JSPÖRj7 DVSB trekt in Baarns pand in Nijver SEC laat punten liggen Knijpen, strekken en wandelen Hees niet effectief genoeg Red Stars verrast bijna lijstaanvoerder Lokomotief KVO volgt koploper op voet Bedrijfssportcompetitie met volleybal, voetbal en futsal WOENSDAG 18 FEBRUARI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 13 Verhuizing uit financiële en praktische overwegingen Duel met twee gezichten aan de Bosstraat-West VOETBAL- zondag V OETB AL- zaterdag ATLETIEK Overwinning en clubrecord voor Van den Broek TAFELTENNIS Shot beschikt na vier duels over goede papieren KORFBAL FUTSAL Onnodige nederlaag tegen Renswoude: 1-3 Grote toeloop bij start sportstimulering ouderen Moeizame winst Eemvogels in Hilversum: 8-9 BASKETBAL KORFBAL Creativiteit bij middenmoter DVS nog onvoldoende BEDRIJFSSPORT Niemand gebaat bij terecht gelijkspel VOETBAL zaterdag Inhaalrace SEC dankzij treffers Bas Verheijen FIETSSPORT Veldtoertocht Tempo Toer soesterIScourant Sportprogramma SportuitslagerJ De damvereniging Soest- Baarn (DVSB) heeft Soest na 22 jaar verlaten en houdt haar activiteiten voortaan in het Rode Kruisgebouw in Baarn. Alleen de jeugdopleiding blijft in Soest. De verhuizing is inge geven door financiële en prak tische overwegingen. De zaalhuur is in Baarn veel voor deliger dan in het Duivenzaaltje aan de Oostergracht, dat eigendom is van PV De Zwaluw dat het ta rief per 1 januari jl. opschroefde. Bovendien hebben de dammers in het Rode Kruisgebouw de beschik king over drie zalen in plaats van over één ruimte, zodat er tegelij kertijd kan worden vergaderd én gedamd, zonder dat rokers en niet rokers elkaar in de weg zitten. Bij komend voordeel is dat de oude re bestuursleden, die de bar van DVSB beheerden, niet meer zelf hoeven te slepen met kratten bier en fris. In Baarn is er een barbe- heerder aanwezig. 'Het enige min puntje is de beperkte parkeergele genheid', aldus Evert Davelaar. De voorzitter, die in 1982 aan de wieg stond van de fusieclub tussen DVS en OKK, zegt met pijn in het hart te zijn vertrokken uit Soest. Het gezond verstand heeft het evenwel gewonnen van nostal gische gevoelens. 'Het is een secu re en nauwkeurige keuze geweest die pas is gemaakt na lang overleg met de leden. Het aanbod van de beheerder van het Rode Kruisge bouw lag er al en zelf zijn we jaren met de gemeente in de slag ge weest voor een denksportcentrum met meerdere zalen. Al jaren wordt er overlegd en van, alles be loofd, maar de gemeente doet niets voor ons.' Davelaar vindt dat onbegrijpelijk, te meer daar het eerste tiental van de club de laatste jaren is doorge stoten en volgend seizoen in de op een na hoogste klasse van ons land zal spelen. 'Nog een jaar en dan gaan we misschien voor het Neder lands kampioenschap. Weet men nog wel waar men het dan over heeft?, vraagt Davelaar die vindt dat DVSB ook met het jaarlijks scholierentoernooi haar nut voor de Soester samenleving heeft be wezen. Vanmiddag zond het kinderprogramma Z@ppelin om 16:15 uur nog een impressie van het laatste toernooi uit. Davelaar hoort het graag als de gemeente alsnog een oplossing ziet voor DVSB. 'Ik sta open voor alle suggesties, ze moeten nu toch een keertje wakker worden. Ze gaan hier anders de dans missen.' Paleis Sportwethouder Harry Witte vindt het jammer dat DVSB naar Baarn is uitgeweken, maar zegt daar pas achteraf mee te zijn geconfron teerd. 'Ze hebben geen contact met mij of de afdeling gezocht.' Witte beaamt dat er in het (recen te) verleden is gesproken over een denksportcentrum. 