DE RRRDS- DRfRES VAR DE AARRE KAOUEA lei. oflHI 0RANDBE 0RA Eten. jHj vEtUGING GSYST ÉL 1TAL.U Jhapper! BV Soest 3 06 04 /OENSDAG 11 FEBRUARI 2004 KNOLLENKRANT PAGINA 13 Freek Bralts I Opperschenker Freek is een zeer belangrijk persoon binnen de vereniging en bouwt graag aan de prinsenwagen mee binnen de Narre Knollen onmisbaar. Als opperschenker heb je het druk zat niet de hof houding te voorzien van een drankje op zijn tijd. Brenda Kenter Raadsdame Niet voor de eerste keer raadsdame. Weet best wat karnaval is. En is een goede rechterhand en linkerhand van vorst Chris I. Legt regelma tig de kleding voor haar mannetje klaar. Is ook prinses geweest van Prins Chris I. Het tweede jaar van Prins Chris I was Brenda hofdame. k Adinda Kenter Dansm arieken Loes Elshout Raadsdame Loes is begonnen als Loes. Ze is hofdame van de stadsprins Joris XXIII geweest. Ze is ook Stadsprinses geweest van Grootstad Amersfoort. Ze is ook Prinses der Narre Knollen geweest. Nu gaat zij door het leven als Vorstin Loes en staat open voor alles, als er maar gelachen kan worden. Een zeer creatieve dame, en voor de Narre Knollen zeer waardevol; een Vorstin uit duizenden. Désirée van Leurs Raadsdame Een dame die graag overal aan meedoet en hout ook wel van geintje. Alleen dit jaar moet zij wat rustig aan doen want er is namelijk een nieuw Knolletje op komst. Als het even kan is zij er zo mogelijk bij. En blijft gewoon haar beste beentje voor zet ten. Al valt dat niet altijd mee, maar dat komt wel weer goed. Elize vd. Berg Raadsdame De dame met de eeuwige lach. Ook is zij goed bezig geweest met het vele verfilmen van het grandioze seizoen van haar mannetje Prins Niek I. Is ook hofdame geweest van Prins Chris I. Zeer actief binnen de evenementencommissie. Jenny Epping Raadsdame Een dame die al jarenlang op de achtergrond aanwezig is als moeder van dansmarieke Chan- thal Nu al voor het tweede jaar als raadsdame en begint nu aardig op dreef te komen. Na vele pogingen, om Eddy zover te krijgen om in de Kielengarde te krijgen, is het haar toch gelukt. Adie van der Pas Raadsdame Terug van weggeweest. Zeer trotse moeder van Prins Patrick I. Zorg ervoor dat de kleding van de Prins er altijd op en top uit ziet. Zij houdt wel van een feestje. Er is dan ook geen mooier feest, dan het Car naval. Betty de Vries Raadsdame Betty is weer terug op haar Knollennestje. Ook een gouden dame met zeer veel carnavals ervaring. Buiten de carnaval ook een zeer druk dametje. Houdt veel van paarden, maar carnaval vind ze ook gezellig. Gerda Vos Raadsdame Nu voor het derde jaar binnen de Narre Knol len. En wil graag overal aan meedoen (positief). Zij is ingedeeld in de aktencommissie en is daar lekker druk mee. Het heeft dan ook niet lang geduurd, en zij had hele gezin mee. Alles loopt nu in Kiel. Liesbeth Renes Raadsdame Een vrolijke dame binnen de Narre Knollen. Een echte lachebek, op z'n tijd danst zij de von ken van de vloer af en doet menig feestneus met haar mee. Altijd positief en gaat gewoon door. Vond het zeker leuk dat de nonnenact nog een keer gedaan werd. 2move.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 41