Choco>splits osten l 35a >0 'tsjes von amandelen en Puur- of melkchocolade Inhoud: 125 gram PAGINA m WOENSDAG 11 FEBRUARI 2004 KNOLLENKRANT adviseurs VELEN JE RATEN DE HOFHOUDING DER S.K.V. DE NARRE KNOLLEN J Vorst Niek I Beter bekend als de slacht knol. it al weer wat jaren mee bij de narre knol- J ten, na twee keer adjudant te zijn geweest en f adjudant bij Grootstad. I Vorig seizoen was hij als Prins Niek I een gro te bekendheid maar gaat nu door het leven als I Vorst Niek De Eerste. Frans Elshout Vorst Frans De Eerste Ook een echte carnavalsvierder. Met vol enthousiasme stort hij zich elk jaar weer in het feestgedruis. En niet alleen in het feest gedruis maar zeer zeker ook in de wagenbouw. Na een aantal keren Adjudant en ook Prins geweest te zijn, ging hij afgelopen jaar weer aan de linkerzijde van Prins Niek I door het leven als Adjudant. Dit seizoen is hij weer Vorst Frans De Eerste. Herman Leurs Raadslid Na een aantal jaartjes als raadslid te hebben ge functioneerd werd het vorig seizoen tijd voor een andere functie, namelijk de functie als Ad judant. Hij stond aan de rechter hand van Prins Niek I- Herman is dit seizoen weer benoemd tot raadslid. Is ook vol enthousiast als hij met een act bezig is. Lars Lenssen Raadslid Al weer tweedejaars. Deze kanjer van een raadslid zorgt samen met zijn maatje Daniël dat er gelachen kan worden op zijn tijd. Hij is zo gek als een deur, en heeft zich al aar dig ingeburgerd bij de rest. Daniël Loos Raadslid Met hem kan je lachen, dat is niet mis. Het bouwen van de prinsenwagen vindt hij al tijd gezellig, ook bij het versieren van de Knol- lenburgt is hij duidelijk aanwezig. En zeker bij het opruimen. Dennis de Groot Raadslid Draait ook goed mee, en weet de dansvloer ook goed te vinden. Dennis begint zijn draai te vinden binnen de vereniging. Als de prins gaat lopen gaat hij mee en probeert dan ook overal bij aanwezig te rijn. Fabriek van der Pas Prins Patrick De Eerste Een Prins die wel weet wat karnaval vieren is. De prinsenwagen mee bouwen mag hij dit jaar oiet, want dat moet een verrassing blijven. Met de Proam Prinsen om zich heen altijd los. Hier heeft Patrick geen problemen mee. PAGINA 11 Elize vd. Berg Raadsdame De dame met de eeuwige lach. Ook is zij goed bezig geweest met het vele verfilmen van het grandioze seizoen van haar mannetje Prins Niek I. Is ook hofdame geweest van Prins Chris I. Zeer actief binnen de evenementencommissie. Stef van der Pas Adjudant Stef Een zeer druk zakenman. Maar heeft toch weer de tijd gevonden. Om het karaavalsleven in te stappen. Als vader van Prins Patrick I zeer trots en draagt er zorg voor samen, met Adie, dat Prins Patrick I goed voor de dag komt. Henk Renes Raadslid Begint al een oude knar te worden binnen de Narre Knollen. En in de polonaise weet hij pre cies wat er van hem verwacht wordt. Hij weet het tempo er in te houden. Lacht altijd, en al tijd in voor een geintje. Freek Bralts Opperschenker Freek is een zeer belangrijk persoon binnen de vereniging en bouwt graag aan de prinsenwa gen mee binnen de Narre Knollen onmisbaar. Als opperschenker heb je het druk zat met de hofhouding te voorzien van een drankje op rijn tijd. Timmothy Loos Kielengardelid Een van de jongere leden van de Narre Knol len. Hij heeft altijd veel plezier als we ergens zijn. Denkt er al over na om raadslid te worden. We verwachten nog veel van hem in de toe komst. Peter Vos Kielengardelid Peter glipte heel langzaam steeds verder de ver eniging binnen, maar is nu toch niet meer weg te denken. Hij krijgt steeds meer de smaak te pakken. Een grote aariwinst voor het bouwen van de prinsenwagen. Patrick Walsh Raadslid Dit jaar voor het eerst lid. En heeft het goed naar zijn zin. Houdt best van een feestje. Wij hopen nog veel van hem te horen. Nu ook raadslid geworden. Eddie Epping Kielengardelid Naar veel gezeur hadden we hem zover. Eddie werd overgehaald door Jenny. Ze schijnt zelfs op haar knieën te rijn gegaan. Jenny blij, en samen een leuk seizoen. En gaat rustig rijn gangetje. Jessica Vos Kielengardelid Een jong aanwinst binnen de kielengarde. Is