'Maar ik heb nooit wat beloofd. Ze willen alle maal een denksportpaleis. Daar is ook naar gekeken, voor de dam mers, de schakers en de bridge clubs, maar zoiets betekent nogal wat. We hebben daar van afgezien. De andere denksportclubs hadden bovendien allemaal al huisvesting. Hoewel DVSB niet deelnam aan het voor de sportclubs zeer voor delige passepartoutsysteem blijft Witte bereid mee te denken met de dammers over een oplossing. 'Een paleis zit er niet in. Het gaat er volgens mij om dat ze een ruimte krijgen om te dammen. Dat is een voudiger dan bijvoorbeeld een extra voetbalveld aanleggen en Soest is een plaats waar iets te vin den moet zijn. Ik wil best meeden ken over een locatie waar ze me degebruiker kunnen worden. Mijn deur staat altijd voor ze open.' Tot op heden heeft de verhuizing per 1 januari geen leden gekost. Sterker nog, twee dammers die vanwege het ingestelde rookver bod hun lidmaatschap opzegden, keren nu weer terug, omdat er in een van de Braanse zalen wel ge paft mag worden. Jeugdopleiding Overigens blijft alleen de jeugdop leiding voor Soester kinderen in Soest. Op dit moment maakt DVSB daarvoor tijdelijk gebruik van het gebouw van de Da Costa- school aan de Spoorstraat. Is er binnen een maand geen alternatief onderkomen gevonden, dan zal de jeugdavond worden verplaatst naar De Rank aan de Soesterberg- sestraat, waarvoor DVSB dan wel weer huur zal moeten betalen. Aan gebrek van werklust heeft het zondag niet gelegen bij SEC. De hele wedstrijd werd met een tomeloze energie Nieuwland bestreden. Als ploeg was de thuisclub beter, maar individueel waren de Amersfoorters sterker: 1-4. Trainer René Ribberink sprak dan ook van een weliswaar ge flatteerde, maar terechte uit slag. De eerste helft was van een ander kaliber dan de tweede helft. Er werd matig gespeeld en het duur de bijna een kwartier voordat de Amersfoortse doelman in actie moest komen. Daarna kwamen er kansen voor de thuisclub. De ver dediging van de gasten liet wat ste ken vallen, maar de weer van een blessure herstelde Michael van der Laan had weinig geluk met de af ronding, Cihan Sag volgde zijn voorbeeld en miste eveneens in riante positie. De Amersfoorters deden dat be ter, een vrije trap en een niet goed opgestelde muur betekenden 0-1. Op slag van rust werd het pleit beslecht. Doelman Mesut Tuncay die de thuisclub enkele malen voor een achterstand had behoed, be oordeelde een corner verkeerd: 0-2. Na de thee zagen de 100 toeschou wers een totaal ander SEC aan het werk, de thuisclub maakte er een leuke wedstrijd van en Nieuwland werd terug op eigen helft gedrukt. Maar de aansluitingstreffer bleef uit. Het werd zelfs nog erger, Nieuwland kreeg weer een vrije trap op zo'n 20 meter van de goal, het werd een replica van de eerste treffer: 0-3. Er kwam nog een klei ne opleving in de 7T minuut door dat Remon Hoed de 1-3 aanteken de. Maar een schitterend doelpunt uit een counter maakte een einde aan alle illusies: 1-4. Ribberink was ingenomen met het vertoonde spel met name in de tweede helft, maar niet met de ar biter: 'die man leidde de hele wed strijd vanaf de middenstip en die twee bewuste vrije trappen kon hij zo nooit beoordelen. Het is ge- Trainer Jan Bos was zaterdag gauw klaar met zijn conclusie. 