari 2004 Panasonic ICING 5SYSTEMEN TALLATIES ering van •paraten - 601 29 98 iEN Choco-spij ^laderofs|es van aman^J -"'noten. Puur- of mefwj Inhoud ?25g( _PAGM WOENSDAG 11 FEBRUARI 2004 KNOLLENKRANT PAGINA 3 Grote Karnavalsoptocht 15-6024861 s>de-vries.nl 5 - Soest 0 DD Soest 02 79 66 79 65 @tisca li.nl •"Specialist i"e merken 'Vonen® is er 3r of huurder een nieuw óór zijn door isen van het 'er kunt u bij thuis krijgen ok zelf doen keurmerk.nl 'ar Lambert SOEST.' 55-6026900 De karnavalsoptocht van Knollendam. De karnavalsoptocht moet ook dit jaar een vet gezellige uitstraling krij- en. )ok dit jaar zal de traditionele karnavalsoptocht keer door knollendan trekken. jezien de kwaliteit van de optocht van vorig jaar kan het alleen maar beter en ge zelliger worden. De oorzaak hiervan is het toetreden van navalsverenigingen van buiten Knollen dam. Dit zal extra concurrentie met zich nee brengen, wat natuurlijk de optocht nog [leuker maakt. Even als alle jaren zal de optocht 13.00 uur van start gaan vanaf de Koninginnelaan/ hoek Regentesseïaan. De deelnemers kunnen zich nog inschrij ven tot een uur voor de optocht. Wilt u meedoen voor de prijzen dan kunt |u zich aanmelden uiterlijk voor vrijdag- Ij avond 19.00 uur. I Als u zich daarna opgeeft, dan valt u auto- matisch buiten de prijzen. S Natuurlijk hebben wij daar een optocht commissie voor die zorgt dat alles goed ver- f loopt voor en na de optocht. Café Willem I zal ook zijn deuren geopend hebben en is ook het verzamelpunten aanmeldpunt voor de optocht. Daar kunnen diegenen die voor de prijzen meedoen zich aanmelden en een nummer in ontvangst nemen. De knollenroute die de optocht zal volgen zal als volgt zijn: Zoals vermeld zal deze starten op de Koninginnelaan/hoek Regentesseïaan, en zal eindigen aan de Nijverheidsweg 12 in de hal van Ben Becker. Even als voorgaande jaren is de deelname aan de optocht geheel gratis deelnemende bedrijven mogen wei een vrijwillige donatie doen). De optocht is ook opengesteld voor parti culieren, verenigingen, scholen en bedrij ven die middels deze optocht hun (bon) genoegen met de gemeente of landelijke politiek kenbaar kunnen maken. Ook is het mogelijk op karnavaleske wijze de vereniging of het bedrijf aan de Soester bevolking te etaleren door middel van de uitmonstering of eventueel door het ver spreiden van reclameboodschappen. Door de organisatie zal wederom een vak kundige jury samengesteld worden die de deelnemers zal beoordelen op de keuze van het motto; de uitbeelding van dit motto; de aankleding van het geheel; de presenta tie en het karnavaleske. Voor alle deelnemers is er natuurlijk weer de door de Soester Courant beschikbaar gestelde wisselbeker te winnen. Deze beker kan eigendom worden als een deelnemer of groep deze wisselbeker 3 (drie)maal achtereen of 5 vijf) maal in totaal heeft gewonnen. Opgeven voor de optocht kan bij de vol gende personen: Telefonisch Mw. Wil Meijer tel: 035- 6012020 of bij Nico v.d. Berg Tel 035-6021590. Er zijn natuurlijk enige regels waaraan men zich met het oog op veiligheid aan moet houden, voordat er mee gedaan mag wor den met deze optocht. Bij opgave van deelname zullen deze re gels u toegezonden worden. Of ze worden u uitgereikt bij aanvang van de optocht. REGLEMENT 1) Vertrek om 13.00 uur precies. 2) U krijgt bij aanmelding een nummer toegewezen. Bij de start wordt u dit uitgereikt en u dient het zichtbaar, het liefst aan de voorzijde mee te voeren na af loop weer inleveren bij de optocht commissie). 3) Opstellen en vertrek vanaf de Re- Bij het opstellen dient u de aanwij zingen van de optochtcommissie en de politie strikt op te volgen. De oprit plus woning van dr. Huitema dient u vrij te houden. 4) Alle motorisch aangedreven voertui gen dienen MINIMAAL WA VER ZEKERD TE ZIJN. Voor eventuele overige risico's, bent u ALLEEN tijdens de optocht via de carnavalsvereniging De Narre Knollen verzekerd. 5) Het deelnemen aan de karnavals optocht geschiedt voor eigen risico, met uitzondering van de omstandig heden die zijn gedekt in de door de Soester Karnavalsvereniging "De Narre Knollen", dan wel door de ver eniging namens welke men aan de optocht deelneemt, afgesloten ver zekerd. 6) Wielen goed afschermen om onge lukken te voorkomen. Bewegende onderdelen op het voer tuig, alsmede posities voor figuranten dienen voor wat betreft de uitvoering en constructie aan de daarvoor gelden de veiligheidseisen te voldoen. Geen personen op uw wagen toela ten die er niet bij horen. 