altijd spontaan, maar alles is nog nieuw voor haar. Maar dat komt allemaal wel goed Chantal Epping Kielengardelid Naar een aantal jaartjes als Dansgarde lid is Chantal bij de kielengarde beland waar rij het naar haar zin heeft. Het is natuurlijk een hele verandering maar ze gaat ertegenaan. Jeffry Vos Kielengardelid Jeffry is op het ogenblik de jongste aanwinst van de Kielengarde en vindt het altijd jammer als hij een keer niet mee kan, want hij vind het best leuk zo'n feestje. Brenda Kenter Raadsdame Niet voor de eerste keer raadsdame. Weet best wat karnaval is. En is een goede rechterhand en linkerhand van vorst Chris I. Legt regelmatig de kleding voor haar mannetje klaar. Is ook prin ses geweest van Prins Chris I. Het tweede jaar van Prins Chris I was Brenda hofdame. Loes Elshout Raadsdame Loes is begonnen als Loes. Ze is hofdame van de stadsprins Joris XXIII geweest. Ze is ook Stadsprinses geweest van Grootstad Amers foort. Ze is ook Prinses der Narre Knollen ge weest. Nu gaat rij door het leven als Vorstin Loes en staat open voor alles, als er maar ge lachen kan worden. Een zeer creatieve dame, en voor de Narre Knollen zeer waardevol; een Vorstin uit duizenden. Jenny Epping Raadsdame Een dame die al jarenlang op de achtergrond aanwezig is als moeder van dansmarieke Chan- thal Nu al voor het tweede jaar als raadsdame en begint nu aardig op dreef te komen. Na vele pogingen, om Eddy zover te krijgen om in de Kielengarde te krijgen, is het haar toch gelukt. Remco Thijssen Raadslid Draait ook al weer wat jaren mee en blijft ook gewoon door gaan. Ook hij helpt waar hij kan zo veel mogelijk mee. Het bouwen aan de prinsenwagen vindt hij ook leuk. Kabouter Remco heeft het nog steeds naar rijn zin. Désirée van Leurs Raadsdame Een dame die graag overal aan meedoet en hout ook wel van geintje. Alleen dit jaar moet zij wat rustig aan doen want er is namelijk een nieuw Knollelje op komst. Als het even kan is rij er zo mogelijk bij. En blijft gewoon haar beste beentje voor zetten. Al valt dat niet altijd mee, maar dat komt wel weer goed. Liesbeth Renes Raadsdame Een vrolijke dame binnen de Narre Knollen. Een echte lachebek, op z'n tijd danst zij de von ken van de vloer af en doet menig feestneus met haar mee. Altijd positief en gaat gewoon door. Vond het zeker leuk dat de nonnenact nog een keer gedaan werd. Gerda Vos Raadsdame Nu voor het derde jaar binnen de Narre Knol len. En wil graag overal aan meedoen (positief). Zij is ingedeeld in de aktencommissie en is daar lekker druk mee. Het heeft dan ook niet lang geduurd, en zij had hele gezin mee. Alles loopt nu in Kiel. Adie van der Pas Raadsdame Terug van weggeweest. Zeer trotse moeder van Prins Patrick I. Zorg ervoor dat de kleding van de Prins er altijd op en top uit riet. Zij houdt wel van een feestje. Er is dan ook geen mooier feest, dan het Car naval. Betty de Vries Raadsdame Betty is weer terug op haar Knollennestje. Ook een gouden dame met zeer veel carnavals ervaring. Buiten de carnaval ook een zeer druk dametje. Houdt veel van paarden, maar carnaval vind ze ook gezellig. Samantha Loos Kielengardelid Eerste jaars Samantha is lid geworden van de kielengarde. Ze is ook dansmarieke geweest bij de Narre Knollen. Moet nog even aan het sjaaltje wen nen. Kan ook goed overweg met nieuw kielen garde lid Sonja Kenter. Zij rijn samen lid ge worden. Sonja Kenter Kielengardelid Eerstejaars Na veel nadenken heeft ze toch de knoop door gehakt want ook rij houdt wel van een feestje. Ze ook een Kiel gekregen, maar wat bleek, hij was een beetje te groot, maar dat komt wel goed. Bart Kuipers Raadslid Bart is een nieuw raadslid. En het is dan ook even wennen. Bart houdt wel van een potje karnaval. Dus dan komt allemaal goed Hans Kanters Raads lid Weer terug van weg geweest. Je weet het een maal Karnavallist altijd een Karnavallist. Nog steeds volop in de broodsector. Daar is hij zeer druk mee. Maar hij zal toch voor zorg dragen, dat de broodjes weer gebakken zullen tijdens het grote Karnaval. 'd voor de eet/e meer ekerheid. g bij Huis

Soester Courant | 2004 | | pagina 39