'Als je zelf de goals niet maakt, dan krijg je ze om de oren.' Hij doelde daarmee op de gemiste kansen in de eerste helft van een overigens aantrekkelijk duel met Renswoude. De gas ten gingen met de volle winst aan de haal: 1-3. Hees, met Bas van de Broek na een schorsing weer in de basis, had zaterdag een droomstart, want al in de 5° minuut tikte Danny Bran denburg na een goede assist van Roel Roest de 1-0 in. Terwijl de beginfase voor de gasten was, kreeg de thuisclub de mooiste kan sen, maar Brandenburg-was niet zo scherp als een week geleden tegen Odin toen hij vijf maal scoorde. Twee riante mogelijkheden liet hij voorbij gaan. Zo kwam de thuisclub onder druk te staan en in de 18° minuut mocht Met een persoonlijk en clubrecord heeft Dick van den Broek de 30 kilometer van Schoorl op zijn naam bijgeschreven. In 1.36.39, de achtste tijd ooit op dat parkoers gelopen, bleef hij het internationa le deelnemersveld voor. Na 3 kilo meter kwam hij ,op kop met twee andere atleten, onder wie een Ke- niaan die ongeduldig werd en een versnelling plaatste. Van den Broek en zijn metgezel volgden op een meter of tachtig. Iets na het 10- kilometerpunt verslapte het tempo en dat was voor de 32-jari- ge Soester aanleiding om gas te geven. Halverwege de koers had hij de Keniaan bijgehaald en van af dat moment liep hij solo op kop om met meer dan een minuut voorsprong op de nummer twee zijn tweede zege binnen een week te pakken. Eerder was hij namelijk de snelste in de minimarathon (18,6 kilometer) van Apeldoorn. Shot heeft nu goede papieren voor het kampioenschap in de eerste regioklasse. Ten koste van Laren 2 werd de vierde overwinning in net zoveel wedstrijden geboekt. Het werd 3-7. De koppositie wekt geen verba zing, maar het zou te ver gaan om te zeggen dat alles vanzelf gaat. Laren ontpopte zich als een lasti ge tegenstander met degelijke en ervaren spelers. Vooral Marcel Jansen, die vanwege vakantie en ziekte lange tijd niet had gespeeld, ondervond veel moeilijkheden. Hij won met moeite één partij. Tegen de sterkste speler van de thuisploeg hadden Martin Fransen en Hans van Gooi het eveneens zwaar. Van Gooi, die ongeslagen bleef, won met 16-14 in de vijfde game. Fransen moest het in vijf games afleggen tegen de Laarder. De dubbelcombinatie Van Gooi/ Fransen loopt al het hele seizoen goed en daar kwam vrijdagavond geen verandering in. In drie korte games werd deze partij binnenge haald. Nieuwland wint dit kopduel op de Bosstraat-West, net zoals de Amersfoorters later als overwin naars van het veld stapten. SEC blijft daardoor in de onderste regio nen bivakkeren. Foto: Foto Bell woon jammer dat drie van de te- gengoals uit dode situaties vielen, want kansen hebben wij niet weg geven.' de spits van Renswoude aanleggen via een vrije trap, veroorzaakt door paniekerig verdedigen. De bal ver dween langs de muur achter doel man Rick van de Bosch. Het was een treffer waar trainer Jan Bos zich nogal over opwond. 'Op die situaties trainen we vaak, alle bal len die langs de muur gaan zijn gewoon voor de keeper, dus dit was gewoon niet nodig.' De uitwedstrijd tegen Altius 3 ging niet de boeken in als de beste, ze ker niet, maar Eemvogels won wel. Met name door een slechte twee de helft werd het een nipte zege: 8-9. De Hilversummers, vierde op de ranglijst, hadden in het begin al een waarschuwing afgegeven. Na dat Daniëlle Ras de score had ge opend, werd het binnen tien minu ten 3-1 voor de thuisploeg. Nog voor rust leek Eemvogels orde op zaken te stellen, want halverwege stond het alweer 3-6 voor de Soes- ters. In de tweede helft speelde Eemvo gels onwennig. Altius