Goedendag Carnavalsvrienden, I ciente toor tten... I partner r het Choco-splits Achter de schermen bij de actencommissie Patrick I Jüiollen QERlGtt»^ 3762 ER Soest »x: 035-6022022 KNOLLENKRANT PAGINA 21 "PAGINAPn WOENSDAG 11 FEBRUARI 2004 1 niddag :o'ac/erofs|es van amandelen en ilnoten. Puur of melkchocolade InhnnrJ* 19S Graag wil ik mij even voorstellen. Mijn naam is Patrick van der Pas. Ben éénendertig jaar en woonach tig in Soest. In het dagelijks leven ben ik servicemonteur en adviseur Brandbeveiliging en werk bij Record WPT aan de Beaufortlaan in Soest. Stad en land rijden wij af om bij vele bedrijven de brand veiligheid te controleren. Vanuit ons bedrijf draag ik verantwoor ding bij de diverse bedrijven door het land heen, een geijkte brand- beveiligingsgarantie te geven. In mijn dertienjarig lidmaatschap, ben ik inmiddels elf jaar actief lid. het huis praat men graag over "cliënten". Ik, Patrick I zal mij komend seizoen er voor inzetten dat wij als Narre Knollen een bijdrage leveren voor de comple tering van een stuk tuin dat nog in aanleg is. Daar het huis afhankelijk is van subsidies en giften vraag ik ook de Middenstand dit doel te steunen. Het gaat hier voornamelijk om een stukje aanleg van de tuin en het plaatsen van speeltoestellen. Rest mij nog een ieder een schitte rend, maar bovenal, een "BRANDVRIJ" Carnaval toe te wensen. Het begon in het seizoen 1990- 1991, vorige eeuw, onder aanvoe ring van Prins Steef I. Ik was twee jaar lid van de Jeugdraad. Na twee jaar werd ik gevraagd over te stappen, wegens te kort aan raadsleden (toendertijd), naar de raad van elf. Na een Amsterdams avontuur van twee jaar ben ik terug gekomen bij de Narre Knol len in het seizoen van Prinses Loes I. Ik ben een paar jaar gekie teld en heb uiteindelijk de wens uitgesproken Prins der Narre Knollen te willen worden. Dit alles echter te allen tijde samen met mijn vader als adjudant. Met zijn akkoord werd voor mij het licht op groen gezet. De keuze om de hofhouding compleet te maken was snel ge maakt. Wederzijdse vriend Chris Kenter had zijn antwoord snel klaar. "Ja ik wil", (een gouden uitspraak). In huize Elshout besefte mijn moeder hoe de vork in de steel at (rondom 24.00 uur) en met een traantje wegpinkend bood ze aan mijn pak, in samenwerking met mijn neef Rolf, te maken. Nu is het dan zover, het plaatje is compleet. Onder het motto "Een Brandvrij Carnaval", ook bezon gen in mijn lijflied, sta ik garant voor een schitterend carnaval. Zoals u weet hebben de Narre Knollen een aantal jaren een goed doel geadopteerd. Dit jaar heb ik gekozen voor "Het Kwatrijn" arm de Kolonieweg in Soest. Ons is gevraagd een stukje te schrijven over wat er allemaal vooraf gaat bij de actencommissie voordat het carna val begint met de acten. Als eerste moet de commissie wachten tot de prins of prinses gekozen is voordat ze kunnen beginnen. Als dit zover is gaan we een vergadering houden met alle leden om te bespreken wat voor acten we kunnen gaan doen. Dan hebben we een aantal acten bij elkaar en is het de taak van de commissie om te zorgen dat er geoefend wordt. Dit gebeurt zo vaak mogelijk en is ook erg gezellig. Voor het grote carnaval maken we een pro gramma voor het bèjaardenbezoek. In dit programma staat hoe laat en wan neer iemand een act moet doen. We geven ook de acten door aan de seniorencommissie zodat deze een indeling kunnen maken voor het seniorenbal. Het kan ook voorkomen dat andere vere nigingen willen dat je een act bij hun komt doen en dan moet de commissie weer zorgen dat degene die de act doen ook daar aanwezig zijn. Al met al een leuke bezigheid. Groetjes de Actencommissie Het Kwatrijn is een onderkomen voor mensen met een verstande lijke handicap. Respectvol binnen Met een driewerf Alaaf,

Soester Courant | 2004 | | pagina 49