7) Op grond van de gemeentelijke verordening is het gebruik van Con fettiverboden. Overtreders van deze verordening zullen persoonlijk aan sprakelijk gesteld worden voor de kosten welke verbonden zijn aan de opruimingswerkzaamheden. 8) Overmatig en provocerend gebruik van alcohol dient tijdens de gehele optocht te worden vermeden door alle deelnemers. Overtreders van deze regel kunnen worden gediskwalificeerd en/of uit de optocht worden verwijderd. Chauffeurs van de optocht(motor)- voertuigen dienen zich te onthouden van het gebruik van alcohol, op straffe van het uit de optocht ver wijderen van het betreffende voer tuig en een op juridische gronden te verwachten procesverbaal. 9) Deelnemers aan de optocht dienen zich voordat deze aanvangt te over tuigen van de doorgangsmogelijk he den (lengte, breedte, hoogte, draai- cirkel). 10) U kunt in drie categorieën meedoen, te weten: a: Individueel; b: Kleine groep (2 t/m 5 personen); c: Grote groep (meer dan 5 perso nen); Voor elke categorie zijn prijsjes be schikbaar. De wisselbeker gaat naar de individu ele deelnemer of groep die het hoogst- aantal punten heeft behaald. 11) De wagenbak zal door een deskundige jury beoordeeld worden op - keuze van het motto, - uitbeelding van het motto, - het karnavaleske. De bekendmaking van de prijswin naars en uitreiking van de prijzen zal om ongeveer 16.00 uur vinden plaats in de Knollenburgt alwaar volop mu ziek aanwezig zal zijn. 12) Het parkeren van de karnavalswagens na afloop van de optocht bij de Knol lenburgt valt buiten de optocht en dus buiten verantwoordelijkheid en verze kering van de Karnavalsvereniging "De Narre Knollen". 13) Het reglement voor deelname en het Juryreglement is van toepassing op alle deelnemers van de Karnavalsoptocht in Soest. De Optochtcommissie behoudt zich het recht voor deelnemers die in strijd met het reglement handelen, verdere deelname aan de optocht te ontzeggen/of uit te sluiten voor de einduitslag en/ of de prijsuitreiking. De route van de karnavalsoptocht vanaf Willem I tot aan de Knollenburgthal Ben Becker. De route van de optocht op zaterdag 21 februari is als vólgt: 13.00 vertrek Regentesseïaan; Koninginnelaan; Nieuwerhoekplein; Burgemeester Gro- thestr.; v. Weedestraat; Steenhoff- straat; Middelwijkstraat, Kerkstraat, Soesterbergsestraat, Ossendamweg, Nieuweweg, Beukenlaan, Laanstraat, Vrijheidsweg, Nijverheidsweg. Tot aan de Knollenburgt aan de Nij verheidsweg 12 in de hal van Transport bedrijf Ben Becker. Einde optocht zal ongeveer 15.00 u. zijn, daar na is er nog een After Party in de Knollenburgt. Tevens zal burge meester Janssen de stadssleutel over handigen aan Prins Patrick de Eerste. Ook zal er de prijsuitreiking plaatsvin den van de optocht. Prins Patrick de Eerste gaat voor de Nubira. De Soester vandaan. De hofauto komt dit jaar bij Daewoo-dealer. De Daewoo is de favoriete auto van Prins Patrick de Eerste. Daarom heeft hij gekozen voor de Nubira. De styling van de Nubira was in handen van Italiaanse design specialisten van Prins Patrick de Eerste gaat voor de Nubira. De hofauto komt dit jaar bij Daewoo-dealer Pinin- farina. De Nubira kenmerkt zich door eenvoudige, maar krachtige proporties en is een opvallende verschijning. Bij Pinifari- na is men van mening dat de voorkant van een auto het meest bepalend is voor de uitstraling en daarom heeft men dit gedeelte van de Nubira ee.n markante persoonlijkheid gegeven. De in het oog springende lijnen van de motorkap vestigen de aandacht op het nieuwe bedrijfslogo en de door grote koplampen geflankeerde, verchroomde radiatorgrille. Het dynami sche ontwerp met schuin geplaatste ruiten zorgt voor een sportief zijaanzicht met vloeiende lijnen en het draagt bij aan de royale binnenruimte. Het kofferdeksel met de doorzichtige high-tech achterlichten loopt door tot de daklijn en zorgt zo voor een onderbroken aërodynamisch opper vlak. Daewoo-dealer De Soester top in service en kwaliteit In de showroom van Daewoo-dealer Karwoczik staat een fraaie bokaal als bewijs van de uitverkiezing tot beste dealer van 1999 Daewoo in Soest. In 2003 zijn wij procent gewijs no 1 in Nederland. Dat zijn 107 nieuwe auto's en dat is 180% van onze doelstelling. Daar bedanken wij onze klanten voor in het vertrouwen, in ons bedrijf. Garage De Soester is al 48 jaar een bekend en betrouwbaar adres in Soest. Dat wij al jaren zo'n goede naam hebben bij onze klanten, komt door grote betrok kenheid en service. Nummer een in ons bedrijf is binding. De Soester biedt uitstekende service. Discover mm New Nubira *5

Soester Courant | 2004 | | pagina 31