profiteerde van de verwarring en kwam langs zij (7-7). Daarna bleken de doel punten van Kathja Rauch en Frank Schuitema van groot belang, want daarna kon Altius niet nogmaals voorbij kruipen. De Hilversumse ploeg scoorde nog eenmaal, maar daar bleef het bij. Hees herpakte zich en kreeg diver se kansen, maar wist de zwakke defensie van Renswoude niet te verschalken, en zo ging de rust met de stand 1-1 in. Na de hervatting maakten de gasten het karwei af en de 1-2 was al snel een feit. Hees ging massaal de aanval op zoeken en de gasten maakten van de geboden ruimte gebruik. Uit een counter werd het 1-3. De roodwitten speelden daarna het duel gelaten uit. 'Jammer dat we in de eerste helft verzuimden om de wedstrijd te beslissen', mij merde Jan Bos na het duel nog even na. 'Volgende week zijn we vrij, dus heb ik de mogelijkheid om wat te gaan experimenteren'. GALM, het landelijk sportsti- muleringsproject voor ouderen (55-70 jaar), lijkt in Soest nu al een doorslaand succes te zijn. Vrijdag namen 213 van de 1300 benaderde mensen uit Overhees deel aan een fitheid test. Van hen hebben zich in middels 155 ingeschreven voor het vervolgtraject. Twintig anderen, die niet in de ge legenheid waren de test af te leg gen, hadden via de eerder ver spreide inschrijfformulieren wel aangegeven aan de cursus te willen meedoen. Zij zullen eerdaags tele fonisch worden benaderd. Wandelen, strekken, knijpen, bui gen, van alles en nog wat deden de deelnemers vrijdagmorgen of - middag in de sportzaal van het Orlandogebouw. Hoewel de indi viduele resultaten nog moeten worden verwerkt in een landelijke database, was de uitkomst in Soest bij een eerste blik redelijk tot goed te noemen, vond Rachel Wouters, sportcoördinator van de gemeente. 'Het was natuurlijk niet hoog drempelig. De mensen hoefden geen Coopertest van 12 minuten af te leggen. Op uithoudingsvermo- anders uit. Dat het net niet lukte, was spijtig, maar op zich niet de sastreus. Red Stars, onlangs weer versterkt met center Manlied Dik kers, zal de punten vooral van an dere teams moeten afpakken. In de resterende negen duels spelen de Soesters nog zesmaal thuis. En dus moet het kunnen lukken om de voorlaatste positie de rug toe te keren. Bijna verraste Red Stars het Haagse Lokomotief dat onge slagen de ranglijst van de eerste rayonklasse aanvoert. De Soes ter 'underdog' kwam net niet met een surprise uit het duel: 87-83. Zonder Robert Oosterhof, die in goed overleg koos voor een wed strijd van zijn eigen team en de coaching overdroeg aan de geb lesseerde Tommy van Eeten, was Red Stars aan het duel met Loko; motief begonnen. Gezien de eer dere resultaten tot nu toe van béi de teams hadden de basketballers weinig reden tot optimisme, maar in werkelijkheid pakte het allemaal Dames De dames wonnen ook hun uit wedstrijd tegen Bulls en blijven koploper. Het kostte wel enige moeite. De Utrechters leidden hal verwege het tweede kwart nog met 19-17, maar lieten toen steken val len: 21-26. In de derde periode werd het verschil vergroot naar elf punten en was de van beide kan ten zeer zwakke vierde periode nog slechts een formaliteit: 38-50. DVS verloor woensdag verdiend met 6-3 van subtopper 's Grave- land. De Soesters leden alweer hun achtste nederlaag van dit seizoen. Over de zege van de gastheren was geen discussie mogelijk. De sub topper uit de eerste klasse liet de bal in de ploeg snel rondgaan en dwong daardoor veel kansen af. DVS slaagde er niet in dat