urn D Met Prins Patrick de Eerste Een Brandvrij Carnaval PROCLAMATIE EEN BRANDVRIJ CARNAVAL EEN BRANDVRIJ CARNAVAL Onder het Motto IK Prins Patrick de eerste - Proclameer Dit alles onder het motto WOENSDAG 11 FEBRUARI 2004 KNOLLENKRANT PAGINA Na een Record van voorbereidingen Een pak maken en onderscheidingen Gelijk al veel plezier wel met een glaasje bier Prins Patrick heeft dat door en lacht voor vier Refrein Elke morgen is het Carnaval Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren Met Prins PatrickEen Brandvrij Carnaval (muziek) En ook zijn adjudanten zijn niet mis. Zij heten kleine Stef en kleine Chris. En gaat de Prins op hol is hun ook niets te dol Want daarom ben je toch een Narre Knol Refrein Elke morgen is het Carnaval. Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval. Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren. .Met Prins Patrick Een Brandvrij Carnaval. Nog een glaasje bier en maak maar veel plezier Carnaval viert hij met hart en nier De raad is weer paraat en weten hoe of laat Prins Patrick in de polonaise gaat Refrein 2 keer Elke morgen is het Carnaval. Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval. Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren. Met prins Patrick Een Brandvrij Carnaval. Nog een glaasje bier en maak maar veel plezier Carnaval viert hij met hart en nier. De raad is weer paraat en weten hoe of laat. Prins Patrick in de polorjaise gaat. Refrein Elke morgen is het Carnaval. Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval. Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren. Met prins Patrick Een Brandvrij Carnaval. Herhaal 2x Met Prins Patrick de Eerste Een Brandvrij Carnaval Na een Record van voorbereidingen Een pak maken en onderscheidingen Gelijk al veel plezier wel met een glaasje bier Prins Patrick heeft dat door en lacht voor vier Refrein Elke morgen is het Carnaval Mei Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren Met Prins Patrick Een Brandvrij Carnaval (muziek) En ook zijn adjudanten zijn niet mts. Zij heten kleine Stef en kleine Chris. En gaat de Prins op hol is hun ook niets te dol Want daarom ben je toch een Narre Knol. Refrein Elke morgen is het Carnaval. Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval. Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren. Met Prins Patrick Een Brandvrij Carnaval. Nog een glaasje bier en maak maar veel plezier Carnaval viert hij met hart en nier De raad is weer paraat en weten hoe of laat Prins Patrick in de polonaise gaat Refrein 2 keer Elke morgen is het Carnaval. Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval. Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren. Met prins Patrick Een Brandvrij Carnaval Nog een glaasje bier en maak maar veel plezier Carnaval viert hij niet hart en nier. De raad is weer paraat en weten hoe of laat. Prins Patrick in de polonaise gaat. Refrein Elke morgen is het Carnaval. Met Prins Patrick de eerste een brandvrij Carnaval. Nou gaat het gebeuren hij zal de vaten keuren. Met prins Patrick Een Brandvrij Carnaval Herhaal 2x 0G*D wPT ffflfifip;! miui EVE DLEÏD1 EID! Ik Prins Patrick I die gekozen is door de Alwijze en Almachtige Prinsencommissie tot Prins Patrick den eerste over seizoen 2003 - 2004 Grootvorst den Eemkanters, Graaf van Eng en Soesterveen. Heerser over Brink, Birkt en Kerkenbuurt, Aanvoerder in het feestgedruis op het Carnaval, Kenner van de Soester Horeca, Liefhebber van koel carnavalsbier Fervent Service Monteur bij Record WPT Brandbeveiliging Wonend in Soest. KNOLLENDAM PROCLAMEREN Ten le Dat de brandveiligheid in de Knollentent, eenduidig en Helder zal zijn. Ten 2e Dat orde en netheid zal zijn, dat zet de puntjes op het festijn. Ten 3e Dat iedere Nar en Narrin zich overspoeld met veel bier. Ten 4e Dat de brandstof waar de dorstlustige Hoogheid Prins Patrick I en de nog dorstlustigere Adjudanten, Stef en Chris op lopen, uit de bierpomp komt. Ten 5e Dat slap zeveren zeer welkom is, maar wel verstaanbaar en zonder consumptie. Ten 6e Dat flaters toegestaan zijn, mits ze om te lachen zijn. Ten T Dat iedereen gelijk is, dus ook bejaarden en gehandicapten en er geen verschil is, Ten 8C Dat SMSjes op Carnaval toegestaan zijn, maar vanwege het luide feestgedruis volstrekt onbelangrijk zijn. Ten 9e Dat iedereen op zijn zotst tevoorschijn komt. Ten 10c Dat spreken zilver is, maar meezingen goud. Ten lle Dat dit fenomenaal, Magistraal, Kolossaal, Amicaal, Muzikaal, Optimaal, Familiaal, Frikadel Speciaal etc, etc, Carnaval met een grote K gaat worden. - Ik Prins Patrick den eerste - die gekozen is - - door de Alwijze en Almachtige Prinsencommissie - - tot - Prins Patrick den eerste - - over het seizoen 2003 - 2004 - - Grootvorst den Eemkanters - - Graaf van Eng en Soesterveen - - Heerser over Birkt, Brink en Kerkenbuurt - - Aanvoerder in het feestgedruis van Carnaval - - Kenner, van de Soester Horeca en Liefhebber van koel carnavalsbier - - Fervent Service Monteur bij Record WPT Brandbeveiliging - - Wonend in Soest - KNOLLENDAM Ten le pat Ten 2C Dat Ten 3° Dat Ten 4C Dat nog Ten 5C Dat Ten 6° Dat Ten 7e Dat Ten 8e Dat Ten 9C Ten 10c Ten llc volstrekt onbelangrijk. Dat iedereen op zijn zots tevoorschijn komt. Dat spreken zilver is - maar meezingen pond Dat dit Fenomenaal - Magistraal - Kolossaal - Amicaal - Muzikaal - Optimaal - Familiaal - Frikadel Speciaal Carnaval - met een grote K van Kwaliteit gaat worden. W0ENS Timmotl Kielengj Een van d len. Hij hi zijn. Denk den. We v toekomst.

Soester Courant | 2004 | | pagina 44