aanvals- spel te ontregelen en aanvallend kwamen de Soesters creativiteit te kort. Daarmee typeerde de ploeg in één wedstrijd een heel seizoen. Na drie minuten kwam 's Grave- land door een zondagschot op 1- 0, een speelhelft later stond het reeds 6-0. DVS deed nog iets te rug, maar kwam niet meer in de buurt en blijft met 21 punten uit 17 duels middenmoter. Beker In het bekertoernooi is DVS suc cesvoller. Ten koste van het Aals- meerse FICO werd maandagavond de vierde ronde bereikt. De Soes ters kwamen met 1-2 achter, maar lieten vervolgens met vlotte com binaties de gasten hun hielen zien: 8-3. Marcel van Essen werd tops corer met drie treffers. In de thuiswedstrijd tegen kop loper Huizen heeft KVO een gelijkspel afgedwongen door zich in zowel de wedstrijd als de tegenstander vast te bijten. On danks een overwicht van Hui zen in de eerste helft konden de Soesterbergers de kracht op brengen om zich terug te vech ten. De puntendeling is voor KVO on voldoende om zich nog in de titel strijd te kunnen mengen, daarvoor was een overwinning absoluut noodzakelijk. Voor Huizen is het puntverlies bijzonder zuur, omdat zij zich geen puntverlies konden veroorloven. KVO was gewaarschuwd voor de gebruikelijke bliksemstart van Hui zen. Ondanks die wetenschap wa ren het de gasten die de eerste helft domineerden. KVO kon niet meer dan aanklampen om de ach terstand binnen de perken te hou- www.rabobankonline.com Uiterlijk tot en met vrijdag 12 maart kunnen ondernemin gen zich inschrijven voor de Soester bedrijfssportcompeti- tie. In mei en begin juni staan voor de sportieve werknemers weer volleybal, voetbal en fut- sal op het werkrooster. Stam/SoVoCo, WZ'49 en de zaaltak van SEC hopen dat er tij dens de 42l' editie weer meer teams worden ingeschreven dan in de afgelopen jaren, waarin de deel name tanende was. Een beetje overwerk kan geen kwaad tijdens de doorgaans gezellige overwerk- uurtjes op de sportvelden. De clubs organiseren de toernooien onder auspiciën van de Soester gen vielen sommige mensen door de mand, maar er was niemand die op alle punten onder het gemid delde scoorde.' De fitheidtest was nog maar de eerste stap op weg naar meer spor tiviteit. Acht groepen zijn inmid dels samengesteld van ouderen die vanaf maart aan de introductiecur sus van twaalf weken zullen deel nemen. Ze worden daarin begeleid door gediplomeerde docenten en trainers. Wie daarna verder wil, kan zich inschrijven voor de cursus van 30 weken, die in september aanvangt. Doel is uiteindelijk dat de ouderen structureel gaan spor ten, bij voorkeur bij een reguliere sportvereniging of -instelling. Pas over een tot anderhalf jaar kan het succes van het project worden bekeken, stelt Rachel Wouters. Dan komt er een evaluatie en wordt bekeken of er ook voor de doelgroep van andere woonwijken een project wordt opgestart. Dat laatste hangt vooral af van de be schikbare capaciteit, zowel op het gebied van zaalruimte als van ka der. Ditmaal waren er voldoende lera ren en trainers die zich aanmeld den voor de begeleiding. Ze krij gen daarvoor een vergoeding, maar als er volgend jaar onvol doende begeleiders zijn, loopt het sportstimuleringsproject stuk. Zo somber ziet Rachel Wouters de toekomst echter niet in. Over de gang van zaken tot nu toe kan vol gens haar alleen maar positief wor den gedacht. 'Nergens in Utrecht was de deelname zo groot als in Soest.' den. Met name Folko de Raad was degene die met vier treffers er voor zorgde dat KVO de aansluiting hield. De maximale voorsprong van Huizen was 6-10, de ruststand werd met 7-10 bereikt. De tweede helft toonde een agres siever KVO dat door drie achter eenvolgende doelpunten de ach terstand wegpoetste: 10-10. Nu was Ilse van Rooijen sterk in het benutten van de vrije ballen. In deze fase groeide het vertrouwen in een goede afloop, en het was merkbaar dat de druk bij Huizen kwam te liggen. De tweede helft was een volledig gelijkwaardige strijd, waarin beide ploegen om en om scoorden, maar niet in staat waren door te drukken. Voor het publiek was het zeer spannend en met name de slotfase was zenuw slopend. KVO pakte driemaal een voorsprong van een punt, en het was Huizen dat steeds de gelijkma ker aantekende. De laatste 2 minu ten waren er kansen over en weer, maar de beslissende treffer bleef uit. Gezien de hele wedstrijd een terechte uitslag, maar geen van beide teams had er baat bij. SEC vocht zich zaterdag op knap pe wijze terug van een 2-0-achter- stand die het in de eerste helft had opgelopen tegen middenmoter SVP. Twee spelers speelden een cruciale rol in de geslaagde inhaal race. Bas Verheijen die direct na de rust was ingevallen, tekende te gen SVP voor de twee doelpunten. In beide gevallen was Wim Turk- sma de man met de voorzet. Cobu Boys speelde ook gelijk en heeft, net als SEC, veertien punten uit zestien wedstrijden. Onder deze twee ploegen staan nog DOB, VOP en OSO. SEC speelt zaterdag in Houten een inhaalwed strijd tegen Delta Sports dat een plaatsje hoger staat, maar wel zes punten meer heeft. Zakenkring, terwijl Rinus Valk coördinator van de organisatie commissie is. Voor het volleybal heeft Stam/ SoVoCo vier donderdagavonden in Beukendal gereserveerd. Ge speeld wordt op 6,13 en 27 mei en op 3 juni. Het futsal vindt eveneens plaats in Beukendal en wel op de maanda gen 10, 17 en 24 mei en op 7 juni. Voor het voetbal zijn de velden van WZ'49 aan de Eemweg be schikbaar op dinsdag 18 mei. Het inschrijfgeld bedraagt 50,00 per team. De toegezonden formu lieren kunnen worden geretour neerd aan R. Valk, Postbus 548, 3760 AM Soest. Bedrijven die geen inschrijfformulier ontvangen hebben, kunnen zich natuurlijk wel op bovengenoemd adres aanmel den. In de loop van april wordt het programmaboekje verspreid. Tempo Toer houdt zaterdag 21 fe bruari de vierde en laatste veld toertocht van dit winterseizoen. De ATB-ers kunnen tussen 9:00 en 10:00 uur starten vanaf het club gebouw aan de Industrieweg. Ze hebben de keuze uit overzichtelijk uitgezette routes van 30 en 45 ki lometer. Deelname kost 3,00 en voor leden van de NTFU en KNWU 2,00. Vanaf 1 maart houdt Tempo Toer elke zondagmorgen tochten over de weg, te beginnen met de Jaap Coermanstocht op 7 maart, over 40, 80 of 120 kilometer. Iedereen kan daaraan meedoen. Voor meer informatie over deze ritten, 88 5418197. GEVRAAGD VAKANTIEBEZORGERS in Soest voor de Aanmelden: tel. 60141 52 DONDERDAG 19 FEBRUARI Volleybal 20:30 Stam/SoVoCo (H)-Wil- helmina (Spleasure Centrum) VRIJDAG 20 FEBRUARI Tafeltennis 20:00 Over 't Net-Shot (Amers foort) zaterdag 21 februari Basketbal 17:00 Red Stars (D)-Jump (Beu kendal) 20:30 Red Stars (H)-Rotterdam Zuid (Beukendal) Fietssport 09:00 Veldtoertocht Tempo Toer, 30 en 45 km (Industrieweg) Handbal 20:10 Smeeing/BDC (H)-Volen- dam 2 (Spleasure Centrum) Korfbal 19:00 DWS-KVO (Bameveld) 19:45 Doorn 3-Eemvogels Voetbal 15:00 Delta Sports-SEC (Hou ten) Volleybal 17:00 Lycurgus-Stam/SoVoCo (D) (Groningen) 17:00 Stam/SoVoCo (H)-Wil- helmina (De Bunt) MAANDAG 23 FEBRUARI Futsal 21:05 DVS-Wings (Beukendal) BOWLING Soester Bowling Vereniging Maandag: Formule Chicken - Fy- sio Fitness 1-4, SNS - Rode Duif 5-0, Keuntjes - Big Splitters 2-3, Outsiders- Strajk 3-2, Oma de zware jongens - Teamwork 1-4, Briljantjes - Pinshakers 4-1. Dinsdag: BB-tjes - Just us 4,5-0,5, No Name - Missfits 2-3, TNT - Toverbal 1-4, Big Brothers - Hep- pie Hoekers 2-3, Noten - Man bijt hond 3-2, B4 - One pin only 5-0. Sepp NADB-wedstrijd Vught. Johan en Wilma van der Werf: 4C senioren A- klasse; Frans en Roellie Kerstens: 2' senioren 4C klasse. SCHAATSEN SV Eemland 500 meter: Sanne Delfgou 43.67 43.91, Angelique van de Berg 50.60, Ruth van Dorrestein 54.02 (pr), Simo- ne van Dorrestein 54.22 (pr), Esther de Zeeuw 58.45 (pr), Alieke Breure 1.01.05, Tom Versteeg 44.49, Matthijs Eijbaards 44.85 (pr), Yorick Delfgou 47.34 (pr), Sonny Berghuis, na een diskwalificatie door twee valse starten in een latere rit toch een 49.89 (pr), Thijs van de Steen 52.02 (pr). 1000 meter: Ruth van Dorrestein 1.52.13 (pr), Simone van Dorrestein 1.55.39 (pr), Esther de Zeeuw 1.58.60 (pr), Alieke Breure 2.02.94 (pr), Mat thijs Eijbaards 1.34.53 (pr), Yorick Delfgou 1.35.40 (pr), Sonny Berghuis 1.39.18 (pr), Thijs van de Steen 1.46.61 (pr). 1500 meter: Angelique van de Berg 2.42.26, Tom Versteeg 2.09.55. 3.000 meter: Marloes Faddegou 5.23.07 (pr), Maarten Faddegon 4.51.97 (pr). SO Soest A-junioren: SO Soest Al - CJW Al 3-0; SO Soest A3 - Hercules A3 1-4; A-junioren meisjes: Delta Sports MA2 - SO Soest MA1 2-3; B-junioren: Baarn SV BI - SO Soest BI 0-4; SO Soest B2 - Amsvorde BI 3-2; C-ju- nioren: SO Soest Cl - Zuidvogels Cl 9-0; Spakenburg SV C2 - SO Soest C3 1-9; SO Soest C4 - Spakenburg SV C3 10-1; Eemdijk Cl - SO Soest C5 10-0; D-pupillen: SO Soest Dl - WZA Dl 2-0; SO Soest D2 - SDO Dl 0-11; TOV D2 - SO Soest D3 2- 1; WZA D6 - SO Soest D4 2-3; SO Soest D5 - Hooglanderveen D2 2-7; SO Soest D6 - Hoogland D9 8-0; E- pupillen: Cobu Boys El - SO Soest El 1-1; SO Soest E2 - Roda'46 E5 3- 3; SO Soest E3 - Quick 1890 AFC E3 0-5; Roda'46 E4 - SO Soest E4 1-2; IJsselmeervogels E5 - SO Soest E5 2- 1; SO Soest E7 - Spakenburg SV E6 5-2; SO Soest E8 - Hooglanderveen E3 5-2; SO Soest E9 - Spakenburg SV ME2 3-0; F-pupillen: Baarn SV F1 - SO Soest F1 0-3; Quick 1890 AFC F2 - SO Soest F2 2-1; IJsselmeervo gels F2 - SO Soest F3 5-1; SO Soest F4 - Nieuwland F3 1-6; SO Soest F5 - Hoogland F8 0-2; Cobu Boys F4 - SO Soest F6 0-5; SO Soest F7 - Spa kenburg SV F6 2-0; SO Soest F8 Achterveld SV F4 0-2; SO Soest F9 - Hooglanderveen F3 1-0; Amsvorde F4 - SO Soest F10 0-4; SO Soest Fll - Eemboys F2 2-6; WZA F8 - SO Soest F12 6-3; Roda'46 F13 - SO Soest F13 5-0; G-voetbal: SO Soest G1 - CJW G3 1-3. WZ'49 WZ'49 Al - Woudenberg Al 0-3; SV Spakenburg A2 - WZ'49 A2 10- 0; WZ'49 BI - Hilversum BI 1-0; WZ'49 Cl - Kampong Cl 1-3; Bun- nik'73 Cl - WZ'49 C2 6-1; WZ'49 D3 - CJW D3 3-3; WZ'49 El Hoogland El 4-2; Amsvorde El - WZ'49 E2 6-1; WZ'49 F3 - AFC Quick 1890 F2 0-2; AFC Quick 1890 E4 - WZ'49 E4 5-1; AFC Quick 1890 E5 - WZ'49 E5 5-0; WZ'49 E6 - AFC Quick 1890 E6 1-1- WZ'49 E7 - CJW E6 2-3; Spaken burg F2 - WZ'49 F1 2-1; WZ'49 F2 - CJW F3 3-3; Roda'46 F5 - WZ'49 F3 0-2; WZ'49 F4 - WZA F4 2-1; SEC F1 - WZ'49 F5 3-0; WZ'49 F6 - Hoogland F6 0-1* IJsselmeervogels Fll - WZ'49 F7 2- 2; WZ'49 F8 - APWC F3 1-0; IJs selmeervogels F10 - WZ'49 F9 8-0

Soester Courant | 2004 | | pagina 13